Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.06.03. 20:52:42

Militot már eladták,eladtátok kis milliószor.Sőt Ő már a télen is ment volna.Szerintem ez más tészta.Ezekkel a képességekkel is persze,hogy szeretnék velük focizni,nagy pénzért,sikeresen jó hogy,DE ha kilógnék a sorból az engem frusztrálna és lelépnék,mert nem lehet mindenki Messi,Xavi,Iniesta,stb.
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.03. 20:49:22

albicelesteX írta:Mert nem látja be,hogy nokedli és nem hajlandó még csak kölcsönbe se elmenni.Pofátlanul hordja és méltatlanul a 9-es mezt.És ugyanúgy felmarkolja a prémiumokat,meg a dicsőségeket a semmire.
Milito nem ezt teszi? Akkor is ugyanúgy ott volt a 6 kupás csapattal, mikor 1 percet nem játszott egész évben. Figyu a kölcsönszerződéshez, pedig 3 fél kell. 2 klub és a játékos. Mondjuk én már hallottam tőle olyat, hogy itt szeretne maradni, de ki nem? Te nem így lennél? Messivel, Xavival és a társaival focizhatnál 100 ezer ember előtt jó pénzért. Sztem ez minden labdarúgó álma. A klub pedig, ha nagyon kölcsön akarná adni, vagy eladni, akkor pedig megtenné. Ha vkit kiutálnak egy helyről, akkor az nem szeret ott lenni. Viszont, ha bármikor gólt lőtt, akkor mindenki ugyanúgy borult a nyakába, mint mondjuk Messiébe.

Megjegyzem, hogy én is jobban szeretném, ha máshol folytatná, de sztem ezeket a szavakat nem érdemli meg.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2011.06.03. 20:48:13

nah szerintem most döntsétek el hogy akarjátok-e azt,hogy ez a topic nyitva legyen egész nyáron,mert szerintem ha ez így megy nemigen lesz nyitva 1 hétnél tovább...most ahogy visszaolvasgatom a hozzászólásokat,ez az oldal szinte teljes egészében azzal van tele,hogy Fabret szidjuk...komolyan,ennek mi értelme???
ezt utálom a legjobban,hogy mot mindenki elküldi az anyjába,aztán ha 2-3-év múlva tökéletesen pótolja Xavit,akkor a világ [auto_cenzúra] embere lesz...nevetséges h pár ember mire használjha a fórumot,mire pazarolja az idejét,és h mennyire nem gondolkozik mielött leirna vmit...
Kép
marquez2
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2007.12.07. 11:09:54
Tartózkodási hely: celldömölk

2011.06.03. 20:48:12

Érdekes felvetéseket olvasni ebben a topicban és ezen felbuzdúlva leírom én is a véleményem.
Szerintem nem, hogy nem fontos hanem elsődleges dolog a védelem megerősítése lenne, thiago silva pedig erre valószínüleg a megfelelő ember. Fiatal, magabiztos, jól hozza fel a labdákat. Valószínüleg hamar beilleszkedne és piquevel jó sokáig megoldhatná ezt a posztot, 20- ért zseniális lenne, de én akár 25-öt is adnék érte( ez csak az én véleményem).
Középpályára senkit, hangsúlyozom senkit ! Főleg nem 40-50 millákért padra egy fabregast. Ez az a poszt ahol toronymagasan a legerősebbek vagyunk a világon: xavi-ini-busi a tökéletes kezdő( ha világválogatottat kéne összeállítanom akkor is így nézne ki a középpálya, ezenkívül keita, aki megbízható és mindig a rangadókon a legjobb, masch nagyon jó helyettese businak és mint kiderült még univerzális is, ha kell akár afi is tud itt játszani, ja és thiago, aki maga a jövő.
Támadóposzton meg nálam aguero-sanchez-rossi a sorrend. Hogy miért?
Rossival esély sincs arra, hogy változzon a kezdő, se nem jobb, se nem tehetségesebb villanál vagy pedronal, 25-30millát meg azért, hogy legyen vki amikor egyiknek nem megy annyira? Hááát...én nem őt választanám.
Aguero szerintem messze a legtehetségesebb közülük. Nem vagyok benne biztos, hogy kezdő lenne, de nála már látok némi esélyt. Támadásba alighanem erősebb pedronal, csak azt nem tudom képes vagy még inkább hajlandó-e úgy presszionálni meg visszazárni mint pedrito, aki ebben sztem zseniális. Tény ami tény picivel nagyobb rizikó van az ő leigazolásában, ha másért nem akkor amiatt a +10 milláért amibe úgy néz ki, hogy kerülhet, de én úgy vagyok vele, hogy ha lehet akkor már a kezdőt kéne erősíteni, mert a rangadókon hacsak nincs sérülés úgy is a kezdő játszik.
Mindennel együtt éppen fordítva áll a dolog, de én úgy vok vele hogy hiszem ha látom a képet mondjuk sanchezze és rosellel a jobbján amint drága mezünket tartja maga elé és mosolyog mint tejbetök.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.06.03. 20:43:15

Mert nem látja be,hogy nokedli és nem hajlandó még csak kölcsönbe se elmenni.Pofátlanul hordja és méltatlanul a 9-es mezt.És ugyanúgy felmarkolja a prémiumokat,meg a dicsőségeket a semmire.
Kép
Daweed
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2011.03.13. 23:25:18

2011.06.03. 20:41:03

albicelesteX írta:Kicsit unalmas már ez a "Szegény Bojan"-ozás.Miért nem lehet szimplán az,hogy ennyi a csávó.Ráadásul még pofátlan is...Remélem sikerül elsuvasztani a nyáron.
Bojan miért lenne pofátlan?
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.03. 20:40:57

albicelesteX írta:Kicsit unalmas már ez a "Szegény Bojan"-ozás.Miért nem lehet szimplán az,hogy ennyi a csávó.Ráadásul még pofátlan is...Remélem sikerül elsuvasztani a nyáron.
Én se igazán szeretem Bojan játékát, de miért lenne pofátlan? Én még egy rossz szót nem hallottam tőle...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.06.03. 20:39:27

Kicsit unalmas már ez a "Szegény Bojan"-ozás.Miért nem lehet szimplán az,hogy ennyi a csávó.Ráadásul még pofátlan is...Remélem sikerül elsuvasztani a nyáron.
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.03. 20:34:57

Mihu írta:
Sanama írta: Igen,gusztustalan aljadék!
Mert látjuk Bojan milyen jó hogy itt maradt... Annyit játszik,hogy már nem bírja!
Azért csorgatja most a Barca Cesc után a nyálát, mert az Arsenalban vált remek játékossá. Ha itt marad, valószínűleg az lesz vele mint Bojannal. Hol játszott volna ? Akkor még Iniesta sem játszott mindig...
Milyen sz.r nekünk hogy van egy Iniestank, egy Xavink, egy Messink, egy Puyolunk....szegény Barca...

Xavi lenyilatkozta, hogy el akart igazolni, mert akkoriban olyan nevek álltak előtte a középpályán, többek között Pep is, hogy nem látta az esélyét annak hogy játéklehetőséghez jut. De végül a katalán szíve ittmarasztalta. És látjuk hogy mi lett belőle...Egyszerűen csak ki kellett volna várnia a sorát. Úgy mint a többinek. Nála a Més que un club fogalom ismeretlen. Az volt a lényeg hogy 16 évesen már jó sokat keressen.

Iniesta, Xavi, Puyol, Messi...csak ezeket a neveket tudom felsorolni...
Ha ilyen hszeket írsz sztem, akkor nyugodtan hagyd is abba az egészet. Te is ideges leszel mi meg még jobban, hogy milyen baromságokat írsz.

Én akkor még nem voltam Barca szurkoló, de 100%-ig biztos vagyok benne, hogy sem Puyol, sem Xavi nem volt akkora nagy sztárnak beállítva. Mindketten az idők során egyre jobban érettek meg. Nem pedig 18-20 évesen. Messi pedig egy zseni. Másrészt pedig már 18-19 évesen stabil kezdő volt. Meg azt is tudjuk, hogy a Barca egy normális életet "adott" neki. Ha nem fizetik a kezelést most lenne vagy 140-150 centi. Úgyhogy nála a hála is bőven közrejátszott az egészben.

És nálad mit jelent az, hogy Més que un club? Olyan játékost szidsz, aki nagy valószínűséggel előbb vagy utóbb nálunk fog játszani. Persze mikor a sikerek jönnének, akkor egyből kezes bárány lenne Fabregas.

Ismétlem, előbb gondolkozz, aztán írj!
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.06.03. 20:28:45

Sanama írta: Igen,gusztustalan aljadék!
Mert látjuk Bojan milyen jó hogy itt maradt... Annyit játszik,hogy már nem bírja!
Azért csorgatja most a Barca Cesc után a nyálát, mert az Arsenalban vált remek játékossá. Ha itt marad, valószínűleg az lesz vele mint Bojannal. Hol játszott volna ? Akkor még Iniesta sem játszott mindig...
Milyen sz.r nekünk hogy van egy Iniestank, egy Xavink, egy Messink, egy Puyolunk....szegény Barca...

Xavi lenyilatkozta, hogy el akart igazolni, mert akkoriban olyan nevek álltak előtte a középpályán, többek között Pep is, hogy nem látta az esélyét annak hogy játéklehetőséghez jut. De végül a katalán szíve ittmarasztalta. És látjuk hogy mi lett belőle...Egyszerűen csak ki kellett volna várnia a sorát. Úgy mint a többinek. Nála a Més que un club fogalom ismeretlen. Az volt a lényeg hogy 16 évesen már jó sokat keressen.

Iniesta, Xavi, Puyol, Messi...csak ezeket a neveket tudom felsorolni...
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.03. 20:23:48

Mihu írta:
krampusz írta:Nagyon remélem, hogy még 25öt se adunk Cesc-ért.Jó játékos,de .... Érdemes elolvasni Mundon a szavazás állását, sokat elárul....
http://translate.google.com/translate?u ... en&ie=UTF8 . Nem olyan tökös legény sajnos Cesc- ha annyira akart vna jönni- már lett vna alkalma megírni azt a bizonyos papírt. Thiago-t meg hatalmas hiba lenne bármilyen formában belevonni az üzletbe,bár szerintem sajnos nem marad(amit pár év múlva nagyon megfogunk bánni).....:evil: :evil: :evil: :evil:
Nem véletlenül kapott füttykoncertet a BL visszavágón...És még utána az apjának állt feljebb...Semmi keresnivalója itt egy olyan játékosnak, aki elárulta a klubot. Az ő helyében nem lenne pofám saját nevelésként úgy itt játszani, hogy kifizettek értem 30-40 milliót.
Normálisak vagytok :?: Miért ne igazolhatott volna el? 16 éves gyereknek egy zsíros szerződést ajánlottak. Sztem erre 100-ból 95-en legalább rábólintanak. A rangsorban olyanok voltak előtte, mint Xavi, Iniesta, vagy Deco. Sztem teljesen logikus lépés volt, hogy elment. Amióta ott van sokat fejlődött, ráadásul egy hajszál híján múlt a BL sikere :D Persze az már más kérdés, hogy azon kívül szinte semmi, de hát arról már nem ő tehetett. Amiről ő tehetett az viszont az, hogy a 2012-ben lejáró szerződését 2015-ig meghosszabbította. Az meg, hogy ilyen magas az ára... Ne játszott volna jól? Sztem ezt ti se gondoltátok komolyan. Előbb gondolkodjatok, aztán írjatok. Az évek folyamán rengeteget fejlődött és érett játékos lett, aminek meg lett az "ára". Teljesen érthető, hogy visszaakar térni oda, ahol felnőtt. Persze ehhez az is hozzájárul, hogy itt nyerhet kupákat is, de ez mindenkinek számít, úgyhogy tökmind1.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.06.03. 20:22:27

Mihu írta:
krampusz írta:Nagyon remélem, hogy még 25öt se adunk Cesc-ért.Jó játékos,de .... Érdemes elolvasni Mundon a szavazás állását, sokat elárul....
http://translate.google.com/translate?u ... en&ie=UTF8 . Nem olyan tökös legény sajnos Cesc- ha annyira akart vna jönni- már lett vna alkalma megírni azt a bizonyos papírt. Thiago-t meg hatalmas hiba lenne bármilyen formában belevonni az üzletbe,bár szerintem sajnos nem marad(amit pár év múlva nagyon megfogunk bánni).....:evil: :evil: :evil: :evil:
Nem véletlenül kapott füttykoncertet a BL visszavágón...És még utána az apjának állt feljebb...Semmi keresnivalója itt egy olyan játékosnak, aki elárulta a klubot. Az ő helyében nem lenne pofám saját nevelésként úgy itt játszani, hogy kifizettek értem 30-40 milliót.
Igen,gusztustalan aljadék!
Mert látjuk Bojan milyen jó hogy itt maradt... Annyit játszik,hogy már nem bírja!
Azért csorgatja most a Barca Cesc után a nyálát, mert az Arsenalban vált remek játékossá. Ha itt marad, valószínűleg az lesz vele mint Bojannal. Hol játszott volna ? Akkor még Iniesta sem játszott mindig...
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.03. 20:18:43

krampusz írta:Thiago-t meg hatalmas hiba lenne bármilyen formában belevonni az üzletbe,bár szerintem sajnos nem marad(amit pár év múlva nagyon megfogunk bánni).....:evil: :evil: :evil: :evil:
Ezt most mire is alapoztad? Egy hír nem volt arról, hogy menni fog. Annyi volt, hogy az Atletico szeretné, de teszem föl a kérdést ki nem? Előre meg minek aggódsz?
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.06.03. 20:18:37

krampusz írta:Nagyon remélem, hogy még 25öt se adunk Cesc-ért.Jó játékos,de .... Érdemes elolvasni Mundon a szavazás állását, sokat elárul....
http://translate.google.com/translate?u ... en&ie=UTF8 . Nem olyan tökös legény sajnos Cesc- ha annyira akart vna jönni- már lett vna alkalma megírni azt a bizonyos papírt. Thiago-t meg hatalmas hiba lenne bármilyen formában belevonni az üzletbe,bár szerintem sajnos nem marad(amit pár év múlva nagyon megfogunk bánni).....:evil: :evil: :evil: :evil:
Nem véletlenül kapott füttykoncertet a BL visszavágón...És még utána az apjának állt feljebb...Semmi keresnivalója itt egy olyan játékosnak, aki elárulta a klubot. Az ő helyében nem lenne pofám saját nevelésként úgy itt játszani, hogy kifizettek értem 30-40 milliót.
krampusz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2007.06.26. 22:13:09

2011.06.03. 20:14:11

Nagyon remélem, hogy még 25öt se adunk Cesc-ért.Jó játékos,de .... Érdemes elolvasni Mundon a szavazás állását, sokat elárul....
http://translate.google.com/translate?u ... en&ie=UTF8 . Nem olyan tökös legény sajnos Cesc- ha annyira akart vna jönni- már lett vna alkalma megírni azt a bizonyos papírt. Thiago-t meg hatalmas hiba lenne bármilyen formában belevonni az üzletbe,bár szerintem sajnos nem marad(amit pár év múlva nagyon megfogunk bánni).....:evil: :evil: :evil: :evil:
daffy írta:
Sanama írta:A Sport azt írja,hogy a napokban tehet a Barca ajánlatot Fabregasért,amit kb. 29-33 milla között lesz, arra hivatkozva,hogy az utolsó évben teljesítménye alapján esett az ára Fabregasnak.

Bojanért pedig a Betis is bejelentkezik.

A Rossi hadműveletbe pedig probaljak bevonni Maxwellt.
talán az angol sajtó írta,hogy a real érdeklődött fabregas ára felől és 50 milliós választ kapott. szerintem 35-40 alatt nem tudjátok megvenni.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.03. 20:13:06

Messithebest írta:A másik meg, milyen 60 millió??? Emberek, csak nem elfelejtettük hogy a BL győzelemért 126 millát kaptunk. Szerintem simán félre lehet ebből rakni 30-40et, többi meg mehet játékosok fizetésébe.
A 126 millát nem úgy kell venni, hogy a klub 126 millát kapott zsebbe. Ennek egy jó része a klub saját bevétele a jegyekből, reklámokból, aztán a televíziós jogokból, az extra pedig a plusz pénz, amit a csapat az UEFA-tól kapott, és a játékosok áremelkedés a győzelem miatt. Tehát az első fele szinte majdnem minden évben ugyanaz. Az áremelkedéssel fölösleges számolni, mert a "jobbak" úgyis maradnak, a plusz pénz meg az UEFA-tól sztem már nem lehet olyan nagyon sok (bár ki tudja?).

Egyébként fölösleges ennyire hú, de nagy igazolásokat terveznetek, mert minek? Cserepadra meg fölösleges olyan hú de sokat költeni. Hozzuk el Rossit és akkor megoldódik a csatár probléma, hátul pedig vhogy "kapargassuk össze" a 8-9 embert. Inkább törlesszük az adósságot és akkor később mikor már nem lesz, vagy jóval kevesebb lesz, akkor lehet többet is költeni. Minden csapatnak az alapja a jó pénzügyi helyzet. Most mi ilyen szempontból nem állunk annyira jól, de mikor kéne rendbe tenni a klubot, ha nem akkor amikor sikerek vannak?
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
maki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2011.02.05. 04:51:08
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.03. 20:11:13

sjd írta:
Messithebest írta: A másik meg, milyen 60 millió??? Emberek, csak nem elfelejtettük hogy a BL győzelemért 126 millát kaptunk. Szerintem simán félre lehet ebből rakni 30-40et, többi meg mehet játékosok fizetésébe.
Azt is elfelejtettük, hogy két éve is kaptunk ugyanennyit, de egy fillért se látott a klub belőle, mert irreális bónuszokat ígértek és aztán fizettek is ki a játékosoknak
Idén elvileg 16 millióval többet hozott a BL-győzelem, de a prémiumokat szerencsére nem növelték, így azért remélhetőleg csak jutott valami a klubnak is.
Apart from a right foot, Rivaldo had everything.
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2011.06.03. 20:09:56

a klub semmit nem tudott csinálni mivel nem volt szerződése, így nem tarthatták itt..

Fabregas most elment, jó lenne ha sikerülne valamit kikönyörögnie Wenger óvóbácsinál
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.06.03. 20:07:51

Messithebest írta:
Ez így van igen, de ha a Barca azt mondja hogy nem akkor nem. Tehát mégis csak....
Nem-nem....a Barcának annyi beleszólása van az ilyenekbe, mint abba, hogy egy lejárt szerződésű játékos hova igazol. Magyarul zéró. Szerinted miért voltak felháborodva múltkor is, mikor az egyik tehetségünket megint megkörnyékezte az Arsenal? A klubnak semmilyen beleszólása nincs. Nem a klub alkalmazottjai a játékosok, így az Ő döntésükön múlik, hogy elmennek-e vagy sem. Többek között ezért is tartom patkánynak Fabregas-t.
Daweed
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2011.03.13. 23:25:18

2011.06.03. 20:02:43

Messithebest írta:
Daweed írta:
Messithebest írta:Hát ez besz*rás.... Minek ide Fabregas könyörgöm????? Vagy ha ennyire kell, miért nem tartottuk meg anno?? Van az a mondás hogy: Gondolkodj, mielőtt cselekszel.... hát ez nem jött össze...
Én úgy tudom, hogy azért nem tartottuk meg Fabregast, mert spanyolban csak 18 évtől lehet profi szerződést ajánlani valakinek, viszont Fabregas még nem volt ennyi amikor elvitte az Arsenal, szal ő rajta múlt, hogy marad-e vagy sem. Angliában talán 16 évtől van profi szerződés.
Messivel is ez volt a helyzet, de ő maradni akart, pedig asszem az Inter 1 millával többet ajánlott neki mint a Barca.
Ez így van igen, de ha a Barca azt mondja hogy nem akkor nem. Tehát mégis csak....
Jah, én azt hittem, hogy a klubnak nem nagyon volt beleszólása :D
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.06.03. 19:55:06

Daweed írta:
Messithebest írta:Hát ez besz*rás.... Minek ide Fabregas könyörgöm????? Vagy ha ennyire kell, miért nem tartottuk meg anno?? Van az a mondás hogy: Gondolkodj, mielőtt cselekszel.... hát ez nem jött össze...
Én úgy tudom, hogy azért nem tartottuk meg Fabregast, mert spanyolban csak 18 évtől lehet profi szerződést ajánlani valakinek, viszont Fabregas még nem volt ennyi amikor elvitte az Arsenal, szal ő rajta múlt, hogy marad-e vagy sem. Angliában talán 16 évtől van profi szerződés.
Messivel is ez volt a helyzet, de ő maradni akart, pedig asszem az Inter 1 millával többet ajánlott neki mint a Barca.
Ez így van igen, de ha a Barca azt mondja hogy nem akkor nem. Tehát mégis csak....
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.06.03. 19:54:41

Messithebest írta: A másik meg, milyen 60 millió??? Emberek, csak nem elfelejtettük hogy a BL győzelemért 126 millát kaptunk. Szerintem simán félre lehet ebből rakni 30-40et, többi meg mehet játékosok fizetésébe.
Azt is elfelejtettük, hogy két éve is kaptunk ugyanennyit, de egy fillért se látott a klub belőle, mert irreális bónuszokat ígértek és aztán fizettek is ki a játékosoknak
Daweed
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2011.03.13. 23:25:18

2011.06.03. 19:50:41

Messithebest írta:Hát ez besz*rás.... Minek ide Fabregas könyörgöm????? Vagy ha ennyire kell, miért nem tartottuk meg anno?? Van az a mondás hogy: Gondolkodj, mielőtt cselekszel.... hát ez nem jött össze...
Én úgy tudom, hogy azért nem tartottuk meg Fabregast, mert spanyolban csak 18 évtől lehet profi szerződést ajánlani valakinek, viszont Fabregas még nem volt ennyi amikor elvitte az Arsenal, szal ő rajta múlt, hogy marad-e vagy sem. Angliában talán 16 évtől van profi szerződés.
Messivel is ez volt a helyzet, de ő maradni akart, pedig asszem az Inter 1 millával többet ajánlott neki mint a Barca.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.03. 19:45:49

Sanama írta:A Sport azt írja,hogy a napokban tehet a Barca ajánlatot Fabregasért,amit kb. 29-33 milla között lesz, arra hivatkozva,hogy az utolsó évben teljesítménye alapján esett az ára Fabregasnak.

Bojanért pedig a Betis is bejelentkezik.

A Rossi hadműveletbe pedig probaljak bevonni Maxwellt.
talán az angol sajtó írta,hogy a real érdeklődött fabregas ára felől és 50 milliós választ kapott. szerintem 35-40 alatt nem tudjátok megvenni.
Daweed
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2011.03.13. 23:25:18

2011.06.03. 19:42:34

pityi13 írta:
Daweed írta:
Sanama írta:A Sport azt írja,hogy a napokban tehet a Barca ajánlatot Fabregasért,amit kb. 29-33 milla között lesz, arra hivatkozva,hogy az utolsó évben teljesítménye alapján esett az ára Fabregasnak.

Bojanért pedig a Betis is bejelentkezik.

A Rossi hadműveletbe pedig probaljak bevonni Maxwellt.
A Fabregasos tetszene, ha eljönne ennyiért :D
A Bojanos nem tetszik, max ha sokat adnak érte
A Rossis pedig szerintem k jó üzlet lenne :D
Az első lehetőséget el is lehet felejteni,az ágyúsok se hülyék hogy ennyiért oda adják nekünk.Bojan sok pénzért elmehet,mert ha Rossit megvesszük akkor fele annyit se fog játszani mit eddig.Rossi= mondjuk 20 milla+ valaki.
Szerintem sem adja ide ennyiért az Arsenal, de hátha kikönyörgi Fabregas hogy eljöhessen :D
Ha Rossi jön, szerintem sokkal nagyobb lesz a rotálás a támadó szekcióban, mint ebben az idényben volt, mert sztem Pep sokkal nyugodtabb szívvel küldi pályára az olaszt, mint Krikicet, ami érthető is.
Válasz küldése