Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2010.11.02. 19:53:37

csababarca írta: Csak a 3 pont.
0-2. Messi dupla.
Na azért sztem Villa is be fog találni.
KépKép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.11.02. 19:49:11

Nah már Keita hiányzott is nekem így egy kihagyott meccs után :lol:
Hihetetlen.

Csak a 3 pont.
0-2. Messi dupla.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
csdewl
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2009.05.12. 08:05:35

2010.11.02. 19:46:03

Mai kezdő (hivatalos) : Valdes - Alves, Puyol, Pique, Abidal - Xavi, Sergio, Keita - Messi, Villa, Iniesta
"a Futball nyer, ha a Barca nyer"

"Köszönetet mondok a Barcelonának.Egy ilyen nagy klub ilyen nagy futballistái foglalkoztak velünk..." - Franklin Lobos, egy kimentett chilei bányász.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.11.01. 16:33:27

Holnapra:
---------------------------------VV--------------------------------
-----Alves------------Piqué----------Puyol-------------Maxwell-
----------------------------Mascherano--------------------------
----------------------Xavi-----------Iniesta----------------------
--------------------------------Messi------------------------------
--------------------Villa-----------------------Pedro--------------

Tipp: 0-3. Gólok: Messi2, Villa
Cserék: Bojan, Keita, Adriano
:wink:
Csoka
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2008.06.28. 18:48:15

2010.11.01. 12:52:16

Kilibarca kell a profilképed igen ott van nem tudnád elküldeni vagy az akinek megvan ?? az e-mail-emre: csoka9303@freemail.hu
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.11.01. 06:25:39

Sajnos online most nem lehet nézni a digisportot :(. Arra is fizetni kell...
"And my heart will leave you never."
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.10.31. 22:50:46

Krojf írta:Kedd este 20:30, Digisport élő: FC Köbenhavn-Barcelona!
K.
Legalább azoknak jó akiknek van ilyen csatorna! :( :)
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.10.31. 22:06:03

Bekerült a Köbenhavn elleni utazó keretbe Milito, valamint Mino is, aki Pinto helyett utazhat, Thiago is a keret tagja, a sérült Jeffren pedig értelemszerűen nem.
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.10.31. 16:19:02

Kedd este 20:30, Digisport élő: FC Köbenhavn-Barcelona!
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.10.30. 16:46:58

:D
Óriási h ezen tud menni a vita.
Persze miután komolyan foglalkozott az UEFA ezzel, végülis bármi elképzelhető már.


Mondjátok csak, akik úgygondolják h ez csúnya dolog, vagy hogy büntetendő, vagy bármi hasonlót, nem jutott még eszetekbe h a világ összes pályáján ez mindennapos eset??
Ahogy Kennyke leírta, füttyögnek össze vissza a kapusok, játékosok, nézők, edzők. Nem csak hogy átverjék egymás fejét, hanem azért is h felhívják a figyelmet magukra.
Nemtom Guardiola milyen sűrűn szokta, de talán vannak köztetek páran akik legalább Frank Rijkaardig visszaemlékeznek. Hát a srácnak 90 perc alatt többet voltak az ujjai a szájában, mint ellenkezőleg. Szinte csak úgy szólt oda játékosoknak, h előtte fütyült.

Egész egyszerűen tényleg a Dán gyerek volt mérhetetlenül nagy marha. Még a saját edzője is őt hordta le helyszínen, ha jól emlékszem, nem pedig reklamált.

LG: ekkora marhaságot, már megbocsáss, hogy ha elengednék az esetet, azt látva mindenki állandóan füttyögne... fordított esetben pedig nem az volna h minden fütty után kivizsgálásért reklamálna a másik csapat?

Röhej az egész. :lol:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.10.30. 16:16:35

LG írta:Ugyan már! Abszolút jogos a döntés. Mi lenne, ha ezentúl mindenki füttyögne a pályán, mekkora zűrzavar lenne már. Így viszont, h látják a játékosok, h ezért komoly büntetés jár nem fogják ezt tenni.

Sztem az nagyon szomorú, h itt ez sokan jópofának tartották. Ha Casillas csinálja ezt ellenünk, akkor is ilyen viccesnek találjátok?
Hogy tudod ezt komolyan gondolni? :) Nézd meg hányszor fütyülnek főleg a kapusok, sőt, még a legtöbb edző is. Zűrzavarnak nem kell lenni-e, egy gyors pillantás partjelző felé, nem emeli a zászlót, mehetek.... Ha rendes síp lett volna nála, és azzal fütyül, na az büntethető... Amúgy meg az, hogy megijednek a játékosok a szankciótól, legnagyobb vicc... Ennyi erővel nem lenne több műesés, csalapálás, stb. Lábtörésért jár 2-3 meccs, meg ezért is 2? Ettől már csak az asva.info-n olvatsam nagyobb viccet, fickó 2év felfüggesztettet kapott pedofíliáért, de kalózkodásért 8milliót...

szerk:
Jó, de azért a közönség fütyülését nem lehet összekeverni a bíró sípjával, ezzel ugye egyet értesz?
Mert Pintóét igen? :D Dán gyerek volt láma és tényleg egy nagy marha volt :D
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.10.30. 16:14:09

levproff írta:
LG írta:Mi lenne, ha ezentúl mindenki füttyögne a pályán, mekkora zűrzavar lenne már.
Nyugodj bele, így is jópáran fütyörésznek. :wink:
Plusz az a több (tíz) ezer ember fütyörészése nem zűrzavaros, ugyanmár. Vicc.
Jó, de azért a közönség fütyülését nem lehet összekeverni a bíró sípjával, ezzel ugye egyet értesz?
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.10.30. 12:44:54

LG írta:Mi lenne, ha ezentúl mindenki füttyögne a pályán, mekkora zűrzavar lenne már.
Nyugodj bele, így is jópáran fütyörésznek. :wink:
Plusz az a több (tíz) ezer ember fütyörészése nem zűrzavaros, ugyanmár. Vicc.
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.10.30. 12:22:33

szkeptikus06 írta:Nem tudom,mire ez a nagy felhajtás. A második számú kapusunk nem játszhat két meccset,amik ráadásul csoportmeccsek csak.
Itt egyáltalán nem ez a lényeg. Gondolom erre magadtól is rájössz. Nyilvánvalóan elbírjuk, hogy a 2. számú kapusunk nem játszhat 2 BL meccsen, itt a az ítélet jogosságáról folyik a vita, mert az már nem mindegy, hogy a hasonlóan sportszerűtlen megnyilvánulásokat (műesés, az ellenfél folyamatos szóbeli inzultálása, stb...) miért nem bírálja el ugyanígy az UEFA. Ennyi erővel, azok ugyan ilyen "súlyos" dolgok...

Szerk: LG szerintem is egyértelműen büntetendő, de nem is ez a lényeg.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.10.30. 12:20:10

Ugyan már! Abszolút jogos a döntés. Mi lenne, ha ezentúl mindenki füttyögne a pályán, mekkora zűrzavar lenne már. Így viszont, h látják a játékosok, h ezért komoly büntetés jár nem fogják ezt tenni.

Sztem az nagyon szomorú, h itt ez sokan jópofának tartották. Ha Casillas csinálja ezt ellenünk, akkor is ilyen viccesnek találjátok?
szkeptikus06
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2010.07.19. 01:17:37

2010.10.30. 02:35:50

Nem tudom,mire ez a nagy felhajtás. A második számú kapusunk nem játszhat két meccset,amik ráadásul csoportmeccsek csak. Ehhez ha hozzávesszük,hogy simán első a csapat egy könnyű csoportban nem hiszem, hogy nagy jelentősége van. Szerintem, ha nem tiltják el sem lépett volna pályára. Nevetséges az eset,az biztos,de nem komoly. Kieséses szakaszban egy rangadó előtt ezt nem húzták volna meg,abban biztos vagyok.

A Barcának majd csak tavasszal lesz húzós, addig nem érdemes még csak esélyekről sem beszélni. A csapatunknak pedig csak úgy lehet esélye,ha vesz egy normális csatárt és/vagy egy kiváló tkp.-t. Pep sem a bajnokságot sem a kupát nem fogja feladni,így kellene a bő keret. A fiatalok a Ceuta ellen elégnek bizonyultak,de egy Villareal vagy Atletico simán ütött volna, nem is egy góllal ebben a felállásban. Télen legalább egy igazolás kell, de a legjobb 2 lenne (az előbb említett két posztra). Ha nem igazolunk,akkor ráfázik a csapat,ebben is biztos vagyok.
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.10.30. 02:19:34

Mikaos írta:Érdekes kérdéseket vet fel Pinto 2 meccses eltiltása.
Az indok: sportszerűtlen magatartás.
Ugyanakkor az is sportszerűtlen, hogyha bizonyos színházi személyek feldobják magukat a 16-oson belül, s ezért 11-est kapnak. Tehát ez 2 meccses eltiltás, ugyanis a játékos befolyásolta a mérkőzést a sportszerűtlenségével. jaaa....hogy ilyenért még nem tiltottak el senkit? :)
(vagyis de: egy kezemen meg tudom számolni)

Tehát az a fájdalmas ebben, hogy kettős mércét alkalmaznak. És szinte erkölcsösnek tűnik, ha feldobod magad a 16-oson belül - hiszen nem jár érte eltiltás.
Kettős mércéről jut eszembe, talán ha nem Pinto csinálja, hanem vmelyik top5 kapus, akkor is ez-e az ítélet :roll:
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.10.30. 01:12:29

Érdekes kérdéseket vet fel Pinto 2 meccses eltiltása.
Az indok: sportszerűtlen magatartás.
Ugyanakkor az is sportszerűtlen, hogyha bizonyos színházi személyek feldobják magukat a 16-oson belül, s ezért 11-est kapnak. Tehát ez 2 meccses eltiltás, ugyanis a játékos befolyásolta a mérkőzést a sportszerűtlenségével. jaaa....hogy ilyenért még nem tiltottak el senkit? :)
(vagyis de: egy kezemen meg tudom számolni)

Tehát az a fájdalmas ebben, hogy kettős mércét alkalmaznak. És szinte erkölcsösnek tűnik, ha feldobod magad a 16-oson belül - hiszen nem jár érte eltiltás.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.10.29. 22:55:48

Charlie írta:Vicc ez az eltiltás, másokat sérülés okozása után se szoktak eltiltani felvételek alapján. Van bommelt a vb-n minden meccs után 2-3 meccsre lehetett volna eltiltani. Számtalan eset van még. Pinto meg felemelte a kezét és fütyült egyet, és akkor mi van? Nem lehet fütyülni figyelem felkeltés céljából sem a pályán a társnak mostantól, mert megállnak majd az ellenfelek és követelik az eltiltást?
C.
Ez teljesen abszurd, tuti h a fellebbezésnek helyet adnak majd.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.10.29. 22:46:59

Vicc ez az eltiltás, másokat sérülés okozása után se szoktak eltiltani felvételek alapján. Van bommelt a vb-n minden meccs után 2-3 meccsre lehetett volna eltiltani. Számtalan eset van még. Pinto meg felemelte a kezét és fütyült egyet, és akkor mi van? Nem lehet fütyülni figyelem felkeltés céljából sem a pályán a társnak mostantól, mert megállnak majd az ellenfelek és követelik az eltiltást?
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2010.10.29. 15:59:49

Szerintem is jogos az eltiltás. Az bevett dolog, hogy kézzel jelzik a lest, de hogy fütyülnek is... na az már nem. Egyébként nem sok mindent jelent a dolog, mert úgyis Valdes véd a két meccsen.
Előre a TITOlusokért!
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.10.29. 15:53:16

kristop írta:
kennyke04 írta:Én meg látom a jogosságát. Amikor a védők két kézzel kalimpálva mutogatják a lest és ezért megállna az ellenfél, akkor eltiltanak mindenkit vagy miapitsa? Olyat hallottam már, hogy nem szabad mondani, hogy "hagyd" de hogy fütyülni se... Mondjuk, nem rég volt az is, hogy valakit kiállított a bíró mert büfögött :lol:
én ezt úgy tudom, hogy előkészítőben, meg serdülőben van, nem? vagy csak előkészítőben. de hogy miért azt még senki se tudta normálisan megmagyarázni :O
Nem tudom, talán a sportszerűség miatt, mert ha mögötted valaki mondja, hogy hagyd, te meg megteszed és nem is a csapattársad volt, akkor... nincs olyan hogy hagyd, mindig ezt mondta az edzőnk. Nem tudom a "jóóóóóóóóóóóóó" mivel jobb, de ennyi erővel a kommunikációt is megtilthatnák :) (de pl a boxba se lehet beszélni a másikhoz, ha jól tudom... persze fogvédővel próbálj jól beszélni, de akkor se szabad)
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2010.10.29. 15:44:44

kennyke04 írta:Én meg látom a jogosságát. Amikor a védők két kézzel kalimpálva mutogatják a lest és ezért megállna az ellenfél, akkor eltiltanak mindenkit vagy miapitsa? Olyat hallottam már, hogy nem szabad mondani, hogy "hagyd" de hogy fütyülni se... Mondjuk, nem rég volt az is, hogy valakit kiállított a bíró mert büfögött :lol:
én ezt úgy tudom, hogy előkészítőben, meg serdülőben van, nem? vagy csak előkészítőben. de hogy miért azt még senki se tudta normálisan megmagyarázni :O
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.10.29. 15:25:38

ab1daL írta:
Tessék. Mégse olyan nevetséges az ügy, ahogyan azt itt gondolták páran. Amugy szerintem teljesen jogos az eltiltás.
Én meg látom a jogosságát. Amikor a védők két kézzel kalimpálva mutogatják a lest és ezért megállna az ellenfél, akkor eltiltanak mindenkit vagy miapitsa? Olyat hallottam már, hogy nem szabad mondani, hogy "hagyd" de hogy fütyülni se... Mondjuk, nem rég volt az is, hogy valakit kiállított a bíró mert büfögött :lol:
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.10.29. 15:03:43

Tessék. Mégse olyan nevetséges az ügy, ahogyan azt itt gondolták páran. Amugy szerintem teljesen jogos az eltiltás.
Válasz küldése