Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.11.03. 10:58:01

Bob_Marley írta:És ebben hatalmas szerepe van a sokak által bántott Keita Busquets, s most már remélhetőleg Mascheranonak is!
Akkor már csak azt magyarázd meg, hogy ha Keita szerinted vkp-t játszik, akkor miért jobb ezen poszton Tourénál és Mascheranonál is?
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.11.03. 10:57:24

zsírosdeszka írta:http://www.youtube.com/watch?v=U4BEqiaYvC8

Ez meg 10 meccses eltiltás legalább! Legalább olyan durva, mint a Pepé-é. Még veszélyesebb is volt. Jó, hogy a feje a helyén maradt!
Pepe egy földön fekvő embert taposott meg ezt azért ne feledjük.
Míg Valdés "csak" idióta módon jött ki a kapujából.
Nem szép egyik se, de nem egy asztal.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.11.03. 10:55:26

zsírosdeszka írta:http://www.youtube.com/watch?v=U4BEqiaYvC8

Ez meg 10 meccses eltiltás legalább! Legalább olyan durva, mint a Pepé-é. Még veszélyesebb is volt. Jó, hogy a feje a helyén maradt!
sztem sortűz, súlyosbító körülményként fel lehet róni neki azt is, h előbb a labdát találta el, tehát biztos gyilkosság volt a célja...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2010.11.03. 10:57:57-kor.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.11.03. 10:49:47

zsírosdeszka írta:http://www.youtube.com/watch?v=U4BEqiaYvC8

Ez meg 10 meccses eltiltás legalább! Legalább olyan durva, mint a Pepé-é. Még veszélyesebb is volt. Jó, hogy a feje a helyén maradt!
Végkimenetelében lehet, hogy olyan durva, mint Pepéé, de nem mondanám szándékosnak, ellentétben a luzitán hentes megmozdulásaival, aki elég sűrűn csinál, ha nem is ilyet, de durvaságokat. De Jongé lehet, hogy hasonló volt a vb-én (bár ott se nagyon lehetett szó arról, hogy a labdára ment volna, mint itt Victor), de De Jong elég sűrűn csinál barbárságokat, kisebbeket is, amikből nem lesz mondjuk törés. Idén is már tört lábat. A barcának ez kivétel volt, és ez csak erősíti a szabályt. A Barcelona az egyik legsportszerűbb csapat, ebben szerintem nem lehet vita. Figyelhetett volna, de a labda volt a célja. Szerintem 1-2 vagy 2-3 meccs. Annyi viszont jár neki, ez tény.
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.03. 10:47:47

http://www.youtube.com/watch?v=U4BEqiaYvC8

Ez meg 10 meccses eltiltás legalább! Legalább olyan durva, mint a Pepé-é. Még veszélyesebb is volt. Jó, hogy a feje a helyén maradt!
Avatar
vlxe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008.05.07. 23:16:25
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2010.11.03. 09:57:45

Solbakennek nem kéne ennyire felkapni a vizet, mert még baja lesz! Vagy lehet már nem emlékszik, miért hagyta abba a focit :roll:
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.11.03. 09:49:22

Lionel85 írta:
lui1698 írta:
Cali írta:Zsuni sztem Valdes esetére és Guardiola meccs végi afférjára gondolt...
De a helyzetkihazsnálás miatt sem lehetünk büszkék ma a társaságra.
Mit csinált Pep meccs végén?
Kinyomtam Pedro kapufája után.
http://www.youtube.com/watch?v=ctoTKV9W5k4
Az igaz, hogy Pep is picit dühösnek tűnt, illletve Busquetsnek sem kellett volna belemennie, de jól láthatóan a dán volt ideggyenge és ő csinálta a fesztivált. Bármit is mondott Pep ő egy közszereplő, mint edző, nem igazán szabad eldurrannia az agyának. Ráadásul a csapata kihozta a maximumot a meccsből.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.11.03. 09:21:39

lui1698 írta:
Cali írta:Zsuni sztem Valdes esetére és Guardiola meccs végi afférjára gondolt...
De a helyzetkihazsnálás miatt sem lehetünk büszkék ma a társaságra.
Mit csinált Pep meccs végén?
Kinyomtam Pedro kapufája után.
http://www.youtube.com/watch?v=ctoTKV9W5k4
Kép
Kép
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.11.03. 08:31:23

Na akkor elkezdeném!
Igazából úgy illene, hogy püben kifejtsem mekkora zseni torotam kolléga, mert 1; egy fórumon nem módi személyeskedni 2; nem igazán hiszem, hogy a többieket nagyon érdekelné ez a „szócsata”!De mivel Halfkey is nehezményezte a Fifas dolgot, így kifejtem!Nagy általánosságban írta, s mint te is megemlíted nem életképes a példa!Alapvetően,, hogy lehet egy virtuális focis játékot példaként bármiben felhozni…..Én igazából arra utaltam, amit már írt is valaki, hogy az igazi „gittegylet” nyáron bújik elő, s leírja, hogy maradjon Ibra hozzuk Villát, meg vegyük meg Patot, meg még van feles 240 milliónk úgyhogy belefér Bale, Suarez, Robinho Maradona, Zico, Pelé, s a cserepadra hozzuk Van Bastent meg Yoda mestert……….Na erre tettem utalást, hogy sokszor olvasom, hogy fifa managerben így meg fifaban úgy!És akkor azt is leírnám, amiben egyet értek veled, hogy szubjektív kinek mi a szép foci!
Tényleg nem bántásként, de ha már úgy kezded, hogy „Tudom hogy nem életképes hasonlat, de FIFA-ban pl. te mit játszol?”, akkor minek írod tovább, te is érzed, hogy butaság a felhozott téma, de paradox módon mégis kifejted…….

A „tili tolink” sokaknak tetszik, a Realnak meg a villámgyors játéka élvezhető!Mindenki csinálja azt amiben a legjobb!Inkább nézem, hogy a gólvonalról visszapsszoljuk Valdesnek, minthogy lövöldözzünk 25ről!Lsd tegnap Inter…..Ez szintúgy részemről egy szubjektív saját vélemény!!!!!!

Torotam!
Hát igazából nem tudom, hogy fogalmazzak, mert hát mégiscsak egy fórum, s meghallgatom más véleményét, de 1; ez a lekezelő stílus vérlázító……barátom nem vagyok se a kapcád, se senkid!!!!! 2; javíts ki ha tévedek, de én „A legviccesebb az volt mikor valaki egy Fifa-s hasonlatot írt!Na azon sírtam!Sokakat elvakít a virtuális világ, s nem tudnak értékelni csapatokat játékosokat edzőket!” úgy értelmezem (illetve írtam is), hogy pont hogy aki ebben a „virtuális világban” nő fel, elszakad a realitástól!

És ha már a focit említetted!Felhozod példának, hogy ha egy meccsen támadsz végig, majd egy kontrából kikapsz és hazamész megnézed a csapatod, s ugyanez megismétlődik milyen „igazságtalan”!
Na már most én is fociztam (11 évig és képzeld el mit ad Isten a Fradiban), s hát tudhatod, hogy nem mindig a jobbik nyer!És hát imádom ezeket akik annyit írnak, hogy végig bekkelik a meccset, s utána még azt is leírják fociztak!!!!Hát barátom tanultok taktikát kiszorításos védekezést letámadást emberfogásos fél zónát stb?????
Mert akkor tudhatod, hogy nem olyan egyszerű védekezni egy Barcelona ellen de bárki ellen sem!És lehet írni, hogy rombolni könnyebb, s mégis 90 %ban a Barca nyer (lehet erős túlzás a 90)!A foci része a védekezés is, s ha focizol s nem látod, hogy milyen szépen együtt mozogva tökéletes taktikával játszott az Inter (még ha nem közönség szórakoztató), akkor nincs miről beszélni!Én is a támadó focit preferálom, de teljes elismeréssel vagyok azon csapatok felé, akik igenis tudatosan „védekeznek”, s az a nagy védekező Inter 0-1ről fordított (a nagy statisztikusoktól kérdezem ki fordított utoljára ellenünk, mert nem túl gyakori), és oké a 3ik gól necces volt de akkor is 2-1!És teljesen egyértelmű, hogy a visszavágóra meg felálltak 3 sorba tele ütközőkkel, s Xavit megfojtották!És teljesen megérdemelten tovább is mentek!Mert sajnos jobban védekeztek mint mi támadtunk!!!!Ennyi!
Lehet itt osztani vica versa, de azt alpári stílust azt felejtsd el, ahogy embereket „megszólítasz”!
UI:Remélem kapok miattad egy bant vagy bármi szankciót, mert személyesen neked írtam, s ütközik a fórum etikai szabályzatával……

Szerk:
Ja és nem kell konkrétan focizni versenyszerűen ahhoz, hogy lássa az ember, hogy védekezés nélkül egyik labdasport se "művelhető"!Mi akik aztán papíron támadunk, is annak köszönhetjük a 90%os labdabirtoklást, hogy labdavesztés után kollektívan (mind a 10 mezőnyjátékos) tökéletesen tudja a feladatát, s abszolút megfojtja az ellenfél bárminemű támadását!És ebben hatalmas szerepe van a sokak által bántott Keita Busquets, s most már remélhetőleg Mascheranonak is!Egyik játékosnak se az a feladat, hogy gólt rúgjon konkrétan a felsoroltak közül, s ezért nem is értem, mit várnak egyesek egy Keitától????Ha megfigyelitek esély adódik rá, akkor belép a támadásba, s olykor középcsatár posztján látható, de általában mivel Pique fellép visszamegy közép hátvédnek!És „alibi” passzol, hát na ezek amiket soha nem értettem (Xavi ezzel az erővel passzai 90%a alibi passz)!Elvárjuk Guardiolától, hogy változtasson taktikát, de ha már papíron nem 4-3-3ban állunk fel akkor huuuu már nem is támadó a csapat…..Na de ezt már nem is tudom miért hoztam fel, mert ez aztán már tényleg nem ide tartozik
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.03. 07:35:01

Sajnos ma nem leszek itthon, hogy megnézzem a dolgokat, és főleg nem hogy kommentáljam is, de holnap, legkésőbb szombaton jövök és megtárgyaljuk sjd komámmal hogy ki fizet 1 mit a köv talin. :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.02. 23:23:22

Hustler írta:Torotam, te annyira nem látsz a sorok között, már bocs. :roll:
Csak példának hozta a fifás dolgot, de te már halál komolyan veszed.
Aztán a kis történetedre:
Bármelyik Barca szurkoló mondja már meg, hogy mit kellett volna Mou-nak játszania ellenetek? Támadni? Akkor kapnak egy hatost.
És akkor majd jön a ,,Mi mindig támadunk". (Jó, ez erős)
Mourinho azzal a kerettel nem tudott támadni, védekeznie kellett. Kontrákra játszani. És tessék, meg lett az eredménye.
Oké, nem látok a sorok között, de ha már példának hozol fel egy dolgot, az kérlek legyen már megalapozott! Mourinho nem tudott volna támadni a kertettel??? Szerintem meg NEM IS AKART.... De oké, legyen így, legyen neked igazad. Nem "vitázom" többé veled, mert a nullánál is nagyobb nulla az értelme... De ha a joystick helyett stoplist húzol, akkor a sör meghívásom ég áll :wink:
Visca el BARCA!
Hustler
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2010.10.31. 14:43:07

2010.11.02. 23:03:37

Torotam, te annyira nem látsz a sorok között, már bocs. :roll:
Csak példának hozta a fifás dolgot, de te már halál komolyan veszed.
Aztán a kis történetedre:
Bármelyik Barca szurkoló mondja már meg, hogy mit kellett volna Mou-nak játszania ellenetek? Támadni? Akkor kapnak egy hatost.
És akkor majd jön a ,,Mi mindig támadunk". (Jó, ez erős)
Mourinho azzal a kerettel nem tudott támadni, védekeznie kellett. Kontrákra játszani. És tessék, meg lett az eredménye.
Madrid szurkoló
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2010.11.02. 23:02:17

lui1698 írta:
Cali írta:Zsuni sztem Valdes esetére és Guardiola meccs végi afférjára gondolt...
De a helyzetkihazsnálás miatt sem lehetünk büszkék ma a társaságra.
Mit csinált Pep meccs végén?
Kinyomtam Pedro kapufája után.
Valamin összeszólalkozott a koppenhágaiak edzőjével. vagyis csak valami megjegyzést tett neki, az meg elkezdett Guardiolának u*atni, aztán Busquets ellökte onnan a kopasz edzőt... Guardiola csak simán sétálgatott a megjegyzése után, hallgatva az ordibálást... elég szánalmas jelenet volt...
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.11.02. 22:59:11

Cali írta:Zsuni sztem Valdes esetére és Guardiola meccs végi afférjára gondolt...
De a helyzetkihazsnálás miatt sem lehetünk büszkék ma a társaságra.
Mit csinált Pep meccs végén?
Kinyomtam Pedro kapufája után.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.11.02. 22:57:55

Zsuni sztem Valdes esetére és Guardiola meccs végi afférjára gondolt...
De a helyzetkihazsnálás miatt sem lehetünk büszkék ma a társaságra.
többek között, valamint a hozzáállásra.
Az első mondattal 100%ig egyetértek, a másodikkal pedig 0%.
lehet, de én feszültnek érzem a társaságot mostanában, persze ezalól 2 kivétel van, Messi és Xavi
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.02. 22:57:02

Ezt a szánalmas szót szánalmas, megkeseredett, irigy, alacsony iq-val rendelkezők találták ki a túloldalon.
Bocs de emellett nem tudtam elmenni. Igen, a divatdrukker szót a madridisták találták ki :shock: . Értem. Nem mennék bele kikre alkalmazták először ezt a kifejezést, kis gondolkodással megfejthető :wink: .
Na ez egyre rosszabb... Hihetetlen. Kire, mire gondolsz, áruld már el???
Amúgy a nemzetisportos linkedet értékeltem hidd el, látom rajtad az igyekvést, de egy hatalmas lufit linkeltél ide, ezt te is belátod!
A legviccesebb az volt mikor valaki egy Fifa-s hasonlatot írt!Na azon sírtam!Sokakat elvakít a virtuális világ, s nem tudnak értékelni csapatokat játékosokat edzőket!
A fifas dolgodhoz meg ennyit: Nem fifázom, nincs rá időm. Téged is megkérelk, ha te a fifából táplákozol, akkor legalább példának ne hozd fel, mert több, mint infantilis. Tedd le a joystickot, kapcsold ki a playstationöd, állj fel a fotelből, húzz fel egy stoplist és menj ki focizni, sokkal jobban át fogod érezni a labdarúgás igazi lényegét. Mint mondtam nem fifázom, én az "igazi" focit játszottam versenyszerűen, és hál'Istennek nem egy deffenzív csapatban. Húzz egy stoplist, menj el egy meccsre és nézz szembe egy ultradeffenzív csapattal, levegőhöz se juss, mikor egy kis reménysugár adódna a gólszerzésre faultoljanak le, majd kontrázzanak le és kapjon a szép focit játszó csapatod egy gólt, majd az ellenfél álljon vissza még jobban sündisznóba és nyerjék meg a meccset. Tusolj le, majd menj haza és egy sör mellett nézd végig, ahogy a kedvenc csapatod (A NAGYBETŰS CSAPAT) ellen egy olasz csapat szétbekkeli a meccset és továbbjut, de ez ne legyen elég, másnap olvasd az általad preferált nemzetisporton, hogy az ultraszupermágikuslegendás edző taktikájára nem volt válasza a csapatodnak. Nos, ha ezt átéled, meghívlak egy sörre és személyesen megbeszéljük a nézeteidet arról, hogy mi is az a szép foci!
Még egy kis történetet engedjetek meg: Hét olyan ismerősöm van, kik extra nagy Madrid fannak vallják magukat. Nos, közölük három még látta Sukert, Mijatovicsot, Seedorfot vagy akár McMannaman-t fehér mezben játszani, a másik négyből egy Kaká miatt hűdenagy madridista, három pedig CR miatt. Tehát az általad divatnak nevezett drukkerek 4-3-ra nyertek. DE én veled ellentétben ezt másképp közelítem meg, és jó aránynak vélem a 4:3-at, a hétből három igazi madridista, ami jó arány. Továbbra is kérlek, ne tüntess fel bennünket divatnak. Szépen kérlek! Köszönöm a belátásod!
Visca el BARCA!
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2010.11.02. 22:56:24

Zsuni sztem Valdes esetére és Guardiola meccs végi afférjára gondolt...
De a helyzetkihazsnálás miatt sem lehetünk büszkék ma a társaságra.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.02. 22:55:38

zsuni írta:hát ez után a meccs után nem sok büszke Barca szurkoló lesz az biztos. valami nem kóser arrafelé katalánéknál
Az első mondattal 100%ig egyetértek, a másodikkal pedig 0%.

Meg se mozdultak a fiúk ma, nemtom hogy mért lehet csinálniuk, h ezt komolyanveszem, azt meg nem. Végülis így is van pont, és csak a szerencsén múlt tulképp h nem 3. Ettől még nagyon unalmas és idegesítő volt.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.11.02. 22:54:38

Az a baj, hogy nincs sok időm, de ez nagyon érdekelne, hogy mi a fészkes fenéről beszélsz barátom? Smile Érdekelne, hogy miért kéne szégyellnem a csapatot... DE HA HOLNAP, véletlen, a madrid kikap a Milantól, egy szót se papa!
kapjon, mitérdekel, mindenki veszit egyszer. én a viselkedésre gondoltam, amit sikerült a pályán művelni, meg a végén azon kivül.
és tényleg a legjobb védekezés a támadás.
akkor leszögezem a gyengébbeknek, hogy nem a mutatott játékkal, és a helyzetekkel van a probléma, sőt, nem is az eredménnyel
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsuni 2010.11.02. 22:55:50-kor.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.11.02. 22:52:57

zsuni írta:hát ez után a meccs után nem sok büszke Barca szurkoló lesz az biztos. valami nem kóser arrafelé katalánéknál
Hát persze. Láttad a meccset,vagy csak ezt megállapítottad?mert csak az első félidőben,ameddig néztem volt 2 kapufánk. Utána meg ahogy olvastam még több.
Egyszerűen nem tudjuk mindig gólra váltani a helyzeteket. Fejekben nem vagyunk rendben.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.11.02. 22:52:32

zsuni írta:hát ez után a meccs után nem sok büszke Barca szurkoló lesz az biztos. valami nem kóser arrafelé katalánéknál
:?: :?: :?:
Az a baj, hogy nincs sok időm, de ez nagyon érdekelne, hogy mi a fészkes fenéről beszélsz barátom? :) Érdekelne, hogy miért kéne szégyellnem a csapatot... DE HA HOLNAP, véletlen, a madrid kikap a Milantól, egy szót se papa! :wink:
Avatar
wuwu
Jugador del Barça
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2009.09.07. 07:32:05
Kapcsolat:

2010.11.02. 22:50:46

zsuni írta:hát ez után a meccs után nem sok büszke Barca szurkoló lesz az biztos. valami nem kóser arrafelé katalánéknál
Majd lesz 8)
Kép
A lehetetlen csupán egy szó, amivel a kisemberek dobálóznak!
FC Barcelona,Arsenal FC
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.11.02. 22:47:49

hát ez után a meccs után nem sok büszke Barca szurkoló lesz az biztos. valami nem kóser arrafelé katalánéknál
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2010.11.02. 22:27:42

Ezt a szánalmas szót szánalmas, megkeseredett, irigy, alacsony iq-val rendelkezők találták ki a túloldalon.
Bocs de emellett nem tudtam elmenni. Igen, a divatdrukker szót a madridisták találták ki :shock: . Értem. Nem mennék bele kikre alkalmazták először ezt a kifejezést, kis gondolkodással megfejthető :wink: .

A legviccesebb az volt mikor valaki egy Fifa-s hasonlatot írt!Na azon sírtam!Sokakat elvakít a virtuális világ, s nem tudnak értékelni csapatokat játékosokat edzőket!
Ha ezt rám írtad, akkor egyszerűen fogalmam sincs hogy jön az hogy "nem tudnak értékelni csapatokat játékosokat edzőket". Gondolom megláttad hogy fifa, és akkor menjen a flame. Már ott is leírtam hogy nem életképes dolog mert az nem foci, de csupán a játék szépségéről beszéltem. Teljesen függetlenül bármiféle kerettől, játékosoktól, edzőtől, és főleg függetlenül azok nem értékeléséről/lecseréléséről. Ha továbbra is zavar a hasonlat, javaslom olvasd el a többi hszm (illetve annak a hsznek a többi részét), a véleményem a témáról más oldalról is ki van fejtve.

Daffy: nem értek egyet, ez (mármint ami itt megy) vita, amire te gondolsz az veszekedés. A fórum természetes eleme a vita, ami nem jelent többet, mint a vélemények ütköztetése. Elég unalmas lenne beszélgetni, ha mindenkinek ugyanaz lenne a véleménye. Összegezve (szinte) minden egyes topikban minden fórumon vita megy, és ez így is van rendjén.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.11.02. 18:45:48

Kalap1988 írta:
Bob_Marley írta: Jaja Puyol mi már beszéltünk, erről, s sajnos valóban öregek vagyunk :lol: Amit megemlítesz meg döntő érv, hogy minden meccset látunk, változott a világ, Internet, azt is tudjuk, hogy Villa mikor feküdt le meg kivel.... míg régen kb összefoglaló volt a sporthírekben 10 mp, meg ha valaki szerencsés volt parabolán fogta a TVE-t......Alapvetően ez a divatdrukkerség abból fakad, hogy iszonyat hagyomány őrzőek vagyunk (unblock Európa), s szeretünk valahova tartozni!Amerikai kosárlabda, azért volt szerintem rossz példa Kalaptól, mert ott franchiseok vannak (előre bocsátom távol áll tőlem az amerikai gondolkodás), s simán viszik egyik városból máshova a csapatokat!Baseballondokban volt, hogy pl Utah államban be van tiltva a Jazz és a csapat mégis Utah Jazz :lol: És nem foglalkoznak vele annyira a szurkolók!Persze vannak tradicionális ellenfelek Celtics-Lakers, de azon kívül, hogy ha összefutnak a POban le se ....mi van a másikkal!Szval azt akarom kihozni, hogy pl NBA NHL NFL.ben akár itt a fórumon akár máshol kisebb ellentétek alakulnak ki, mert valljuk be nem nézzük meg az összes meccset.....Bár én Davkáról megszoktam a keltákat :lol: Ha Nba-t is mindennap közvetítenének, lenne ott is hadd el had

Ja és alapvetően nem szoktam ilyet, mert nem ismerek senkit személyesen s így viccesnek érzem ezeket de utólag is boldog születésnapot Puyol!!!!
Általában "egy véleményen" vagyunk, s a hozzáállásod is tiszteletre méltó!
http://www.youtube.com/watch?v=wFh-rX_Sfhs
Abban igazad van, hogy az amerikai rendszer miatt kicsit sántít a példám, de csak ezzel tudtam érzékeltetni. Az eu klubfutballban épp a barca miatt nincs igazán más országból való kedvenc csapatom (még a magyarban sem, persze mindig szorítok értük a kupákban) így kénytelen voltam egy ilyen példát hozni. Amit akartam vele írni azt szerintem mindenki értette. Nem a csapat hagyományai miatt szeretem a Celticset (pedig nekik aztán van...) és egyáltalán nem biztos, hogy 3-4 év múlva is nekik szurkolok, hanem annyiról van szó, hogy a mostani viselkedés, játék és maguk a játékosok tetszenek. Ezzel szerintem lehet így valaki az európai futballban is. Anno még a barca előtt én is több csapattal szimpatizáltam így.
Na totál off, de én örülök, hogy kelta fan vagy :lol: És sajnos 3-4 évnél is kevesebb és a PO is bravúr lesz!Bár Ainge mindig előránt valamit a kalapból, s ütőképes a Boston, de ha már tényleg abbahagyja KG PP meg Allen akkor Rondoval meg 1-2 jó képességű játékossal, sajnos a POban megyünk 1-2 körnél nagyobb elvárások nem lehetnek!De majd maradj akkor is a keltákkal ,emrt a Boston az Boston :wink:
De addig is idén elkenjük a Miamit meg az összeset, s LBJ-nek marad a pityergés sokadjára is :lol:

Tudom, hogy törlése fog kerülni ez a hsz, mert nem sok köze van a témához, s a gonosz moderátorok kitörlik :lol:
Válasz küldése