Frank Rijkaard #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.12.15. 17:40:09

messideco írta:Ez a kép magáért beszél. A kisgyerek Wesley Sneijder, aki álmában sem remélhette volna, hogy akkora focista lesz,mint Frankie.
Egy ilyet láttam Guardiolával is

Kép
Érdekes Sneijdert szőke hajjal látni :D Amúgy jó kép.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.12.15. 16:46:09

messideco írta:Ez a kép magáért beszél. A kisgyerek Wesley Sneijder, aki álmában sem remélhette volna, hogy akkora focista lesz,mint Frankie.
Egy ilyet láttam Guardiolával is

Kép
Mondjuk ezt jol gondolta mert nem is lett akkora.. De azért jo kép
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.12.15. 16:34:26

Ez a kép magáért beszél. A kisgyerek Wesley Sneijder, aki álmában sem remélhette volna, hogy akkora focista lesz,mint Frankie.
Egy ilyet láttam Guardiolával is

Kép
"And my heart will leave you never."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.10.21. 12:45:44

Andris írta:
albicelesteX írta:Szerintem nem akkora forma ő ezen a pályán,itt egy nem minden napi kerettel dolgozott,Ten Cate se nagy spíler sztem ha összeraknánk őket megint semmi nem lenne!A Fürtösnek a Barca előtt sem volt nagy sikere.
s mégis mikor lettek volna ?
az első a holland válogatott volt, se EB se VB nem volt az alatt az időszak alatt (szerk: mégis, Euro 2000, és azt írják az egyik legjobb focit játszották a tornán, Olaszok ellen büntetős elődöntő kiesés), a második meg a rotterdam 1 évig talán, biztos ott is sok sansza volt bajnoknak lenni Feyenord Psv és Ajax mellett...
A Rotterdammal kérlek nemhogy bajnok nem lett, hanem kiesett. Azért nemmind1. A holland válogatottal jó volt, de nem hiszem, h ahhoz is olyan sokat hozzá kellett volna tennie. Egyszerűen messze a legerősebb csapat volt akkoriban Európában.
Engem sosem győzött meg, h jó edző, amikor nagyon ment 2006-ban, akkor azt gondoltam róla, h egy erős középszintet üt meg edzőként, ma úgy gondolom, h inkább egy szerencsés ember, aki jókor volt jó helyen, de elég pocsék edző.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.10.21. 10:03:57

kilibarca írta:Lehet hogy Liverpool?! Na ez nekem tetszene bár nem annyira szeretem a Liverpoolt de a mostaninál csak jobban szerepelhetnének Rijkaardal.:)

Elég gyorsan felmerült a neve egy másik csapatnál.:)
Már azelőtt felmerült, hogy kitették. (nemrég linkelték) Amúgy lehet valóságalapja, de én nem lennék benne biztos, hogy jó döntés lenne Angliába mennie. Szvsz a Feyenoord, Ajax, PSV hármasból kerülhetne ki az a csapat, ahol hosszabb ideig megállná a helyét...
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.10.21. 09:53:00

Lehet hogy Liverpool?! Na ez nekem tetszene bár nem annyira szeretem a Liverpoolt de a mostaninál csak jobban szerepelhetnének Rijkaardal.:)

Elég gyorsan felmerült a neve egy másik csapatnál.:)
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.10.20. 11:56:32

Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.10.19. 23:26:07

albicelesteX írta:Szerintem nem akkora forma ő ezen a pályán,itt egy nem minden napi kerettel dolgozott,Ten Cate se nagy spíler sztem ha összeraknánk őket megint semmi nem lenne!A Fürtösnek a Barca előtt sem volt nagy sikere.
s mégis mikor lettek volna ?
az első a holland válogatott volt, se EB se VB nem volt az alatt az időszak alatt (szerk: mégis, Euro 2000, és azt írják az egyik legjobb focit játszották a tornán, Olaszok ellen büntetős elődöntő kiesés), a második meg a rotterdam 1 évig talán, biztos ott is sok sansza volt bajnoknak lenni Feyenord Psv és Ajax mellett...

Bár most nemtudom hogy muzsikál a Galatában, de úgyemlékszem bajnokok lettek mikor odament.
Játékosnak egészen kiváló volt, edzőként kitudja mi lehet még, nemtudom pontosan hány éves, de tuti nincs a közelében se az edzői átlagéletkornak
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.10.19. 23:14:11

Szerintem nem akkora forma ő ezen a pályán,itt egy nem minden napi kerettel dolgozott,Ten Cate se nagy spíler sztem ha összeraknánk őket megint semmi nem lenne!A Fürtösnek a Barca előtt sem volt nagy sikere.
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.10.19. 23:10:55

Slither írta:
Fernando írta:Azért azt se feledjük, hogy Ten Cate-vel együtt jött. Ten Cate ment. nem is ment úgy a csapatnak. Most, hogy nélküle van a Galata-nál, ott se az igazi. Még a török Ligához képest se egy mindenkit verő csapat, pedig a keret megvan hozzá. Nem gyanús?
TC egyedül még gyengébb volt. :wink:
Ők ketten nagyon jó edzőpárost alkottak, külön egyik se jó.
Nah igen de azért a játékoskeret se volt ugyanaz és a szisztéma sem. Tulajdonképpen meg is válaszoltad a fel nem tett kérdésem. Szerintem kevés lenne ő egyedül a nagy megmentéshez, de szép is lenne.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.10.19. 19:50:08

Számomra az egyik legszimpatikusabb edző és ember.
Rijkaard nagy haver lehet a játékosok szemében, csak ez hosszútávon általában nem vezet jóra. Főleg, ha elbillen a mérleg, avagy: elmegy mellőle egy karakán segítő.
Nagy köszönet jár neki azért, hogy a jelenkori Barcát elindította egy nyerő úton, amelynek "tökéletesítését" Pep végezte el.

Örülök, hogy elmegy Törökországból.
Elitebb ligába való, elitebb csapathoz. Méghozzá egy olyanhoz, ahol játsszák a focit...vagy legalábbis, ahol nem kell sokat tenni ahhoz, hogy játszani tudják.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2010.10.19. 19:20:15

Fernando írta:Azért azt se feledjük, hogy Ten Cate-vel együtt jött. Ten Cate ment. nem is ment úgy a csapatnak. Most, hogy nélküle van a Galata-nál, ott se az igazi. Még a török Ligához képest se egy mindenkit verő csapat, pedig a keret megvan hozzá. Nem gyanús?
TC egyedül még gyengébb volt. :wink:
Ők ketten nagyon jó edzőpárost alkottak, külön egyik se jó.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.10.19. 19:06:53

Nem hiszem, hogy a Poolba menne. Az angol csapat még mindig topcsapat, Rijkaardnak nehéz lesz visszaszokni a sztárokhoz...
"And my heart will leave you never."
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.10.19. 18:57:06

Sajnálom hogy nem jött össze neki a törököknél! De a 'Pool-Rijkaard kapcsolat érdekes lehet. Hogdson nem sokáig húzza már a vörösöknél, úgyhogy adódik az edző kérdése. Márpedig jelen állás szerint oda egy klasszis edző kell hogy felálljanak a nulláról. Jelenleg nem jut eszembe senki a piacon! :roll: Bár nem tudom hogy Frank el tudni indítani a Liverpoolt a helyes ösvényen. Mindenesetre örülnék neki!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2010.10.19. 18:47:47

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/to ... an-2049336

Sajnálom. Amíg itt volt nagyon szerettem, sok sikert azért neki. Poolnál eltudnám képzelni. Hajrá Franckie :wink: :wink:
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.10.19. 11:13:42

Azért azt se feledjük, hogy Ten Cate-vel együtt jött. Ten Cate ment. nem is ment úgy a csapatnak. Most, hogy nélküle van a Galata-nál, ott se az igazi. Még a török Ligához képest se egy mindenkit verő csapat, pedig a keret megvan hozzá. Nem gyanús?

Asszem hétvégén otthon kaptak egy négyest valami középkakka csapattól.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2010.10.19. 11:11:23

LG írta:Ha kap egy bombaerős, sikerre éhes csapatot, amihez sokat kell nem kell hozzá tennie, akkor megy a szekér(Barcával a 2,5 jó szezon, Hollandia), de amikor szükség lenne a motiválásra, a jó taktikai húzásokra, újításokra, akkor nála nagyon megáll a tudomány. (Sparta Rotterdam, Barcával első fél év, + az utolsó 2 év, + most)
Ez LOL.
Kifelejtetted azt a sorozatát, amikor az első gyenge féléve (2003/04) után megtáltosodott a csapat, ami nagyrészt neki volt köszönhető. Elfelejtette az addig preferált Kluivertet, a becsődölt 4-2-3-1 helyett átállt a 4-3-3-ra, Luis Garciával (aki addig sosem játszott jobb szélsőt) és Dinhoval a két szélre, Saviolával előre.
A bombaerős keret ugyan megállja a helyét, csakhogy az az ő keze alatt lett olyan bombaerős, előtte "csak" erős volt.
Pepet én is jobbnak látom, mint Rijkaardot, de azért az LOL, ahogy egyesek úgy állitják be itt, mintha ő csak a csapat gyúrója lett volna...
Előre a TITOlusokért!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.10.19. 10:58:25

ab1daL írta:Sport.es lehozott egy cikket, amelyben az áll, hogy talán a következő állomása; Liverpool. Szerintem ebből a gödörből kitudná hozni a Poolt, de utána az itt megbeszéltek alapján néhány napja, nemtudom meddig juthatna a vörösökkel.
Ennek örülnék, bár ez a szezon így is úgy elúszott. Nagyon max egy Európa Ligás hely.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.10.19. 10:51:46

Sport.es lehozott egy cikket, amelyben az áll, hogy talán a következő állomása; Liverpool. Szerintem ebből a gödörből kitudná hozni a Poolt, de utána az itt megbeszéltek alapján néhány napja, nemtudom meddig juthatna a vörösökkel.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.10.18. 16:46:34

LG írta:
Lionel85 írta:Ismerős. Hajdanán itt is divat volt. Akkoriban még Laportát is érték kellemetlen rigmusok a meccseken, a fehér zsepkendőkről nem is beszélve. Jól kezd minden csapatnál, aztán összecsuklik és belebukik a munkába. Sajnálom. Szerintem sokáig ott sem lesz maradása.
Én nem lepődök meg rajta, azt kell mondjam a sikerei ellenére, h az én szememben nem egy nagy edző. Ha kap egy bombaerős, sikerre éhes csapatot, amihez sokat kell nem kell hozzá tennie, akkor megy a szekér(Barcával a 2,5 jó szezon, Hollandia), de amikor szükség lenne a motiválásra, a jó taktikai húzásokra, újításokra, akkor nála nagyon megáll a tudomány. (Sparta Rotterdam, Barcával első fél év, + az utolsó 2 év, + most)
Sajnos engem sem lep meg a dolog. Vannak azok az edzők akik 1-2 évig jók egy csapatnál szép a játék jönnek az eredmények aztán jön egy nyári szünet és mintha mindent elvágtak volna mélyrepülésbe kezd a csapat és addig tart ez a repülés amíg el nem küldik az edzőt. Rijkaardot nagyon csipázom a nálunk eltöltött gyönyörű évek miatt, de nekem is van egy olyan érzésem, hogy inkább a csapat viszi őt a hátán mintsem ő vezetné a csapatot győzelemre. De ettől még örökké hálás leszek neki!
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.10.18. 16:33:09

Lionel85 írta:Ismerős. Hajdanán itt is divat volt. Akkoriban még Laportát is érték kellemetlen rigmusok a meccseken, a fehér zsepkendőkről nem is beszélve. Jól kezd minden csapatnál, aztán összecsuklik és belebukik a munkába. Sajnálom. Szerintem sokáig ott sem lesz maradása.
Én nem lepődök meg rajta, azt kell mondjam a sikerei ellenére, h az én szememben nem egy nagy edző. Ha kap egy bombaerős, sikerre éhes csapatot, amihez sokat kell nem kell hozzá tennie, akkor megy a szekér(Barcával a 2,5 jó szezon, Hollandia), de amikor szükség lenne a motiválásra, a jó taktikai húzásokra, újításokra, akkor nála nagyon megáll a tudomány. (Sparta Rotterdam, Barcával első fél év, + az utolsó 2 év, + most)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.10.17. 21:00:47

Ismerős. Hajdanán itt is divat volt. Akkoriban még Laportát is érték kellemetlen rigmusok a meccseken, a fehér zsepkendőkről nem is beszélve. Jól kezd minden csapatnál, aztán összecsuklik és belebukik a munkába. Sajnálom. Szerintem sokáig ott sem lesz maradása.
Kép
Kép
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.10.17. 20:53:55

Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2010.08.28. 12:08:38

ozsimiki írta:kollega...azért ne túlozz már. ellenség? 1000 jobb szó van rá, ez nem az, túlzás.

egy ikonról beszélünk, aki még edzőként is az lehet könnyen, sikeresség terén jó úton halad. Nekem sem tetszik Ibrás eset sem,az se,h Busquets-t jobban preferálta mint Yaya-t és emiatt elvágyódott az elefántcsontparti, de ezek ellenére sikereket ér el, és a Barcáért melózik.

szóval ilyen szinten ne ócsároljuk már...ellenség persze...
Még nem tekintem Pepet ellenségnek, általánosságban írtam (bár ezt hamarabb ki kellett volna fejtenem, mert látom egy páran már meglovagolták a dolgot)!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2010.08.27. 20:42:08

LG írta:Hát én annak idején nagyon nem sajnáltam a távozását. A vége felé már szenvedés volt. Ötlettelen, semmilyen játékunk volt, nem tudtuk hozni a kötelezőket sem, a Madridtól kikaptunk 4-1re, sorfal állás, sablonos semmitmondó nyilatkozatok. Egyszerűen vele már nem volt több a csapatban, kellett a váltás! És milyen jól sikerült az a váltás! Gyakorlatilag ugyanazzal a csapattal, mellyel előző szezonban szenvedtünk végigvertük a világot. Én inkább azt sajnálom, h ilyen körülmények között kellett távoznia. Legkésőbb a decemberi klasszikus után le kellett volna mondania.
Amit viszont előtte alkotott a csapattal, az derék volt, de én őt mindig is csak egy közepes edzőnek tartottam. Guardiolának is vannak hiányosságai, de sztem ő sokkal jobb edző mint Ferenc testvér.

Minden szavaddal egyetértek...

Srácok ne felejtsétek el: Guardiola-korszak :arrow: 8 kupa.
KépKép
Lezárt