Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.03. 11:07:55

Sanchez tud passzolni, nagy labdákat adni, védők mögé indítani...szerintem nálunk nem lenne ezzel baj. Pár napja még én is Rossi mellett voltam, de azóta már én is inkább a chilei felé hajlok :D
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.06.03. 11:04:50

A keretet BŐVÍTENI kell! A játékstílusunkon nem érdemes változtatni! Sancheznek nagyon sok idő kéne h alkalmazkodjon. Elismerem h hozna vmi újat, de a legtöbb hasonló játékosnak hosszú évek kellenek h megtalálja az egyensúlyt a passzok és cselek közt. Robinho pl a mai napig se tudja mikor melyikre van szükség. Sancheznek is kellene 2-3 év, mire a játékát összhangba hozná a csapatéval, de addig is lehet több lenne a kár belőle mint a haszon, főleg egy ilyen csapatban, ahol ennyire fontosak a passzok. Rossi olcsóbb és gyakorlatilag 100% h beválik. Sanchezt max akkor érné meg, ha igen olcsón lehet elhozni, max 15. Ennyi még úgymond megengedhető rizikó. De 30 millát nem fogunk kiadni valakiért, akinek ugyanannyi esélye van arra h az új Quaresma legyen, minthogy az új CR.

UI: a belefásulásnak sok nyomát nem lehet felfedezni. Max a BL csoportkörben a leggyengébbek ellen, illetve a kupában. Ahol igazán számít, ott mindig 100%-on pörgött a csapat.

Pep tudja h sok pénzt nem szabad elköltsön, így nem fog kockáztatni. Annak idején kiadott 25 millát Csigáért, aki tulajdonképpen egyedül állította meg az egész támadósorunkat, az Európai szuperkupán, tehát nagy vétel lehetett volna, de rizikós volt. Nem jött be. Most Rossel nem engedi majd meg Pep-nek azt a luxust h kockáztasson. Ha belenyúlunk a zsebbe rendesen, az olyan játékosok miatt lesz, mint Rossi,Cesc, akik 100% h beválnak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára noname 2011.06.03. 11:09:45-kor.
A Fifa egy szégyen
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.06.03. 10:52:47

palesz77 írta:
lluisllach89 írta: Sanchez jöjjön. Rossival lenne a legapróbb a rizikó, de ha összehasonlítjuk a 09-es csapattal a mostanit, akkor kell a változás, ne legyen túl (?) kiszámítható (?) a játékunk :lol:

Na szóval. Nem árt ha van egy B terv, ezt évente egyszer éles szituban láthatjuk. Ha zsebbe nyúlunk akkor olyan kell aki erre képes, és aki a legjobb. Szal Sanhez.
Őszintén megmondom, én is ettől tartok. Mármint hogy 1 vagy 2 szezonon belül "belefásulunk" a játékba - véleményem szerint ennek a jeleit láthattuk most tavasszal -, és esetleg kiismernek minket lassacskán - Mou habár szörnyű játékkal, de megszorongatott minket idén, természetesen nem az 5-0-ra gondolok, jövőre pedig még erősebbek lesznek... És ha jönne Rossi, akkor lenne még egy ugyanolyan támadónk, mint a Villa-Pedro-Bojan vonal. Befutnak üresbe, amúgy néha egy egy csel, de semmi "extra". Egyedül Messiben van meg, és Affelayban, hogy húzzanak valami váratlant, emlékezzünk csak a Madridi Bl elődöntőre, Pedro hozta a szokásosat, de ez már nem volt ott elég, bejött Affelay, csinált egy cselt, és gól lett belőle. Ezért kéne Sanchez szerintem. Ő képes lenne felpörgetni a támadó hármast, már csak azzal is hogy nem kis versenyhelyzetet teremtene, és mellé behozná a latinos vonalat a támadásainkba - ami szerintem nagyon hiányzik. És ő még védekezni is hátra menne, a válogatottban is mindig űzte a labdás embert, és az Udineseben is szokta. Szóval ez nem áll tőle messze. És talán lehet benne valami, hogy nem olyan "robot" mint Pedro, hogy "csak" egy adott részét játssza be a pályának - bár ha az edző kérné meg rá szerintem megtenné, nem hallottam még balhéjáról -, de ha esetleg befuccsolna idén ez a taktika - vagy ne adj isten elmegy Guardiola jövőre -, akkor mi lesz? Felküldjük Messit, és várjuk a csodát tőle?

Egy szó mint száz, szerintem elkelne a vérfrissítés elől, hogy újra mondhatni kiismerhetetlenek legyünk támadás közben... És szerintem ez Rossival nem kivitelezhető - olyan jól -, mint Sanchezzel lenne...
Minden szavaddal egyetértek, a kiemelt résszel meg főleg!
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Richi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2005.06.12. 18:32:16

2011.06.03. 10:40:08

sziasztok!! az eddigi átigazolási híreket hallva illetve olvasva, véleményem szerint a legjobb az lenne ha a klub Thiagot csak kölcsönbe adná, Sorianot és Bojant pedig véglegesen. Bojant sajnos már legalább 2 éve kölcsön kellett volna adni de a kölcsönadás sztem már nála nem sokat érne így meg kell tőle válnunk sajnos. Thiago sztem hatalmas tehetség és megfogja később állni a helyét a csapatban de ahhoz játszania kell és az nem most lesz ezt sztem mindenki tudja... igazolásokról annyit, hogy eddig felröppent nevek közül csatárposztra Rossit képzelem el leginkább középpályára meg Fabregast! ezzel a két játékossal megoldódhatna végre egy igazi rotálás ami az elmúlt szezonban nem igazán valósult meg sztem. távozókról még annyit, hogy Keita remek játékos de ha érkezne Fabregas akkor véleményem szerint távozhat mivel Busi és Masch a 2 vkp megvan de Ini, Fabregas és Xavi is jól védekezik. Ami viszont nagyon necces poszt és igazolni mindenféleképpen kell az vésősor... Puyol sérülget mostanában és ha Piquével is történne valami akkor nagyon [auto_cenzúra] lenne a szitu...Gabi ugye távozik ha minden igaz így egy fiatal, masszív megbízható technikás védőt kell igzolnia a klubnak és ha kell akkor belekell nyúlni abba a pénztárcába mivel jövőre is Bl és bajnokság megnyeréséért indul harcba a csapat!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.06.03. 10:37:47

lluisllach89 írta: Sanchez jöjjön. Rossival lenne a legapróbb a rizikó, de ha összehasonlítjuk a 09-es csapattal a mostanit, akkor kell a változás, ne legyen túl (?) kiszámítható (?) a játékunk :lol:

Na szóval. Nem árt ha van egy B terv, ezt évente egyszer éles szituban láthatjuk. Ha zsebbe nyúlunk akkor olyan kell aki erre képes, és aki a legjobb. Szal Sanhez.
Őszintén megmondom, én is ettől tartok. Mármint hogy 1 vagy 2 szezonon belül "belefásulunk" a játékba - véleményem szerint ennek a jeleit láthattuk most tavasszal -, és esetleg kiismernek minket lassacskán - Mou habár szörnyű játékkal, de megszorongatott minket idén, természetesen nem az 5-0-ra gondolok, jövőre pedig még erősebbek lesznek... És ha jönne Rossi, akkor lenne még egy ugyanolyan támadónk, mint a Villa-Pedro-Bojan vonal. Befutnak üresbe, amúgy néha egy egy csel, de semmi "extra". Egyedül Messiben van meg, és Affelayban, hogy húzzanak valami váratlant, emlékezzünk csak a Madridi Bl elődöntőre, Pedro hozta a szokásosat, de ez már nem volt ott elég, bejött Affelay, csinált egy cselt, és gól lett belőle. Ezért kéne Sanchez szerintem. Ő képes lenne felpörgetni a támadó hármast, már csak azzal is hogy nem kis versenyhelyzetet teremtene, és mellé behozná a latinos vonalat a támadásainkba - ami szerintem nagyon hiányzik. És ő még védekezni is hátra menne, a válogatottban is mindig űzte a labdás embert, és az Udineseben is szokta. Szóval ez nem áll tőle messze. És talán lehet benne valami, hogy nem olyan "robot" mint Pedro, hogy "csak" egy adott részét játssza be a pályának - bár ha az edző kérné meg rá szerintem megtenné, nem hallottam még balhéjáról -, de ha esetleg befuccsolna idén ez a taktika - vagy ne adj isten elmegy Guardiola jövőre -, akkor mi lesz? Felküldjük Messit, és várjuk a csodát tőle?

Egy szó mint száz, szerintem elkelne a vérfrissítés elől, hogy újra mondhatni kiismerhetetlenek legyünk támadás közben... És szerintem ez Rossival nem kivitelezhető - olyan jól -, mint Sanchezzel lenne...
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.06.03. 10:16:50

Chino írta:
csababarca írta:Érdekes ez az atleticos cikk.
Én egy Bojan+20<-> Agüero elfogadnék, még ha fájna is a szívem Bojanért.
Vagy Rossi 25ért. De annál többet Rossiért se adnék.
Cesc helyzete meg megint érdekes, mert hiába ajánlanánk fel mondjuk cserealapnak egy Thiagot (nem akarom ezt), akkor is minimum 35-t mellé kéne még fizetni. Alsóhangon.
Pedig haza kell jönnie. Legkésőbb jövőre.
Úgy látom sokaknak felkeltette az érdeklődését ez az Aguero-s vonal. 20+Bojan? Elég nagylelkű ajánlat. Inkább jeffren, bár a Villarealnak inkább felkínálnám egy 20-as mellett.
Ügyes játékos kun és már tett is le az asztalra, de inkább Rossit favorizálom. Az olasz sztem szélen megállná a helyét, elég lehetőséggel lehetne rotálva 18-20 gól körül. Azért csak berámolt a Villarealban 32 -őt tavaly. Ráadásul a játéka jobban passzol ide, a mentalitásáról nem szólva. Az argentín mellet leginkább talán az szól, hogy tkp-t is tud játszani, ami jól jöhet.
Sanchez jöjjön. Rossival lenne a legapróbb a rizikó, de ha összehasonlítjuk a 09-es csapattal a mostanit, akkor kell a változás, ne legyen túl (?) kiszámítható (?) a játékunk :lol:

Na szóval. Nem árt ha van egy B terv, ezt évente egyszer éles szituban láthatjuk. Ha zsebbe nyúlunk akkor olyan kell aki erre képes, és aki a legjobb. Szal Sanchez.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lluisllach89 2011.06.03. 10:51:00-kor.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2011.06.03. 07:52:01

Chino írta:
csababarca írta:Érdekes ez az atleticos cikk.
Én egy Bojan+20<-> Agüero elfogadnék, még ha fájna is a szívem Bojanért.
Vagy Rossi 25ért. De annál többet Rossiért se adnék.
Cesc helyzete meg megint érdekes, mert hiába ajánlanánk fel mondjuk cserealapnak egy Thiagot (nem akarom ezt), akkor is minimum 35-t mellé kéne még fizetni. Alsóhangon.
Pedig haza kell jönnie. Legkésőbb jövőre.
Úgy látom sokaknak felkeltette az érdeklődését ez az Aguero-s vonal. 20+Bojan? Elég nagylelkű ajánlat. Inkább jeffren, bár a Villarealnak inkább felkínálnám egy 20-as mellett.
Ügyes játékos kun és már tett is le az asztalra, de inkább Rossit favorizálom. Az olasz sztem szélen megállná a helyét, elég lehetőséggel lehetne rotálva 18-20 gól körül. Azért csak berámolt a Villarealban 32 -őt tavaly. Ráadásul a játéka jobban passzol ide, a mentalitásáról nem szólva. Az argentín mellet leginkább talán az szól, hogy tkp-t is tud játszani, ami jól jöhet.

Nem értem Cesc-nek miért kell hazajönnie. Egyelőre sztem nincs rá égető szükség. Inkább figyelem Thiagot, mint azt nézzem hogy fogja rotálni Cesct Guardiola 50 milláért.
Fabregasra természetesen szükségünk van, minél hamarabb, mert minden nagy siker után kellenek új és sikeréhes játékosok a csapatba, hogy újra legyen motiváció a következő nagy sikerek felé. Wenger mondta nemrég, hogy Fabregasnak nincsen garanciája arra, hogy a Barcával nyerne kupákat. Erre mondom én azt, hogy arra viszont van garancia, hogy az Ágyúsoknál nem fog... Ő hozta meg a döntést, hogy anno el akar jönni, most neki is kéne meghoznia azt a döntést, hogy vissza is jöjjön, és bekeményíteni a pedomacinál, ha szereti őt, ha nem. Nem várhatja el, hogy saját nevelőegyesülete csilliókat adjon érte, vagy szépen megvárja ezt a nyarat, hogy Thiago úgy robbanjon be a csapatba, mint anno Busquets, és akkor elfelejtheti a hazajövetelt...
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.03. 02:03:57

csababarca írta:Érdekes ez az atleticos cikk.
Én egy Bojan+20<-> Agüero elfogadnék, még ha fájna is a szívem Bojanért.
Vagy Rossi 25ért. De annál többet Rossiért se adnék.
Cesc helyzete meg megint érdekes, mert hiába ajánlanánk fel mondjuk cserealapnak egy Thiagot (nem akarom ezt), akkor is minimum 35-t mellé kéne még fizetni. Alsóhangon.
Pedig haza kell jönnie. Legkésőbb jövőre.
Úgy látom sokaknak felkeltette az érdeklődését ez az Aguero-s vonal. 20+Bojan? Elég nagylelkű ajánlat. Inkább jeffren, bár a Villarealnak inkább felkínálnám egy 20-as mellett.
Ügyes játékos kun és már tett is le az asztalra, de inkább Rossit favorizálom. Az olasz sztem szélen megállná a helyét, elég lehetőséggel lehetne rotálva 18-20 gól körül. Azért csak berámolt a Villarealban 32 -őt tavaly. Ráadásul a játéka jobban passzol ide, a mentalitásáról nem szólva. Az argentín mellet leginkább talán az szól, hogy tkp-t is tud játszani, ami jól jöhet.

Nem értem Cesc-nek miért kell hazajönnie. Egyelőre sztem nincs rá égető szükség. Inkább figyelem Thiagot, mint azt nézzem hogy fogja rotálni Cesct Guardiola 50 milláért.
Forca Barca!!!!
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2011.06.02. 23:09:13

noname írta:Andrada azt mondta h már nagyon közeli az átigazolása. A hír szerint 4 millióért jön. Ezek szerint Pintonak ez lesz az utolsó éve. Gondolom Andrada egyelőre a Barca B-ben véd majd, esetleg néha az első csapatban, aztán jövőre ő lesz a cserekapus.
Ez a hír, csak nekem borzolta fel az idegeimet? Azt hittem az ilyen Henrique-Keirrison féle pénzkidobálós vonalat abbahagytuk. 20 évesen mi az úristennek jön ide? Padozni, amíg VV 35 évesen visszavonul? Ha Pinto jövőre lelécel, akkor előrébb léphet Mino, Oier vagy igazolhatunk megbízható rutinosabb kapust, aki viseli a padot. De 4 millióért a Barca B-be/padra kapust igazolni... :roll:

A másik meg André Santos. 10 millió fölötti áron 28 éves 3évet játszott Európában eddig, jó a Fenerrel épp török bajnok lett (ugyanakkor nem épp a török bajnokság fénykorát hirdeti, hogy a Trabzonspor, a Bursaspor és a Gaziantepspor volt az üldöző mezőny), de ha már védő téma, akkor az ifjak közül bárkit vagy José Angelt is szívesebben látnám friss arcként, mint a brazilt. Benne nem érzem, hogy 30hoz közel fejlődne a világ legjobb klubjának a szintjére.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.06.02. 22:56:38

Érdekes ez az atleticos cikk.
Én egy Bojan+20<-> Agüero elfogadnék, még ha fájna is a szívem Bojanért.
Vagy Rossi 25ért. De annál többet Rossiért se adnék.
Cesc helyzete meg megint érdekes, mert hiába ajánlanánk fel mondjuk cserealapnak egy Thiagot (nem akarom ezt), akkor is minimum 35-t mellé kéne még fizetni. Alsóhangon.
Pedig haza kell jönnie. Legkésőbb jövőre.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.02. 22:45:33

gergo9 írta:
daffy írta:mi kéne még bele? :shock:
Nem tudom nem arra tart a labdarúgás hogy Neymar valaha is felérjen a legnagyobbak közé. Meg kell nézni a jelen klasszis, elismert támadóit a tényleges szűk elitet.
Neymarban már most nincs meg a maximális alázat úgy hogy szinte még sz*rt sem ért el a futballban.
Fizikumáról nem is beszélve tegnap láttam egy összefoglalót a bohóc ligájukban is nevetséges könnyen elnyomják esik kel.
Nyilván lehet erősíteni de jócskán veszítene a sebbeségből(amiből jóformán él) méreteit tekintve.
Nem igazán jósolok neki túl fényes jövőt.
jól kell eligazolni. az rettentő sokat számít. a gond tényleg az,hogy jelenleg erőfoci van. neymar 10 éve nagy király lehetett volna,de bízom abban,hogy ismét eljő a technika kora. fiatal még,végül befuthat.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.06.02. 22:43:18

daffy írta:mi kéne még bele? :shock:
Nem tudom nem arra tart a labdarúgás hogy Neymar valaha is felérjen a legnagyobbak közé. Meg kell nézni a jelen klasszis, elismert támadóit a tényleges szűk elitet.
Neymarban már most nincs meg a maximális alázat úgy hogy szinte még sz*rt sem ért el a futballban.
Fizikumáról nem is beszélve tegnap láttam egy összefoglalót a bohóc ligájukban is nevetséges könnyen elnyomják esik kel.
Nyilván lehet erősíteni de jócskán veszítene a sebbeségből(amiből jóformán él) méreteit tekintve.
Nem igazán jósolok neki túl fényes jövőt.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.02. 22:40:56

visca el barca írta: egy kis alázat a labdarugas iránt. nem vagyok jós, de nem tul nagy jövőt jósolok neki, hacsak nem vfeszik vmelyik edzo komoly kezelésbe :D
egyfelől megértem a srácot,mert piszok fiatal és tehetséges,másrészről pedig tényleg edző kell neki. nálatok jó helye lenne,nálunk viszont lutri. jól döntött,hogy nem távozik idén
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.06.02. 22:38:41

daffy írta:
gergo9 írta:...Neymarban a tehetség megvan hogy hatalmas játékos legyen de azonkívül semmi.
mi kéne még bele? :shock:
egy kis alázat a labdarugas iránt. nem vagyok jós, de nem tul nagy jövőt jósolok neki, hacsak nem vfeszik vmelyik edzo komoly kezelésbe :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.02. 22:34:18

Mr. Master írta: lsd. Ronaldinho
ő a psg-ben bizonyított,neymarnak még esélye sem volt rá. eddig kihozta a maxot a karrierjéből szerintem.
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2011.06.02. 22:33:19

daffy írta:
gergo9 írta:...Neymarban a tehetség megvan hogy hatalmas játékos legyen de azonkívül semmi.
mi kéne még bele? :shock:
lsd. Ronaldinho
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.02. 22:31:52

gergo9 írta:...Neymarban a tehetség megvan hogy hatalmas játékos legyen de azonkívül semmi.
mi kéne még bele? :shock:
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.06.02. 22:29:24

socio66 írta:pedro-t azért nem venném ki a kezdőből egyelőre,érkezzen bárki is.
Egyértelmű. :)
Agüero nem igazán az a kategória. Ill nincs helye a kezdőben itt, de a padot nem igazán tűrné főleg ennyi rotálással. Mondjuk kérdés hogy Pep hajlandó e rotálni komolyabban akkor ha nem egy Bojan ül a padon hanem egy klasszis féle támadó.
Mert ugye Sergio-Masch esetében bőven volt rotálás mégha sérülések is közrejátszottak. Csak ugye ehhez Masch-nak mutatnia is kellet vmit és mutatott is míg a másik esetben ez nem történt meg.
Azonkívül Kun egy igazi argentín suttyó nem kell még egy köpőcsésze Sergio mellé.
De nem hiszem hogy komolyabban szóbakerült volna, hála a jó istennek.
Igazából egy olyan játékos lenne az ideális mint Neymar aki közel sem kész játékos de hatalmas tehetség és pár éven belül mikor beérik képes lenne átvenni Villa szerepét. Máskérdés hogy Neymarban a tehetség megvan hogy hatalmas játékos legyen de azonkívül semmi.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.06.02. 22:25:46

westerngom írta:- részemről vihetik....., nincs szükségünk középcsatárra, mert annak ott van Villa és valószínűleg a gólvágó csukáját is megtalálná, ha az eredeti helyére (középre) kerülne a szélről! A vérbeli bal szélső támadó kellene..., de igazán már azt sem értem, hogy Afellaytól miért akar mindenki szabadulni, mikor szélre egy kis bizalommal/ játéklehetőséggel akár ki is nőhetné magát!!?
rossi nem klasszikus középcsatár. az ő játékát úgy lehetne leírni, hogy támadó, mivel a támadószekció bármely részén tud játszani. nilmarral ketten azt csinálták a villarrealban, hogy összevissza cserélgették a helyüket elől, hol szélen, hol középen, hol visszavonva volt.

pepnek pedig a mostani csapat, és a nagy rossi érdeklődés alapján nem vérbeli balszélső kell, hanem pont olyan aki konkrétan marha sok gólt lő. messi negyvenötven, a két szélről betörő pedig húsz pluszt. ezt egy igazi szélső soha nem tudná megcsinálni és lehet hiányozna is az a tíz - tizenöt gól.

a végére pedig annyit, hogy lehet nem olvastam figyelmesen, de nemhogy mindenkitől, hanem konkrétan senkitől nem láttam itt még, hogy afellayt elkellene adni.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.06.02. 22:25:11

socio66 írta:pedro-t azért nem venném ki a kezdőből egyelőre,érkezzen bárki is.
idén is meglőtte a maga góljait,húsz fölött zárt,ami azért nem rossz és szokásához híven a nagy meccseken is betalált.
emellett nagy munkát végez,visszazár,védekezik,dolgozik egész meccsen,nálam abszolút övé a kezdőtagság jövőre,aztán meglátjuk.
Valóban, meg kell várni hogy Pedrito mit nyújt, dehogy ha jön Kun, akkor az biztos hogy keményen meg kell dolgozni a kezdőért.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
socio66

2011.06.02. 22:14:04

pedro-t azért nem venném ki a kezdőből egyelőre,érkezzen bárki is.
idén is meglőtte a maga góljait,húsz fölött zárt,ami azért nem rossz és szokásához híven a nagy meccseken is betalált.
emellett nagy munkát végez,visszazár,védekezik,dolgozik egész meccsen,nálam abszolút övé a kezdőtagság jövőre,aztán meglátjuk.
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2011.06.02. 22:06:03

Szerintem ez nyero lenne:

http://www.footballuser.com/125452/FC_Barcelona

Amugy az alattam levovel en is egyet ertenek,de Kun alom marad sztem... :roll:
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.06.02. 21:57:19

én egy ilyennek örülnék a legjobban: http://www.footballuser.com/125445/FC_Barcelona Speciel ha Agüero meg egy balbunker vagy egy középső védő jönne, én mást nem is kérnék a nyárra.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.06.02. 21:54:01

A The Sun rosszabb, mint a Marca, El Mundo, Nemzeti Sport, Goal.com és Blikk együttesen. Még azt se hiszem el nekik, hogy milyen nap van.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2011.06.02. 21:50:18

El fanático írta:A "The Sun" állítása szerint a Tottenham is bejelentkezett Rossiért, de mind a Villareal, mind Rossi ügynöke leszerelte őket, mondán: ők a Barcelonával tárgyalnak.

A " The Sun" továbbá idézi Rossi ügynökének szavait:

" The market price for Rossi is between £22million and £26million and we're negotiating with Barcelona. "

A Tottenham állítólag megadná a 26 millió Eurót, de a Villareal 30 milliót kér - minimum.

Amennyiben valóban akarjuk a Rossi-transzfert, akkor csak remélhetjük, hogy a skótók, méltóan a hírnevükhöz, eléggé "skótok" lesznek és nem verik fel az egekig Rossi árát...
- részemről vihetik....., nincs szükségünk középcsatárra, mert annak ott van Villa és valószínűleg a gólvágó csukáját is megtalálná, ha az eredeti helyére (középre) kerülne a szélről! A vérbeli bal szélső támadó kellene..., de igazán már azt sem értem, hogy Afellaytól miért akar mindenki szabadulni, mikor szélre egy kis bizalommal/ játéklehetőséggel akár ki is nőhetné magát!!?
Válasz küldése