Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.06.06. 16:50:48

mrMimo írta:@sjd:
Asszem most nyáron járt volna le a szerződése Cech-nek,
lemaradtam vmiről...mikor akartuk mi leigazolni Petr Cech-t?
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.06.06. 16:50:02

mrMimo írta: Asszem most nyáron járt volna le a szerződése Cech-nek, ha tavaly nem hosszabít. Ergó el kellett volna adnia az ágyúsoknak, vagy tavaly nyáron, vagy idén télen ha pénzt szerettek volna belőle látni.
most kiről beszélünk?

Fabregas már sokkal régebben hosszabbított, amikor a Barca még nem is tett ajánlatot érte
mrMimo írta: Nem kerülgetem a forró kását, lásd be a Seria A nagyon gyenge. Persze túloztam a tempóval kapcsolatban, sry ha megbántottalak ezzel. De nem véletlenül előzte be a Bundesliga az olaszokat. Erősebb, technikásabb és gyorsabb is a spanyol pontvadászat.
engem nem bántottál meg, de azért merész dolog nagyon gyengének nevezni attól, hogy a Bundesliga beelőzte, azért még mindig nem a holland vagy portugál bajnokságról van szó
mrMimo
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011.04.21. 14:43:02
Tartózkodási hely: Destination Unknown

2011.06.06. 16:44:22

@sjd:
Asszem most nyáron járt volna le a szerződése Cech-nek, ha tavaly nem hosszabít. Ergó el kellett volna adnia az ágyúsoknak, vagy tavaly nyáron, vagy idén télen ha pénzt szerettek volna belőle látni. Nem kerülgetem a forró kását, lásd be a Seria A nagyon gyenge. Persze túloztam a tempóval kapcsolatban, sry ha megbántottalak ezzel. De nem véletlenül előzte be a Bundesliga az olaszokat. Erősebb, technikásabb és gyorsabb is a spanyol pontvadászat.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.06.06. 16:08:52

mrMimo írta: tavaly mikor lett volna lehetősége idejönni (egy kis huzavona után persze), akkor hosszabbított!
:?:
(ezt honnan szedted?)
mrMimo írta: és hát valljuk be a Seria A egy rottyos [auto_cenzúra], amolyan nyugdíjas tempó a La Ligához képest.


bezzeg a La Liga olyan kemény, hogy már évek óta nem volt senki bajnok 80 pontnál többel, rendre 2nél több csapat is versenyez a bajnoki címért, és a 2. hely se dőlt már el kb. decemberben.....

(az egy dolog, hogy topcsapatok nincsenek hála a bundabotránynak, de hogy nyugdíjas tempó :shock: :shock: :shock: )
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.06. 16:08:48

Zibra16 írta:Az elképzelhető, hogy idény nyáron érkezik A.Sánchez,Rossi és Cesc mindhárman?
nem,az kb 40+25+30=95-100 millió.
Zibra16
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010.07.02. 19:01:04
Tartózkodási hely: Mo.

2011.06.06. 16:07:46

Az elképzelhető, hogy idény nyáron érkezik A.Sánchez,Rossi és Cesc mindhárman?
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.06. 16:02:14

Úgy látom minimum egy támadó érkezni fog, pedig továbbra is azt mondom hogy nem feltétlenül van rá szükség. De mindegy, attól nem lesz jobb hogy leírom ezt még párszor, szóval beletörődök valahogy. :)
Cruyff ismét remekül fogalmazta meg a dolgokat: "Ami még csak egy botlás volt, (Ibrahimovics) ma már lecke kell legyen."
Az én választottam Rossi! Először is szierntem egyértelműen jobban ide illik mint A.Sanchez. Az ára is barátságosabb, ismeri már a spanyol bajnokságot, plusz ha esetleg belevonunk valakit az üzletbe, (amit egyébként ugyancsak nem szeretnék... :roll: ) akkor jobban szem előtt lesz, és jobb csapat is a Villarreal.
Bojan és/vagy Afellay helyzete nem lesz túl rózsás esetleges itt maradásuk esetén az biztos.

Fabregast meg el kell felejteni! Ha már érkezik egy támadó, plusz Thiagot beépítjük teljesen a keretbe, akkor készen is vagyunk. A védelemt meg nem kell erősíteni, ha csak Milito távozik. Ezzel még így ki is lennék békülve.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2011.06.06. 15:52:13

d írta:Bár kicsit irracionális, de megértem, mert bár nem Fabregas tehet arról, ha esetleg Thiagot belevonják a bizniszbe (sokkal inkább Zubi és Guardiola...), de mindig marad ilyenkor egy kicsit keserű szájíze az embernek.

Különben kíváncsi vagyok milyen piaci értéket képviselhet most Thiago. Persze egy Wenger nem azt nézi, hogy mennyit ér a kölyök, mert valóban nem sokat, de hogy mennyit érhet a közeljövőben is már, az egészen más tészta.
A transfermarkt.de szerint olyan 5 millió körül mozog az ára szerintem is jelenlegi állapotában nem igazán ér többet,bár ha megnézzük az egy szezont futott fiatalokat simán érhetnénk érte 10-15 millát is.

http://www.transfermarkt.de/de/thiago-a ... 60444.html
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
mrMimo
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011.04.21. 14:43:02
Tartózkodási hely: Destination Unknown

2011.06.06. 15:50:23

Uff mindenkinek!
@kalap:
Azzal egyetértek veled, hogy Fabregast ne vegyük meg mert túl drága, sérülékeny is, el sem ájulok tőle és a legfontosabb: tavaly mikor lett volna lehetősége idejönni (egy kis huzavona után persze), akkor hosszabbított! De egy kp mindenféleképpen kell! Mivel a Barca legnagyobb fegyvere a kp (és Messi) ezért sztem elengedhetetlen vki erre a posztra és ide mindenképpen minőségi játékos kell! A megfelelő rotációnak meg kell lennie és akkor nem produkálunk olyan önmagunkhoz képest gyenge tavaszt, mint most. Xavi is lassan kiöregszik (kb. 2-3 év), gondolni kell a pótlására és ezt a stílust nem fél év alatt szokja meg az ember! Thiago lehet egy opció, de még túl zöldfülű Xavi helyettesítésére, de idővel (3-4 év)beérik majd. Akár Cech jön, akár nem nyilván padozni fog, de idővel több szerephez jut. Az én opcióm Cazorla vagy P.Hernandez, bár én sem szeretném ha szétkapnák/nánk a Villarealt vagy a Valenciát. "Óccsóé" meg is tudnánk venni akármelyiket. Támadósorba a felsorolt lehetőségek közül én Rossit favorizálom, mert Sanchez, bár jó játékos, de ő az olasz bajnokságból jönne és hát valljuk be a Seria A egy rottyos [auto_cenzúra], amolyan nyugdíjas tempó a La Ligához képest.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.06.06. 15:38:09

Az gyalázatos lenne, ha Thiagot belevonnánk a Fabregas üzletbe. Szép üzenet a fiataljainknak: Menjetek el nyugodtan jó pénzért külföldre, nem kell kivárni a sorotokat, vissza lesztek hozva sok pénzért, ha elég tehetségesek vagytok. Nem éri meg hűségesnek lenni, mert ha úgy kívánja a helyzet, belevonunk benneteket vmi üzletbe. NA EZT NEM!!!!
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.06.06. 15:00:55

Bár kicsit irracionális, de megértem, mert bár nem Fabregas tehet arról, ha esetleg Thiagot belevonják a bizniszbe (sokkal inkább Zubi és Guardiola...), de mindig marad ilyenkor egy kicsit keserű szájíze az embernek.

Különben kíváncsi vagyok milyen piaci értéket képviselhet most Thiago. Persze egy Wenger nem azt nézi, hogy mennyit ér a kölyök, mert valóban nem sokat, de hogy mennyit érhet a közeljövőben is már, az egészen más tészta.
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2011.06.06. 14:50:06

albicelesteX írta:Ha Cesc úgy kerül ide idén,hogy Thiago bele lesz vonva az üzletbe akkor valahol nem tudok majd rá jó szemmel tekinteni.Én megmondom őszintén nekem nagyon szimpatikus focista Thiago és szerintem simán van benne annyi potenciál,hogy amiért Fabregast hoznánk azt Ő is megoldaná.Lelkes,ég a vágytól,hogy bizonyítson és emellett olyan tehetsége van ami a legjobbak közé emelheti.
Teljesen egyetértek,ha belenvonjuk Thiagot a Cesc ügyletbe,akkor Fabret vhogy nem tudom teljesen elfogadni,mert én Thiagot jobban preferálom!Ettől függetlenül én a legjobban annak örülnék,ha Keita menne,és Fabre-Thiago cseresorunk lennne a középpályára!!!Am tudtommal az Arsenal akar egy védekező középpályást is venni anyáron,szal szerintem Keita is mehetne az üzletbe,kiváncsi lennék h ha felajánlanánk mit mondana Wenger!
Kép
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2011.06.06. 14:41:43

Na,csak most olvasom,hogy mekkora nevekkel dobálózunk.
Sokakkal ellentétben nem hinném,hogy mindháromnál becsöngettünk,én inkább úgy képzelem el,hogy Cesc és Alex VAGY Rossi.Mert mindkettő felesleges.
Cesc szerintem idén jönni fog,ezt leirtam egy évvel ezelőtt is,most is.Nem hinném,hogy Wenger maradásra tudná birni,főleg ez a szezon után.Az,hogy nem kicsit lesz drága,más tészta.Hogy hogy fogja majd Pep az Ini-Xavi-Cesc-Thiago kvartettből kihozni a legmegfelelőbb párositást-nem tudom,de legyen ez az ő gondja.
Az ALex vs Rossi párharcból nállam a az udinei kerülne ki győztesen,Rossit sose kedveltem túlságosan,mondjuk nem lenne harakiri az ügyből,ha ő lenne a befutó... :)
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.06.06. 14:39:08

Ha Cesc úgy kerül ide idén,hogy Thiago bele lesz vonva az üzletbe akkor valahol nem tudok majd rá jó szemmel tekinteni.Én megmondom őszintén nekem nagyon szimpatikus focista Thiago és szerintem simán van benne annyi potenciál,hogy amiért Fabregast hoznánk azt Ő is megoldaná.Lelkes,ég a vágytól,hogy bizonyítson és emellett olyan tehetsége van ami a legjobbak közé emelheti.
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.06. 14:33:34

Robcsyy írta:Luis Enrique 4 játékost vinne magával

Hát érdekes lesz, szvsz a 4 közül kettő biztosan követni fogja...
Felőlem Jeffren ill. Soriano mehet a 4ből, ha jó pénzt kapunk értük...
Soriano nem hinném, h fel fog kerülni a nagy csapatba idén kispadra sem ülhetett le a nagyoknál, nem hinném, h így maradna.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.06.06. 14:24:28

Bob_Marley írta:Hát ez érdekes lesz!
Én azon csodálkozom, hogy Romeu így „eltűnt”, alig beszélünk róla, a felnőtt csapatnál is ritkán kerül szóba!Pedig véleményem szerint nagyon ügyes a srác, s tavaly pl a Sevilla ellen is kifejezetten jól teljesített!
nem tűnt el, csak volt egy kábé féléves sérülése és csak most az idényvégére épült fel. amúgy nagyon odavan érte a fejeseknél mindenki, szóval ő nemnagyon fog elmenni. mondjuk én még nem láttam tőle olyat, de tizenkilencéves, ráér még.
skadi írta:és mi van azzal a tavaly vett "világlegnagyobbtehetsége" brazil gyerekkel, akit azonnal kölcsönadtunk?
őt mennyiért is vette meg a klub? hol is van most ? mit csinál?
miért nem őt adjuk el és az árából fedezzük az újakat, vagy ha annyira kumma jó, miért nem hívjuk vissza?
mert nem annyira kumma jó azért. sőt, soha nem is volt a világlegnagyobbtehetsége, egyszerűen egy brazil gólkirály. elvileg a valenciával való villa üzletbe akartuk belevonni, mert nekik kellett volna, aztán rajtunk maradt. számunkra egy totál érdektelen statikus kilences, aki a tizenhatos belül van egész meccsen, aztán beveri a helyzeteket. az ára tizennégymillió volt és jelenleg a santosban van braziliában.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19555
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.06.06. 13:16:02

Robcsyy írta:Luis Enrique 4 játékost vinne magával

Hát érdekes lesz, szvsz a 4 közül kettő biztosan követni fogja...
Hát ez érdekes lesz!
Én azon csodálkozom, hogy Romeu így „eltűnt”, alig beszélünk róla, a felnőtt csapatnál is ritkán kerül szóba!Pedig véleményem szerint nagyon ügyes a srác, s tavaly pl a Sevilla ellen is kifejezetten jól teljesített!

Kalap írásoddal tökéletesen egyet értek!Valahogy megvoltunk Cesc nélkül is (fel sem lehet sorolni a kupákat , meccseket :lol: ), eztán is megleszünk!

off: majd válaszolok a pü-s témában, csak még nem volt erőm összeszedni a gondolatokat!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2011.06.06. 13:11:02

Luis Enrique 4 játékost vinne magával

Hát érdekes lesz, szvsz a 4 közül kettő biztosan követni fogja...
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.06.06. 12:55:43

Én a Cesc sagához szólnék hozzá: Nem fogok a kardomba dőlni, ha érkezik és nyilván erősítés lesz, de azért gondoljuk már át. Csak arra nem szabad alapozni egy világsztár igazolásánál, hogy majd, ha sérül lesz Xavi és Ini. Lesznek persze, de ezen az alapon mindenki mellé kellene egy világklasszis még, mert bármikor megsérülhet: PL: Valdes ( Casillas) Alves ( Maicon)- Puyol ( Terry)- Pique (Vidic v. Ferdinand :D ) , Abidal ( Evra)- Busquets ( Essien), Xavi ( Fabregas)- Iniesta ( mit tudom én ki :D )- Villa ( Rooney)- Messi ( CR)- Pedro ( megint csak mit tudom én ki, mert nagy a választék :D )
Persze ez egy orbitális ferdítés,de ha csak a sérülések miatt igazolnánk, akkor ez lenne mindenkinek a minőségi cseréje kb. Elég irreális. Emellett persze vannak pihentetések, de ez sem 10-15 meccs egy évben. Egyébként pedig két dologért lehet cserélni meccs közben, amiért szükség van minőségi cserékre: a)Töltelék, vezetésnél, pihentetés, stabilabb védekezés. b) Hátrányban vagy rossz helyzetben, hogy az eddig feltörhetetlen ellenfelet meg tudjuk törni és egy váratlant tudjunk húzni.
Keita így állt be sokszor a 60-70. perc tájékán, azért van ilyen sok játékperce, nem pedig a kezdőként lejátszott meccsei miatt ( van az is persze ). Ha vezetünk 1-2-3 góllal, akkor Cesc kb. motiválatlanul futkorászna a pályán kedvetlenül, a védekezés vele nem lenne stabilabb és a támadás sem lenne hatékonyabb, hiszen, Xavi-Ini kettős közül váltana valszeg valakit ( vagy egy csatárt) ezekből pedig nem következik csoda.
Hátrányban: Ki helyett hozzuk be, hogy meglepjük az ellenfelet és jobb legyen a támadás? Itt három variáció van: a; ha betlizik a Xavi-Ini kettős közül valaki( ez elég ritka azért valljuk be :D ) b; lejön egy betliző csatár és Ini húzódik előre ( ezzel gólerősebbek valószínűleg nem leszünk, márpedig a meccs vége felé hátrányban vagy 0-0-nál ez kockázat)
C; VKP helyett, aminek talán a kockázatvállalással lehet értelme, de nem vagyok benne biztos, hogy működne, ugyanis a támadójátékunk alapja is a gyors labdaszerzés. A másik kettővel szemben ennek még talán van egy pici értelme, de nem eget rengető húzás.
Ezzel szemben Keita, ha 20-30 perceket játszik, akkor is maximálisan motivált, segít nekünk ez idő alatt és nem teper több játékpercért. Emellett hátrányban, néha még változást és váratlant is hozhat a behozatala, ugyanis a gyors és aggresszív labdaszerzése után odaadja valamelyik irányítónknak és kilő a kapu felé, ezzel plusz egy gólerős játékos lesz elől, ráadásul a 60-70 percig tömörülő ellenfélnek figyelnie kell a beadásainkra is végre.
Mindezekért maradna Keita és jobban bíznék Thiagoban , aki reméljük türelmes lesz és sokkal inkább a jövő embere, mint Cesc. A pénzről még nem is beszéltem.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2011.06.06. 12:43:05

Nasrit is meglehetne próbálni.Jövőre lejár a szerződése, és nagyon jó kis playa, 20-25-ért szerintem simán el lehetne hozni.. :roll:
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2011.06.06. 12:19:23

Abban elég biztos vagyok, hogy Rossi beleillene a játékunkba: alacsony, gyors, fordulékony, gólerős, jól passzol, sokat mozog, ismeri spanyol bajnokságot. Nálam ő a favorit.

Alexis-t nem ismerem túlságosan, a youtube-videók pedig mindenkiből képesek világklasszist faragni. A statisztikája nem rossz mondjuk. Viszont alapjában véve nekem problémám van azzal, hogy ő dél-amerikai: az utóbbi években ezek a játékosok, akik nem Európában nőttek fel, egyszerűen képtelenek felvenni azt a ritmust, ami ide kell. (Na jó, talán két kivétel van: Aguero és Chicharito, de én egyiket sem tartom olyan nagy számnak, mint amekkora hírük van).
Remélem, ha létrejön ez az üzlet, akkor kellemesen fogok csalódni.

Cesc:
annyira nem vagyok oda az ötletért már. Úgy gondolom, Thiago 1-2 éven belül el tudja érni ezt a szintet, ha sikerül biztosítani a fejlődését. És nem kéne milliókat kidobni. Jelenleg nem kérdés, hogy Cesc többet tudna adni a tapasztalatával, de kérdés, hogy Xavi, Iniesta, Busquets, Mascherano mellett hol jutna neki szerep jelenleg?
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2011.06.06. 10:39:10

sjay írta:
sjd írta:
mess2009 írta:az igaz, hogy még az átigazolási idény elején vagyunk, de ez nem úgy működik, hogy most kezdünk el körülnézni...!
Honnan tudod, hogy csak most kezdtünk el körülnézni? Rossell mondta?

Attól még, hogy nincs meg az összes nyári igazolás jún 1-jén, az nem jelenti azt, hogy nincs meg a terv rájuk, tavaly se augusztus utolsó napjaiban jutott eszébe Pepnek, hogy meg kéne próbálkozni Mascheranoval
Ahogy a vezetőséget "ismerem", folyamatosan tervezgetik a vételeket, figyelik a leigazolni kívánt játékosokat, biztos hogy a "felszín alatt" most is ügyködnek valamin, úgyhogy 100% hogy nem most nézelődnek..
OK: én nem valami ellendrukker vagyok, csak kisért a tavalyi nyár mert sztem akkor nagyon béna volt a technikai részleg. ....nos, ahogy a vak is mondja, majd meglátjuk....
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.06.06. 09:36:30

Cesc saga elmundo módra: Egy év telt el az utóbbi próbálkozás óta, az Arsenal hajlandó tárgyalni, mi több, elengedni, 55 millió euroért :lol:

Egy éve 40-ig mentünk fel, most a nyitó ajánlat 30+Thiago lenne, ha nem tetszene az Arsenalnak akkor 35+Thiago-ig menne ez fel, visszavásárlási opcióval.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
skadi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 630
Csatlakozott: 2007.01.11. 12:12:40

2011.06.06. 09:36:08

és mi van azzal a tavaly vett "világlegnagyobbtehetsége" brazil gyerekkel, akit azonnal kölcsönadtunk?
őt mennyiért is vette meg a klub? hol is van most ? mit csinál?
miért nem őt adjuk el és az árából fedezzük az újakat, vagy ha annyira [auto_cenzúra] jó, miért nem hívjuk vissza?
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.06.06. 08:30:40

bali 15 írta:Most olvastam, hogy Ferguson le akarja igazolni Ashley Young-ot.
Ha ez megvalósulna akkor ezzel az igazolással eléggé kiszorul Nani.
Mondhatni perifériába kerül.
Bár a srác, nyomába se ér CR-nek,és ego-lego egy kicsit de azzal egyet értek, hogy eléggé el volt hanyagolva mindig is, sok még a kiaknázatlan terület ennél a játékosnál.
A mi szélső-csatárkeverékű támadósorunkba remekül beleillene...
Persze a neve fel sem merült, csak egy ötlet.
már bocs... ennyi erővel hozzuk vissza "Keresdmáá!"-t is...
manapság a portugálok inkább Madridba valók (mennek is szép számmal...), nem tudom miért lett ez tendencia, de nagyon fogynak a "szerény" luzitán játékosok, márpedig Barcelonába (legfőképpen Pep Barcájába!) nem valók a Nani-féle pléjerek...
tudom, h csak egy ötletet írtál...

nem foglaltam eddig állást a felmerült támadó duó egyik tagjánál sem, de véleményem szerint Rossi lenne a leghatékonyabb a rendszerünkben, hiába nagyobb tehetség a chilei, Rossi tipikusan az a Samu-féle sokat mozgó, robbanékony csatár, a legnagyobb hátránya az ő leigazolásának az ára, vmint egy élcsapatot gyengítenénk...
Azonban számomra továbbra is az a legfontosabb, h Bojan megkapja a folyamatos lehetőséget, ha vmelyiket idehozzuk, akkor ez nem fog menni...

Cesc-szel kapcsolatban pedig: ha Thiago fejlődését nem akadályozza, akkor jöjjön, ha Cesc idejövetele magával vonná azt, h ifj. Mazinho megragad a fejlődésben, neadjisten elmegy, akkor MÉG ne jöjjön, csak 2 év múlva... (2 év múlva már lenne hely mindkettejüknek...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.06.06. 09:41:21-kor.
Válasz küldése