Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.10.29. 15:03:43

Tessék. Mégse olyan nevetséges az ügy, ahogyan azt itt gondolták páran. Amugy szerintem teljesen jogos az eltiltás.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.10.29. 14:59:04

Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.10.23. 11:40:02

Ritka eset mindenképp. Kíváncsi leszek, mi lesz Pinto barátunkkal :roll:
"And my heart will leave you never."
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.10.23. 11:34:50

És a nézőket miért nem tíltják el a nézőtérről, akik szintén fütyülgetnek és ők rendes síppal teszik. Szánalmas...
Kép
Kép
Kép
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2010.10.23. 11:29:11

Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2010.10.22. 16:04:52

zsírosdeszka írta:
Hat ez kesz!! Smile most olvastam az emundodeportivon egy cikket, talan emlekeztek a jelenetre..Smile
26percben kontrazik a Coppenhaga, de a tamadojuk ahelyett h futna majd passzolna a ziccerben levo tarsanak megall mert azt hitte h a biro les miatt lefujta az akciot.....Smile hat nem a biro volt, nem is a nezoseregbol valaki hanem a mi kapusunk, PINTO!!!!SmileSmile mekkora mar??!!
a videon nem latszik, de a cikk szerint utana meg buszken integetett a kispad fele h o volt am.....SmileSmile
nagyon birom ezt az embert!!SmileSmile
Szerintem meg gáz, hogy ilyenekhez folyamodik...
Szerintem a focihoz hozzátartoznak az efféle csibészségek. Ha mindezt úgy tette volna,h egy sípot csempész be a gatyájában és azt fújja meg,akkor persze elítélendő,de a videón ilyesmi nem látszik,uh valszeg csak a szájával fütyült egyet vagy lehet,h csak az integetése zavarta meg a srácot,így viszont ez csak egyszerű szellemesség szerintem:) A dán fiú volt bamba,h bedőlt ennek:D
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1618
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.10.22. 16:02:14

Objektíven nézve tényleg nagyon bunkó, mondhatni aljas dolog, ha valaki ezt ellenünk csinálja akkor biztosan összefüggésbe hozom a hölgyrokonait az üzletszerű kéjelgéssel.
Szubjektív szurkolóként, meg ismerve, hogy Pinto mekkora mókamester, illetve h évente 5 meccsen védhet, és ezt tűrnie kell, hát így már megértem :)
footwork
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2010.08.28. 18:20:23

2010.10.22. 15:52:19

zsírosdeszka írta:
Hat ez kesz!! Smile most olvastam az emundodeportivon egy cikket, talan emlekeztek a jelenetre..Smile
26percben kontrazik a Coppenhaga, de a tamadojuk ahelyett h futna majd passzolna a ziccerben levo tarsanak megall mert azt hitte h a biro les miatt lefujta az akciot.....Smile hat nem a biro volt, nem is a nezoseregbol valaki hanem a mi kapusunk, PINTO!!!!SmileSmile mekkora mar??!!
a videon nem latszik, de a cikk szerint utana meg buszken integetett a kispad fele h o volt am.....SmileSmile
nagyon birom ezt az embert!!SmileSmile
Szerintem meg gáz, hogy ilyenekhez folyamodik...
szerintem ez még mindig sokkal jobb annál mint ha mindig dobálná magát, vagy ha 1 földön lévő embert rugdosna agyon aztán még ki is osztana 1-2 ököllel!!
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.10.22. 15:49:05

Télleg megagigaűberbrutálgáz, hogy ilyet tett, borzalmas.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.10.22. 15:48:08

Hat ez kesz!! Smile most olvastam az emundodeportivon egy cikket, talan emlekeztek a jelenetre..Smile
26percben kontrazik a Coppenhaga, de a tamadojuk ahelyett h futna majd passzolna a ziccerben levo tarsanak megall mert azt hitte h a biro les miatt lefujta az akciot.....Smile hat nem a biro volt, nem is a nezoseregbol valaki hanem a mi kapusunk, PINTO!!!!SmileSmile mekkora mar??!!
a videon nem latszik, de a cikk szerint utana meg buszken integetett a kispad fele h o volt am.....SmileSmile
nagyon birom ezt az embert!!SmileSmile
Szerintem meg gáz, hogy ilyenekhez folyamodik...
oregem21
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2005.01.21. 22:06:53

2010.10.22. 15:47:18

www.elmundodeportivo.com oldal közepe táján vannak videok, ott megtudjátok nézni......:):)
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1618
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.10.22. 15:17:32

P.U.Y.O.L. írta:
oregem21 írta:Hat ez kesz!! :) most olvastam az emundodeportivon egy cikket, talan emlekeztek a jelenetre..:)
26percben kontrazik a Coppenhaga, de a tamadojuk ahelyett h futna majd passzolna a ziccerben levo tarsanak megall mert azt hitte h a biro les miatt lefujta az akciot.....:) hat nem a biro volt, nem is a nezoseregbol valaki hanem a mi kapusunk, PINTO!!!!:):) mekkora mar??!!
a videon nem latszik, de a cikk szerint utana meg buszken integetett a kispad fele h o volt am.....:):)
nagyon birom ezt az embert!!:):)
Ez de durva! :lol:
Parádés :D de hogy? szájjal akkorát fütyült? vagy csak feltette a kezét a magasba ahogy akkor szokták a kapusok mikor befujták már a lest?
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.10.22. 14:12:12

P.U.Y.O.L. írta:
oregem21 írta:Hat ez kesz!! :) most olvastam az emundodeportivon egy cikket, talan emlekeztek a jelenetre..:)
26percben kontrazik a Coppenhaga, de a tamadojuk ahelyett h futna majd passzolna a ziccerben levo tarsanak megall mert azt hitte h a biro les miatt lefujta az akciot.....:) hat nem a biro volt, nem is a nezoseregbol valaki hanem a mi kapusunk, PINTO!!!!:):) mekkora mar??!!
a videon nem latszik, de a cikk szerint utana meg buszken integetett a kispad fele h o volt am.....:):)
nagyon birom ezt az embert!!:):)
Ez de durva! :lol:
:D komoly arc az öreg.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
valkobela
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2005.01.04. 09:44:52
Tartózkodási hely: Budapest - Aquincum

2010.10.22. 13:17:23

van erről külön link, vagy valami?
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.10.22. 09:58:36

oregem21 írta:Hat ez kesz!! :) most olvastam az emundodeportivon egy cikket, talan emlekeztek a jelenetre..:)
26percben kontrazik a Coppenhaga, de a tamadojuk ahelyett h futna majd passzolna a ziccerben levo tarsanak megall mert azt hitte h a biro les miatt lefujta az akciot.....:) hat nem a biro volt, nem is a nezoseregbol valaki hanem a mi kapusunk, PINTO!!!!:):) mekkora mar??!!
a videon nem latszik, de a cikk szerint utana meg buszken integetett a kispad fele h o volt am.....:):)
nagyon birom ezt az embert!!:):)
Ez de durva! :lol:
oregem21
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2005.01.21. 22:06:53

2010.10.22. 03:10:52

Hat ez kesz!! :) most olvastam az emundodeportivon egy cikket, talan emlekeztek a jelenetre..:)
26percben kontrazik a Coppenhaga, de a tamadojuk ahelyett h futna majd passzolna a ziccerben levo tarsanak megall mert azt hitte h a biro les miatt lefujta az akciot.....:) hat nem a biro volt, nem is a nezoseregbol valaki hanem a mi kapusunk, PINTO!!!!:):) mekkora mar??!!
a videon nem latszik, de a cikk szerint utana meg buszken integetett a kispad fele h o volt am.....:):)
nagyon birom ezt az embert!!:):)
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1686
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2010.10.21. 16:32:59

Léfe írta:Igen, azokból is párat -ettől nem kell félni. Nagy baj sokszor az edző ragaszkodik a neki sok sikert hozó játékosokhoz mondván, hogy csak nem felejtett el játszani ? Nincsen más megoldás. A válltozatlanul hagyott csapt maga a vég. Évente 2-4 uj játékos kell.Csak Villa volt meghatározó nevü azokbol akik jöttek. Adrianó - elnézést - csak darabra mérhatő. Ha nem lesz változás akkor majd 1-2 sikertelen év után lesz nagyobb csere.
Ez túlzottan megfoghatatlan jelenség - s nem is merülök el benne -, hogy azt mondd Te, vagy más: kell x új játékos y régi helyén, és ez előre mozdíthatja a csapat jövőjét. Nem látom benne a rációt. A legutóbbi "nagy tatarozás" két olyan játékost foglalt magába, akik magasról tettek az egészbe, miközben a helyükön ott voltak, megvoltak a szunnyadó oroszlánok, ifjú titánok - és ez valóban okot adott nagy változtatásra, de most ezen "feltételek" közül egyik sem teljesül -, míg ugye Eto'o lepasszolása sok mindenen változtatott, de hogy sem a játék, sem a motiváció nem lett jobb utána, az sokat elárul.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2010.10.21. 16:21:53

Igen, azokból is párat -ettől nem kell félni. Nagy baj sokszor az edző ragaszkodik a neki sok sikert hozó játékosokhoz mondván, hogy csak nem felejtett el játszani ? Nincsen más megoldás. A válltozatlanul hagyott csapt maga a vég. Évente 2-4 uj játékos kell.Csak Villa volt meghatározó nevü azokbol akik jöttek. Adrianó - elnézést - csak darabra mérhatő. Ha nem lesz változás akkor majd 1-2 sikertelen év után lesz nagyobb csere.
Fecó
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.10.21. 11:47:42

Léfe írta:A játékunk jobb a tavajinál, sőt az az elözö évinél-irja valaki, de többen is. Nem hittem el mikor olvastam, nem jobb. Egyetlen félidőre vagyunk hitelestve, rendszerint az elsőre, csodálkoztam is a Valencia ellen, hogy forditva van. Hozzá kell szokni, jollakott a társaság sikerben és euróban is.
Ezt nem nagyon lehet kezelni. Több uj spiler kelllene ehhez akik harapnak.
Csatárból állunk a legroszabbul. Villa csak feljön, és annyit van lesen, jobban figyelhetne. Idén nemnyerünk semmit-attól tartok.
Valamikor az éjjel jutott hasonló eszembe. De mégis kiket cserélnénk le? Azokat a játékosokat, akik ezer szállal kötődnek a Barcelonához, saját nevelésűek? És kiket igazolnánk? Olyan játékosokat, akik nem kötődnek a csapathoz, de sikeréhesek? Nem. Szerintem lehet ezekkel a játékosokkal dolgozni, de Pep feladata lenne a sikerek újjáélesztése a játékosokban, hogy újra harapjanak. Ez szerintem az edző feladata.
Kép
Kép
Kép
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2010.10.21. 11:29:58

Akinek elmegy a kedve a játéktól az ne lépjen pályára. Egyébb munkahelyeken is igy van. Ráadásul ennyi pénzért. Pep nyilatkozatai kezdenek egybecsengeni Frak meccsek utáni szövegével Majd jobb lesz, valami tehetetlenséget érzek. Persze el voltunk kényeztetve, visszaesni lehet, de hajtani azt kötelező.
Fecó
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.10.21. 11:25:09

Léfe írta:A játékunk jobb a tavajinál, sőt az az elözö évinél-irja valaki, de többen is. Nem hittem el mikor olvastam, nem jobb. Egyetlen félidőre vagyunk hitelestve.
Ez két különböző dolog.
A játékunk óriási, valóban egy félidő erejéig. A másik félidő viszont nem attól lesz rossz, mert rossz a játékunk, hanem azért, mert valamilyen okból elmegy a kedve a játékosoknak.
Ez egy probléma, de nem a játékunkkal függ össze, hanem a fejekben dől el.

szerk.: máshogy fogalmazom:
Ezévi játékunk potenciálja sokkal nagyobb, mint a tavalyié. Ha ez csak egy félidő erejéig is, de látszik.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2010.10.21. 11:19:26

A játékunk jobb a tavajinál, sőt az az elözö évinél-irja valaki, de többen is. Nem hittem el mikor olvastam, nem jobb. Egyetlen félidőre vagyunk hitelestve, rendszerint az elsőre, csodálkoztam is a Valencia ellen, hogy forditva van. Hozzá kell szokni, jollakott a társaság sikerben és euróban is.
Ezt nem nagyon lehet kezelni. Több uj spiler kelllene ehhez akik harapnak.
Csatárból állunk a legroszabbul. Villa csak feljön, és annyit van lesen, jobban figyelhetne. Idén nemnyerünk semmit-attól tartok.
Fecó
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.10.21. 11:01:24

Megnéztem újra a gólokat, és felhívnám a figyelmet az elsőre. Megint szeretném kiemelni, hogy mi a játékunk kulcsa.

Az első gólnál feljött Piqué (ez már önmagában zavart okozott), majd amikor megkapta Iniesta a labdát, akkor a jobb szélen Alves, bal szélen Maxwell, középen pedig Villa kezdett sprintelni (utóbbi ráadásul keresztbe). Így történhetett az, hogy az ellenfél védői mind3 játékost követték, de Messit otthagyták egyedül 2 mp erejéig, és ez elég volt a gólhoz.

Elsősorban ebből Villa szerepét akarom kiemelni, - bár borzasztó peches és ügyetlen is a gólhelyzeteknél -, de ezekkel az elmozgásokkal egyértelműen segíti a csapat játékát.
A gólok miatt pedig tényleg nem szabad aggódni, előbb-utóbb majd elkapja a fonalat. A jelenlegi Barca rendszere jobban működik, mint a tavalyi. (Tavaly ilyen kézilabdás szituációk alakultak ki legtöbbször)
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2010.10.21. 10:06:10

A Messi-Villa-Pedro, Xavi-Iniesta-Busquets kezdőhez írtam, h csak Bojan az egyetlen csere.
Kép
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.10.20. 23:11:30

Capon írta:Befogom vezetni, hogy minden nagyobb kihagyott ziccer után megiszom egy sört. Taj részegen talán nyugodtabban elviselem ezeket a szitukat.
Talán kis üveges sörrel kivitelezhető, de a torokkiakasztás tudománya akkorsem árt hozzá. Én még egy felessel megtoldanám, ha a mai meccsen látott második félidős ellenfél kapufás helyzet szerű támadást átélek 1-0-nál.
Válasz küldése