Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2011.06.08. 13:21:09

Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.06.08. 12:51:15

Varatrix írta:Javítsatok ki ha tévedek, de nem emlékszem még egy ilyen évre, amikor ennyi embert akartunk igazolni, és ennyi név (pletyka) kerül napvilágra. Fura általában 3-4 igazolás volt nyaranta. Most több embert szeretnének. Az elnökváltás miatt van ez vagy Pep változott?
Ellenkezőleg, ennél sokkal több név fel szokott merülni, igaz még csak június van, szóval fogunk még hallani ezt-azt.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.06.08. 12:10:05

Varatrix írta:Javítsatok ki ha tévedek, de nem emlékszem még egy ilyen évre, amikor ennyi embert akartunk igazolni, és ennyi név (pletyka) kerül napvilágra. Fura általában 3-4 igazolás volt nyaranta. Most több embert szeretnének. Az elnökváltás miatt van ez vagy Pep változott?
Szerintem mindig is így volt, hogy bedobott a sajtó neveket, melyekből valamelyik igaz valamelyik nem!
Több opicó van egy csatár posztra, fiatal, lendületes embert keresünk, s tapogatózunk a piacon!Augusztus végéig rengeteg idő van, s még ezer ember neve felmerülhet, de úgy gondolom konkrétan max (nagyon max) 3-4 ember jöhet!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.06.08. 12:07:23

Javítsatok ki ha tévedek, de nem emlékszem még egy ilyen évre, amikor ennyi embert akartunk igazolni, és ennyi név (pletyka) kerül napvilágra. Fura általában 3-4 igazolás volt nyaranta. Most több embert szeretnének. Az elnökváltás miatt van ez vagy Pep változott?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.06.08. 12:06:26

daffy írta:
kilibarca írta:http://www.mundodeportivo.com/20110608/ ... 47559.html

Ez érdekes ha jól értelmeztem. Neymar hozzánk jönne szívesen mert Messivel akar együtt játszani. Valamint Alves is csalja hozzánk. Aki pontosabban érti ,pls írja meg .
én pedig olyat olvastam,hogy a realba akar szerződni. állítólag perezéknél is felmerült,hogy valami opciót kell a srácra kötni,mert lehet belőle valami.
A kettő között meg a Chelsea volt az álma. Szeretem az ilyen ide akar jönni, vegyük meg dolgot. Nem kell ide szerintem. 10-15 millióért meg úgy sem lehetne elhozni, minimum 30-at kell érte ajánlani, annyit meg nem fogunk, ez fix. Menjen a Realba vagy a Chelsea-be.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.08. 12:00:06

kilibarca írta:http://www.mundodeportivo.com/20110608/ ... 47559.html

Ez érdekes ha jól értelmeztem. Neymar hozzánk jönne szívesen mert Messivel akar együtt játszani. Valamint Alves is csalja hozzánk. Aki pontosabban érti ,pls írja meg .
én pedig olyat olvastam,hogy a realba akar szerződni. állítólag perezéknél is felmerült,hogy valami opciót kell a srácra kötni,mert lehet belőle valami.
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2011.06.08. 11:58:39

http://www.mundodeportivo.com/20110608/ ... 47559.html

Aki pontosabban érti ,pls írja meg . Neymar hozzánk jönne szívesen mert Messivel akar együtt játszani. Valamint Alves is csalja hozzánk. valami ilyesmiket olvasok ki benne de lehet hogy rosszul...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára kilibarca 2011.06.08. 12:01:24-kor.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.08. 11:11:50

neobarca írta:Lehet én vagyok a tudatlan, de mitől olyan nagy szám ez a Udinei gyerek? Mentségemre szolgáljon, hogy abszolúte nem követem az olasz focit se szerintem nagyon drága lenne 26m+Bojan körüli összegért. Ráadásul újabb törpe érkezne hozzánk a maga 168cm-ével... Rossi legalább 178 és már bevált a La Ligában... 8)
A tévedés és a tudatlanság joga fenntartva :!: :lol:
pedig eléggé ismert már a fiú és nem feltétlen az olasz liga miatt.
technikás,gyors,erős,jól cselez. messi mellett a másik olyan játékos lesz,aki a szélen fel tudja törni a védelmet,ha a tilitoli nem jön be. rendkívül fontos lehet.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2011.06.08. 11:08:54

Lehet én vagyok a tudatlan, de mitől olyan nagy szám ez a Udinei gyerek? Mentségemre szolgáljon, hogy abszolúte nem követem az olasz focit se szerintem nagyon drága lenne 26m+Bojan körüli összegért. Ráadásul újabb törpe érkezne hozzánk a maga 168cm-ével... Rossi legalább 178 és már bevált a La Ligában... 8)
A tévedés és a tudatlanság joga fenntartva :!: :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.06.08. 10:29:52

kikot ahol néztem mindenhol jobb oldali középpályásnak írták, a mi játékrendszerünkben ez szélső támadónak felelhet meg. szóval kétlem, hogy középre akarnánk, ahol van is elég fiatal.

az is lehet, hogy a bé csapatba szánják aprópénzért, aztán ha olyat mutat néha feljöhet. kábé erre látok a legtöbb esélyt, mivel nolito már lelépett, soriano lefog, benja és edu oriol lejárt szerződésű és nem is fogjuk valószínűleg megtartani őket, így meg alig marad támadónk a második csapatba. hercules is másodosztály lett, és egy olyan csapatba igazolhat, ahol ha jó, van lehetősége a feljebb lépésre.

más. bojan nem akar pénzcsökkentő cserealap lenni, megakar küzdeni a kezdőbekerülésért. jeffren szintén nem akar részese lenni egy ilyen üzletnek. dos santos is maradni szeretne, pedig neki vannak kérői az első osztályból. thiagot meg mi nem akarjuk eladni/belevonni semmibe. az egyedüli, aki azt nyilatkozta, hogy benne van egy ilyen árcsökkentő dologban az soriano. nehéz lesz így.
messibingyo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2010.11.16. 11:56:48

2011.06.08. 10:20:04

mindorokke_barca írta:
Na A Kocsog Real is bejelntekezett Alexis Sanchezert ez emelheti az arat ami nem nagyon jo nekunk mindenutt ott vannak ezek ahol csak lehet a Barcanak keresztbe tenni
Higgadj le. A Barca elsőbbséget élvez az Udinese-nél, ez le lett tisztázva, vagyis hiába ajánlanak többet érte attól nem fog az ára emelkedni. Mind a 4 másik kérője Alexisnek többet ajánlott már mint a Barca, de a játékos ide akar jönni.
Ne köpködjünk a Realra ha kell ha nem.
Nem kopkodok csak kixsit felhuztam magam a dolgon elnezest a Realosoktol
bingyo
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2011.06.08. 10:17:51

Na A Kocsog Real is bejelntekezett Alexis Sanchezert ez emelheti az arat ami nem nagyon jo nekunk mindenutt ott vannak ezek ahol csak lehet a Barcanak keresztbe tenni
Higgadj le. A Barca elsőbbséget élvez az Udinese-nél, ez le lett tisztázva, vagyis hiába ajánlanak többet érte attól nem fog az ára emelkedni. Mind a 4 másik kérője Alexisnek többet ajánlott már mint a Barca, de a játékos ide akar jönni.
Ne köpködjünk a Realra ha kell ha nem.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.08. 10:16:21

messibingyo írta:Na A Kocsog Real is bejelntekezett Alexis Sanchezert ez emelheti az arat ami nem nagyon jo nekunk mindenutt ott vannak ezek ahol csak lehet a Barcanak keresztbe tenni
Hiába a Cfc, az Inter, a Juve is akarta, de a Barcában akar játszani ezt most már 99 %-ra kijelenthetjük...ez egy kicsit hasonlít a Cesc ügyre.. főbb vonásaiban...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
messibingyo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2010.11.16. 11:56:48

2011.06.08. 10:13:52

Na A Kocsog Real is bejelntekezett Alexis Sanchezert ez emelheti az arat ami nem nagyon jo nekunk mindenutt ott vannak ezek ahol csak lehet a Barcanak keresztbe tenni
bingyo
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.06.08. 10:11:00

Lehet Kiko-t azért akarják, hogy bele vonhassák valamely üzletbe?
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2035
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2011.06.08. 09:41:29

Kiko a Hérculesből....érdekes lenne, én nem ismerem, nincs előttem hogy milyen játékos, de Thiago és Jonathan is itt van, miért kéne még egy 20 éves, jól passzoló középpályás? Szerintem felesleges.
Sánchez meg oké, de én még mindig Rossinak örülnék jobban. Keirrison pedig állítólag szeretné itt elkezdeni az előszezont. Én is azt szeretném, legalább egy felkészülési meccsen hadd játsszon, nem veszítünk vele semmit. elpasszolni meg max 2-3 milláért tudnánk, lehet hogy jó lenne cserecsatárnak.
Kép
messibingyo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2010.11.16. 11:56:48

2011.06.08. 09:35:53

bingyo
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2011.06.08. 09:25:31

Egy kérdés. Pep hol talál helyet Fabregasnak a számomra tökéletesnek tűnő: Busquets, Xavi, Iniesta középpályán?
Ez egyszerű. A kispadon.
Én legalább örülök, hogy egy normális igazolás már a küszöbön van (Sanchez),
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.06.08. 08:12:43

Egészen más: Luis Enrique vinne magával több játékost Rómába a B-csapatból. Soriano igen valószínű, de szóba került Montoya is. Utóbbinak nem örülnék. Montoya sokat fejlődött, akár fel is lehetne hozni, kár volna eladni. Egy kölcsönadás viszont lehet nem lenne rossz.
A Fifa egy szégyen
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.06.08. 08:00:32

Bojanról: ha valaha beválik nálunk ez a költök, elnézést fogok kérni, amiért lehúztam annyiszor, de ha továbbra se mutat semmit, akkor elvárom a tisztelt "kollégáktól" ugyanezt irányomban! Ennyi!

Fabregas. Már megint. Csodás. :roll:
Nagyon elegem van ebből a témából. Mindig Fabregasról szól minden, aztán az igazi igazolások háttérbe szorulnak.
Kiko már azelőtt szóba került. Nem ártana még 1 ember a kp-ra, ráadásul így Fabregas se jönne, ami külön öröm.

Kikot ki látta játszani? Én nem. Milyen ügyes a gyerek? 20 éves, olcsó lenne nagyon és ő adta a legtöbb gólpasszt a Herculesben idén. Kiváncsi vagyok egy véleményre, aki látta. Nem youtoube videóra, véleményre!
A sok gólpassza mindenesetre biztató. Ő és Thiago megoldhatnák a kreatív kp -gondokat.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.06.08. 07:57:01

Egy kérdés. Pep hol talál helyet Fabregasnak a számomra tökéletesnek tűnő: Busquets, Xavi, Iniesta középpályán?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.06.08. 00:32:14

három dologról írnék, ami totális off, de ezek miatt zárják be mindig ezt a topikot, pedig simán elkerülhető lenne és volt itt nem egy normális eszmecsere is.

aki ide ír (vagy bármilyen topikba), legyen szíves normális leírni az adott játékos nevét. nem cech, nem affelay, nem tiago, nem casares (ezeket az elmúlt egykét napban olvastam). körülbelül öt másodperc utánanézni, ha nem vagy benne biztos. iszonyatosan leviszi a színvonalat, rossz olvasni és sok kijavítás is jöhet, ami totál felesleges hozzászólásokat szül.

ha valaki beír egy drogba, lampard, nasri vagy hazard, lukaku, nani felállást akkor ne ugorjunk és válaszoljunk rá hatan - heten elküldve az anyjába a legújabb divat/fiatal/bolond szurkolónkat, hanem egyszerűen hagyjuk figyelmen kívül, ignoráljuk. mindannyian megtudjuk különböztetni a valaki értelmes arc ír valami szerintünk hülyeséget és vele vitatkozunkot attól, hogy valami fogalmatlan kezdővel teljesen egyoldalú küzdelembe bonyolódunk.

előzőleg azért lett bezárva az igazolások topik, mert itt alakult ki újból a fabregas áruló-e vita. tudom, hogy ezek részben idetartoznak, de vajon megéri-e idehozni a keita minek játszik, bojanban van-e potenciál, eto'o elküldése, kölcsönadott játékosok, touré vs busquets, guardiola nem cserél című vitákat ilyen áron?
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2011.06.08. 00:17:52

rszergej írta:Thiago vs Assulin, Makó meg Jeruzsálem
Sikerült kiragadnod az írásom egyetlen lényegtelen mondatát!:twisted:

Assulinnak már akkor Messi volt a beceneve, amikor az itteni emberek 80% azt se tudta, h Thiago nevű játékos van az utánpótlásban.

Inkább írd le értelmesen a véleményed vmiről, mielőtt 5 szóban belekötsz vmibe.Mivel úgy látom fullra nem értetted meg, h mit írtam, elég fura a reagálásod. :wink:
Kép
emynsu
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2011.05.13. 20:21:20

2011.06.07. 23:29:54

Miért akarja mindenki annyira eladni Bojant? Jelenlegi piaci értéke alapján nem igazán kapnánk érte megfelelő pénzt. Hiába nem úgy megy neki mostanság, a tehetsége elvitathatatlan (egyenlőre), főleg a kora ismeretében. Oké, azt is megértem, hogy Pep jelen állapotában nem számít rá igazán, de akkor miért nem lehetne egy szimpla kölcsönadással megoldani a dolgot? Mindenféle opciók nélkül, mert amit Cáceres esetében is művelt a vezetőség, hát amellett sem tudok szó nélkül elmenni. Bár most nem ez a lényeges.. Nem hiszem, hogy nem lenne erősítés egy spanyol középcsapat számára Bojan. Aztán ha végigjátszana végre egy szezont valahol, akkor már mindjárt más lenne a kép. Ha sikerülne "robbantania", visszatérhetne és a csapat teljes értékű tagjaként erősíthetné a klubot. Ha meg ott sem teljesít valami fényesen, még mindig el lehet adni, és nem hinném, hogy a jelenlegi feltételeknél sokkal kedvezőtlenebbül tudnánk értékesíteni.
Egyébként nem tudom, ki mennyire emlékszik arra a bizonyos Giuseppe Rossira, aki valaha a Manchester United játékosa volt nagyjából ilyen korban, mint amiben most éppen Bojan van. Hát ő se jutott túl sokszor szóhoz, de ha játszott is nem igazán tudott hozzátenni a játékhoz. Őt még a mostani Bojannál fele annyira se tekintették tehetségesnek. Aztán pár évvel később ugyebár a Villarrealban táltosodott meg. Nem hinném, hogy nem bánja az MU, hogy elengedték anno azt a játékost akit most több csapat is 30 millió körül is kész lenne megvásárolna.
Miért kellene nekünk is ebbe a csapdába esnünk? Természetesen fennáll annak a lehetősége is, hogy soha nem fut be igazán, de azt az 1-2 évnyi bizonyítási lehetőséget kölcsönjátékosként igazán megadhatnánk számára, ha már itt nem merjük igazán játékban tartani.
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.07. 23:01:14

sarkosan fogok fogalmazni egy kicsit, de tényleg kíváncsi lennék milyen erényeit látjátok Bojannak?

Szerintem nem elég ügyesen bánik a labdával, nem elég jól passzol, nem elég gyors (termetéhez képest inkább lassű), nem elég jól cselez (tulajdonképpen 1vs1 -ben halálra van ítélve) és olyan nagy lövései sincsenek
És sajnos az Inzaghi-t se látom benne...

azt akarom én mondani , hogy ezek alapján én semmi jelét nem látom annak , hogy belőle igazi klasszis lesz, én félek tőle , hogy egy Valencia erősségű csapat is túl erős lenne neki (nem lebecsülve a denevéreket)

ezt a Sanchez gyerket nem ismertem eddig lévén enm nézek olasz focit mostanság (Digi) ,de a videók alapján van benne fantázia
Sőt a mozgása egy olyan játékost juttatott eszembe aki miatt lassan 15 éve a Barcanak szurkolok (amikor olvasgattam itt , hogy mekkora biciklis a srác csak legyintettem,azt hittem ő is szobabiciklizik mint a legtöbb cselgép like CR , de elképesztő sebesség mellet nyomja a bicikliket , mint anno az igazi Ronaldo)
Válasz küldése