Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2011.04.29. 14:20:57

Avatar
barcaloki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2007.08.22. 23:19:17

2011.04.29. 13:54:06

http://nepstadion.blog.nepsport.hu/arch ... tok_utana/

Egy semleges összefoglalás a hétközi BL-meccsről, melyben mindenki megkapja a magáét.
Remélem ezeket a tényeket mindenki elfogadja és alább hagy az ellentábor szidalmazása.
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2011.04.29. 13:51:15

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2011.04.29. 13:35:05

Az itt fórumozó madridistákhoz szólnék most.

Megpróbálok madridista fejjel gondolkodni. Látva a legnagyobb rivális eszméletlen sorozatát már harmadik éve és a saját csapatom kilátástalannak tűnő helyzetét gondolok itt az 5 klasszikus és három bajnokság elvesztésére zsinórban és ezen még a bankrobbantás ill. a 96 megszerzett pont sem segít, akkor azt hiszem én is kétségbe lennék esve, és nagyon örülnék ha végre megszereznénk a világ legjobbjának tartott edzőjét és ha vele már az első idényben kupát szerzünk főleg a Barcelona ellen, akkor nagyon örülnék és baromira nem érdekelne hogy 8 védekező játékossal és csatár nélkül állnánk fel ellenük, ha az eredményre vezet.

DE!

Hogyan lehet egy olyan embert támogatni aki nyilvánosan megkérdőjelezi annak a klubnak a tisztaságát ahol kitanulta a szakmát(egyáltalán bármilyen klubnak)? Sőt mitöbb megpróbálja beszennyezni annak hírnevét, sőt még az egész UEFÁ-nak is nekimegy csak hogy ne kelljen beszélni az impotens játékról és az újabb vereségről a pályán? Merthogy ez történt. Hogyha mondjuk 2-3 év múlva a Manchester United edzője lesz, és mondjuk összekerül a a madriddal, akkor majd őket járatja le, csak hogy ne kelljen a meccsről ill. az esetleges hibáiról beszélni? Ez az ember hogy néz esténként a tükörbe? Nem hiszem hogy ezek után is őt akarnám a szeretett klubom edzőjének...


Ui: Ja és itt a válasz a miértre: http://www.youtube.com/watch?v=8cAJYAfc ... r_embedded
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SuperMessi 2011.04.29. 13:55:38-kor.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.04.29. 13:12:00

samy85 írta:kedves Bob!
teljesen korrekt amit leírsz, én is így gondolom!
annyit tennék hozzá ha megengeded hogy egy kicsit Villa-Eto'o párosra kitérjek.. a csapat mozgása adott... ezt tudjuk, viszont Eto'o rengeteget lépett visszafele labdáért Xavi, vagy Ini irányába... és mindig meg tudtak csinálni, egy feleslegesnek tűnő passzt, de ezzel kijjebb jött a védelem is.. és megnyíltak folyosók is. Villa pedig inkább mozog keresztbe "csak".
Mondjuk emlékszünk Samu mozgásai jobban bejöttek a csapatnak tömörülős védelem ellen! vagy csak én látom így? :D
Teljesen jogos felvetés, ezt nehéz lekövetni, ehhez kell egy szisztematikus védekezés, s átadni az embereket!Villa is sokszor visszalép, megnyitva a mögötte lévő területet a felfutó hátvédnek!Én tartom magam ahhoz, hogy lehet beszélni arról ki akar támadni, meg ki nem, de egyszerűen lehetetlen irányítani a meccset ellenünk!Elveszítjük a labdát, rögtön 3 ember 3szögben zavarja a labdásat, aki vagy elkezd cselezni vagy továbbadja, s ez így tovább, de olyan jól működik a zavarás, hogy egyre pontatlanabbak a passzok, egyértelmű mindenki próbálja kihozni a bolyból, de csak nézzétek ha a legutóbbi meccset nézem, elveszítettük, s 5 passzal később Diarra olyan labdát adott ki szélre amit már nem tudott Marcelo lekezelni, folyamatosan zavar 2-3 ember, s labdaszerzésből spricc előre!Visszatérve az eredetire Samunak is volt rengeteg erőssége és Villának is van, 2 külön stílus, s lehet Villának rosszabbul megy, de úgy gondolom jó úton jár a beilleszkedéshez, mert valljuk meg nem egyszerű, itt nem ő van középpontban, nem őt keresik folyamatosan, mind védekezésben mind támadásban rengeteget kell mozogjon, s ez felőrli, s el-el tűnöget a meccseken!De pl Szerdán nagyon hasznos megmozdulásai voltak!
Samu is sok helyzetet elpuskázott, de hajtott mindig, Villa néha kedvtelenül mozog, ezen kell javítani, de az első évben keveseknek sikerül azonnal felvenni, egy teljesen más stílust!
Kép
Kép
Kép
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.29. 12:57:50

kedves Bob!
teljesen korrekt amit leírsz, én is így gondolom!
annyit tennék hozzá ha megengeded hogy egy kicsit Villa-Eto'o párosra kitérjek.. a csapat mozgása adott... ezt tudjuk, viszont Eto'o rengeteget lépett visszafele labdáért Xavi, vagy Ini irányába... és mindig meg tudtak csinálni, egy feleslegesnek tűnő passzt, de ezzel kijjebb jött a védelem is.. és megnyíltak folyosók is. Villa pedig inkább mozog keresztbe "csak".
Mondjuk emlékszünk Samu mozgásai jobban bejöttek a csapatnak tömörülős védelem ellen! vagy csak én látom így? :D
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.04.29. 12:48:39

Bob_Marley írta:Az jogos, viszont azért azt sem szabad elfelejteni, hogy irányítani a meccset én sem emlékszek a közelmúltban csapatra amely képes lett volna ezt végrehajtani!Valencia feljebb tolta a védekezést, s már tudtak a félpályánál labdát szerezni!Talán valóban az Atletico Madrid azon a 4:3-as meccsen, de ott is inkább sokat nyomott a latba, hogy Aguerot nem tudtuk lekövetni!És úgy általában mikor valaki megpróbált kijjebb jönni, nem úszta meg 2-3 gólnál kevesebbel!Egy oda-visszavágós párharcban kapni 2-3 gólt a végét jelenti!De valóban próbáltak már meg csapatok „játszani”, de óriási kockázat, szinte lehetetlen kihozni a labdát, s egy a kapudtól 50-6a méterre elvesztett labda végzetes lehet, Xavival, Messivel 2-3 mp és gólhelyzet van!Óriási erénye a csapatnak, hogy labdanélkül nagyon precíz a csapat mozgása!
így van. egy villarrealnak, meg egy atletico madridnak sok vesziteni valoja nincs ellenunk.
ha az ugymond tamadobb csapatok vmelyikével (sevilla, villarreal) játszanánk bl elődöntő, nem hiszem h ugy tolnák mint egy bajnokin...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2011.04.29. 12:48:01

Az ellenfeleknek leginkább az lehet a bajuk,hogy ellenünk nem lehet felkészülni.Betömörülnek és csak a védekezésre koncetrálnak akkor is rúgunk valahogy egy gólt,ha kitámadnak akkor hatalmas zakó..
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.04.29. 12:41:09

samy85 írta:
Fecooo írta:mondok egy példát: a Valencia vezetett ellenünk, de nem bírta sokáig... a jobb fizikai állapotban levő Madrid lehet, h képes lenne erre, ha nem lenne besz@ri az edzője...
nem akarok bele kotnyeleskedni a beszélgetésbe, de ezt én már mióta hajtogatom azoknak a Madrid szurkolóknak, kik azt mondják, hogy "ellenetek csak így lehet játszani".... :D
Ez jogos, viszont azért azt sem szabad elfelejteni, hogy irányítani a meccset én sem emlékszek a közelmúltban csapatra amely képes lett volna ezt végrehajtani!Valencia feljebb tolta a védekezést, s már tudtak a félpályánál labdát szerezni!Talán valóban az Atletico Madrid azon a 4:3-as meccsen, de ott is inkább sokat nyomott a latba, hogy Aguerot nem tudtuk lekövetni!És úgy általában mikor valaki megpróbált kijjebb jönni, nem úszta meg 2-3 gólnál kevesebbel!Egy oda-visszavágós párharcban kapni 2-3 gólt a végét jelenti!De valóban próbáltak már meg csapatok „játszani”, de óriási kockázat, szinte lehetetlen kihozni a labdát, s egy a kapudtól 50-6a méterre elvesztett labda végzetes lehet, Xavival, Messivel 2-3 mp és gólhelyzet van!Óriási erénye a csapatnak, hogy labdanélkül nagyon precíz a csapat mozgása!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.29. 12:38:24

ultrasur, aludj tovább. :D

kiváncsi vagyok a mai döntésére a fegyelmi bizottságnak.
Arról van-e hír, hogy képesek-e komolyan venni a csúnya színészbrigád című feljelentést az uefánál ?
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.29. 12:29:23

Fecooo írta:mondok egy példát: a Valencia vezetett ellenünk, de nem bírta sokáig... a jobb fizikai állapotban levő Madrid lehet, h képes lenne erre, ha nem lenne besz@ri az edzője...
nem akarok bele kotnyeleskedni a beszélgetésbe, de ezt én már mióta hajtogatom azoknak a Madrid szurkolóknak, kik azt mondják, hogy "ellenetek csak így lehet játszani".... :D
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.04.29. 12:24:08

gergo9 írta:Fuss neki még1x hátha akkor megérted miről van szó.
A Barca ellenfeleinek a játékfelfogásáról volt szó mindkét csapat rendre jobb és reményteljesebb eredményeket ér el mint a hasonló kategóriájú ám teljesen deffenzív társai.
Ezt meg arra írtam hogy vki szerint ez az egyetlen járható út amit a Madrid képvisel.
murinnyó kidolgozta ezt a taktikát, és lám az első meg masodikon bejött. nem értsen félre senki, nekem se szimpatikusak, de nem kellenene ezt az antifocit tul lihegni ennyire.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.04.29. 12:20:40

visca el barca írta: mikor gyozott ellenuk utoljára olyan csapat, aki abszolut tamadolag lépett fel.
Atletico és Betis :D

de nem hiszem, h ez a lényeg... ha egy gyengébb keret képes minket támadó felfogásban meglepni akár időlegesen is, mégis kikapnak, az nem azt jelenti, h a jobb erőkből álló Madrid nem lenne képes akár olyan szinten dominálni, h az az eredményben is mutasson vmit...

mondok egy példát: a Valencia vezetett ellenünk, de nem bírta sokáig... a jobb fizikai állapotban levő Madrid lehet, h képes lenne erre, ha nem lenne besz@ri az edzője...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.04.29. 12:24:18-kor.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.04.29. 12:19:39

Fuss neki még1x hátha akkor megérted miről van szó.
A Barca ellenfeleinek a játékfelfogásáról volt szó mindkét csapat rendre jobb és reményteljesebb eredményeket ér el mint a hasonló kategóriájú ám teljesen deffenzív társai.
Ezt meg arra írtam hogy vki szerint ez az egyetlen járható út amit a Madrid képvisel.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.29. 12:17:16

Zsuni
a Dinhos dolog igaz! de nem tudom van-e olyan játékos most, aki olyan lenne, mint a mi akkori Gauchonk. ő rajta lehetett látni azt a mosolyt(védjegyét) ami már önmagában arra a következtetésre engedett, hogy ő a focit imágja nem munka, nem kötöttség, kötelesség számára, hanem élvezi a játékot! és annyira kiszámíthatatlan volt, hogy nem tudták azt sem, most meg indul, vagy passzol....
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.04.29. 12:12:37

gergo9 írta:Ennek ellenére Valencia,Villareal rendre megszorongat minket akárhol is játszunk nem éppen defenzív focival hanem miénkhez hasonló rövidpasszos attraktív focival.
hol, ki szorongat meg ezek közül minket? max játszunk velük egy 5-2-t.

komolyan mondom nekiállok és megkeresem, hogy mikor gyozott ellenuk utoljára olyan csapat, aki abszolut tamadolag lépett fel.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
9Dave
Capitá del Barça
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2010.08.11. 17:59:54
Tartózkodási hely: Barcelona

2011.04.29. 12:11:45

Tomsa írta:Hát ez kész, a Real feljelent minket, sportszerűtlen játék miatt :lol:
Ezenkívül még a félidőben történt incidensek miatt is! :roll: :evil:
Kép
"Egy passz boldoggá tesz két embert" -Xavi Hernández
Avatar by NEOX. Sig by higany.
D@v3
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2011.04.29. 12:05:20

mondjuk ez természetesen saját ízlés kérdése. Nekem a mai jobban tetszik. Van azonban a fórumon is olyan barcás, akinek az tetszett jobban. Persze R10 ebben a csapatban is elférne, de asszem sok lenne a jóból Az Eto'o-Villa kérdésbe nem megyek bele, nekem mindkettő a szívem csücske. Azért Ronnie vagy Deco sem volt szent, főleg a portugál hajlamos volt a színészkedésre, benne volt a vér , szóval így nem tudom kijelenteni a dolgot, mint te. Elnézve az Európa ligát, az angol bajnokságot, nem mindenhol jellemző ez és szerencsére nálunk sem. Viszont csalások mindig voltak, emlékezz vissza a 78-as vb-től folyamatosan, a net miatt lett ekkora visszhangja ( gondolom a 2002-es vb-re emlékszel, aminél rondább csalás nem volt a futballtörténelemben, még akkor is, ha a legjobb nyerte végül.....)
na igen, ezt mindig elfelejtem, hogy az a vb annyira csúnya volt. inkább nem is emlékszek rá :D
A Dinho-s Barca-ban több volt a csel, a váratlan, a szépség. Én szeretem a váratlan passzokat, cseleket, ma annyira én ezt nem látom. Szép rövid passzok, a megszokásból eredendően már látniuk se kell egymást, de nekem vmiért sablonos és unalmas sokszor. Az első fél évben kifejezetten élveztem, de hamar unalmassá vált számomra. Nem voltak ők sem szentek, de legalább azt a lábukat fogták amit megcsipett egy szunyog, és nem az arcukat, ha ránéznek a térdükre (természetesen sarkitottam a gyengébbek kedvéért :D ). Valóban ízlés dolga kinek melyik tetszik jobban, én ma már nem tudok olyan csapatot mondani, aminek élvezném a játékát. Így jártam :)
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.29. 12:01:14

Pavel írta:Ezt te sem gondoltad komolyan.
de komolyan gondoltam....
Mivel egy olyan játékvezető sincs aki ezt a párharcot megfogná! nem a spanyolok sem tudnák, de nagyobb esély mutatkozna rá... én így gondolom..
de tegyük fel neked kell sípmestret küldeni, te kit küldtél volna?
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.29. 11:58:22

samy85 írta: nem csak a madrid játékoisaira vonatkozik....Messi is befejezhette volna a meccset pirossal, mert volt 2 sárgás mozdulata.... és így a 2 gólt nem is rúghatta volna már.... véleményem szerint egy spanyol bírónak volna kapni a meccset, aki ismeri a csapatokat a fiúkat....ő nagobb%-ban tud jól dönteni.... bár ekkora indulatok közepette?
Ja azt tudjátok hogy feljelent minket a Real?
Ezt te sem gondoltad komolyan.
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2011.04.29. 11:58:07

Hát ez kész, a Real feljelent minket, sportszerűtlen játék miatt :lol:
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2011.04.29. 11:57:32

Egyébként nekem az elmúlt 3 meccsen az egyedüli pozitivum a Madridból az talán Cé volt! Hozzáteszem, hogy az én szememben ő nagyon mélyen van, nem szeretem a fellengzős nyilatkozatait, azt hogy dobálja magát, meg úgy az egész embert! De a játéktudását elismerem! Ehhez képest szerintem a 3 meccsen ő volt a legkevésbé bunkó a Realból - ami nem semmi! Ráadásul rajta láttam egyedül azt, hogy szeretne támadni, és gólt szerezni! Már rendesen sajnáltam, mikor ott cicáztunk vele, ő meg egyedül futott, a társai meg 10 méterről nézték! Ilyen játékosokat ennyire taktikához kötni nagy hiba!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.29. 11:56:47

Pavel írta: Ez már a szánalmasság legalja.
Ez a pepe nevezetű két lábon járó tömeggyilkos az utóbbi évek legmocskosabb labdarúgója (igen, még de Jongot és van Bommelt is megelőzi). Azzal védekezni, hogy ma volt a "legszabályosabb" egész egyszerűen nevetséges. A képek alapján lehet, hogy nem találta el Alves lábát, de ahogy odament...
Lehet mondani, hogy Busi nem kapott ugyanezért pirosat 7 nappal előtte, de úgy tudom, hogy nem ez a bíró vezette. Szerencsétekre, mert akkor 8 fejeztétek volna be.
Végül megnéztem az UEFA-nak elküldött videót. Nem láttam Marcelot, Adebayort, Di Mariat és Ronaldo szerdai állakításait. Gondolom, hogy majd a második részben fogják elküldeni.
a ronaldo-s video érdekelne
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.04.29. 11:56:01

Ronaldo
A 0-0 nekünk nem lett volna rossz eredmény, idegenben lőhettünk volna egyet

Lehet tapsolni továbbra is a portugál takonynak ezért a felfogásért hogy így küldte a srácokat a pályára. Mint egy igazi kiscsapat , a Shaktar mondjuk 3X ambíciózusabb volt.
Többszázmillió értékü Real Madrid keret otthon erre játszik 7db védekező játékossal teljesen kontrára, esetleges hibákra játszva.
Az rmcfblogon író bohóc szerint nem lehet máshogy játszani a Barcelona ellen.
Ennek ellenére Valencia,Villareal rendre megszorongat minket akárhol is játszunk nem éppen defenzív focival hanem miénkhez hasonló rövidpasszos attraktív focival.
véleményem szerint egy spanyol bírónak volna kapni a meccset, aki ismeri a csapatokat a fiúkat....ő nagobb%-ban tud jól dönteni..

Jaja az elmúlt évek is ezt mutatják. :lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára gergo9 2011.04.29. 11:58:28-kor.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.29. 11:55:12

ferninho írta:lehet itt szidni a Realt, lehet itt szidni Mourinhot és Perezt, de tudtommal a Real közzétett egy videót is a képeken kívül, amin aztán tisztán látszik, hogy tényleg nem ér hozzá szóval nem tudom miröl beszélsz/beszéltek....
szóval elhiszem, hogy számotokra mi vagyunk az antfutball team, aki kettétörik az összes Barca játékost, meg folyamatosan miattunk kell egy csomót fizetnetek arcplasztikákért, ez a ti dolgotok, hogy egyesek így gondolják, ezt el kell fogadni, de hogy egy nyílvánvaló esetbe is képesek vagytok belemagyarázni, hogy a csúnya gonosz Madrid megvezet mindenkit meg Pepe leszakította Alves lábát az már kicsit sok még nekem is....
és hagyjátok már ezt a lüke szándék dolgot.... ha Alves nem játssza el a nagyhalált, hanem egyböl felpattan, mert nincs semmi baja lapott nem kapott volna Pepe , mert ezen a meccsen volt egyértelmüen a "legszabályosabb".... szinte nem is faultolt.... max 1 sárgát ha érhetett, semmi többet...
Ez már a szánalmasság legalja.
Ez a pepe nevezetű két lábon járó tömeggyilkos az utóbbi évek legmocskosabb labdarúgója (igen, még de Jongot és van Bommelt is megelőzi). Azzal védekezni, hogy ma volt a "legszabályosabb" egész egyszerűen nevetséges. A képek alapján lehet, hogy nem találta el Alves lábát, de ahogy odament...
Lehet mondani, hogy Busi nem kapott ugyanezért pirosat 7 nappal előtte, de úgy tudom, hogy nem ez a bíró vezette. Szerencsétekre, mert akkor 8 fejeztétek volna be.
Végül megnéztem az UEFA-nak elküldött videót. Nem láttam Marcelot, Adebayort, Di Mariat és Ronaldo szerdai állakításait. Gondolom, hogy majd a második részben fogják elküldeni.
Válasz küldése