Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.07. 16:30:09

Kalap1988 írta: Ezt nem igazán tudhatjuk. Az azért valószínű, hogy ha Sanchez jön és csak Jeffren megy, akkor nem érkezik még egy támadó, egész egyszerűen azért, mert nem kell. Aztán vagy jön Fabre, vagy nem, az sem fix, hogy e mellé még középpályást veszünk.
mondjuk még azt is el tudom képzelni,hogy most jön sanchez,utána fabregas lesz a célpont,hogy végre a csapat tagja legyen,aztán ha marad zsé,az mehet rossiért,aki ha nem jön,az sem baj. ezt jó ötletnek tartanám,mert így jó pár évre kész lenne a kp és a támadó sor. jövőre meg elhozzátok thiago silvát a milanból és kész is :D

fszom,inkább megyek fifázok,mielőtt elsírom magam :?
Sztem 5% esély sincs arra, hogy Rossi és Sanchez is érkezzen. Ha vmelyikőjük meglesz, akkor gondolom Fabregasért tesznek ajánlatot (vagy Nasriért Very Happy ) és egy védőért.
a fabregas szitu így is egy sértődött óvodásra emlékeztet,de megnézném,hogy mi lenne,ha nasrit hoznátok és hagynátok cesc-et a francba,mondván,hogy nem tett meg mindent,hogy eljöjjön :D
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.07. 16:28:39

daffy írta:
palesz77 írta:Alexis Sánchez már ma a Barcelona játékosa lehet. Nagyon örülnék neki, főleg ha Jeffrent is bele tudnánk venni az üzletbe. Szerintem mindkét fél jól járna, Jeffren is jó csapatba kerülne, Sanchez meg a Barcába... Nagyon remélem, hogy pár napon belül hivatalos lesz - és hogy nem Bojant vonjuk bele az üzletbe!
és ha érkezik sanchez és még bojan is marad,akkor hogyan tovább? megnézi rosell,hogy mennyi van még a zsebben és nyom egy all in-t cesc-ért vagy bojan+pénz megy rossiért és utána fabregas,ha marad rá pénz?
Sztem 5% esély sincs arra, hogy Rossi és Sanchez is érkezzen. Ha vmelyikőjük meglesz, akkor gondolom Fabregasért tesznek ajánlatot (vagy Nasriért :D ) és egy védőért.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.06.07. 16:26:08

daffy írta:
palesz77 írta:Alexis Sánchez már ma a Barcelona játékosa lehet. Nagyon örülnék neki, főleg ha Jeffrent is bele tudnánk venni az üzletbe. Szerintem mindkét fél jól járna, Jeffren is jó csapatba kerülne, Sanchez meg a Barcába... Nagyon remélem, hogy pár napon belül hivatalos lesz - és hogy nem Bojant vonjuk bele az üzletbe!
és ha érkezik sanchez és még bojan is marad,akkor hogyan tovább? megnézi rosell,hogy mennyi van még a zsebben és nyom egy all in-t cesc-ért vagy bojan+pénz megy rossiért és utána fabregas,ha marad rá pénz?
Ezt nem igazán tudhatjuk. Az azért valószínű, hogy ha Sanchez jön és csak Jeffren megy, akkor nem érkezik még egy támadó, egész egyszerűen azért, mert nem kell. Aztán vagy jön Fabre, vagy nem, az sem fix, hogy e mellé még középpályást veszünk.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.07. 16:24:06

palesz77 írta:Alexis Sánchez már ma a Barcelona játékosa lehet. Nagyon örülnék neki, főleg ha Jeffrent is bele tudnánk venni az üzletbe. Szerintem mindkét fél jól járna, Jeffren is jó csapatba kerülne, Sanchez meg a Barcába... Nagyon remélem, hogy pár napon belül hivatalos lesz - és hogy nem Bojant vonjuk bele az üzletbe!
és ha érkezik sanchez és még bojan is marad,akkor hogyan tovább? megnézi rosell,hogy mennyi van még a zsebben és nyom egy all in-t cesc-ért vagy bojan+pénz megy rossiért és utána fabregas,ha marad rá pénz?
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.06.07. 16:22:28

Alexis Sánchez már ma a Barcelona játékosa lehet. Nagyon örülnék neki, főleg ha Jeffrent is bele tudnánk venni az üzletbe. Szerintem mindkét fél jól járna, Jeffren is jó csapatba kerülne, Sanchez meg a Barcába... Nagyon remélem, hogy pár napon belül hivatalos lesz - és hogy nem Bojant vonjuk bele az üzletbe!
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2011.06.07. 15:40:52

noname írta:Thiago egy feltörekvő tehetség, ér vmennyit.
Bojan egy tehetség, akinek a legjobb szezonja 17 éves korában volt, azóta egyre rosszabb. Te melyikért adnál többet?
Két egykorú focistáról beszélünk, akik közül az egyik már rutinnal és gólokkal rendelkezik nemcsak a ligában, de nemzetközi szinten is. Míg a másik néhány meccsen lépett csak pályára, valóban nagy tehetség (szerintem is nagyobb, mint Bojan...), de ezen kívül semmi több.
Ha nem tudod a nevüket, te melyikért adnál többet? :)
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.06.07. 15:11:52

Thiago egy feltörekvő tehetség, ér vmennyit.
Bojan egy tehetség, akinek a legjobb szezonja 17 éves korában volt, azóta egyre rosszabb. Te melyikért adnál többet?
A Fifa egy szégyen
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.06.07. 14:10:05

noname,
bojan semmit nem ér nálad, thiago meg kb. 15m-t? hogy van ez? :D
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.06.07. 13:42:16

noname írta:....
ez off lesz, de igen, sokra becsüljük néhányan Bojant... de olyantól uezt nem várjuk el, aki Samut is elzavarta volna, mondván "pénzéhes"...
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.06.07. 13:30:03

Öhm.. Felvázolnám utoljára az én álláspontomat.
Rossi vagy Sánchez közül valaki jöjjön. Nem érdekel hogy ki.
Ha Enrique megy Romába akkor Jefrrenért + Sorianoért elkérhetnénk Juant mivel Milito úgyis menni fog és Adriano meg játszana majd Alves cseréjeként, Maxwell meg vagy marad, vagy megy és érkezik az a fiatal srác.
Középpályára felhozni Thiagot és játszatni JdS-t majd őt is felhozni jövőre.

Így képzelem el a kövi szezonra a Barcát:
Valdes/Pinto
Alves/Adriano, Puyol/Masch, Piqué/Juan, Abidal/Maxwell (itt még lehet variálni bőven)
Busquets/Masch, Xavi/Thiago, Iniesta/Keita
Messi/Rossi, Villa/Bojan, Pedro/Afellay (itt is lehet még variálni)

Én ezzel kiegyeznék még ha Juan helyett a nemrég említett spanyol suhanc érkezik.

Ja és miért Juan? A VB-n figyeltem fel rá. Piszkosul jó védőnek tartom. 32 éves. Sokat veszíteni nem lehet vele.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.07. 12:26:05

Sokan azon vannak fennakadva az igazolásoknál, hogy mi lesz ha ennyien meg annyian megsérülnek. Ezek nagyon kirívó esetek. Ezért felesleges kidobni 20-30 millákat, hogy végig padozzák a szezont és ha mégis leséül 2 játékos két hétre legyen minőségi pótlás. Azért luxus egy Rossi+Sanchez pad, még akkaor is ha Bojan Jeffren megy. Persze erre kevés az esély, de akkor is. A szezonban bekövetkezett egy olyan sérüléshullám, hogy szinte nem volt védőnk –ami kb. 10 évente fordul elő– mégis meg tudtiuk oldani. Jeffren el, Rossi/Sanchez jön és 5 minőségi csatár (ha Bojan kap lehetőséget) és akkkkor lesz egészséges verseny is. A kp-n Masch-Thiago-Keita csere a padon. (Affelay multifunkció) Ez a rész már nem olyan minőségi, de erre a szezonra sztem elég. A védelmet pedig százféleképp lehet variálni. 2 ember kell. Egy támadó + 1 kp vagy védő. Nem volt gond a kerettel igazán eddig se csak a minőséggel. A csatársor megoldódik, a kp lehet még kérdéses, mert én Thiago-t nagyon kedvelem és a jövő embere lehet, de még nem vehetünk semmit 100%-ra. Főleg akkor nem, ha Pep nem fogja kellően játszatni. Ráadásul Affelay helye kérdéses még.
Nagyon sok fantáziát látok benne. Ha pep elkezdené a kp-n játszatni és hozna egy jó formát semmi gond nem lenne a középpályás sorral.
2 minőségi játékos + Maxwell, Jeffren +Milito el. Sajnálom őket, de itt már csak epizódszerepnél is kevesebbet kapnának. Ebből a pénzből plusz ha még néhány kölcsönjátékost eladnánk, jól ki tudnánk jönni az igazolásokból. A pad bnem lenne hosszabb, de eddig se a hosszall volt a baj, hanem hogy Militokból meg Jeffrenekből állt.
Forca Barca!!!!
Avatar
Bapszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:53:16

2011.06.07. 12:18:07

Ibra,Milito,Maxwell,Jeffren,Soriano,Henrique,Caceres,Keirrison....ez a távozók listája szerintem! Ha ezt megtoldjuk még 40-50 millával,amit elvileg minden évben áldozni tud a klub akkor nem lesz kérdés, hogy van e pénzünk, csupán az lesz kérdéses, hogy kit akar Pep a csapatban látni!Benne pedig nagyon bízok a régi baklövései ellenére is!
Alexis,Cesc és Botía...ezeket a srácokat szívesen látnám nálunk nyártól és persze Thiago egy komoly erősítés lesz idén :))
Akiről mindenki megfeledkezik az Montoya!Szerintem felesleges ide Jose Angel v Jose Enrique ha van Montoya aki jobbhátvéd ugyan, de így maradhatna Adriano a baloldalon!
Az egyetlen sarkalatos kérdés az Keita...igazán jó játékos,beilleszkedett és elfogadta a szerepét.Sajnos mégis azt mondom, hogy meg kellene válni tőle, hogy Thiago fejlődhessen és így kiegyensúlyozottabb lenne a támadók,illetve középpályások szereplése! Bojan nem mehet sehova,hiszen a mi fiunk, borzalmasan fiatal még mindig és egyszer be kell,hogy robbanjon!
Na ennyi nálam...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.06.07. 12:12:47

albicelesteX írta:Én egy olyan beszélgetésre kíváncsi lennék,amikor mondjuk megmondják Thiagonak,hogy belevonunk a Fabregas üzletbe.Remélem nem lesz ilyen,de nagyon kíváncsi lennék,hogy hogyan zajlik egy ilyen le.
Gondolom azért leülnének vele, de nem biztos, más sportágban (NBA), egyszerű a helyzet szól egy vezető a csapattól, hogy holnaptól XY-nál kell edzeni!Profi futballról beszélünk siránkozásra sajnos nincs idejük a játékosoknak!De mivel azért régóta itt van, talán még Pep is beszélne vele, de mondjuk Etooval se nagyon kommunikált!Szóval azt hiszem itt is az lenne, hogy elnök aláírná a papírt, s sok sikert kívánnak, kb ennyi!
De ilyenre ne is gondoljunk!
Kép
Kép
Kép
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.06.07. 12:05:33

Én egy olyan beszélgetésre kíváncsi lennék,amikor mondjuk megmondják Thiagonak,hogy belevonunk a Fabregas üzletbe.Remélem nem lesz ilyen,de nagyon kíváncsi lennék,hogy hogyan zajlik egy ilyen le.
Kép
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2011.06.07. 12:03:17

noname írta:BOJAN KÖLCSÖNJÁTÉKA 7-8 MILLÁT?
Hát ez nagy!
Nagyon sokra becsülitek ti őt. A játékjoga ér max millát nálam. Ha ért eladnánk már azt mondanám h tűrhető üzlet volt.
Az lehet, hogy nálad annyit ér, de azt nem tudhatod, hogy az éppen aktuális vásárló fél számára mennyit ér. Főleg, hogy pl. Wenger évek óta érdeklődik iránta... Azért ne legyünk már vakok sem elfogultságunkban, egy 20 éves játékos, aki már több mint 100 meccsen játszott egy elit klubban, és voltak kiemelkedő periódusai, nehogy már 5 millát érjen! Ha Bendtnert akarják eladni 10 milláért, Bebéket vesznek 9(?) millákért, Maxwellt 5 milláért vettük, és amúgy is fel vannak strófolva az árak, akkor nehogy már Bojan ne érjen legalább 15 milliót... :lol:
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2011.06.07. 11:35:59

noname írta:Ennyi az egész cikközönből, ami igaz is. Thiago nem megy el, ezt az apja is megmondta, a klub se akarja eladni sem őt, sem Fontast, akik az első csapat tagja lesznek.
Remélem is, hogy mind Thiago(aki személyes kedvencem) mind Fontas maradni fog!

Szerintem Cesc-nél Thiago helyett be lehetne vonni az üzletbe Bojant akiért állítólag érdeklődik Wenger. 50 millioért viszont semmiképp nem venném meg inkább körülnéznék más játékos után.

Rossi és Alaxis... Mindegyiküknek örülnék, akár egyszerre is bár ehhez az kell, hogy Bojan és Jeffren is távozzon. A venezuelait bevonnám a Rossis üzletbe, már ha érdekli a tengeralattjárót a játékos. Alexishez pedigJ.Soriano lehet a kulcs. Kíváncsian várom a fejleményeket.
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.06.07. 11:14:43

BOJAN KÖLCSÖNJÁTÉKA 7-8 MILLÁT?
Hát ez nagy!
Nagyon sokra becsülitek ti őt. A játékjoga ér max millát nálam. Ha ért eladnánk már azt mondanám h tűrhető üzlet volt.
Cesc pedig igenis többet ér mint 30 milla. Ha Villa, aki a Valencia húzóembere volt évekig 40 millát ér, akkor Cesc, aki a Valenál erősebb csapatnak évek óta a húzóembere, ráadásul fiatalabb, gondolkodás nélkül megér 50-60 millát. Attól, mert a mi nevelésünk, mi nem kapjuk meg diszkontáron.
Cescet nem fogjuk megvenni,, mert rohadt sokba kerül. Amúgy a Thiago+30 milla egy teljesen korrekt ajánlat, ez nagyjából 45 millát tesz ki.
Amúgy meg ne higgyetek már el minden hülyeséget, amit olvastok. Ezekből a kispekulált ajánlatokból egy szó sem igaz!
Ami jelenleg igaz: a klub érdeklődik néhány játékos iránt: Rossi,Sanchez,Lavezzi,Cesc. Az első trióból az egyik valószínűleg jön, de még nem mostanában, azonkívül ha Cesc kiveri a díszhisztit az Arsenalnál, akkor rá is lecsapunk. Továbbá Bojant és Jeffren elég nagy valószínűség szerint eladjuk.

Ennyi az egész cikközönből, ami igaz is. Thiago nem megy el, ezt az apja is megmondta, a klub se akarja eladni sem őt, sem Fontast, akik az első csapat tagja lesznek.
A Fifa egy szégyen
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2011.06.07. 10:49:30

d írta:Hát nem tudom Bojan mennyi sót enne meg az olasz bajnokságban, de ha kölcsönözni akarjuk nem biztos, hogy oda kellene mennie, csak mert onnan akarunk igazolni valakit. Akkor inkább dobjunk mellé pár milliót és adjuk kölcsön a Betisnek vagy valami.
Ha igazak a hírek, akkor nem nagyon tudjuk dobálni a milliókat. Bojan kölcsönjátéka meg legalább 7-8 millát ér. Nem mindegy, hogy 35 milla Sánchez vagy 27. Az már egy védő ára. Ráadásul lehet, hogy az Udinese jövőre a Bl-ben játszik, de az El-ben szinte biztosan, meg amúgy sem lenne rossz a folyamatos játéklehetőség Bojannak.
Ha meg nem kölcsönjátékról van szó, hanem végleges eladásról, akkor a 27 milla nagyon sok. A valós ár olyan 15-18 milla+ Bojan lenne, ez úgy 30-33 millió euró körül van.

Jah és addig tök felesleges arról beszélni Bojan esetében, hogy a folyamatos játékkal mire lenne képes, amíg az nem adott. Ha Pep epizódszerepet szán neki, és így nem tud lendületet vinni a csapat játékába, akkor hozni kell olyan valakit, aki ezt megteszi helyette.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.06.07. 10:48:17

Ezt a linket csak odáig olvastam, hogy "Daily Mirror".
Visca
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2010.07.21. 20:59:17
Tartózkodási hely: Gyor

2011.06.07. 10:48:07

ha ez igaz én eret vágok magamon ennyit nem ér meg....és nem is nagyon fog......
messibingyo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2010.11.16. 11:56:48

2011.06.07. 10:45:13

bingyo
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.06.07. 10:37:45

Hát nem tudom Bojan mennyi sót enne meg az olasz bajnokságban, de ha kölcsönözni akarjuk nem biztos, hogy oda kellene mennie, csak mert onnan akarunk igazolni valakit. Akkor inkább dobjunk mellé pár milliót és adjuk kölcsön a Betisnek vagy valami.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2011.06.07. 10:31:37

daffy írta:ezt én is így gondolom. létszámilag ugyan ott vagytok,de még 1 játékosnyi pénz is elmegy. ez nem lenne gond?
Ha Pep nem számol Bojannal, Sánchezzel viszont igen, és bátrabban dobná be nagyobb meccseken is, akkor csak létszámban vagyunk ugyanott, variációs lehetőségekben sokkal előrébb. Egyébként eddig inkább Bojan Udinei kölcsönjátékáról volt szó, ez azért nem lenne butaság szerintem.

Azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy Rossi is meg Sánchez is jön, az olasz árát csökkenthetjük mondjuk Jeffrennel. Ez még mindig csak 50 milliós kiadást jelentene.
Az érkező védő meg valszeg aprópénzért jön, ha érkezik egyáltalán bekk.

Az Ibráért fizetendő 24 millát most kapjuk meg vagy megkaptuk tavaly?
Csak mert ha most, akkor ennyiért szívesen látnám Cesc-t is a kp-n futkorászni.
Visca
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2010.07.21. 20:59:17
Tartózkodási hely: Gyor

2011.06.07. 10:27:32

csababarca írta:
kristop írta: az AS szerint például már ma megállapodás lesz 27millió + bojannal

Az sok. Ennyiért ne jöjjön.20+Bojan még belefér, de én nem válnék meg Bojantól,inkább 30M tisztán.
Én meg ugy gondolom hogy ez elviselhető ár kicsit magas ugyan de nekem megfelel visszavásárlási opcioval ez win win kapcsoalt is lehet emrt ha bojan játszik ott és jo teljesitményt nyujt az neki is jo meg nekünk is szerintem megérdemli hogy játszon ugyhogy én örülnék neki
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.07. 10:19:45

csababarca írta:
kristop írta: az AS szerint például már ma megállapodás lesz 27millió + bojannal

Az sok. Ennyiért ne jöjjön.20+Bojan még belefér, de én nem válnék meg Bojantól,inkább 30M tisztán.
ezt én is így gondolom. létszámilag ugyan ott vagytok,de még 1 játékosnyi pénz is elmegy. ez nem lenne gond?
Válasz küldése