Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
messibingyo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2010.11.16. 11:56:48

2011.06.04. 12:47:34

fcbarca0827 írta:
Zibra16 írta:ez az Esteban Andrade gyerek a barca b-ben vagy a felnőt csapatba fog érkezni?
Ki a golyszim az az Esteban Andrade? :o

Ezek közül melyik az? :lol:
http://www.presheva.com/sport/futboll/7 ... lones.html
bingyo
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.06.04. 12:45:35

mess2009 írta:az az érzésem, hogy a Barca leggyengébb pontja a játékosigazolás, vagy ha úgy vesszükk a játékos állományyal való gazdálkodás!
most olvasom, hogy a Madrid már a negyedik(!) igazolásánál tart, és mi van nálunk?! a tavalyi, meg azelőtti szarakodás!! ....már bocsánat.
Meg is érte nekik. Halomra veszik az embereket, aztán a fele se válik be. Most is megvették Altintopot meg Callejont, akiknek nagyjából annyira lesz fontos szerepük, mint a labdaszedőknek. Minek igazoljunk fejetlenül. Ha van Rossel-ben egy jó dolog, az a megfontoltság. Az utóbbi időben nem igazoltunk Ibrahimovicsokat,Csigrinszkiket, stb. Helyettük jött Afellay, Masche, Adriano, akik mind beváltak és összesen kb 30 millába fájtak.
Laportának a végére egy kicsit az agyára ment a hatalom. A jelenlegi stábnak jobb szeme van a játékosokhoz, persze az is igaz h időközben Pep is fejlődött.
Semmi értelme kapkodni. Láthattuk mit ér a kapkodás: Ibra, vagy a Realnál Kaka, sokkal inkább megfontoltnak kell lenni, jól körülnézni a piacon.
A Fifa egy szégyen
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.06.04. 12:39:26

visca el barca írta:nem tudom honnan vestzitek ezt a 70 millio van igazolásokra szöveget, én semmi ilyen hírt nem találtam.

amugy nagy valoszinuseggel, egy, azaz egy darab utos jatekost veszunk, meg max 2 tölteléket. tehát fabregas VAGY rossi VAGY... nem hinném hoy idehozunk 20-30 millios playerekből 2-3-at... ez eddig sem volt, és ezután sem lesz jellemző..
A 70 milla csak tipp, de elég reális, sőt, valószínűleg több is lesz a tarsolyban.
Caceres 3 milla, Ibra 24, Keirrisson,Henrique,Hleb úgyszintén 10-15, ez már 40 milla és még csak a koloncokat adtuk el. Bojan meg Jeffren is nagy valószínűséggel lelép, ahogy Milito is, értük is jár egy laza 20as. Szóval 60 milla és még ehhez jön az igazolásra szánt összeg, ami véleményem szerint úgy 40 lesz, tehát akár 100 milla is lazán összejöhet a végére, ha nem több.
Sztem viszont Sandro barátunk azt tervezi h egyáltalán nem költ, ami kivitelezhető is simán.
Rossi 25, Andrada 4, Ángel árát Maxwell eladása fedezné, ami azt jelentené h ha nem is akarunk mínuszba menni, akkor marad egy laza 30 millió, amit többféleképpen eloszthatunk: Cesc, Thiago Silva - mind2 ember erősítés lenne, ez tény, vagy vannak egyéb lehetőségek: nem jön Cesc, de jön vki más, jöhet védő is 10-15ért akár, de még azt se tartom kizártnak h Bojan és Jeffren lelép, jön Rossi(akire ez esetben a széleken hárulna komolyabb feladat) és hozunk egy rutinosabb csatárt Villa alternatívájának. Szóba került Forlan,Güiza és Kanoute. Egy rutinos, Larsson utódnak lenne helye a csapatban. Pl ha Forlan jönne 10ért, simán elfogadnám, mint cserecsatár.

Sok lehetőség van. Pénzügyileg én annak örülnék legjobban, ha minden költekezést fedezne a kölcsönjátékosok eladása, így a klub által termelt profit 100%-ban elmenne az adósságok törlesztésére.
A Fifa egy szégyen
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.06.04. 12:35:21

Zibra16 írta:ez az Esteban Andrade gyerek a barca b-ben vagy a felnőt csapatba fog érkezni?
Ki a golyszim az az Esteban Andrade? :o

Ezek közül melyik az? :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca0827 2011.06.04. 12:46:53-kor.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Zibra16
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010.07.02. 19:01:04
Tartózkodási hely: Mo.

2011.06.04. 12:27:52

ez az Esteban Andrade gyerek a barca b-ben vagy a felnőt csapatba fog érkezni?
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2011.06.04. 12:13:11

Ahhoz, hogy Fabregast elhozzuk, reális! áron, ahhoz ki kéne nyitni a kicsi száját és Wenger szemébe mondani, hogy most azonnal menni akarok. Ha ez nem fog megtörténni, horribilis áron, én szinte biztos vagyok benne nem fogjuk elhozni. Ha eljön, akkor vszínű Keita, de leginkább Bojan vehet részt az üzletben, amit korábban lehetett már olvasni.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Totoka
Barça B
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2008.07.07. 22:44:08

2011.06.04. 12:10:46

Kell még igazolni 1 jó belső védőt. Puyol öregszik, egyre többet sérült. Fontás még nem annyira jó, hogy egy durvább rangadó-dömpöget lehozzon ha megsérül. Nem ilyen klasszis védőre gondolok, mint Terry, v Ferdinand, hanem egy középszintű 24-25 évesre, akinek van rutinja, és lehet vele rotálni. FM2011-ben pl úgy van, h Racingnak kölcsönadtuk Henrique-t, és elvileg szezon végén jön vissza. Nem tom h valóságban vele mi a helyzet, de ha ő visszajön, akkor máris egy jó megoldás lenne szerintem, de ha nem, akkor kell vki még védőnek
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2011.06.04. 11:41:00

Látom tobzódunk, tobzódunk :D de jól van ez így. :wink:

Nos, én három játékost várok a keretbe az egyik Rossi a másik Fabregas és egy balhátvédet ha Maxwell távozna. Slussz passz, senki más. Ha őket 50-60 millából kitudnánk hozni az nagyon tökéletes lenne!

Hogy miért csak őket és miért pont őket?

Rossi fiatal de rutinos csatár, Spanyolban játszik évek óta ez is előnyeihez tartozik. Elől az MVP adott melléjük bőven elfér Ő illetve Jeffren vagy Bojan (valamelyikőjük szvsz távozik a nyáron). Ez alapból 5 embert jelent 3 helyre, szerintem korrekt + ha nagyon elfogynánk elől Ini és Afellay is bevethető.

Fabregas rutint szerzett Angliában + ismeri a rendszerünket jóban van a srácokkal, láthattuk Piqué mivé lett nálunk, tudom sarkítok, de gondoljatok bele Cesc mivé lehet!
A vkp-k adottak Mascherano és Busi személyében. A két szervező/támadó kp pedig Xavi/Ini/Fabre rotációban mehetne + Thiago, Keita Afellay (ők azért kérdőjelek, hogy itt lesznek e még)

A védelem Puyol, Fontás, Piqué baloldal Abidal, Adriano + (Maxwell vagy más) Jobboldal Alvés. (Milito szerintem távozik)

Kapus Valdés és Pinto

A keret létszáma: 22 fő (+-1fő)

Az idei szezont is hasonló kerettel vittük végig és az általam javasolt verzióval mélyülne minőségben a keret. Tudjuk, hogy Pep nem szeret bő kerettel dolgozni, én szintén szűk keret párti vagyok.

Köszönöm, hogy végig olvastátok. Pá! Forca Barca!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.06.04. 10:59:38

nem tudom honnan vestzitek ezt a 70 millio van igazolásokra szöveget, én semmi ilyen hírt nem találtam.

amugy nagy valoszinuseggel, egy, azaz egy darab utos jatekost veszunk, meg max 2 tölteléket. tehát fabregas VAGY rossi VAGY... nem hinném hoy idehozunk 20-30 millios playerekből 2-3-at... ez eddig sem volt, és ezután sem lesz jellemző..
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.06.04. 10:53:06

Nagyon sokan Cesc ellen vannak, de bele kéne törődni, hogy előbb, vagy utóbb itt fog játszani. Laportáék is megakarták venni, Rosellék is vissza akarják hozni. Ellenben Agueroval, akit nem veszünk meg, SPORT-on olvastam. Rossi+Cesc. Szintén a SPORT-on volt, hogy Pepnek nem kell középső védő, mert ott van ugye Piqué+Puyi, csere Fontás, és akkor van 3 emberünk, akik bármikor játszhatnak ott, Masch, Busi, Abi. Plusz Bartra, Muniesa..
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Ticsi 23
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2008.05.27. 14:35:30
Kapcsolat:

2011.06.04. 10:49:52

Fabregas túl drága. Én inkább Thiagonak adnék több lehetőséget, és maradna Keita is. Ha annak idején Busquets vagy Pedro is csak epizód szerepeket kapott volna, akkor ma nem itt tartanának, márpedig Fabregas mögött, biztosan kevés lehetőség jutna Thiagonak. Megnézném, hogy mire képes, él-e a lehetőséggel. Ha nem, akkor Fabregas jövőre elvileg olcsóbb lesz, egyre olcsóbb míg le nem jár a szerződése. Ha újra hosszabbít, akkor pedig kilőve...
Ha távozik Maxwell, akkor én szívesen látnám José Ángelt a csapatban. Milito távozása miatt Abidal hasonlóan a idei szezonhoz, sokat kerül majd középre, ő és Masche megoldják, és Fontas is kaphatna lehetőséget.
Elől pedig gyakorlatilag Jeffren és Bojan idei játékperceit egy magabiztosabb csere egyedül felvállalhatja. Agüero, Rossi, és Sánchez közül szerintem bármelyik jó lenne, mindhárom másért. Talán Agüeronak örülnék legjobban, bár eddig övé a legkisebb valószínüség.
Szóval balhátvédre mindenképp szükség van, és egy támadó játékosra is. A többit inkább házon belül oldanám meg. Jó lenne többet szerepeltetni Afellay-t, Thiagot és Fontást.
Kép
"...létezem és élvezem, így szép!" - Supernem
Kedvencek: Puyol, Xavi, Messi
Avatar
pityi13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2011.01.06. 20:04:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.04. 10:05:21

Iniesta_1986 írta:Fabregas anno 16 évesen a pénzt választotta. A Klub szeretete, a címer, a mez nem számított sem neki, sem a szüleinek. Ő csak a pénzre vágyott. Hát ezt megkapta.
Wenger papa meg évek óta ígérgeti, hogy majd most beérünk, és sikereket érünk el. Azonban Cesc rájött, hogy ez nem mostanában fog bekövetkezni. Ezért kinyílt a szeme - de későn.
Azt gondolom, hogy Cesc amit választott, azt "egye is meg". Legyen húzóembere az Arsenalnak, mi pedig nyerjük a trófeákat, címeket. Aztán ha serleget szeretne látni, akkor vagy eljön az FC Barcelona Múzeumába, vagy pedig a gugli képkeresőjét pásztázza. Legyen vele boldog, de ide többet vissza ne jöjjön, max. a vendégöltözőbe.
Anno nem bírta kivárni a sorát, a lehetőséget, mint Thiago vagy korábban Iniesta. Ezt már megbánta, mint az a kutya, amelyik nyolcat kölykedzett. De hát van egy mondás: késő bánat...És különben is: az eddig látottak alapján Thiago Alcantára legalább akkora potenciállal rendelkezik, mint a júdás. Nem kérdéses, hogy melyik játékos szerepeltetése áll közelebb a Barcelona filozófiájához.

THIAGO SÍ, FABREGAS NO!!!
Nagyon a fején találtad el a szöget.Ez az eső után köpönyeg effektus,maradjon csak Londonban,nem kell ő nekünk.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.04. 09:59:36

Ha ez most az FM lenne, akkor egyszerű lenne a szitu. Thiago Silva, Fabregas, Sanchez / Rossi/ Neymar csomag a nyáron, oszt' annyi. De ez a valóság, és kérdés, mennyit szánunk az igazolásokra. 50-70 millánál biztosan nem többet, ez pedig nagyjából két klasszis ára. Nagyon meg kell nézni, kit hozunk ebbe a tökéletes CSAPATBA, mert sok szempont alapján kell dönteni. A támadónál nagyon lényeges, h. tudja megbontani a védelmet, ez kulcs lehet a betömörülő ellenfelekkel szemben. Bojan és Jeffren mindenesetre -ezt most már be kell látni-nem tudja azt a pluszt nyújtani, amire szükség lenne. Fabregas? Ha van lehetőség normális áron idehozni ( max. 35 milla), én örülnék neki. Azt pedig nem gondolnám, h. emiatt Thiago helyzete gyengülne. Ha úgy teljesít, úgyis játszik majd. Azt se feledjük, hogy legalább 23-as keretre szükségünk van-meggyőződésem, h. a kupa is a miénk, ha a frissebben tudtuk volna tartani az alapkezdőt, persze nem akarok telhetetlen lenni...-, és lesznek távozóink is.
Egy igazán klasszis, minőségi középső védő is elférne még, de a már említett T.Silva most hozhatatlan szerintem, így más lehetőség után kell nézni.
Kíváncsi leszek a nyárra nagyon.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Iniesta_1986
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2011.01.19. 23:06:35

2011.06.04. 09:51:49

Fabregas anno 16 évesen a pénzt választotta. A Klub szeretete, a címer, a mez nem számított sem neki, sem a szüleinek. Ő csak a pénzre vágyott. Hát ezt megkapta.
Wenger papa meg évek óta ígérgeti, hogy majd most beérünk, és sikereket érünk el. Azonban Cesc rájött, hogy ez nem mostanában fog bekövetkezni. Ezért kinyílt a szeme - de későn.
Azt gondolom, hogy Cesc amit választott, azt "egye is meg". Legyen húzóembere az Arsenalnak, mi pedig nyerjük a trófeákat, címeket. Aztán ha serleget szeretne látni, akkor vagy eljön az FC Barcelona Múzeumába, vagy pedig a gugli képkeresőjét pásztázza. Legyen vele boldog, de ide többet vissza ne jöjjön, max. a vendégöltözőbe.
Anno nem bírta kivárni a sorát, a lehetőséget, mint Thiago vagy korábban Iniesta. Ezt már megbánta, mint az a kutya, amelyik nyolcat kölykedzett. De hát van egy mondás: késő bánat...És különben is: az eddig látottak alapján Thiago Alcantára legalább akkora potenciállal rendelkezik, mint a júdás. Nem kérdéses, hogy melyik játékos szerepeltetése áll közelebb a Barcelona filozófiájához.

THIAGO SÍ, FABREGAS NO!!!
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.04. 09:44:59

Barcaman1993 írta: A Fabregas és Thiago ügyhöz annyit, hogy én egy szóval nem mondtam, hogy azt akarom, hogy Cesc jöjjön csak a védelmembe vettem, hogy nem kell leárulózni csak azért, mert nem itt lett világsztár. Én is inkább nézegetem Thiagot, mint Cesct, főleg ennyi pénzért, de attól még nem kell legaljaként kezelni őt sem, mert anno elment és most visszaakar jönni.
Ne csak nézz, láss is már :idea: :) Senki nem azért nevezi árulónak mert nem itt lett sztár... :roll:

szerk.: Külön poén lesz, ha Thiagot belevonjuk a Cesc üzletbe, és 3-4 év múlva, őt vesszük vissza ilyen mizériával. Kínomban nevetve fogom a fejem a falba verni.. :oops:
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.06.04. 09:44:37

messibingyo írta:Az Elmundo azt irja hogy a Barca megallapodott Alexis ,Cesc,es rossival mar csak a klubbokkal kell megegyezniuk ez a neheze sajnos
Az egy dolog, hogy a játékosokkal megállapodtak, de szerintem ebből a 3-ból, jó ha 1 jönni fog. Már csak azért is, mert 50 millánál többet idén nem költhetünk, meg nincs is értelme megvenni ezt a 3 játékost egyszerre.
messibingyo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2010.11.16. 11:56:48

2011.06.04. 09:42:54

Az Elmundo azt irja hogy a Barca megallapodott Alexis ,Cesc,es rossival mar csak a klubbokkal kell megegyezniuk ez a neheze sajnos
bingyo
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.06.04. 09:27:20

MichaaBee írta:Úgyhogy Fabregas maradjon a fenekén Londonban, Thiagót pedig dobjuk be a mélyvízbe jövőre.
Ez lenne a legjobb szerintem is!
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.06.04. 09:20:39

mess2009 írta:az az érzésem, hogy a Barca leggyengébb pontja a játékosigazolás, vagy ha úgy vesszükk a játékos állományyal való gazdálkodás!
most olvasom, hogy a Madrid már a negyedik(!) igazolásánál tart, és mi van nálunk?! a tavalyi, meg azelőtti szarakodás!! ....már bocsánat.
Gondoltál már arra, hogy az egyszem CdR-t nyerő Real Madridnak mégis több erősítésre van szüksége, mint a 3 év alatt 10 kupát bezsebelő, világverő Barcelonának? :roll: Nekünk 1-2 helyen kell csak foltozni a keretet és inkább csak a mélységet kell növelnünk, míg odaát a fővárosban azért nagyobb a slamasztika...

Egyébként továbbra sem értem, hogy miért van Fabregas úgy kezelve, mint az egyetlen ember, aki tudja Xavit és Iniestát pótolni? Merő baromság, ezt a két fazont senki sem tudja pótolni. Inkább a fiatalabb, agilisebbnek tűnő Thiagónak kéne megadni a lehetőséget, hogy bizonyítson nagy meccseken, mert csakis így válhat igazán nagy játékossá. Láthattuk, hogy Bojannak is mikor ment a legjobban: amikor 2008-ban az ő teljesítménye nélkül a béka feneke alatt lettünk volna. Nyomás alatt lehet a legjobban fejlődni egy fiatal játékosnak, amikor bizponyítási kényszerben van. Attól senki sem fog fejlődni, hogy 15 percekre becseréljóük 2-0-nál. Úgyhogy Fabregas maradjon a fenekén Londonban, Thiagót pedig dobjuk be a mélyvízbe jövőre.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2011.06.04. 08:51:50

az az érzésem, hogy a Barca leggyengébb pontja a játékosigazolás, vagy ha úgy vesszükk a játékos állományyal való gazdálkodás!
most olvasom, hogy a Madrid már a negyedik(!) igazolásánál tart, és mi van nálunk?! a tavalyi, meg azelőtti szarakodás!! ....már bocsánat.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.06.04. 08:46:27

Na a felmerülő hírekre:

A SPORT szerint Agüero nem fog jönni hozzánk. Gondolom a magas kivásárlási ára miatt sem.

Fabregasra: Szerintem nagy hülyeség lenne Thiagot belevonni ebbe, én még többet látok benne, mint Fabregasba. Meg Guardiola az igazi tehetségeket tudja értékelni, és beépíteni a csapatba(Busquets,Pedro) Úgy érzem Thiago képes lehet majd pótolni Xavit és Iniestát a kisebb-nagyobb meccseken, de a csúcsmeccseket, úgyis a nagy kettős fogja játszani.
Az üzlet ott is megbukhat, hogy a Barcán kívül, mindenki 50 millát adna Cescért, az Arsenal meg hülye lenne elfogadni, a 20-25 millával kevesebb ajánlatot. Láttam vhol, egy ilyen kijelentést, ami állítólag Guardiolától hangzott el: Egy csatárt kell szereznünk! Rossi érkezésére számítok, szerintem kicsit 20 fölé megyünk, és talán bevonunk még valakit az üzletbe, de meglesz. És még lesz vagy 25 millája a vezetőségnek, védőre, vagy akár egy másik kp-ra, bár oda sztem felesleges.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LM10 2011.06.04. 09:12:08-kor.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.04. 07:17:48

Tocy írta:Barcaman, alapvetően nem kéne ilyen lekezelően írni, és akkor nem ugrana neked senki :wink: ami tény, a Barcelonában élő katalánok Thiagot akarják, és nem Fabregast. Én szeretném, ha hazajönne a játéktudása miatt, és a játékosokkal való jó kapcsolata miatt. De teljesen megértem, és egyet is értek az érzelmi oldallal, akik azt mondják, hogy "áruló" és ne jöjjön ide, most már Thiago megcsinálja azt, amit ő nem tudott.
Ha jól emlékszem egy hsz-em volt "csak" lekezelő, akkor is odaírtam, hogy bocs, ha esetleg megbántanám.

A Fabregas és Thiago ügyhöz annyit, hogy én egy szóval nem mondtam, hogy azt akarom, hogy Cesc jöjjön csak a védelmembe vettem, hogy nem kell leárulózni csak azért, mert nem itt lett világsztár. Én is inkább nézegetem Thiagot, mint Cesct, főleg ennyi pénzért, de attól még nem kell legaljaként kezelni őt sem, mert anno elment és most visszaakar jönni.
krampusz írta:Ha már annyira akart volna jönni, már rég kiállt vna és elmondta van Wenger-nek&Ágyusoknak:köszönöm a lehetőséget-hálás is vok érte,de ennyi volt, váltani akarok!!!
Mindenki más sztem. Vannak az idegesebbek, mint Cé, vagy Tévez, és vannak a nyugodtabbak, mint Cesc, aki nem veri a mellét fél percenként. Meg sztem hálás is az Arsenalnak, mert hiába nálunk nevelkedett fel, ott lett világsztár.
Mihu írta:Tehát ez is azt mutatja, hogy a saját neveléseinknek rendkívül jó esélye van arra, hogy stabil kezdők legyenek az A csapatnál...Kivárhatta volna a sorát. Jó esélye volt arra hogy kezdővé váljon.
Erre semmi garancia nem volt. Iniesta, Xavi, Deco volt előtte a rangsorban. Meg amikor ő sorra került volna, akkor még nem voltunk annyira bent ebben a saját neveléses dolgokban. Puyol, Xavi ott volt, Valdes ha jól emlékszem, akkor mutatkozott be (2003). Iniesta pedig, akkor kezdett "serdülni". Nem volt egy olyan kép előtte, mint mondjuk most bármelyik saját nevelésű játékosnak, hogy a kezdő csapatban 8 házi termés van.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.06.04. 01:54:20

bowlinggolyo írta:Nekem ebben az egész Fabregas mizériában az nem tetszik h ha annyira jönni akart már tavaly is akkor miért nem volt vér a pucájában és állt oda Wenger elé h edző bá nagyra értékelem amit értem tett,de szeretnék már tovább lépni és visszamenni Barcelonába.Ha kiállt volna tavaly a Barca mellett akk tuti h nem kellene most ezen vitatkoznunk.
Hát odaállt. De pedomaci mondta neki hogy mehetsz:
Kép



:mrgreen:
Viccet félretéve én ettől többet nem várok el , egy játékostól. Számomra unszimpatikus ha elkezd hisztizni hasonlóan mint Ronaldo 09-ben.
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2011.06.04. 01:33:14

Nekem ebben az egész Fabregas mizériában az nem tetszik h ha annyira jönni akart már tavaly is akkor miért nem volt vér a pucájában és állt oda Wenger elé h edző bá nagyra értékelem amit értem tett,de szeretnék már tovább lépni és visszamenni Barcelonába.Ha kiállt volna tavaly a Barca mellett akk tuti h nem kellene most ezen vitatkoznunk.

Mihu és barcaman vitájához meg annyit h a kor nem sokat számít,de Barcaman egy kicsit elvetetted a sulykot és tényleg látszik a hszeiden h nem vagy a legérettebb.Ezalatt értem a Nagy Lászlós hasonlatot,nem azért árulózták le,mert ő a Barcelonában játszik hanem azért amit a válogatottal tett és amit nem volt egészen ez évig véghez vinni h köszönöm nem kérek a válogatottságból. Nagy László igenis megérdemli azt a jelzőt amit a veszprémiek mondtak rá ennyi.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.06.04. 01:13:50

Én különösebben nem ítélem el Fabregast a távozása miatt. Mérlegelnie kellett nagyon sok dolgot, tudjuk, hogy az apja is nagyon erősen befolyásolta (mint ilyen korban mindenkit) és egyáltalán nem biztos, hogy rosszul választott. Lehet, ha a Barcával marad hasonló szinten jegyzett játékos lenne, több trófeával, de az is lehet, hogy szenvedett volna a nagyobbak árnyékában. Franc tudja. Az, hogy a világ egyik legjobb középpályásaként van számon tartva és a világ legjobb klubja ostromolja évek óta legalábbis azt mutatja, hogy el nem kúrta a pályafutását.

Én nem kedvelem, nem utálom, bár szimpatikusnak egyáltalán nem mondhatnám. Nem zavar, ha kiadunk érte soktízmillió eurot, nem az én pénzem és bőven lehet, hogy még jobb befektetéssé is válik, mint az átigazolásokkor elfolyt összegek az elmúlt években.

Thiagot én mindenképpen megtartanám, de - már korábban kifejtettem - nem fogok rajta elcsodálkozni, ha esetleg Guardiola úgy dönt, hogy nem akarja megtartani minden áron.


Egyébként internetes szavazások ide, törzsszurkolók véleménye oda, meggyőződésem, hogy ha létrejön a transzfer a Fabregas feliratos mezekből több fog fogyni, mint David Villa nevével és a játékostársak is keblükre ölelik.
Válasz küldése