Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
the Legend
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2008.04.11. 21:12:47
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2008.05.08. 18:49:37

Poszi írta:Nézzétek Cassillas, hogy nézi Messit a bevonuláskor :)
http://static.nso.hu/db/05/EE/d000575EEd51e19b9fa65.jpg
Fél töle mint a tűztől! :D Mondjuk nem csodálom, mióta kapott egy 3ast a bernabeuban! :D

Mondjuk lehet nem őt nézi, de nekem úgy tűnt elsőre.
egyáltalán nem öt nézi 8) :D
Devid16
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 275
Csatlakozott: 2008.05.08. 08:32:50
Tartózkodási hely: Kaposvár, Győr

2008.05.08. 18:40:41

Ronaldot én se bírom!Akkora arca van mint 1 ház!(persze igen nagyon jó meg tehetséges, meg minden)DE szerintem az nem normális amit csinál néha...Dobálja magát meg a sporit macerálja állandóan!Meg egyszerűen hihetetlen nagy feje van!Ha bemákol egy gólt akkor is!(persze rúgott marha nagy gólokat is)Dinho legalább vigyorgott meg minden...Meg az elején nem izélt a sporival...
Avatar
Poszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:37:22

2008.05.08. 18:33:47

Nézzétek Cassillas, hogy nézi Messit a bevonuláskor :)
http://static.nso.hu/db/05/EE/d000575EEd51e19b9fa65.jpg
Fél töle mint a tűztől! :D Mondjuk nem csodálom, mióta kapott egy 3ast a bernabeuban! :D

Mondjuk lehet nem őt nézi, de nekem úgy tűnt elsőre.
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2008.05.05. 22:01:31

chi omega írta:
kovinho írta:Azt se felejtsük el, hogy hiába szenzációs játékos CR, (mert kétségtelen, hogy az...) ám amit "pályán kívűl" mutat az egyenesen undorító. Inkább legyen valaki százszor rosszabb playa, viszont gerincesebb, mint ez a kis féreg.

Messi meg egyébként is jobb. :)
miért undorító ami t apályán kívül csinál? fiatal, élvezi az életet. ha ennyi pénzetek lenne, ti is ezt csinálnátok (10ből 8an).
Azért írtam idézőjelben, mert végülis a pályán csinálja, viszont az nem odaillő dolog. Szóval állandoan nyáladzik, etc...
Remélem már érted, ha nem akkor így jártál. :D
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2008.05.05. 22:00:00

Perrero írta:gergo9, nem te irtad anno h cronaldonak több nője van mint a barcának 1ütt :?: :D
Biztos hogy nem !!! Nem igazán érdekel hogy Ronaldo milyen nőkkel jön össze!!!!
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2008.05.05. 21:59:52

Fiúk már bocsi, de akkora hülyeségeket írtok. :lol:

Hagy kérdezzem már meg, h évvégén mikor bajnok lesz a MU vagy 2. teljesen mind1, akkor ki fogja megkérdezni, h kinek lőtte a gólokat Ronaldo???

Ha éppen az ő 1-2 gólja kellett ahhoz, h elverjék azt a "csicska" :roll: csapatot, akkor sztem nem kell ezért fikázni.Nem egy csicska csapattl játszottunk, mi is idén, ahol elég lett volna 1 Messi gól és akkor nem itt állunk.

Most ezzel nem Messit akarom leírni, csak aki egész évben kimagasló teljesítményt nyújt és rengeteg gólt lő, nem tudom miért nem lehet elismerni.Hogyha meg lőtt volna nekünk kettőt, pfú mekkora mák volt meg mittom én.Haggyuk már....

OFF:Gondolom az is mák volt, ahogy nyert a madrid most.NEM! Jellemezte az a meccs az egész éves hozzáállásukat.Akartak és nyertek.Mi is mákolhattunk volna, akarhattunk volna de nem, ezen nincs mit beszélni.
Kép
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.05.05. 21:58:50

kovinho írta:Azt se felejtsük el, hogy hiába szenzációs játékos CR, (mert kétségtelen, hogy az...) ám amit "pályán kívűl" mutat az egyenesen undorító. Inkább legyen valaki százszor rosszabb playa, viszont gerincesebb, mint ez a kis féreg.

Messi meg egyébként is jobb. :)
miért undorító ami t apályán kívül csinál? fiatal, élvezi az életet. ha ennyi pénzetek lenne, ti is ezt csinálnátok (10ből 8an).
igenis a pályán visszataszító. bár engem inkább szórakoztat. ettől függetlenül messze van a régi ronaldinho-szinttől. egy tökéletes gép.

messiben sokkal-sokkal több van. ha egyetlen szezont végigcsinálhatott volna eddig sérülés nélkül.. csak egyet..
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.05.05. 21:56:46

gergo9 írta:
lacisac írta:Messi egy sokkal nagyobb klasszis, aki a nagy meccseken játszik is és nemcsak dobálja magát. Az meg nem sokat számít h amikor az MU elveri 6-7tel az ilyen Derby County szintű pofozócsapatokat akkor abból mennyit rúg Ronaldo. A góljai nagyrészét pedig ilyen csapatok ellen szerzi.

Nem kéne más csapatok játékosait fikázni először a saját házunk tájékán kéne szétnézni. Attól hogy Messi 10ből 9 szer megver bárkit egy az egyben attól még nem nagyobb játékos mint Ronaldo!!! Ronaldonak sokkal jobb szeme van a focihoz mint Messinek(még). Passzai,meglátásai,beadásai is elképesztőek. Volt egy meccs mikor egy gólja után 3asszisztot osztott ki. Meg ne feledjük ellenünk is ő kaparta ki a gesztenyét!!! Végülis ő kényszerítette hibára Zambrottát!!!!! Ha jól játszik akkor azt ugatják hogy csak belőle áll az MU ha [auto_cenzúra] akkor meg azt hogy nem is olyan nagy playa!!! Sztem a szurkolók 90% a fenekét a földhöz verné örömében ha vlenül ide igazolna!!!! Viselkedése tényleg nem a legnormálisabb de nem láttam még tőle sose olyan alattomos belépőket mint plTotti,Materazzi,(olaszok általában),terry,ferdinand stb.....
"Passzai,meglátásai,beadásai is elképesztőek. Volt egy meccs mikor egy gólja után 3asszisztot osztott ki."

???

húha! EGYETLEN darab ilyen meccse volt, egyébként összesen 6 gólpassza van a bajnokságban, ami egy szélsőtől meglehetősen kevés szerintem. főleg, hogy egy meccsen adta a felét..
Avatar
Gomezinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2008.02.04. 14:20:41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.05.05. 21:55:06

Várjunk még azért a kijelentésekkel! Kitudja hogy Messiben sem Maradona vér folyik? :) az élet kiszámithatatlan!
Ronaldinho .... cserben hagytál minket!
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2008.05.05. 21:52:02

Azt se felejtsük el, hogy hiába szenzációs játékos CR, (mert kétségtelen, hogy az...) ám amit "pályán kívűl" mutat az egyenesen undorító. Inkább legyen valaki százszor rosszabb playa, viszont gerincesebb, mint ez a kis féreg.

Messi meg egyébként is jobb. :)
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.05. 21:46:37

depth írta:
gergo9 írta: Nem kéne más csapatok játékosait fikázni először a saját házunk tájékán kéne szétnézni. Attól hogy Messi 10ből 9 szer megver bárkit egy az egyben attól még nem nagyobb játékos mint Ronaldo!!! Ronaldonak sokkal jobb szeme van a focihoz mint Messinek(még). Passzai,meglátásai,beadásai is elképesztőek. Volt egy meccs mikor egy gólja után 3asszisztot osztott ki. Meg ne feledjük ellenünk is ő kaparta ki a gesztenyét!!! Végülis ő kényszerítette hibára Zambrottát!!!!! Ha jól játszik akkor azt ugatják hogy csak belőle áll az MU ha [auto_cenzúra] akkor meg azt hogy nem is olyan nagy playa!!! Sztem a szurkolók 90% a fenekét a földhöz verné örömében ha vlenül ide igazolna!!!! Viselkedése tényleg nem a legnormálisabb de nem láttam még tőle sose olyan alattomos belépőket mint plTotti,Materazzi,(olaszok általában),terry,ferdinand stb.....
C.Ronaldo és a gólpasszok? :D
30gól az idényben és 6gólpassz ( és abból a 6ból 3 egy meccsen, mint ahogy írtad, ahol kitömtek egy kiscsapatot). Igen, lenyűgözö teljesítmény, de ilyet írni, h jobb szeme van a focihoz...

Fabregasnak jó szeme van, 18 gólpassza volt ebben az idényben.

Te nézted a kettő Barca - Mu meccset? Zambrotta nagyon szépen kivette a játékból C.Ronaldot, nem tudott semmit se csinálni csak dobálta magát és méltatlankodott. Nemhiszem, h C.Ronaldo érdeme az, h Zambrotta leszerelte őt aztán rossz helyre szabadított fel.
Depth!
Nálad a pont. Igazad van! Szerintem, Messinek több gólpassza van, mint Céroninak.
Kép
Avatar
depth
Capitá del Barça
Hozzászólások: 912
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:33:35

2008.05.05. 21:38:02

gergo9 írta: Nem kéne más csapatok játékosait fikázni először a saját házunk tájékán kéne szétnézni. Attól hogy Messi 10ből 9 szer megver bárkit egy az egyben attól még nem nagyobb játékos mint Ronaldo!!! Ronaldonak sokkal jobb szeme van a focihoz mint Messinek(még). Passzai,meglátásai,beadásai is elképesztőek. Volt egy meccs mikor egy gólja után 3asszisztot osztott ki. Meg ne feledjük ellenünk is ő kaparta ki a gesztenyét!!! Végülis ő kényszerítette hibára Zambrottát!!!!! Ha jól játszik akkor azt ugatják hogy csak belőle áll az MU ha [auto_cenzúra] akkor meg azt hogy nem is olyan nagy playa!!! Sztem a szurkolók 90% a fenekét a földhöz verné örömében ha vlenül ide igazolna!!!! Viselkedése tényleg nem a legnormálisabb de nem láttam még tőle sose olyan alattomos belépőket mint plTotti,Materazzi,(olaszok általában),terry,ferdinand stb.....
C.Ronaldo és a gólpasszok? :D
30gól az idényben és 6gólpassz ( és abból a 6ból 3 egy meccsen, mint ahogy írtad, ahol kitömtek egy kiscsapatot). Igen, lenyűgözö teljesítmény, de ilyet írni, h jobb szeme van a focihoz...

Fabregasnak jó szeme van, 18 gólpassza volt ebben az idényben.

Te nézted a kettő Barca - Mu meccset? Zambrotta nagyon szépen kivette a játékból C.Ronaldot, nem tudott semmit se csinálni csak dobálta magát és méltatlankodott. Nemhiszem, h C.Ronaldo érdeme az, h Zambrotta leszerelte őt aztán rossz helyre szabadított fel.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.05.05. 21:29:46

Muszáj neked mindig a mut meg cronaldot fényezned :?: Nekem ha eszembe jutnak a hányinger kerülget...
Az meg elég nagy túlzás, h Ronaldo kényszeritette hibára Zambrottát.
Nem hiszem, h sokkal jobb szeme lenne a focihoz, mint Messinek, sőt, badarságnak tartom.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2008.05.05. 21:21:24

lacisac írta:Messi egy sokkal nagyobb klasszis, aki a nagy meccseken játszik is és nemcsak dobálja magát. Az meg nem sokat számít h amikor az MU elveri 6-7tel az ilyen Derby County szintű pofozócsapatokat akkor abból mennyit rúg Ronaldo. A góljai nagyrészét pedig ilyen csapatok ellen szerzi.

Nem kéne más csapatok játékosait fikázni először a saját házunk tájékán kéne szétnézni. Attól hogy Messi 10ből 9 szer megver bárkit egy az egyben attól még nem nagyobb játékos mint Ronaldo!!! Ronaldonak sokkal jobb szeme van a focihoz mint Messinek(még). Passzai,meglátásai,beadásai is elképesztőek. Volt egy meccs mikor egy gólja után 3asszisztot osztott ki. Meg ne feledjük ellenünk is ő kaparta ki a gesztenyét!!! Végülis ő kényszerítette hibára Zambrottát!!!!! Ha jól játszik akkor azt ugatják hogy csak belőle áll az MU ha [auto_cenzúra] akkor meg azt hogy nem is olyan nagy playa!!! Sztem a szurkolók 90% a fenekét a földhöz verné örömében ha vlenül ide igazolna!!!! Viselkedése tényleg nem a legnormálisabb de nem láttam még tőle sose olyan alattomos belépőket mint plTotti,Materazzi,(olaszok általában),terry,ferdinand stb.....
10
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2005.11.26. 20:02:35

2008.05.05. 21:17:17

JOEY20 írta:Azt ahogy látom sokan elfelejtik hogy R10 se váltotta meg a világot az elődöntőkben és a BL döntőben amikor megnyertük.Adott egy gólpasszt Gyulainak azt annyi.C.R ha most berugja a 11-est...nincs ha de azért bele lehet gondolni.A premiership pedig sosemlátott szintet képvisel magasan verve a Spanyol és az olasz ligát is.Legyünk őszinték az a Real Madrid aki több mint 10 pontos előnnyel fogja megnyerni a ligát hányadik lenne a premiershipbe.C.R és Messi hasonlítgatását meg nem is értem.Annyira más..Messi a földön VERHETETLEN ő a legjobb ebben nincs is vita.Csak nem igazán tudja mikor kell paszolni(még).Ronaldo viszont tipikus atléta.Minden másba veri Messit.Úgy mondom ezt hogy Messi játékát jobban szeretem nézni de el kell ismerni hogy ebben a szezonban összehasonlíthatatlan a 2 játékos produkciója.Sérülés,sérülés....ha ilyen sérülékeny lesz Messi akkor..nem is folytatom.

Mostmár szerintem rekesszük is itt be ezt a vitát mert kezd átmenni szánalomba :!:
összevissza [auto_cenzúra] azon a mecsen a milant a döntöről meg csak annyit szeretném ha most csak egy oylan ronaldinhonk lenne ami ott játszott
lacisac
Jugador del Barça
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2008.01.25. 18:18:43
Tartózkodási hely: Cegléd, kézilabdakapu

2008.05.05. 21:06:06

Messi egy sokkal nagyobb klasszis, aki a nagy meccseken játszik is és nemcsak dobálja magát. Az meg nem sokat számít h amikor az MU elveri 6-7tel az ilyen Derby County szintű pofozócsapatokat akkor abból mennyit rúg Ronaldo. A góljai nagyrészét pedig ilyen csapatok ellen szerzi.
Visça el Barça! Visça el Catalunya!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.05.05. 20:57:10

Lionel Messi Fan írta:ez így van Messibe egy csepp nagyképűség sincs nem úgy mint C.Ringyóba pedig Messinek lenne mire meg ő sosem sír a sporinak hogy fújjon ha felrúgják
Vhogy nekem is a fürdős qva jut eszembe a gyerekről idén. :roll:
Attól függetlenül nagyon erősen hatékony a játékstílusa.

Messié viszont sokkal élvezetesebb a nézőknek, pedig lényegesen letisztultabb... cé bohóckodhat akárhogyan..
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Lionel Messi Fan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2007.08.10. 11:25:33

2008.05.05. 20:52:31

ez így van Messibe egy csepp nagyképűség sincs nem úgy mint C.Ringyóba pedig Messinek lenne mire meg ő sosem sír a sporinak hogy fújjon ha felrúgják
Avatar
Gomezinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2008.02.04. 14:20:41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.05.05. 20:38:18

Lionel Messi a világlegjobb focistája rögtön a második helyen szorosan C.ronaldo! ennyi :D
Ronaldinho .... cserben hagytál minket!
Avatar
Lionel Messi Fan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2007.08.10. 11:25:33

2008.05.05. 20:37:16

ezzel én is tisztában vagyok mert Messinek az értéke felbecsülhetetlen meg nem is akar elmenni de azért jó tudni hogy mennyit adnának érte mennyit érne meg másoknak hogy az ő csapatukban játszon Messi tudja mi a klubhűség
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.05.05. 20:35:42

JOEY20 írta:Azt ahogy látom sokan elfelejtik hogy R10 se váltotta meg a világot az elődöntőkben és a BL döntőben amikor megnyertük.Adott egy gólpasszt Gyulainak azt annyi.C.R ha most berugja a 11-est...nincs ha de azért bele lehet gondolni.A premiership pedig sosemlátott szintet képvisel magasan verve a Spanyol és az olasz ligát is.Legyünk őszinték az a Real Madrid aki több mint 10 pontos előnnyel fogja megnyerni a ligát hányadik lenne a premiershipbe.C.R és Messi hasonlítgatását meg nem is értem.Annyira más..Messi a földön VERHETETLEN ő a legjobb ebben nincs is vita.Csak nem igazán tudja mikor kell paszolni(még).Ronaldo viszont tipikus atléta.Minden másba veri Messit.Úgy mondom ezt hogy Messi játékát jobban szeretem nézni de el kell ismerni hogy ebben a szezonban összehasonlíthatatlan a 2 játékos produkciója.Sérülés,sérülés....ha ilyen sérülékeny lesz Messi akkor..nem is folytatom.

Mostmár szerintem rekesszük is itt be ezt a vitát mert kezd átmenni szánalomba :!:
ostobaság. ronaldinho végig [auto_cenzúra] gattusot a milan ellen. az a gólpassz meg költészet volt.

off vége.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.05.05. 20:32:30

Feldobhatja az egész államkincstárat is : NEM ELADÓ, slussz-passz....
Avatar
Lionel Messi Fan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2007.08.10. 11:25:33

2008.05.05. 20:31:49

hát azért ki tudja amilyen hülye ez a Laporta
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2008.05.05. 20:31:44

Csak a Barca! írta:
Lionel Messi Fan írta:Messiért a Chelsea 80millió eurós ajánlatot kész tenni ez azért durva és ez simán kitelik Abramovicstól
Tehet 200 millásat is, akkor sem adjuk el. Uhogy tök mind1
Ráadásul Leo sem akar menni, ezzel felesleges foglalkozni.
Válasz küldése