Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.06.06. 23:21:53

Messi-Ini írta:nem egy bombálya volt...
jujj :oops:

Egyre jobban kezd érdekelni ez a Sanchez, lehet, hogy vinne egy kis színt a játékunkba (és akkor daffy sem aludna el talán rajta :twisted: )

Fabregas ügyében meg nem tudom mi lenne a jó, ha egy normális összegért el lehetne hozni (max 20-25 a játéktudását nézve, és nem azt, hogy egy lúzer csapat legjobbja és kapitánya), akkor még kibékülnék vele, persze ha Thiago is marad
messibingyo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2010.11.16. 11:56:48

2011.06.06. 22:41:02

bingyo
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2011.06.06. 22:38:21

daffy írta:
Messi-Ini írta: ez igaz,de azért ha valakinek jön egy gyengébb szezonja,az ára is lejjebb megy,legalábbis szerintem ez így reális,és Fabre szezonja elég ramaty volt,de az ára még mindíg ugyanolyan magas!
akkor bojan ingyen távozhat,villa meg egy kis apróért :)

jah hát ha nagyon ferdén nézzük akkor igen...
nálunk az idén megvolt bőven,jövőre szerintem nem lesz,bár kitudja
nyáron copa. messi fáradt lesz. xavi és puyol egyre idősebbek. nem mellesleg a cél ha jól tudom a keret mélyítése. ez esetben elmegy keita,de jön pl:modric(hogy a példádnál maradjunk),ezzel létszámilag ugyan ott vagytok. ettől nem lesz kipihentebb a csapat és az utánpótlásra sem szabad mindent hagyni,mert jön egy év,amikor nem jön fel egy messi,pedro,thiago-kaliber és már kész is a baj. úgy kéne 2 emberrel mélyíteni a keretet,hogy nem megy senki. de távozik milito,jeffren meg bojan,akkor kell rossi/sanchez,thiago,fontas és cesc. ez lenne vagy 65-70 millió és létszámilag csak eggyel vagytok előrébb. bár pep tudja,hogy mi a jó.[/url]
:D :D :D

nem a keret mélységével van a fő baj,hanem a minőségével!a kispadon egy olyan emberünk van,aki ha beáll,képes új szint és lendületet,avagy változást hozni a csapatba,és ez Affelay...am ha megnézzük,tételezzük fel a legjobbakat(ami nekem a legjobban tetszene):
A kezdő alap,a cserepadon ott lehetne védő cserének Fontás,Adriano,vagy vki,mert ez még kérdéses h a védelem h fog alakulni!!a középpályára ott lenne Mascherano,Thiago,és ugye nálam Keita menne,a helyén akkor ugye ismét a példánál maradva ott lenne Modric!a csatársorban ott lenne akkor Affelay,és aki jön,reményeim szerint Sanchez,és remélem Bojan is marad,és akkor tényleg minden tökéletes lesz!!!!
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.06. 22:23:31

Messi-Ini írta: ez igaz,de azért ha valakinek jön egy gyengébb szezonja,az ára is lejjebb megy,legalábbis szerintem ez így reális,és Fabre szezonja elég ramaty volt,de az ára még mindíg ugyanolyan magas!
akkor bojan ingyen távozhat,villa meg egy kis apróért :)
nálunk az idén megvolt bőven,jövőre szerintem nem lesz,bár kitudja
nyáron copa. messi fáradt lesz. xavi és puyol egyre idősebbek. nem mellesleg a cél ha jól tudom a keret mélyítése. ez esetben elmegy keita,de jön pl:modric(hogy a példádnál maradjunk),ezzel létszámilag ugyan ott vagytok. ettől nem lesz kipihentebb a csapat és az utánpótlásra sem szabad mindent hagyni,mert jön egy év,amikor nem jön fel egy messi,pedro,thiago-kaliber és már kész is a baj. úgy kéne 2 emberrel mélyíteni a keretet,hogy nem megy senki. de távozik milito,jeffren meg bojan,akkor kell rossi/sanchez,thiago,fontas és cesc. ez lenne vagy 65-70 millió és létszámilag csak eggyel vagytok előrébb. bár pep tudja,hogy mi a jó.[/url]
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2011.06.06. 22:23:03

Rinku írta:Sanchez alig jobb Krkicnél szerintem (vagy csak én vagyok rosszul tájékozott, minden esetre én nem érzem, hogy annyival nagyon jobb lenne), elég nagy WTF lenne, ha még 30 milkát is kapnának mellé... :lol: Én Sanchezért és Rossiért is sajnálok ennyi pénzt, de mindenképpen kell egy középcsatár. Bár nekem egyik sem fogja pótolni az Eto'o féle vérbeli csatárembört, aki úgy szórta a gólokat, mint nagyanyád a porcukrot...

Szerintem az esélytelen h Bojant ebbe az üzletbe belevegyük,mert az Udinesebe tutira nem fog menni szerintem!Am szerintem te vagy rosszul tájékozódott :D
Én nem láttam sok Udinese meccset,most hirtelen 3-at tudok felidézni:
Milan-Udinese 4:4
Sanchez gólt rúgott,és remekül játszott,pedig a Milanban azért van egy Thiago Silva,aki nem kimondottan tartozik azok közé a bizonyos vén olasz védők közé akket említettek páran!
Inter-Udinese
Gólpasszt adott,remekül játszott,a védők nem tudtak mit kezdeni vele,pedig nem akárkik voltak azok a biznyos védők,mert ott volt Lucio és Maicon is...
Juve-Udinese
Sanchez itt is gólt rúgott,ezen a meccsen Chiellenit szivatta,nem kicsit,a kommentátor is mondta a meccsen,hogy Chiellinit ennyiszer pályafutása alatt nem verték meg,mint azon a meccsen!
Nekem a pár meccs alapján,ahol játszni láttam,az jött le,hogy tiszta Cr7,csak ő sokal inkább csapatjátékos,és nincs akkora arca sem!A trükkjei zseniálisk,néha olyan cselt csinál h azt se tudom mivan...a távoli lövései is életveszélyesek,nem egy bombálya volt...1 az 1-ben is nagyon jó!és az is egy általános tévedés hogy ő csak akkor hasznos amikor kinyílik az ellenfél,és lendületből kell tolni,szerintem nagyon hasznos akkor is,ha betömörl az ellenfél,mert azokkal a finom cseleivel 1-2 embert simán elküld,és máris megbomlik a védelem egy kicsit...
Kép
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2011.06.06. 22:15:19

daffy írta:
Messi-Ini írta: Egy olyan játékost,aki szinte végigpadozta a Vb-t,az elmúlt szezonja egy rakat sz*r volt,és állandóan meg is sérül,nemhinném hogy ennyit érne...3540 milla tisztán,játékos élkül reális,de ez a Thiagos üzlet,hogy hogy 35+ valaki,az irreális!!!nem is kicsit...
egy szezon alapján nem lehet megítélni. ezt az is bizonyítja,hogy még mindig meg akarjátok venni :)
ez igaz,de azért ha valakinek jön egy gyengébb szezonja,az ára is lejjebb megy,legalábbis szerintem ez így reális,és Fabre szezonja elég ramaty volt,de az ára még mindíg ugyanolyan magas!
Kép
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2011.06.06. 22:13:53

daffy írta:
Messi-Ini írta:menjen Keita,és ahelyére érkezzen valaki,hogy Thiagonak legyen helye az első csapatban!!!
és ha bejön egy sérüléshullám,akkor gyönyörűen néznétek ki...
nálunk az idén megvolt bőven,jövőre szerintem nem lesz,bár kitudja,ez kiszámíthatatlan...am meg,azért irtam hogy ha nagyon hozni akarunk valakit,akkor menjen Keita,és jöjjön valaki,mert ha teszem fel például,most csak mondok egy nevet,jönne Modric,és Keita menne,akkor én nyugodt szívvel kiállnék egy Real ellen is egy Modric-Xavi középpályával...de ha valami elképesztően extrém eset állna elő,és megsérülne Xavi-Ini 2-ős,akkor egy Modric-Thiago párossal is kiállnék,de ha Guardiola ezt nemhúzná meg,akkor egy Busquets-Modric 2-ős simán belefér,mert ha Keita kreatív középpályást játszott Pepnél,akkor Busquets is simán tolhatná,mert ő talán hozzá is tenne valamit a támadásokhoz!
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.06. 22:11:22

Messi-Ini írta: Egy olyan játékost,aki szinte végigpadozta a Vb-t,az elmúlt szezonja egy rakat sz*r volt,és állandóan meg is sérül,nemhinném hogy ennyit érne...3540 milla tisztán,játékos élkül reális,de ez a Thiagos üzlet,hogy hogy 35+ valaki,az irreális!!!nem is kicsit...
egy szezon alapján nem lehet megítélni. ezt az is bizonyítja,hogy még mindig meg akarjátok venni :)
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2011.06.06. 22:09:49

daffy írta:
Messi-Ini írta:Az Angol Daily Mirror szerint az Arsenal 50 millió eurót,és Thiagot szeretné kapni Fabregasert cserébe...

Tudják mit,[auto_cenzúra]ák ki Fabregas f*szát ennyiért!(Bocs a trágár kifejezésért,de nagyon felhúzott ez a hír,még akkor is,ha tudom hogy niztosan nem megyünk bele,de egyszerüen már az is felhúz hogy Wengernek ilyen eszébe jut...)Remélem meg sem fordul Rosellék fejébe hogy ezen egy pillanatig is el kéne gondolkodniuk!Wenger is beláthatná már,hogy Cesc jönni akar hozzánk,megunta a szaros csapatát,és azt hogy 8000 éve nem nyertek semmit...Az idei szezonban is kissé kedvetlenül tolta,de jövőre szerintem ez ugyanígy lesz,de nem is baj,legalább talán jövőre rájön Wenger hogy el kell engednie Cescet,és hogy akarata ellenére nem tarthatja ott...
:!: :!: :!: :evil: :evil: :evil:
azért azt nem szabad várni,hogy egy világbajnok játékos,aki nem mellesleg csapata(és talán a pl) legjobbja,eligazoljon egy marék szotyiért. hiába a hazatérés meg a nagy szavak,szerződése van és az arsenal nem megfelelő ajánlat esetén kötelezheti a szerződése kitöltésére. szerintem egyébként 35+játékosba el fogjátok vinni vagy esetleg 40 tisztán.
Egy olyan játékost,aki szinte végigpadozta a Vb-t,az elmúlt szezonja egy rakat sz*r volt,és állandóan meg is sérül,nemhinném hogy ennyit érne...3540 milla tisztán,játékos élkül reális,de ez a Thiagos üzlet,hogy hogy 35+ valaki,az irreális!!!nem is kicsit...
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.06. 22:09:31

Messi-Ini írta:menjen Keita,és ahelyére érkezzen valaki,hogy Thiagonak legyen helye az első csapatban!!!
és ha bejön egy sérüléshullám,akkor gyönyörűen néznétek ki...
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2011.06.06. 22:07:08

bence-barca írta:Fabe-nak meddig van szerződése? Mert jelen esetbe azt látom a legjobb döntésnek, h megvárjuk míg lejár a szerződése...
Azt hiszem hogy 2016-ig van szerződése...szal ha azt megvárjuk,akkor már értelme sem lenne leigazolni!Addigra lenne egy Thiagonk,és esetleg egy Dos Santosunk,ha úgy teljesít,és tényleg akkora tehetség!
Am én leszálnék erről a Fabre témáról mostmár így szép lassan,ha mindenképp középpályást akarnk hozni,akkor nekem az a feltételem lenne,hogy menjen Keita,és ahelyére érkezzen valaki,hogy Thiagonak legyen helye az első csapatban!!!
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.06. 22:05:32

Messi-Ini írta:Az Angol Daily Mirror szerint az Arsenal 50 millió eurót,és Thiagot szeretné kapni Fabregasert cserébe...

Tudják mit,[auto_cenzúra]ák ki Fabregas f*szát ennyiért!(Bocs a trágár kifejezésért,de nagyon felhúzott ez a hír,még akkor is,ha tudom hogy niztosan nem megyünk bele,de egyszerüen már az is felhúz hogy Wengernek ilyen eszébe jut...)Remélem meg sem fordul Rosellék fejébe hogy ezen egy pillanatig is el kéne gondolkodniuk!Wenger is beláthatná már,hogy Cesc jönni akar hozzánk,megunta a szaros csapatát,és azt hogy 8000 éve nem nyertek semmit...Az idei szezonban is kissé kedvetlenül tolta,de jövőre szerintem ez ugyanígy lesz,de nem is baj,legalább talán jövőre rájön Wenger hogy el kell engednie Cescet,és hogy akarata ellenére nem tarthatja ott...
:!: :!: :!: :evil: :evil: :evil:
azért azt nem szabad várni,hogy egy világbajnok játékos,aki nem mellesleg csapata(és talán a pl) legjobbja,eligazoljon egy marék szotyiért. hiába a hazatérés meg a nagy szavak,szerződése van és az arsenal nem megfelelő ajánlat esetén kötelezheti a szerződése kitöltésére. szerintem egyébként 35+játékosba el fogjátok vinni vagy esetleg 40 tisztán.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.06.06. 22:05:07

bence-barca írta:Fabe-nak meddig van szerződése? Mert jelen esetbe azt látom a legjobb döntésnek, h megvárjuk míg lejár a szerződése...
2015, kezdhetsz visszaszámolni :? :roll:

Cesc 28, Xavi 35, Ini 31, Thiago 24, JdS 25 éves lesz addigra
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.06. 21:59:35

Fabe-nak meddig van szerződése? Mert jelen esetbe azt látom a legjobb döntésnek, h megvárjuk míg lejár a szerződése...
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2011.06.06. 21:53:00

Az Angol Daily Mirror szerint az Arsenal 50 millió eurót,és Thiagot szeretné kapni Fabregasert cserébe...

Tudják mit,[auto_cenzúra] ki Fabregas f*szát ennyiért!(Bocs a trágár kifejezésért,de nagyon felhúzott ez a hír,még akkor is,ha tudom hogy niztosan nem megyünk bele,de egyszerüen már az is felhúz hogy Wengernek ilyen eszébe jut...)Remélem meg sem fordul Rosellék fejébe hogy ezen egy pillanatig is el kéne gondolkodniuk!Wenger is beláthatná már,hogy Cesc jönni akar hozzánk,megunta a szaros csapatát,és azt hogy 8000 éve nem nyertek semmit...Az idei szezonban is kissé kedvetlenül tolta,de jövőre szerintem ez ugyanígy lesz,de nem is baj,legalább talán jövőre rájön Wenger hogy el kell engednie Cescet,és hogy akarata ellenére nem tarthatja ott...
:!: :!: :!: :evil: :evil: :evil:
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2011.06.06. 21:38:57

Sanchez alig jobb Krkicnél szerintem (vagy csak én vagyok rosszul tájékozott, minden esetre én nem érzem, hogy annyival nagyon jobb lenne), elég nagy WTF lenne, ha még 30 milkát is kapnának mellé... :lol: Én Sanchezért és Rossiért is sajnálok ennyi pénzt, de mindenképpen kell egy középcsatár. Bár nekem egyik sem fogja pótolni az Eto'o féle vérbeli csatárembört, aki úgy szórta a gólokat, mint nagyanyád a porcukrot...
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.06.06. 21:29:42

Forrás: football-italia.net
Azt hiszem ez mindent elmond a cikkről.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.06. 21:24:36

Ez szerintem óriási kacsa, ennyire hülyék még ők sem lehetnek... :roll:
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2011.06.06. 21:22:32

Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.06.06. 19:41:00

laci18 írta: vagy ott van a B csapat gólkirálya, akkor őt is feleslegesen neveltük?
Őt aztán nem, mert nem is mi neveltük... :wink:

Értem mit akarsz mondani ezzel az írással, de gondolj Ronaldinho-ra, Eto'o-ra, Villára, Dani Alvesre, Abidalra, értük is sok pénzt adtunk, mégsem fürödtünk be velük (vagy legalábbis nem azonnal ld. R10). Van ez így, azt nem lehet tudni, hogy Sanchez vagy Rossi beválik-e, de ha bizonyítási lehetőséget se kapnak, akkor tényleg úgy fogják végezni, mint Keirrison vagy Csiga

Én ezeket a hibás igazolásokat nem a szakmai stábnak rónám fel, ők megtették, amit lehet, még talán jó játékosokat is választottak ki, az nem az ő hibájuk, hogy az edző kéri az igazolást, aztán meg nem számol velük
(az meg nem kifogás, hogy rosszul játszottak az összes 2 db meccsükön, megnéztem volna, hogy mi lett volna ha Hlebtől Caceresig ezek a játékosok annyi bizonyítási lehetőséget kapnak, mint Oleguer)

Attól tartok, hogy nem jelenthetjük ki, hogy mi legyen a klub politikája, mert a fiatalokban sem bízik Pep, amíg Keita előzi Thiagot és bármelyik vkp Fontast. Ha az Almeriánál komolyabb csapatok ellen nem dobja be őket, akkor inkább igazoljunk pénzért embereket a padra
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2011.06.06. 19:34:13

Ha az ágyúsok vinnék akkor szerintem a Fabregas féle üzletben benne lenne. De ahogy a vezetőséget ismerem, olyan Bojan + 40 millió lenne az üzlet, mint anno Eto'o - Ibra eseténél.. :D
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
laci18
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2005.07.14. 10:29:56
Tartózkodási hely: Bp

2011.06.06. 19:23:20

bence-barca írta:http://barcanoticias.blog.hu/2011/06/06 ... ore2962109

Ha 20m -t megadnak érte, hát vigyék... Jeffrent viszont vigyék 10m ért!
Nemtudom, sztem senki nem adna 20 miliot Bojanért főleg ha azt nzzük mi akarjuk annyiért venni Rossit.
Jeffrenért sztem jó ha kapunk 5-6 milliót.
A liverpoolnak minek, Kuyt, Suarez, Caroll stb. mellé? szem még az Arsenálba sincsen helye.
Barca 4ever
Avatar
laci18
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2005.07.14. 10:29:56
Tartózkodási hely: Bp

2011.06.06. 19:18:54

Szisztok,

Nagyon ritkán írok mivel soha nem jön be amit gondolok... de most úgy érzem "Enrique-féle autokorrektor: a muszáJ pontos J :)"...

A múlt hibás igazolásai alapján, lássuk be majdhogynem több hibás volt mint jó kis túlással, ha nem lenne az utánpótlásunk olyanok lennénk mint a real madrid :s sajnos
nem akarok visszamenni Rijkardig pedig lehet nem ártana :S de ha csak az utolsó éveket nézem : Caceres (rengeteget buktunk rajta pedig sztem jó játékos főleg kiegészítőnek, főleg ha azt nézzük, hogy Guardiola nem bízik a fiatal védőkben, inkább játszatja Mascm Busq, Abidal stb. tavaly meg Tourét a középhátvéd poszton mint hogy a fiatalokat), Henrique (valószínű őt sem látjuk Barca mezben), Keirrson (azt se tudom kinek adtuk kölcsön pedig hogy beharangozták), Ibra sztem őt nem kell magyarázni.
Lenne még néhány játékos ha nagyon szőrös szívű lennék...

VAGYIS sztem idén ne igazoljunk senkit, többet játszanak a fiatalok legalább veük nem hibázunk illetve dobunk ki 10 millió eurókat.

Rossi: minek vagy akkor megy Bojan aki tavaly jó volt idén meg lehtőséget sem kapott, jó hogy rosszul játszott azon a pár meccsen... ráadásul saját nevelés, vagy ott van a B csapat gólkirálya, akkor őt is feleslegesen neveltük?

Alex: hagyjuk már sztem elég szélsőnk van aki tud cselezni... Pedro, Jeffren, Messi, Bojan és Villa is játszott jó néhányszor szélsőt, Ini is és ott van AFFELAY is akit mi a rossebért vettünk ha nem kell, csak mert olcsó volt? egyébként meg inkább látnám szívesen Dzsudzsákot mint ALexet.

Cesc: túl drága és a spanyol válogatottban is csere éppen Busq, Ini és Xavi miatt, akkor minek ha vki lesérül inkább látom szívesen Thiagot, Jonathant, Affelayt, Keitat vagy akit még előhúznak.

Aki esetleg kellene az egy középső védő akármit is mond Cruyff, de akor megint ott vagyunk hpgy miért nem kiegészítő védőnek Henrique, Caceres, Fontas, Muniesa (azért ne felejtsük el igaz az már elég rég volt hogy F. Navarro és DAmia is [auto_cenzúra] jók volt ak mégis elengedtük őket pedig előbbi sokszoros spanyol válogatott is lett) stb. stb. vagyis hogy a Barca igazolás poitikája egy az egyben olyan mint a MAdridé és sajnos mi is képesek vagyunk nem egyszer túlzásba esni az átigazolási díjakban.
Barca 4ever
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.06. 19:11:18

http://barcanoticias.blog.hu/2011/06/06 ... ore2962109

Ha 20m -t megadnak érte, hát vigyék... Jeffrent viszont vigyék 10m ért!

http://barcanoticias.blog.hu/2011/06/06 ... ore2961741

Nem tudom hol élnek ezek, persze megszeretnék tartani, ami jogos, de miután már Cesc is kijelentette, h jönni szeretne lejjebb vihetnék az árát, más kérdés, h ennyit nem ér meg, ha jó formában van akkor sem... :roll:
Én Thiago-t preferálom, de 35ért még nem bánnám Cescet :)
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.06.06. 18:48:05

Alberto10 írta:Thiago fanoknak :) :

http://www.totalbarca.com/2011/news/maz ... -at-barca/

Röviden: Mazinho (1994-es világbajnok), Thiago apja és egyben ügynöke azt nyilatkozta a sajtónak, hogy fia marad a Barcában a következő idényben is.
Ámen!Remélem így lesz!
Kép
Válasz küldése