Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.06.04. 01:13:50

Én különösebben nem ítélem el Fabregast a távozása miatt. Mérlegelnie kellett nagyon sok dolgot, tudjuk, hogy az apja is nagyon erősen befolyásolta (mint ilyen korban mindenkit) és egyáltalán nem biztos, hogy rosszul választott. Lehet, ha a Barcával marad hasonló szinten jegyzett játékos lenne, több trófeával, de az is lehet, hogy szenvedett volna a nagyobbak árnyékában. Franc tudja. Az, hogy a világ egyik legjobb középpályásaként van számon tartva és a világ legjobb klubja ostromolja évek óta legalábbis azt mutatja, hogy el nem kúrta a pályafutását.

Én nem kedvelem, nem utálom, bár szimpatikusnak egyáltalán nem mondhatnám. Nem zavar, ha kiadunk érte soktízmillió eurot, nem az én pénzem és bőven lehet, hogy még jobb befektetéssé is válik, mint az átigazolásokkor elfolyt összegek az elmúlt években.

Thiagot én mindenképpen megtartanám, de - már korábban kifejtettem - nem fogok rajta elcsodálkozni, ha esetleg Guardiola úgy dönt, hogy nem akarja megtartani minden áron.


Egyébként internetes szavazások ide, törzsszurkolók véleménye oda, meggyőződésem, hogy ha létrejön a transzfer a Fabregas feliratos mezekből több fog fogyni, mint David Villa nevével és a játékostársak is keblükre ölelik.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.06.03. 22:31:17

Barcaman1993 írta: 1. Te mióta, vagy katalán?
2. Ezt hagyjuk. Te nem tudsz engem, én meg téged meggyőzni.
1: Erre én is kíváncsi lennék hogy ez hogy jött ki neked hogy én katalán vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
2: Ne hagyjuk. Magyarázd meg nekem hogy miért következik abból, hogy egy játékost nem szeretek a csapatból, az, hogy az egész csapatot nem szeretem. Ja hogy nem tudod megmagyarázni. Az már nem az én bajom...
Barcaman1993 írta: Van 8 sajátnevelésű játékosunk a kezdőben, Ti meg azon idegeskedtek, hogy Fabregas (aki a padra jönne) nem várta meg, hogy mikor jön el az ő ideje.
Tehát ez is azt mutatja, hogy a saját neveléseinknek rendkívül jó esélye van arra, hogy stabil kezdők legyenek az A csapatnál...Kivárhatta volna a sorát. Jó esélye volt arra hogy kezdővé váljon.
Messithebest írta:..... de még mindig áll a kérdésem: Ha nekünk ilyen roppant fontos Fabregas, akkor mi a jó francért nem tartottuk meg????? Értem én, hogy el akart menni, de, ha a Barca azt mondja, hogy, fiam, nem mész te sehova, akkor sakk-matt és itt marad...... nem tud micsinálni.....
A kérdésedet akárhányszor teszed fel, mindig az lesz a válasz, hogy a klub nem tehet semmit a fiatalok eligazolása ellen. 18 éven alul nem Ők döntenek hogy mennek vagy maradnak.
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.06.03. 21:57:26

Szvsz. Arsene útWenger bácsi nagyon is jól tudja, hogy mit csinál, amikor pont Thiago bevonását kérte a "Fabregas visszatérése" - saga újabb felvonásában.
Csakhogy: ha Thiagot most átpasszoljuk, akkor 4-5 év múlva kb. ugyanígy fogjuk nyüszítve kaparni érte az Arsenal kapuit, mint most Cesc esetében.
Egy szó, mint száz: Cesc a tavaly nyári alakításával kiérdemelte Katalóniában a " Judas 2 " nevet és sokan nem akarják azt, amit talán Mihu írt le lentebb, de ha nem akkor elnézést - tehát, hogy olyasvalaki rázza magát büszkén címert csókolgatva, mint saját nevelés, aki a több pénz csábításának engedve lelépett és amikor jól megy a szekér odahaza, akkor ő is fel akar rá ülni és még szerződést is hosszabbít aranyosan, hogy biztosan jó sokat kelljen érte kipengetni.
/ ...és ne vegyétek fixre, hogy ha esetleg újra az Arsenal ellen kellene pályára lépni, nem verné ki a huppot, mint Henry tavaly, hogy ő bizony nem lép pályára...stb./
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.03. 21:55:54

Messithebest írta:
Barcaman1993 írta: 4. Ebben a Xavis és Iniestas infóban csak egy dolog zavar engem. Ez mind mikulás kupa meg ifieredmények.
Mikulás kupa omg... :lol: ennél nagyobb hülyeséget régen olvastam..... de még mindig áll a kérdésem: Ha nekünk ilyen roppant fontos Fabregas, akkor mi a jó francért nem tartottuk meg????? Értem én, hogy el akart menni, de, ha a Barca azt mondja, hogy, fiam, nem mész te sehova, akkor sakk-matt és itt marad...... nem tud micsinálni.....
MERT NEM TUDTUK!!! mert nem volt beleszólása a Barcának abba, hogy hova igazol, mivel velünk nem lehetett szerződést kötnie a spanyol szabályok miatt, Angliában alacsonyabb a korhatár a profi szerződéshez. De ezt már rengetegszer leírták.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.06.03. 21:50:32

Barcaman1993 írta: 4. Ebben a Xavis és Iniestas infóban csak egy dolog zavar engem. Ez mind mikulás kupa meg ifieredmények.
Mikulás kupa omg... :lol: ennél nagyobb hülyeséget régen olvastam..... de még mindig áll a kérdésem: Ha nekünk ilyen roppant fontos Fabregas, akkor mi a jó francért nem tartottuk meg????? Értem én, hogy el akart menni, de, ha a Barca azt mondja, hogy, fiam, nem mész te sehova, akkor sakk-matt és itt marad...... nem tud micsinálni.....
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
krampusz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2007.06.26. 22:13:09

2011.06.03. 21:48:44

Nincs semmi bajom a koroddal!!! Azzal meg legfőképp nem ha véleményed van. Cesc nagyon is hasznára válna csapatnak-még ha csereként is-,de nem hiteles, sajnos!!! Ha már annyira akart volna jönni, már rég kiállt vna és elmondta van Wenger-nek&Ágyusoknak:köszönöm a lehetőséget-hálás is vok érte,de ennyi volt, váltani akarok!!! Ehelyett még mindkét kapura játszik. Hallotta-olvasta- valaki Cesc-t nyilatkozni,Barcában akarok játszani?! Abban meg teljesen igazad van, úgyse mi döntjük el, hogy ki jön, marad....
Barcaman1993 írta:
krampusz írta:.........

Nem kell itt a korra fogni semmit. Nehogy ne lehessen már egy kialakult véleményem, ....Másrészt pedig a csapatot a technikai team állítja össze és nem mi szurkolók. Itt leírhatjuk mi a véleményünket, meg a katalán barátaink, de mi értelme? Én is Fabregas ellen vagyok, de csak azért szidni, kifütyülni, mert nem itt lett híres, egyszerűen bunkóság. .......
.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.06.03. 21:47:38

Szerintem ha jön Cesc, ha nem, jól járunk. Egyik esetben itt lesz egy Cesc, aki azért csak beilleszkedne se perc alatt, másik esetben pedig Thiago marad, és bizonyíthat szvsz.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.03. 21:43:07

Barcaman, alapvetően nem kéne ilyen lekezelően írni, és akkor nem ugrana neked senki :wink: ami tény, a Barcelonában élő katalánok Thiagot akarják, és nem Fabregast. Én szeretném, ha hazajönne a játéktudása miatt, és a játékosokkal való jó kapcsolata miatt. De teljesen megértem, és egyet is értek az érzelmi oldallal, akik azt mondják, hogy "áruló" és ne jöjjön ide, most már Thiago megcsinálja azt, amit ő nem tudott.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.03. 21:38:18

maki írta:Victor_Valdes leírta a lényeget, én csak annyit tennék hozzá, hogy az az érzésem (bár nem tudhatni), hogy ha az Arsenallal címeket szerezne, meg sem fordulna Fábregas fejében, hogy visszatérjen. Ha jön, nem lesz a kedvencem, de azért utálni sem fogom, inkább a vezetőség szerezne egy hatalmas fekete pontot azzal, hogy így elpazarolja Thiagot.
Tudtam, hogy kihagytam valamit, Te megfogalmaztad, ha az Arsenal lenne a csúcson most, és nem mi, meg sem fordulna a fejében, hogy mártírként hazatérjen.

Ettől függetlenül, nem fogom utálni ha ideigazol, de azzal Thiago sorsa meg is pecsételődne szvsz... amiért nagyon nagy kár lenne. :?
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
maki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2011.02.05. 04:51:08
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.03. 21:36:03

Victor_Valdes leírta a lényeget, én csak annyit tennék hozzá, hogy az az érzésem (bár nem tudhatni), hogy ha az Arsenallal címeket szerezne, meg sem fordulna Fábregas fejében, hogy visszatérjen. Ha jön, nem lesz a kedvencem, de azért utálni sem fogom, inkább a vezetőség szerezne egy hatalmas fekete pontot azzal, hogy így elpazarolja Thiagot.
Apart from a right foot, Rivaldo had everything.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.03. 21:35:44

A kinti szurkolók annyiban többek, hogy ebben élnek..mi pedig nem. :)

Barca, saját magad ellen beszélsz valahol, ha elolvasod még egyszer a hsz-eid. Fabregas lelépett mert kezdő akart lenni...most meg visszajönne a padra..(Te írtad, hogy a padra jönne..) ez kicsit WTF? nem? Annyi a különbség, hogy párszázezer euróért nme érte meg padozni, meg egy két meccsre beszállni akkoriban, most meg megéri akár tartalékosnak is lenni évi több millióért..
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.06.03. 21:34:29

Barcaman1993 írta:
Firefox írta:Egy kicsi OFF:
Rossi góljával vezet Olaszország, Abidal öngóljával egyenlített Fehéroroszország.
OKÉ, csak ez nem az a TOPIC :D
Inkább örülnünk annak, hogy ennyi sajátnevelési jó :!: játékosunk van és nem azon idegeskedni, hogy mi nincs. Van 8 sajátnevelésű játékosunk a kezdőben, Ti meg azon idegeskedtek, hogy Fabregas (aki a padra jönne) nem várta meg, hogy mikor jön el az ő ideje.
Szerinted miért ide írtam?Hát azért, mert itt sokan vannak.Egyébként meg direkt oda írtam hogy "OFF", hogy ne legyen belőle probléma.
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.03. 21:32:47

lluisllach89 írta:
Barcaman1993 írta:
Mihu írta:1:Tehát akkor a katalánok 80%-a sokkal hülyébb mint te...értem én...

1. Te mióta, vagy katalán?
Ez hogy jött ki? :D
Kicsit olvass vissza, nehéz lenne megszerkeszteni :D Nem én vetettem fel, én csak válaszoltam mihunak.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.03. 21:31:33

Firefox írta:Egy kicsi OFF:
Rossi góljával vezet Olaszország, Abidal öngóljával egyenlített Fehéroroszország.
OKÉ, csak ez nem az a TOPIC :D
Inkább örülnünk kéne annak, hogy ennyi sajátnevelési jó :!: játékosunk van és nem azon idegeskedni, hogy mi nincs. Van 8 sajátnevelésű játékosunk a kezdőben, Ti meg azon idegeskedtek, hogy Fabregas (aki a padra jönne) nem várta meg, hogy mikor jön el az ő ideje.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2011.06.03. 21:33:13-kor.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.06.03. 21:30:09

Barcaman1993 írta:
Mihu írta:1:Tehát akkor a katalánok 80%-a sokkal hülyébb mint te...értem én...
2: Az hogy nem szeretek egy játékost, az miben befolyásolja az egész csapat iránti szeretetemet?

Lehet hogy 3 évvel hamarabb születtél, és okosabb dolgokat tudsz mondani mint én, de több dolgot összekapcsolni, még nem igazán megy. Gyúrjál még erre egy kicsit.

3: Mikulás kupa...wow. Ha neked egy utánpótlás EB Mikulás kupa akkor nem igazán vagy tisztában a foci szamárlétrájával.

Köszönöm, kérem kaccsojja ki.
1. Te mióta, vagy katalán?
Ez hogy jött ki? :D
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.06.03. 21:27:56

Egy kicsi OFF:
Rossi góljával vezet Olaszország, Abidal öngóljával egyenlített Fehéroroszország.
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.03. 21:26:20

Mihu írta:1:Tehát akkor a katalánok 80%-a sokkal hülyébb mint te...értem én...
2: Az hogy nem szeretek egy játékost, az miben befolyásolja az egész csapat iránti szeretetemet?

Lehet hogy 3 évvel hamarabb születtél, és okosabb dolgokat tudsz mondani mint én, de több dolgot összekapcsolni, még nem igazán megy. Gyúrjál még erre egy kicsit.

3: Mikulás kupa...wow. Ha neked egy utánpótlás EB Mikulás kupa akkor nem igazán vagy tisztában a foci szamárlétrájával.

Köszönöm, kérem kaccsojja ki.
1. Te mióta, vagy katalán?
2. Ezt hagyjuk. Te nem tudsz engem, én meg téged meggyőzni.
3. EB :arrow: ifieredmény, Kupa :arrow: Mikulás Kupa
Keirrisonból mi lett? Sztem nála nagyobb tehetséget nem kell mondani. Ezek az évek után meg nem hiszem, hogy jön neki egy nagyobb áttörés.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.03. 21:24:01

Emberek, elnézést, hogy bele merek folyni a vitába, a 95-ös születésemmel, lassan szégyellem magam.. :lol:

Leírom már a véleményem, mert rohadtul sok a szabadidőm éppen...

Szóval, attól, hogy nekem személy szerint Busquets nem szimpatikus, sőt ki nem állhatom, amikor próbál CR-hez felnőni színészi alakításban. Most akkor én nem vagy Barca drukker, vagy mi? :oops: Anno Sylvinho volt a kedvencem mégis a barcának szurkolok még mindig, hogy is van ez? :D
Attól, hogy valaki nem szimpatikus egy csapatban, vagy valakik, nem szurkolhatok nekik?

Fabregast meg azért nem szeretném ha ideigazolna, mert ingyen távozott és van pofája kiállni, hogy ő visszavágyik meg mit tudom én? Amikor meg cselekedni is kéne, nem csak a nagy szánkat jártatni, akkor máris jó volt neki a helyén az Arsenalba.. :roll: Lehet, hogy arra a sorsra jutott volna, mint most Bojan, de most egy +40 millióért vásárolt saját nevelés miatt aki a könnyebb utat választotta, pazaroljuk el Thiagot, aki ingyen van, prá éven belül túlnőheti Fabregast, ráadásul ő képes volt arra amira a nagy Fabre nem... végigjárni a szamárlétrát. Esetlegesen Fabre érkezése, és Thiago feledésbe merülése a többi fiatal számára milyen példát mutatna? Azt, hogy járjuk végig a szamárlétrát, várjuk ki a sorunk, és mehetünk a sunyiba, mert vesznek helyettünk mást.. :oops: Ja, ez pont a Barcához illő felfogás. :)
Na meg ott van az a pár ezer IGAZI szurkoló, akik azt mondják, hogy nem kell ide Fabregas, ők mindannyian hozzá nem értő idióták..

Hozzászólva a többi igazoláshoz, egy védő mindenképpen szükséges, bevallom őszintén Sanchez-t még csak FM-be láttam játszani, ott nagy zsugás a srác. :D Viccet félretéve, jöhet ide Rossi, vagy az atyaúristen is, ha Pep nem hajlandó rotálni, láthattuk mennyi lehetőséghez jutott Bojan a már lefutott meccseken is... :roll:

Ja, és óriási a színvonal feljebb tolódása ebben a topicban, régebben ömlött a szhar, most már csak csordogál. :)

Barcaman1993: Nem érted a lényeget! Nem azért fütyülik ki, és vetik meg Fabregast, mert nem itt lett híres, hanem mert lelépett ingyen, az egyszerűbb utat választotta, most meg a jövő egyik legnagyobb tehetsége, felveheti a szo.póálarcot, mert neki olyan kedve van, hogy vissza akar térni a legjobb csapathoz. :idea:
Mellesleg, ha jól olvasom itt a kommenteket, Te kezdtél el bunkózni, meg személyeskedni, kicsit lejjebb vehetnéd a fokozatot, bár bocsánatot kérek mindenkitől, én nem szólok bele semmibe a 15 évemmel! :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Victor_Valdes 2011.06.03. 21:30:15-kor.
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.06.03. 21:21:19

Barcaman1993 írta:
1. Lehet, hogy 93-ban születtem, de értelmesebbeket tudok írni, mint te (bocs, ha esetleg ezzel megbántalak)
2. Ha nem szereted azokat, akik itt játszanak mi értelme van nekik szurkolni? Én se szeretem, ha Sergio fetreng a földön, de attól még a posztján egyedülálló és remek szűrő emberke.
3. Én Veszprémben lakom, ahol ugye van egy normális kézi csapat. Legutóbb mikor itt volt a Barcelona (nem idén), akkor ugye pár jó magyar leárulózta a mi jó öreg Nagy Lászlónkat. Én nem mondom, hogy bírom, de miért szolgált ő erre rá? És ugyanez vonatkozik Fabregasra? Mi rosszat tett? Nem itt lett világhírű... Nagy dolog, az ő élete és nem a Barcelonáé és nem a tied, vagy az enyém. Még mindig állítom, hogy 100-ból 95-en legalább ezt tették volna.
4. Ebben a Xavis és Iniestas infóban csak egy dolog zavar engem. Ez mind mikulás kupa meg ifieredmények. Semmi, de semmi nem garantálta, hogy ők ilyen játékosok lesznek. Hány, meg hány olyan ember van, aki új Maradonának és Pelének lettek kikiálltva és semmi nem lett belőlük. Aztán itt van egy még közelebbi példa. Pár éve ugye, most pontosan nem emlékszem, de vagy az U21-es, vagy az U19-es csapatunk VB 3. lett. Mi lett belőlük? Komanból lett egy nemzetközi szinten "tűrhető" játékos a többiek eltűntek a süllyesztőben. Aztán, ami Fabregast igazolja, hogy 17 évesen a BL döntős Arsenal alapembere volt. Mi kell még?
1:Tehát akkor a katalánok 80%-a sokkal hülyébb mint te...értem én...
2: Az hogy nem szeretek egy játékost, az miben befolyásolja az egész csapat iránti szeretetemet?

Lehet hogy 3 évvel hamarabb születtél, és okosabb dolgokat tudsz mondani mint én, de több dolgot összekapcsolni, még nem igazán megy. Gyúrjál még erre egy kicsit.

3: Mikulás kupa...wow. Ha neked egy utánpótlás EB Mikulás kupa akkor nem igazán vagy tisztában a foci szamárlétrájával.

Köszönöm, kérem kaccsojja ki.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.03. 21:13:55

krampusz írta:Igazad van, nem vok normális(Párom is mindig ezt mondja). Gondolom 93 a születési éved, mindenki volt fiatal olyan mint Te(Én is,+16ide). Megnyilvánulásod feltételezem korodból adódik. Sport.es &ElMundon+egyéb kinti oldalakon-ha akarod-elolvashatod-véleményeket Cesc és egyéb alternatívákról.

Nem kell itt a korra fogni semmit. Nehogy ne lehessen már egy kialakult véleményem, főleg ha úgy szidnak embereket, hogy arra nem szolgálnak rá. Másrészt pedig a csapatot a technikai team állítja össze és nem mi szurkolók. Itt leírhatjuk mi a véleményünket, meg a katalán barátaink, de mi értelme? Én is Fabregas ellen vagyok, de csak azért szidni, kifütyülni, mert nem itt lett híres, egyszerűen bunkóság. Ha meg vissza akar jönni, akkor meg áruló. Számomra érthetetlen az egész.

A sport.es-t szoktam olvasgatni, de a kommentek nem érdekelnek.

Szerk: Megyek is. Ha nem tudtok olyan hozzászólásokat írni amit érdemes lenne elolvasni, akkor fölösleges itt lenni. Úgy szidtok másokat, hogy nincs rá okotok. Ha egy ember védelmébe veszik akár Bojan, akár Fabregast, vagy tudom is én, hogy kit egyből neki ugrotok, hogy 93. Ki nyugodtan, ki ingerülten. Ha nyugodnak a kedélyek, majd visszanézek, de ennek semmi értelme, ha idegesek vagytok és akkor úgy oltjátok az embert.

Minek olvasnék katalán, meg spanyol kommenteket? Ugyanolyan emberek, mint mi. Ugyanazokat írják, mint mi ide.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2011.06.03. 21:22:48-kor.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.03. 21:06:50

Mihu írta:
Barcaman1993 írta: Ha ilyen hszeket írsz sztem, akkor nyugodtan hagyd is abba az egészet. Te is ideges leszel mi meg még jobban, hogy milyen baromságokat írsz.

Én akkor még nem voltam Barca szurkoló, de 100%-ig biztos vagyok benne, hogy sem Puyol, sem Xavi nem volt akkora nagy sztárnak beállítva. Mindketten az idők során egyre jobban érettek meg. Nem pedig 18-20 évesen. Messi pedig egy zseni. Másrészt pedig már 18-19 évesen stabil kezdő volt. Meg azt is tudjuk, hogy a Barca egy normális életet "adott" neki. Ha nem fizetik a kezelést most lenne vagy 140-150 centi. Úgyhogy nála a hála is bőven közrejátszott az egészben.

És nálad mit jelent az, hogy Més que un club? Olyan játékost szidsz, aki nagy valószínűséggel előbb vagy utóbb nálunk fog játszani. Persze mikor a sikerek jönnének, akkor egyből kezes bárány lenne Fabregas.

Ismétlem, előbb gondolkozz, aztán írj!
Először is

1: Nem bánnám ha a 93-as születéseddel nem oktatnál ki...
2: Nem érdekelne, hogy ha Fabregas rúgná egy BL döntőben a győztes gólt. Akkor sem tudná belopni magát a szívembe. Mint ahogy a primadonna, Busquets sem tudta még eddig és nem is látok rá esélyt hogy ez valaha is megváltozna.
3: Én szidom, és 98ezer többségében katalán ember kifütyülte. És akkor ráadásul még az internetes szavazáson is megdöbbentően többen szavaznak bizalmat egy olyan játékosnak Fabregas-szal szemben, aki még igazából nem mutatott fel sok mindent az A csapatnál. Biztos ők a hülyék ugye.....?
4:Csak egy pici infó Xaviról és Iniesta-ról:

Xavi: A B csapat meghatározó játékosa volt, jelentős érdeme volt abban, hogy feljutottak a másodosztályba. 18 évesen a Király Kupában már kezdő volt, egy évvel később fontos tagja volt a bajnoki címet nyert csapatnak. 19 évesen...Szintén 19 éves volt amikor megnyerte az U-20-as vb-t. Innentől kezdve oszlopos tagja volt a Barca középpályájának. 20 évesen az ifjúsági csapattal olimpiai ezüstérmes volt.

Iniesta: 17 évesen meghatározó tagja volt az U16-os Európa Bajnok csapatnak, 18 évesen U-19-es EB-t nyert a válogatottal. 19 évesen az U-20-as vb-n ezüstérmes lett és beválasztották a torna All Star csapatába. Ami a Barcát illeti, 18 évesen mutatkozott be, rögtön egy BL meccsel, 19 évesen már 11 bajnoki találkozó állt a neve mellett. 20 évesen pedig 1 kivételével az összes meccsen játszott, ezzel Ő játszotta abban az idényben a legtöbb meccset a keretből.

Ennyit arról hogy Fabregas-nak milyen sokat kellett volna várnia ahhoz, hogy az első csapatban is bemutatkozhasson. 2 évet mindössze...
1. Lehet, hogy 93-ban születtem, de értelmesebbeket tudok írni, mint te (bocs, ha esetleg ezzel megbántalak)
2. Ha nem szereted azokat, akik itt játszanak mi értelme van nekik szurkolni? Én se szeretem, ha Sergio fetreng a földön, de attól még a posztján egyedülálló és remek szűrő emberke.
3. Én Veszprémben lakom, ahol ugye van egy normális kézi csapat. Legutóbb mikor itt volt a Barcelona (nem idén), akkor ugye pár jó magyar leárulózta a mi jó öreg Nagy Lászlónkat. Én nem mondom, hogy bírom, de miért szolgált ő erre rá? És ugyanez vonatkozik Fabregasra? Mi rosszat tett? Nem itt lett világhírű... Nagy dolog, az ő élete és nem a Barcelonáé és nem a tied, vagy az enyém. Még mindig állítom, hogy 100-ból 95-en legalább ezt tették volna.
4. Ebben a Xavis és Iniestas infóban csak egy dolog zavar engem. Ez mind mikulás kupa meg ifieredmények. Semmi, de semmi nem garantálta, hogy ők ilyen játékosok lesznek. Hány, meg hány olyan ember van, aki új Maradonának és Pelének lettek kikiálltva és semmi nem lett belőlük. Aztán itt van egy még közelebbi példa. Pár éve ugye, most pontosan nem emlékszem, de vagy az U21-es, vagy az U19-es csapatunk VB 3. lett. Mi lett belőlük? Komanból lett egy nemzetközi szinten "tűrhető" játékos a többiek eltűntek a süllyesztőben. Aztán, ami Fabregast igazolja, hogy 17 évesen a BL döntős Arsenal alapembere volt. Mi kell még?
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
krampusz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2007.06.26. 22:13:09

2011.06.03. 21:05:48

Igazad van, nem vok normális(Párom is mindig ezt mondja). Gondolom 93 a születési éved, mindenki volt fiatal olyan mint Te(Én is,+16ide). Megnyilvánulásod feltételezem korodból adódik. Sport.es &ElMundon+egyéb kinti oldalakon-ha akarod-elolvashatod-véleményeket Cesc és egyéb alternatívákról.



[/quote]
Normálisak vagytok :?:..........Amióta ott van sokat fejlődött.................. Sztem ezt ti se gondoltátok komolyan. Előbb gondolkodjatok, aztán írjatok. ....................úgyhogy tökmind1.[/quote]
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.06.03. 21:03:32

Mihu írta:
Sanama írta: Igen,gusztustalan aljadék!
Mert látjuk Bojan milyen jó hogy itt maradt... Annyit játszik,hogy már nem bírja!
Azért csorgatja most a Barca Cesc után a nyálát, mert az Arsenalban vált remek játékossá. Ha itt marad, valószínűleg az lesz vele mint Bojannal. Hol játszott volna ? Akkor még Iniesta sem játszott mindig...
Milyen sz.r nekünk hogy van egy Iniestank, egy Xavink, egy Messink, egy Puyolunk....szegény Barca...

Xavi lenyilatkozta, hogy el akart igazolni, mert akkoriban olyan nevek álltak előtte a középpályán, többek között Pep is, hogy nem látta az esélyét annak hogy játéklehetőséghez jut. De végül a katalán szíve ittmarasztalta. És látjuk hogy mi lett belőle...Egyszerűen csak ki kellett volna várnia a sorát. Úgy mint a többinek. Nála a Més que un club fogalom ismeretlen. Az volt a lényeg hogy 16 évesen már jó sokat keressen.

Iniesta, Xavi, Puyol, Messi...csak ezeket a neveket tudom felsorolni...
Én nem vagyok Fabregas leigazolása mellett, és ellen sem. De nincs garancia rá, ha itt marad, akkor nem jár úgy mint Bojan. Ill. a szerbnél sem, h ha eligazol nem fut be nagyobb karriert. Sőt, gondolkozzunk logikusan. Fabregas nagyon könnyen járhatott volna úgy, mint, Bojan, mert olyan emberek lettek volna előtte, mint az általad már emlitett Xavi és Iniesta, illetve még Deco is. Nagyon valószinű, h nem ott tartana, ahol most. BÁR mostanra már egyértelműen belefásult az Asrenalba, tavaly nyáron kellett volna eljönnie, de hát vagy nem akart eléggé, vagy az Arsenal volt hajthatatlan.
krampusz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2007.06.26. 22:13:09

2011.06.03. 20:57:00

lszi mielőtt vmi írsz, olvass el egy "kinti" Barcelona-s fórumot, nézz meg 1 szavazást. biztosan teljesen fogalmatanok és nem gondolkoznak....
Messi-Ini írta:nah szerintem most döntsétek el hogy akarjátok-e azt,hogy ez a topic nyitva legyen egész nyáron,mert szerintem ha ez így megy nemigen lesz nyitva 1 hétnél tovább...most ahogy visszaolvasgatom a hozzászólásokat,ez az oldal szinte teljes egészében azzal van tele,hogy Fabret szidjuk...komolyan,ennek mi értelme???
ezt utálom a legjobban,hogy mot mindenki elküldi az anyjába,aztán ha 2-3-év múlva tökéletesen pótolja Xavit,akkor a világ [auto_cenzúra]ább embere lesz...nevetséges h pár ember mire használjha a fórumot,mire pazarolja az idejét,és h mennyire nem gondolkozik mielött leirna vmit...
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.03. 20:56:58

Most ha csak annyit írok ide, mert lusta vagyok, hogy teljesen osztom Mihu érveit, akkor ez a hozzászólás teljesen felesleges? :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Válasz küldése