Yaya Touré

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
kennyke
Jugador del Barça
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2005.04.28. 16:33:57
Tartózkodási hely: hol vagyok?????
Kapcsolat:

2008.10.10. 19:13:49

Perrero írta:Sanama, te sana(l)mas vagy...

mire alapozod ezeket :?:
minden edzesre kilatogatott az elmult 2 honapban, ugyhogy o tudja :roll:
Benga
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2007.02.07. 12:37:36

2008.10.10. 19:13:27

Azért írtam Essient mert a poszton jelenleg a világ legjobbja. Most nem mer sérült :D De amúgy igen. És Yaya hasonló kaliber.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2008.10.10. 19:01:40

kennyke írta:
Gyurinho írta: Egyrészt szerintem nem kéne Pep-et leszólni hogy mér nem játszatja mert nem látunk a dolgok mögé másrészt meg nem a mi tisztünk eldönteni hogy ki/mikor/miért kezdjen.

tokeletesen egyetertek veled. nem mi vagyunk ott az edzeseken, hogy lassuk ki hogy teljesit, az edzo dolga, hogy kit tesz a kezdobe, es kit nem.
Ez rossz duma. Busquets véleményem szerint egyértelműen azért játszi,,mert az apja Pep csapattársa volt. Ez nagy hátszél a gyereknek. És nem igaz,hogy Touré nem teljesit edzésen vagy teljesítene,mert szerintem ő az egyik legszorgosabb és lelkiismeretesebb játékos a csapatban. Ki játszott volna hónapokat gerincssérvel,olyan színvonalon? Senki.
Pep remélem hamar belátja,hogy ezt is elrontotta,mint amikor Eto'o-t akarta eladni.
HAJRÁ YAYA!!
Avatar
kennyke
Jugador del Barça
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2005.04.28. 16:33:57
Tartózkodási hely: hol vagyok?????
Kapcsolat:

2008.10.10. 18:56:35

Gyurinho írta: Egyrészt szerintem nem kéne Pep-et leszólni hogy mér nem játszatja mert nem látunk a dolgok mögé másrészt meg nem a mi tisztünk eldönteni hogy ki/mikor/miért kezdjen.

tokeletesen egyetertek veled. nem mi vagyunk ott az edzeseken, hogy lassuk ki hogy teljesit, az edzo dolga, hogy kit tesz a kezdobe, es kit nem.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.10.10. 18:20:03

Szerintem eljön még Yaya ideje. A bajnokság hosszú, mindenki meg fogja kapni a lehetőséget, így Ő is. Azzal pedig élni fog. Csak legyen türelmes, még a bajnokság elején járunk.
Rivaldo-A Legnagyobb.
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2008.10.10. 18:14:24

Perrero írta:
mindorokke_barca írta:miert? miota essien a merce? sztem sokkal inkabb makelele... meg anno a realban miket muvelt....
jól írtad.. anno.. Ő már a múlt..
jojo:) de abban azert egyet erthetunk h essien kozel sincs olyan mint anno makelele... igy szamomra akkor is o az etalon vk posztra
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2008.10.10. 18:07:05

miert? miota essien a merce? sztem sokkal inkabb makelele... meg anno a realban miket muvelt....
Benga
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2007.02.07. 12:37:36

2008.10.10. 17:38:35

Így nem fog essieni magasságokba emelkedeni az biztos :/
Pedig nagyon sok van még benne.
Avatar
Xzibit25
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 461
Csatlakozott: 2008.09.13. 17:30:12
Tartózkodási hely: Budapest XXI

2008.10.10. 17:33:38

Gyurinho írta:
Xzibit25 írta:Sztem sokkal többet kellene Touré-t játszatnia Pepnek!!!És remélem h Pep-nek nem áll szándékában elengedni Touré-t.De ha mégis elmegy akkor Pep nálam szerez egy nagyon NAGY rosszpontot!!!!!
A főoldalon lévő cikk elolvasása után körvonalazódott bennem hogy attól hogy a Juve érdeklődik irána ,sokan már kész tényként fogják kezelni a távozását pláne annak tükrében hogy mostanában kevesebbet játszik...
Egyrészt szerintem nem kéne Pep-et leszólni hogy mér nem játszatja mert nem látunk a dolgok mögé másrészt meg nem a mi tisztünk eldönteni hogy ki/mikor/miért kezdjen.
Én is várom a rendszeres szerepeltwtését Tourénak de legyünk türelmesek,arról nem beszélve hogy Keita és Busquets játéka se oly rossz hogy mindig miattuk ne jusson szóhoz.
Biztos vagyok benne hogy előbb-utóbb kezdő lesz de én azt mondom nem mi vagyunk a mindenkori edzők ...te hát ne hibáztassuk csak úgy Pep-et.
Én nem hibáztatom Pep-et, de ha eladja akkor fogom.
Amúgy remélem igazad lesz azzal kapcsolatban h előbb-utóbb kezdő lesz Yaya.
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2008.10.10. 16:23:54

Nagyon nagy hiba lenne az eladása, remélem Pep is belátja, hogy többet kell szerepeltetnie. A menedzsere, és maga Touré is "figyelmeztette" a Barcát, most dől el igazán, hogy mi a szándéka Guardiolának. Busquets helyett nyugodtan játszhatna, elhiszem, hogy nagy tehetség a srác, de azért nem egy 20 éves gyerekre kéne bízni ezt a dolgot egyelőre, amikor a világ legjobb védekező középpályása ott ül a padon...

Hatalmas baklövés lenne, ha eladnánk...
Gyurinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2008.07.18. 11:06:00
Tartózkodási hely: Budapest

2008.10.10. 15:54:04

Xzibit25 írta:Sztem sokkal többet kellene Touré-t játszatnia Pepnek!!!És remélem h Pep-nek nem áll szándékában elengedni Touré-t.De ha mégis elmegy akkor Pep nálam szerez egy nagyon NAGY rosszpontot!!!!!
A főoldalon lévő cikk elolvasása után körvonalazódott bennem hogy attól hogy a Juve érdeklődik irána ,sokan már kész tényként fogják kezelni a távozását pláne annak tükrében hogy mostanában kevesebbet játszik...
Egyrészt szerintem nem kéne Pep-et leszólni hogy mér nem játszatja mert nem látunk a dolgok mögé másrészt meg nem a mi tisztünk eldönteni hogy ki/mikor/miért kezdjen.
Én is várom a rendszeres szerepeltwtését Tourénak de legyünk türelmesek,arról nem beszélve hogy Keita és Busquets játéka se oly rossz hogy mindig miattuk ne jusson szóhoz.
Biztos vagyok benne hogy előbb-utóbb kezdő lesz de én azt mondom nem mi vagyunk a mindenkori edzők ...te hát ne hibáztassuk csak úgy Pep-et.
Avatar
Xzibit25
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 461
Csatlakozott: 2008.09.13. 17:30:12
Tartózkodási hely: Budapest XXI

2008.10.10. 15:44:18

Sztem sokkal többet kellene Touré-t játszatnia Pepnek!!!És remélem h Pep-nek nem áll szándékában elengedni Touré-t.De ha mégis elmegy akkor Pep nálam szerez egy nagyon NAGY rosszpontot!!!!!
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2008.10.10. 14:47:40

Gömzító írta:hogy ez a busquets nem ide való (Tiszta Oleger egy poszttal előrébb)
Ember te el vagy szállva. :lol: Busquets 20 éves, fiatal tehetség, már most látszik rajta, hogy nagy jövő áll elötte.
Abban viszont egyetértek, hogy Yaya-nak kellene többször kezdenie.

Szerk.: De mit ir várnánk el töled, hisz Krkic-et is tárgyként kezeled. :roll:
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2008.10.10. 14:47:18

Várható volt ez az egész... :roll:
KépKép
socio66

2008.10.10. 14:41:04

Gömzító írta:Szerintem nem lesz gond mert ha Pep-nek van egy kis szeme a focihoz rá kell majd jönnie, hogy ez a busquets nem ide való (Tiszta Oleger egy poszttal előrébb) És ekkor eljön Yaya ideje aki ismét kirobbanthatatlan lesz.
"ez a busqets" egy nagyszerű játékos lesz rövidesen,már most is fantasztikus korához képest,nem tudom miért kell leszólni. Én megértem hogy az,hogy gyakran Toure helyén játszik ellenszenvet kelt sok emberben,de ilyen hangnemben nem szabad beszélni róla,a jövőben óriási erősségünk lehet.
Avatar
Gömzító
Jugador del Barça
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2005.08.26. 16:16:36

2008.10.10. 14:12:43

Szerintem nem lesz gond mert ha Pep-nek van egy kis szeme a focihoz rá kell majd jönnie, hogy ez a busquets nem ide való (Tiszta Oleger egy poszttal előrébb) És ekkor eljön Yaya ideje aki ismét kirobbanthatatlan lesz.
RIVALDO egy LEGENDA!!!
MESSI egy STAR aki LEGENDA lesz!!!
KRKIC egy kisgyerek amiből STAR lesz majd pedig egy óriási LEGENDA!
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.10.10. 13:13:12

csabimo írta:
gekkodan írta:Remélem az egész akció mögött az van, hogy több játékot szeretnének Yayának. Klubja iránti elkötelezettségét ismerjük, küzdeni tudását szintén, nem olyan srác Ő, aki feladja 8 meccs után.

Nem lesz itt gond, de ha mégis, úgy Pep nagyon csúnya pontokat kap a szakmai tudására.
Nem is azzal van a baj hogy feladja, hanem rájön hogy egy busquets miatt mellözik, amikor bármelyik elit klubban alapember lehetne...Guardi szakmai tudásárol meg annyit, hogy etoot is elengedte volna ha érkezik megfelelö ajánlat, és ha van olyan játékos a piacon akivel tudtuk volna potolni...
Akkor nem értem mi a baj Guardiola szakmai tudásával?Hiszen azt mondod csak akkor engedte volna el Eto'ot ha van akivel tudjuk pótolni...tehát egy ugyan olyan jó játékosért mondjuk.Meg ott a volna...nem engedte el ugyh ezt kár mindig felhozni.

Egyébként meg én is azt mondom amit gekkodan.
Szerintem csak paráztatni akarják a népet.Ezzel akarják kicsikarni a több játékot Yayanak.
Egyenlőre csak Toureék részéről lett megszellőztetve a dolog a Juventus hallgat(legalábbis én nem olvastam sehol olyat,h érdeklődnek Toure iránt).

Szerintem majd akkor kell komolyan beszélni erről ha mind2fél ugyan azt mondja.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2008.10.10. 12:57:49

gekkodan írta:Remélem az egész akció mögött az van, hogy több játékot szeretnének Yayának. Klubja iránti elkötelezettségét ismerjük, küzdeni tudását szintén, nem olyan srác Ő, aki feladja 8 meccs után.

Nem lesz itt gond, de ha mégis, úgy Pep nagyon csúnya pontokat kap a szakmai tudására.
Nem is azzal van a baj hogy feladja, hanem rájön hogy egy busquets miatt mellözik, amikor bármelyik elit klubban alapember lehetne...Guardi szakmai tudásárol meg annyit, hogy etoot is elengedte volna ha érkezik megfelelö ajánlat, és ha van olyan játékos a piacon akivel tudtuk volna potolni...
Avatar
vilmso94
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.07.09. 10:43:57
Tartózkodási hely: Eger
Kapcsolat:

2008.10.10. 11:43:21

MessiFan írta:Ha jól tudom Yaya 4 mecset játszott és asszem 2x állt be csereként.
2 bajnokit 2-t a bajnokok ligájában. Szóval nem játszott szerintem olyan keveset az fcbarcelona.com szerint 254 percet játszott összesen míg Segi 360-t. Nem lesz szerintem itt gond.
Szerintem sem lesz gond, Marad Yaya !
Magyar a szív, de Katalán a lélek, Barcelona drukker leszek amíg élek!!!,
Kép
Kép
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.10.10. 11:26:43

Remélem az egész akció mögött az van, hogy több játékot szeretnének Yayának. Klubja iránti elkötelezettségét ismerjük, küzdeni tudását szintén, nem olyan srác Ő, aki feladja 8 meccs után.

Nem lesz itt gond, de ha mégis, úgy Pep nagyon csúnya pontokat kap a szakmai tudására.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2008.10.10. 11:20:19

MQuC írta:Értem. Értettem előbb is.

Respect
Akkor egyszerűen csak máshogy látjuk. Én a magam részéről azt mondom, hogy türelem.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2008.10.10. 11:14:15

Értem. Értettem előbb is.

Respect
Kép
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2008.10.10. 11:12:46

MQuC írta:Nem lesz sztem sem gond, de az butaság, amit írtál Lujo. Ha csak azt a hsz-t elolvasod, amit utánnad írtak... benne van minden. Profibb világ, d a pénz az úr. Ahogy lehet fenyegetőzni azzal, ha Bojan nem játszik, elviszi máshová a tehetségét.... Vagy ahogy Dos is játszani akart, neki beintettek, elment.
Csak ne Touré kárára tegyék ezt, mert ha Busquets besértődne, tehetséges, de menjen. e Yaya kicsit nagyobb playa, és rutinosabbnak is mondható.
persze ezek csak találgatások. Valszeg lesz vmi pozitív :)
Én nem gondolom, hogy butaság amit írtam. Persze én is a szurkoló szemével látom, mint itt mi mindannyian, hisz nem veszünk részt a Klub mindennapjaiban. G-Jay véleménye is csak egy szurkolói vélemény, nyilván ő (is) nagyon szereti Tourét és fél, hogy elmegy. Én alább leírtam a véleményem, máshogy látom. Én ettől nem tartok, mert tudom, hogy ő olyan játékos, hogy visszaverekszi magát a kezdőbe. Most nem az. De tényleg nem akarom újra leírni.
Lezárt