Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.05.31. 19:31:04

kurdt írta:a főoldals cikk alapján elmélkedek:

távozhat: Milito, Maxwell (ca. 5-5 millióért, Milito talán egy nagyon picit többért)
Ha a tavalyi Henry-Marquez esetből indulunk ki, akkor szerintem egy fillért sem fogunk látni értük
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2011.05.31. 19:25:15

a főoldals cikk alapján elmélkedek:

távozhat: Milito, Maxwell (ca. 5-5 millióért, Milito talán egy nagyon picit többért)
annak örülnék, ha Bojan maradna és Jeffrent is max kölcsönbe engedném el...

esetleges érkezők:
ha Gijonból érkezne a José Angel-Botia kettős (utóbbi ugye hazajönne), akkor Fontás végleges felhozásával hátul rendben lennénk. Komolyabb nevet egyelőre szerintem fölösleges igazolni, mert Puyol ezt a szezont még biztos végignyomja, ha nem sérül meg (apropó, bízom benne h a műtétje jól sikerül és akkor tényleg nem kell senki a fennt említetteken kívül).
A középpályára szerintem nem kell senki, Thiago feljön a B-ből és rendben vagyunk. De szerintem mostmár jönni fog Fabregas (Rosell addig úgysem nyugszik) és attól félek, hogy az Afellay távozását jelentheti, aminek nem örülnék (Keita nem fog elmenni, őt nagyon szereti Pep). Tehát tőlem jöhet Fabregas, csak Afellay maradjon! :)
Elől pedig, ha nem távozik Bojan és Jeffren (esetleg csak az utóbbi köécsönbe), akkor is kell egy csatár, aki felőlem lehet Rossi, csak ne 30-ért.
De nekem nem kéne sem A. Sanchez (pláne nem annyiért, mint amennyit kérnek érte az olaszok), az a Shakhtaros arc meg végképp nem, annyit szerintem Jeffren is tud.

Itt van egy minimalista kép, hogy akkor ez hogy nézne ki jövőre... (szerintem ez a linkelés jó megoldás, nem húzza szét a fórumot és nem kötelező megnézni 8) )
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.05.31. 19:22:50

Na üdv! Először is, szerintem a kezdő csapatban nem lesz változás(nem, Fabregas sem fog jönni szerintem), padra pedig: Rossi, José Angel, Botía és esetleg egy csere kp. De győztes csapaton nem kell sok változtatás :D

Távozni szerintem Milito és Maxwell fognak.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.05.31. 19:19:48

Na én most leírom a gondolatomat a most megjelent hírek miatt, vázolok fel pár dolgot, utána csak az aktuális hírekre reagálok itt.

A védelemből Milito koma valószínű távozik. Maxwell sem alkotott idén nagyot, és Adriano abszolút jobban játszott, mint ő. Én nem is bal védőt hoznék, hanem jobb védőt Alves cseréjének. De ha Pep úgy gondolja, hogy Adriano megoldja a bal oldalt, akkor persze Maxwell helyett kell balszélső.
A védelem közepén ők játszhatnak: Puyol,Piqué,Abidal,Mascherano,Fontás,Busquets. Szerintem mind minőségi megoldás, ezért nem számítok középső védőre, de ki tudja.

A kp nagyon bő lehet Fabregas érkezésével. Azért egy Xavi,Iniesta,Busquets,Mascherano,Keita,Thiago,Fabregas kp több, mint erős. Ha ez összejön, kíváncsi leszek, hogy oldja meg a rotálást Pep.

Rossitól hangosak a hírek, ő rá van eddig a legnagyobb sansz. Ő egy nagyon technikás játékos, akár szélen is bevethető. Biztos, hogy többet képes hozzátenni a csapathoz, mint Bojan. A z ő sorsára vagyok még kíváncsi, lehet Pep megunta, hogy nem képes pluszt adni a csapatnak.

Szóval létszámban lehet, hogy nem nőne a keret, de minőségben azért kicsit megerősödne. Guardiolában ismét megbízom, akit úgy érez, hogy szükséges, azt remélem megsikerül szereznünk 8)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.05.31. 19:12:31

A José Ángel üzletbe be lehetne vonni a visszatérő Botíát. Őt egyébként is azért adtuk anno a Gijónnak, mert nem illeszkedett be a csapatba. Fontásnak és Bartrának nagyobb esélye van a nagycsapathoz kerülni, ezért nem is értem azt, miért kéne még egy középhátvéd is.

A középpályára is egy fiatal elég lenne, szerintem dos Santos, illetve a támadósorba Rossi illene, ám ő nagyon drága. Ha Rosell következetes, akkor nem fog nagy pénzeket kifizetni senkiért sem, így érdekes lesz még a nyár.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.05.31. 19:11:28

Köszönjük :)
Remélem nem lesz trollkodás és csak az aktuális reális játékosokról lesz majd a beszédtéma nem pedig a Venezuelai Roberto Carlos aki az FM-ben nagyon jól lövi a szabadrúgásokat és megvehetnénk 30 milkáért hogy kövi szezonban elpasszoljuk...

Szóval ha már átigazolások: Fabregasra felesleges elkölteni 45 milliót amíg ez a trió ennyire magas szinten tud futballozni.
Egyszerre Rossit és Fabregast nem lehet megvenni mert akkor kapásból nincs hely nekik a kezdőben.
Én először is kötnék 2015-ig egy szerződést Thiagoval és csak aztán keresgélnék a piacon :D
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2011.05.31. 19:04:30

Na megnyitom újból a topikot. Lehetőleg minden Barcával kapcsolatos igazolásról ide írjatok.

Szabályok a régiek, no OFF, PIRAMIS, SZEMÉLYESKEDÉS, stb. Tiltott oldalakról ne linkeljetek, ha olyan hírről irtok, ami még nem jelent meg az EuroBarcán, akkor egy forráshivatkozás is legyen. És ne írjatok ide mindennap egy csapatfelállást...

3 törölt hsz = 1 hét pihenő :!:
Szabályokról ITT olvashatsz
Válasz küldése