Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.19. 12:15:05

CRt del bosque? lehet h csak én nemértem ezt most.

Vállalom a madridista közröhelyt, szerintem a Milan elveri őket kettőből legalább egyszer.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.09.19. 12:07:47

csababarca írta: Nah,hát akkor az évszázad gólját láthatta mindenki,aki leült ma este a képernyők elé :D
Ez maga a zsenialitás megtestesülése volt, ahogyan CR Pepéhez passzolt.
Évekig úgy fogják emlegetni, a "Gól". Nem is értem miért nem hívja be CR-t Del Bosque a válogatottba :D
gergo9 írta:Egyébként elrontották a madridistán :roll: , Ajax után ezt is rangadónak kellet volna beharangozni aztán jöhetett volna a vezércikk hogy "Zsinórban nyeri a rangadókat Mourinho Madridja".
"A várakozásoknak megfelelően alaposan megszenvedett megizzadt a Real Madrid a Real Sociedad otthonában"

Ez mi? :shock: :x

és akkor: "A várakozásoknak megfelelően kikapott a Barcelona a Herculestől hazai pályán"?
Andris írta:Bár inkább az év második fele lesz ilyen szempontból érdekes, de azért most is jön majd a Milan, a Barca, a Valencia, az ATma, a Sevilla..
Szerintem ha nem akarsz pár hét múlva madridista közröhej tárgya lenni, a Milant húzd ki (hiába van ott olyan keret, mint a Realnál, ez még egyelőre rajtuk se látszik)

szerk.:
flori írta: 1 kicsi kupával is beérnénk.
Bernabeu kupa :twisted:
Avatar
flori
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2010.08.05. 22:37:49

2010.09.19. 11:57:36

flori!

1 törölt hsz-el és a JM kontra Pep oltástól megugrik majd a ríszpekted odaát.

Ügyes
Lehet,hogy te itt erre mész,én nem.
Szerintem az eddigi (5-6 meccs összesen?) játékotok messze elmarad attól amit tavaly bármikor játszottatok pellegrinivel.
Szerintem meg ugyanaz - kivéve Ajax - csak ott az volt a kül. ,hogy CR jó napokat fogott ki, Higu\Kaká\Benzema meg néha beguritotta azt a 2 helyzetet.Egyelőre mind2 játék nulla,de szerintem változni fog.Az Internél is változott,sajnos nem volt szép foci ,de szerintem mi (egyelőre) 1 kicsi kupával is beérnénk.Meg volt a böjtünk,muszáj lesz a következő évben villantani,legyen az kupa\BL\bajnokság.
Ez akkor Pellegrinire nem igaz?
Igaz lett volna,csak én nem láttam semmi elképzelést.Semmi taktika nem volt,amikor ki mentünk a pályára.Ellenetek is mi volt?Mint egy csürhe szaladgáltunk,majd odarúgjuk Ronaldonak,az majd betekeri.
Számtalanszor leírtam, de most akkor mégegyszer: se MOurinho se Pep nem jobb a másiknál, és egyikük sincs a top3 edző közt. A legjobb edzőnek én Guus Hiddinket tartom pillanatnyilag.
Elfogultság nélkül,de szerintem José jobb edző.Pepnek a ráhatása a jó,jól bánik a játékosaival.
Szerintem akkor lenne bajban,ha váltania kéne.Mondjuk elmenne a Liverpoolban,ismeretlen emberek közé.Nálatok családi a hangulat,Iniestás - Messit gyerekkora ismeri..
egy eredménytelen idény után, ami most valószínűsíthető, se a szurkolók, se perez, se a madridi sajtó nem marad majd nyugodt, ahogy ezt már megszokhattuk.
Szerintem most másképp lesz,Perez érzi,hogy Mourinhon kivül nincs nagyon más.Az az érzésem,hogy ő hamarabb fog lelépni,mint Peréz elküldeni őt.
Avatar
bazsiii
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2010.07.30. 10:27:53
Kapcsolat:

2010.09.19. 11:53:51

A labdát rúgta el a gyerek, arra gurult a labda amerre elpöckölte, nem is vagy csak minimálisan ért hozzá Roncika lábához DE LEGELŐSZÖR a labdát rúgta el.
ÉS? van olyan spori aki befújja és van aki nem.de gondolom ezentúl az lesz, hogy a bírók a Realt támogatják... :wink:
madridista
Kép
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.09.19. 11:45:37

Gali írta:
A hazai játékos hozzá sem ért a labdához, jogos volt a szabi.
Az már más kérdés, hogy ha nem pattan meg Pepén a labda, akkor a lövést a kapus kivédi.
De most miééért...

A labdát rúgta el a gyerek, arra gurult a labda amerre elpöckölte, nem is vagy csak minimálisan ért hozzá Roncika lábához DE LEGELŐSZÖR a labdát rúgta el.

Ez van, lassításból látszott csak.
Nem a második félidőt szúrta el a Sociedad hanem az elsőt.

flori!

1 törölt hsz-el és a JM kontra Pep oltástól megugrik majd a ríszpekted odaát.

Ügyes :idea:
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.19. 11:39:56

flori írta:Újra beirom,mert attól mondanivalója volt.
Hát, egyrészt ha téged a '96 pontos, esetenként egészen tűrhető, és legalábbis mindenképp gólgazdag játék, de azért elküldöm az edzőt mert a neve nem elég nagy a madrid kispadjához', valamint a két nyár alatt elköltött 400 (?) millió euró nem emlékeztet Perez jól ismert formájára, akkor nem tudom mit kellene tennie az öregnek.

A játékunk semmivel sem volt szebb,csapatjátékos sem volt,ez mindössze a mostani csapat lehúzása.Pellegrini taktika nélkül küldte fel sorozatban a játékosokat,aki ezt nem látta vak.Nem volt begyakorolt támadás,a pontrugásoknál gyengék voltunk,amit most José ki is javitott , rövid időn belül.Pellegrinit nem azért küldték el,mert nem volt nagy neve,hanem mert nagy falat volt neki a Real.A Villarreal meg felhozni példának elég komolytalan dolog..
Másrészt állítom h Mourinho úgy a legtúlsztároltabb és túlbecsültebb edző,
Mert ki a legjobb, Pep? :lol:
S mondom, egy ilyen Barca mellett nem fogtok valószínűleg idén még semmit nyerni, aztán majd megnézem h év végén mi lesz az úr sorsa.
Lehet ,hogy van benne igazság,de mintha kicsit hamar eldöntenétek a dolgot..3 meccs ment le a bajnokságból,mégis mit vártatok?Sajnos megint előjön a szlogen,hogy 3-4-5 új játékos a kezdőben,új edző de ez van.Nem fog menni azonnal a szép játék,jó védekezés,gyönyörű gólok.Ezek jövőre , esetleg utána várhatóak,addig - nekünk - nyugodtnak el maradni.
Látod így kell.

Szerintem az eddigi (5-6 meccs összesen?) játékotok messze elmarad attól amit tavaly bármikor játszottatok pellegrinivel. Attól függetlenül nem mondtam h jó volt a tavalyi játékotok, mert nem győztem akkor is leírni h mennyire gyenge. De jobb , mint eddig, és legfőképp Pellegriniről senki nem írhatja azt, hogy nem jó edző. Szerintem ilyen eredmények és ennyi gól mellett lehetett volna nagyonnagyon bőven adni még egy évet a dolognak. MOst azt írjátok h jöjjenek az eredmények meg minden Mourinhoval, aztán majd később ráértek dolgozni a szép játékon. Ez akkor Pellegrinire nem igaz? Megint csak arról van szó h kinek mekkora a neve. Egy kiscsapatot sokkal komolyabb dolog felhozni komoly szintre, mint az amit a világ három legnagyobb pénzeszsák klubjának padján Mourinho elért. Persze összességében Mourinho már eredményesebb jóval, és talán jobb edző is.

Számtalanszor leírtam, de most akkor mégegyszer: se MOurinho se Pep nem jobb a másiknál, és egyikük sincs a top3 edző közt. A legjobb edzőnek én Guus Hiddinket tartom pillanatnyilag.

Igen, úgy van ahogy leírod, és ha te nyugodt is maradsz, egy eredménytelen idény után, ami most valószínűsíthető, se a szurkolók, se perez, se a madridi sajtó nem marad majd nyugodt, ahogy ezt már megszokhattuk.
Talán kicsit hamar eldöntöm, mégis megteszem a tippjeim már most, mert úgy gondolom a jelenlegi szintkülönbség nem behozható, nemhogy játékban de eredményekben sem, még ilyen gyengének tippelhető bajnokságban sem.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
flori
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2010.08.05. 22:37:49

2010.09.19. 11:30:26

Újra beirom,mert attól mondanivalója volt.
Hát, egyrészt ha téged a '96 pontos, esetenként egészen tűrhető, és legalábbis mindenképp gólgazdag játék, de azért elküldöm az edzőt mert a neve nem elég nagy a madrid kispadjához', valamint a két nyár alatt elköltött 400 (?) millió euró nem emlékeztet Perez jól ismert formájára, akkor nem tudom mit kellene tennie az öregnek.

A játékunk semmivel sem volt szebb,csapatjátékos sem volt,ez mindössze a mostani csapat lehúzása.Pellegrini taktika nélkül küldte fel sorozatban a játékosokat,aki ezt nem látta vak.Nem volt begyakorolt támadás,a pontrugásoknál gyengék voltunk,amit most José ki is javitott , rövid időn belül.Pellegrinit nem azért küldték el,mert nem volt nagy neve,hanem mert nagy falat volt neki a Real.A Villarreal meg felhozni példának elég komolytalan dolog..
Másrészt állítom h Mourinho úgy a legtúlsztároltabb és túlbecsültebb edző,
Mert ki a legjobb, Pep? :lol:
S mondom, egy ilyen Barca mellett nem fogtok valószínűleg idén még semmit nyerni, aztán majd megnézem h év végén mi lesz az úr sorsa.
Lehet ,hogy van benne igazság,de mintha kicsit hamar eldöntenétek a dolgot..3 meccs ment le a bajnokságból,mégis mit vártatok?Sajnos megint előjön a szlogen,hogy 3-4-5 új játékos a kezdőben,új edző de ez van.Nem fog menni azonnal a szép játék,jó védekezés,gyönyörű gólok.Ezek jövőre , esetleg utána várhatóak,addig - nekünk - nyugodtnak el maradni.
Avatar
bazsiii
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2010.07.30. 10:27:53
Kapcsolat:

2010.09.19. 11:30:12

S.Agüero írta:Hulla gyengén játszott tegnap a Real.
Szépen be is mákoltak egy gólt ott a végén.

ez a Soceidad meg miket ki tud hagyni.
Ajtó-ablak helyzet és mellélő a gyerek. Ezt nem szeretem a kisacsapatokban, h még ha jól is játszanak sok minden kihagynak.

Ha a Real így fog játszani a közeljövőben nem hinném, h olyan nehéz lenne őket visszavetni a 2. helyre.
össze kell még állnia a csapatnak..minden elárul a Real helyzetéről az, hogy DiMaria lőtte a gólt.Mit akarunk a BL-ben ilyen játékkal? én érzem magam rosszul.Komolyan mondom DiMariára kellett a 30 millió, ahhoz hogy majd úgy is Castillában kössön ki.
Canalest meg miért nem lehet legalább csereként játszatni?vmikor ki kéne próbálni a srácot. Pedro León meg csücsül a padon amikor az előző meccsen csereként többet tett hozzá a játékhoz, mint most egész meccsen DiMaria!
az volt a szerencsénk, hogy Llorente nem épült fel különben bajok lettek volna :?
madridista
Kép
Avatar
flori
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2010.08.05. 22:37:49

2010.09.19. 11:09:46

látod ez az, amiért a madridistákkal kapcsolatos általánosítások léteznek. Képtelen vagy kultúrált formában véleményt formálni. De ha igazad van bármikor bármiben, akkor sem tanácsos lehülyézni az oldal adminisztrátorát, ahol te csak vendég vagy ráadásul.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.19. 11:04:27

Megnézem majd azt a megszervezett védelmet, ha megkapnak egy erősebb csapatot. Már most is katasztrófa, de ha valmelyik csapatnak kicsit jobb a támadószekciója... Bár inkább az év második fele lesz ilyen szempontból érdekes, de azért most is jön majd a Milan, a Barca, a Valencia, az ATma, a Sevilla..
Totális csőd a védelmetek, nem értem mit látsz benne ezidáig ami a megszervezettségre utal. De komolyan, eszem ágában nincs szurkálódni.

Pellegrini meccseinek a 80%át tuti láttam, inkább többet. És 96 pont nem sikerülhet egy közepes edzővel. Kalap pedig jól leírta a többit.
Nemtudom kell-e emlékeztetni, h Mou akkor nem lett bajnok a chelseavel, amikor volt a PLben egy kiegyensúlyozottabb nagycsapat épp, és ha a Barca meg a Madrid a tavalyi eredményt a gyenge spanyol bajnokságnak tudhatja be, akkor az Inter és Mou a tavalyi olasz bajnokságot hatványozottan a nullszínvonalú olasz mezőnynek.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.09.19. 10:49:47

daffy írta:
Andris írta:Hát, egyrészt ha téged a '96 pontos, esetenként egészen tűrhető, és legalábbis mindenképp gólgazdag játék, de azért elküldöm az edzőt mert a neve nem elég nagy a madrid kispadjához', valamint a két nyár alatt elköltött 400 (?) millió euró nem emlékeztet Perez jól ismert formájára, akkor nem tudom mit kellene tennie az öregnek. :D

Másrészt állítom h Mourinho úgy a legtúlsztároltabb és túlbecsültebb edző, ahogy CR a játékosoknál. S mondom, egy ilyen Barca mellett nem fogtok valószínűleg idén még semmit nyerni, aztán majd megnézem h év végén mi lesz az úr sorsa. Meg persze az ilyen Özileké, akik nagy reménységek most, jó játékosok, és aztán majd a madridi környezet teljesen kikezdi és tönkre vágja őket, ahogy az szokás.

CRhez pedig csak annyit: tavaly nemtudom mennyivel mutatott jobb formát, emlékeim szerint akkor is csak a góljai tarották ott ahol, de azok nagyrésze is büntető, gólvonalról bepasszolt labda vagy 10/1es hatékonyságú szabadrúgás volt.
nem tudom h mennyire láttál pellegrini által vezetett meccset,de gondolom semennyire ha itt röhögcsélsz. a csávó nem ért az edzősködéshez. a 96pont nem az ő érdeme,hanem a ritkasz.ar spanyol bajnokságé. gondolom ha az ajax ellen bemegy a lövések hatoda(!),akkor a 6-0 után senki nem mondana ilyet h túlsztárolt mou. hülyeség,a csapat a rossz,miért nem tudják kihasználni a helyzeteiket? meggyőződésem h eto'o és milito legalább a felét berúgná,míg ilyen benzema meg higuain azt sem tudja h merre támadunk... balfsz banda ez,nem mou hibája. megszervezte a védekezést,ami megy is,a csatárok meg berúgnák a helyzetek harmadát,akkor-hála a bajnokság színvonalának- 4-1,3-0 -ra lehetne hozni a meccseket. csak hát higu és benzema is súlytalan,ha 1 védőnél több van vele szemben. a kp lassú és pontatlan,cr sehol sincs, :shock: meg ügyes gyerek,de egyedül kevés. nálatok van 4 kezdő játékos,aki ötletet tud vinni a játékba,nálunk max 2,de sokszor annyi sem.

Pellegrini nem ért az edzősködéshez? Nem állítom, hogy Mou (akinek elismerem a képességeit, de mégis túl van misztifikálva) szintű edző, de azért a Villareálból elég jó kis csapatot formált, teljesen más pénzügyi és szakmai háttérrel. Rémlik valami? Párszor sztem titeket is megcsaptak..... Az a Villareal egy összerakott CSAPAT volt, egy-két nagyobb egyéniséggel, akik sosem mentek úgy ki meccsre, mint Mou gárdái, hogy az 1-0-ás győzelem a cél. Focizni akartak. Ha gyengébb képességű edző, akkor is sokkal többre tartom az ilyet. A spanyol bajnokság színvonala pedig nem verdesi az eget, de még így is csak az angol erősebb. Hagyjatok az olasszal és a bundesligával, mert röhögőgörcsöm támad :) Tavaly is megszorongattak minket is és titeket is nem egyszer. Annyi történt csupán, hogy az egymással való halálos versengés, annyi erőt adott a két gárdának, hogy a játékban elvesztett meccseket is meg tudták nyerni. Nálatok szvsz több ilyen volt, de nálunk is volt 4-5. Ja egyébként Eto'o elég sok helyzetet hagy ki, az egyetlen hátránya a kameruninak ez.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.09.19. 10:38:04

Andris írta:Hát, egyrészt ha téged a '96 pontos, esetenként egészen tűrhető, és legalábbis mindenképp gólgazdag játék, de azért elküldöm az edzőt mert a neve nem elég nagy a madrid kispadjához', valamint a két nyár alatt elköltött 400 (?) millió euró nem emlékeztet Perez jól ismert formájára, akkor nem tudom mit kellene tennie az öregnek. :D

Másrészt állítom h Mourinho úgy a legtúlsztároltabb és túlbecsültebb edző, ahogy CR a játékosoknál. S mondom, egy ilyen Barca mellett nem fogtok valószínűleg idén még semmit nyerni, aztán majd megnézem h év végén mi lesz az úr sorsa. Meg persze az ilyen Özileké, akik nagy reménységek most, jó játékosok, és aztán majd a madridi környezet teljesen kikezdi és tönkre vágja őket, ahogy az szokás.

CRhez pedig csak annyit: tavaly nemtudom mennyivel mutatott jobb formát, emlékeim szerint akkor is csak a góljai tarották ott ahol, de azok nagyrésze is büntető, gólvonalról bepasszolt labda vagy 10/1es hatékonyságú szabadrúgás volt.
nem tudom h mennyire láttál pellegrini által vezetett meccset,de gondolom semennyire ha itt röhögcsélsz. a csávó nem ért az edzősködéshez. a 96pont nem az ő érdeme,hanem a ritkasz.ar spanyol bajnokságé. gondolom ha az ajax ellen bemegy a lövések hatoda(!),akkor a 6-0 után senki nem mondana ilyet h túlsztárolt mou. hülyeség,a csapat a rossz,miért nem tudják kihasználni a helyzeteiket? meggyőződésem h eto'o és milito legalább a felét berúgná,míg ilyen benzema meg higuain azt sem tudja h merre támadunk... balfsz banda ez,nem mou hibája. megszervezte a védekezést,ami megy is,a csatárok meg berúgnák a helyzetek harmadát,akkor-hála a bajnokság színvonalának- 4-1,3-0 -ra lehetne hozni a meccseket. csak hát higu és benzema is súlytalan,ha 1 védőnél több van vele szemben. a kp lassú és pontatlan,cr sehol sincs, :shock: meg ügyes gyerek,de egyedül kevés. nálatok van 4 kezdő játékos,aki ötletet tud vinni a játékba,nálunk max 2,de sokszor annyi sem.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.19. 10:21:45

Hát, egyrészt ha téged a '96 pontos, esetenként egészen tűrhető, és legalábbis mindenképp gólgazdag játék, de azért elküldöm az edzőt mert a neve nem elég nagy a madrid kispadjához', valamint a két nyár alatt elköltött 400 (?) millió euró nem emlékeztet Perez jól ismert formájára, akkor nem tudom mit kellene tennie az öregnek. :D

Másrészt állítom h Mourinho úgy a legtúlsztároltabb és túlbecsültebb edző, ahogy CR a játékosoknál. S mondom, egy ilyen Barca mellett nem fogtok valószínűleg idén még semmit nyerni, aztán majd megnézem h év végén mi lesz az úr sorsa. Meg persze az ilyen Özileké, akik nagy reménységek most, jó játékosok, és aztán majd a madridi környezet teljesen kikezdi és tönkre vágja őket, ahogy az szokás.

CRhez pedig csak annyit: tavaly nemtudom mennyivel mutatott jobb formát, emlékeim szerint akkor is csak a góljai tarották ott ahol, de azok nagyrésze is büntető, gólvonalról bepasszolt labda vagy 10/1es hatékonyságú szabadrúgás volt.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.09.19. 10:02:52

Andris írta:Én nem várok semmit. Azt se, hogy 6 év és nemtom hány különböző edző és játékosállomány után ez a mostani majd összeérik, de most nem erről van szó.
A mostani alapra építkezve (ha ez egyáltalán el tud indulni) még nagyon sok idő mire versenyképesek lesznek, az idei címek tuti ugrottak. és akkor év végén majd meglátjuk h Perez megtagadja-e önmagát, illetve a madridi sajtó megteszi-e ugyanezt. Mindkettő teljesen valószínűtlen, és mindkettő keresztbe áthúzza a jelenlegi csapatot.
és pont ezért tudok elhatárolódni a madridista " társaktól". nem értem,hogy miért nincs türelmük. egyszerűen nem értenek a focihoz vagy talán nem játszották soha és nincsenek tisztában az idő fogalmával vagy én nem tudom. perez eddig semmi olyat nem tett,ami a régi önmagára emlékeztetné,így joggal bízom a változásban.én úgy gondolom,hogy a keret már majdnem teljesen kész,még 1 átigazolási szezon kell(nyár) és kész is. a padon egy edző ül,ami már rég nem volt. a keret fiatal,3-4 oda nem illő(még vízhordónak sem) játékos van,akiktől nyáron meg lehet szabadulni,de erre már lehet építeni. én bizakodó vagyok.

más: mi a fszom van cr-rel? ilyen gané formában sztem életében nem volt. rossz nézni(higuainnal együtt)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.09.19. 09:59:39

Hulla gyengén játszott tegnap a Real.
Szépen be is mákoltak egy gólt ott a végén.

ez a Soceidad meg miket ki tud hagyni.
Ajtó-ablak helyzet és mellélő a gyerek. Ezt nem szeretem a kisacsapatokban, h még ha jól is játszanak sok minden kihagynak.

Ha a Real így fog játszani a közeljövőben nem hinném, h olyan nehéz lenne őket visszavetni a 2. helyre.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.19. 09:53:08

Én nem várok semmit. Azt se, hogy 6 év és nemtom hány különböző edző és játékosállomány után ez a mostani majd összeérik, de most nem erről van szó.
A mostani alapra építkezve (ha ez egyáltalán el tud indulni) még nagyon sok idő mire versenyképesek lesznek, az idei címek tuti ugrottak. és akkor év végén majd meglátjuk h Perez megtagadja-e önmagát, illetve a madridi sajtó megteszi-e ugyanezt. Mindkettő teljesen valószínűtlen, és mindkettő keresztbe áthúzza a jelenlegi csapatot.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.09.19. 09:44:05

no,ugyan nem néztem a tegnapi meccset(mert rohadtul nem érdekelt),de nem értek egyet itt a legtöbb emberrel. ti tudjátok a legjobban,hogy az új szisztéma beéréséhez idő kell. a real fele sérült és kb 2 hónapja vannak együtt. játszottak kb 4 tétmeccset. mit vártok? barca-arsenal féle játékot? na ne vicceljetek... :roll: a mourinho stílushoz is idő kell. és igen,jól csinálja,ugyanis először a védekezést kell helyre rakni. tavaly nem voltgond a támadásokkal,a védelmen ment el a bajnokság. idén a védelem egész rendben van,erre impotensek a csatárok. télen 1000% h jön egy csatár,de az már későn van. egyébként azért nem érdekli az embereket-többek közt engem sem-hogy milyen játékkal nyer a csapat címeket,mert rég voltak már az utolsó ünneplések. ha majd jött 1-2 kupa és végre a nevéhez méltóan kezelik a madridot,akkor majd lehet foglalkozni a látvánnyal. pereznek ha jól emlékszem pontosan ez volt a célja,a presztízs visszaállítása. erre mounál megfelelőbb ember nincs.kb ennyit szerettem volna. :wink:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.19. 09:43:34

Én most megkockáztatom, ha ma is kikapunk, akkor is:

Idén a legkevésbé sem lesz szoros a bajnokság, nagyon bőven meg fogjuk nyerni. Ez a madrid játékban a tavalyihoz képest visszaesett 6 szintet, már 5-6 meccse bizonyítják. Teljesen elképzeléstelen, stílustalan, csapat benyomását nem keltő, és az eddigiektől eltérően és legfontosabb részletként: IMPOTENS.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
socio66

2010.09.19. 09:33:57

évek óta így nyeri a meccsei egy részét a Madrid,gyenge játék,az ellenfél gólt lő,aztán a végén valahogy megfordítják.
ezért igyekszem nem nézni,mert csak felhúzom rajta magam,vagy a rendszerint töketlen ellenfelein,akik képtelenek a kulcspillanatokban belőni a ziccert,vagy pedig azon ahogy a végén kicsikarják,bemákolják a meccset és úgy örülnek,mintha a Bl-döntőt nyerték volna meg. falra mászok tőle.
de az örök igazság az,hogy egy bajnokságot mindig a legjobb nyer,azt nem lehet szerencsével megnyerni.
csak magunkra kell figyelni,a legnagyobb feladat az,hogy kihozzuk magunkból a legjobbat,akkor nem lehet keresnivalója nemhogy a Madridnak,semmilyen csapatnak.
ezeken a mákos Real meccseken meg lehet bosszankodni minden héten,de fölösleges,úgyis eljön az idő amikor egy nagycsapattal meccselnek Mourinho-ék,akkor minden kiderül.
remélem idén is helyrerakja őket pár csapat,ahogy az utóbbi években a Pool,a Milan,vagy éppen sorozatban mi.
füst
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.05.27. 16:53:45

2010.09.19. 07:13:02

Abban kell bízni, hogy ez a teljesítmény azért nem mindig lesz elég a kicsik ellen sem.
Nem tudom elképzelni, hogy a csapatom annyi pontot szerezzen mint tavaly Pellegrini alatt, biztos vagyok benne hogy lesz pár 0-0 a fordulók során, de szerintem a teljesítménnyel nem volt gond tegnap. Legalábbis szerdán az Ajax ellen... hogyismondjam végig magas fordulatszámon játszottunk, nem csoda, hogy szombatra elfogyott a nafta. Illetve én nem csodálom, mert rég nem láttam a kedvenceimet 90 percen keresztül hajtani, pláne hogy ez eredmény szempontjából nem ment a bajnokság rovására. Én nagyon boldog vagyok emiatt, a kis dolgoknak is örülni kell :)
Bl-ben végre szép és igéretes játék, bajnokságban pedig kötelező 3 pont.
Egyébként szeretném hogy igazad legyen, most a bajnokság végkimenetelétől függetlenül örülnék, ha a kisebb csapatok nagyobb eséllyel hoznának el pontot/pontokat a tőlünk, illetve tőletek is.
odanézz SMS
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.09.19. 00:44:55

Félix csapatának már csak azért is lesz nehezebb dolga, mint volt az Internek az elmúlt 2 évben, mert az olasz bajnokságra elég jellemző amit Csozé játszat a csapataival. Sokan nyomják ezt a bunkerfocit.
Plusz az, hogy a nagy csapatok ott jelenleg csak nevükben nagyok még tovább könnyítette a námbörván dolgát.

Erről jut eszembe:

Volt nyáron egy Inter-City (nem vonat, meccs! :D ) felkészülési meccs a Digi-n. Ott mondta a kommentátor, hogy drága portugál cimboránk egy olyat talált nyilatkozni, hogy Beníteznek nincs nehéz dolga az Inter-rel, mert egy kész csapatot kapott. Kérdem én, ő mit kapott Mancini-től mikor átvette az Intert? :D

No, ez csak úgy beugrott.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.19. 00:36:48

ElBartimaeus írta: Lemaradtam a meccs elejéről, úgyhogy a félidőben hallottam a kedves bajszos kollégát nyilatkozni arról, hogy a Madridnak két milyen gyönyörűen kidolgozott, szenzációs támadása volt. Majd megláttam az ismétléseket. :lol: Hát nem egészen tudom, hogy mitől voltak annyira szenzációsak: az első egy labdaszerzés és két előre passz, az egyik az egyetlen lehetőség volt a labda megtartására, a második meg egy kicsit még pontatlan is volt, majd ebből következően egy rossz labdaátvétel és labdavesztés. A második meg két vonal passz, úgy, hogy semmilyen más lehetőség nem volt, maximum a hátra passz. Akkor kérdem én, hogy ezek mitől olyan zseniálisak?
Azt én is csak lestem, hogy mitől volt szenzációs az a két támadás???
Mondjuk ahhoz képest, amit eddig átlagban mutattak, tényleg káprázatos volt.
Mourinho nem fog látványos játékot játszatni, ezt tudtuk előre. Abban kell bízni, hogy ez a teljesítmény azért nem mindig lesz elég a kicsik ellen sem.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2010.09.19. 00:30:47

Nah basszus, amikor jöttem el a kocsmából éppen akkor egyenlített a Sociedad, de mondom haveroknak, hogy nem örülök, mert a végén úgyis bemakkolja a Real és amikor hazaérek azt olvasom majd, hogy 1-2, erre tessék :? Lehet, hogy kár volt kimondani.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.09.19. 00:17:23

Egyébként elrontották a madridistán :roll: , Ajax után ezt is rangadónak kellet volna beharangozni aztán jöhetett volna a vezércikk hogy "Zsinórban nyeri a rangadókat Mourinho Madridja". Ha már a portugál koma minden csapatát annyira magáénak érzi
:mrgreen:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.09.19. 00:13:44

Fecooo írta:milyen volt? megpattant pepe hátán és beesett a sarokba...

Nah,hát akkor az évszázad gólját láthatta mindenki,aki leült ma este a képernyők elé :D
Szezon elején ideges voltam,tartottam a realtól,de ezek nem lesznek ellenfelek. Elfogy az a mázlifaktor egyszer. Csak magunkra kell figyelni,és kész.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése