Ronaldinho Gaúcho #4

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.07.17. 12:22:56

Alexq írta:Olaszországban és európában az egyik legszebb focit játszotta
Ezt ugye viccnek szántad...
Avatar
DaNNy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2006.06.29. 19:11:45
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.07.17. 12:22:54

Alexq írta:
OvaMind írta:Ancelotti már el. szta egy nagy "varázsló" karrierjét, aki a Barcából ment át az undorító stílusú milanba. Ezért féltem valamilyen szinten Dinhót.
Azt megköszönném, ha érdemben le tudnád irni miért is gondolod azt, hogy a Milan undoritó stilusu???

Olaszországban és európában az egyik legszebb focit játszotta és most ne az elmult évet nézzük mert ugye azt a Barca sem rakhatja a vitrinbe!!

Várom válaszod!
Kinek mi a szép foci. az oalsz foci maga a pokol. védekezés-->kontratámadás
védekezés-->kontra. néha 1-2 kivétel van pár meccsen.
FORCA BARÇA! |EL BARÇA ES MES QUE UN CLUB|
Silva / Villa
Alexq
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2008.07.15. 22:42:17

2008.07.17. 12:21:51

OvaMind írta:Ancelotti már el. szta egy nagy "varázsló" karrierjét, aki a Barcából ment át az undorító stílusú milanba. Ezért féltem valamilyen szinten Dinhót.
Azt megköszönném, ha érdemben le tudnád irni miért is gondolod azt, hogy a Milan undoritó stilusu???

Olaszországban és európában az egyik legszebb focit játszotta és most ne az elmult évet nézzük mert ugye azt a Barca sem rakhatja a vitrinbe!!

Várom válaszod!
forza milan!
mathiaß'4
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2008.07.16. 16:52:35
Tartózkodási hely: Egyesült Királyság, London

2008.07.17. 11:52:43

Azért az elég csúnya, hogy el sem köszönt, bár ezt már kiveséztük, remélem a jövőben valamikor ezt bepótolja, a Nagy Ronaldinho, kiváncsi leszek hány Ronaldinho fan fog elpártolni tőlünk miatta:D:D:DLoll
"A gólt, a cselt, a beadást lehet pótolni, de a szívet nem!" "Mes Que en Club"
Lacikoma
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2008.06.28. 23:30:53
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.07.17. 11:47:37

Azt sajnálom hogy Ronne adot jópár szép évet a barca drukereknek,
amikor ugynézet ki hogy a klub hanyatlásba kezd, és ennyi szép év után nemérdemelt meg mégegy esélyt a barcában,mert ha elengedik az olimpiára ,vagy Rijkárd töbet jácatta volna,(bár enek oka volt de én személyszerint nem tudom hogy mi..volt) akor még maradhatot volna a barcában....
kiképes arra hogy töbhét othon meg padon ülés után Pl:ollós gólt lőjön,
nem attak neki esélyt a javulásra és ez szomorú.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Laci! barcelona drukker!hajrá ronaldinho és messi!!!!!!
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2008.07.17. 11:44:49

Ancelotti már el. szta egy nagy "varázsló" karrierjét, aki a Barcából ment át az undorító stílusú milanba. Ezért féltem valamilyen szinten Dinhót.
Lacikoma
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2008.06.28. 23:30:53
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.07.17. 11:42:57

Szerintem Ronaldinho Erőre kap a Milánba és csinál 2 jó szezont...és szerintem a Bl győzelem meglehet még neki a pályafutása alat még 1x legalább... És az a búcsú foci meccs amikor elbúcsúzhat a szurkolóktol azse lesz rossz a barcában :) :D
Laci! barcelona drukker!hajrá ronaldinho és messi!!!!!!
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2008.07.17. 11:26:27

Alexq írta:Én ugy gondolom-bár sokáig elleneztem érkezését-Milan az a klub ahol ismét magára talál, hisz köztudott, hogy mi egy CSALÁD vagyunk és talán másképp kezeljük játékosainkat mint máshol kezelik!
Vannak itt válogatott társai és barátai(kaka,emerson,dida,pato), ha elment volna más csapatba lehet,h ott kiemelten nagy nyomás nehezdne rá, itt lesz ideje mert csak egy lesz a sok közül, és az hogy nem jönne le edzésre furcsának tartanám mert szerintetek mit szolna hozzá MALDINI aki 40 évesen ott izzad és egy élő legenda miközben ö meg éppen koktélt szürcsölget ELKÉPZELHETETLEN!

JAH egy kis off, azt magyarázza meg nekem valaki, hogy miért engedtétek el Dos Santost?Fenomenális a srác!!És hogy miért nem mi igazoltuk le bagóért!Biztos vagyok benne,h aranylabdás lesz!!
Azért engedtük el, mert 1 év volt vissza a szerződéséből, kölcsön szerettük volna adni, ő ebbe nem ment bele. Ergo szezon végén valószínüleg ingyen távozott volna. Hogy miért nem ti vettétek meg? Más magyarázatom nincs, mint hogy még nincs 30, vagy annak a közelében :D.
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2008.07.17. 11:22:42

torrentkiller írta:
Lujo írta: Ronnie egyáltalán nem vezéregyéniség. Puyol, vagy Gabi Milito azok, de nem Ronnie. Hogy a Cityben jobb lett volna? Hát ezt már nem tudjuk meg. Mindenesetre elmondhatjuk, hogy a KLUB igazán korrekt módon viselkedett vele, oda engedte el, ahova ő akart menni.
Nem tudom lehet hogy rosszul emlékszem, de ha R10 nem lett vna, akkor számos meccset nem nyertünk vna meg. Amikor nem ment a csapatnak, akkor varázsolt, és visszahozta a reményt mind a játékosokba, mind a szurkolókba. Lehet hogy tévedek, de ezt csinálja egy igazi vezér...
Amit leírsz mind igaz, de nálam nem elsősorban ez jellemez egy vezért a pályán. A vezér összefogja a csapatát, ő termeti meg és szimbolizálja a pályán az egységet, a csapatot. Ronnie inkább egy zseni, a ki a pályán varázsol, ahogy te is mondtad. Persze ez magával ragadhatja a többieket, szó se róla, de mikor nem megy, akkor látjuk, hogy nem vezér. A főnök a pályán akkor is küzd, harcol, meghal a csapatáért, mikor nem megy. Ezért írtam elsősorban Puyolt. Ő a vezér (nálam legalábbis).
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2008.07.17. 11:14:01

Barcafan19 írta:én is Ronaldinho miatt szerettem meg a Barcát és abban a hitben éltem hogy innen vonul vissza...de ez van
mindenesetre 5 felejthetetlen évvel ajándékozott meg!!!
KÖSZÖNJÜK RONNIE!


és átmész a milan.hu -ra? :lol:

Lujo írta: Mindenesetre elmondhatjuk, hogy a KLUB igazán korrekt módon viselkedett vele, oda engedte el, ahova ő akart menni.
Ott a pont :!:
KépKép
Avatar
Barcafan19
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2008.05.08. 12:10:44
Tartózkodási hely: Los Angeles

2008.07.17. 11:04:45

én is Ronaldinho miatt szerettem meg a Barcát és abban a hitben éltem hogy innen vonul vissza...de ez van
mindenesetre 5 felejthetetlen évvel ajándékozott meg!!!
KÖSZÖNJÜK RONNIE!
Manomaffia
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2008.06.30. 12:33:38

2008.07.17. 10:21:13

Én személy szerint Ronaldinho miatt szerettem meg a Barcelonát.
Szerettem,hogy nem volt olyan mint a "nagy sztárok" többséege és csak "egyszer villant",hanem egész meccsen számolni kellett vele,mert végig "villogott".90percig képes volt gyönyörű játékot bemutatni,mióta focit nézek,még egy ilyen emberrel nem találkoztam.Sajnálom hogy elment,nagyon is.Milanban sztem újra magára fog találni és az olasz bajnnokság seem lesz olyan ROSSZ.Ja és még annyit,hogy a gyönyörű játéknak a Barcában soha nem lesz vége...mert Messit is hihetetlen élvezet nézni bármelyik meccsén.KÖSZÖNÜNK MINDENT RONNIE
gonosz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:05:00
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.17. 10:19:01

Lujo írta: Ronnie egyáltalán nem vezéregyéniség. Puyol, vagy Gabi Milito azok, de nem Ronnie. Hogy a Cityben jobb lett volna? Hát ezt már nem tudjuk meg. Mindenesetre elmondhatjuk, hogy a KLUB igazán korrekt módon viselkedett vele, oda engedte el, ahova ő akart menni.
Hát Lujo nemtom ki a vezéregyéniség, ha R10 nem. Azokon kívül, amit torrentkiller leírt ott van még, hogy ha vigyorog, akkor mindíg varázsol, akart, hajtott (most arról beszélek, ha tényleg akar játszani), nagyon okosan osztogatta a labdákat, jól iránított és hihhhhetetlen technikás! Sztem nem kell jobb vezéregyéniség.

Alewq-nak én is örülök, különösen, hogy értelmesen szólt a témához, nem "fröcsögni" jött ide :). R10-nek környezetváltozás kellett és már elviselhetetlen és a csapat többi tagjára nézve is demoralizáló volt a viselkedése és a játékhoz való hozzáállása, ami meg is látszott a teljesítményünkön. Szerintem a Milannál kicsit összeszedi magát, legalábbis nagyon remélem. Én nagyon sok sikert kívánok neki ebben és nagyon hálás vagyok azért, amit itt, Barcelonában tett. Nem akarom ismételni Lujot, uh csak elköszönök tőle...Isten veled Ronnie!
Més que un club!!! CsakaBarca!!!!
Alexq
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2008.07.15. 22:42:17

2008.07.17. 10:17:47

Én ugy gondolom-bár sokáig elleneztem érkezését-Milan az a klub ahol ismét magára talál, hisz köztudott, hogy mi egy CSALÁD vagyunk és talán másképp kezeljük játékosainkat mint máshol kezelik!
Vannak itt válogatott társai és barátai(kaka,emerson,dida,pato), ha elment volna más csapatba lehet,h ott kiemelten nagy nyomás nehezdne rá, itt lesz ideje mert csak egy lesz a sok közül, és az hogy nem jönne le edzésre furcsának tartanám mert szerintetek mit szolna hozzá MALDINI aki 40 évesen ott izzad és egy élő legenda miközben ö meg éppen koktélt szürcsölget ELKÉPZELHETETLEN!

JAH egy kis off, azt magyarázza meg nekem valaki, hogy miért engedtétek el Dos Santost?Fenomenális a srác!!És hogy miért nem mi igazoltuk le bagóért!Biztos vagyok benne,h aranylabdás lesz!!
forza milan!
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2008.07.17. 09:24:56

Alexq írta:Üdv mindenkinek!
Milan szurkolo vagyok, és látom,h megosztotta a társaságot Ronaldinho átigazolása, ugyanugy mint nálunk!
Azért regisztráltam ide mert kiváncsi vagyok más nagy csapatok szurkoloinak véleményére is, nem kivánok feszültséget szitani és nem is fogok akkor sem, hogy ha nem a nekem tetszö hangnemben szoltok a csapatomról!
Inteligens, normálisan módon kivánok veletek beszélgetni, játékosokról csapatokról edzőkről!

Az én véleményem az,h hiba volt elengedni R10-et, és pláne bagóért, ha ugy vesszük nem is olyan rég még 120 milla volt a kivásárlási ára..

Remélem nálunk összeszedi magát és legalább olyan jól fog játszani mint a Barcelonában tette és nem Rivaldo pályafutását fogja bejárni, bár ö idösebben jött hozzánk!

Köszönjük, hogy ellátogattál az oldalunkra. Ha már véleményt kérdezel, én szívesen elmondom a magamét. Az általad leírt kettős érzés bennem is megvan, hisz egyrészről elvesztettük a KLUB egy emblematikus játékosát, aki korábban meghatározta a csapat arculatát, játékát. Mást sem láttunk tőle, mint örömöt, mosolyt, gyönyörű cseleket, kiváló hozzáállást és játékot a pályán. A mélyből visszaemelt minket Európa trónjára a társai segítségével. Aztán valami megszakadt, elindult a lejtőn. A társak már nem voltak társak számára, a játék nem jelentett élvezetet számár, inkább már csak nyűg volt, amit meg kell csinálni, de a lényeg este a buli. Nyilván ez a hozzáállás senkinek nem tetszik, legfeljebb vannak toleránsabbak, esetleg naívabbak (én magam is ilyen vagyok).
Ugyebár előbbi a múlt, jelenlegi a jelen. Ha a jelenlegi (elmúlt évi) teljesítményét nézzük, akkor azt én mondjuk Dos Santos mutatott játával hasonlítjuk össze, a mutatottak alapján nincs különbség, ellenben fizuban óriási volt. Ezt mi nem akarjuk/engedhetjük meg magunknak huzamsabb ideig. S ott van még a léhasága, hisz kapott időt, hogy visszahozza a régi formáját. Nem tette meg, s itt lezárult a történet, hisz elfogyott a türelem. Viszont mutatva azt, hogy mekkora tiszteletben áll a KLUBnál, oda engedtük el, ahova menni akart, lemondva így valószínüleg úgy 7 millió euroról.
Összegezve számomra a lényeg, hogy bár Ronnie kiváló játékosa volt szeretett csapatunknak, sajnos leeresztett, s nem tudta megemberelni magát, s ilyen teljesítmény mellett, amit nyújtott, mikor épp játszott, a számára kifizetett évi 8.5 millió € luxus. Ilyen körülmények között pedig nem lehet arra várni sajnos, hogy majd valamikor ismét jó lesz. (A Milannak is megvan ugyanez a példája Ronaldoval.) Bár sajnáljuk, hogy elment, annak viszont örülünk, hogy jó helyet talál magának a Milannál.
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2008.07.17. 08:59:38

Lujo írta: Ronnie egyáltalán nem vezéregyéniség. Puyol, vagy Gabi Milito azok, de nem Ronnie. Hogy a Cityben jobb lett volna? Hát ezt már nem tudjuk meg. Mindenesetre elmondhatjuk, hogy a KLUB igazán korrekt módon viselkedett vele, oda engedte el, ahova ő akart menni.
Nem tudom lehet hogy rosszul emlékszem, de ha R10 nem lett vna, akkor számos meccset nem nyertünk vna meg. Amikor nem ment a csapatnak, akkor varázsolt, és visszahozta a reményt mind a játékosokba, mind a szurkolókba. Lehet hogy tévedek, de ezt csinálja egy igazi vezér...
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2008.07.17. 08:34:46

torrentkiller írta:Én csak annyit akarok R10 távozásához hozzátenni, hogy el kellett adni, de nem pont a milánnak. Olyan csapatba kellett volna mennie, ahol vezér lehet, ahol felnéznek rá. A milánba hamar bele fog szürkülni, mivel Ő tipikus vezér egyéniség, és ott van más is. Ezér lett vna jobb sztem a City, pláne hogy többet kaptunk vna érte.
De az mutatja hogy mennyire el akart már menni innen, ha "rongyos" 3és fél millás fizuval is beéri.
Mindenesetre Viva Ronnie és sok sikert a milánban... :!:
Ronnie egyáltalán nem vezéregyéniség. Puyol, vagy Gabi Milito azok, de nem Ronnie. Hogy a Cityben jobb lett volna? Hát ezt már nem tudjuk meg. Mindenesetre elmondhatjuk, hogy a KLUB igazán korrekt módon viselkedett vele, oda engedte el, ahova ő akart menni.
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2008.07.17. 07:52:59

Én még nem köszöntem el tőled, hát sok sikert kívánok, találd meg régi formád! Mi ugyanúgy fogunk szeretni Téged. Ronaldinho Gaucho: Viszlát :(
Avatar
bnorbi82
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2008.07.11. 14:03:36

2008.07.17. 07:37:06

tarich írta:
Szerintem több dologban is tévedsz. Szerintem a dinho-deco formahanyatlás oka (a nyilvánvalo öregedés melett) a motivácio vesztés. mikor bl.t nyertünk akkor se voltak keményebb edzések csak mondjuk akkor eljártak edzésre... másrészt meg mielött guardiolát elkezded ócsárólni legalább adjál neki idöt mert állitom és nem is tévedek nagyot hogy egy általa trenirozott csapatnak se láttál 1 meccsét se...
Ez így van, senki nem látott vele edzőként meccset és most Ő a Barca trainere. Meg kell, hogy mondjam, nem valami tapasztalt.... De azért bízom benne, hogy nem csak szimpátiából választották edzőnek és van mögötte szaktudás is.
mrlevy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2006.05.14. 13:12:39

2008.07.17. 00:36:28

üdv!

Azért az nem volt szép tőle hogy mégcsak szóban sem köszönt el a Barcától de legfőképp a szúrkolóktól,azaz TŐLÜNK :evil: :evil:
Ráadásul még a Barca fog "pitizni"neki hogy méltóképp elbúcsúzhasson a klubtól és a közönségtől :shock: Természetesen én is jó ötletnek tartom,de jobban örültem volna neki ha Ő AKARTA VOLNA EZT MEGTENNI MINDENÁRON :!: Sajnos ebből is látszik hogy a legtöbb mai játékos csak mondja hogy igy szeretei a klubot ahol játszok meg úgyszereti :evil: Tisztelet a kivételeknek Puyi,xavi,maldini,alex....
KÖSZÖNÜNK MINDENT RONNIE :!:
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1612
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2008.07.17. 00:30:18

tarich írta:Véleményem szerint nagy hibát követett el a klub.Roni újra a régi lesz míg a Barca csak vegetálni fog Hlebbel,Keitával és hasonlókkal.Tőlünk minőségi játékosok távoztak,helyükre szerényebb képességű játékosok érkeztek.Ronaldinho,Deco és társaik nem azért nyújtottak gyengébb teljesítményt,mert rosszabb játékosok lettek,hanem a megfelelő edzés hiányéban váltak ilyenné amilyenné.Egy Capellonál vagy Schusternél vagy ne adj isten Fergusonnál nem tudom,hogy megengedhette-e volna magának pl Ronaldinho amit egész tavaszi szezonban a klubbal művelt.Szerintem Guardiola még Rijkaardnál is rosszabb,beszélni mindenki tud.hozzáteszem ne legyen igazam.Ronaldinho-t sajnálom nagyon nagyon.Ha belegondolunk egy vezető,irányító játékos sem érkezett a nyáron hozzánk,csak a világelithez képest közepes képességű játékosok kivétel talán Dani alvés.Kiváncsian várom az elkövetkező igazolásokat.
Ronaldinho helyezte vissza európa trónjára a Barcát,azt hiszem ezzel senki sem vitatkozna.
Üdv

Szerintem több dologban is tévedsz. Szerintem a dinho-deco formahanyatlás oka (a nyilvánvalo öregedés melett) a motivácio vesztés. mikor bl.t nyertünk akkor se voltak keményebb edzések csak mondjuk akkor eljártak edzésre... másrészt meg mielött guardiolát elkezded ócsárólni legalább adjál neki idöt mert állitom és nem is tévedek nagyot hogy egy általa trenirozott csapatnak se láttál 1 meccsét se...
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2008.07.16. 22:46:35

Én csak annyit akarok R10 távozásához hozzátenni, hogy el kellett adni, de nem pont a milánnak. Olyan csapatba kellett volna mennie, ahol vezér lehet, ahol felnéznek rá. A milánba hamar bele fog szürkülni, mivel Ő tipikus vezér egyéniség, és ott van más is. Ezér lett vna jobb sztem a City, pláne hogy többet kaptunk vna érte.
De az mutatja hogy mennyire el akart már menni innen, ha "rongyos" 3és fél millás fizuval is beéri.
Mindenesetre Viva Ronnie és sok sikert a milánban... :!:
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Valbali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.06.25. 18:07:31

2008.07.16. 22:28:09

Alexq írta:
Valbali írta:Nem tudom, a Milanban mennyire fog beférni, aztán ha netán padoztatnák, akkor hamar megunhatja szvsz.
Be fog férni:
a középpályánk kb igy fog kinézni:

Gattuso--Pirlo--Flamini

Kaka-Ronaldinho

Pato
Sztem Pirlo és Gattuso már belefásultak a Milanba, mindent elértek, amit elérhettek, sztem már nincsenek megfelelően motiválva, meg kezdenek kiöregedni. Viszont szvsz Flamini nagy fogás volt.
Kép
tarich
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2007.07.19. 00:17:52

2008.07.16. 22:24:21

Véleményem szerint nagy hibát követett el a klub.Roni újra a régi lesz míg a Barca csak vegetálni fog Hlebbel,Keitával és hasonlókkal.Tőlünk minőségi játékosok távoztak,helyükre szerényebb képességű játékosok érkeztek.Ronaldinho,Deco és társaik nem azért nyújtottak gyengébb teljesítményt,mert rosszabb játékosok lettek,hanem a megfelelő edzés hiányéban váltak ilyenné amilyenné.Egy Capellonál vagy Schusternél vagy ne adj isten Fergusonnál nem tudom,hogy megengedhette-e volna magának pl Ronaldinho amit egész tavaszi szezonban a klubbal művelt.Szerintem Guardiola még Rijkaardnál is rosszabb,beszélni mindenki tud.hozzáteszem ne legyen igazam.Ronaldinho-t sajnálom nagyon nagyon.Ha belegondolunk egy vezető,irányító játékos sem érkezett a nyáron hozzánk,csak a világelithez képest közepes képességű játékosok kivétel talán Dani alvés.Kiváncsian várom az elkövetkező igazolásokat.
Ronaldinho helyezte vissza európa trónjára a Barcát,azt hiszem ezzel senki sem vitatkozna.
Üdv
Alexq
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2008.07.15. 22:42:17

2008.07.16. 22:20:17

Valbali írta:Nem tudom, a Milanban mennyire fog beférni, aztán ha netán padoztatnák, akkor hamar megunhatja szvsz.
Be fog férni:
a középpályánk kb igy fog kinézni:

Gattuso--Pirlo--Flamini

Kaka-Ronaldinho

Pato
forza milan!
Válasz küldése