Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
maki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2011.02.05. 04:51:08
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.05. 19:02:28

noname írta: Egy olyan üzlet Sanchezért már előnyös lenne mint: 10 milla+Jeffren+Milito. Ez értékben durván 25 milla, de ugyanakkor megszabadulhatnánk 2 olyan játékostól, aki nekünk nem erősítés, de nekik az lenne. De ez már csak az én spekulációm.
Tényleg úgy tűnik, hogy a Villareallal megakadtak a tárgyalások és Sanchez került előtérbe. Állítólag 25 millió + Jeffren az ajánlat.
Apart from a right foot, Rivaldo had everything.
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2011.06.05. 18:39:41

sjd írta:
mess2009 írta:az igaz, hogy még az átigazolási idény elején vagyunk, de ez nem úgy működik, hogy most kezdünk el körülnézni...!
Honnan tudod, hogy csak most kezdtünk el körülnézni? Rossell mondta?

Attól még, hogy nincs meg az összes nyári igazolás jún 1-jén, az nem jelenti azt, hogy nincs meg a terv rájuk, tavaly se augusztus utolsó napjaiban jutott eszébe Pepnek, hogy meg kéne próbálkozni Mascheranoval
Ahogy a vezetőséget "ismerem", folyamatosan tervezgetik a vételeket, figyelik a leigazolni kívánt játékosokat, biztos hogy a "felszín alatt" most is ügyködnek valamin, úgyhogy 100% hogy nem most nézelődnek..
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.06.05. 18:32:56

mess2009 írta:az igaz, hogy még az átigazolási idény elején vagyunk, de ez nem úgy működik, hogy most kezdünk el körülnézni...!
Honnan tudod, hogy csak most kezdtünk el körülnézni? Rossell mondta?

Attól még, hogy nincs meg az összes nyári igazolás jún 1-jén, az nem jelenti azt, hogy nincs meg a terv rájuk, tavaly se augusztus utolsó napjaiban jutott eszébe Pepnek, hogy meg kéne próbálkozni Mascheranoval
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2011.06.05. 18:23:08

az igaz, hogy még az átigazolási idény elején vagyunk, de ez nem úgy működik, hogy most kezdünk el körülnézni...! igenis itt a gyorsaságnak és főleg a céltudatosságnak döntő a szerepe.ami a példákat illeti(noname), Afellay és Adriano szerepe még egyáltalán nem tiszta, Mascheranó az OK.
Barcaforever: ez itt az igazolások topic! igen, és nem a BL és nem a Liga topic, tehát egy összevetés a konkurens csapatok hasonló tevékenységével, nem valami isten (Barca)ellen való vétek.
Avatar
matyi25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:55:15
Tartózkodási hely: Szlovákia

2011.06.05. 18:13:10

Léfe--- Ne feledd, hogy ami más csapatoknál 4-4-2 es felállásban szélső középpályás az nálunk szélső támadó szerepkör, a 4-3-3-ban... Így irjak azt a bizonyos kozeppalya megnevezest... Szelso tamado kozeppalyas
Kép
Visca el Barca

6 KUPA - 2008-2009 történelem
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2011.06.05. 17:53:27

Nem láttam, lehet, hogy Sanchez jó játékos, de azt irják középpályás. Most nem sok ez :Affelay, Keita, Sanchez, Fabregas, Iniesta, Masheranó, Xavi,Busi,Thiagó. Ki megy, ki marad. Középső védő/k/ és csatár kellene.
Affelay, Iniesta nem tul jok csatárként pedig ott /is/ szerepet kapnak.
Fecó
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2011.06.05. 15:32:08

Mihu írta:
kilibarca írta: Úgy bizony és ez még lehet rosszabb elmundo szerint madridba tart Ibra. Milan megveszi tőlünk 24 m€ és 2x áron meg eladja. Már akkor se értettem mi ez 24m€ de elég balekok leszünk ha ez így fog történni.

Támadó posztra nekem egyértelműen Neymar a favoritom (bár mostanában nem volt hír róla). De abban reménykedek hogy csendben egyezkednek.Benne meg van ami talán hiányzik mostani játékunkból. Az ára sem lenne húzósabb 30körül ellehetne hozni.De ha őt akarjuk akkor a Copa América előtt megkellene venni.
Igazából Ibra árát szerintem úgy kell nézni, hogy 24-ért megveszi a Milan, plusz idén fizették a fizetését, ami 11 millió volt ha jól emlékszem. Úgyhogy az a 24 rögtön 35.
- Villa fizetése, - Villa amortizációja. Akkor sem és most sem értettem ezt az üzletet, nem hiszem el, hogy 1 City-nek, vagy 1 Chelsea-nek nem lehett volna elpasszolni 35-40 milla környékén, de már beletörődtem. Viszont bárhogy csűrjük, csavarjuk jó üzletnek semmiképpen nem lehet nevezni.
Bojan Krkic
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2007.05.26. 21:27:37
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2011.06.05. 15:07:34

ab1daL írta:
visca el barca írta:az a baj, h nekünk sosem volt erősségünk ez a "sózzuk el a töltelék/nem kellő játékosokat"

idejét nem tudom megmondani mikor volt utoljára olyan h egy vasarlaskor vkit bevontunk az üzletbe :roll:
Etó Sámuel. :? :( Viszont úgy néz ki, kettő emberre redukálódott a támadó szekció megerősítésére szánt nevek: Rossi, Alexis Sánchez. Sánchezt nem nagyon láttam még játszani, csak videót róla, nem tudom mennyire illene bele ebbe a játékrendszerbe. Na de a lényeg, hogy valamelyikük jöjjön, aránylag elfogadható áron. :wink:
Érdekes ez a "kettő emberre redukálódott" dolog. Emlékezzünk csak amikor André Santos és Luis Filipe közt vacilált a klub és végül lett egy Maxwellünk. Vagy épp a Villa-Torres vacilálás lett lezárva egy Zlatan Ibrahimoviccal...
FC Barcelona!
ABIDAL!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.06.05. 15:01:26

kilibarca írta: Úgy bizony és ez még lehet rosszabb elmundo szerint madridba tart Ibra. Milan megveszi tőlünk 24 m€ és 2x áron meg eladja. Már akkor se értettem mi ez 24m€ de elég balekok leszünk ha ez így fog történni.

Támadó posztra nekem egyértelműen Neymar a favoritom (bár mostanában nem volt hír róla). De abban reménykedek hogy csendben egyezkednek.Benne meg van ami talán hiányzik mostani játékunkból. Az ára sem lenne húzósabb 30körül ellehetne hozni.De ha őt akarjuk akkor a Copa América előtt megkellene venni.
Igazából Ibra árát szerintem úgy kell nézni, hogy 24-ért megveszi a Milan, plusz idén fizették a fizetését, ami 11 millió volt ha jól emlékszem. Úgyhogy az a 24 rögtön 35.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.06.05. 14:51:21

Chino írta:
noname írta:sport.es-ről.
Sztem ez a hajlandóság a tárgyalásra esetünkben játékosok bevonását fogja jelenteni. Elsősorban Jeffrenre gondolok, de pl Militot se tartom kizártnak. Egy olyan üzlet Sanchezért már előnyös lenne mint: 10 milla+Jeffren+Milito. Ez értékben durván 25 milla, de ugyanakkor megszabadulhatnánk 2 olyan játékostól, aki nekünk nem erősítés, de nekik az lenne. De ez már csak az én spekulációm.
Ezzel sztem annyi gond van, hogy Jeffren + Milito közel sem ér meg 15 millát. Max 7-8 millió. Ráadásul Sanchezt sem 25-ért adnák ide. Legjobb esetben is 30-32 fog kérni az Udinese. Rossel ez esetben nem tudom mennyire lesz rugalmas, ráadásul nem is hiszem hogy Pepnek Sanchez lenne a legfőbb kérése. Én inkább Rossit tudom elképzelni pep tervei között.
7-8? Militonak rossz szezonja volt, de 5 millát a hülyének is megér, míg Jeffren nagy tehetség, csak levegőváltozás kell neki. Volt szó arról amúgy h a Malaga megveszi 6ért, illetve többet is hallottam már. 10-15 milla kettejük értéke.
Ibra: méghogy a madridba, aztán máshova. :lol: Azért a Milanban is csak a szezon első felében brillírozott, utána nem. Neki tényleg 24 milla a reaális ára.
A Fifa egy szégyen
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2011.06.05. 14:31:18

Fecooo írta:
visca el barca írta:
idejét nem tudom megmondani mikor volt utoljára olyan h egy vasarlaskor vkit bevontunk az üzletbe :roll:
őőő, tényleg? :roll:
biztos nem tudsz mondani egyet se? mondjuk a 21. század legrosszabb barcás üzlete hogyan is zajlott? :roll: (jóóóó ott nem a vétel, hanem az eladás volt a lényeg...)
Úgy bizony és ez még lehet rosszabb elmundo szerint madridba tart Ibra. Milan megveszi tőlünk 24 m€ és 2x áron meg eladja. Már akkor se értettem mi ez 24m€ de elég balekok leszünk ha ez így fog történni.

Támadó posztra nekem egyértelműen Neymar a favoritom (bár mostanában nem volt hír róla). De abban reménykedek hogy csendben egyezkednek.Benne meg van ami talán hiányzik mostani játékunkból. Az ára sem lenne húzósabb 30körül ellehetne hozni.De ha őt akarjuk akkor a Copa América előtt megkellene venni.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.05. 14:28:49

noname írta:sport.es-ről.
Sztem ez a hajlandóság a tárgyalásra esetünkben játékosok bevonását fogja jelenteni. Elsősorban Jeffrenre gondolok, de pl Militot se tartom kizártnak. Egy olyan üzlet Sanchezért már előnyös lenne mint: 10 milla+Jeffren+Milito. Ez értékben durván 25 milla, de ugyanakkor megszabadulhatnánk 2 olyan játékostól, aki nekünk nem erősítés, de nekik az lenne. De ez már csak az én spekulációm.
Ezzel sztem annyi gond van, hogy Jeffren + Milito közel sem ér meg 15 millát. Max 7-8 millió. Ráadásul Sanchezt sem 25-ért adnák ide. Legjobb esetben is 30-32 fog kérni az Udinese. Rossel ez esetben nem tudom mennyire lesz rugalmas, ráadásul nem is hiszem hogy Pepnek Sanchez lenne a legfőbb kérése. Én inkább Rossit tudom elképzelni pep tervei között.
Forca Barca!!!!
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.06.05. 14:17:54

visca el barca írta:az a baj, h nekünk sosem volt erősségünk ez a "sózzuk el a töltelék/nem kellő játékosokat"

idejét nem tudom megmondani mikor volt utoljára olyan h egy vasarlaskor vkit bevontunk az üzletbe :roll:
Etó Sámuel. :? :( Viszont úgy néz ki, kettő emberre redukálódott a támadó szekció megerősítésére szánt nevek: Rossi, Alexis Sánchez. Sánchezt nem nagyon láttam még játszani, csak videót róla, nem tudom mennyire illene bele ebbe a játékrendszerbe. Na de a lényeg, hogy valamelyikük jöjjön, aránylag elfogadható áron. :wink:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.06.05. 14:16:12

visca el barca írta:
idejét nem tudom megmondani mikor volt utoljára olyan h egy vasarlaskor vkit bevontunk az üzletbe :roll:
őőő, tényleg? :roll:
biztos nem tudsz mondani egyet se? mondjuk a 21. század legrosszabb barcás üzlete hogyan is zajlott? :roll: (jóóóó ott nem a vétel, hanem az eladás volt a lényeg...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.06.05. 14:18:24-kor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.06.05. 14:14:12

az a baj, h nekünk sosem volt erősségünk ez a "sózzuk el a töltelék/nem kellő játékosokat"

idejét nem tudom megmondani mikor volt utoljára olyan h egy vasarlaskor vkit bevontunk az üzletbe :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.06.05. 13:25:57

sport.es-ről.
Most Alexis Sanchez tűnik befutónak, hiszen míg Villarreal foggal, körömmel ragaszkodik a 30 millához, addig az Udinese több hajlandóságot mutat a tárgyalásra. Ezenkívül a játékos hozzánk szeretne leginkább jönni, így az olaszok megadták nekünk a priorítást a tárgyalásoknál.
Nem titok h én Rossi favorizálom, először is a kisebb kikiáltási ár miatt, másodszor amiatt h biztosabb megoldás. Mindamellett Sancheznek is örülnék, hiszen remek játékos. Sztem ez a hajlandóság a tárgyalásra esetünkben játékosok bevonását fogja jelenteni. Elsősorban Jeffrenre gondolok, de pl Militot se tartom kizártnak. Egy olyan üzlet Sanchezért már előnyös lenne mint: 10 milla+Jeffren+Milito. Ez értékben durván 25 milla, de ugyanakkor megszabadulhatnánk 2 olyan játékostól, aki nekünk nem erősítés, de nekik az lenne. De ez már csak az én spekulációm.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.04. 13:10:33

NNa: nézegettem, csöndben belepiszkálgattam sokszor az elmúlt pár napban. Most se fűznék hozzá semmit, mindenki kap 24 órát hogy átgondolja, csinált-e olyat amit nem szabad vagy csak simán NEM KÉNE. Vagy egyáltalán csak írt-e égbekiáltó baromságokat...
Holnap ilyenkor nyit a topic, ha addig valahol egy szót meglátok Barca igazolásról, az illetőt kirakom Szeptember 1.ig.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2011.06.04. 13:00:26

d írta:
mess2009 írta:most olvasom, hogy a Madrid már a negyedik(!) igazolásánál tart, és mi van nálunk?! a tavalyi, meg azelőtti szarakodás!! ....már bocsánat.
Június eleje van. Nem hogy az alapozás nem kezdődött meg, de csak most mentek el a játékosok nyaralni. Baromira nem vagyunk lekésve semmiről.
Ezért szeretem ezt a topicot! :roll:

Egyébként ez Barca igazolások topic, h jön ide, h a Real mennyi játékost igazolt idáig!? :roll:

Istenem, Bl győztes bajnok csapatunk van, és ez a legnagyobb problémád, h a Real igazolt már 2 török játékost, meg Callejont....Húhhaaaa.... :oops:
Kép
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2011.06.04. 12:57:55

Mihu írta:Többek között ezért is tartom patkánynak Fabregas-t.
Ezek szerint Piquét is patkánynak tartod? Mert ugyanazt csinálta, mint Fabregas, azaz 17 évesen ő is tiplizett, "mert nem volt meg benne a katalán szív". Az meg ebben a helyzetben nem releváns, hogy a MU őt 5 misiért elkótyavetyélte nekünk, míg Cescért 50eket követel Wenger-papa. Ez nem a két játékos személyiségétől függ.

Vagy akkor a másik példaként felhozott játékos, Bojan: Ő maga a követendő példa? Soha nem akart elmenni Barcelonából, még kölcsönbe se, inkább megvárta amíg beletörik a bicskája a Barcába, aztán lehet ha 18 éves korától fogva állandó játéklehetőséget kap, akkor mára klasszis játékos lenne.

Én azt gonodolom, hogy az élet sportszakmai szempontból igazolta Fabregas döntését, aki a világ egyik legjobb belső középpályásává nőtte ki magát Londonban. Nem az ősi riválishoz ment el, az Arsenalba menni nem árulás. Ettől függetlenül 40-et nem kellene kiadni érte, azt a részét ő szúrata már el, de hogy patkány lenne, és hogy füttykoncertet érdemelne az azért túlzás. Teszem hozzá Fran Meridát vagy épp Dani Pachecot senki nem patkányozza, pusztán azért mert ők nem futottak be..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Balinho 2011.06.04. 13:01:57-kor.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.06.04. 12:52:24

mess2009 írta:most olvasom, hogy a Madrid már a negyedik(!) igazolásánál tart, és mi van nálunk?! a tavalyi, meg azelőtti szarakodás!! ....már bocsánat.
Június eleje van. Nem hogy az alapozás nem kezdődött meg, de csak most mentek el a játékosok nyaralni. Baromira nem vagyunk lekésve semmiről.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.06.04. 12:49:53

fcbarca0827 írta:
Zibra16 írta:ez az Esteban Andrade gyerek a barca b-ben vagy a felnőt csapatba fog érkezni?
Ki a golyszim az az Esteban Andrade? :o

Ezek közül melyik az? :lol:
Esteban Andrada az igazi neve...
messibingyo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2010.11.16. 11:56:48

2011.06.04. 12:47:34

fcbarca0827 írta:
Zibra16 írta:ez az Esteban Andrade gyerek a barca b-ben vagy a felnőt csapatba fog érkezni?
Ki a golyszim az az Esteban Andrade? :o

Ezek közül melyik az? :lol:
http://www.presheva.com/sport/futboll/7 ... lones.html
bingyo
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.06.04. 12:45:35

mess2009 írta:az az érzésem, hogy a Barca leggyengébb pontja a játékosigazolás, vagy ha úgy vesszükk a játékos állományyal való gazdálkodás!
most olvasom, hogy a Madrid már a negyedik(!) igazolásánál tart, és mi van nálunk?! a tavalyi, meg azelőtti szarakodás!! ....már bocsánat.
Meg is érte nekik. Halomra veszik az embereket, aztán a fele se válik be. Most is megvették Altintopot meg Callejont, akiknek nagyjából annyira lesz fontos szerepük, mint a labdaszedőknek. Minek igazoljunk fejetlenül. Ha van Rossel-ben egy jó dolog, az a megfontoltság. Az utóbbi időben nem igazoltunk Ibrahimovicsokat,Csigrinszkiket, stb. Helyettük jött Afellay, Masche, Adriano, akik mind beváltak és összesen kb 30 millába fájtak.
Laportának a végére egy kicsit az agyára ment a hatalom. A jelenlegi stábnak jobb szeme van a játékosokhoz, persze az is igaz h időközben Pep is fejlődött.
Semmi értelme kapkodni. Láthattuk mit ér a kapkodás: Ibra, vagy a Realnál Kaka, sokkal inkább megfontoltnak kell lenni, jól körülnézni a piacon.
A Fifa egy szégyen
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.06.04. 12:39:26

visca el barca írta:nem tudom honnan vestzitek ezt a 70 millio van igazolásokra szöveget, én semmi ilyen hírt nem találtam.

amugy nagy valoszinuseggel, egy, azaz egy darab utos jatekost veszunk, meg max 2 tölteléket. tehát fabregas VAGY rossi VAGY... nem hinném hoy idehozunk 20-30 millios playerekből 2-3-at... ez eddig sem volt, és ezután sem lesz jellemző..
A 70 milla csak tipp, de elég reális, sőt, valószínűleg több is lesz a tarsolyban.
Caceres 3 milla, Ibra 24, Keirrisson,Henrique,Hleb úgyszintén 10-15, ez már 40 milla és még csak a koloncokat adtuk el. Bojan meg Jeffren is nagy valószínűséggel lelép, ahogy Milito is, értük is jár egy laza 20as. Szóval 60 milla és még ehhez jön az igazolásra szánt összeg, ami véleményem szerint úgy 40 lesz, tehát akár 100 milla is lazán összejöhet a végére, ha nem több.
Sztem viszont Sandro barátunk azt tervezi h egyáltalán nem költ, ami kivitelezhető is simán.
Rossi 25, Andrada 4, Ángel árát Maxwell eladása fedezné, ami azt jelentené h ha nem is akarunk mínuszba menni, akkor marad egy laza 30 millió, amit többféleképpen eloszthatunk: Cesc, Thiago Silva - mind2 ember erősítés lenne, ez tény, vagy vannak egyéb lehetőségek: nem jön Cesc, de jön vki más, jöhet védő is 10-15ért akár, de még azt se tartom kizártnak h Bojan és Jeffren lelép, jön Rossi(akire ez esetben a széleken hárulna komolyabb feladat) és hozunk egy rutinosabb csatárt Villa alternatívájának. Szóba került Forlan,Güiza és Kanoute. Egy rutinos, Larsson utódnak lenne helye a csapatban. Pl ha Forlan jönne 10ért, simán elfogadnám, mint cserecsatár.

Sok lehetőség van. Pénzügyileg én annak örülnék legjobban, ha minden költekezést fedezne a kölcsönjátékosok eladása, így a klub által termelt profit 100%-ban elmenne az adósságok törlesztésére.
A Fifa egy szégyen
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.06.04. 12:35:21

Zibra16 írta:ez az Esteban Andrade gyerek a barca b-ben vagy a felnőt csapatba fog érkezni?
Ki a golyszim az az Esteban Andrade? :o

Ezek közül melyik az? :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca0827 2011.06.04. 12:46:53-kor.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Válasz küldése