Bojan Krkic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.09.01. 13:48:51

Quadmaster írta:Inkább legyen az övé mint, hogy ne használja senki a 9-es mezszámot.
Hát igen, ez eddig oké. Csak innentől kezdve addig senki sem fogja megkapni a 9-est, amíg Bojan a klubnál van. Ha beválik a srác akkor azonban nincs miről beszélni 8)
Kép
Avatar
Quadmaster
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2010.07.18. 20:17:10
Kapcsolat:

2010.09.01. 13:43:52

Inkább legyen az övé mint, hogy ne használja senki a 9-es mezszámot.
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.09.01. 13:24:16

Idén fontos szerepe lesz Bojannak. Ő lesz az elsőszámú cserecsatár, illetve a középcsatár, ha Villa balszélen játszik. Rmeélem meghálálja a bizlmat.
A Fifa egy szégyen
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2010.09.01. 13:14:39

Igy van, határozottan fejlődik Bojan, és már megérett arra, hogy akár kezdő is legyen, mint már tavaly az utolsó meccseken, amikor Ibra padozott miatta. Tudja ezt Pep is, akinek ezért sem volt már szüksége Ibrára sem annyira, mert tudja, hogy a Pedro, Messi, Villa hármas után Bojan is képes meghatározó teljesitményre. Többet fog játszani, mint tavaly vagy tavaly előtt. Pep első évében pedig a Messi, Eto'o, Henry hármas mellett ugye nem sok sót lehetett megenni...
Előre a TITOlusokért!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.09.01. 13:10:11

Nem azért... de remek lesz látni a csapat 9-esét a padon ülve,illetve néha a bal szélen játszani...

Nekem is sokat jelentenek a számok,Bojan egyelőre pedig még nem tart ott ahol a 9esnek kellene.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2010.09.01. 12:54:37

Mihu írta: Amikor Rijkaard volt az edző, akkor egy idényben rengeteg lehetőséget kapott (18 éves korához képest egy Barcában) Akkor úgy gondolom hogy nem vallott szégyent, elég jól tolta. Sok gól és voltak gólpasszai is. Henryval akkoriban jól megértették egymást. Aztán jött Pep, és egycsapásra elveszett felé a bizalom, keveset játszott, pont a legrosszabbkor tört meg a fejlődése. Azóta a tavalyi idény végének kivételével alig kapott lehetőséget, vagy ha kapott is, akkor a bal oldalon, ahol szerintem ő gyengébb teljesítményre képes mint középen. Tavaly az idény végén amikor sokat játszott, megint meghatározó szereplője lett a gárdának, és sokat tett hozzá az utolsó 7 meccs 100%-os teljesítményéhez.


Úgyhogy véleményem szerint hogy ha huzamosabb ideig sokat tudna játszani, akkor ismét ki tudna bontakozni a srác.
Teljes mértékben egyet értek veled, játékra, játékra és játékra van szüksége a srácnak ...
més que un club
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.09.01. 12:51:01

Rivaldo11 írta:Azért -szerintem-ha most Bojan olyan szinten tolná, mint akkoriban Sony, azzal nagyon-nagyon elégedettek lennénk.
Ronaldo pedig...
Anno a TVE ugyanúgy nyomta hétvégenként a spanyol bajnokikat, mint most a sport tv. Megállíthatatlan volt.
Ami pedig Bojant illeti, azok közé tartozom, akik szerint tán már előrébb kellene tartania. Persze még nem késett le semmiiről és ha nagyjából tudja azt nyújtani, amit az elmúlt szezon végén produkált, nem lehet szavunk sem rá. Szurkolok Neki!
Én előre bocsájtom hogy elfogult vagyok Bojannal kapcsolatban :) Pozitív irányba.

Amikor Rijkaard volt az edző, akkor egy idényben rengeteg lehetőséget kapott (18 éves korához képest egy Barcában) Akkor úgy gondolom hogy nem vallott szégyent, elég jól tolta. Sok gól és voltak gólpasszai is. Henryval akkoriban jól megértették egymást. Aztán jött Pep, és egycsapásra elveszett felé a bizalom, keveset játszott, pont a legrosszabbkor tört meg a fejlődése. Azóta a tavalyi idény végének kivételével alig kapott lehetőséget, vagy ha kapott is, akkor a bal oldalon, ahol szerintem ő gyengébb teljesítményre képes mint középen. Tavaly az idény végén amikor sokat játszott, megint meghatározó szereplője lett a gárdának, és sokat tett hozzá az utolsó 7 meccs 100%-os teljesítményéhez.


Úgyhogy véleményem szerint hogy ha huzamosabb ideig sokat tudna játszani, akkor ismét ki tudna bontakozni a srác.
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.01. 12:20:10

barca99 írta:Igazad van, csak azért hagytam ki, mert őt nem láttam élőben játszani, ill. a felsorolt három csatár egymástól "örökölte" mezt, míg Ronaldo után volt egy Sonny Anderson is Patje előtt :)
Azért -szerintem-ha most Bojan olyan szinten tolná, mint akkoriban Sony, azzal nagyon-nagyon elégedettek lennénk.
Ronaldo pedig...
Anno a TVE ugyanúgy nyomta hétvégenként a spanyol bajnokikat, mint most a sport tv. Megállíthatatlan volt.
Ami pedig Bojant illeti, azok közé tartozom, akik szerint tán már előrébb kellene tartania. Persze még nem késett le semmiiről és ha nagyjából tudja azt nyújtani, amit az elmúlt szezon végén produkált, nem lehet szavunk sem rá. Szurkolok Neki!
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.09.01. 12:02:41

Igazad van, csak azért hagytam ki, mert őt nem láttam élőben játszani, ill. a felsorolt három csatár egymástól "örökölte" mezt, míg Ronaldo után volt egy Sonny Anderson is Patje előtt :)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.09.01. 12:00:00

barca99 írta:Most még nagynak érzem rá...
Biztos csinálnak neki M-esben is, szerintem az passzol rá. :lol:
Egyébként szerintem a 11-es is jól illett hozzá, nem hiszem, hogy annyira megráz valakit is, hogy most a 9-est kapja. Én még Messit is elnéztem volna, ha marad a 19-esben, de megvan egyfajta rangja mindenkinek, aki egy szabadon lévő mezt elfoglalhat. :D Szerintem ez annyira másodlagos, vagy sokadlagos dolog, inkább azon kéne szorítani, hogy jó évet produkáljon. :)
Kép
Kép
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.01. 11:53:03

barca99 írta:Én valahogy jobban beleélem magam ebbe a mezszám dologba, úgyhogy akit ez a legkevésbé sem izgat, az nyugodtan nézzen hülyének. :)

Viszont nagyon nem örülök neki, hogy megkapta a 9-est, főleg Kluivert, Eto'o és Ibra után. Egyedül Torres-en tudtam volna elképzelni ezt a számot (ill. a későbbiekben tényleg Bojan-on, ha egyszer végre beváltja a hozzá fűzött reményeket). Most még nagynak érzem rá
Abszolút egyetértek. A 9-est ki kell érdemelni. (a nagy 9-es játékosok sorába egyébként Ronaldo is belefér-bár csak egy idényt húzott le, de az...)
Azzal is egyetértek, hogy Torresen tudnám én is elképzelni ezt a mezt, rajta kívül jelenleg senkit sem látok, aki kiérdemelheti.
Remélem Bojan azért igazi Barca 9-es ként játszik majd, és ha lassan is, de méltó lesz az elődökhöz.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.09.01. 11:07:47

Én szurkolok neki. És én nem egy túl sztárolt gyereknek tartom, szvsz nagy jövő áll előtte. Remélem, hogy berobban majd 8)
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.09.01. 10:46:31

Én valahogy jobban beleélem magam ebbe a mezszám dologba, úgyhogy akit ez a legkevésbé sem izgat, az nyugodtan nézzen hülyének. :)

Viszont nagyon nem örülök neki, hogy megkapta a 9-est, főleg Kluivert, Eto'o és Ibra után. Egyedül Torres-en tudtam volna elképzelni ezt a számot (ill. a későbbiekben tényleg Bojan-on, ha egyszer végre beváltja a hozzá fűzött reményeket). Most még nagynak érzem rá, bár tény, hogy tavaly év végén nagyon jó volt, most pedig garantáltan több lehetőséghez jut... de a Barca 9-ese mindig túl van egy kicsit misztifikálva, nem egy olyan emberen képzelem el, aki az esetek nagy részében csereként játszik.
Ráadásul a 11-es szám is tökéletes egy támadónak, még akkor is, ha hagyományosan a 9-es a tápláléklánc csúcsa.

És ezzel kb. az is eldőlt, hogy sokáig nem lesz még _igazi_ 9-esünk, csak akkor, ha a legjobb forgatókönyv szerint történnek az események... Bojan tényleg berobban.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.31. 13:59:27

Én is úgy vagyok vele, hogy idén akár húzóember lehet a támadószekcióban egy eltiltás/sérülés esetén.
Fiiatal kora ellenére már van rutinja és ha valaki akkor ő tűri a padozást és nem sértődik össze-vissza. Az, hogy idén az előszezonban voltak gyengébb meccsei, köszönhető annak is, hogy többször a jobbszélen játszatták ami láthatóan nem az ő posztja.
Azonkívül már tett le annyit az asztalra, hogy ne legyen zsákbamacskának tekinthető. Én akár egy Villa-Bojan-Messi triót is el tudnék képzelni, legalábbis inkább őt néznem el inkább középcsatárként mint Messit.
Én nagyon bízom benne, Ibra távozásával megnyílhat az út a számára, legalábbis ha nem 5-10 perceket kap.

Sok sikert kívánok és nagyon bízom benne!!!
Forca Barca!!!!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.08.31. 12:13:53

Mégis csak Barca-gólrekorder. Úgy illik, hogy a nagycsapatban is az legyen :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2010.08.31. 11:45:27

Ezt valaki megmondaná hogy mi? Most akkor Bojan megkapta a 9-es számot, vagy csak szerintük fogja megkapni? Előre is kösz ha valaki megmondja...

Amúgy ha ígymarad, és nem igazolunk senkit előre, akkor itt az idő, hogy végre berobbanjon Bojan.A jelek szerint ez az ő éve lehet, és ha fel tudja venni a tavaly év végi formát, akár kezdőtagságot is kiharcolhat, bár Pedro mellett nehéz dolga lesz... Én bízok benne, remélem sikerül neki idén a nagy áttörés.
Avatar
S.Doyle
Barça B
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2010.02.27. 13:29:05

2010.08.30. 17:04:07

Én is bizok benne mert nem egyszer be bizonyitotta má hogy nagyon jó támadó. abban nem értek egyet hogy csak Iniesta játszot jól mert szerintem Alves Valdes Maxvell Keita Messi mind hozták a közel maximumot
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2010.08.30. 16:41:46

Lionel85 írta:Kár kiindulni egy meccsből. Legalább öt meccsen kell bizonyítania. Bár, ha már a harmadiknál is gyenge, akkor rossz szemmel nézek rá, de egy meccs után még nem. Bele kell rázódnia a játékba, ahogy több társának is. Idén vélhetően több lehetőséget kap, csak kellenek a meccsek, amíg 100%-os nem lesz. Bizalom kell neki!
Teljesen igazad van, bizalom kell neki, s legalább meccsenkénti 20 perc játék, mert ez a 10 perc igen kevés ..... Tegnap csak Iniesta játszott nagyon jól, tehát a többieknek is bele kell még rázódni, nem csak neki, mindenesetre bízom a kicsi Krkicben
més que un club
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.08.30. 10:10:53

Kár kiindulni egy meccsből. Legalább öt meccsen kell bizonyítania. Bár, ha már a harmadiknál is gyenge, akkor rossz szemmel nézek rá, de egy meccs után még nem. Bele kell rázódnia a játékba, ahogy több társának is. Idén vélhetően több lehetőséget kap, csak kellenek a meccsek, amíg 100%-os nem lesz. Bizalom kell neki!
Kép
Kép
Kép
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1612
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.08.30. 10:00:46

Szegény tegnap elkeserítően impotens volt. Több jó helyzet is rajta akadt el. Pedig csak egy megtört Racing volt az ellenfél. (Na mondjuk Pedro se villogott.)

Remélem igazolunk mégegy támadót, mert ez így nagyon sovány.
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2010.08.28. 22:33:07

albicelesteX írta:Hehe!Ezen jót nevettem!Ha a "védencem" nincs akkor soroljam mit nem nyerünk?Az azért erős túlzás,ha Bojanka játszott volna akkor BL-t nyerünk,mert asszem a visszavágón ott volt és nem sokat dobott.Erről ennyit.Addig jó amíg a drága papa a játékos figyelő az öreg Krkic biztos értékeli a kis pujáját... :wink:
ne csinált semit csak lőtt egy szabályos gólt amit az F kalap bíró nem adott meg :evil:
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.08.28. 22:29:32

Fernando írta:
albicelesteX írta:Hehe!Ezen jót nevettem!Ha a "védencem" nincs akkor soroljam mit nem nyerünk?Az azért erős túlzás,ha Bojanka játszott volna akkor BL-t nyerünk,mert asszem a visszavágón ott volt és nem sokat dobott.Erről ennyit.Addig jó amíg a drága papa a játékos figyelő az öreg Krkic biztos értékeli a kis pujáját... :wink:
Te kiakadtál, mert Ibra megy...
Csalódott vagyok!Nem is tagadom!De azt is tartom,hogy túl sztárolt!Itt is túl van nyalva!
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2010.08.28. 22:03:11

igen igen nagy bajban leszünk ha szegényképnek kell megoldani a középcsatár posztot... csak nehogy jöjjön majd az ó, de hát messi is tud közpcsatárt játszani, és akkor hjeffren megy messi helyére és igy tovább... lassan olyan leszünk mint az mtk. tiszta 20 évesekből, álló tinicsapat... :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.08.28. 21:58:28

albicelesteX írta:Hehe!Ezen jót nevettem!Ha a "védencem" nincs akkor soroljam mit nem nyerünk?Az azért erős túlzás,ha Bojanka játszott volna akkor BL-t nyerünk,mert asszem a visszavágón ott volt és nem sokat dobott.Erről ennyit.Addig jó amíg a drága papa a játékos figyelő az öreg Krkic biztos értékeli a kis pujáját... :wink:
Te kiakadtál, mert Ibra megy...
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Barca Norbi
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:27:11

2010.08.28. 21:51:00

Ibra távozása esetén meg kell neki adni a lehetőséget. A kiscsapatok ellen mindenképpen. Folyamatosan fejlődik és ezt ő is így gondolja a nyilatkozatai alapján.
Egyébként szerintem ő egy későn érő játékos, lásd:Higuain, csak h nem kap elég lehetőséget. Ő sem robbant be világklasszisként (Higuain) azonnal (most sem az, de évről-évre egyre közelebb hozzá). Úgy hogy a kezdőbe akarom őt látni a Racing ellen! :wink:

Nem dobott a játékon az Inter ellen, de gólt rugott csak a bíró nem adta meg... Ez a csatár dolga.
Lezárt