Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
marquez2
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2007.12.07. 11:09:54
Tartózkodási hely: celldömölk

2011.06.01. 18:53:17

Jose angyalért állítólag 2 adnánk, a gijon meg négyet kér, a malaga meg lehet viszi 3,5-ért.
Contrao nem rossz de már féllábbal madridba van.
Adriano se rossz nekünk balra, de szerintem abidal még mindig jobb ott és akkor megint ott vagyunk, hogy nagyon kell egy középső védő.
Az igazság az, hogy nagyon ütős kis csapatunk van és nehéz olyan emberkéket találni akik minőségi plusszt hoznának, pláne a mi játékrendszerünkbe. Játszon el mindenki a gondolattal kit hozna ha nem számítana a pénz...,szerintem 1-2 helyen változna a kezdőnk... és akkor ebből levesszük azokat akik elérhetetlenek...akkor mi is marad? Ugye nem is olyan egyszerü.., de azért ha van lehetőség, hogy elölrelépjünk azt azért meg kéne lépni, legyen az védő vagy csatár.Thiago Silva szerintem ilyen, egy próbát megérne, a milannal amúgy is jónak gondolom a viszonyunkat a múlt fényében. Hátha...
szbalint88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2009.06.02. 14:03:45

2011.06.01. 18:34:32

Barcaman1993 írta:
Thiago Silva érkezhet Maxwell helyett a Barcához?

A madridi marca.com értesülései szerint a katalán klub érdeklődik a brazil védő iránt, aki egy másik brazilt pótolhat a BL győztesnél.

Annak ellenére, hogy a minap arról lehetett olvasni a sport.es-en, hogy Pep Guardiola nem tervezi védő leigazolását, a Marca internetes portálja arról számol be, hogy a Milan védőjével erősítené meg védelmét a Barcelona.

A játékos, aki 2008-ban érkezett a milánói klubhoz, és 2016-ig köti szerződés 25 millióba kerülne, legalábbis ennyiben határozták meg az olaszok a lelépési árát. Ezt csökkentheti esetleg az, ha a Mino Raiola védenc Maxwellt beveszik a tranzakcióba, ám kérdéses, egyáltalán szükség van-e akkor a Thiago Silvára, amikor Piqué, Puyol, Abidal mellett olyan fiatalok állnak a klub rendelkezésére, mint Fontás, Bartra vagy Muniesa, nem beszélve a védekezésre alkalmas Busquetsről és Mascheranoról. (barcanoticias)
A marca jelentette meg a cikket, de ha lenne realitás alapja az vmi csodás lenne. Egy ilyen jó védőt, ilyen "olcsón" megvenni nagyon nagy üzlet lenne. Én reménykedem, hogy mikor tárgyaltak Ibráról, akkor ő is szóba került, de nem tartom valószínűnek. A Milan legjobb védője és sztem a TOP5-ben is bent van. Jó lenne, ha jönne, de sztem nincs valós alapja. Vélemény?
100%, hogy kacsa. Amúgy kegyetlen jó a srác, de szerintem jelenleg nem lenne helye a csapatban. A Pique-Abidal páros még 2-3 évre tuti jó lesz, Puyol meg ha az egészsége úgy engedi szóhoz jut, de már csak cserepadról szerintem. Egyébként ezt a brazil kölyköt a magyar milanisták megválasztották a szezon játékosának is, szerintem is TOP 5-ös, ha nem TOP 3-as a posztján. http://milan.blog.nepsport.hu/archives/ ... elto_utod/
Remélem a Rossis 30M+Bojan is csak kacsa, mert az nagyon sok lenne érte. Ügyes gyerek, de nem ennyire. Sanchez-t én csak a VB-n figyeltem, ott nagyon tetszett, de 25-30-nál egyikőjük se ér többet.
Amit kicsit furcsállok, hogy ilyen hirtelen megszakadtak a tárgyalások José Angel esetében, nem tudom mi lehet a háttérben. Illetve amit ezzel a poszttal kapcsolatban nem teljesen értek, az hogy miért nem Coentrao-ra megyünk már rá akkor, ha mindenképp balhátvéd kell. állítólag 25 M környékén lehetne elhozni, és ő szerintem jobb mint Adriano, tehát kezdőnek jöhetne. Van nemzetközi tapasztalata, állandó válogatott, védekezésben és támadásban is képes magas szinten futballozni, szerintem aki látta játszani idén az ezt csak megerősíteni tudja.
marquez2
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2007.12.07. 11:09:54
Tartózkodási hely: celldömölk

2011.06.01. 18:32:59

Barcaman1993 írta:
Thiago Silva érkezhet Maxwell helyett a Barcához?

A madridi marca.com értesülései szerint a katalán klub érdeklődik a brazil védő iránt, aki egy másik brazilt pótolhat a BL győztesnél.

Annak ellenére, hogy a minap arról lehetett olvasni a sport.es-en, hogy Pep Guardiola nem tervezi védő leigazolását, a Marca internetes portálja arról számol be, hogy a Milan védőjével erősítené meg védelmét a Barcelona.

A játékos, aki 2008-ban érkezett a milánói klubhoz, és 2016-ig köti szerződés 25 millióba kerülne, legalábbis ennyiben határozták meg az olaszok a lelépési árát. Ezt csökkentheti esetleg az, ha a Mino Raiola védenc Maxwellt beveszik a tranzakcióba, ám kérdéses, egyáltalán szükség van-e akkor a Thiago Silvára, amikor Piqué, Puyol, Abidal mellett olyan fiatalok állnak a klub rendelkezésére, mint Fontás, Bartra vagy Muniesa, nem beszélve a védekezésre alkalmas Busquetsről és Mascheranoról. (barcanoticias)
A marca jelentette meg a cikket, de ha lenne realitás alapja az vmi csodás lenne. Egy ilyen jó védőt, ilyen "olcsón" megvenni nagyon nagy üzlet lenne. Én reménykedem, hogy mikor tárgyaltak Ibráról, akkor ő is szóba került, de nem tartom valószínűnek. A Milan legjobb védője és sztem a TOP5-ben is bent van. Jó lenne, ha jönne, de sztem nincs valós alapja. Vélemény?
Ez már telitalálat lenne, még a 30+-t is inkább érte adnám ki, mint rossiert. Nálam ő tagja a szűk világelitnek és nagyon fiatal, ráadásul nagyon labdabiztos és jól is hozza fel azt. Passzolna a csapatba és pique-vel ketten jóideig megoldhatnák ezt a posztot. Nem utolsó sorban meg az aklimatitzálásához is most lenne idő, amíg azért van egy pui biztosítéknak. Nem hiányzik, hogy jövőre vagy két év múlva kapkodjunk védőért akinek ha nem megy egyből, akkor még meccsek is menjenek el rajta.
Egyszóval kéne ő de rohadtul.
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2011.06.01. 18:28:20

Na a Rossi vs Sanchez témához hozzászólva,szerintem a brazil gyerek :D
Amikor a Sahtar ellen játszottunk,szerintem nem tolta rosszul,és ha megnézünk pár elég fontos dolgot:
1:Brazil,vérében van a foci!
2:22 éves,fiatal!
3:Valaki emlegette,hogy felállt védelem ellen nem lenne valami hasznos Sanchez,ezzel egyet tudok érteni,de én azt mondom hogy kimondottan Rossi sem lenne a legjobb az ilyen csapatok ellen!Ha megnézzük,ilyen szituációkban nagyon sokat számít az,mikor Messi vagy Iniesta 1-1 finom csellel megetet 1-2-védőt,még 1-2-védő kilép rájuk,és máris megnyílik a folyosó.Na már most,amit én problémának tartok a csapatban,hogy 2 ilyen játékosunk van "csak"...A Brazillal lehetne még1!Érzésem szerint hasznára lenne a csapatnak!
4:Az ára...Jövőre lejár a szerződése,15 millióért el lehet vinné,úgy,hogy nem adjuk oda mellé Bojant!
5:SZÉLSŐ!!!Már kezd elegem lenni abból,hogy vesszük állandóan a tipikus középcsatárokat,és szélen egyszerűen meghalnak,vagy közel sem teljesítenek tudásukhoz mérten!!!
Szerintem nem lenne rossz igazolás!
A Thiago Silvas esethez pedig csak annyit,hogy mióta Ibrat eladtuk,lényegében bagóért,nekem mindíg az jár a fejemben hogy vkivel viszont megállapottunk,vki jönni fog még,mert ez a 25 millió nevetségesen alacsony...Lehet h nincs így,és nem fog jönni senki,és tényleg odaajándékozzuk nekik Ibrat,de akkor csalódni fogok nagyon,mert már kezd a t*köm telelenni azzal,hogy több 10 milliókat bukunk el játékosokon,és 400 milliós adósságunk van...De a lényeg,hogy szerintem jöhetne,mert elférne,Puyolnak van 1-2 éve,után jöhetne a helyére a kezdőbe Pique mellé,addig meg csereember lenne,de látva hogy Puyol egyre öregebb,és sérülékenyebb,szerintem nem panaszkodna a játékpercek miatt!

Bocs hogy hosszú lett,de ha egyszer megered a nyelvem... :D
Vélemények?
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.06.01. 18:26:46

Barcaforever írta:
albicelesteX írta:Nem sok Udinese meccset láttam szóval valaki homályosítson már föl,hogy mit is tud ez az Alexis Sánchez??
Ha gondolod nézz rá youtube-on. Röviden, chilei srác, egy igazi cselgép, a bicikli csel az élete, 90 percet végig fut oda-vissza a vonal mellett, eredményesnek is mondható abszolut, szép cselei vannak, de gól szerzésnél én úgy láttam az egyszerűségre megy.Védekezésnél nem tudom mennyire jó...

Volt vmi konkrét érdeklődés iránta vagy honnan a neve itt?
Kiegészíteném azzal, hogy védekezésben is igen aktívan részt vesz, és amellett hogy egy cselgép nem mondható öncélúnak, képes kombinatív passzjátékra is. Szóval pont olyan játékos akit én már egy ideje itt szeretnék látni... Messi is nagyon hasonló, de én szeretem nézni a "fölösleges flikk-flakkokat"...
lbasse
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2011.03.27. 12:59:35

2011.06.01. 18:25:38

Barcaforever írta:
Volt vmi konkrét érdeklődés iránta vagy honnan a neve itt?
Alexis Sánchez:

A Barcelona már megkezdte a tárgyalásokat az Udinesével, Alexis Sánchez leigazolásával kapcsolatban, azonban a Bajnokok Ligája döntője miatt egy kis időt kért az olaszoktól.

A chieli tehetség ára rendkívül magas, köszönhetően annak, hogy a Chelsea és a Manchester City is bejelentkezett érte, a két angol együttes már 35 millió euróra nyomta fel Sánchez árát.

Alexis megszerzésére nem sok esélyt látunk, hiszen nagyon, már-már irreálisan magas az ára, - a szerk.

Infó:
http://www.barcelonista.hu/pletykak/680 ... kojuk.html
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lbasse 2011.06.01. 18:27:44-kor.
messibingyo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2010.11.16. 11:56:48

2011.06.01. 18:22:42

Szerintem a mi dolgunk az hogy szurkoljunk es hogy szoritsunk a csaptnak a sikerert az hogy mennyit fizet az Fc Barcelona az a Rosellek dolga neizguljatok mert van boven penzuk'''es megoldjak ok jobban tudjak
bingyo
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2011.06.01. 18:20:52

albicelesteX írta:Nem sok Udinese meccset láttam szóval valaki homályosítson már föl,hogy mit is tud ez az Alexis Sánchez??
Ha gondolod nézz rá youtube-on. Röviden, chilei srác, egy igazi cselgép, a bicikli csel az élete, 90 percet végig fut oda-vissza a vonal mellett, eredményesnek is mondható abszolut, szép cselei vannak, de gól szerzésnél én úgy láttam az egyszerűségre megy.Védekezésnél nem tudom mennyire jó...

Volt vmi konkrét érdeklődés iránta vagy honnan a neve itt?
Kép
Avatar
Messi1125
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010.08.08. 16:17:59
Tartózkodási hely: Magyarország,Csongrád megye

2011.06.01. 18:17:23

Nézd meg ezt: http://www.youtube.com/watch?v=joPUGTBkp-Y
:) Sajnos én is csak a videókból tudok állást foglalni. De az alapján nem rossz a srác:)
albicelesteX írta:Nem sok Udinese meccset láttam szóval valaki homályosítson már föl,hogy mit is tud ez az Alexis Sánchez??
„Egy csapat csak akkor juthat fel a csúcsra, ha egy cél lebeg minden csapattag szeme előtt: Legjobbnak lenni!”

<B>„Sohasem szabad elfelejteni, hogy a futball egy játék; egy gyönyörű
játék, amely sokakat tesz gazdaggá, de ami a szurkolóknak nem a pénzről szól”
maki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2011.02.05. 04:51:08
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.01. 18:15:29

d írta:Ha egy 29 éves Villáért 40-et fizettünk, akkor Rossi se lesz sokkal olcsóbb. Fiatalabb, de majdnem akkora neve van már.
Ez a majdnem akkora neve van már, mint Villának, azért kicsit erős. Sőt, nagyon erős... Az ajánlat annak a fényében különösen vicces, hogy korábban azt lehetett olvasni, hogy a Villareal 30 millióban állapította meg Rossi kivásárlási árát. Én örülnék Rossi érkezésének, de ha tényleg ez a valós ár, az azért csökkentené az örömömet :?
Apart from a right foot, Rivaldo had everything.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.06.01. 18:13:21

Nem sok Udinese meccset láttam szóval valaki homályosítson már föl,hogy mit is tud ez az Alexis Sánchez??
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.01. 18:06:56

Thiago Silva érkezhet Maxwell helyett a Barcához?

A madridi marca.com értesülései szerint a katalán klub érdeklődik a brazil védő iránt, aki egy másik brazilt pótolhat a BL győztesnél.

Annak ellenére, hogy a minap arról lehetett olvasni a sport.es-en, hogy Pep Guardiola nem tervezi védő leigazolását, a Marca internetes portálja arról számol be, hogy a Milan védőjével erősítené meg védelmét a Barcelona.

A játékos, aki 2008-ban érkezett a milánói klubhoz, és 2016-ig köti szerződés 25 millióba kerülne, legalábbis ennyiben határozták meg az olaszok a lelépési árát. Ezt csökkentheti esetleg az, ha a Mino Raiola védenc Maxwellt beveszik a tranzakcióba, ám kérdéses, egyáltalán szükség van-e akkor a Thiago Silvára, amikor Piqué, Puyol, Abidal mellett olyan fiatalok állnak a klub rendelkezésére, mint Fontás, Bartra vagy Muniesa, nem beszélve a védekezésre alkalmas Busquetsről és Mascheranoról. (barcanoticias)
A marca jelentette meg a cikket, de ha lenne realitás alapja az vmi csodás lenne. Egy ilyen jó védőt, ilyen "olcsón" megvenni nagyon nagy üzlet lenne. Én reménykedem, hogy mikor tárgyaltak Ibráról, akkor ő is szóba került, de nem tartom valószínűnek. A Milan legjobb védője és sztem a TOP5-ben is bent van. Jó lenne, ha jönne, de sztem nincs valós alapja. Vélemény?
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.06.01. 18:03:55

Ha egy 29 éves Villáért 40-et fizettünk, akkor Rossi se lesz sokkal olcsóbb. Fiatalabb, de majdnem akkora neve van már.
Meg amúgy is: tudják, hogy rólunk le lehet gombolni a vastag pénzeket, ez a következménye a sikernek és a többi nem átgondolt igazolásnak.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.06.01. 17:56:01

marquez2 írta:Nem tudom mi igaz belőle, de azt olvastam, hogy megtettük az első ajánlatot rossiért ami 30+boján. Inkább nem véleményezem :x
Rossiért még 30 misi is sok lenne, nem hogy mellé Bojan! Ez vagy akkora kacsa mint a ház - amire tippelek - vagy... Nem, ez csak kacsa lehet. :D El se tudom képzelni, hogy ezt meglépje a vezetőség, elvileg most direkt spórolunk, és bővítjük a keretet. Ez az transzfer teljes ellentéte lenne az eddigi átigazolási politikának - és véleményem szerint a józan észnek is... Bojant nem szabad eladni, van a gyerekben potenciál, csak tényleg meg kéne adni neki is a lehetőséget, amit anno kapott Pedro és Busi is - amikor nem ment nekik, a következő meccsen is kezdők voltak, míg Bojannál ilyet nem látni. Még Sanchezért sem fogadnám ezt el, max a 30 milliót...
Avatar
Piqué
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.11.17. 21:57:26

2011.06.01. 17:53:13

marquez2 írta:Nem tudom mi igaz belőle, de azt olvastam, hogy megtettük az első ajánlatot rossiért ami 30+boján. Inkább nem véleményezem :x
Ha egy így lenne akkor megint hatalmas hibát követnénk el Rossi azért nem ér majd 45 milliót.Még akkor is ha manapság mindenkinek borsos az ára. :roll:
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2011.06.01. 17:50:25

marquez2 írta:Nem tudom mi igaz belőle, de azt olvastam, hogy megtettük az első ajánlatot rossiért ami 30+boján. Inkább nem véleményezem :x
Valahol olvastam, hogy a Villarealnál olyasmit mondtak, hogy 25-30 millió között gondolkodnak. Remélem nem próbálunk meg felfelé licitálni.:D
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.01. 17:46:53

marquez2 írta:Nem tudom mi igaz belőle, de azt olvastam, hogy megtettük az első ajánlatot rossiért ami 30+boján. Inkább nem véleményezem :x
Egy picit sokallom :?
marquez2
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2007.12.07. 11:09:54
Tartózkodási hely: celldömölk

2011.06.01. 17:32:17

Nem tudom mi igaz belőle, de azt olvastam, hogy megtettük az első ajánlatot rossiért ami 30+boján. Inkább nem véleményezem :x
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.06.01. 16:13:18

socio66 írta: ahogy Bob írta,rossi megcsinálja amit kérnek tőle,hoz majd egy konstans jó szintet,beütögeti a maga góljait és ha jövőre is jól fog működni a csapat,akkor hasznos kiegészítő ember lehet.
sanchez-nél nem vagyok biztos benne hogy le lehetne limitálni úgy mint most villát például,vagy hogy visszazárna-e mindig,nem kezdene el egyénieskedni,kiszolgálná-e úgy messit mint pedro-ék,stb.
ettől függetlenül nekem az egyik személyes kedvencem és nagyon örülnék neki,de ismerve pep álláspontját,nem fog rizikózni és elhozzuk rossit.
valahogy én is így vagyok. a kettő közül inkább sanchezt nézném meg itt, de teljesen megértem, hogy miért inkább rossival képzeli el pep a dolgokat. és amit még hozzátennék, mert még nem láttam leírva az az, hogy rossi több gólt lő. a kapu előtt egyszerűen jobb, pedig chilei is ugyanúgy a támadósorba tolva játszott idén már. csatárösztönök, a másik pedig inkább a csatárokat segítő, területet nyitó játékos.
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2011.06.01. 15:59:24

neobarca írta:Tudom, hogy semmi realitása meg minden, nem is azért nézem de én szívesen elnézném Downingot a csapatban... Mind a két szélen otthonosan mozog és ha kell csatárként is bevethető. Fiatal, gyors és tehetséges...
DE ne hurrogjatok le. Semmi realitása sajnos és nem is azért írtam. Csak megjegyeztem... :lol:
angoloknak Angliában a helyük :D
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
lbasse
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2011.03.27. 12:59:35

2011.06.01. 15:57:49

neobarca írta:én szívesen elnézném Downingot a csapatban...:lol:
Stewart Downingra gondolsz???sztem nem rossz player. :roll: Keita helyett jó lenne. :lol:
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2011.06.01. 15:53:28

Tudom, hogy semmi realitása meg minden, nem is azért nézem de én szívesen elnézném Downingot a csapatban... Mind a két szélen otthonosan mozog és ha kell csatárként is bevethető. Fiatal, gyors és tehetséges...
DE ne hurrogjatok le. Semmi realitása sajnos és nem is azért írtam. Csak megjegyeztem... :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.06.01. 15:43:50

Cooltiszo írta:...
Én is pont így gondolom. Rossi 25-30 millióért, Thiago fel az első csapatba majd jövőre JdS is és pont ezért nem kell Fabregas.
Védőnek pedig miért ne lenne jó Fontás? Asszem 20 éves szóval minél hamarabb szerződést kell vele kötni ha nem akarják elveszíteni. Ebbe a passzos játékba otthon érzi magát, és biztos vagyok benne, hogy nem egy 2ballábas Csiga utánzat.
socio66

2011.06.01. 15:12:39

még annyit,hogy pep mióta itt van szépen eltüntette az egyéniségeket és mostanra a csapat szinte teljesen homológ lett, egy egységes gépezet,ahol mindenki tudja a dolgát és tökéletesen végre is hajtja.
ebből az egységből tűnik ki messi,illetve úgy-ahogy iniesta,nekik van kreatív szabadságuk,ők teremtik meg a létszámfölényes helyzeteket.
köréjük viszont 'dolgos' emberek kellenek pepnek,ezért nem tartom valószínűnek sanchez érkezését és ezért tűnik kézenfekvőnek rossi megvétele.
ahogy Bob írta,rossi megcsinálja amit kérnek tőle,hoz majd egy konstans jó szintet,beütögeti a maga góljait és ha jövőre is jól fog működni a csapat,akkor hasznos kiegészítő ember lehet.
sanchez-nél nem vagyok biztos benne hogy le lehetne limitálni úgy mint most villát például,vagy hogy visszazárna-e mindig,nem kezdene el egyénieskedni,kiszolgálná-e úgy messit mint pedro-ék,stb.
ettől függetlenül nekem az egyik személyes kedvencem és nagyon örülnék neki,de ismerve pep álláspontját,nem fog rizikózni és elhozzuk rossit.
marquez2
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2007.12.07. 11:09:54
Tartózkodási hely: celldömölk

2011.06.01. 14:58:55

Érdekesek a vélemények, ha szavazni lehetne kb 50%-on állna mind2,de szerintem egyik se kéne igazán, pontosabban kéne csak más, de akármelyik is jön marhára fogok neki szorítani, hogy beválljon, amúgy sztem felesleges villa vagy pedro cserékként emilíteni, mert pep mecss közbe is keveri őket, így alighanem mind2 oldalon fel kéne találja magát, sőt...
Válasz küldése