Aranylabda - FIFA év játékosa

Foci a Barçán kívül
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.07.05. 13:35:13

messideco írta:Messinek elérhetetlen a duplázás, mint ahogyan eddig nem is volt duplázás(na jó, van Basten),
Dehogynem volt már.Van Basten akit te is említettél,mellette még Cruyff,és Platini.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2010.07.05. 13:29:23

Somaa írta:Több játékos is megérdemelné az aranylabdát főként Xavi és Messi is.
Azonban Sneijder megnyert mindent amit csak lehetett ebben az évben.
Valószínű h ez sokat fog számítani(sajnos)a szavazáson.De bízzunk a legjobbakban h Xavi nyeri,de legalább Messi. :twisted:
Messi esélytelen. Maradona megfosztotta tőle
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.07.05. 13:14:24

Én is Sneijdert tartom a fő esélyesnek. Minden tiszteletem Messié meg Xavié de az Aranylabdát egy éves teljesítményre adják. Messinek elérhetetlen a duplázás, mint ahogyan eddig nem is volt duplázás(na jó, van Basten), Xavi sajnos sohasem fogja megkapni. Rengeteg óriási játékos nem kapta meg eddig.

Sneijder triplázott az Interrel, úgy néz ki, hogy Hollandiával a Vb-n is jól szerepelhet.

Az én top5öm: Sneijder
Messi
Xavi
Robben
Milito( :?: )
"And my heart will leave you never."
Somaa
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2010.06.15. 17:03:01

2010.07.05. 12:55:50

Több játékos is megérdemelné az aranylabdát főként Xavi és Messi is.
Azonban Sneijder megnyert mindent amit csak lehetett ebben az évben.
Valószínű h ez sokat fog számítani(sajnos)a szavazáson.De bízzunk a legjobbakban h Xavi nyeri,de legalább Messi. :twisted:
Kép

Visca el Barca!
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.07.05. 12:19:25

gergo9 írta:Pár gondolat az esélyeskről

Sneijder: Eredményekben eddig mindenképpen az övé ez az év DE képességei alapján nem aranylabdás egy jóképeségű munkás akinek Mourinho nagyon megtalálta a helyét. De egyéni képességekben mindenképpen ő van a legtávolabb az aranylabdától. Konkrétan nem egy zseni míg a többi jelölt az.

Villa,Xavi: Ha a spanyolok megnyerik közte és Xavi közt fog eldőlni a verseny, ha ezt az évet nézzük tavasszal Xavi egészen kiváló volt VB-n viszont közepes mondjuk még így is igazi vezére a középpályának. De ha ő kapja akkor sztem sokat fog nyomni a latba a tavalyi éve akármennyire hivatalosan nem számít bele. Villa-nak már évek óta a Barca-ban kéne lennie a világ legjobb csatárjának, jópár évet elpazarolt a pályafutásából.

De ettől függetlenól a legjobban Messi érdemelné meg összeségében talán nem volt olyan látványos mint tavaly de többször kellett az államat keresgélni idén mint azelőtt. Emellé társult egy rekordszintű eredményesség is.
Hibátlan :idea:

Én írtam még azt hogy mennyire teljes a karaktere, mekkora kisugárzása illetve neve van az adott játékosnak.
És számíthat még az általad említett tavalyi év is, "járna" Xavinak.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.07.05. 12:18:04

Mondjuk sztem Kakát sem kéne ide sorolni, mutatott vmit mióta megkapta az Aranylabdát? Sztem Madridban 1000x megbánták már, h elzavarták a hollandot, és 65M eurót kiadtak egy alibi játékosért. Amennyit Kaká mutat, annyit a szintén általad említett Zidane is tudna, még mindig szvsz.
Aranylabdás évre gondoltam,csak kimaradt.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.07.05. 12:16:09

gergo9 írta: Sneijder: Eredményekben eddig mindenképpen az övé ez az év DE képességei alapján nem aranylabdás egy jóképeségű munkás akinek Mourinho nagyon megtalálta a helyét. De egyéni képességekben mindenképpen ő van a legtávolabb az aranylabdától. Konkrétan nem egy zseni míg a többi jelölt az.
Sokáig én is ezt gondoltam, de a Chelsea-Inter visszavágón változott meg a véleményem, elképesztő volt, ahogy a kapuval szembefordulva varázsolta a csatárok lábára a labdát egyaránt ballal-jobbal
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.07.05. 12:07:27

Pár gondolat az esélyeskről

Sneijder: Eredményekben eddig mindenképpen az övé ez az év DE képességei alapján nem aranylabdás egy jóképeségű munkás akinek Mourinho nagyon megtalálta a helyét. De egyéni képességekben mindenképpen ő van a legtávolabb az aranylabdától. Konkrétan nem egy zseni míg a többi jelölt az.

Villa,Xavi: Ha a spanyolok megnyerik közte és Xavi közt fog eldőlni a verseny, ha ezt az évet nézzük tavasszal Xavi egészen kiváló volt VB-n viszont közepes mondjuk még így is igazi vezére a középpályának. De ha ő kapja akkor sztem sokat fog nyomni a latba a tavalyi éve akármennyire hivatalosan nem számít bele. Villa-nak már évek óta a Barca-ban kéne lennie a világ legjobb csatárjának, jópár évet elpazarolt a pályafutásából.

De ettől függetlenól a legjobban Messi érdemelné meg összeségében talán nem volt olyan látványos mint tavaly de többször kellett az államat keresgélni idén mint azelőtt. Emellé társult egy rekordszintű eredményesség is.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.07.05. 11:59:50

LG írta:
Kalap1988 írta:Hát azért, ha Sneijder kapja meg az újra a futball és az aranylabda szégyene lesz. Nincs bajom vele, kiváló futballista, de csak a posztján van tőle 3-4 jobb játékos. Ha pedig nem a posztját nézzük nálam akkor még top 10-es is csak nagyon neccesen. Spanyol győzelem esetén és egyébként is Xavi érdemelné meg leginkább. Életműdíj, az utóbbi 20 év legjobb irányító középpályásának ( ne gyertek Zizou-val, mert teljesen más volt a szerepe). Neki az utolsó lehetősége lenne, van benne valami, amit írtok Villaról, de sztem ez esetben mérlegelni fogják azt is a döntőbírák, amiről én beszélek és a józan észre hallgatva Xavinak adják. Messire én sem nagyon látok esélyt. Szvsz Villa, Sneider és Xavi esélyesek, ha Robben rúg egy mesterhármast az elődöntőben, majd a döntőben is, akkor talán még ő, de erre tudjátok mennyi az esély: kb 1 %
Nagyon szurkolok Xaviért, a jelenkor legnagyobb futballistájának tartom, igazi példakép, egy zseni, nem vitás. Viszont az ő sikeréhez kell a spanyol vb cím és a kimagasló játék a hátralévő meccseken (na meg az is segítene, ha Villa nem szerezne több gólt :D persze ezt nem kívánom). Főként, ha gólt is szerezne.
Csak az a baj, h az Aranylabda nem életműdíj, és nem is legjobb képességű játékos kapja, hanem aki a legsikeresebb volt a szezonba, és hatalmas szerepe van a megszerzett címeknek.
Ronaldinho is 2004-ben messze a legjobb volt, de mivel nem nyert semmit, ezért egyszerűen nem kaphatta meg. A FIFA Év játékosa címet megkapta, mert az nem annyira eredményorientált.
Emiatt van Sneijdernek nagyon nagy esélye, és túlzásnak tartom, h érdemtelenül kapná. Tudom, h itt az szeretnék a legtöbben, h Barca játákos kapja, de erre szvsz csak Villának van esélye, neki is csak a VB győzelem esetén.
De aminek nagyon örülök, h Robben és Sneijder ilyen nagy szezont futnak, akiket elzavartak a Realból. Ott voltak a BL döntőben mint a 2-n, és a VB döntőn is nagy valószínűséggel ott lesznek. Míg C. Ronaldoék a negyeddöntőket mind2 esetben a TV-ből nézik csak :lol:
Ebben igazad van, a címek számítanak, de ha a spanyolok nyerik a vb-ét akkor azért nem írnám le Xavi esélyeit. Hisz persze fontos a vb, az aranylabdánál a legfontosabb, de ha Xavi kimagaslót nyújt a hátralévő vb meccsein, akkor azért nem húz el előtte annyival a vb szereplés miatt Villa. Míg a klubjaik (mármint Villa esetében volt klubja:D) erőssége és eredményei tekintetében óriási különbség van. Össze sem lehet hasonlítani a két csapatot és az elért eredményeket a klubokkal. Szóval bőven lenne sztem Xavinak esélye vb cím esetén. 2006-ban Ronnie nagyon gyenge volt szvsz a vb-én, ha döntős a brazil csapat (még csak a győzelem sem kellett volna sztem), akkor tuti megkapja. Legfontosabb a vb, de két ugyanolyan eredményt elért játékos esetén a vb szereplés mellett nagyon komolyan értékelni fogják a klubszezont. Márpedig Villa akármennyi gólt rúgott, Xavi sokkal jobb szezont futott. Sneijderrel mondom nincs bajom, vb címük esetén (amire nem sok esélyt látok, nálam a spanyol-német az igazi döntő, aki ott nyer arra legalább 70-80% esélyt látok, hogy megnyeri a döntőt is) nem érdemtelenül kapná természetesen.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.07.05. 11:58:23

Sanama írta:
Sanama Exclamation Hiába oltod Sneijdert, akkor is ő kapja meg.
Ebben nem tudom mi az oltás? Egymás után volt 5meccse,ahol zseniálisan játszott? Nem hiszem.
Mégegyszer leírom a kedvedért... Megnyert mindent,érdemtelenül nem lehet nyerni,de egyénileg egyáltalán nem egy Xavi, vagy Zidane vagy Kaká...
Mondjuk sztem Kakát sem kéne ide sorolni, mutatott vmit mióta megkapta az Aranylabdát? Sztem Madridban 1000x megbánták már, h elzavarták a hollandot, és 65M eurót kiadtak egy alibi játékosért. Amennyit Kaká mutat, annyit a szintén általad említett Zidane is tudna, még mindig szvsz.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.07.05. 11:54:51

Sanama Exclamation Hiába oltod Sneijdert, akkor is ő kapja meg.
Ebben nem tudom mi az oltás? Egymás után volt 5meccse,ahol zseniálisan játszott? Nem hiszem.
Mégegyszer leírom a kedvedért... Megnyert mindent,érdemtelenül nem lehet nyerni,de egyénileg egyáltalán nem egy Xavi, vagy Zidane vagy Kaká...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.07.05. 11:52:47

Kalap1988 írta:Hát azért, ha Sneijder kapja meg az újra a futball és az aranylabda szégyene lesz. Nincs bajom vele, kiváló futballista, de csak a posztján van tőle 3-4 jobb játékos. Ha pedig nem a posztját nézzük nálam akkor még top 10-es is csak nagyon neccesen. Spanyol győzelem esetén és egyébként is Xavi érdemelné meg leginkább. Életműdíj, az utóbbi 20 év legjobb irányító középpályásának ( ne gyertek Zizou-val, mert teljesen más volt a szerepe). Neki az utolsó lehetősége lenne, van benne valami, amit írtok Villaról, de sztem ez esetben mérlegelni fogják azt is a döntőbírák, amiről én beszélek és a józan észre hallgatva Xavinak adják. Messire én sem nagyon látok esélyt. Szvsz Villa, Sneider és Xavi esélyesek, ha Robben rúg egy mesterhármast az elődöntőben, majd a döntőben is, akkor talán még ő, de erre tudjátok mennyi az esély: kb 1 %
Nagyon szurkolok Xaviért, a jelenkor legnagyobb futballistájának tartom, igazi példakép, egy zseni, nem vitás. Viszont az ő sikeréhez kell a spanyol vb cím és a kimagasló játék a hátralévő meccseken (na meg az is segítene, ha Villa nem szerezne több gólt :D persze ezt nem kívánom). Főként, ha gólt is szerezne.
Csak az a baj, h az Aranylabda nem életműdíj, és nem is legjobb képességű játékos kapja, hanem aki a legsikeresebb volt a szezonba, és hatalmas szerepe van a megszerzett címeknek.
Ronaldinho is 2004-ben messze a legjobb volt, de mivel nem nyert semmit, ezért egyszerűen nem kaphatta meg. A FIFA Év játékosa címet megkapta, mert az nem annyira eredményorientált.
Emiatt van Sneijdernek nagyon nagy esélye, és túlzásnak tartom, h érdemtelenül kapná. Tudom, h itt az szeretnék a legtöbben, h Barca játákos kapja, de erre szvsz csak Villának van esélye, neki is csak a VB győzelem esetén.
De aminek nagyon örülök, h Robben és Sneijder ilyen nagy szezont futnak, akiket elzavartak a Realból. Ott voltak a BL döntőben mint a 2-n, és a VB döntőn is nagy valószínűséggel ott lesznek. Míg C. Ronaldoék a negyeddöntőket mind2 esetben a TV-ből nézik csak :lol:
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.07.04. 22:19:27

Hát azért, ha Sneijder kapja meg az újra a futball és az aranylabda szégyene lesz. Nincs bajom vele, kiváló futballista, de csak a posztján van tőle 3-4 jobb játékos. Ha pedig nem a posztját nézzük nálam akkor még top 10-es is csak nagyon neccesen. Spanyol győzelem esetén és egyébként is Xavi érdemelné meg leginkább. Életműdíj, az utóbbi 20 év legjobb irányító középpályásának ( ne gyertek Zizou-val, mert teljesen más volt a szerepe). Neki az utolsó lehetősége lenne, van benne valami, amit írtok Villaról, de sztem ez esetben mérlegelni fogják azt is a döntőbírák, amiről én beszélek és a józan észre hallgatva Xavinak adják. Messire én sem nagyon látok esélyt. Szvsz Villa, Sneider és Xavi esélyesek, ha Robben rúg egy mesterhármast az elődöntőben, majd a döntőben is, akkor talán még ő, de erre tudjátok mennyi az esély: kb 1 %
Nagyon szurkolok Xaviért, a jelenkor legnagyobb futballistájának tartom, igazi példakép, egy zseni, nem vitás. Viszont az ő sikeréhez kell a spanyol vb cím és a kimagasló játék a hátralévő meccseken (na meg az is segítene, ha Villa nem szerezne több gólt :D persze ezt nem kívánom). Főként, ha gólt is szerezne.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2010.07.04. 21:42:44

Teljes mértékben egyet kell hogy értsek LG -vel!

Mert ugyanis ha spanyol nyeri meg a VB -t (aminek nagyon kicsi az esélye a jelenlegi állapotra nézve) akkor Villa kapja meg az aranylasztit, mivel ő a VB gólkirálya, s ő maga vitte háton az országa csapatát. Ez nem kis szó... Hiába Xavi ide-oda, a szavazásnál azt nézik meg, hogy ki lőtt gólokat, illetve ki vitt háton a csapatát. Most ne jöjjön senki a kannavaróval, mert én se értem hogy miért ő kapta... de mind1...

Ha holland, akkor egyértelműen Sneijder. Csak ő lehet a nyertes.

Ha német nyerne a VB -t, akkor itt már nehéz lesz megmondani előre hogy ki nyeri az aranylabdát... Német válogatottból senkit nem lehet kiemelni, mert nagyon egységes csapat. Erős csapat munka van a játékban, mindenki pazarul támad. A gólszerzőkből is rengeteg van... Tehát így marad a holland, s ebből a Sneijder... Neki tripla és VB ezüstje lesz akkor. Sztem így már nyerő ügye van az aranylabdánál.

Messi tuti nem kapja meg az aranylabdát idén, függetlenül hogyan végződik a VB. Sajnos, ez van.

Tehát a listámon csak ez a két ember szerepel.

Sneijder (80% hogy megkapja)
Villa (20 % hogy megkapja)

Sanama :!: Hiába oltod Sneijdert, akkor is ő kapja meg.

MessiFan :!: Akkora hülyeséget írtál most, hogy megrepedt a monitorom... kérek újat :evil:
KépKép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.07.04. 21:40:14

Az a vicc,hogy ha Hollandia nyer,akkor Sneijder tuti befutó,annak ellenére,hogy semmi extrát nem csinált a szezonban egyénileg.

Ennek ellenére idén megnyerhet tényleg mindent,úgyhogy ha Hollandia nyer.
De egyénileg sehol sincs.(legalábbis azért Messitől,de még CR-től is baromi messze,de hogy posztján említsek valakit Xavi)

ui: De még itt a VB-n sem villog úgy mint Villa pl.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.07.04. 21:34:07

A világbajnokság nagyon sokat nyom a latba. Sok sztár leégett.
Ettől függetlenül Messi eszméletlen szezon alatti gólgyártása felett nem lehet szemet hunyni. Szóval a 3. lesz.
Emlékszem Ronaldinho 2006-ban megnyerte a BL-t és a bajnokságot is, és aztán 3. lett.
Amúgy Messi teljesítménye teljesen olyan mint Ronaldinho-é 2006-ban.
Ez tőlem nem negatív kritika. Nem értem azon a VB-n Ronaldinho tökjól nyomta, látványos megvillanások és űberjó passzok. Messi is ezt csinálta.
De mivel egyik sem lőtt gólt ezért mindenki leszarozza őket pedig szerintem mindkettő jól játszott az adott VB-n.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.07.04. 21:32:28

Hát....mjuk azért értem én h a címek számítanak, de...

Messi rekordmennyiségű góllal spanyol gólkirály, Aranycipős, és bár csak elődöntőig szerepelt, de BL-gólkirály is lett...
azért az a 47 gól, és Arsenalnak lőtt 4es, sorozatos mesterhármasok...tavasszal sok-sok lépés előnyt szerzett....persze a VB homályosítja a képet.......de ha ősszel is tudja rugdosni a gólokat, duplázhat;) de ha nem is Aranylabdát kap, a FIFA díját behúzhatja, ott nem szokott ennyit számítani a VB.
nahjolvan
Barça B
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2010.01.22. 21:48:39

2010.07.04. 21:26:24

persze csak ha a 'la roja' lenne a Világbajnok...
nahjolvan
Barça B
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2010.01.22. 21:48:39

2010.07.04. 21:25:06

én nagyon szeretném ha Xavi kapná meg,mivel ahogy már mondták elöttem is most lenne a legnagyobb esélye rá...reméljük a legjobbakat :)
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.07.04. 21:16:00

Az meglehet de végül is bármi előfordulhat. Elvégre volt már sok "furcsa" aranylabdás de hogyha az egész éves teljesítményt nézzük akkor minimum második Messi az első pedig ??? rejtély számomra :D
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.04. 21:08:34

MessiFan írta:Nálam simán Messié az aranylabda mert kb 90 percenként lőtte a góljait és 43-ig jutott. Ő lett a BL gólkirálya a bajnokságban is 34 gólig jutott + szenzációsan játszott az egész szezonban sőt még a VB-n is jól szerepelt a kaputól 30 méterre... Ha pedig nem ő kapná meg ismét akkor Rooneyt Robbent Drogbát CR-t meg Higuaínt tudnám elkézelni.
Ezekkel a nevekkel fölösleges dobálózni mert egyik sem kapja meg. :wink: És ez 100%!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.07.04. 21:04:23

Barca_10 írta:
P.U.Y.O.L. írta:Megszakad a szívem, de szerintem is (mint általában) a VB nemhogy benne van az Aranylabda szavazásban, hanem szerintem min. 80%-ban ez alapján döntenek! Így sem Messi, sem pedig Xavi nem fogja megkapni...
Ha a hollandok érnek célba, akkor Sneijder, ha pedig a spanyolok, akkor Villa kapja. Akkor viszont nem tudom, hogy mi lesz, ha Uruguay vagy Németország lesz a befutó! :) Azért az erős lenne, ha onnan választanának, bár nem elképzelhetetlen!
Ha Németország vagy Urugay akkor Messi.Mindkét más esetben is esélyes,de akkor Xavi,Villa,Sneijder vagy Robben is megkaphatja.
Nem hiszem, h Messinek bárki győzelme esetén lenne esélye :roll: Xavinak sem hinném, hiszen ha Spanyolország VB győztes, és közülük választanának vkit, akkor az Villa lesz.
Főleg az Aranylabdánál nagyon nézik a megnyert címeket, és ebbe Sneijder nagyon jól áll, ezért gondolom, h neki elég egy érem hozzá.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.07.04. 21:02:41

Barca_10 írta:
P.U.Y.O.L. írta:Megszakad a szívem, de szerintem is (mint általában) a VB nemhogy benne van az Aranylabda szavazásban, hanem szerintem min. 80%-ban ez alapján döntenek! Így sem Messi, sem pedig Xavi nem fogja megkapni...
Ha a hollandok érnek célba, akkor Sneijder, ha pedig a spanyolok, akkor Villa kapja. Akkor viszont nem tudom, hogy mi lesz, ha Uruguay vagy Németország lesz a befutó! :) Azért az erős lenne, ha onnan választanának, bár nem elképzelhetetlen!
Ha Németország vagy Urugay akkor Messi.Mindkét más esetben is esélyes,de akkor Xavi,Villa,Sneijder vagy Robben is megkaphatja.
Xavit titkon remélem, de szerintem ahhoz minimum a finálé emberének kell lennie, mert amúgy Villa kapja egy spanyol győzelem esetén szerintem...
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.07.04. 21:01:43

Fecooo írta:ne haragudj, de... :roll:
ha Messi nem kapja meg, akkor a kiemeltek se fogják, ez 1000000%, ugyanis egyik se nyújtott többet a válogatottban Leonál...
ha a spanyolok nyernek, akkor Xavi vs Villa, ha hollandok, akkor egyértelmű Sneijder, ha a németek, akkor van a legnagyobb esélye Messinek...
Xavi miért kapná meg? Szerintem esélytelen hogy megkapja :D. Villának már inkább nagyobb esélye.. De inkább ő csak jövőre ha jó szezont fut le a Barcával.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.07.04. 20:59:58

P.U.Y.O.L. írta:Megszakad a szívem, de szerintem is (mint általában) a VB nemhogy benne van az Aranylabda szavazásban, hanem szerintem min. 80%-ban ez alapján döntenek! Így sem Messi, sem pedig Xavi nem fogja megkapni...
Ha a hollandok érnek célba, akkor Sneijder, ha pedig a spanyolok, akkor Villa kapja. Akkor viszont nem tudom, hogy mi lesz, ha Uruguay vagy Németország lesz a befutó! :) Azért az erős lenne, ha onnan választanának, bár nem elképzelhetetlen!
Ha Németország vagy Urugay akkor Messi.Mindkét más esetben is esélyes,de akkor Xavi,Villa,Sneijder vagy Robben is megkaphatja.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Válasz küldése