Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.10.31. 12:06:44

Lampiao írta: mert Higuain már lőtt gólt nekünk... :roll:
Jé tényleg (mentségemre legyen szólva, Henry, Puyol, Messi és Pique hamar feledtette velem)

Mondjuk azt is értem, h arra meccsre utalásokat tenni elég nagy öngól lett volna a srác részéről, úgyhogy a helyében én sem csaptam volna le...

Viszont azt fenn tartom, h ne értsétek szó szerint, ha meg igen, akkor "big teams" volt a keresés, tehát kéne találni még egy csapatot :P
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.10.31. 12:06:01

Kalap1988 írta: Tudom, hogy lement előtte Pepe, de még így is 2-1 az arány... Persze Marcelo feltolódott, de biztosabb, ha egy védő tolódik fel... Leviszi az irányítóját és a középcsatárát. Egy perccel a vezető gól után. Ha ez akármikor történik a meccs egy másik szakaszában, akkor kevésbé jegyzem meg, de így elég árulkodó már ne is haragudj.
LG! Az egy teljesen más meccs volt, nem szabad összehasonlítani szerintem.
teljesen ésszerű lépésnek gondolom,tudván azt,hogy simán tud gólt lőni az ellenfél,így meg kell erősíteni a védelmet. ez nálam teljesen egyértelmű. az esetleges támadó játékkal kár lett volna veszélyeztetni a győzelmet
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2010.10.31. 12:05:36

sjd írta:Ezt csak én nem értem, hogy miért magas labda?
Ellenünk, már lőtt gólt. A 2:6-on az ő góljával egyenlítettek.

Szerk.: Látom, már írták, csak rég frissítettem. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca0827 2010.10.31. 12:07:14-kor.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.10.31. 12:04:55

haszi írta:
Kalap1988 írta:Tudom, hogy lement előtte Pepe, de még így is 2-1 az arány... Persze Marcelo feltolódott, de biztosabb, ha egy védő tolódik fel... Leviszi az irányítóját és a középcsatárát. Egy perccel a vezető gól után. Ha ez akármikor történik a meccs egy másik szakaszában, akkor kevésbé jegyzem meg, de így elég árulkodó már ne is haragudj.
Csak visszaállt ugyan arra a felállásra José mint amit kiküldött a meccs elején 4-2-3-1 re... Csak amikor szorult a hurok felküldte Benzemat, s amikor átvettük a vezetést visszaállt a megszokott felálláshoz ilyen egyszerű a dolog...
Ez van, te ezt gondolod, én meg azt, hogy ezzel a védelmet stabilizálta, hiszen nem mindegy hogy támadó szellemű játékos játszik balszélsőt, vagy az alapvetően hátvéd Marcelo. Teljesen más a kettő. Mindenesetre nem vonom kétségbe a hatékonyságot, de én ezekért sem szeretem őt. Annyira látszik, egyből a vezető gól után.
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2010.10.31. 11:59:26

Kalap1988 írta:Tudom, hogy lement előtte Pepe, de még így is 2-1 az arány... Persze Marcelo feltolódott, de biztosabb, ha egy védő tolódik fel... Leviszi az irányítóját és a középcsatárát. Egy perccel a vezető gól után. Ha ez akármikor történik a meccs egy másik szakaszában, akkor kevésbé jegyzem meg, de így elég árulkodó már ne is haragudj.
Csak visszaállt ugyan arra a felállásra José mint amit kiküldött a meccs elején 4-2-3-1 re... Csak amikor szorult a hurok felküldte Benzemat, s amikor átvettük a vezetést visszaállt a megszokott felálláshoz ilyen egyszerű a dolog...
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.10.31. 11:59:00

higany írta:
Kalap1988 írta:Aki látta a tegnap Madrid meccset az tudja, hogy miért nem szeretjük itt sokan Mourinhot és miért tartjuk védekező edzőnek. Mikor 2-1 lett a Madridnak rá kb egy percre kettős cserére szánta el magát az "edző legenda". Özil és Higuain le (ha jól emlékszem) Arbeloa és Albiol be.... Csak nem védekezni akart a jó José?:D Egy Hercules ellen 1 gólos vezetésnél......
Az "edzo legenda" ezt megelozoen azert meghuzta azt, h Pepe helyett Benzemat kuldte palyara. Azt a Benzemat akinek koszonhetoen sikerult meg 2 golt rugni. :wink:
Nincs mibe belekotni, kedves baratom. Maradtal volna csendben. :roll:
Nézz oda, higany barátunk moderátor lett és csendre int? :D Erre az előző hsz-emben viszont leírtam a választ, talán arra kellene reagálni érdemben. Még mindig 2-1 az arány. Egyébként a félreértések elkerülése végett nem Mou kvalitásait vonom kétségbe, igen nagyot húzott most Benzemaval is. A stílust nem szeretem.
Lampiao
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2008.04.04. 10:36:22
Tartózkodási hely: Vác

2010.10.31. 11:56:03

sjd írta:
Budo írta:
sjd írta: youtube-on a "ronaldo skills vs barcelona" keresésre pont annyi találatom lett, mint a "higuain goals against big teams"-re, azaz 0!
khm... a kiemelt rész nagyon magas labda. :lol: de most inkább nem csapom le :wink:
Ezt csak én nem értem, hogy miért magas labda?

mert Higuain már lőtt gólt nekünk... :roll:
"Mindig aszerint élj amiben hiszel, különben abban fogsz hinni amiben élsz..."

Harcolj velem:D :http://clover880903.mybrute.com

"Legjobbnak lenni nagyobb érdem, mint elsőnek lenni, mert végül a legjobbak lesznek az elsők is." Joan Laporta
higany
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2009.04.29. 15:02:41

2010.10.31. 11:55:44

Kalap1988 írta:Aki látta a tegnap Madrid meccset az tudja, hogy miért nem szeretjük itt sokan Mourinhot és miért tartjuk védekező edzőnek. Mikor 2-1 lett a Madridnak rá kb egy percre kettős cserére szánta el magát az "edző legenda". Özil és Higuain le (ha jól emlékszem) Arbeloa és Albiol be.... Csak nem védekezni akart a jó José?:D Egy Hercules ellen 1 gólos vezetésnél......
Az "edzo legenda" ezt megelozoen azert meghuzta azt, h Pepe helyett Benzemat kuldte palyara. Azt a Benzemat akinek koszonhetoen sikerult meg 2 golt rugni. :wink:
Nincs mibe belekotni, kedves baratom. Maradtal volna csendben. :roll:
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.10.31. 11:55:01

haszi írta:
Kalap1988 írta:Aki látta a tegnap Madrid meccset az tudja, hogy miért nem szeretjük itt sokan Mourinhot és miért tartjuk védekező edzőnek. Mikor 2-1 lett a Madridnak rá kb egy percre kettős cserére szánta el magát az "edző legenda". Özil és Higuain le (ha jól emlékszem) Arbeloa és Albiol be.... Csak nem védekezni akart a jó José?:D Egy Hercules ellen 1 gólos vezetésnél......
Ha a szemed kinyitottad volna előtte lement Pepe bejött Benzema, utánna bejött a vezetés után Arbeloa és Albiol, így lett egy Ramos-Carvalho-Albiol-Arbeloa védősor MIVEL Marcelo feltolódott balszélsőnek... Ez neked védekező taktika? :roll: Egyszer nézz utána mielőtt alaptalanul írod a hülyeséget....
Tudom, hogy lement előtte Pepe, de még így is 2-1 az arány... Persze Marcelo feltolódott, de biztosabb, ha egy védő tolódik fel... Leviszi az irányítóját és a középcsatárát. Egy perccel a vezető gól után. Ha ez akármikor történik a meccs egy másik szakaszában, akkor kevésbé jegyzem meg, de így elég árulkodó már ne is haragudj.
LG! Az egy teljesen más meccs volt, nem szabad összehasonlítani szerintem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kalap1988 2010.10.31. 11:55:59-kor.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.10.31. 11:52:32

mes írta: Jol irod, nem sok. Csak az a nemsok lehet, hogy pont eleg lesz 3 ponthoz..
Úgy bizony, tavaly novemberben sem volt sok különbség, csak egy gól...
Budo írta:
sjd írta: youtube-on a "ronaldo skills vs barcelona" keresésre pont annyi találatom lett, mint a "higuain goals against big teams"-re, azaz 0!
khm... a kiemelt rész nagyon magas labda. :lol: de most inkább nem csapom le :wink:
Ezt csak én nem értem, hogy miért magas labda?
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2010.10.31. 11:51:59

Kalap1988 írta:Aki látta a tegnap Madrid meccset az tudja, hogy miért nem szeretjük itt sokan Mourinhot és miért tartjuk védekező edzőnek. Mikor 2-1 lett a Madridnak rá kb egy percre kettős cserére szánta el magát az "edző legenda". Özil és Higuain le (ha jól emlékszem) Arbeloa és Albiol be.... Csak nem védekezni akart a jó José?:D Egy Hercules ellen 1 gólos vezetésnél......
Ha a szemed kinyitottad volna előtte lement Pepe bejött Benzema, utánna bejött a vezetés után Arbeloa és Albiol, így lett egy Ramos-Carvalho-Albiol-Arbeloa védősor MIVEL Marcelo feltolódott balszélsőnek... Ez neked védekező taktika? :roll: Egyszer nézz utána mielőtt alaptalanul írod a hülyeséget....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára haszi 2010.10.31. 11:52:44-kor.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.10.31. 11:49:09

Kalap1988 írta:Aki látta a tegnap Madrid meccset az tudja, hogy miért nem szeretjük itt sokan Mourinhot és miért tartjuk védekező edzőnek. Mikor 2-1 lett a Madridnak rá kb egy percre kettős cserére szánta el magát az "edző legenda". Özil és Higuain le (ha jól emlékszem) Arbeloa és Albiol be.... Csak nem védekezni akart a jó José?:D Egy Hercules ellen 1 gólos vezetésnél......
Azért ne feledd, h mi viszonylag simán kikaptunk ettől a Herculestől, aki ellen Madrid védekezni akart egy gólos vezetésnél.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.10.31. 11:45:53

Aki látta a tegnap Madrid meccset az tudja, hogy miért nem szeretjük itt sokan Mourinhot és miért tartjuk védekező edzőnek. Mikor 2-1 lett a Madridnak rá kb egy percre kettős cserére szánta el magát az "edző legenda". Özil és Higuain le (ha jól emlékszem) Arbeloa és Albiol be.... Csak nem védekezni akart a jó José?:D Egy Hercules ellen 1 gólos vezetésnél......
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.10.31. 11:37:46

Nem láttam egyik csapat meccsét sem, de az jött be, amit gondoltam, mind2 csapat hozta a meccsét. Bár a meccs előtt mind2 csapatnak 2 gólos sikert tippeltem, ez a RM-nál be is jött. Mi 5-t lőttünk, de annyira azon sem lepődtem meg, otthon megy nekünk nagy a Sevilla ellen már évek óta, + most nem is voltak olyan nagy formában.
A klasszikuson majd meglátjuk mi lesz, de úgy gondolom, az elmúlt évek alapján most a legerősebb a Madrid.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.10.31. 11:33:45

mcfly_ írta:áruljátok már el miért vagyunk ennyire semmibe (finomított verzió) nézve? ha mi lövünk hatot (ráadásul nem is egyszer, plusz volt ott négyes is, stb..) akkor áááá fosmák,mindenbejött,szarellenfél,nincskedvükjátszani, ellenben ha ti lőttök ötöt, akkor meg ilyen aranyköpések jönnek, hogy ha akarunk még kétszer ennyit is lövünk. :lol:

én továbbra is azt mondom, magasabbról lehet nagyobbat esni, remélem ugyanilyen lenézés lesz a clasicóig.
Ha csak odáig jutsz, hogy ki hányat lő, akkor felesleges magyaráznunk. :)

Megnyugodhatsz afelől, hogy továbbra sem fogja elnyerni a madrid játéka itt a legtöbbek tetszését, kevéssé valószínű ugyanis hogy hirtelen megjön az annyira élvezhető és stabil játék, ráadásul egyre nehezebb ellenfelek jönnek majd.
És ezekhez hasonlóan az is kevéssé valószínű (bár nem kizárt), hogy a classico után is ez a "lenézés" lesz.
Nemtudom mi ez a kényszerképzet, mindenki v szinte mindenki számára megkérdőjelezhetetlenül sokkal jobb a Barca játéka jelenleg, még jó hogy ez a véleményünk. Ettől még nem nézzük le a madridot, jó kis erős középcsapat. (látod a mondat második felét hívnák lenézésnek, nem is gondolom komolyan, csak azért van h láss ilyet is)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2010.10.31. 11:33:38

OvaMind írta:A gond az, hogy a spanyol bajnokság rendkívül visszaesett mostanság, és már szinte a skótra hasonlít. :))

Így már szinte csak a klasszikust várja az ember, mert a Valencia, a Sevilla, az Atma is képesek gyalázatos teljesítményre.
Ott a pont, nincs itt szó semmiféle "lefekszünkabarcanak/realnak"-ról, arról van szó, hogy mindegyik spanyol csapatnak nagyon hullámzó a teljesítménye, a Sevilla is amióta elment J.Ramos, nem képesek huzamosabban jó teljesítményre, az egy dolog, hogy néha van amikor 120%-ot képesek nyújtani, de máskor meg egy Gijontól is képesek kikapni, a Valenciaról ne is beszéljünk, most is amit leműveltek...AtMa is van amikor vernek titeket, az Intert, máskor pedig kapnak 5-6gólt tőletek, vagy mástól. Be kellene vezetni azt a szabályt mint Angliában, hogy ne legyen ekkora szakadék a csapatok, között.
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2010.10.31. 11:18:37

haszi írta:
csababarca írta:Csak az a madridista jelenleg aki imádja c betűt, Mourinhot,és a mostani madridi játékot? Megsúgom nem egy madridistát ismerek,aki tudja,érzi a különbséget a két klub mostani játéka között. :wink:
ÉS attól hogy valaki elismeri az ellent,még madridista maradhat.
Elismerni kb. a madridisták 60-70%-a köztük én is elismerem, hogy az elmúlt két évben klasszissal jobbak voltatok nálunk, (van aki átesik a ló túlsó oldalára és fényesre nyalja a katalánok hátsó fertályát..) DE itt a hangsúly azon van, hogy MOST mennyi különbség van a két csapat közt, szvsz nem sok...(Ezt a különbséget pedig november végén leellenőrizhetjük :wink: )
Én is azt gondolom, hogy feljövőben van a Real, bár én a tavalyit is jó csapatnak mondanám. Ami gáz volt tavaly, hogy volt egy egyértelmű hiányposzt a középpályán, é ez már ezen a szinten döntő.

Elég jól igazoltak a nyáron, Özil és Di Maria szerintem nagyon nagy tehetségek, és jól is játszanak a fővárosiaknál. Khediráról is el lehet mondani, hogy egy igazi stabil, sokat dolgozó játékos. A védelemben szintén nem ártott a rutinos Carvalho, elöl pedig úgy gondolom, hogy nagy gondok nem voltak.

Ezek az erősítések, + egy karakteres edző érkezése sokat jelent (Mourinhót azért hiba lenne Real-messiásként értékelni, de a kvalitásait már nyilván ismerjük). Éppen ezért küzdelmes Clasicóra számítok. A gond az, hogy a spanyol bajnokság rendkívül visszaesett mostanság, és már szinte a skótra hasonlít. :))

Így már szinte csak a klasszikust várja az ember, mert a Valencia, a Sevilla, az Atma is képesek gyalázatos teljesítményre.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.10.31. 10:43:42

mcfly_ írta:áruljátok már el miért vagyunk ennyire semmibe (finomított verzió) nézve? ha mi lövünk hatot (ráadásul nem is egyszer, plusz volt ott négyes is, stb..) akkor áááá fosmák,mindenbejött,szarellenfél,nincskedvükjátszani, ellenben ha ti lőttök ötöt, akkor meg ilyen aranyköpések jönnek, hogy ha akarunk még kétszer ennyit is lövünk. :lol:
én továbbra is azt mondom, magasabbról lehet nagyobbat esni, remélem ugyanilyen lenézés lesz a clasicóig.
ha belegondolsz, nálatok is pont ugyanez van...csak fordítva vannak a csapatok nevei. a nagyképűzés a szórakozás része, én is ugratásból csinálom az egészet. persze, nem is szeretem a Madridot, ami szintén hozzájárul a dologhoz.

szóval lényeg: nem hiszem, hogy ki kéne pécézni a dolgot ránk, mert ez minden szurkolótáborra igaz, hogy lenézi (vagy azt mutatja, hogy lenézi) a legnagyobb ellenfelét.

a képlet általában ez:
madridi oldalról: "20.század legjobb csapata; most volt 2-3 meccsetek, amikor 6-ot lőttetek - tehát ti támadófocit játszotok; ti vezetitek a bajnokságot.
barca oldalról: "6-2; legszebb focit játsszuk; ti nem tudtok felépíteni támadásokat, leginkább kontráztok; a vb győztes spanyol csapat lényegét mi alkotjuk"

ez a "játék" része, nincs ebben semmi kivetnivaló.
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2010.10.31. 10:25:08

csababarca írta:
haszi írta: DE itt a hangsúly azon van, hogy MOST mennyi különbség van a két csapat közt, szvsz nem sok...(Ezt a különbséget pedig november végén leellenőrizhetjük :wink: )

Sz utóbbi két évben is mindig ezt mondtátok. Aztán kiderült a különbség :wink:

Persze a most látottak alapján valószínűleg a Barcának azért meg is kell kicsit erőltetnie magát,hogy nyerjen. :)
Igen, mert akkor is úgy volt, hogy mi voltunk az első helyen (Iker visszapillantó tükre bla bla ...), tavaly-tavalyelőtt valami hiányzott, mert csak ilyen Getafek, Deportivok ellen ment, a Milantól és tőletek is simán kikaptunk(igaz az őszi elclasicon az x-et megérdemeltük volna, ott nem voltatok jobbak), de idén az a bizonyos + már meglátszott a Milan ellen, és ha szerdán is nyerünk, akkor nagy bizakodással várom az El Clasicot. Bár egy X-el is kiegyeznék, mert a szintkülönbséget már megmutatták a fiúk a Bernabeúban....
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2010.10.31. 09:49:18

haszi írta:
csababarca írta:Csak az a madridista jelenleg aki imádja c betűt, Mourinhot,és a mostani madridi játékot? Megsúgom nem egy madridistát ismerek,aki tudja,érzi a különbséget a két klub mostani játéka között. :wink:
ÉS attól hogy valaki elismeri az ellent,még madridista maradhat.
Elismerni kb. a madridisták 60-70%-a köztük én is elismerem, hogy az elmúlt két évben klasszissal jobbak voltatok nálunk, (van aki átesik a ló túlsó oldalára és fényesre nyalja a katalánok hátsó fertályát..) DE itt a hangsúly azon van, hogy MOST mennyi különbség van a két csapat közt, szvsz nem sok...(Ezt a különbséget pedig november végén leellenőrizhetjük :wink: )

Jol irod, nem sok. Csak az a nemsok lehet, hogy pont eleg lesz 3 ponthoz.
Bocs, hogy ezt irom, de nem szokasom a Realnak drukkolni. Ami a szivemen, az a szamon.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.10.31. 09:48:55

haszi írta: DE itt a hangsúly azon van, hogy MOST mennyi különbség van a két csapat közt, szvsz nem sok...(Ezt a különbséget pedig november végén leellenőrizhetjük :wink: )

Sz utóbbi két évben is mindig ezt mondtátok. Aztán kiderült a különbség :wink:

Persze a most látottak alapján valószínűleg a Barcának azért meg is kell kicsit erőltetnie magát,hogy nyerjen. :)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2010.10.31. 09:38:42

csababarca írta:Csak az a madridista jelenleg aki imádja c betűt, Mourinhot,és a mostani madridi játékot? Megsúgom nem egy madridistát ismerek,aki tudja,érzi a különbséget a két klub mostani játéka között. :wink:
ÉS attól hogy valaki elismeri az ellent,még madridista maradhat.
Elismerni kb. a madridisták 60-70%-a köztük én is elismerem, hogy az elmúlt két évben klasszissal jobbak voltatok nálunk, (van aki átesik a ló túlsó oldalára és fényesre nyalja a katalánok hátsó fertályát..) DE itt a hangsúly azon van, hogy MOST mennyi különbség van a két csapat közt, szvsz nem sok...(Ezt a különbséget pedig november végén leellenőrizhetjük :wink: )
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.10.31. 09:24:51

albicelesteX írta:
mcfly_ írta:áruljátok már el miért vagyunk ennyire semmibe (finomított verzió) nézve? ha mi lövünk hatot (ráadásul nem is egyszer, plusz volt ott négyes is, stb..) akkor áááá fosmák,mindenbejött,szarellenfél,nincskedvükjátszani, ellenben ha ti lőttök ötöt, akkor meg ilyen aranyköpések jönnek, hogy ha akarunk még kétszer ennyit is lövünk. :lol:

én továbbra is azt mondom, magasabbról lehet nagyobbat esni, remélem ugyanilyen lenézés lesz a clasicóig.
Lenézés nem mindenki részéről van!Tény,hogy több fórumozó hozzászólása olyan amiért én kérek elnézést,mert lehet utálni a madridot,de nem elismerni,hogy most tényleg alakul ott valami az badarság.Én elismerem,hogy idén már ellenfelecske lehet a királyi klub,viszont a lenézés csak itt van néhány emberben,a Clásico-t nem ezek az emberek játsszák..és úgy gondolom ők tisztelik az ellenfelet annyira,hogy megmutassák még mindig ki a jobb! :wink:
az tisztán látszik,hogy a real még nincs teljesen összeérve. az első barca elleni meccsen azért lesz necces a győzelem,mert még alakulóban a csapat,a másodikon pedig azért,mert idegenben lesz a meccs...vagy talán nem is necces...
a bajnokságban mindössze ezen ok miatt nem várnék elsőséget. a barca tud nyerni madridban,HA akar. de már láttuk,hogy nem mindig akar nyerni,még otthon sem.
az h cr mázlista? hát ki a fszt érdekel? attól még rengeteg gólt lő,rengeteg védőt fektet meg. ez a "mázli" elég lehet egyszer még1 aranylabdára is. messivel meg ne hasonlítsuk már össze,más csapat,más kiszolgálás,más stílus. am a 2 csapat attól messi meg cr függő,mert ők igazi klasszisok,akik megteremtik a különbséget. innentől kár arról vitázni,hogy hiányoznak-e,ha nincsenek..
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.10.31. 09:01:22

Lenni lehet!De nem a közeljövőben!Szerintem is azt a szintet amit azok a játékosok képviseltek nehéz lenne űberelni!
Kép
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.10.31. 09:00:20

Örülj nagyon annak, hogy ilyen fantasztikusan játszik a real... Legalább nyertek, de a hsz-edből nagyon úgy tűnik, hogy irigykedsz, amiért sosem fogtok úgy játszani, mint mi... És ebben igazad is van Smile Sorry, ettől függetlenül még lehettek bajnokok, meg nyerhettek BL-t, az isteni zsozé képes erre, de a játék... Köze nincs a Ronaldo-Raul-Zidane-Figo fémjelezte csapathoz. Pláne a mostani Barcához...
sajnálom, nem irigykedek. a játékot meg figyeld inkább, ne kritizáld, vagy ne érdekeljen, de akkor ne beszélj róla, mert gözöd sincs mit játszik a Madrid. igen, köze nincs a Ronaldo-Raul-Zidane-Figo játékhoz, mert teljesen más. De mondtam, nyugodtan nézzétek le, fikázzátok, engem nem érdekel, majd ha végignéztek egy meccset teljes egészében mindenre figyelve, akkor tárgyalhatunk.
Egyébként ha a Sevilla ilyen pengén védekezik majd a Real ellen is, amit remélek, kapnak megint simán 3at.
Válasz küldése