Fc Barcelona - A Hátország

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.05.19. 20:47:21

Ha már itt is felmerült ez az Eto'o - Benzema vita, akkor leírnám a véleményemet.

Először is várjuk meg az EB-t, ott még bizonyíthat. Másodszor Touré is ebben a fakó francia bajnokságban szűrt, itt is megállta a helyét. Sőt... anno R10 is, mintha a francia fővárosban varázsolt volna... ja hogy ott könnyű?

Ha mindenképpen megy Eto'o sztem is a francia kellene. Én egyedül abban nem látom a logikát, hogy miért kell 30-ért (meglepődnék, ha többet adna vki) eladni egy bevált embert, hogy másfélszer olyan drágán vegyünk egy tehetséget. De gondolom Txikiék nem youtube-os videók alapján igazolnak, ha az Eto'o - Benzema cserére szavaznak, akkor imádkozok, hogy bejöjjön.

on
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.05.19. 20:16:20

Igen, valljuk meg ha Laporta hamarabb felismeri a helyzetet és már tavaly nyárony vált, akkor nem feltétlenül kellene megválni a klasszisainktól, mert egy új edző segített volna. De ezt a vezetőség ugy néz ki elbaltázta a dolgokat.
Valaki írta, hogy Benzema nem eladó neki üzenem, hogy: jó pénzért mindenki eladó.
Eto'o eladása a lehető legnagyobb baklövés lenne. Mert őt nem lehet pótolni. Nincs a földön még egy olyan játékos akinek ilyen mentalitása van. Ő az akit nem lehet szidni a teljesítménye miatt, mert mindig mindent belead. Mégegyszer hangsúlyozom nincs olyan ember aki pótolni tudná!
Benzema talán jó lenne de az első évében biztosan nem termelne úgy mint Eto'o, azért egy francia bajnokságban könnyebb gólokat rugni mint egy a spanyolban.

Ronaldinho nagy zsugás volt, de nálunk lejárt az ideje. Pótlására mindenképpen találni kell valakit, aki hasonlóan gólerős és kitünő passzokat osztogat. Mancini jó játékos de nem tartom olyan kaliberünek mint Roni volt. Inkább Silvát preferálnám, spanyol, fiatal, és nem utolsó sorba nyagyon tehetséges.

Deco, helyére már sokkal több jelölt van, de tény, hogy egy korszakos zseni volt nálunk. Van der Vaart talán jó megoldás lenne kitünő passzokat ad, minden képessége megvan hozzá, hogy nagy játékos legyen nálunk. Lucho Gonzalez talán jó megoldás lehetne, annyira nem ismerem, ezért nem alkotnék véleményt róla. Nasri tehetségesnek tűnik de nála egy tapasztaltabb játékosra van szükségünk. Moutinho a portugál bajnokságban kiemelkedően jól játszott. De a problémám hasonló vele mint Nasri-val. De annyira őt se ismerem ezért képeségeit nem vitatnám.

Zambrotta pótlására igazából csak Daniel Alvés képes. Jól védekezik, Messivel jó párost alkotnának a jobb szélen. Mindenki elismeri, nála jobbat nem lehetne találni. Lahmról nem szólnék mert most hosszabított.

Egy középső védőre mindenképpen szükségünk lenne Thuram távozása esetén. Garay-t többre tartom mint Piquét. De kiegészítő embernek tökéletes. Lucio ránk nézva lenne veszélyes, nem hiszem, hogy rá lenne szükségünk.

Giovanitól nem is tudom mit vártunk az első évében. De összeségében elégedett vagyok vele.

Bojanról hasonló a véleményem, ő azért egyértelműen jobbán játszott Gionál, de ne feledjük azért több lehetőséget is kapott.

Henrytól nem tudom ki mit várt, amit én vártam azt teljesítette. Gólokat rúgott. Nem villogott de neki nem is az a feladata.

Mostanában Puyolról is sok ember alkot negatív véleményt. Igaz gyengébb volt mint amilyen szokott lenni, de az egész csapat így volt ezzel. Baklövés lenne kihagyni a kezdőből.

Valdésról még nagyobb az ellentmondás. De tény, hogy nála jobb kapust megszerezni lehetetlen. Neki is vannak potyái de kinek nem? Azért a védelem se volt valami acélos a tavaszi szezonban.

Abidal kicsit beleszürkült a végére de jó igazolásnak tartom. Militot ugyszintén.

Yaya egyértelműen a csapat egyik legjobbjává nőtte ki magát. Minden elismerést megérdemel. Sok sikert neki a műtéthez.

Edmilson már nem a régi, jóformán semmit nem csinált az idei szezonban. De sok sikert neki akárhová igazol.

Marquez összeségében jól játszott, nem hiszem, hogy el kellene adni. Militoval középen nagyszerű párost alkottak. Nem szabad eladni.

Oleguer hát ő sem a legjobb játékosunk, sőt! De én nem adnám el kiegészítő embernek megteszi. Ráadásul nem hiszem, hogy távozna.

Nem vagyok elégedett a szezonnal, de voltak kiemelkedő teljesítmények is.
Az esetleges elírásokért bocsika.
Nah, be is fejeztem kisebb regényemet. Remélem nem riaszt el a hosszúsaga!
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2008.05.19. 00:29:06

Szép dolog ez a spórolósdi, ugyanakkor arról nem szól a fáma, hogy egy BL egy Kupa győzelem, valamint egy bajnoki cím mennyit hozott volna a konyhára, gyanítom - még ha az összeg egy része közvetve is, de - jóval többet, mint 35 millió euró...
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.15. 19:04:30

Dani bátyó!
Grat a futsalos cikkhez, örömmel és érdeklődéssel olvastam.
Köszönjük szépen!
További sikereket a futsalosoknak az elődöntőben.
CATALUNYA, TRIOMFANT!
Kép
Blaugrano
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2008.05.15. 15:17:05

2008.05.15. 19:00:40

gekkodan írta:Azért ezzel a Pruna Úrral is el tudnék beszélgetni picit. Ronaldinho ügyét még ha el is hiszem, megkérdezném tőle, hogy mi a frászkarikáért van ennyi sérülés egy szezon alatt, érdekes módon magasan a legtöbb a bajnokságban...

Ha a szavait talán el is hiszem, a munkájával nem vagyok elégedett.
Guardiola azt mondta az orvosi stábban is lesznek változások, egy-két embert onnan is el kell távolítani. Elég volt már a sérülésekből.
Força Barça!!!
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.05.14. 08:29:50

Azért ezzel a Pruna Úrral is el tudnék beszélgetni picit. Ronaldinho ügyét még ha el is hiszem, megkérdezném tőle, hogy mi a frászkarikáért van ennyi sérülés egy szezon alatt, érdekes módon magasan a legtöbb a bajnokságban...

Ha a szavait talán el is hiszem, a munkájával nem vagyok elégedett.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.11. 19:39:50

Drigo írta:És megvan az elődöntő. Most 4-1-re győztünk, úgy, hogy 4-0 volt a szépítő gólt a 39. percben rúgták, remélem ez hatalmas önbizalmat ad a csapatnak, innetől már bármi lehet.
Így van.
FC Barcelona Senseit - Benicarló Onda Urbana 4-1
Gólok: 1-0 Fernandao (11.), 2-0 Javi Rodríguez (34.), 3-0 Dani Fernández (38.), 4-0 PC (38.); 4-1 Valenca (39.). Összesítésben 2-0 nekünk.
Gratula a fiúknak, a harmadik meccs május 17-én kerül megrendezésre.
FORCA BARCA!
Kép
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2008.05.11. 14:08:44

És megvan az elődöntő. Most 4-1-re győztünk, úgy, hogy 4-0 volt a szépítő gólt a 39. percben rúgták, remélem ez hatalmas önbizalmat ad a csapatnak, innetől már bármi lehet.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.07. 20:32:38

Dani!
Legújabb cikked a tegnapi "egy hétről" izgalmas, és nagyon tetszett!
Köszönjük!
Várjuk a folytatást!
Nem gyüttem' én olyan messzirűl'! :lol:
Kép
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2008.05.06. 22:37:17

Varga Tamás írta:TE EGY ÚR VAGY, igazi, a régi világból való!
Még jó, hogy messziről jött ember azt mond, amit akar :D Inkább lókötőnek nevezném magam :P
Szakacs írta:Hogy koveted a merkozest..vagy csak szimplan a www.fcbarcelona.cat -rol ? :)
Sajnos nézni nem tudom, de ITT írják legalább a góllövőket.

Közben a vége 7-1, azárt kivéncsi leszek, hogy Pacho hogy lőtt gólt - ő a kapus -,bár gondolom üres kapus gól volt.

Mindjárt megy fel egy rövidhír, csak az eredménnyel, aztán amint kijön a képi anyag jön majd egy bővebb rezumé is. Ezt a győzelmet muszáj lesz megénekelnem.

További eredmányek:

Carnicer Torrejón - Azkar Lugo F.S. 1 - 3
ElPozo Murcia Turística - Playas de Castellón 4 - 0
Interviú Fadesa - A. Lobelle de Santiago 4 - 4 (itt jelenleg tart a hosszabbítás), hoppá, hoppá vezet a Santiago...Sőt nyertek is 5-4-re, mégse miénk a forduló meglepetése.

Murcia simán nyert, be is húzzák a bajnokságot simán. Az alapszakasz második Interviú hazai pályán is szenved a hetedik Santiagoval. A Lugo is meglepetés győzelmet aratott, mert -papíron- most az erősebb(alapszakaszban előrébb végzett) csapatok játszottak otthon. Bár 4., meg 5. között nincs nagy különbség, főleg, hogy egyenlő pontszámmal is végeztek :D
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2008.05.06. 22:27:00

Drigo írta:Nemcsak alakul az 1-6, már meg is van.
Hogy koveted a merkozest..vagy csak szimplan a www.fcbarcelona.cat -rol ? :)
Tiziano Crudeli fan :!:
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.06. 22:25:52

Drigo írta:
Varga Tamás írta:Dani!
Az az egész oldalas cikk, amit egyszer írtál ide, az hogyan érhető el, hogyan tudom újra elolvasni? Köszike! :o
CATALUNYA, TRIOMFANT!
Nem tudom, hogy melyikre gondolsz, de ITT az összes. ITT pedig a történelmi áttekintő. Aki a sok olvasás után elfáradna az ITT megnézheti az alapszakasz utolsó mérkőzéseinek összefoglalóját, köztük a Valencia kiütését, őszintén szólva nem gondoltam, hogy a focistáink is hatot rúgnak, ráadásul egyet sem kapnak.

Közben 1-5 :P Alakul a HAThatós győzelem :D Mintha Chico azért lőtte volna, mintha azt szerette volna demonstrálni, hogy az előbb kihagytam a dícséretek záporából, de tény ő is jól játszik.

Nemcsak alakul az 1-6, már meg is van.
Nagyon jó!
A segítségedet is köszönöm, el is mentettem az oldalt!
TE EGY ÚR VAGY, igazi, a régi világból való! Komolyan!
Köszönöm!
Kép
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2008.05.06. 22:15:08

Varga Tamás írta:Dani!
Az az egész oldalas cikk, amit egyszer írtál ide, az hogyan érhető el, hogyan tudom újra elolvasni? Köszike! :o
CATALUNYA, TRIOMFANT!
Nem tudom, hogy melyikre gondolsz, de ITT az összes. ITT pedig a történelmi áttekintő. Aki a sok olvasás után elfáradna az ITT megnézheti az alapszakasz utolsó mérkőzéseinek összefoglalóját, köztük a Valencia kiütését, őszintén szólva nem gondoltam, hogy a focistáink is hatot rúgnak, ráadásul egyet sem kapnak.

Közben 1-5 :P Alakul a HAThatós győzelem :D Mintha Chico azért lőtte volna, mintha azt szerette volna demonstrálni, hogy az előbb kihagytam a dícséretek záporából, de tény ő is jól játszik.

Nemcsak alakul az 1-6, már meg is van.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.05.06. 22:11:04

Nem biztos, hogy jót mondok de hír archívumban. :oops:
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.06. 22:07:10

Drigo írta:wáááááoooo

Közben már 1-4. Nagyon jól kezdődött a második félidő, csak nem elszúrni, hihetetlen, hogy egy-egy ember mindig felnő a feladathoz és vezéregyéniség lesz jónéhány meccsen keresztül.

Dani Fernandez vezetésével a dobogóért küzdöttünk, aztán egy kis visszaesés jött, most meg Fernandao bevitt a rájátszásba és ma is lőtt kettőt, Ráadásul a szupersztárunk Javi Rodríguez is hozzá tudta tenni a magáét.
Na, ez aztán a jó hír.

Dani!
Az az egész oldalas cikk, amit egyszer írtál ide, az hogyan érhető el, hogyan tudom újra elolvasni? Köszike! :o
CATALUNYA, TRIOMFANT!
Kép
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2008.05.06. 22:04:51

wáááááoooo

Közben már 1-4. Nagyon jól kezdődött a második félidő, csak nem elszúrni, hihetetlen, hogy egy-egy ember mindig felnő a feladathoz és vezéregyéniség lesz jónéhány meccsen keresztül.

Dani Fernandez vezetésével a dobogóért küzdöttünk, aztán egy kis visszaesés jött, most meg Fernandao bevitt a rájátszásba és ma is lőtt kettőt, Ráadásul a szupersztárunk Javi Rodríguez is hozzá tudta tenni a magáét.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2008.05.06. 21:55:46

Drigo írta:Na elkezdődött a rájátszás is.

Félidőben:

Benicarló Onda Urbana 1 - 2 F.C. Barcelona Senseit

Jó lenne megőrizni az előnyt, majd Barcelonában kivívni a továbbjutást.
nagyon jo lenne :D:D
Ugy szurkolok el sem hiszed :)
Tiziano Crudeli fan :!:
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2008.05.06. 21:48:30

Na elkezdődött a rájátszás is.

Félidőben:

Benicarló Onda Urbana 1 - 2 F.C. Barcelona Senseit

Jó lenne megőrizni az előnyt, majd Barcelonában kivívni a továbbjutást.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2008.05.02. 22:35:11

Nemsokára kezdődik a hétvégi Barça - Valencia párharc első felvonása. Először a futsalosokon a sor, igaz nekik még van tétje a meccsnek. Remélem meglesz a rájátszás.


Szerk1:
Félidőben 2-1 a javunkra, vezetett a Valencia, de Chico és Fernandao góljaival fordított a Barça, a többi meccsen is potyognak a gólok, de mivel egyenlőre vezetünk, nincs értelme számolgatni.

Szerk2:

MEGVANNNN! A vége igazi kiütés, 2-6, ezzel visszavágtunk a barcelonai 3-6-ért, és bent vagyunk a play-off-ban, a többi meccs is lassan végetér, attól függ, hogy hányadikak leszünk végül.

6.-ak lettünk végül.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2008.04.26. 21:47:10

Wááá eszméletlenül összejött nekünk ez a futsal forduló.

Nem akármilyen meccsek voltak, a mi 4-1-ünk volt a leggólszegényebb mérkőzés.

De ami a lényeges megőriztük a tegnap megszerzett 7. helyet.

De ez a helyzeten semmit sem változtat győznünk kell Valenciában jövő pénteken.

Elég szoros a verseny:

első kettő kiemelkedik a mezőnyből.
03. 46p
04. 44p
05. 44p
06. 42p
07. 42p Barça
08. 42p
09. 42p
10. 40p

Ebből bármi kisülhet még, de ami a legfontosabb, csak magunktól függünk! 8. helytől fölfelé play-off

Akit érdekel a futsal, az nézze holnp fél hattól az UEFA Kupa 4es döntőjét az Eurosporton.

Döntő: Viz Sinara Ekateringburg - ElPozo Murcia Turística

A Murcia a házigazda Moszkvát verte pénteken büntetőkkel. Hát holnap sem a spanyol szurkolók lesznek többségben. A Murcia egyébként toronymagasan vezeti a spanyol bajnokságot.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
mo
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2007.01.21. 16:33:42

2008.04.16. 13:20:08

őrült srácok- találó :)
köszönöm a segítséget Boixos (számítottam rá hogy tőled kapom a választ)
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.04.16. 09:15:06

mo írta:meg tudná nekem mondani valaki hogy a boixos nois mit is jelent??
:oops: a fórumot csak olvasni szoktam(legalábbis az értelmes hsz-eket, aki régóta itt van talán tudja mire gondolok) beírni nem.sajnos nem sikerült megtalálnom de érdekelne.
nem igazán találtam másik topikot ahol a kérdésem feltehetném, remélem nem gond hogy ez itt történt meg. segítséget előre is köszönöm.
őrült srácokat jelent.
2006ban volt 25 éves a brigád.
Kép
Kép
PUYOL-XAVI-INIESTA
mo
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2007.01.21. 16:33:42

2008.04.16. 00:03:52

meg tudná nekem mondani valaki hogy a boixos nois mit is jelent??
:oops: a fórumot csak olvasni szoktam(legalábbis az értelmes hsz-eket, aki régóta itt van talán tudja mire gondolok) beírni nem.sajnos nem sikerült megtalálnom de érdekelne.
nem igazán találtam másik topikot ahol a kérdésem feltehetném, remélem nem gond hogy ez itt történt meg. segítséget előre is köszönöm.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.04.10. 18:41:42

Én meg azt nem értem miért kell még mindig tagadni, mikor a vak is látja, mi a helyzet. Persze, a 2 játékos rejtélyes módon 1ik sérülésből fölépül, és mi előtt játszana már is ujra lesérül. Miért nézik ezek hülyének a szurkolókat :?: Szánalmas és undoritó amit művelnek :!:
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2008.04.10. 14:51:34

Most komolyan,mit vártatok?Majd Puyol Txikivel kézenfogva bólogat és kijelenti a mikrofonoknak,hogy igen,Deco és Ronaldinho el vannak választva a kerettől,mert sz.rnak az egészbe.. :?

Várható volt,hogy majd mindenki cáfol.. :roll:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Válasz küldése