Joan Laporta

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Kire szavaznál a jelenlegi elnökjelöltek közül?

Laporta
68
66%
Bartomeu
17
17%
Majó
3
3%
Benedito
8
8%
Farré
6
6%
Freixa
1
1%
 
Szavazatok száma: 103
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2008.07.15. 10:13:40

Az amerikai - tök felesleges - haknizás zavar a legjobban... Miért nem játszunk franciákkal, vagy németekkel??? Többet érne...
Ezen az alapon nyugodtan játszhatnának a Debrecennel, vagy az MTK-val...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Mosquito

2008.07.14. 15:59:00

redmiller írta:Éljen a megint elszúrt felkészülés! Soha nem tanulunk meg normális felkészülési meccseket játszani??? Megint elintézték, hogy alig jegyzett csapatok ellen fecséreljük el a felkészülési idényt.... :evil: Semmi jóra nem számítok... Bravo presidente!
Szerinted az erősebb csapatok majd odateszik magukat egy felkészülési mérkőzésen? Az előző(?) nyáron is sokra mentünk az Interrel az mellett, hogy "nagyon megizzasztották" a gárdát(5:0) még Eto'o is belesérült. A kisebb csapatok jobban odateszik magukat ilyenkor és nem mellesleg a beépíteni kívánt fiatalok sem görcsölik el a mérkőzéseket. Nem az előszezonbeli ellenfelek minőségén fog múlni a szezon, hanem inkább a fizikai felkészültségen. A kettőnek meg nem sok köze van egymáshoz.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2008.07.14. 15:50:55

redmiller írta:Éljen a megint elszúrt felkészülés! Soha nem tanulunk meg normális felkészülési meccseket játszani??? Megint elintézték, hogy alig jegyzett csapatok ellen fecséreljük el a felkészülési idényt.... :evil: Semmi jóra nem számítok... Bravo presidente!
sztem meg pont ideális ellenfelek. van közte erős (fiorentina), közepese (NY, Boca) meg rommá verhetőek (skótok, chivas).

ez így bőven jó.... vagy neked mi lenne jó? milan, juve, bayern, arsenal?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2008.07.14. 15:37:11

Éljen a megint elszúrt felkészülés! Soha nem tanulunk meg normális felkészülési meccseket játszani??? Megint elintézték, hogy alig jegyzett csapatok ellen fecséreljük el a felkészülési idényt.... :evil: Semmi jóra nem számítok... Bravo presidente!
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.07.13. 21:33:55

Ferran Soriano végleg elvesztette minden esélyét, hogy 2010-ben labdába tudjon rúgni
Lehet, h aztán mégis ő jön ki ebből a helyzetből győztesen. Sztem nem lenne rossz elnök. Rosselt én nagyon bitram eddig, de amit mostanában művel, az nagyon unszimpatikus.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.07.13. 14:52:45

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.13. 13:32:58

Iván!
Én semmi olyat nem írtam Sorianóról, ami igaztalan lenne. Én leírtam, hogy számomra maga az ember nem szimpi. Ettől még kiváló koponya, nagyszerű gazdasági szakember. A tudását, és a Klub érdekében kifejtett munkásságát elismerem, és megemelem előtte a kalapomat.
Számomra, megnyilatkozásai, interjúi és megjelenése alapján, egy akarat nélküli, gyenge vezetői képességű embernek tűnik. Aki kiváló gazdasági szakember, de vezetői erények híján van. Ez nem baj, ilyenekre is szükség van.
És: éppen ezért nem értem, miért állította félre Laporta.
Sehol sem neveztem sz.r alaknak, csupán abbéli véleményemnek adtam hangot, hogy nem azért távozott, mert ezt látja helyesnek a szavazás eredménye után. hanem azért, mert így jó eséllyel indulhat 2010-ben az elnöki posztért. Ezt nem tartom tisztességes eljárásnak. Tehát: nem meggyőződésből, hanem puszta hatalmi ambíciók miatt vette a kalapját. Te írtad a cikkben, tehát, ebből vontam le ezt a következtetést.
Na, pax.
Üdv Neked! :lol:

Más.
Ha ez az Eto'o - Adebyor csere ebben a konstellációban megvalósulna, akkor nem biztos, hogy tudom magam tűrtőztetni. Ennél nagyobb ökörmarhaságot nehezen tudnék elképzelni, és simán kiverné nálam a biztosítékot.
Kép
Avatar
Z. Iván
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1365
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:04:18

2008.07.13. 13:23:29

Figyelj, Tamás!

Te nem arra válaszolsz amit írtam. Teljesen másról beszélsz. Hol magyaráztam én, hogy mi érdekli a sociókat, az eredmények vagy a gazdasági mutatók? Erre mindenki tudja a választ, gondolod engem utóbbi érdekel jobban? Dehogy is.

Én azért írtam, hogy egy dolgot tisztázzak: Soriano a neki kiszabott feladatot tökéletesen elvégezte, ennek okán én őt akkor sem nevezném egy sz.ar alaknak, ha nem lenne szimpatikus. Azt tette, amire a Klubnak szüksége volt, és ha ő nem lett volna, neked most nem Dani Alvés lenne az aláírásodban. És azzal nyilván te is egyetértessz, hogy a klub érdeke messze azelőtt jár, hogy nekem az adott alak szimpatikus-e vagy sem.

Erre lehet írni, hogy persze, de hol vannak az eredmények, de ezért nem rajta kell elverni a port szvsz.

Egyébként nem akarlak én kioktatni, csak sehol nem tolerálom jól, ha valaki állít valamit, ami nem igaz. Csak ezért írtam alapvetően, mert én Sorianot a szakmai hozzáértése miatt rendkívül nagyra tartom, attól teljesen függetlenül, hogy én sem rá szavaznék vszinűleg, ha választások lennének.

No ennyi, üdv

:)
doki
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1160
Csatlakozott: 2005.05.31. 22:04:36
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2008.07.13. 10:04:12

Szerintem most a folyamatosság tesz jót a csapatnak. Most érkezünk az igazolások fontosabb részéhez ,és ha most váltás lett volna lehet ,hogy nem alakulnak jól a dolgok(pl. Ronaldinho marad)
Sok hibát elkövettek az elnökségben ,de sok jót is tettek eddigi regnálásuk során. Tavaly én is eladtam volna R10-et ,és elküldtem volna Frank-et :arrow: ez volt a legnagyobb hibájuk.
A pénzügyi dolgok spec. engem érdekelnek.(Soriano Bokros párhuzam :arrow: :? :lol: )
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.13. 08:59:06

Iván!
Én tiszteletben tartom a Te véleményed, el is fogadom, nem is vitatkozok vele. De ettől még - számomra - lehet Soriano unszimpatikus, nem? 1995-96-ban Bokros Lajos is kiváló munkát végzett, helyre billentette az államcsőd szélén tántorgó magyar gazdaságot, de ettől még nem lett szimpatikus, nem lett a legnépszerűbb magyar pénzügyminiszter. Igaz?
És, miért gondolom, hogy Laporta feláldozta? Mert ha ilyen nagyszerű teljesítményt nyújtott gazdasági szakemberként, akkor miért engedte el? Attól, hogy most ment, még 2010-ben is mindenki tudni fogja, hogy Laporta embere. És ha nem jönnek az eredmények azt fogják gondolni Róla, hogy Senor Laporta hű mása. És ezért nem fog labdába rúgni. Mert az a július 6-iki szavazáson is világosan kiderült, hogy a sociók 99%-át nem a Klub gazdasági mutatói érdeklik, hanem a Barcelona pályán elért eredményei, ill. annak hiánya.
Én sosem vitattam, most sem teszem, hogy amit gazdasági téren elértek az tiszteletreméltó, viszont az elmúlt 2 év sportszakmai szempontból totális csőd. Ezt 'díjazták' 61%-nyian igennel 07/06-án. És megmondom őszintén, engem is jobban érdekelnek a sportszakmai eredmények, mint az, hogy mit mutat a mérleg. Az egy fontos részlet, de nem az elsődleges. A MU vagy a Chelsea a világ egyik leginkább eladósodottabb kluibja, mégsem hinném, hogy a szurkolóikat ez izgatja a leginkább. Hanem az eredmények. És ez így van rendjén.

Azt pedig elismerem, hogy Te ezeket jobban ismered, nálam milliószor jobban értesz hozzá, jobban ismered a Klubot belülről, a vezetőit, de! Nekem is lehet véleményem, amit szabadon kifejthetek. Még akkoris, ha ezekhez hülye vagyok, és nem jártam a TF-re. Ez olyan, mintha azzal jönnék, hogy mi az a 'rassam cylinder', és kié a leghíresebb. Vagy mi az a 'Monumentum Ancyranum'. Persze, a google biztos megmondja, de enélkül - lehet - azt gondolod, hogy kínaiul beszélek. Tehát, nem kellene ennyire kioktató hangnemet használni. Szerintem.
Maradok őszinte tisztelettel. :lol:
Kép
Avatar
Z. Iván
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1365
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:04:18

2008.07.13. 02:59:42

Varga Tamás írta: 1. Ferran Soriano végleg elvesztette minden esélyét, hogy 2010-ben labdába tudjon rúgni. (hála Istennek, amúgy sem bírtam az ürgét). Csak az a szomorú, hogy Senor Laporta feláldozta a legjobb barátját, legközvetlenebb bizalmasát saját hatalmi érdekeinek az oltárán. :arrow:

3. A távozók - Soriano kivételével - úriembereknek számítanak a szememben, akik helyesen értékelik az eseményeket. Marc Ingla távozása viszont tényleg meglepő. Ő nagy valószínűséggel Laporta embere volt, mégis a távozás mellett döntött. Ő járt el helyesen.
Ha Lujo nem idéz a topic végén egyet, aligha veszem észre ezt a hozzászólást, de így meg már úgy éreztem, hogy muszáj bizonyos pontokra reagálnom - személyes okoknál fogva is. Vannak benne a részek, amiket ki sem emeltem, mindenki úgy vélekedik róla ahogy akar, de az idézett pontokra már csak azért is reagálok, hogy mások ne éljenek tévhitben.

1. Az egy dolog, hogy neked nem szimpatikus Soriano, de azt nem értem, hogy Laporta miért áldozta volna föl őt bármilyen érdekének oltárán? Soriano nyilvánvalóan azért mondott le, hogy legyen esélye választást nyerni két év múlva. Ehhez Laporta akaratának nincs sok köze, nyilvánvaló, hogy ő is jobban örült volna ha egy ilyen fontos ember mellette marad a nehéz időkben.

3. Neked azért nem úriember Soriano, mert nem szimpatikus, vagy azért, mert Laporta barátja? Vagy milyen gaztett szárad a lelkén, amiért nem az? Szerintem nagyon sokan nincsenek azzal tisztában, hogy ez az ember mit hajtott végre. Főleg ezért kezdtem bele ebbe a hozzászólásba.

A TF-en nemzetközi futballgazdaságból írtam a szakdolgozatomat, úgyhogy néhány adatot kiemelek. 2003-ban, mikor kezdték, 123.4 millió euró volt az éves bevételünk, ami kevesebb, mint a fele volt a világelső Manchesteréhez képest (251.3). Mi pedig európai 13. helyen álltunk a rangsorban, olyan klubok is előttünk jártak, mint a Dortmund és a Newcastle. Akkor csak az első csapat játékosainak keresete 109.7 millió euró volt, ami majdnem eléri a teljes éves bevételt. Az idény mérlege pedig 72 millió eurós veszteség volt.

Ez olyan szám, ami nem is pokoli, hanem még az alatt van jó pár fokkal. Innen egyáltalán egyenesbe hozni a klubot, már emberfeletti teljesítmény, ezt a teljesen laikus is láthatja, anélkül, hogy beletekintene a részletekbe. Ehhez képest jövőre életbe lépnek nagyon jelentős szerződések, és 380 millióra becsülhető a bevétel, 25 millióra a haszon. És ezzel - ha a Madrid nem domborít nagyot, amit nem lehet tudni - a Barca lesz a világelső. Ez persze most, hogy Soriano ment, fene tudja hogyan alakul, de a célkitűzés abszolút reális.

Ezek után nem értem azt, ha Soriano kritikákat kap, mert lehet valakinek ő szimpatikus vagy nem szimpatikus, de a dolgát elvégezte. A posztján (ami a legfontosabb) olyan teljesítményt mutatott föl, amiért szerte Európában tapsolnak a szakemberek. És ez tényleg így van.

És csak röviden visszatérve még a hozzászólásra, mert a lényeg azért azon volt, hogy Soriano eredményeit egy kicsit kiemeljem.

Te nem ismered az igazgatótanácsban a párhuzamokat. Marc Ingla és Soriano hosszú évek óta nagy barátok, tán még a wc-re is együtt mennek, de mindenesetre közös vállalkozásaik voltak már a Barcás időszak előtt is. Egyfajta elválaszthatatlan páros. Laportáék beszervezték akkor Inglát a kampány előtt, és ő hozta magával Sorianót. Az nyilvánvaló volt jelen esetben, hogy mivel Soriano távozik, megy vele Ingla is. És az is igen esélyes, hogy 2010-ben Ingla lesz Soriano első alelnökjelöltje a kampányában. Tehát az embereket azért így ítéljük meg, Ingla ne legyen jó, ha már Soriano nem az.

Alapvetően nem kötekedni akarok én veled, meg senki mással, csak bevallom őszintén, hogy dühít, ha olyan embereket kritizálnak, akiket az alapvető feladatuk végett nem lehet, mert tényleg sokat adtak az FC Barcelonának.
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2008.07.12. 22:44:16

Varga Tamás írta:Miután megjavult az internetem, leírnám a véleményem erről a tragikomédiáról. Tudom, hogy nagyrészt egyedül fogok maradni, de ettől még a következő a szilárd álláspontom.
1. Ferran Soriano végleg elvesztette minden esélyét, hogy 2010-ben labdába tudjon rúgni. (hála Istennek, amúgy sem bírtam az ürgét). Csak az a szomorú, hogy Senor Laporta feláldozta a legjobb barátját, legközvetlenebb bizalmasát saját hatalmi érdekeinek az oltárán. :arrow:
2. Ezzel szorosan összefüggésben, Laporta elvesztette minden bizalmamat, és támogatásomat. (tudom, hogy ez semmit sem jelent, de akkoris) Bebizonyosodott, hogy számára a többség véleménye irreleváns, figyelmen kívül hagyandó mellékzönge. Az pedig külön pikánssá teszi az eseményeket, hogy a 61%-os igenből, ő azt vonta le, hogy a sociók a keményebb munkát támogatták - az Ő személyes vezetésével.
3. A távozók - Soriano kivételével - úriembereknek számítanak a szememben, akik helyesen értékelik az eseményeket. Marc Ingla távozása viszont tényleg meglepő. Ő nagy valószínűséggel Laporta embere volt, mégis a távozás mellett döntött. Ő járt el helyesen.
4. Amennyiben a szezon elején már nem mutatkoznak a javulás jelei, nem jönnek az eredmények, Laportát élve fel fogják boncolni. De ha Neki ez kell, akkor élje meg.

Ugyanakkor elfogadva/megfogadva Vicens szavait: FORCA BARCA!
Vagyis:
BARCA SÍ, LAPORTA NO!
BARCA SÍ! ROSELL SÍ!

PS: ez a szilárd véleményem. Aki válaszolni kíván, európai módon tegye, és ne személyeskedéssel átitatva. Köszönöm.
Nekem pedig úgy rémlik, hogy a választások másnapján "kissé" mást mondtál. Hát ennyire lehet komolyan venni a véleményed, a szavaid?!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.12. 20:26:50

Azt gondolom, hogy lezárult ez a felesleges, és a Klubra nézve szégyenteljes hatalmi harc. Ennek a harcnak vannak vezéráldozatai - Ferran Soriano, Albert Vicens, Marc Ingla -, és vannak vesztesei is. Nem mondom, hogy örülök Senor Laporta maradásának, de elfogadom. Szerintem, mi is lépjünk túl ezen káros eseményeken, és forrjunk eggyé Vicens szavaival: mindent a Klubért, csak ez számít! MERT A BARCA ÖRÖK! A KLUB ÖRÖK SZERELEM! ÖSSZEFOGÁSRA VAN SZÜKSÉG - MÉG INNEN MO-RÓL IS!
CATALUNYA, TRIOMFANT!
SOM I SEREM!

:lol: 4500 :!: :!: :!: :lol:
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.07.12. 20:22:14

Varga Tamás írta: Ha Pep nem jön be, akkor Laportával kézenfogva rohannak el Barcelonából, de a Nou Campből biztos. Szvsz.
Igen, pont erre írtam azt, amit. Ha nem fog bejönni akkor megint ágszakadás-földindulás lesz, miközben most Rosell és a sociok is egyetértenek Laportával edzőkérdésben.
Laporta sorsa már meg van pecsételve, amibe lehet abba bele fognak kötni.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.12. 20:18:11

Zozzy 5 írta:
Victor_Valdes írta:
Kíváncsi leszek Laportáék mit hoznak ki a dologból, ha semmit, jöhet Rossel.
Semmit már biztos nem hoznak ki belőle, hiszen érkezett jópár új ember és még fog is. Edzőcsere megvolt, igaz ez sokakban kérdőjel. De odakint több, mint 70%a a szurkolóknak támogatja, ahogy Rosell is. Persze majd lehet Laportáékat fikázni, ha Guardiola nem jön be, csak kérdés, akkor a sociok és Rosell mire fel fog vergődni, hiszen Peppel egyetértettek.
Ha Pep nem jön be, akkor Laportával kézenfogva rohannak el Barcelonából, de a Nou Campből biztos. Szvsz. De jöjjön be, ezt kívánom!
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.07.12. 20:13:45

Victor_Valdes írta:
Kíváncsi leszek Laportáék mit hoznak ki a dologból, ha semmit, jöhet Rossel.
Semmit már biztos nem hoznak ki belőle, hiszen érkezett jópár új ember és még fog is. Edzőcsere megvolt, igaz ez sokakban kérdőjel. De odakint több, mint 70%a a szurkolóknak támogatja, ahogy Rosell is. Persze majd lehet Laportáékat fikázni, ha Guardiola nem jön be, csak kérdés, akkor a sociok és Rosell mire fel fog vergődni, hiszen Peppel egyetértettek.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.07.12. 20:09:15

1 éve még én is "leoltottalak" volna, de ma már nem. A második sikertelenen év után nálam is betelt a pohár.
Kíváncsi leszek Laportáék mit hoznak ki a dologból, ha semmit, jöhet Rossel.
Tény, hogy Henk és Sandro távozása után valami megváltozott.

UI.: Magam se tudom mi a véleményem... :roll:
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2008.07.12. 19:47:06

Nem erről van szó.Csak amikor az a pár ember lemerte írni, h Rossel jó lenne, akkor le lettünk oltva,h haggyad már.......

És most ezek közül sok ember mondja, h azonnal ő kell.Azt hiszem van különbség, a két mondat között, ahogy te érted és ahogy én próbálom írni.

Ez a bizalmi szavazás egyébként, abszolut nem értem, h mire volt jó.A szúrkolók már sokszor felháborodtak Laporta ellen, nyilvánvaló volt, főleg a 2 kupa nélküli év után, h távozik, meg amúgy is kell.Most jobb lett volna, ha jön egy másik ember, és nekimegyünk az idénynek egy félben átalakított csapattal.
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2008.07.12. 19:30:54

Barcaforever írta:Imádom fiúk az ilyen hozzászólásokat olvasgatni.Egy évvel ezelőtt kb rajtam kívűl vagy 10 embert volt úgy, h Rossel lehetne az elnök.De azok az emberek köztük velem, akik ezt mondták, nem azt próbálták meg kifejezni, h Laporta mondjon le és azonnal Rossel legyen az elnök, hanem, h a következő szavazáson ő a favoritunk, mivel szimpatikus a gondolkodása.

Most meg!?Mondjon le Laporta, csakis Rossel.Fura nekem. :wink:
The new Gaspart? :roll:

Zárójelben jegyezném meg, h itt vmi rossz irányba ment el Henk és Rossel távozása után.Henk után meghalt a játék, Rossel után a jó igazolások.
Barátom :!:

Ne haragudj, ha férreértem! de akkor most csak te meg az a 10 ember mondhatja jogosan azt hogy Rossel kell. A többiek meg csak divatból állnak eggyi,vagy másik fél mellé.

New Gaspart? Hát én egy picit másnak érzem a dolgot, de valóban kisértetiesen hasonlít! Bár a dolog azon része teccene hogy megint 1-2 évig mindent mi nyerünk.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.12. 19:23:51

Barcaforever írta:Imádom fiúk az ilyen hozzászólásokat olvasgatni.Egy évvel ezelőtt kb rajtam kívűl vagy 10 embert volt úgy, h Rossel lehetne az elnök.De azok az emberek köztük velem, akik ezt mondták, nem azt próbálták meg kifejezni, h Laporta mondjon le és azonnal Rossel legyen az elnök, hanem, h a következő szavazáson ő a favoritunk, mivel szimpatikus a gondolkodása.

Most meg!?Mondjon le Laporta, csakis Rossel.Fura nekem. :wink:
The new Gaspart? :roll:

Zárójelben jegyezném meg, h itt vmi rossz irányba ment el Henk és Rossel távozása után.Henk után meghalt a játék, Rossel után a jó igazolások.
Én benne vagyok abban a tízesben. Elég régóta szajkózom, de nem sok eredménnyel.
Kép
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2008.07.12. 19:19:34

Imádom fiúk az ilyen hozzászólásokat olvasgatni.Egy évvel ezelőtt kb rajtam kívűl vagy 10 embert volt úgy, h Rossel lehetne az elnök.De azok az emberek köztük velem, akik ezt mondták, nem azt próbálták meg kifejezni, h Laporta mondjon le és azonnal Rossel legyen az elnök, hanem, h a következő szavazáson ő a favoritunk, mivel szimpatikus a gondolkodása.

Most meg!?Mondjon le Laporta, csakis Rossel.Fura nekem. :wink:
The new Gaspart? :roll:

Zárójelben jegyezném meg, h itt vmi rossz irányba ment el Henk és Rossel távozása után.Henk után meghalt a játék, Rossel után a jó igazolások.
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.07.12. 18:41:38

tök mindegy, h ki maradt és ki nem, ebben a szituban csak sz.r döntéseket lehetett hozni.
sztem nagyon sokat ártott a Klubnak ez a cirkusz.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.12. 12:41:39

Frank Rijkaard írta:
Varga Tamás írta: Ugyanakkor elfogadva/megfogadva Vicens szavait: FORCA BARCA!
Vagyis:
BARCA SÍ, LAPORTA NO!
BARCA SÍ! ROSELL SÍ!
Ezt mind megértem, jól alá is van támasztva a véleményed, hogy nem szeretnéd Laportát az elnöki székben látni. Én csak annyit szeretnék kérdezni, hogy miért pont Rossel(vagyis mit tudna ő, amitől sokkal jobban menne a klub szekere)?
Ötvennyolcezer-hatszáztizenegyszer leírtam már. Nem fogom még egyszer. Vissza lehet olvasni ebben a topicban. Bocsi.
Kép
Frank Rijkaard
Capitá del Barça
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2006.07.24. 15:56:30

2008.07.12. 12:38:44

Varga Tamás írta: Ugyanakkor elfogadva/megfogadva Vicens szavait: FORCA BARCA!
Vagyis:
BARCA SÍ, LAPORTA NO!
BARCA SÍ! ROSELL SÍ!
Ezt mind megértem, jól alá is van támasztva a véleményed, hogy nem szeretnéd Laportát az elnöki székben látni. Én csak annyit szeretnék kérdezni, hogy miért pont Rossel(vagyis mit tudna ő, amitől sokkal jobban menne a klub szekere)?
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.12. 12:35:01

Miután megjavult az internetem, leírnám a véleményem erről a tragikomédiáról. Tudom, hogy nagyrészt egyedül fogok maradni, de ettől még a következő a szilárd álláspontom.
1. Ferran Soriano végleg elvesztette minden esélyét, hogy 2010-ben labdába tudjon rúgni. (hála Istennek, amúgy sem bírtam az ürgét). Csak az a szomorú, hogy Senor Laporta feláldozta a legjobb barátját, legközvetlenebb bizalmasát saját hatalmi érdekeinek az oltárán. :arrow:
2. Ezzel szorosan összefüggésben, Laporta elvesztette minden bizalmamat, és támogatásomat. (tudom, hogy ez semmit sem jelent, de akkoris) Bebizonyosodott, hogy számára a többség véleménye irreleváns, figyelmen kívül hagyandó mellékzönge. Az pedig külön pikánssá teszi az eseményeket, hogy a 61%-os igenből, ő azt vonta le, hogy a sociók a keményebb munkát támogatták - az Ő személyes vezetésével.
3. A távozók - Soriano kivételével - úriembereknek számítanak a szememben, akik helyesen értékelik az eseményeket. Marc Ingla távozása viszont tényleg meglepő. Ő nagy valószínűséggel Laporta embere volt, mégis a távozás mellett döntött. Ő járt el helyesen.
4. Amennyiben a szezon elején már nem mutatkoznak a javulás jelei, nem jönnek az eredmények, Laportát élve fel fogják boncolni. De ha Neki ez kell, akkor élje meg.

Ugyanakkor elfogadva/megfogadva Vicens szavait: FORCA BARCA!
Vagyis:
BARCA SÍ, LAPORTA NO!
BARCA SÍ! ROSELL SÍ!

PS: ez a szilárd véleményem. Aki válaszolni kíván, európai módon tegye, és ne személyeskedéssel átitatva. Köszönöm.
Kép
Lezárt