Zlatan Ibrahimovic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.03. 22:16:15

menczel, több ilyet ne lássunk.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2010.09.02. 17:27:43

Fecooo írta:OFF: SuperMessi, a barternek az a lényege, h nincs pénzmozgás...
az összeadással meg vigyázz, mert nem lehet számokat így összeadni ebben az esetben, ahogy te tetted ;)

szerk: "vadász" koma, a Roma ideje eljött, reméljük :D
OFF
Barter javítva.
ON

Szerk: Az összeadással tényleg vigyázzunk de a 70M-kal dobálózást is hanyagoljuk szerintem :D A tény: 45M-ért vettük, aztán mindenki döntse el magában ha számolgatni akar hogy kb. mi különbség van egy 12M-s éves fizetés meg mondjuk egy olyan játékos értéke között aki nem akar hosszabbítani és egy év múlva ingyen igazolható. Szerintem nem sok. Ergo kb. 20-at buktunk de még1x ez nem a mi dolgunk, és ha az edző úgy ítéli meg hogy nem illik a csapatba, akkor azt fogadjuk el, főleg ha az eredmények ill. a mutatott játék őt igazolják. Egyébiránt a mondanivalóm lényege nem ez volt hanem az első és az utolsó bekezdésben foglaltak.

Szerk2: Még annyit hozzá tennék hogy a hírek arról szóltak az eligazolása előtt 1-2 nappal hogy 30M körül vinné a Milan de csak akkor ha a játékos belemegy a fizetéscsökkenésbe kb. 12-ről 8-ra. Nyilvánvaló hogy ez nem történt meg, ezért kellett tovább csökkenteni a vételárat, ami az edző döntése és a játékos fizetése függvényében azt hiszem érthető.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.09.02. 17:22:56

Én amjd nézem az öregemnek Digije van,majd néha néha nagyobb derbiket megnézek az olasz fociból,a Romat természetesen nyomon fogom követni a Milant meg csak a nagyobb meccseken Ibra miatt. :wink:
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.09.02. 17:21:02

OFF: SuperMessi, a barternek az a lényege, h nincs pénzmozgás...
az összeadással meg vigyázz, mert nem lehet számokat így összeadni ebben az esetben, ahogy te tetted ;)

szerk: "vadász" koma, a Roma ideje eljött, reméljük :D

szerk2: látom nem érted... a Barter esetén nincs pénzmozgás, itt volt, így ez már nem nevezhető barternek... csak a fogalom tisztázása végett mondom...
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2010.09.02. 17:29:56-kor.
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2010.09.02. 17:15:59

nagyon szomorít ez az egész engem ,de sajnos mindenkinek meg kell barátkozni a helyzettel!!
remélem jó lesz a Milanban(nem mintha látnám népművészeti cserépedény Digi Sport ](*,) ) de olvasni fogok róla vidiket nézni, nem tudunk mást csinálni aki kedveli szurkoljon neki aki meg nem, az ne szidja itt hónapokig semmi értelme!

ui:aki tudja nézni a digisporton milan meccseket az legyen szives írni hogy milyen Ibra köszi! :)
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2010.09.02. 17:06:31

Laza írta:csak az a legidegesítőbb ebben,hogy eladhattuk olna a city-nek 35milláért is,és még robinho-t is bele lehetett volna venni az üzletbe!!
de igy..eladjuk kölcsönbe,de ha a svéd továbbra is pepet szidja felesleges volt kölcsön adni is..
tehát.. samu-t meg 70millát dobtunk ki az ablakon,és én még csodálkoztam hogy eladósodott a barcelona!!

nem tudom mi lesz,de félek hogy már nem azt a barcát fogjuk látni amit megszokhattunk az utóbbi években :S
Nem adhattuk volna oda a Citynek ugyanis a játékos nem akart odamenni. Őt csak a Milan érdekelte vagy a maradás. Ide viszont nem passzolt. Ha játszik, akkor a játék nehézkesebb, ha pedig nem játszik, feszültségek az öltözőben és a későbbi átigazolási szezonokban még kevesebb pénz érte...Nem túl bonyolult. Bojan pedig megérdemli 4 év kispad után a több lehetőséget. Jó lesz ez...

Egyébként milyen Samut meg 70 milliót buktunk? 45 mil-be került. Samu ha marad még egy évet akkor ingyen igazol a Citybe...Így legalább bele tudtuk venni egy ígéretes KCS üzletbe, az már más kérdés hogy ez később rossz döntésnek bizonyult. Most korrigálnak, csak a Milan maradt, más nem ajánlott rendes pénzt vagy nem akart odamenni a játékos. 24mil+12 amit nem kell kifizetnünk ez így már 36 és 45 + egy lejáró szerződésű játékosért vettük. Annyira nem vészes a a dolog és különben sem a mi zsebünk...

Egyébként felmerül a kérdés hogy milyen szurkoló az aki a szeretett csapata legsikeresebb időszaka alatt is képes a vezetést, és az edzőt is szídni 1 vagy 2 távozó játékos miatt, és az előtt mielőtt kiderűlne hogy a meghozott döntések jók voltak -e avagy rosszak?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára SuperMessi 2010.09.02. 17:33:59-kor.
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.09.02. 16:46:20

csak az a legidegesítőbb ebben,hogy eladhattuk olna a city-nek 35milláért is,és még robinho-t is bele lehetett volna venni az üzletbe!!
de igy..eladjuk kölcsönbe,de ha a svéd továbbra is pepet szidja felesleges volt kölcsön adni is..
tehát.. samu-t meg 70millát dobtunk ki az ablakon,és én még csodálkoztam hogy eladósodott a barcelona!!

nem tudom mi lesz,de félek hogy már nem azt a barcát fogjuk látni amit megszokhattunk az utóbbi években :S
LOLer
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2010.04.23. 18:08:31

2010.09.02. 15:57:06

„Ha Ibra 28 gólt lőtt volna, nem adjuk el” :shock:
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... l-2043440/
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2010.09.01. 17:21:39

Barcaforever írta:Azt hiszem ez után a Zlatanos és Csigás transzfer után, igencsak befoghatjuk a szánkat a Real igazolásai miatt, mert ők hiába igazoltak jobbra-balra, de nem adtak el 30-50 milliós embereket fél áron.
Már hogyne adtak volna :D Csak olyan igazolásaik vannak akik fél meg harmadáron mennek el 1 max 2 éven belül és máshol alap ill. nyerőemberek :D Soroljam? Elkopna a billentyűzetem...Na de kiindulásnak itt van kettő a közelmúltból: Robben, Snejder.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.09.01. 17:19:25

Az Interben is voltak vele problémák. Nem is kicsik. Ott még a csapattársaival és a szurkolóival szemben is bunkó volt. Viszont szállította az eredményeket és rá épült az egész Inter. Ez itt nem így van. Tudom hogy azt nyilatkozta hogy a társakkal jól kijött stb. de én el tudom azt is képzelni, hogy mellőzés vagy hasonlók miatt kiborult nála a bili. Lehet hogy Pep is hibás volt, de azt nem tartom korrektnek, hogy Milánóból fröcsög folyamatosan Pep viszont nem tett rá megjegyzéseket a sajtóban.
Az hogy Guardiola nem foglalkozott volna vele pedig egy kicsit sántít nekem. Nem egy cikk szólt arról, hogy amiikor nem ment neki többször ebédeltek együtt és ő is azt nyilatkozta, hogy nagyon közvetlen a viszony a játékosok és az edző között.
És akkor még nem is beszéltünk a kedves kis Riaola-ról, aki legendásan sokat belepofázott a munkába.
Nem azt állítom, hogy Pep semmiben nem hibás mert kettőn áll a vásár, de nem hiszem hogy minden úgy történt, ahogy a svéd lefesti, ráadásul még mindig nem az új csapatával hanem Guardiolával foglalkozik.

Alább nagyon jól megfogalmaztak egy mondatot ami sztem az egyik kulcs lehet:

"Szidhatja az edzőt, hogy nem a rossz játéka miatt kellet elmennie. "
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chino 2010.09.01. 17:21:50-kor.
Forca Barca!!!!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.09.01. 17:08:12

Nem vagyok meggyőződve róla ha Ibrának a pacekjába mondják, hogy figyuka elég kevés voltál elmúlt szezonban, nélküled sokkal jobban pörög a csapat, folyamatosabb a játék, ezért nagy valószínűséggel nem fogsz sok játéklehetőséghez jutni ebben az idényben ezért jobb lenne ha néznél magadnak egy csapatot, akkor nem lenne sokkal nagyobb balhé ebből. Még jobban megsértődött volna. így most neki is sokkal könnyebb, azt mond amit akar. Szidhatja az edzőt, hogy nem a rossz játéka miatt kellet elmennie.

Nem mondom, hogy minden okés volt ebben az ügyben és így kellet megoldani ahogy tették, de semmiféle kép nem tudom Ibra pártját fogni. Ismerjük annyira, hogy tudjuk beképzelt, nagyképű, ki ha én nem típusú ember. Mielőtt ide jött ezért is volt majdnem mindenkinek unszimpatikus.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.09.01. 17:06:52

senkialfonz40 írta:Azért halkan megjegyezném, ha viselkedésbeli vagy bármilyen emberi problémák voltak, akkor addig Műgirnyónál vagy a "kéksálas Mancsíninál" miért nem hallottunk ilyenekről, vagy, ha voltak, akkor miért tudták ott megoldani a problémát?!
Ó hát erről regényt lehet írni.
Az Inter mindent ráépített annó.
Bokán rúghatta volna az elnököt, meg az edzőt egyszerre nekifutásból, akkor is megtartották volna.
Jajj, és halkan megjegyezném az Inter akkor kapta össze magát, amikor a svéd távozott.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.01. 17:01:55

Mi lenne ha a sz.ar címszót felcserélnétek végre valamivel? Ahelyett hogy különböző írásjelekkel ellátva játszanátok ki vele az autokorrektort.
Akitől meg 1et meglátok elküldöm egy hétre pihenni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.01. 16:57:54

messideco írta:Mekkora egy sz.rkeverő, nem igaz. Nem tud csendben ülni, és lezárni ezt a témát. Én már nem is várom, hogy visszatérjen...
Ha igaz, amit az NSO idézett, akkor ez miért szarkeverés, teljesen korrekt, nem mocskolódó nyilatkozat. Te nem akarnál választ kapni, ha kirúgnak valahonnan és nem mondják meg a miértjét. Azt gondolom, ha egy edző nem tart igényt egy játékosra, legyen annyi vér az arcában, hogy pacekba mondja! Elfogadom azt is, ha Guardiola Villa leigazolása után úgy érezte, hogy a svédet nem tudná hol szerepeltetni, mert úgy már abszolút nem illik bele a Barca rendszerébe, Villával sokkal folyamatosabb a játék, de akkor nyissa ki a száját és közölje szemtől szembe.
Ibrahimovic nem azért "pofázik", mert bunkó és összeférhetetlen, hanem, mert nem kapta meg a választ, hogy miért küldték el. (Guardiola szerint úgy dolgozott edzésen, ahogy kell, az elküldést a játékos személyiségével magyarázta...nesze semmi fogd meg jól!)
Egyébként Samu is ezért volt "dühös" az elküldésekor, mert Neki sem adtak épkézláb magyarázatot, holott csak annyit kellett volna mondani, hogy frissíteni akarnak csatárposzton, mert régóta itt volt.
Mielőtt valaki letámadna, hogy Ibrás kép van az aláírásomban, a saját véleményem az, hogy Villa jobban illik a játékrendszerünkbe, mint a svéd, de az eljárás, ahogy elküldték, nem volt Ok!
Azért halkan megjegyezném, ha viselkedésbeli vagy bármilyen emberi problémák voltak, akkor addig Műgirnyónál vagy a "kéksálas Mancsíninál" miért nem hallottunk ilyenekről, vagy, ha voltak, akkor miért tudták ott megoldani a problémát?
Ezek olyan kérdések, amikre valószínűleg nem kapunk választ, de sajna bennem nyomot hagyott.
Bocsi, ha hosszú lett!
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
LOLer
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2010.04.23. 18:08:31

2010.09.01. 16:52:02

Az nem lehet azért esett vissza a teljesitménye mert akkor kezdötek el a bajok Pepel???De ezt soha nem fogjuk megtudni az igazságot.És Pep se fog nyilatkozni 1 normálisat(hogy nem tudta kezelni vagy valami,miért nem beszélt vele?)Biztos mind2 fél hibázott, bár szerintem Pep nagyobb bűnös mégis ő az edző!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.09.01. 16:51:28

Jön a szöveg hogy az edző üldözte el: Bla Bla Bla
Érdekes, hogy a többi keret tag meg pont az mondja, hogy Guradiola több mint egy edző, egy barát.
Márpedig túlnyomó többségben vannak, akik szeretik a játékosok közül.
Ibrával kapcsolatban pedig mindig volt magatartásbeli probléma.
Én inkább az tudom elképzelni, hogy Ibra tiszteletlen volt, és magára haragította Pepet.
Ráadásul évek óta a klubnál van Pep, és sokan inkább egy jött-ment arrogáns svéd paraszt mód nyilatkozatainak hisztek.
Ez nem okés...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.09.01. 16:44:06

Nyilván nem úton útfélen minden szembejövőnek nyilatkozik Pepről meg a helyzetérő. Valószínűnek tartom hogy ugyan azt a pár nyilatkozatát rágja át a sajtó újra és újra de azért szép lassan meg lehet nyugodni és egész máson törnie az agyát. Esetleg az új csapatára is ugyan ennyire koncentrálhatna és akkor talán nem fog eltűnni egy teljes fél idényre mondjuk.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.09.01. 16:32:03

Ez a márciusos dolog nagy marhaság mindenesetre. Rossz formában játszott kb onnantól kezdve, aminek köze se lehet az edzőhöz.
Valahogy Ibra nem kedveltette meg magát az utóbbi nyilatkozataival...
A Fifa egy szégyen
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2010.09.01. 16:27:04

bence-barca írta:http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ba ... on-2043330

Hm...no comment... :roll:
A cikk első felében elírták, nem Pep hanem IBra mondta. Valószínűleg... :D
Itt a hangsúly azon van, hogy ki az az egy ember, aki távozásra késztette. Ez pedig az edző. Ez a lényeg. Hogy mi történt márciusban? El kezdtél sz@rul játszani...
Előre a TITOlusokért!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.09.01. 16:19:26

Mekkora egy sz.rkeverő, nem igaz. Nem tud csendben ülni, és lezárni ezt a témát. Én már nem is várom, hogy visszatérjen...
"And my heart will leave you never."
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3472
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.09.01. 16:17:11

albicelesteX írta:
bence-barca írta:http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ba ... on-2043330

Hm...no comment... :roll:
A cikk első felében elírták, nem Pep hanem IBra mondta. Valószínűleg... :D
Korrekt nyilatkozat.Legalább valakinek van annyi vér a ...,hogy megmondja a frankót. :wink: Sok sikert Zlatan!!!
Sose arról volt híres, hogy csendben kussol, és nem szól egy szót se. :wink: :D
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.09.01. 16:11:13

bence-barca írta:http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ba ... on-2043330

Hm...no comment... :roll:
A cikk első felében elírták, nem Pep hanem IBra mondta. Valószínűleg... :D
Korrekt nyilatkozat.Legalább valakinek van annyi vér a ...,hogy megmondja a frankót. :wink: Sok sikert Zlatan!!!
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.01. 16:05:50

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ba ... on-2043330

Hm...no comment... :roll:
A cikk első felében elírták, nem Pep hanem IBra mondta. Valószínűleg... :D
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2010.09.01. 09:58:27

Most minden nagyon szép és jó a vezetőknél, mert elment a bomlasztó, a pénzörlő.De tudták ők, h mennyi lesz a fizetése, nekem meg nehogy megmagyarázza vki, h milyen jó, h elment a Milanba, h így mennyit spóroltunk......Akkor tényleg mind1 lett volna, ha marad Eto'o tavaly és elmegy ingyen és úgy igazolunk vkit a helyére.Azt hiszem ez után a Zlatanos és Csigás transzfer után, igencsak befoghatjuk a szánkat a Real igazolásai miatt, mert ők hiába igazoltak jobbra-balra, de nem adtak el 30-50 milliós embereket fél áron.De lehetne itt hosszasan sorolni,Riquelmétől Dinhoig.Nevetséges ez az egész Ibra sztori...
Kép
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1614
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.08.31. 22:14:49

El fanático írta:
menczel írta:Pontosabban: Ibra továbbra is lejáratja Guardiolát Milánóban ( és jó sokáig fogja még)

Ibra: Guardiolának nem kellene dühösnek lennie amiatt mert filozófusnak neveztem... Hleb,Cáceres, Csigo és én utánam nyilvánvalóan inkább filozófus mint gazdasági szakember...
Köszi a pontosítást! :D Spanyolból sajnos autodidakta módon képzem magam és még nem megy jól a fordítás, most kiderült :P
Az enyém se tökéletes még az biztos. :)
Lezárt