Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2011.06.02. 10:30:09

A Mundo Deportivo szerint az atletico felajánlotta Kun-t nekünk, mert ha mindenképp menni akar(márpedig menni akar), akkor inkább hozzánk eresztenék mint a Realhoz. Na ennek mennyi alapja ill. realitása lehet? Azt gondolom hogy a legjobb választás lenne(Messi,Kun,Villa nyammm), de én félek hogy mégis madridban fog kikötni mert hát ugye van az a pénz...

Forrás: http://translate.google.com/translate?u ... en&ie=UTF8
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2011.06.02. 10:19:32

Chino írta:Nem tudom, nagyon remélem hogy hápog. Kanoutét semmi estere sem látnám itt. Egy teljesen statikus játékos, lehet hogy bírná a padozást, de például szélen el sem tudnám képzelni. Ráadásul annyit Bojan is simán lehoz. Guizát régen nem láttam játszani, róla nem tudok sok mindent. Talán Forlán lenne még esélyes, de ha jön Rossi lesz 5 csatárunk + Affelay is bevethető szélen, legalábbis nem volt rossz azon a poszton, Jeffren pedig még nem is távozott.
Nagyon kacsa szaga van ennek. Ráadásul ez kb. 1 évre megoldás, és 8-10 milla alatt nem hoznánk el.
Nem is hinném, hogy Kanouté ez esetben a szélen játszana, csak az alapkezdő mellett bővülne a taktikai repertoár azzal, hogy lenne játékosanyagunk átállni -ha egy adott meccs megköveteli- arra a klasszikus 4-3-3-as felállásra, amit Eto'o idején is játszottunk. Lehet egyébként tényleg, hogy hápog :).
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2011.06.02. 10:11:13

faithnomore írta:
OvaMind írta:"Rossi a fő célpontjuk, de egy további, olcsón megszerezhető csatárt is szeretnének" - tette hozzá Pastorello. Utóbbi kategóriába tartozik a lapértesülések szerint Kanouté (Sevilla), Forlán (Atlético Madrid) és Dani Güiza (Fenerbahce). Forrás: nb1.hu

Örülnék ennek a forgatókönyvnek, mivel érzésem szerint jövőre nem fog beleférni, hogy Villa tizenakárhánymeccsen nem lő gólt (igaz, így Bojan sorsa megpecsételődik).
És őket akarjuk olcsón megszerezni? :roll: Kanoutét nem csípem, eléggé lomha, bár jó befejező csatár és fejjátéka is erős, de ide szerintem egy dinamikus játékos kellene. Güiza-val nem tudom mi van, a 2008-as vb óta nem is hallottam semmit róla. Forlán kitűnő lenne de őt meg olcsón megszerezni nem egy könnyű feladat.
Forlánt kiutálták az Atleticóból, tehát a játékos részéről nem kérdés, hogy távozik. Kanouté igaz, hogy lomha, de eléggé technikás játékos. Güiza már nálam is inkább a zsákbamacska kategória.

Nekem mindenesetre hiányzik Eto'o óta egy igazi befejezőcsatár, aki felállt védelem ellen is tud alkotni. Sőt...Larsson óta minőségi cserecsatárunk sem volt a tavaly év végi Bojant leszámítva.

A cél szerintem elég jó: erősítsük meg a támadósort! Úgy vélem, hogy azért idén sokszor akadozott a csatárjátékunk, Villa sem hozott Eto'o szintet (balszélen sem győzött meg sokszor), Pedro pedig szintén nem tipikus gólvágó, noha helyzetkihasználás terén világklasszisnak tartom.
Mindkettejük előtt le a kalappal, de jövőre a Real is erősödni fog, + a meglévő játékosainknál is kell valamennyi amortizációval számolni.

A védelembe is elkelne 1-2 ember, mert Puyol és Abidal már nem fiatal (függetlenül attól, hogy utóbbi élete idényét futotta a betegségéig).

A középpályát már nem érzem problémásnak, szerintem 1-2 támadó érkezésével Iniesta posztján beidomítható lenne Afellay, ott van az általam is nagy ígéretnek tartott Thiago, és sztem Keita is egészen hasznos volt idén már (eddig sokat szapultam)-> különösen az idegenbeli BL-clasicón.

Értelmes áron Fabregast sem feltétlenül bánnám, de 37-40 millió felett már nem hoznám.

Távozók:

Jeffren- sérülékeny, és aligha fut be a Barcában

Milito- idén katasztrofális volt, és rendkívül sérülékeny

Maxwell- élcsapatok ellen ő nagyon kevés védekezésben, Adriano összességében jobb volt idén 2. számű szélsőhátvédnek. Jó áron érkezett, tavaly nagyon meg voltam vele elégedve, de összességében szép volt, jó volt, ennyi volt.

Bojan- Valamiért nagyon bánnám, ha elmenne, de nem lepne meg a távozása. Sokat látok benne, de még mindig kisgyerek, sok türelem kell még felé. Kérdés, hogy az eredménykényszerben lévő klub toleráns lesz-e Bojannal, miközben fiatal játékosként a játékpercek is nagyon sokat nyomnának a latban. Nehéz ügy.

Afellay: nagy hibának tartanám, ha eladnánk- egy jól cselező, szélvészgyors, jól lövő hollandus a padon még akkor is elfér, ha kevésbé idomul a csapatba, mint pl. Pedro. Ráadásul még bőven fejlődhet.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.02. 10:07:25

Nem tudom, nagyon remélem hogy hápog. Kanoutét semmi estere sem látnám itt. Egy teljesen statikus játékos, lehet hogy bírná a padozást, de például szélen el sem tudnám képzelni. Ráadásul annyit Bojan is simán lehoz. Guizát régen nem láttam játszani, róla nem tudok sok mindent. Talán Forlán lenne még esélyes, de ha jön Rossi lesz 5 csatárunk + Affelay is bevethető szélen, legalábbis nem volt rossz azon a poszton, Jeffren pedig még nem is távozott.
Nagyon kacsa szaga van ennek. Ráadásul ez kb. 1 évre megoldás, és 8-10 milla alatt nem hoznánk el.
Forca Barca!!!!
messibingyo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2010.11.16. 11:56:48

2011.06.02. 09:42:14

Szerintem Rossi mar biztos hogy a Barcae lesz Guardiola mar tavaly is emlitette hogy beleillene es szeretne egyutt dolgozni Rossival ugy hogy szerintem o lesz az elso igazolasunk
bingyo
Avatar
Kezso
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009.11.11. 23:05:12
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.02. 09:30:51

Ehhez annyit tennék hozzá, hogy valószínűleg tényleg könnyebben beilleszkedik majd Rossi azonban Sanchez 2x olyan gyors mint ő és az Udinese-t Di Nataléval ketten bevitték a BL-be. Ezenkívül a VB csapatába is bekerült a chilei fiú, valamint olyan dinamikája van, mint Messinek. Én a fogadások miatt rengeteg Udinese meccset néztem, és így igaz 1 yó éve volt eddig, de a következő után már annyit kellene fizetnünk az aktuális csapatának amennyit ez a vezetőség nem fog. Egyszóval biztos hogy többe kerülne, de ez nem véletlen.Megéri !!!! 25-30+ Bojan tökéletes ajánlat lenne érte véleményem szerint.





Rossi vs Sanchez:

Rossi jópár szezon óta stabil teljesítményt nyújt, akárki van mellette. Sanchez 1 jó szezonon van túl

A mi játékunkba pokoli nehéz beleszokni. A Villarreal legalább spanyol csapat, ráadásul hasonló a játékuk a miénkhez, így Rossinak elég jó esélye van alkalmazkodni. Sanchez ellenben az olasz bajnokságból jön, ahol a védők lassabbak, könnyebb kicselezni őket, ráadásul elhiszem h technikás, de legalább 1 év kéne mire megszokja a csapatot.

Rossi kijönne 25 millából, Sanchez egy 10essel több.

Rossi ugyanazt játssza, mint a mi csatáraink, ha Sanchez jönne, neki ehhez is alkalmazkodni kéne, hiszen nyilván nem hozzá idomulna mindenki más.

1 dolog szól Sanchez mellett: nagyobb tehetség mint Rossi. Az olasz tuti beválik, jó lesz mint kiegészítőember, illetve a kezdőben is hozza majd azt mint Villa. Sanchez ellenben nagyon beválhat, de nem valószínű h be is fog.

Az évek tapasztalata azt bizonyítja h jobb ha biztosra megyünk. Csigrinszkij is nagyon beválhatott volna, ahogy Ibra, ahogy Caceres, mégse váltak be.
"Respect the game" ( Henry )
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.06.02. 09:14:44

faithnomore írta:
OvaMind írta:"Rossi a fő célpontjuk, de egy további, olcsón megszerezhető csatárt is szeretnének" - tette hozzá Pastorello. Utóbbi kategóriába tartozik a lapértesülések szerint Kanouté (Sevilla), Forlán (Atlético Madrid) és Dani Güiza (Fenerbahce). Forrás: nb1.hu

Örülnék ennek a forgatókönyvnek, mivel érzésem szerint jövőre nem fog beleférni, hogy Villa tizenakárhánymeccsen nem lő gólt (igaz, így Bojan sorsa megpecsételődik).
És őket akarjuk olcsón megszerezni? :roll: Kanoutét nem csípem, eléggé lomha, bár jó befejező csatár és fejjátéka is erős, de ide szerintem egy dinamikus játékos kellene. Güiza-val nem tudom mi van, a 2008-as vb óta nem is hallottam semmit róla. Forlán kitűnő lenne de őt meg olcsón megszerezni nem egy könnyű feladat.
Güiza 2008 nyarán elment a Fenerbe, azóta én sem hallok róla semmit. Ok, h a török bajnokság nem kap akkora reflektorfényt, de ha olyan jól menne neki, akkor hallani lehetne róla, legalább annyit, h nagy csapatok el akarnák vinni. Sztem eleve butaság volt oda igazolnia, mehetett vmi jó európai csapatba is. Bár nyilván Aragonés is benne volt ebbe. Persze csere csatárnak simán beválhatna, nyilván Bijannál csak jobb lehet. :lol:
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2011.06.02. 08:47:40

OvaMind írta:"Rossi a fő célpontjuk, de egy további, olcsón megszerezhető csatárt is szeretnének" - tette hozzá Pastorello. Utóbbi kategóriába tartozik a lapértesülések szerint Kanouté (Sevilla), Forlán (Atlético Madrid) és Dani Güiza (Fenerbahce). Forrás: nb1.hu

Örülnék ennek a forgatókönyvnek, mivel érzésem szerint jövőre nem fog beleférni, hogy Villa tizenakárhánymeccsen nem lő gólt (igaz, így Bojan sorsa megpecsételődik).
És őket akarjuk olcsón megszerezni? :roll: Kanoutét nem csípem, eléggé lomha, bár jó befejező csatár és fejjátéka is erős, de ide szerintem egy dinamikus játékos kellene. Güiza-val nem tudom mi van, a 2008-as vb óta nem is hallottam semmit róla. Forlán kitűnő lenne de őt meg olcsón megszerezni nem egy könnyű feladat.
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2011.06.02. 08:34:25

"Rossi a fő célpontjuk, de egy további, olcsón megszerezhető csatárt is szeretnének" - tette hozzá Pastorello. Utóbbi kategóriába tartozik a lapértesülések szerint Kanouté (Sevilla), Forlán (Atlético Madrid) és Dani Güiza (Fenerbahce). Forrás: nb1.hu

Örülnék ennek a forgatókönyvnek, mivel érzésem szerint jövőre nem fog beleférni, hogy Villa tizenakárhánymeccsen nem lő gólt (igaz, így Bojan sorsa megpecsételődik).
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.06.02. 06:46:53

looka írta: Fabregas kell. Nekem még 40ért is kéne.
És mond csak hova? Mert hogy kezdő nem lesz az 100, padozni 40ért meg tök felesleges........
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.02. 02:25:41

Egy csatár mindenképp kellene. Az hogy Rossi vagy Sanchez nehéz eldönteni. A chilei ügyes,, technikás stb., de nem érzem túlságosan idevalónak. Nem túl sokszor láttam játszani az Udineseben (3-4 alkalom), akkor jó volt meg látszott a gyereken hogy nem egy kétballábas playa, de nem érzem azt hogy a Barca neki a megfelelő hely. Nem tudom miért, de van egy olyan érzésem, hogy mentálisan nem elég felkészült. Félek, hogy csak hőzöngés lenne, hogy nem játszik eleget vagy nagyképűsködne, de leginkább attól tartok, hogy képtelen alkalmazkodni ehhez a játékrendszerhez. Olazsországban fickándozhatott a csapatban, ő volt a kiskirály, de itt más a helyzet. Ráadásul az Udinese úgyis kisajtolna mindent a kérőkből, 35-40 millát egy zsákbamacskáért? Hát nem tudom. Rossi is fiatal még, ismeri a spanyol ligát és már bizonyított. Idén is asszem 32 gólt vágott ami azért nem kevés. Egy olyan 20-22 milla + Jeffren és sztem a miénk lenne. Ő már nem hiszem hogy sok sót enne meg nálunk.

Egy középhátvédre is égető szükség lenne, bár ha jön J.A. akkor Pep Abidallal elsősorban középen számít és az is kipipálható. Akkor van 6 lehetséges variáció középen, ha Fontás is lehetőséget kap. Sztem nagyon jó kis védő a köv idény vízválasztó lesz az ő esetében is. Középpályán egy kiscsit csehül állunk. Haa hozzuk Cesc-t ki marad ki? Ráadásul elveszi a lehetőséget Thiago elől, akinek most lenne igazán esélye bizonyítani. Fabregassal még egy évet várni kellene, hogy miképp alakul a kis spanyol-brazil. Azonban sérülések esetén híján lehetünk minőségi cserékben. Thiago nem kiforrott, Keita inkább eredménystabilizátor, Affelay-ra pedig nem középen számít, legalábbis eddig. Ha továbbra is ott kolbászol majd elől akkor viszont túl sok is a csatárból. A legideálisabb az lenne ha inkább középpályán játszatnák elől pedig az MVP-vel +Rossi/Sanchez és Bojannal bátran neki lehet vágni a szezonnak.

Szvsz elég lenne annyi mozgás: Milito, Maxwell, Jeffren el, Rossi, José Angel jönne. Lehet hogy kevésnek tűnik, de a két fiatal beépítésével - amire jó esély van – bőven jó, és minőségi a keret, anyagilag pedig jól jöttünk ki, főleg ha Hlebet, Henriquet esetleg Keirrisont is viszik.
Forca Barca!!!!
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2011.06.01. 23:20:47

looka írta:Milito, Maxwell mehet. Megkedveltem mindkettőjüket, de az argentínnak már magas ez a szint, Maxwellt meg túl szürkének tartom ide, akkor már inkább egy fiatal bekk (José Angel?).
Egyébként ezt nagyon nem értem. Maxwell került kb 5 millió Euróba, José Angel kerülne 4be, viszont annyit meg nem akaródzik kifizetni nekünk. Na most ha jelen piaci árak mellett J.A. nem ér meg a klubnak ennyi (ami tényleg uzsipénz a nyári átigazolási szezon büdzséjében) pénzt, akkor az nem jelentheti azt, hogy túl sok fantáziát látnak benne, de akkor minek lecserélni Maxwellt? Elvileg azaz ultragyökér Raiola az ügynöke, tehát ha a legkisebb panasza is lenne, akkor az a díszbohóc már a fél sajtót teletrollkodta volna, tehát elvben Maxi tűri ezt a minimális játékot is, tehát őt csak akkor érdemes lecserélni ha a helyére érkező minőségi javulást hoz.

Viszont, ha meg azt várjuk, hogy akár hosszú, akár rövidtávon beverekedheti magát balbunkóba (értsd Abidal utódjává érhet), akkor mit sz**rágóskodunk azon a ca. 1M-s különbözeten, meg úgy összességében 3,5-4 M eurón? Egyébként nem hiszem, hogy csak a harmadik számú balhátvédnek jönne (ugye Abi középre tendál), akkor meg hiába a szigorú igazoláspolitika hirdetése, ez már csak vaskalaposkodás és a ló túloldala.

Amúgy én örülnék neki, mert akkor Abidal berendezkedhetne középen Puyíval meg Piquevel, a negyedik-ötödik(-hatodik) számú védőnek ott lehetne Andreu, Bartra, akár Muniesa (ha meg igazán fontos meccs van a két vészmegoldás még mindig ott van Sergi és Masch személyében).
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2011.06.01. 23:07:29

albicelesteX írta:
CsacsMate írta:
Hát azok a Larsson félék inkább maradjanak ahol vannak. :D
Ezek miatt a hozzászólások miatt,lehet Rád illetni a divatdrukker jelzőt tesó.Ne haragudj,de mit beszélsz????
LoL. Szerinted Kanouté meg a társai mit keresnének itt? Abszolút nem idevalók. Én nem Larssonra gondoltam ezalatt. Hanem a Larsson félékre, akiket annak nevezett az előttem szóló. Mert azok nagyon távol állnak attól a szinttől. Én meg sajnálom, hogy divatdrukker vagyok. Sajnos nem tudtam megszületni 20 évvel előbb, hogy már 40 éve ide szurkoljak, így csak 15 év. Sajnálatos, de az vagyok. Mode Mode gute Mode!

Amúgy akiket jónak tartanék érkezőknek:
A. Sanchez(Kis CR Pedrofejjel) vagy Rossi - Mindkettő fiatal és tehetséges.
Cesc(kizárólag úgy, ha nem több, mint 30)
Thiago Silva ha már szóba jött jöhet. De őt kizártnak tartom, hogy eljöjjön. De jöhet az a srác is, akiről már volt hír is, hogy közel a megállapodás. Csak gondolom a Malaga bezavart, mert azok mindenkit meg akarnak venni.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2011.06.01. 22:52:35

Nem tudom mennyi alapja van a T. Silva sztorinak, de ha van is csak akkor kell ő ide most, ha Pep abszolút nem bízik Fontásban. Ellenkező esetben jövőre szívesen látom, de idén fölösleges.

Fabregas kell. Nekem még 40ért is kéne.

Ha Thiagot eladjuk, akkor vagy kihúzta a gyufát, vagy fejre esett valaki a vezetésben, de nagyon... Hatalmas tehetség, én a következő Iniestat látom benne. Nagyon remélem, hogy marad és jövőre már jóval többet játszik.

Rossi vs. Sánchez ügyben nem tudok újat mondani. Sáncheznek örülnék jobban, de ha Rossi jön, akkor is elégedett leszek. Csak valamelyik jöjjön a kettő közül. Valamint ha eladjuk Jeffrent is és Bojant is, akkor kell még valaki előre, nem dőlnék a kardomba, ha Williant hoznánk.

José Angel érkezésével egyértelmű, hogy Abi középen fogja nyomni, esetleg a rangadókon a szélen. Ha zátonyra futott az üzlet, akkor meg egy középső bekk kell.

Milito, Maxwell mehet. Megkedveltem mindkettőjüket, de az argentínnak már magas ez a szint, Maxwellt meg túl szürkének tartom ide, akkor már inkább egy fiatal bekk (José Angel?).
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2011.06.01. 22:36:46

visca el barca írta: azért gyanitom, hogy elgyik culé sem vetné lemagát egy hidrol, ha veletlenul fabregas jonne...
Ezt ki mondta ? Csak nyilván annyi van a dolog mögött, hogy egyszer már a pénzt választotta, a Barca helyett.. jó bele lehet menni, hogy de nem lehetett tudni még, hogy felkerül stbstb.. ebbe ne menjünk bele, a lényeg, hogy akik közelebb élnek, jobban átérezhetik a "melegebb-sziutációt", vagyis hogy mi áll a klubhoz, a hagyományokhoz közelebb. valamint nyilván mérlegelnek is, hogy Thiago sem [auto_cenzúra], és fiatal...Fiatalabb mint Cesc..
Az én véleményem is az, hogy minek ő ide vissza ?
1részt már elment, másrészt pedig, padra ? A xavi-ini-busi 3asból kit szorít ki ? Aztán ha Xavi szépen lassan kimegy, akkor meg már pont itt lenne Thiago ideje, de ez csak egy vélemény.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.01. 22:35:27

Zibra16 írta:Én úgy lennék vele, hogy jöhetne Alexis Sánchez és Rossi is egyszerre ha az áruk alacsonyabb lenne:D
és ki padozna,messi,villa vagy pedro,mert ugye sancheznek állandó játéklehetőség kellene.
idén bőven elég egy rossi,thiago,fontas trió.
jövőre fabregas+puyol helyett valaki,ha fontas nem jön be
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.06.01. 22:32:19

Rivaldinho írta:Szerintem ő nem magára Larsson-ra gondolt, hanem, arra, hogy ezeket az embereket, ne nevezzük már Larsson-féléknek, mert hozzá képest "sehol sincsenek"...Legalábbis ami a futballtudást, az emberi erényeket illeti, valamint, hogy az "északi gyerek" nagyon sokat tett a Barcaért.. Ők pedig még semmit (nyilván hiszem nem játszottak itt).
Ebben az esetben tényleg nem méltóak arra, hogy a svéddel egy lapon említsük!
Még valami ! A sport.es-en egy szavazás van, az a kérdés, hogy Kit szeretnél inkább a Barcaban látni ? Thiago, vagy Cesc ?
És a válaszadók 92%-a szeretné Thiagot.
Ez azért is érdekes, mert az újságot, elsősorban gondolom katalánok olvassák, katalánok kísérik figyelemmel (ismétlem, elsősorban) a neten. Az ő véleményük azért mérvadó, hiszen ők ott élnek, nyilávn jobban bele látnak, és jobban átérzik a "culé"-ság intézményét... (de szépen fogalmaztam :D)
azért gyanitom, hogy elgyik culé sem vetné lemagát egy hidrol, ha veletlenul fabregas jonne...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2011.06.01. 22:30:14

Szerintem ő nem magára Larsson-ra gondolt, hanem, arra, hogy ezeket az embereket, ne nevezzük már Larsson-féléknek, mert hozzá képest "sehol sincsenek"...Legalábbis ami a futballtudást, az emberi erényeket illeti, valamint, hogy az "északi gyerek" nagyon sokat tett a Barcaért.. Ők pedig még semmit (nyilván hiszem nem játszottak itt).
Ebben az esetben tényleg nem méltóak arra, hogy a svéddel egy lapon említsük!
Még valami ! A sport.es-en egy szavazás van, az a kérdés, hogy Kit szeretnél inkább a Barcaban látni ? Thiago, vagy Cesc ?
És a válaszadók 92%-a szeretné Thiagot.
Ez azért is érdekes, mert az újságot, elsősorban gondolom katalánok olvassák, katalánok kísérik figyelemmel (ismétlem, elsősorban) a neten. Az ő véleményük azért mérvadó, hiszen ők ott élnek, nyilávn jobban bele látnak, és jobban átérzik a "culé"-ság intézményét... (de szépen fogalmaztam :D)
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.06.01. 22:24:00

CsacsMate írta:
Hát azok a Larsson félék inkább maradjanak ahol vannak. :D
Ezek miatt a hozzászólások miatt,lehet Rád illetni a divatdrukker jelzőt tesó.Ne haragudj,de mit beszélsz????
Kép
Zibra16
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010.07.02. 19:01:04
Tartózkodási hely: Mo.

2011.06.01. 22:17:30

Én úgy lennék vele, hogy jöhetne Alexis Sánchez és Rossi is egyszerre ha az áruk alacsonyabb lenne:D
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2011.06.01. 21:54:57

Zibra16 írta:elvileg a Barca kettő csatárt akar igazolni pl.Rossit és egy olyan típusú csatárt mint H.Larsson volt itt a jelöltek(Dani Güiza,Forlán,Kanouté) David Villa mellé remélem, hogy jönni fog Forlán is szívesen elnézném itt a szőke loboncos uruguayit elképesztően lövi a szabadrugásokat:D
Hát azok a Larsson félék inkább maradjanak ahol vannak. :D Kanouté nevetséges, amit mostanában a csinált. Forlán is kiöregedett szerintem azért ez a forma. Ezekből a legolcsóbb talán a Güiza. De ő is minek? Csak dísz lenne.
Puyol pótlására kell találni valamit, mert a sérülése miatt már nem hiszem, hogy szezonokat fog bírni végig játszani.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5156
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2011.06.01. 21:54:45

Zibra16 írta:Ti örülnétek Forlánnak ha ideigazolna?
Nem. Minek ő ide? :D
Kép
Zibra16
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010.07.02. 19:01:04
Tartózkodási hely: Mo.

2011.06.01. 21:49:41

Ti örülnétek Forlánnak ha ideigazolna?
Avatar
Varga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 866
Csatlakozott: 2007.07.28. 09:24:35

2011.06.01. 21:48:51

gergo9 írta:
hady írta:T. Silva jön a Milántól........
Dobj már meg egy forrással :D
Asszem Marca írta.. tehát valóságtartalma a 0-hoz van közel.
Kép
Lesy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2007.08.23. 21:50:38
Tartózkodási hely: Liberty City

2011.06.01. 21:42:59

Válasz küldése