Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
Eagico
Barça B
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2008.10.03. 21:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.09. 09:28:34

Az "AS" szerint a Depor visszautasította Filipe 9 milliós ajánlatát!

Minimum 12 milliót kérnek érte és a sportigazgató elmondta, hogy reméli a Barca megteszi a számukra megfelelő ajánlatot...
Avatar
frost86
Jugador del Barça
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2008.01.17. 23:33:02
Tartózkodási hely: Tiszadob

2009.07.09. 09:18:05

zeus021 írta:Szép napot mindenkinek
A sport.es lehozott egy cikket miszerint, ha nem sikerülne a Filipe üzlet abban az esetben egy alternatíva lehet André Santos. Az idei KK-ig nem hallottam róla, de a tornán nagyon tetszett a játéka, tudom nem szabad pár mérkőzésből következtetéseket levonni, de tényleg jól mozgott a pályán. Mind védekező feladatát, mind a támadások segítését ellátta.
Sztem még talán jobb is mint Filipe.
Ti mit gondoltok?
Végre,hogy észrevették a srácot én személy szerint örülnék neki mert fiatal robbanékony gyors jól támad és ami nem elhanyagolható jól végzi a védő munkáját!
Minél több meccset megnyersz annál közelebb kerülsz a következő vereséghez- Johan Cruyff

Térdre imára Barcelona itt a világ legjobbja - Horti Messiről a Valencia ellen
Forza Barca!!!
zeus021
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2008.05.26. 18:20:49

2009.07.09. 09:11:37

Szép napot mindenkinek
A sport.es lehozott egy cikket miszerint, ha nem sikerülne a Filipe üzlet abban az esetben egy alternatíva lehet André Santos. Az idei KK-ig nem hallottam róla, de a tornán nagyon tetszett a játéka, tudom nem szabad pár mérkőzésből következtetéseket levonni, de tényleg jól mozgott a pályán. Mind védekező feladatát, mind a támadások segítését ellátta.
Sztem még talán jobb is mint Filipe.
Ti mit gondoltok?
Avatar
Buitre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2005.05.10. 13:26:05
Tartózkodási hely: Großwardein

2009.07.09. 08:59:09

én még mindig Fabregas-t tartanám a legjobb igazolásnak középpályára...
hova? Xavi cseréjének? Én nem tudom elképzelni, h Xavi, Fabregas és Iniesta is egyszerre legyen a pályán. Ja és persze Yaya (vagy Keita).
socio66

2009.07.09. 08:28:17

gyuri03 írta:
Bojan Krkic írta:ha sikerült a fejtörő grat
Arda Turan? :wink:
Szerintem ez költői kérdés volt,tekintve,hogy a vidi elején ott van a neve,meg ugye a címben is.. :wink:
Egyébként az eb-n beszéltünk már itt róla,tényleg ügyes játékos,nagyon tetszett itt sok embernek-nekem is-a játéka a tornán.
1-2 éven belül elviszi egy nagy csapat szvsz.
gyuri03
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2008.07.06. 12:38:08

2009.07.09. 08:02:42

Bojan Krkic írta:Szóval,lényeg ami lényeg-->ha Soriano bácsi ugy gondolná hogy a Barcának fityisz(és most a Mata ügyben szólnék) akkor ezt a srácot azért megmutatnám Pep bácsinak.
Mielött a linket megnéznétek egy kis fejtörő arról hogy ki lehet az úriember:

A Galatasaray (#10#)) Játékosa,török,viszonylag olyan Xavi magasságú, géppuska lábú,remekül cselező 22 éves srác akire lehetne építeni,jah és nem mellesleg a török válogatott(#14#) kiemelkedő játékosa(lásd->EB2008)

http://www.youtube.com/watch?v=Umy_S3jmVl4

engem meggyőzött a srác :D ,ha sikerült a fejtörő grat
Arda Turan? :wink:
Kép

/A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek határai vannak./ Einstein

2010. 11. 29. Barcelona-realmadrid 5:0 újabb történelmi pillanat :)
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2009.07.09. 07:25:50

ElBartimaeus írta:Bocsi, hogy tudatlan vok, csak nem rég kezdett el érdekelni pontosabban a csapat, így még a tavalyi dolgokat sem tudom, mert nem érdekeltek, meg bocs az offért.

Pontosan hogy távozott és miért Fabregas? Valaki mondja el pls!

Előre is kösz.
16 éves volt, amikor az Arsenal profi szerződést kínált neki, amit elfogadott. A csapat bármennyire is szeretett volna, nem tehette meg ugyanezt, mert Spanyolországban olyan szabályozás van, melynek értelmében 18 évesen lehet megkötni az első profi szerződést. Így távozó játékosok továbbá: Gerard Piqué, Fran Mérida, Iago.
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2009.07.09. 07:02:26

ElBartimaeus írta:Bocsi, hogy tudatlan vok, csak nem rég kezdett el érdekelni pontosabban a csapat, így még a tavalyi dolgokat sem tudom, mert nem érdekeltek, meg bocs az offért.

Pontosan hogy távozott és miért Fabregas? Valaki mondja el pls!

Előre is kösz.
Fabregas ugyanabban a korosztályos csapatban játszott mint Messi egészen 2003ig(16 éves koráig) Amikor is az Arsenal elcsábította őt Londonba. Spanyolországban él az a szabály, miszerint 18 éves kor alatt egy játékos nem kaphat profi szerződést. Angliában ilyen nem létezik. A vezetőség tehetetlen volt, mivel nem kötötte profi szerződés a klubhoz, el kellett engedni. Fabregas türelmetlen volt, adódott ez az ajánlat és lelépett. Most meg vissza akar jönni. Hát én nem fizetnék érte ilyen 40 milliókat. Messivel együtt fejlődött, együtt mutatkozhattak volna be a felnőtt csapatban. 1-másfél évet kellett volna várnia(Előre nyilván nem tudhatta, de ugyanígy azt sem, hogy az Arsenalnál mi vár rá, ott hogyan tud beilleszkedni). Abszolút elítélem az akkori döntését. Elég baj az, ha egy 16 éves gyerek már ennyire pénz orientált.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2207
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.09. 00:56:33

Bocsi, hogy tudatlan vok, csak nem rég kezdett el érdekelni pontosabban a csapat, így még a tavalyi dolgokat sem tudom, mert nem érdekeltek, meg bocs az offért.

Pontosan hogy távozott és miért Fabregas? Valaki mondja el pls!

Előre is kösz.
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2009.07.09. 00:52:43

bojankrkic27 írta:Valóban nem lenne rossz Mata leigazolása azonban én még mindig Fabregas-t tartanám a legjobb igazolásnak középpályára... és addig lesz ez így amíg le nem igazoljuk :lol:
Amúgy ti mennyi esélyt láttok hogy a Madrid leigazolja?? ...
Mondjuk ha elfogadná az ajánlatukat akkor jobb is hogy nem jönne ide.....
reméljük erősen lüktet az a katalán vér..
szerintem tuti nem utasítaná vissza és úgy menne mint a pinty madridba ha letennének mondjuk 40-50 milliót az arsenal-nak

aki csak a pénzért elhagyja a csapatot az -legalábbis nálam- eléggé elveszti a bizalmat
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.07.09. 00:35:37

Ilyen youtube-os videok nem mérvadóak. Kis túlzással a brazil bajnokság játékosainak felére le lehetne csapni az ilyen vidik alapján. Sztem nem kell Txikiéknek segíteni tehetségeket keresni, abban elég jók.
Forca Barca!!!!
Bojan Krkic
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2007.05.26. 21:27:37
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2009.07.08. 23:10:44

Szóval,lényeg ami lényeg-->ha Soriano bácsi ugy gondolná hogy a Barcának fityisz(és most a Mata ügyben szólnék) akkor ezt a srácot azért megmutatnám Pep bácsinak.
Mielött a linket megnéznétek egy kis fejtörő arról hogy ki lehet az úriember:

A Galatasaray (#10#)) Játékosa,török,viszonylag olyan Xavi magasságú, géppuska lábú,remekül cselező 22 éves srác akire lehetne építeni,jah és nem mellesleg a török válogatott(#14#) kiemelkedő játékosa(lásd->EB2008)

http://www.youtube.com/watch?v=Umy_S3jmVl4

engem meggyőzött a srác :D ,ha sikerült a fejtörő grat
FC Barcelona!
ABIDAL!
bojankrkic27
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2008.03.01. 14:28:23

2009.07.08. 23:05:23

Valóban nem lenne rossz Mata leigazolása azonban én még mindig Fabregas-t tartanám a legjobb igazolásnak középpályára... és addig lesz ez így amíg le nem igazoljuk :lol:
Amúgy ti mennyi esélyt láttok hogy a Madrid leigazolja?? ...
Mondjuk ha elfogadná az ajánlatukat akkor jobb is hogy nem jönne ide.....
reméljük erősen lüktet az a katalán vér..
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2009.07.08. 22:39:41

Egy érdekesség a goal.com kommentek közt!!!(http://www.goal.com/en/news/12/spain/20 ... ident-lapo)

A cikk arról ír, hogy Laporta ha rajta múlna nem igazolna senkit, de Pep kért egy pár embert, és lesznek igazolások.
Azonban a lényeg a kommentben van, egy mallorcai felhasználó(Dougie/ Mallorca) írta ezt:
"I was listening to Catalan radio and the Financial Director said that Barcelona could spend up to 80 million euro this Summer and just because Madrid are spending so much money early in the Summer doesn't put pressure on Barcelona to do so. He then said that Pep has four players that he wants and that Pep will probably get at least three of them!!"

Röviden: a Barca pénzügyi igazgatója nyilatkozott a katalán rádióban, hogy a Barca idén akár 80 milliót is költhetne, de nem fogja megtenni, csak azért mert a Madrid költekezik!(persze azt sem mondta, hogy nem fogják megtenni másért :D ) A LÉNYEG itt jön, hogy Pep 4 játékost kért a vezetéstől, akikből minimum 3 MEG IS LESZ!!!

Ugye ezt a katalán rádióban nyilatkozta a Barca pénzügyi igazgatója, szóval van alapja!!!

Szóval nem kell aggódni, jönni fognak itt emberek! Tudom, hogy már kezdd unalmassá válni a sok össze-vissza hír, ezt csak azért linkeltem be, mert ilyen infókhoz mi(magyarok) nem férhetünk hozzá egy könnyen, és valszeg ez a legmegbízhatóbb hírforrás!!!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.07.08. 22:28:48

Az igaz, hogy nem kellenek nagy nevek, meg minek annyi igazolás mert van egy nagyon jó csapatunk. Viszont az éremnek két oldala van. Lehet, hogy van egy nagyon jó csapatunk, de ha mondjuk 2 alapember kidől -főleg ha hosszútávra- muszáj olyanokkal pótolni, akik képességeikben megfelelőek ehhez. Nem lehet mondjuk Xavi, Ini, Henry vagy Messi helyére huzamosabb időre az Atletic-ből játékost felhozni. Kell a bővebb keret és sajnos nincs annyi idő erre, hogy megvárjuk míg a fiatal játékosok beérjenek. Vannak kivételes esetek, mint Leo, de ez 1000-ből az egy. Nem is tudom mit csinálnánk ha mondjuk egy fél szezonra kidőlne, ráadásul már minden védő rá utazik. Bojan is tehetséges, de hosszú távon még ő se biztosíték. Vagy ott van Henry. Ki tudja, hogy ilyen szezont tud-e produkálni mégegyszer és hamarosan ő is kiöregszik. Emiatt is kellene olyan játékost találni aki akkorra már biztos pont lesz. Ezért lenne jó például Mata. Még fiatal, de viszonylag rutinos játékos. Itt nagyon sokat fejlődhetne és nemsokára alapemberré válna.
Muszáj a vérfrissítés és hosszabb pad, lehetőleg minőségi játékosokkal.

Cesc esete szerintem nem egyszerű. Sokan szeretnék, hogy visszajöjjön. Köztük én is. De ha a csapat szempontjából nézzük inkább kellene Mata/Robinho/Silva etc. Az a poszt ahova létszükséglet egy ember. Az rendben, hogy Ini tud balszélsőt játszani és Fabregas is nagyon jó középpályán, de azt a területet vétek lenne megbontani. Yaya-Xavi-Iniesta a legjobb, legösszeszokottabb középpályás-trió a világon, a Barca motorja és nagyon jó csatárjaink vannak, de nélkülük közel se tudnának így teljesíteni. Talán Leo az aki igazán egymaga helyzetbe tud kerüni.
Én ezért forszíroznám Mata megvételét. Remélem nem kacsa a hír róla és ide fog kerülni. [-o< Nem hiszem, hogy nem Barca-szintű játékos és még csak 21 éves. Nagyon jól be tudna szerintem illeszkedni és középpályán is bevethető. A másik pedig Silva. De ő mozdíthatatlan. Robinho nem hiszem hogy idevaló (nem a képességei alapján), bár ki tudja.

Az Eto'o ügyről pedig gyanúsan nagy a csend. Nem tudom mi történhet. Mindenki csak gondolkozik, aztán majd lesz valami? Villával nem járnánk rosszul. Xaviékkal sokat játszottak együtt a válogatottban is, úgyhogy megértenék egymást. Nála jobb választás csak Torres lenne, dehát tudjuk mennyi esély van rá.
keirrison-t pedig bűn lenne eladni. 2-3 év múlva fel lehetne állni egy Bojan/Mata-K9-Messi csatártrióval akik közül a legidősebb is csak 24-25 éves lenne. Az lenne ám az igazi. :lol:
Forca Barca!!!!
Avatar
Fluwy
Barça B
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2006.03.28. 18:51:39
Tartózkodási hely: Veszprém

2009.07.08. 19:18:04

Nem értem minek kell igzulni meg félni h nem igazoltunk még senkit (hivatalosan). Mi egy ien csapat vagyunk amelyik nem dobálja a pénzt és okosan megfontoltan dönt!!! A Madrid jól felkavarta a piacot most mindenki meg akarja szedni magát az eladásokból mert gondolják a Barca ugyis tele van lével. Ami lehet igy van de nem fogunk milliókat mindenkire áldozni.

Én sztem nem nagy nevek kellenek ide hiszen egy fantasztikus alapcsapat van. Hanem jó kiegészítő emberek akikből majd az új Tourék és Eto'o-k lesznek. Hozzánk alig jöttek ugy emberek h már sztárok voltak. Mi itt neveljük öket azzá. 3-4 ien játékos kell.

Az Eto ugy más... ha ö megy jöjjön Villa!! Crujff nyilatkozata tetszett: Eto'o döntsön h marad vagy megy! Ö szerinte ne legyen olyan játékos a keretben akinek lejár a szerződése év végén!

Azért már én is várom az első igazolást bemutatást! Reméljük hamarosan ez is eljön!!!
FCB
manuel
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2008.06.25. 12:22:50

2009.07.08. 19:01:02

Charlie írta:4. kérdés: A goal.com nem tiltott oldal az Eurobarcán?
C.
A "tiltottak listája":
www.tribalfootball.com
www.samsungsport.hu
www.topfoci.hu
www.stopli.hu
www.foci24.com
www.bulvarsport.hu
www.nb1.hu
www.focitipp.hu
www.sporthirado.hu
www.transfermarketweb.com
www.transfermarkt.de
Válasz a 4 kérdésre.Én ezek között nemlátom a Goal.com cimű oldalt.
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2009.07.08. 18:50:50

manuel írta:Most irják a Goal.comon hogy Laporta állitólag bejelentette hogy ő nem igazolna semilyen újjátékost a csapatba.


1.Kérdés:Szerintetek normáils ez az ember?????????????????????
2.Kérdés:Akkor most ki marad és ki nem????
3.Kérdés:Miért most jelentibe ő méltósága???
1 :arrow: Már igazoltunk új játékost (Keirrison), 2 :arrow: egy eddig kölcsönadott játékos itt kezdte meg a felkészülést, vagyis valószínűleg ezt az idényt már nálunk játsza (Henrique)! Ha nem akarna új játékost igazolni, akkor megvették volna Keirrisont? :roll:

Egyébként meg ez a világ legjobb csapata, a triplázó csapat! Eddig egy játékos ment, 2 jött, vagyis plusszba vagyunk! :wink: Ha ez így marad, tényleg nem kell senki! Nekem ez így tökéletesen megfelel! Abban biztos vagyok, hogy jövőre, minimum 2 trófeát ismét begyűjtünk! Szóval nincs gond! :wink:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2009.07.08. 18:48:32

4. kérdés: A goal.com nem tiltott oldal az Eurobarcán?
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2009.07.08. 18:48:30

4-ik kérdés: Miért olvasod a Goal.comot? Olvasd inkább az Eurobarcát!
Bocsi az offért nyugodtan töröljétek.
manuel
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2008.06.25. 12:22:50

2009.07.08. 18:41:04

Most irják a Goal.comon hogy Laporta állitólag bejelentette hogy ő nem igazolna semilyen újjátékost a csapatba.


1.Kérdés:Szerintetek normáils ez az ember?????????????????????
2.Kérdés:Akkor most ki marad és ki nem????
3.Kérdés:Miért most jelentibe ő méltósága???
abreu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2008.05.19. 20:35:46

2009.07.08. 18:11:17

S.Agüero írta:Ja még azt elfelejtettem hogy a brazil bajnokságban nem olyan nagy dolog ilyeneket csinálni mint egy spanyol bajnokságban de rem beválik és majd feküdni fog neki a spanyol foci, általában a braziloknak fekszik
Egyetértek hogy a brazil bajnokság könnyebb, de minden brazil onnan kerül ki (persze ez egyértelmű). Ronaldinho, Kaká, Ronaldo, Rivaldo, stb. nem sorolom fel az összeset mer rengeteg van, ők is ott kezdték, ott csináltak nagy dolgokat, de valamikor mindegyiknek át kellett kerülnie európába. Én nagyon örülök hogy nekünk sikerült leigazolnunk Keirrisont.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2207
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.08. 18:02:45

Keirisson a videó alapján engem nem győzött meg annyira. Volt néhány zseniális megmozdulása, ez nem kérdés, de ebből nekem csak annyi látszik, hogy nagy tehetség és ha kap rendesebb edzést, meg keményebb bajnokságot, akkor lehet belőle igazán jó játékos. De sajnos nem biztos hogy így lesz. Sokszor elrontotta a helyzetet, de visszapattant hozzá és utána javított. Ezt sokkal nehezebb megcsinálni a spanyol bajnokságban. De ettől függetlenül drukkolok neki. Csak Villa kell még egyelőre. Mata-t meg meg kell szerezni, mert baromi jó játékosnak tartom, a Barca tovább tudná húzni!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2009.07.08. 17:43:46

Ja még azt elfelejtettem hogy a brazil bajnokságban nem olyan nagy dolog ilyeneket csinálni mint egy spanyol bajnokságban de rem beválik és majd feküdni fog neki a spanyol foci, általában a braziloknak fekszik
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2009.07.08. 17:42:01

Az biztos hogy idén nem kapkodunk az átigazolásokkal. Felmerült pár név: Keirison-Ibra-Villa-Forlan-Ribéry-Robinho-Mata-Mascherano-Filippe-Bruno Alves-David Silva-és a többiek....
Én ugy tudom h 20.-án lesz az első edzés és 24.-én az első felk.mérközés. Minek kapkodni ráérünk augusztus végéig, addig meg faxolgassunk.

Ami bosszant idén, ahogy tavaly is, hogy etoo ügye nincs lezárva és elég nagy a csend körülötte az utobbi napokban.
+ a klasszis balszélsönk idén is elmarad :wink: (ez a mata gyerek meg maradjon ott ahol van).
Lezárt