Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.29. 19:08:48

Bányász írta:Közben már Busquets is rasszista lett... :) Óriási,nevetséges,hihetetlen.

Kellett nekünk a 4 klasszikus mint egy falat kenyér...
Busi rasszista????
Miről maradtam le?
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2011.04.29. 19:06:26

Az az igazán vicces, hogy a Madrid hová jutott. Évekkel ezelőtt olyan emberek alkották a csapatot és a padot, akiknek tisztelet járt. Zidane, Robi Carlos, Raul, Makelele, Morientes, Casillas, Hierro stb. Most mi maradt? Casillas. Ennyi. Mind az edző egy féreg, mind a játékosok. Ramos? Pepe? CRinya? Adebayor? Egyszerűen vicc. Nem tudom tisztelni egyiket sem. Az pedig, hogy a játékuktól is hányni lehet csak, már hab a tortán.

Tökminegy ki mit mond, a focit mi akarjuk játszani, mi akarunk győzni, ők csak a vereséget akarják elkerülni.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.29. 18:34:06

bence-barca írta:
Mihu írta:Ezt bírom egyébként :D Mikor valaki berak egy spanyol linket és utána csak ennyit ír :D :D Mintha a spanyol nyelvtudás alapvető lenne :D Még ha angol akkor azt mondom hagyján... :D
Angollal nekem sincs bajom, de mellesleg van, aki meg azt nem érti...
gondolja ismeritek a google-t, meg a nyelvforditókat :D
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2011.04.29. 18:18:35

Közben már Busquets is rasszista lett... :) Óriási,nevetséges,hihetetlen.

Kellett nekünk a 4 klasszikus mint egy falat kenyér...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
TrogAir
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.12.01. 14:05:13
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.29. 18:15:37

Chino írta:Én igazán azt nem értem, hogy minden madridista, + majd az egész világ arról beszél, hogy Sergi és barátai hogyan dobálták magukat. Mielőtt bárki félreértene én is mélységesen elítélem ezt a magatartást, és Pep helyében lekevernék Businak néhány fülest minden meccs után, ha ilyet csinál, de a Real se nagyon néz körül a saját háza táján. Di Maria az egész meccsen úgy hajigálta magát mintha muszáj lenne, és volt még pár precedens más játékostól is. Tényleg sunyi, és nem focihoz méltó dolognak tartom, de kérdem én, a folyamatos rugdosások, szándékos odapakolások igen? Már bocsánat ha Pepe telibe kapja Alves lábát, a felépülése nem a közeljövőben történne. Ők pedig ebből élnek. Miért kell a "sportembereknek" egymással ilyet csinálni?
Amit igazán nem értek, ha a tolmács ekkora pszichológus annak a hentes Pepének meg Ramosnak miért nem tudja a fejébe verni, hogy "figyejjé' már kopasz, próbálj egy kicsit odafigyelni mer' a csapattal ba...ol ki". Akkor pedig mit csodálkozik ha folyton elszáll az agya. A Barca ellen pedig még jobban el tudnak szállni az emberek, mert elég flusztráló mikor folyton cicáznak az ellenféllel.

Egyet értek ezzel, nem is azt mondtam, hogy a Real nem ezt csinálta. Kétségbe sem vontam a 2 gólt, a teljesítményt. Tudom nagy a nyomás, de az meglepett, hogy így kellett kiadni ezt. Ez nem a Barca stílusa, persze belefér ennyi.
Kép


"The other day I watched him make this goal. They say it was like Maradona. I think he is better. (Salvador Aparicio)
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.29. 17:58:10

Mihu írta:Ezt bírom egyébként :D Mikor valaki berak egy spanyol linket és utána csak ennyit ír :D :D Mintha a spanyol nyelvtudás alapvető lenne :D Még ha angol akkor azt mondom hagyján... :D
Angollal nekem sincs bajom, de mellesleg van, aki meg azt nem érti...
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2011.04.29. 17:57:46

bence-barca írta:
Tdavid írta:http://www.sport.es/es/noticias/barca/2 ... 7350.shtml


Igen-igen...ezért kéne a bácsinak előbb gondolkodnia aztán magyarázni. :roll:
Bocsi, de van aki nem ért spanyolul :oops:
Letudnád fordítani a lényegét? :D

A lényeg hogy felsorolták benne amikor Murinnyónak "kedveztek" a bírok...és hogy Múú miért nem említi meg ezeket.
röviden-tömören.
Am tudom javasolni a Google fordítót.:D Ha nem is a legjobb a lényeget ki lehet venni belőle...:D
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.04.29. 17:55:29

Le lehet fordítani a cikket angolra elég jól a google translate segítségével. Sőt, általában a legtöbb linkelő alapból így értelmezi a cikket szerintem.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.04.29. 17:53:57

bence-barca írta:
Tdavid írta:http://www.sport.es/es/noticias/barca/2 ... 7350.shtml


Igen-igen...ezért kéne a bácsinak előbb gondolkodnia aztán magyarázni. :roll:
Bocsi, de van aki nem ért spanyolul :oops:
Letudnád fordítani a lényegét? :D
Ezt bírom egyébként :D Mikor valaki berak egy spanyol linket és utána csak ennyit ír :D :D Mintha a spanyol nyelvtudás alapvető lenne :D Még ha angol akkor azt mondom hagyján... :D
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.29. 17:47:14

Tdavid írta:http://www.sport.es/es/noticias/barca/2 ... 7350.shtml


Igen-igen...ezért kéne a bácsinak előbb gondolkodnia aztán magyarázni. :roll:
Bocsi, de van aki nem ért spanyolul :oops:
Letudnád fordítani a lényegét? :D
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.04.29. 17:43:06

KépKép
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2011.04.29. 17:33:30

http://www.sport.es/es/noticias/barca/2 ... 7350.shtml


Igen-igen...ezért kéne a bácsinak előbb gondolkodnia aztán magyarázni. :roll:
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7409
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.04.29. 16:27:47

Én igazán azt nem értem, hogy minden madridista, + majd az egész világ arról beszél, hogy Sergi és barátai hogyan dobálták magukat. Mielőtt bárki félreértene én is mélységesen elítélem ezt a magatartást, és Pep helyében lekevernék Businak néhány fülest minden meccs után, ha ilyet csinál, de a Real se nagyon néz körül a saját háza táján. Di Maria az egész meccsen úgy hajigálta magát mintha muszáj lenne, és volt még pár precedens más játékostól is. Tényleg sunyi, és nem focihoz méltó dolognak tartom, de kérdem én, a folyamatos rugdosások, szándékos odapakolások igen? Már bocsánat ha Pepe telibe kapja Alves lábát, a felépülése nem a közeljövőben történne. Ők pedig ebből élnek. Miért kell a "sportembereknek" egymással ilyet csinálni?
Amit igazán nem értek, ha a tolmács ekkora pszichológus annak a hentes Pepének meg Ramosnak miért nem tudja a fejébe verni, hogy "figyejjé' már kopasz, próbálj egy kicsit odafigyelni mer' a csapattal ba...ol ki". Akkor pedig mit csodálkozik ha folyton elszáll az agya. A Barca ellen pedig még jobban el tudnak szállni az emberek, mert elég flusztráló mikor folyton cicáznak az ellenféllel.
Forca Barca!!!!
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2011.04.29. 16:14:52

A világért sem szeretnék vitaalapot adni a továbbiakra, de találtam egy jó kis háttérképet a neten. Nem másolom be, mivel nagy is, meg "csúnya" is. Nem szerettem volna ezzel illetlen lenni, de akkor is tetszik.

http://www.desktopwallpaperhd.com/wallp ... /20142.jpg
Avatar
gy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2010.07.07. 10:14:16

2011.04.29. 15:57:45

Fecooo írta: egy szépséghiba: 2009-ben Hiddink ült a padon, amikor kiszórták Abidalt :D
nem azt mondja, hogy akkor Mou ult a kispadon.
hanem hogy Mou bekostolta a Barca-Chelseat, mint Pep elso BL sikeret (a BL utani nyilatkozataban), es a tizikrol beszel, meg hogy Mou nagyvonaluan elfelejtette hogy az elso meccsen jogtalanul kuldtek le Abidalt. :wink:
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.04.29. 15:46:48

visca el barca írta:
gergo9 írta:Ennek ellenére Valencia,Villareal rendre megszorongat minket akárhol is játszunk nem éppen defenzív focival hanem miénkhez hasonló rövidpasszos attraktív focival.
hol, ki szorongat meg ezek közül minket? max játszunk velük egy 5-2-t.

komolyan mondom nekiállok és megkeresem, hogy mikor gyozott ellenuk utoljára olyan csapat, aki abszolut tamadolag lépett fel.
Atleticó, 4-3.

Amúgy ebben a videóban minden benne van:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... cAJYAfcMgI
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.04.29. 15:43:50

gy írta:http://www.goal.com/en-gb/news/2914/cha ... rinho-is-a

Egy nagyon nagyon jó cikk a Mourinho témában, ajánlom mindenki figyelmébe. Bár lehet ez a Carlo Garganese (és a goal.com) is a Barca láncos kutyája... :D :D :D
egy szépséghiba: 2009-ben Hiddink ült a padon, amikor kiszórták Abidalt :D
Avatar
TrogAir
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.12.01. 14:05:13
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.29. 15:41:29

Barcelona drukker vagyok immár 5 éve. De most mégis olyat teszek amit még eddig sosem. Mégpedig bírálom a csapatot, lehet nincs jogom, sőt nincs jogom. Ha a minőséget nézzük messze elmaradok tőlük. De ez ami a Klasszikuson történt, ez szégyen a klubnak. A színészkedések amik voltak, nem a Barcához méltóak. Meglehet, hogy Mourinho kiprovokálta ezt, sőt engem is megsértettek a szavai. De nem szabadna így reagálni rájuk. Ez a Barcelona, itt tartásnak és tiszteletnek van csak helye. E helyett: Alves, Busquets, Pedro olyan műeséseket, műfájdalmakat mutattak be, amiket még profi színészek is alig. Tudom nincs jogom ehhez, lehet utálni, egyetérteni, vagy elvetni a soraimat. Ezek csak a saját véleményem elemei. Nagyon nem tetszett ez a magatartás, remélem nem lesz többé ilyen.
Kép


"The other day I watched him make this goal. They say it was like Maradona. I think he is better. (Salvador Aparicio)
Avatar
gy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2010.07.07. 10:14:16

2011.04.29. 15:37:20

http://www.goal.com/en-gb/news/2914/cha ... rinho-is-a

Egy nagyon nagyon jó cikk a Mourinho témában, ajánlom mindenki figyelmébe. Bár lehet ez a Carlo Garganese (és a goal.com) is a Barca láncos kutyája... :D :D :D
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2011.04.29. 15:35:07

Capon írta:Hát még mindig nem tudok napirendre térni ezek felett.
UEFA vizsgálatot indít Mourinho ellen.
A Barca hírnévrontásért feljelenti Mourinhot.
A Real feljelenti tisztességtelen játék miatt a Barcat.

Milyen szép történet nem, és ki tudja hol lesz ennek a vége?

Az oké hogy az UEFA magától vizsgálatot indított Mou ellen a nyilatkozata után ennek talán lesz valami következménye, de a két klub mit vár egymástól a feljelentgetősdi után? Max Mou-nak nyilvánosan bocsánatot kell kérnie a Barcától ennyi. A másik esetben pedig ha beállítanak a Realosok a videóikkal meg képeikkel a színészkedő játékosokról az UEFA-nál kb sírógöcsöt fognak kapni. Azt fogják hinni hogy valami CR-es top 100 válogatás lesz a legnagyobb színészi teljesítményeivel.
Ez szerintem neki felér egy szívlapáttal agyoncsapással :D Ez ő egója nem képes eltűrni, hogy nyilvánosan a legnagyobb ellenféllel szemben (ráadásul a régóta gyűlölt Barcától) elismerje, hogy nem volt igaza. :twisted:
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.04.29. 15:22:46

Hát még mindig nem tudok napirendre térni ezek felett.
UEFA vizsgálatot indít Mourinho ellen.
A Barca hírnévrontásért feljelenti Mourinhot.
A Real feljelenti tisztességtelen játék miatt a Barcat.

Milyen szép történet nem, és ki tudja hol lesz ennek a vége?

Az oké hogy az UEFA magától vizsgálatot indított Mou ellen a nyilatkozata után ennek talán lesz valami következménye, de a két klub mit vár egymástól a feljelentgetősdi után? Max Mou-nak nyilvánosan bocsánatot kell kérnie a Barcától ennyi. A másik esetben pedig ha beállítanak a Realosok a videóikkal meg képeikkel a színészkedő játékosokról az UEFA-nál kb sírógöcsöt fognak kapni. Azt fogják hinni hogy valami CR-es top 100 válogatás lesz a legnagyobb színészi teljesítményeivel.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2011.04.29. 14:33:04

Fecooo írta:mondok egy példát: a Valencia vezetett ellenünk, de nem bírta sokáig... a jobb fizikai állapotban levő Madrid lehet, h képes lenne erre, ha nem lenne besz@ri az edzője...
Az 5-0-ból tanult a kis Special Patkány, és mivel bejött neki nagyjából az első két meccsen, így nem nagyon érdekli, hogy a 15. percben már fújolta a "játékukat" a saját közönségük. Ez a gusztustalan. Inkább játszat egy Pepét a középpályán, úgy, hogy közben másik két vkp is a pályán van, minthogy Kakával kezdene. Egy Realnál ez azért elég ciki. Eredmény mindenekelőtt.
Előre a TITOlusokért!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.04.29. 14:30:46

Messa írta:
SuperMessi írta:Ui: Ja és itt a válasz a miértre: http://www.youtube.com/watch?v=8cAJYAfc ... r_embedded
Óriási videó, mindent összefoglal. Ezért. :)
Akár voltak Barca durvaságok akár nem, Mourinho nagyon rosszul látja a dolgokat és önmagától teljesen el van ájulva. Az ilyen ember lehet hogy jó edző, de semmi más. Jobb lett volna ha nem ő nyilatkozik míg a Real edzője.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3737
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2011.04.29. 14:24:02

SuperMessi írta:Ui: Ja és itt a válasz a miértre: http://www.youtube.com/watch?v=8cAJYAfc ... r_embedded
Óriási videó, mindent összefoglal. Ezért. :)
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Válasz küldése