Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
szieszta
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.10.31. 12:33:52

2010.10.31. 13:00:31

torotam írta:Többször mondtam már, Mourinho erős arroganciája belső félelmeiből fakad! Egy gyáva ember, gyáva taktikával! Remélem a Classicon minimum három védekező középpályással játszik majd! :x
Köszi, ezt is meg azt is, hogy többször elmondtad már. Egyébként ez most hogy jön ide megint?
mirko1199
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2008.07.28. 20:20:24
Tartózkodási hely: Pécs

2010.10.31. 12:55:30

[quote]Te állítottad, h a csere miatt nyertetek,mert az volt a nyerő lépés Very Happy[/quote]
figyelj. csere előtt mennyi volt az eredmény? utána? kösz. szia.

kapálozz nyugodtan.. :)
milett volna ha.. :)
a lényeg a végeredmény ill a tabella. :)
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.10.31. 12:53:46

mirko1199 írta:
Ja és,ha nem cserél, akkor akkor kikaptok? honnan tudod?
ne haragudj de kit érdekel a HA? :D :D :D :D :D :D :D :D
ha tavaly nem a mourinho az inter edzője..ha nem az intert kapjátok az elődőntőbe...

hahahaha :)
Te állítottad, h a csere miatt nyertetek,mert az volt a nyerő lépés :D
mirko1199
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2008.07.28. 20:20:24
Tartózkodási hely: Pécs

2010.10.31. 12:52:26

[quote]Ja és,ha nem cserél, akkor akkor kikaptok? honnan tudod?[/quote]

ne haragudj de kit érdekel a HA? :D :D :D :D :D :D :D :D
ha tavaly nem a mourinho az inter edzője..ha nem az intert kapjátok az elődőntőbe...

hahahaha :)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.10.31. 12:50:27

Kalap1988 írta:
Andris írta:Srácok, fogjátok visszább légyszi, ne kelljen megint zárni!
mindent törölni fogok, amiben káromkodás, személyeskedés van, és 2 törlés után megy az 1 hét pihi is.
Kösziköszi!
Bocsánat Andris, de látod, hogy csak véleményt formálók, meg sem próbáltam szakmailag igazolni és ezt elvitatják tőlem a srácok. Visszafogom magam.
nem is értem,hogy ezzel mi lenne a baj...aki nem tud értelmezni egyszerű mondatokat,azokkal ne állj le vitázni,ügyelj a vérnyomásodra :)
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.10.31. 12:50:11

Többször mondtam már, Mourinho erős arroganciája belső félelmeiből fakad! Egy gyáva ember, gyáva taktikával! Remélem a Classicon minimum három védekező középpályással játszik majd! :x
Visca el BARCA!
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.10.31. 12:49:59

mirko1199 írta:
Öreg, ha nem tudsz olvasni, akkor menj vissza általános iskola első osztályba. Hányszor írjam le neked okostojás, hogy ez ízlés kérdése, nem pedig szakma. Viszont biztosan csak akkor lehetne nyerő lépésnek minősíteni, ha kipróbáltunk volna egy másik variációt, ha másképp cserél Smile Vagy te fejben le tudod játszani? Kétlem. Túl sokat focizol és keveset olvasol, nem lesz ennek jó vége Smile

izlés krédése és nem szakma?
még nyugodtan millioszor leirhatod, ezt akkor sem lehet megérteni.. :)
nem ez a nyerő lépés?
láttad a végeredményt? okcsá.
Ja és,ha nem cserél, akkor akkor kikaptok? honnan tudod?
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.10.31. 12:48:14

Andris írta:Srácok, fogjátok visszább légyszi, ne kelljen megint zárni!
mindent törölni fogok, amiben káromkodás, személyeskedés van, és 2 törlés után megy az 1 hét pihi is.
Kösziköszi!
Bocsánat Andris, de látod, hogy csak véleményt formálok, meg sem próbáltam szakmailag igazolni és ezt elvitatják tőlem a srácok. Visszafogom magam.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kalap1988 2010.10.31. 12:52:31-kor.
mirko1199
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2008.07.28. 20:20:24
Tartózkodási hely: Pécs

2010.10.31. 12:47:18

[quote]Öreg, ha nem tudsz olvasni, akkor menj vissza általános iskola első osztályba. Hányszor írjam le neked okostojás, hogy ez ízlés kérdése, nem pedig szakma. Viszont biztosan csak akkor lehetne nyerő lépésnek minősíteni, ha kipróbáltunk volna egy másik variációt, ha másképp cserél Smile Vagy te fejben le tudod játszani? Kétlem. Túl sokat focizol és keveset olvasol, nem lesz ennek jó vége Smile[/quote]


izlés krédése és nem szakma?
még nyugodtan millioszor leirhatod, ezt akkor sem lehet megérteni.. :)
nem ez a nyerő lépés?
láttad a végeredményt? okcsá.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.10.31. 12:45:49

Srácok, fogjátok visszább légyszi, ne kelljen megint zárni!
mindent törölni fogok, amiben káromkodás, személyeskedés van, és 2 törlés után megy az 1 hét pihi is.
Kösziköszi!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
szieszta
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.10.31. 12:33:52

2010.10.31. 12:45:24

Nem vagyok a reál edzője, így hagyj ne válaszoljak a kérdésedre Egyébként a nyerő lépés lehet, hogy ez volt (bár egyáltalán nem bizonyítható) a szerethető mondjuk, ha posztra cserél. Vagy legalább a látszatra ügyelt volna...
Dehát posztra cserélt, visszahozta a 4 védőt (előtte ugyanis pepe-benzema esetben 3 maradt). marcelot, aki igy is csak szaladgált oldalt, fel küldte középre, ne kelljen egész pályás sprinteket levágbia a 81. perctől, játéklehetőséget adott 2 cserepados védőnek.
Gyakorlatilag tökéletes húzás volt.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.10.31. 12:44:05

mirko1199 írta:
Nem vagyok a reál edzője, így hagyj ne válaszoljak a kérdésedre Very Happy Egyébként a nyerő lépés lehet, hogy ez volt (bár egyáltalán nem bizonyítható) a szerethető mondjuk, ha posztra cserél. Vagy legalább a látszatra ügyelt volna...
egyébként meg ezt is kell h javitsam, nem lehet hogy ez volt. hanem ez volt.
a real lőtt még egy harmadik golt is, tovább megyek ronaldo mesterhármast rughatott volna.
látszatra ügyelt volna? nem értem.
ezek annyira hülyeségek hogy ordit rolad h nem értesz a futballhoz. :)))))
Öreg, ha nem tudsz olvasni, akkor menj vissza általános iskola első osztályba. Hányszor írjam le neked okostojás, hogy ez ízlés kérdése, nem pedig szakma. Megmagyarázhatod még 15-ször, hogy miért volt nyerő lépés, akkor sem fog tetszeni. Ez olyan mint ha van egy bomba nő, aki 1000-ből 999 férfinek tetszik, de van egy akinek nem. Szíve joga, nem? Vagy elvitatod tőle? Ráadásul itt nem is erről van szó, mert tudom, hogy 1000-ből nem az egyetlen vagyok a focinézők közül, akik ezért sem szeretik Mout (biztos vagyunk pár százan abból a bizonyos ezerből). Azt hiszem ez is szívünk-joga, nem? Vagy mirko úr dönti el, hogy kinek mi tetszik? Más: Viszont biztosan csak akkor lehetne nyerő lépésnek minősíteni, ha kipróbáltunk volna egy másik variációt, ha másképp cserél :) Vagy te fejben le tudod játszani? Kétlem. Túl sokat focizol és keveset olvasol, nem lesz ennek jó vége :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kalap1988 2010.10.31. 12:46:57-kor.
mirko1199
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2008.07.28. 20:20:24
Tartózkodási hely: Pécs

2010.10.31. 12:41:21

[quote]Nem vagyok a reál edzője, így hagyj ne válaszoljak a kérdésedre Very Happy Egyébként a nyerő lépés lehet, hogy ez volt (bár egyáltalán nem bizonyítható) a szerethető mondjuk, ha posztra cserél. Vagy legalább a látszatra ügyelt volna...[/quote]

egyébként meg ezt is kell h javitsam, nem lehet hogy ez volt. hanem ez volt.
a real lőtt még egy harmadik golt is, tovább megyek ronaldo mesterhármast rughatott volna.
látszatra ügyelt volna? nem értem.
ezek annyira hülyeségek hogy ordit rolad h nem értesz a futballhoz. :)))))

[quote]Azért ez a vége erős túlzás. Nem hiszem, hogy csak a Barcelona nem állna be védekezni. Abszolút helyzet és edző függő a dolog.[/quote]

akkor miről beszélsz megint ? :D:D:D eddig azt irtad h nem csiped mourinhot mert beáll, most meg a barca is beállt volna?? jézusom :D
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.10.31. 12:40:01

mirko1199 írta:Figyelj.
Azért, mert Peppnek nem kell belenyulnia soha a játékba mert van olyan 11 játékosa aki teljesen patent a másikhoz az nem jelenti azt hogy ha ez nem igy lenne,hanem mondjuk nem lenne xavi,ini,messi akkor nem lenne megforgatva a csapatotok.
Pepp hülye lenne változtatni, a játékosai naggyá teszik.

Mourinhonak muszáj alkalmazkodnia, és rendet rakni hogy a játékosait naggyá tegye, igy magát is.
Egyetlen csapat van a világon aki nem állna be ilyenkor védekezni az a barcelona.
más mindenki igen, de ez itt nem edző kérdés. hanem csapaterősség.
Azért ez a vége erős túlzás. Nem hiszem, hogy csak a Barcelona nem állna be védekezni. Abszolút helyzet és edző függő a dolog.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.10.31. 12:39:34

szieszta írta:
Arról van szó, hogy ez egy vélemény, ízlés kérdése, nem pedig szakmai vita. elfogadom, hogy nektek ezzel semmi bajotok, én csak azt írtam le, hogy ezért sem tetszik nekem Mourinho (és még sok dolog miatt).
Kalap, szerinted mi lett volna itt a tetszetős, szeretetreméltó, nyerő lépés?
Nem vagyok a reál edzője, így hagyj ne válaszoljak a kérdésedre :D Egyébként a nyerő lépés lehet, hogy ez volt (bár egyáltalán nem bizonyítható) a szerethető mondjuk, ha posztra cserél. Vagy legalább a látszatra ügyelt volna... Mindenesetre meghagyjátok nekem a szabad véleménynyilvánítás jogát? Illetve, hogy az tetszik nekem, amit akarok? Köszönöm!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kalap1988 2010.10.31. 12:40:59-kor.
szieszta
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.10.31. 12:33:52

2010.10.31. 12:36:31

Arról van szó, hogy ez egy vélemény, ízlés kérdése, nem pedig szakmai vita. elfogadom, hogy nektek ezzel semmi bajotok, én csak azt írtam le, hogy ezért sem tetszik nekem Mourinho (és még sok dolog miatt).
Kalap, szerinted mi lett volna itt a tetszetős, szeretetreméltó, nyerő lépés?
mirko1199
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2008.07.28. 20:20:24
Tartózkodási hely: Pécs

2010.10.31. 12:34:04

Figyelj.
Azért, mert Peppnek nem kell belenyulnia soha a játékba mert van olyan 11 játékosa aki teljesen patent a másikhoz az nem jelenti azt hogy ha ez nem igy lenne,hanem mondjuk nem lenne xavi,ini,messi akkor nem lenne megforgatva a csapatotok.
Pepp hülye lenne változtatni, a játékosai naggyá teszik.

Mourinhonak muszáj alkalmazkodnia, és rendet rakni hogy a játékosait naggyá tegye, igy magát is.
Egyetlen csapat van a világon aki nem állna be ilyenkor védekezni az a barcelona.
más mindenki igen, de ez itt nem edző kérdés. hanem csapaterősség.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.10.31. 12:31:38

mirko1199 írta:aha, de kalap te érted magad azért igaz?
Arról van szó, hogy ez egy vélemény, ízlés kérdése, nem pedig szakmai vita. elfogadom, hogy nektek ezzel semmi bajotok, én csak azt írtam le, hogy ezért sem tetszik nekem Mourinho (és még sok dolog miatt).
mirko1199
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2008.07.28. 20:20:24
Tartózkodási hely: Pécs

2010.10.31. 12:30:13

aha, de kalap te érted magad azért igaz?
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.10.31. 12:29:13

mirko1199 írta:
Aki látta a tegnap Madrid meccset az tudja, hogy miért nem szeretjük itt sokan Mourinhot és miért tartjuk védekező edzőnek. Mikor 2-1 lett a Madridnak rá kb egy percre kettős cserére szánta el magát az "edző legenda". Özil és Higuain le (ha jól emlékszem) Arbeloa és Albiol be.... Csak nem védekezni akart a jó José?Very Happy Egy Hercules ellen 1 gólos vezetésnél......
figyelj, hogy ha az 50.eprcbe lett vlna ez akkor azt mondom okés igazadvan,télleg nem kellett volna.. na de eléggé a végén volt..
jézusom... figyelj azért mert mourinho nem ment bele 2-1-nél is a támadásba és ez miatt nem birt kiegyenliteni a hercules és ez maitt te nem lettél boldog attol még nem kell kifogásokat keresni..
a real nyert idegenbe 3-1-re.
a barca otthon kikapott 2-0-ra.
ennyi.
benzemat berakta moruinho és vastagon benne volt mindkettő golba.
pepp mit csinált ott? semmit.
ennyi h ki milyen edző.
Csak az a baj, hogy még mindig nem érted, amit írtam. Mert engem nem érdekelt, hogy ez szakmailag indokolt volt e vagy sem.
Budo
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2009.06.12. 21:46:16

2010.10.31. 12:28:44

fcbarca0827 írta:
sjd írta:Ezt csak én nem értem, hogy miért magas labda?
Ellenünk, már lőtt gólt. A 2:6-on az ő góljával egyenlítettek.

Szerk.: Látom, már írták, csak rég frissítettem. :lol:
Az ő góljával szereztünk vezetést, de ez már mellékes.
meg kb egy évvel előtte ő rúgta a harmadikat.

szerk.: az a meccs ugye meg 4:1 lett, de mindegy is, hiszen nem csapat, hanem egyéni teljesítményről volt szó.
Ha meg erre még mindig azt mondod, hogy nem rúgott gólt nagy csapatnak, hát akkor...

(nem tagadhatom, többnyire tényleg kevés a srác nívósabb ellenfelek ellen, csak ez viccesen jött ki)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Budo 2010.10.31. 12:34:56-kor.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.10.31. 12:26:49

mirko1199 írta:
Aki látta a tegnap Madrid meccset az tudja, hogy miért nem szeretjük itt sokan Mourinhot és miért tartjuk védekező edzőnek. Mikor 2-1 lett a Madridnak rá kb egy percre kettős cserére szánta el magát az "edző legenda". Özil és Higuain le (ha jól emlékszem) Arbeloa és Albiol be.... Csak nem védekezni akart a jó José?Very Happy Egy Hercules ellen 1 gólos vezetésnél......
figyelj, hogy ha az 50.eprcbe lett vlna ez akkor azt mondom okés igazadvan,télleg nem kellett volna.. na de eléggé a végén volt..
jézusom... figyelj azért mert mourinho nem ment bele 2-1-nél is a támadásba és ez miatt nem birt kiegyenliteni a hercules és ez maitt te nem lettél boldog attol még nem kell kifogásokat keresni..
a real nyert idegenbe 3-1-re.
a barca otthon kikapott 2-0-ra.
ennyi.
benzemat berakta moruinho és vastagon benne volt mindkettő golba.
pepp mit csinált ott? semmit.
ennyi h ki milyen edző.
vagy h kinek vannak alternatívái
mirko1199
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2008.07.28. 20:20:24
Tartózkodási hely: Pécs

2010.10.31. 12:24:57

[quote]Aki látta a tegnap Madrid meccset az tudja, hogy miért nem szeretjük itt sokan Mourinhot és miért tartjuk védekező edzőnek. Mikor 2-1 lett a Madridnak rá kb egy percre kettős cserére szánta el magát az "edző legenda". Özil és Higuain le (ha jól emlékszem) Arbeloa és Albiol be.... Csak nem védekezni akart a jó José?Very Happy Egy Hercules ellen 1 gólos vezetésnél......[/quote]
figyelj, hogy ha az 50.eprcbe lett vlna ez akkor azt mondom okés igazadvan,télleg nem kellett volna.. na de eléggé a végén volt..
jézusom... figyelj azért mert mourinho nem ment bele 2-1-nél is a támadásba és ez miatt nem birt kiegyenliteni a hercules és ez maitt te nem lettél boldog attol még nem kell kifogásokat keresni..
a real nyert idegenbe 3-1-re.
a barca otthon kikapott 2-0-ra.
ennyi.
benzemat berakta moruinho és vastagon benne volt mindkettő golba.
pepp mit csinált ott? semmit.
ennyi h ki milyen edző.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.10.31. 12:15:00

Barcaforever írta:Pontosan ezt akartam írni, h a Hercules úgy el kente a szánkat, amire elég régen volt már példa.

Am ezt bírom emberekben, mindenbe a hibát keresni.Most ha ő biztosra akart menni és behozta a 2 védőt, most ezzel gyengébb tudésú edző lett vagy mi?

Ez tipikusan az a gondolkodás, h ha Messi lő 3 gólt a semmiből, akkor mekkora klasszis, de ha Ronaldo teszi ugyanezt, akkor mekkora szerencséje van. :lol:
Emberek! Miért nem értitek meg, amit leírok? Nem szakmailag kritizáltam és elhiszem mindenkinek, hogy indokolt lépés volt, de nekem (és valószínűleg még sokaknak) ez nem tetszik. Ízlések és pofonok, magyarázhatjátok még és tarthattok taktikai fél órát nekem, de akkor sem fog tetszeni, ha elhiszem nektek, hogy másképp kaptak volna 3 gólt...
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2010.10.31. 12:08:53

LG írta:
Kalap1988 írta:Aki látta a tegnap Madrid meccset az tudja, hogy miért nem szeretjük itt sokan Mourinhot és miért tartjuk védekező edzőnek. Mikor 2-1 lett a Madridnak rá kb egy percre kettős cserére szánta el magát az "edző legenda". Özil és Higuain le (ha jól emlékszem) Arbeloa és Albiol be.... Csak nem védekezni akart a jó José?:D Egy Hercules ellen 1 gólos vezetésnél......
Azért ne feledd, h mi viszonylag simán kikaptunk ettől a Herculestől, aki ellen Madrid védekezni akart egy gólos vezetésnél.
Pontosan ezt akartam írni, h a Hercules úgy el kente a szánkat, amire elég régen volt már példa.

Am ezt bírom emberekben, mindenbe a hibát keresni.Most ha ő biztosra akart menni és behozta a 2 védőt, most ezzel gyengébb tudésú edző lett vagy mi?

Ez tipikusan az a gondolkodás, h ha Messi lő 3 gólt a semmiből, akkor mekkora klasszis, de ha Ronaldo teszi ugyanezt, akkor mekkora szerencséje van. :lol:
Kép
Válasz küldése