Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.11.04. 20:22:46

csababarca írta:
szieszta írta:
Van olyan, hogy pszichológia és van olyan, hogy pszichológiai hadviselés. Nézz utána.

NEkem ezt ne mond,nem kell utána néznem.
De azért mindent ennek tulajdonítani...ez az ami zavar engem.
Mourinho a sajtótájékoztatón odamenne az ellenfél edzőjéhez szembeköpné aztán tökön rúgná mindezt persze kamerák előtt (mert kamerák nélkül szerintem már aludni sem tud) sok ember elcsöppenne az élvezettől, hogy mekkora edző te jó ég most hogy levette a terhet a játékosairól.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.11.04. 20:18:54

szieszta írta:
Van olyan, hogy pszichológia és van olyan, hogy pszichológiai hadviselés. Nézz utána.

NEkem ezt ne mond,nem kell utána néznem.
De azért mindent ennek tulajdonítani...ez az ami zavar engem.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
szieszta
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.10.31. 12:33:52

2010.11.04. 20:14:08

Ezt mondtad először:
Szerintem annyira nem érdekel senkit, hogy milyen a kapcsolata a játékosaival. Egy igazi f.sz paraszt
Aztán meg:
szerk.: ja és szieszta. engem nem tudom miért kéne hogy érdekeljen hogy ő hogy hat a játékosaira meg miket mond neki stb. nagyon magasról tojok rá.
Érzed a különbséget?

Nah ezt nem szeretem a legjobban a szurkolókban. Most ez egy elfogadott dogma lett az,hogy bármit mond,legyen az tök érdektelen dolog,mondjuk hogy fúj a szél,akkor egyből jön a zsenizés,meg hogy ezzel is a játékosokról veszi le a terhet.
A lótúrót. Ezt beállítani ennek gyerekes,és terelés.
Van olyan, hogy pszichológia és van olyan, hogy pszichológiai hadviselés. Nézz utána.

Csak a tisztázás végett, senkit nem akarok itt meggyőzni, hogy milyen ember, nem ismerem, és az sem számít semmit (főleg itt) hogy egy madridista milyennek gondolja vagy látja.
Tehát kár a vitáért, lehet tőlem fikázni, teljesen felesleges úgymond védeni, mert -sértegetés nélkül mondom - nem ez az a hely, ahol az emberek többsége objektív (a reállal kapcsolatos dolgokban)
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.04. 20:09:39

A portugál szakember miután elhagyta a San Siro játékoskijáróját, három ujját magasba emelve büszkén kimutatott a Milan szurkolóinak irányába, akiket ezzel emlékeztetni kívánt arra, hogy a városi rivális Inter edzőjeként az előző szezonban a bajnokságban, a Bajnokok Ligájában és a kupában is diadalra vezette csapatát.

Na ezért nem szeretik Mourinhot...:D

A kép:
http://kepfeltoltes.hu/view/101104/5169 ... es.hu_.jpg
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.11.04. 19:58:36

Capon írta: szerk.: ja és szieszta. engem nem tudom miért kéne hogy érdekeljen hogy ő hogy hat a játékosaira meg miket mond neki stb. nagyon magasról tojok rá.
Nah ezt nem szeretem a legjobban a szurkolókban. Most ez egy elfogadott dogma lett az,hogy bármit mond,legyen az tök érdektelen dolog,mondjuk hogy fúj a szél,akkor egyből jön a zsenizés,meg hogy ezzel is a játékosokról veszi le a terhet.
A lótúrót. Ezt beállítani ennek gyerekes,és terelés.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.11.04. 19:38:45

zsírosdeszka írta:
Elgondolkodtam rajta... és továbbra is utálom!!
Nem kötekedni akarok, de szerintem sok embernél az utálat valahol a félelemből ered. Pellegrinit, Luxemburgót stb. nem utálta senki, mivel nem egy olyan edzők, akiktől be kellene szarni. Sokak számára Mourinho vagy utálat tárgyát képezi vagy szeretik. Szinte nincs aki számára közömbös lenne. Így volt ez a kosárlabdában Jordan-nél, a forma-1-ben Schuminál stb. Az edzők között Mourinho a Tiger Woods...:D. De most komolyan. Ezen emberek ritkán közömbösek. Először a Portonál még azt hittem mákja volt. Őszintén megmondva amikor még a Chelsea edzője volt én sem csippantottam igazán. Aztán az Internél már kifejezetten fókuszáltam rá. Most meg itt van...
Elképzelhető hogy valaki azért utálja mert fél tőle. Én a Portonál nem figyeltem rá mert annyira érdektelen BL döntő volt hogy nem igaz. Én a Chelsea-nél utáltam meg arcosodik, pofázik, a csapból is ő folyik stb ettől függetlenül tényleg nagyon jó edző bár én nem szeretem azt a focit amit ő csinál.

szerk.: ja és szieszta. Engem nem tudom miért kéne hogy érdekeljen hogy ő hogy hat a játékosaira meg miket mond nekik hogyan tart fegyelmet stb. Nagyon magasról tojok rá! Utálom mert feltűnősködik és kész.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2010.11.04. 20:02:27-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.11.04. 19:35:23

zsírosdeszka írta:Más. Melyik a legnagyobb arányú El Clásico győzelem? A 62/63-as idényben az 1:7?
Nekünk a 2:6 marad mindig is :twisted:

(amúgy volt egy 8-2 35ben, úgyhogy sztem az fog nyerni)
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.04. 19:28:44

Más. Melyik a legnagyobb arányú El Clásico győzelem? A 62/63-as idényben az 1:7?
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.11.04. 19:27:56

zsírosdeszka írta:
Elgondolkodtam rajta... és továbbra is utálom!!
Nem kötekedni akarok, de szerintem sok embernél az utálat valahol a félelemből ered. Pellegrinit, Luxemburgót stb. nem utálta senki, mivel nem egy olyan edzők, akiktől be kellene szarni. Sokak számára Mourinho vagy utálat tárgyát képezi vagy szeretik. Szinte nincs aki számára közömbös lenne. Így volt ez a kosárlabdában Jordan-nél, a forma-1-ben Schuminál stb. Az edzők között Mourinho a Tiger Woods...:D. De most komolyan. Ezen emberek ritkán közömbösek. Először a Portonál még azt hittem mákja volt. Őszintén megmondva amikor még a Chelsea edzője volt én sem csippantottam igazán. Aztán az Internél már kifejezetten fókuszáltam rá. Most meg itt van...
Ezt adom! Egy híres rallyversenyzőnek ( Ranga Lászlónak - Isten nyugosztalja! ) mondták anno: Addig örülj, amíg sokan utálnak! Majd ha azt kérdezik, hogy ki az a Ranga László, na akkor van baj...ez igaz Mourinhora is :)
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.04. 19:25:05

Elgondolkodtam rajta... és továbbra is utálom!!
Nem kötekedni akarok, de szerintem sok embernél az utálat valahol a félelemből ered. Pellegrinit, Luxemburgót stb. nem utálta senki, mivel nem egy olyan edzők, akiktől be kellene szarni. Sokak számára Mourinho vagy utálat tárgyát képezi vagy szeretik. Szinte nincs aki számára közömbös lenne. Így volt ez a kosárlabdában Jordan-nél, a forma-1-ben Schuminál stb. Az edzők között Mourinho a Tiger Woods...:D. De most komolyan. Ezen emberek ritkán közömbösek. Először a Portonál még azt hittem mákja volt. Őszintén megmondva amikor még a Chelsea edzője volt én sem csippantottam igazán. Aztán az Internél már kifejezetten fókuszáltam rá. Most meg itt van...
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
szieszta
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.10.31. 12:33:52

2010.11.04. 18:20:58

Nem vág pont ide, de érdekességképpen, meg aki szereti a focit elolvashatja.
meglepően jó a cikk hangulata is.
http://nepstadion.blog.nepsport.hu/arch ... o_Inzaghi/
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.11.04. 18:14:44

szieszta írta:
Szerk.: Ja mármint lehet, hogy "a miatta ment oda"-t értetted félre. Úgy gondoltam materazzi José miatt ment a hotelba. Arra írtam, mert valaki említette, hogy csak úgy összefutott és kibékült zizuval materazzi.
Így van, félreértettelek. Így már ok. Ha tényleg igaz a békülés, azt mindenképp pozitív dolognak tartom.

Erről jutott eszembe, h a sok Mourinho gyűlölő azon azért gondolkodjon el, h mennyire népszerű a saját játékosai körében. Emlékezzetek, mikor anno menni kellett a Chelsea-től a játékosai mekkora cirkuszt csináltak. Ha annyira rossz ember lenne, akkor sztem nem tennék a sajátjai sem tűzbe a kezüket érte. Persze voltak kivételek, mint pl. Balotteli, de akkor is olyan embereket nevelt meg, mint Drogba, Ibra, vagy Etoo. Utóbbi kettővel pl. Guardiola nem bírt.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.11.04. 17:43:50

zsírosdeszka írta:
Teljesen mind1 mert les volt mind1 honnan nézzük és a Real a 94.-ik percben egyenlített ezért zsírosdeszka megkapta a rangját.
Kész le van zárva Very Happy
Nem én ajánlottam fel ezt tétnek. Amit én ajánlottam az sem volt kisebb tét. Ennyi. Szerintem nem kell ezen lovagolni.
Jól van, nyugi, a srác is ezt mondta :wink:
Peace.
szieszta
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.10.31. 12:33:52

2010.11.04. 17:34:52

LG írta:
szieszta írta: Viszont azt ugye tudjuk az ominózus ölelés óta, hogy materazzi mennyire szerette Murinhot. meghát most is végülis miatta ment oda.
Materazzi már jóval José előtt az Interben volt.
Tudom, de ez most hogy jön ide?

Szerk.: Ja mármint lehet, hogy "a miatta ment oda"-t értetted félre. Úgy gondoltam materazzi José miatt ment a hotelba. Arra írtam, mert valaki említette, hogy csak úgy összefutott és kibékült zizuval materazzi.
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.04. 17:29:17

Teljesen mind1 mert les volt mind1 honnan nézzük és a Real a 94.-ik percben egyenlített ezért zsírosdeszka megkapta a rangját.
Kész le van zárva Very Happy
Nem én ajánlottam fel ezt tétnek. Amit én ajánlottam az sem volt kisebb tét. Ennyi. Szerintem nem kell ezen lovagolni.

Ha így lett volna valamelyik a több 100 fotós közül biztos lefényképezte volna. Lehet kacsa. A bírói tévedésekről már unalmas írni, ezért inkább ez.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.11.04. 17:27:45

szieszta írta: Viszont azt ugye tudjuk az ominózus ölelés óta, hogy materazzi mennyire szerette Murinhot. meghát most is végülis miatta ment oda.
Materazzi már jóval José előtt az Interben volt.
szieszta
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.10.31. 12:33:52

2010.11.04. 17:20:42

messideco írta:Váltsunk témát :D:D

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/re ... ke-2051438

Nem hiszem, hogy kibékültek volna. Materazzit nem olyannak ismerem, aki beadná a derekát, és Zidane is a maga igazát hangoztatta végig.
Valamelyik madridi újságíró unatkozott...
Én is emlékszem a meccsre, bár senkinek sem szurkoltam. Nem szeretem se a franciákat se az olaszokat.
Ami pedig a békülést illeti, igen elég hihetetlen, mert nagyon markáns mindkét ember.
Viszont azt ugye tudjuk az ominózus ölelés óta, hogy materazzi mennyire szerette Murinhot. meghát most is végülis miatta ment oda. Murinho meg Zidane-t ismeri el nagyon és egyfolytában lobbizik, hogy a segédje legyen. Szóval a kapocs akár meg is lehet a békülésre...
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.11.04. 17:13:29

Igaz, de azért nem kis port kavart. De ha bele gondolunk az már tényleg múlt. Vannak olyan szurkolók is, akik nem látták azt a meccset, ők még fiatalok :D Én tapasztaltnak mondhatom magam sokakhoz képest, hiszen 10 éve követem a foci eseményeit.

Zidanere visszatérve, még mindig elevenen él bennem az a döntő...:(Nagyon szurkoltam nekik, de nem az lett a vége, ahogy szerettem volna. Most pedig találkoznak és kibékülnek? Összefutnak az utcán, mint a filmekben? Na ne már...Ahogy az angol mondja: it's fishy :D
"And my heart will leave you never."
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.11.04. 17:08:26

Ezt olvastam én is. :D Végül is már történelem, nincs miért rosszba lenniük. :wink:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.11.04. 17:02:19

Váltsunk témát :D:D

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/re ... ke-2051438

Nem hiszem, hogy kibékültek volna. Materazzit nem olyannak ismerem, aki beadná a derekát, és Zidane is a maga igazát hangoztatta végig.
Valamelyik madridi újságíró unatkozott...
"And my heart will leave you never."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.11.04. 16:39:19

LG írta: Azért az igazsághoz az is hozzá tartozik, h valóban botrányos volt a játékvezetés, messze nem ez volt az egyetlen tévedése. Jogos a kritika madridi részről.
ezt elismerem.
Csak érdekes,hogy mikor nem nyernek,úgy állítják be,hogy nem ők tehetnek róla,hanem valami külső tényező,holott 80%ban ők húzták magukra a milant.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.11.04. 16:31:11

csababarca írta:Ahogy olvastam tegnap a fórumot,meg az ellen fórumát,azt hittem hogy valami embertelen 5-10 méteres lest engedtek el :lol:
MA megnéztem a videót,és először nem hittem el,hogy ezért kell többek közt kiírni a madridista főoldalára a hírhez,hogy botrányos játékvezetés.Ennél valami durvább lesre számítottam,de mindegy. Elnézte a partjelző,de mi tudjuk tavasz óta,hogy ilyen bizony van. Ugye Milito gólja se kis lesről született.
Van ott valami a San Siro oldalvonalán,amitől behülyülnek a partjelző. Lehet nem a szokásos fehér anyaggal van felhúzva a vonal,hanem valami spécibb a cucc?!
Azért az igazsághoz az is hozzá tartozik, h valóban botrányos volt a játékvezetés, messze nem ez volt az egyetlen tévedése. Jogos a kritika madridi részről.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.11.04. 16:22:20

Ennyit bömbölni egy lesen öcsém. Mintha ilyen sose lett volna más pályán, nekünk vagy nekik... Hihetetlen. Ha Mourinho fingik egyet egy töltöttkáposzuta után akkor 4 hétig azmegy, hogy milyen kenyeret evett mellé, ha meg elnéz valamit a bíró, akkor meg a siránkozás. Most komolyan sajnáljuk a Madridot? Én se vitattam, hogy les, de, ha így vesszük akkor Pedro Leon meg a hosszabbításon túl lőtt gólt. Paff.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.11.04. 16:08:18

Ahogy olvastam tegnap a fórumot,meg az ellen fórumát,azt hittem hogy valami embertelen 5-10 méteres lest engedtek el :lol:
MA megnéztem a videót,és először nem hittem el,hogy ezért kell többek közt kiírni a madridista főoldalára a hírhez,hogy botrányos játékvezetés.Ennél valami durvább lesre számítottam,de mindegy. Elnézte a partjelző,de mi tudjuk tavasz óta,hogy ilyen bizony van. Ugye Milito gólja se kis lesről született.
Van ott valami a San Siro oldalvonalán,amitől behülyülnek a partjelző. Lehet nem a szokásos fehér anyaggal van felhúzva a vonal,hanem valami spécibb a cucc?!
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.11.04. 15:43:57

sjd írta:
mcfly_ írta: és a partjelző nézi ez a legidegesítőbb nézi látja és nem inti be..
Ahol a partjelző állt, onnan pont vonalnak tűnt. A hiba az, h nem állt vonalban.
Egyébként a kép sem mérvadó, ezen Gattuso még csak lendíti a lábát, a tényleges les ki tudja mennyi volt...
Teljesen mind1 mert les volt mind1 honnan nézzük és a Real a 94.-ik percben egyenlített ezért zsírosdeszka megkapta a rangját.
Kész le van zárva :D
Válasz küldése