Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2010.09.19. 18:08:27

Chino írta:Lass-ra sem lehet azt mondani, hogy nem Madrid szintű, de amit több mint egy éve csinál az vajmi kevés. Volt 1-1 jó meccse de tavaly is csak a csapat kárára volt soxor.
Lassnak tavaly nagyon komoly génbetegsége volt, azért nem ment annyira a játék se tavasszal, a VB-re se ment miatta. De a VB-alatt, nyáron úgy néz ki rendbe jött és eddig a tőle elvárt szintet hozza.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára haszi 2010.09.19. 18:11:06-kor.
Avatar
flori
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2010.08.05. 22:37:49

2010.09.19. 18:04:40

Rólad a realos szemüveg kerülhetne már le... Pepe mikor (illetve miben Laughing ) volt a PD legjobb védője?
Labdaszerzés,ebben mondjuk igaza volt.Statot nem tudok mondani,de tényleg volt ilyen.
Mintha olyan meghatározó lenne a válogatottba.. Laughing
Sőt, egyáltalán kezdő?
Sajnos nem is válogatott..csak nagyon ritkán.

Ebben az évben még nem érheti kritika,eddig jól hozza a szintet.
Igen,nem egy Evra,de attól jó kis játékos ő.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.09.19. 18:02:29

Marcelo tényleg nem rossz kis játékos a Madridban, de számomra egy örök ígéret marad. Sokan egy második RC-nek gondolják. Ez mondjuk kicsit nevetséges. Most ne jöjjön senki azzal hogy "én nem így gondolom, ez hülyeség, ezt nem mondta senki stb". mert sokaktól ez jön le.
Lass-ra sem lehet azt mondani, hogy nem Madrid szintű, de amit több mint egy éve csinál az vajmi kevés. Volt 1-1 jó meccse de tavaly is csak a csapat kárára volt soxor.
Benzemát meg már ki kellett volna onnan rugdosni. Még viszonylag jó áron el is adhatták volna, a helyére pedig mégha kicsit drágán is de lehetett volna egy épkézláb csatárt venni.
Az ilyen Granero, Diarra, Arbeola emberkékről pedig no comment.

VDV elküldése pedig a legnagyobb baromság volt sztem. Egy tökéletes cserjátékos volt aki új színt volt képes vinni a játékba, ráadásul mindig hajtott mint az állat, ilyen Benzemákkal ellentétben.
Forca Barca!!!!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.09.19. 17:55:46

haszi írta:Nem baj majd lekerül rólatok ez a barcas szemüveg amikor a kis brazil (aki szerintetek semmire se jó és Adriano jobb nála :lol: ) Neymarral, Gansoval és Patoval a kezdőben megnyerik a 2014es VB-t. :wink:
Rólad a realos szemüveg kerülhetne már le... Pepe mikor (illetve miben :lol: ) volt a PD legjobb védője?
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.09.19. 17:54:34

Mintha olyan meghatározó lenne a válogatottba.. :lol:
Sőt, egyáltalán kezdő?

Amúgymeg szerintem most fejezheted be, még mielőtt tovább mennél.
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.09.19. 17:54:15

haszi írta:Nem baj majd lekerül rólatok ez a barcas szemüveg amikor a kis brazil (aki szerintetek semmire se jó és Adriano jobb nála :lol: ) Neymarral, Gansoval és Patoval a kezdőben megnyerik a 2014es VB-t. :wink:
Baltámadónak még csak csak elnézegetem, de hogy ő a madrid elsőszámú bal bekkje, az hogy is mondjam... :lol:
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.09.19. 17:54:01

haszi írta:Nem baj majd lekerül rólatok ez a barcas szemüveg amikor a kis brazil (aki szerintetek semmire se jó és Adriano jobb nála :lol: ) Neymarral, Gansoval és Patoval a kezdőben megnyerik a 2014es VB-t. :wink:
Ez most olyan, hogy Oleguer nyert bl-t Ronaldinho-val, Eto'o-val Deco-val a csapatban. :D

Amúgy, ha akkora játékos Marci akkor, miért akartatok nyáron annyira balbunkót venni?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lui1698 2010.09.19. 17:54:55-kor.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2010.09.19. 17:51:26

Nem baj majd lekerül rólatok ez a barcas szemüveg amikor a kis brazil (aki szerintetek semmire se jó és Adriano jobb nála :lol: ) Neymarral, Gansoval és Patoval a kezdőben megnyerik a 2014es VB-t. :wink:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.19. 17:44:42

Marcelorol az urak leírtak mindent előttem.

Lassal pedig nincs különösebb bajom, annyi az észrevételem, hogy kis és közepes csapatok ellen jó vízhordó, de ahhoz h komoly középpályás ellenfelekkel meg tudjon birkózni, egyszerűen nincsenek megfelelő képességei. De elfogadom, ha ezt másképp látják többen, mert úgy gondolom, róla talán nemsikerült eddig egy teljes képet kialakítanom. A kis brazilról ellenben igen.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.19. 17:37:22

Adriano és Marcelo nem egy kategória. Előbbi bárhol használható, a kis Jimmy Hendrix meg sehol sem. Védőnek gyenge, támadónak szintén. Fogalmam sincs, mit keres madridban.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.09.19. 17:35:51

haszi írta: Légy szíves és fejtsd ki, hogy mi nincs Marceloban ami meg van nálatok például Adrianoban? És Lassal mi a bajod? Nem értem én az ilyeneket mind1 nem fárasztom magam...
Sztem Adrianoval nagyon mellényúltál, mert az itteniek többsége csak Barca mezben látta idáig, és akkor meggyőző volt

Lassal én se tudom mi a probléma, számomra két momentum maradt meg belőle, 6-2n a gólt érő labdaeladása, meg fél évvel később a kiállítása, azon kívül nem sok
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2010.09.19. 17:28:52

Andris írta:Láttam majd az összeset. :)

Ha te Marcelot vagy éppen Lasst egy európai óriásklubhoz mérhető játékosnak tartod, akkor hiába ütköztetünk véleményt. De főként Marcelot.
Légy szíves és fejtsd ki, hogy mi nincs Marceloban ami meg van nálatok például Adrianoban? És Lassal mi a bajod? Nem értem én az ilyeneket mind1 nem fárasztom magam...
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.19. 17:02:47

Láttam majd az összeset. :)

Ha te Marcelot vagy éppen Lasst egy európai óriásklubhoz mérhető játékosnak tartod, akkor hiába ütköztetünk véleményt. De főként Marcelot.

Ronaldo tényleg igazi profi, ha nem jön össze valami, pont úgy viselkedik mint a hugom 10 évvel ezelőtt. duzzog, vagy épp sír. Az a legkevésbé sem érdekli, hogy mi történik a csapatával. Ha gólt rúg akkor persze örül, magának. Sok mindent el lehet mondani a gyerekről, még néhány jót is, mint h erőset lő, gyorsan fut, elég jó képességei vannak, de azt hogy profizmus jellemzi, ez röhej.

VdV eddig se játszott, most se, megmondom őszintén a legkevésbé sem követem mi történik a madrid házatáján, csak a meccseiket nézem meg ha tehetem. De most h mondod, valóban volt itt erről valami a fórumon. S ez valóban komolytalanná teszi a hozzászólásom.

Pepe továbbra is no comment, az hogy a vérlázító durvaságaiból neked csak az maradt meg amiért emberek még börtönbe is kerülnek rosszabb esetben, már a te dolgod. Ilyen idegekkel leginkább egy őserdőbe való, nem pedig a profi labdarúgás színterére. S gondolom az is csak egy halvány próbálkozás részedről, hogy a primera egyik legjobb középső védőjének titulálod. Nagyon messze van ő attól, nagyonnagyon.

nem akarom én itt lehúzni a kedvenceiteket, de mondjuk hogy ezt meg kell tennem. ha simán csak elfogadnátok, hogy van aki egyeseket nem tart egy nagy klubhoz mérhető szintű játékosnak valamiért, sokkal könnyebb lenne az életünk.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2010.09.19. 16:51:45

Andris írta:Marcelo, Pepe, Benzema, a két Diarra, VdV, Ronaldo, szerintem semmi keresnivalójuk a keretben.
Hát nem azért, de ha láttál volna az elmúlt másfél évben Madrid meccseket akkor Marcelot nem írnád ide (tavaly egyedül ő és Ronaldo hajtotta ki a belét minden meccsen, most se hagyott alább), mint ahogy Pepét se (de tudom itt nálatok ő egy gusztustalan undorító féreg, aki idegbetegeskedik mindig a pályán... ja hoppá, hogy ez csak egy alkalommal volt, és a liga egyik legjobb kv-je az mind1) Benzemának én még adnék egy esélyt. VdVt nem tom minek írod ide, ő a Spursban van, míg Ronaldo és Lass profizmusának a vitatása... No Comment :lol:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.19. 15:55:29

Én ugyan nembánom, csak azért, hogy ne fordulhasson elő a koppanás, nem tudom megváltoztatni a véleményem. :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Lampiao
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2008.04.04. 10:36:22
Tartózkodási hely: Vác

2010.09.19. 15:37:43

Szerintem az a baj, hogy itt mi Barcások várunk túl sokat Mou-tól az első pár hónapban. Félek, mert a Madrid szerintem egy nagyon veszélyes és jó csapat lesz tavaszra... Ezért jobb lenne, ha leszállnánk arról a magas lóról. Ha leesünk jobban fáj... :roll:
"Mindig aszerint élj amiben hiszel, különben abban fogsz hinni amiben élsz..."

Harcolj velem:D :http://clover880903.mybrute.com

"Legjobbnak lenni nagyobb érdem, mint elsőnek lenni, mert végül a legjobbak lesznek az elsők is." Joan Laporta
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.09.19. 13:57:09

Az meg hogy jól bánik a játékosaival. Az nem része annak hogy ki milyen edző?
flori írta:De,csak szerintem szakmai dolgokban nem olyan jó ,mint Mou.
Rengeteg rossz igazolás (persze van Josénál is),a cseréi sem a legjobbak.
Szerintem nem nagyon tudna újitást hozni a játékba,ha olyan lenne a helyzet.
Ezen dolgok ellenére,szerintem a legmegfelelőbb ember a kispadra a jelenlegi piacon.

..aztán meg majd jön Luis Enrique.. :twisted: az még szép lenne.

:D

Az igaz. De maga a szakma...
Ez pont a perifériája az edzői szakmának, az igazolás pedig sosem a kizárólagos joga, technikai igazgató pl.

De persze van egy határozott elképzelése, stílusa, rendelkezésére áll egy keret.

La Ligában szerintem most nem lehet egyeduralkodónak lenni, illetve korszakok váltják egymást.
Nah most Mourinho pont a megfelelő edző arra hogy behúzza a bajnokságot, két év alatt meg Bl-t.

Ebből a szempontból könnyebb dolga van mint Pepnek, 3-t zsinórban nyerni szinte lehetetlen szvsz.
A keret, a stílus, szerintem jobb nálunk.
És ennek Pep az egyik letéteményese. Egy nagyon finom gépezetet létrehozott, ezt tőle elvitatni hülyeség, azt mondani hogy bárkinek össze jött volna, úgyszintén.

Most a motiválás phd-jét kell megszereznie és ha meglesz akkor valszeg jön a bajnoki cím.

De a jelen szituból Mou-nak könnyebb szerintebb, aki-ahogy már mondtam- csak tapasztalatban veri Pepet.

Szerintem.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2010.09.19. 13:45:05

én ezt az egész játékos állomány dolgot csak a praktikus oldaláról nézem:
a Madridban (és a Barcában és még néhány élcsapatban)VAN 4-5 olyan játékos aki a KÉPESSÉGEI révén alkalmas lehet arra, hogy egy egy meccsen MEGOLDJON olyan helyzeteket amit egy képzetlenebb, adottságaiban szegényesebb játékos(állomány) KÉPTELEN LENNE megoldani!
A BÖKKENŐ AZ KOGY EZEK AZ ADOTTSÁGOK NEM ÁLLANDÓAK, NEM GARANCIÁK MINDEN ESETRE!
ezért olyan a foci amilyen, ezért nem tudjuk most hogy ki lesz a bajnok pedig ismerjük a szereplők neveit, egy azonban nagy biztonsággal állítható: ha nincsenek a keretedben (röviden)sztárok, akkor az esélyed, a lehetőségeid a 0-hoz közelítenek, nem elhanyagolva persze a véletlenek hatását ami a fociban szintén "állandó" szereplő.
Avatar
flori
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2010.08.05. 22:37:49

2010.09.19. 13:43:06

Az meg hogy jól bánik a játékosaival. Az nem része annak hogy ki milyen edző?
De,csak szerintem szakmai dolgokban nem olyan jó ,mint Mou.
Rengeteg rossz igazolás (persze van Josénál is),a cseréi sem a legjobbak.
Szerintem nem nagyon tudna újitást hozni a játékba,ha olyan lenne a helyzet.
Ezen dolgok ellenére,szerintem a legmegfelelőbb ember a kispadra a jelenlegi piacon.

..aztán meg majd jön Luis Enrique.. :twisted: az még szép lenne.
nem lehet oda is összeszedni még1 barcát,így megkérdezném h te mi a fenét csinálnál a madriddal h kupára esélyes csapat legyen,
Nem hát..ha Mourinho megvalósitja ezt a stilust,akkor lehet keresni valónk.Ahogy ezt az interjúban is elmondta,valami másolása - jelenesetben Barca - sosem lehet olyan , mint az eredeti.Ki kell találni valami újat,ahogy a spanyol futsal válogatott is a brazilok ellen...és bejött.
Más stilusban kell játszanunk,mégha nem is lesz a legszebb futball,de csak igy nyerhetünk.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.09.19. 13:24:05

Andris írta:Hát lehet hogy nem is adok esélyt. :) Igazad van, azthiszem nem. Egyáltalán nem.
Túl sokat kellene változtatni, és túl sok ebből amit egyszerűen nem lehet. Például azt a környezetet, amit a szurkolók és a sajtó adnak ott madridban. Nyilván ez nem lehetséges. Pedig ezen nagyon változtatni kéne, mert ez nem segíti hanem nyomasztja a csapatot véleményem szerint. Innentől kezdve pedig lehet bármilyen edző vagy keret szerintem. Ez a helyzet. De éppenséggel akadnak a keretben is dolgok, amiket másképp tennék, vagy változtatnék. Néhány példa:

Aztán a kétszáz milliónyi hullócsillag párost se vettem volna meg anno. Az idei bevásárlás persze lényegesen szimpatikusabb, nem az árak hanem az emberek miatt. Persze edzőnek ahogy írtam is Hiddinket próbáltam volna megszerezni, mint tudjuk ő is pénzért dolgozik, méghozzá sokért, így lett volna talán esély.
Marcelo, Pepe, Benzema, a két Diarra, VdV, Ronaldo, szerintem semmi keresnivalójuk a keretben. Meg persze akik még nem jutnak eszembe hirtelen. Egyébként nehéz ma vásárolni, mert a ténylegesen legjobbak teljesen klubhűek mindenütt.
ez pontosan így van. sztem gago,granero párost kifelejtetted. a helyzet tényleg az,hogy nem lenne lehetőség pótolni őket. nekem cr-rel is az a bajom,ami ibrával. sokszor csak önmagáért játszik.
a sajtó és a hihetetlen nyomás meg számomra azért érthető,de elítélendő. sajnos nem tud senki változtatni ezen,így én azt gondolom h aki ezt képes legyőzni és a realban kiemelkedően teljesít,az tényleg a legjobb. én azt gondolom,hogy a realban a legnehezebb jónak lenni. sajnos. a médiát nem lehet kizárni,hisz hihetetlen összegek folynak be a kasszába általuk. a real nem futballklub,hanem egy intézmény és ez az,ami elszomorít. én a focit továbbra is a pályán történő eseményekért kedvelem és nem érdekel a háttér és a pénzügyi rész. ami sajnálatos h a háttér elnyomja a focit,így a foci lesz a háttér. nehéz idők ezek,de egyszer megoldódnak. addig vigasztalódom az élvezhetőbb focival és inkább nézek angol bajnokikat,mint a tegnapi szenvedést.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.09.19. 13:21:23

Azt azért nem loehet vitatni, hogy ez a Madrid sokra hivatott és nagy ellenfél lesz még pár évig. Kivéve ha jövőre megint szét nem kapják és megpróbálnak egy új csapatot csinálni.
A kiscsapatok elleni meccseket higgyétek el be fogják húzni így vagy úgy. Utána mindig az lesz, hogy egyelőre az eredmény a fontos. Még május körül is.
Mou pedig tényleg a legtúlszároltabb edző. Nem vitatom a képességeit, de nem egy tréner van még előtte. Hiddink, Wenger, SAF... (még Benitezt is ide sorolnám)
A nagycsapatok ellen kiváncsi leszek. Ez ellen az Ajax ellen kb. annyi lehetett győzni mint nekünk a Pana ellen. Ráadásul Suarez nélkül.
A Milan sztem oda fog b..ni. Ezt a támadósort egy ilyen védelem nem fogja megállítani, meglehet tévedek de sok gólt kell lőni nekik hogy ponjtot/pontokat szerezhessenek az olaszok ellen.
A bajnokság ennek ellenére szoros lesz. Egyelőre jobbak vagyunk, de akkor sem bíznám el magam, nagyon kétesélyes a dolog.
Forca Barca!!!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.19. 13:06:26

Hát lehet hogy nem is adok esélyt. :) Igazad van, azthiszem nem. Egyáltalán nem.
Túl sokat kellene változtatni, és túl sok ebből amit egyszerűen nem lehet. Például azt a környezetet, amit a szurkolók és a sajtó adnak ott madridban. Nyilván ez nem lehetséges. Pedig ezen nagyon változtatni kéne, mert ez nem segíti hanem nyomasztja a csapatot véleményem szerint. Innentől kezdve pedig lehet bármilyen edző vagy keret szerintem. Ez a helyzet. De éppenséggel akadnak a keretben is dolgok, amiket másképp tennék, vagy változtatnék. Néhány példa:

Aztán a kétszáz milliónyi hullócsillag párost se vettem volna meg anno. Az idei bevásárlás persze lényegesen szimpatikusabb, nem az árak hanem az emberek miatt. Persze edzőnek ahogy írtam is Hiddinket próbáltam volna megszerezni, mint tudjuk ő is pénzért dolgozik, méghozzá sokért, így lett volna talán esély.
Marcelo, Pepe, Benzema, a két Diarra, VdV, Ronaldo, szerintem semmi keresnivalójuk a keretben. Meg persze akik még nem jutnak eszembe hirtelen. Egyébként nehéz ma vásárolni, mert a ténylegesen legjobbak teljesen klubhűek mindenütt.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.09.19. 13:01:53

flori írta:Lehet,hogy te itt erre mész,én nem.
Akkor nem értem miért nem lehetett elsőre is normálisan írni.
Mindegy, örülök hogy itt szerényebben adod elő.


flori írta:Mert ki a legjobb, Pep? :lol:
flori írta:Elfogultság nélkül,de szerintem José jobb edző.Pepnek a ráhatása a jó,jól bánik a játékosaival.
Fejlődsz.

Azért az is érdekes hogy megy a találgatás pl legutóbbi classicón akkor ki mit játszik mi a formáció?

Az meg hogy jól bánik a játékosaival. Az nem része annak hogy ki milyen edző?

Szakmailag nagyobb a múltja, tapasztalata Mourinhonak.
De nem mondanám azt ilyen egyszerűen hogy Pepnél jobb edző lenne.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lluisllach89 2010.09.19. 13:06:31-kor.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.09.19. 12:47:33

Andris!
tiszteletben tartom a véleményed,mindazonáltal nem értek vele egyet. szerintem nagyon elfogult és lenéző. remélem nem lesz igazad,függetlenül attól,hogy ha tippelnem kéne,akkor igen. Nem vitatom h jogosak a felvetéseid,de egy kicsit túlzó. a lehetőséget sem érzem a hsz-eidben h megadnád a madridnak az esélyt. nem lehet oda is összeszedni még1 barcát,így megkérdezném h te mi a fenét csinálnál a madriddal h kupára esélyes csapat legyen,mert eddig bármi lehetőség felmerült,a magas lóról egyből leszóltad. leírnád(akár itt,akár privátba),mert érdekel a véleményed?!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.09.19. 12:24:13

Andris írta:CRt del bosque? lehet h csak én nemértem ezt most.
A Guti-féle "univerzum legjobb gólpassza" idézetek alapján született a hsz, úgy gondoltam h humorizálok (ezzel is) egy kicsit

Milannal kapcsolatban pedig fogadhatunk egy sörben a jövő nyári találkozóra előre tekintve 8)

Megbeszéltük. :)
Válasz küldése