Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.06.09. 11:36:04

Fabregas elutasította az Arsenal új ajánlatát. 2 millióval többet kereset volna így, ő viszont elutasította. Forrás a Sport.es

Végre tesz is valamit azért, hogy ide kerüljön, gondolom ez elég egyértelmű az Arsenal vezetőségének... Bár így is nehéz dió lenne/lesz a leigazolása, de most legalább nem csak ül csendben, és vár, hanem egyértelmű "jelet" is adott szándékának. Én amúgy csak akkor örülnék az érkezésének, ha Keita távozna... Én a "Keita jó munkás, de nem Barca szint" csoport tagja vagyok, szóval gondolom nem kell indokolnom, hogy miért lenne jó szerintem ez a csere... Már csak Sanchez kéne, és ez lenne az utóbbi évek legjobb nyara az én szememben... :D
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.06.09. 10:58:44

barca0417 írta:érdekes, hogy a támadósor, és a középpálya fő prioritás. Kell oda ember ez tény, de már tavaly se volt sok védőnk, most távozik Milito valószínűleg, de nem nagyon van érkezőről hír, mondván majd a középpályáról lesz odatéve ember, ha kell. Szerintem meg inkább, idén még ne igazoljuk le Fabregast, amíg Keita itt van. Inkább egy védőt, aki hosszú távon lehet Piqué párja. Thiago Silva lenne a legjobb, nem lenne olcsó de a Cesc-re szánt pénzből kijönne talán. Puyol 33 éves, meg nem baj, ha van egészséges versengés ott is. Abidal még játsszon a bal oldalon, Fontás meg jó lesz 4. középhátvédnek. 3 sorozatban leszünk érdekeltek, remélhetőleg mindegyikben sokáig, kell az ember. baloldalra Ángel vagy Maxwell, jobbra Adriano jó lesz cserének, aztán ezt lehet variálni, de pont az a jó ha lehet variálni. Egy akkora klubnál mint a Barca, egyszerűen kell az, hogy minden posztra legyen 2 jó játékos.
nekem legjobban a Rossi, Thiago Silva kettős érkezése tetszene. Thiago meg Fontás végleges feljövetele mellett.
Van védőnk, bőven. Puyol egy félszezont eljátszik. Pique alap kezdő, míg Abidal is végigbír egy egész szezont. Ez 3 világklasszis védő, azonkívül Fontas is kap majd lehetőséget, továbbá fontos meccsekre, ha sok a hiányzó, jön vissza Mascherano egy sorral. Thiago Silva Piquevel összeállva a világ legerősebb védelmét alkotná, ez tény, azonban ő nem eladó. Ahhoz h elhozzuk ki kéne fizetni a kivásárlási árát, márpedig egy védőért nem fogunk kiadni 50 millát, ahogy Fabregasért sem. Támadó kell ide és esetleg kreatív kp.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.09. 10:38:17

Egyébként így belegondolva...az alap kezdőnk mellett ugye 7 csere ülhet a padon. Ki lesz az a 7? Pinto, Mascherano, Keita szerintem tuti. Adriano is kell oda, mert nincs szélsőhátvédcserénk, ez már 4, és marad 3 hely, ahova azért nem lenne baj egy Fontás védőnek, de ha őt kihagyjuk, akkor is Thiago, Fabregas, Sanchez ( feltéve, hogy ők jönnek, bár ez szerintem 50-50 ). Tehát 1 csatár, 4 kp, 1 védő+kapus a padon. Nem a legjobb...és akkor így pl Maxwell, Bojan, AFELLAY sehol nincs. Idén kb így nézett ki, hogy: Pinto, Fontás, Adriano, Mascherano, Keita, Bojan, Afellay, sérülésektől függően.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.09. 10:28:50

barca0417 írta:érdekes, hogy a támadósor, és a középpálya fő prioritás. Kell oda ember ez tény, de már tavaly se volt sok védőnk, most távozik Milito valószínűleg, de nem nagyon van érkezőről hír, mondván majd a középpályáról lesz odatéve ember, ha kell. Szerintem meg inkább, idén még ne igazoljuk le Fabregast, amíg Keita itt van. Inkább egy védőt, aki hosszú távon lehet Piqué párja. Thiago Silva lenne a legjobb, nem lenne olcsó de a Cesc-re szánt pénzből kijönne talán. Puyol 33 éves, meg nem baj, ha van egészséges versengés ott is. Abidal még játsszon a bal oldalon, Fontás meg jó lesz 4. középhátvédnek. 3 sorozatban leszünk érdekeltek, remélhetőleg mindegyikben sokáig, kell az ember. baloldalra Ángel vagy Maxwell, jobbra Adriano jó lesz cserének, aztán ezt lehet variálni, de pont az a jó ha lehet variálni. Egy akkora klubnál mint a Barca, egyszerűen kell az, hogy minden posztra legyen 2 jó játékos.
nekem legjobban a Rossi, Thiago Silva kettős érkezése tetszene. Thiago meg Fontás végleges feljövetele mellett.
majdnem eggyetértek veled...majdnem...
Cesc kellene... ugye említetted hogy minden posztra kellene 2 jo játékois.. kp-án mondjuk ha nem játszik Xavi, vagy Iniesta, akkor csak egyikük.. már nem megy ugy a kpás játék... egy Keita.akármennyire is tisztelem, szeretem a hasznos játékát nem tud úgy osztogatni, 1in1 megcsinálni, Thiago sem még... tehát oda kell valaki... Maxwell távozik az már 99 % legalábbis a Barcához közel álló lapok állítják... :D
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2011.06.09. 10:17:21

érdekes, hogy a támadósor, és a középpálya fő prioritás. Kell oda ember ez tény, de már tavaly se volt sok védőnk, most távozik Milito valószínűleg, de nem nagyon van érkezőről hír, mondván majd a középpályáról lesz odatéve ember, ha kell. Szerintem meg inkább, idén még ne igazoljuk le Fabregast, amíg Keita itt van. Inkább egy védőt, aki hosszú távon lehet Piqué párja. Thiago Silva lenne a legjobb, nem lenne olcsó de a Cesc-re szánt pénzből kijönne talán. Puyol 33 éves, meg nem baj, ha van egészséges versengés ott is. Abidal még játsszon a bal oldalon, Fontás meg jó lesz 4. középhátvédnek. 3 sorozatban leszünk érdekeltek, remélhetőleg mindegyikben sokáig, kell az ember. baloldalra Ángel vagy Maxwell, jobbra Adriano jó lesz cserének, aztán ezt lehet variálni, de pont az a jó ha lehet variálni. Egy akkora klubnál mint a Barca, egyszerűen kell az, hogy minden posztra legyen 2 jó játékos.
nekem legjobban a Rossi, Thiago Silva kettős érkezése tetszene. Thiago meg Fontás végleges feljövetele mellett.
Kép
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2011.06.08. 19:49:57

daffy írta:
Barcaman1993 írta:...
értem,akkor ezek szerint megmaradna az alap csapat:
vv-alves,pique,puyol,abidal-busi,xavi,ini-villa,messi,pedro
és ehhez jönne a pad: thiago,fabregas,rossi/sanchez(eddig ugye mind3-nak kellene az állandó játéklehetőség,mert fabregas hiába barca nevelés,rég játszott ilyen stílusban,sanchez meg soha)+a szokásos emberek. ez nem rossz,de arra kíváncsi leszek,hogy az általam kiemelt 3 játékos hogy bírja majd,hogy elsősorban cserék.
Ebben az interjúban Cruyff tökéletesen elmondja hogy miért nem lenne se Sanchez sem Fabregas csereember és Mascherano is miért nem volt/lesz az, habár szerintem ez magától értetődő.

Interjú:
http://www.eurobarca.hu/hirek/labdaruga ... kell/12595
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.08. 19:36:37

daffy írta:
Barcaman1993 írta:...
értem,akkor ezek szerint megmaradna az alap csapat:
vv-alves,pique,puyol,abidal-busi,xavi,ini-villa,messi,pedro
és ehhez jönne a pad: thiago,fabregas,rossi/sanchez(eddig ugye mind3-nak kellene az állandó játéklehetőség,mert fabregas hiába barca nevelés,rég játszott ilyen stílusban,sanchez meg soha)+a szokásos emberek. ez nem rossz,de arra kíváncsi leszek,hogy az általam kiemelt 3 játékos hogy bírja majd,hogy elsősorban cserék.
Vhogy így gondoltam én is. Persze valószínűleg az év elején nem fog játszani (persze ha itt lesznek) mindenki, de ahogy láthattuk idén is, Mascherano év elején elég keveset játszott, míg év végére majdnem minden meccsen ott volt. Vhogy így képzelem el náluk is. Azt nem engedhetjük meg magunknak, hogy Villa, vagy Pedro olyan rossz formában játszon hónapokig (ezért kell egy csatár) és azt sem, hogy Xavi és Iniesta minden meccsen játszanak (ezért Fabregas). Láthattuk, hogy Keita kiegészítőembernek tökéletes, de rá alapozni a kp-t nem lehet, míg Thiago-nak még kicsit szoknia kell a légkört. Így pedig mindenki sokat játszhat. Biztos lenne olyan, aki kevesebbet, de pl. a kp hosszúsága azt is megengedné, hogy akár Sergio, vagy Mascherano játszhasson védőt. Így a 7 ember pedig már nem is olyan sok.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.08. 19:36:32

daffy írta: de akkor elmenne 4-5 játékos(vagy 2+3nak az ára) és érkezne 2. eddig is rövid volt a pad,de ha elkaptok egy olyan sérüléshullámot,amit eddig nem,akkor mi lesz? értem,hogy nagy a bizalom a fiatalok felé,de ha nem válnak be?
most megveszitek sanchezt. rendben,remek képességű játékos,de vagy az ő vagy pedro fejlődése akadhat meg ezzel,mert pep sok mindenről híres,de a rotálásról nem kifejezetten. ha jön fabregas,akkor játszik majd 20 meccset jobb esetben az eddigi 60 helyett. és még ott lesz a rossi vagy villa helyzet is. félreértés ne essék,remek játékosok és rendben van,hogy erős lenne tőle a keret,de mind abban a korban van,amikor állandó játéklehetőség kell nekik.
bár pep tudja,hogy mit akar,én csak nem értem.
Nem a pad hosszával volt igazán a baj, hanem a minőségével. Jeffren folyamatosan sérült, de egészségesen se sokat használta Pep. (bár Casillas tudna mesélni :) ) Bojan detto. Alexis vagy Sanchez érkezésével lenne 4-5 igazi támadó (attól is függ, hogy Bojan megy-e vagy marad) és Még Ini vagy Afellay is bevethető. Kp: a szokásos trió + Masch.
Keita + Thiago+ Afellay (ha pep ott játszatja) Ha Ibi mégis támadó lesz érkezhet ide egy kp. így lennének oda 7-en. A védelem JA érkezésével stabil lenne ha Maxwell megy. Csere: JA, Adriano, Fontás +Busi/Masch.
Azért nem olyan rövid. És kapott már el minket sérüléshullám idén, a védelem mesélhetne.

A rotálást meg lehet oldani Cesc érkezésével. Így Keita nyilván kevesebb szerepet kap, sajnos lehet Thiago is, kérdés mennyire bízik benne Pep,de taktiakailag nagyobb lenne a repertoár.
Forca Barca!!!!
Galen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2011.01.15. 14:26:06

2011.06.08. 19:34:51

Sziasztok!

Szerintem Fabregasnak tökéletesen semmi keresnivalója nincsen ebben a mai Barcában.
Leírtam már párszor miért nem, én is, és még páran.

Tök felesleges akár 15 millát is kiadni érte nem negyvenet...,.... Minek? Cserének? MErthogy, Xavi, Ini, Busq, Masch, Thiago, Keita... na ide nem kell egy Fabregas..

Középpályára embert? ISten ments...

Sancheznek örülnék illetve ha Bojan végre megmutatná h tényleg van keresnivalója itt..

Bár tartok tőle, hogy megint csak arra lesz jó, hogy a szemre jobban mozgó Affelay-tól lopjon játékperceket, ahogy idén.

Ugyanis inkább Bojan játszott mint Afy, ami nekem nem feltétlen tetszett, de ez van.

Csak okosan az átigazolásokkal..
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.06.08. 19:33:56

daffy írta:
Barcaman1993 írta:...
értem,akkor ezek szerint megmaradna az alap csapat:
vv-alves,pique,puyol,abidal-busi,xavi,ini-villa,messi,pedro
és ehhez jönne a pad: thiago,fabregas,rossi/sanchez(eddig ugye mind3-nak kellene az állandó játéklehetőség,mert fabregas hiába barca nevelés,rég játszott ilyen stílusban,sanchez meg soha)+a szokásos emberek. ez nem rossz,de arra kíváncsi leszek,hogy az általam kiemelt 3 játékos hogy bírja majd,hogy elsősorban cserék.
Thiago biztosan fogja. :wink: Egyébként meg 90 %, hogy nem jön Sánchez/Rossi + Fabregas
Sztem megvesszük Sánchezt + José Ángelt meg felhozzuk Fontást és Thiagot és kész a keret.
Keret: Valdés(Pinto), Alves(Adriano), Piqué(Fontás/Masche), Puyol(Abi), Abi(JÁ), Sergio(Masch, Keita), Xavi(Keita), Ini(Thiago), Messi(A.Sánchez), Villa(Bojan), Pedro(Afellay)
:wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MatyiG 2011.06.08. 19:36:58-kor.
Avatar
pityi13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2011.01.06. 20:04:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.08. 19:29:25

S.Agüero írta:
pityi13 írta:Szerintem több lesz az igazolásokra költhető pénz.kb olyan 60-70 millió.
Most nyilatkozták, h 45 millió, szóval nem lesz 60-70 millió, max ha belevesszük h eladunk 3-4 embert.
szerk.: Pityi a szerkeszt gombot lécci használd már, mert nem először láttam nálad, h 2-3 egymás utáni hsz-ed volt, bár nem vagyok Modi. :oops: :wink:
:)
Én is úgy gondoltam. :wink:
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.08. 19:28:00

Barcaman1993 írta:...
értem,akkor ezek szerint megmaradna az alap csapat:
vv-alves,pique,puyol,abidal-busi,xavi,ini-villa,messi,pedro
és ehhez jönne a pad: thiago,fabregas,rossi/sanchez(eddig ugye mind3-nak kellene az állandó játéklehetőség,mert fabregas hiába barca nevelés,rég játszott ilyen stílusban,sanchez meg soha)+a szokásos emberek. ez nem rossz,de arra kíváncsi leszek,hogy az általam kiemelt 3 játékos hogy bírja majd,hogy elsősorban cserék.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.08. 19:22:52

daffy írta:
Barcaman1993 írta: http://barcanoticias.blog.hu/2011/06/08 ... azolasokra

Sem Ibra, sem Cáceres ára nem számít bele. Egyébként, ha Fabregas jön 40-45 millióért, akkor a Bojan-Jeffren-kölcsön adott játékosokból a maradék 30 milla simán összejöhet. Vagy ha mégse marad Luiz Adriano 15 milláért.
de akkor elmenne 4-5 játékos(vagy 2+3nak az ára) és érkezne 2. eddig is rövid volt a pad,de ha elkaptok egy olyan sérüléshullámot,amit eddig nem,akkor mi lesz? értem,hogy nagy a bizalom a fiatalok felé,de ha nem válnak be?
most megveszitek sanchezt. rendben,remek képességű játékos,de vagy az ő vagy pedro fejlődése akadhat meg ezzel,mert pep sok mindenről híres,de a rotálásról nem kifejezetten. ha jön fabregas,akkor játszik majd 20 meccset jobb esetben az eddigi 60 helyett. és még ott lesz a rossi vagy villa helyzet is. félreértés ne essék,remek játékosok és rendben van,hogy erős lenne tőle a keret,de mind abban a korban van,amikor állandó játéklehetőség kell nekik.
bár pep tudja,hogy mit akar,én csak nem értem.
Az elmúl 2 évben Guardiola nagyon jól rotált, viszont idén nem tudott. Hátul ugye sérüléshullám jött, a középpályán próbált variálni, míg elől nem volt egy normális csereemberünk, amíg Afellay nem lendült bele. Az a 4-5 játékos meg amit írsz az nem minőségi veszteség csak menyiségi. Jeffren eddig sem játszott, Bojan bűn rossz volt, Milito még annál is rosszabb és Maxwell meg több lehetőséget szeretne. Ehelyett a 4 ember helyett jöhetne Fabregas, Rossi/Sanchez, José Angel, Fontás. Elől nem lenne gond, mert lenne 5 csatárunk, akiket folyamatosan lehetne cserélni a pihentetés, rossz forma, sérülések miatt. Valljuk be egy Messi-Villa-Pedro-Sanchez/Rossi-Afellay 5-ös nem olyan rossz elől. Aztán, ha gond lenne még ott van Iniesta, vagy akár a B-ből bárki. És akkor ezzel az Iniestás dologgal értünk el oda, hogy a kp ugyanúgy rotálható, mint a csatársor. Mascherano akár játszhat hátul is, míg Iniesta elől. Vagy csak simán lehet rotálni és Fabregas ugyanúgy elfér a kp-n. A védelem meg adott. Az alap kezdő+Adriano, Fontás, José Angel?, Mascherano. Ez bőven OK. Ennek pedig lenne értelme, mert kb. 20-21 fős lenne ismét a keret, de viszont az univerzális játékosok miatt könnyen lehet variálni a posztokon. Így történhet meg az, hogy mondjuk egy alapjáraton csere Mascherano, Fabregas, Rossi/Sanchez akár végigjátszhatja a szezont, vagy legalábbis annak a nagy részét. Talán a védelem közepén még adódhatna gond, de vész esetén, akkor is ott van Sergio és Bartra. A nagy sérüléshullámra pedig nem lehet fölkészülni. Ezt idén láthattunk, akár a Chelsea-nél, vagy az Internél.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.06.08. 19:21:38

pityi13 írta:Szerintem több lesz az igazolásokra költhető pénz.kb olyan 60-70 millió.
Most nyilatkozták, h 45 millió, szóval nem lesz 60-70 millió, max ha belevesszük h eladunk 3-4 embert.
szerk.: Pityi a szerkeszt gombot lécci használd már, mert nem először láttam nálad, h 2-3 egymás utáni hsz-ed volt, bár nem vagyok Modi. :oops: :wink:
:)
Avatar
pityi13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2011.01.06. 20:04:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.08. 19:19:34

Én két játékos érkezését várom.Sanchez,és Fabregas lesz az szerintem.
Avatar
pityi13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2011.01.06. 20:04:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.08. 19:14:19

Szerintem több lesz az igazolásokra költhető pénz.kb olyan 60-70 millió.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.08. 19:10:26

Barcaman1993 írta: http://barcanoticias.blog.hu/2011/06/08 ... azolasokra

Sem Ibra, sem Cáceres ára nem számít bele. Egyébként, ha Fabregas jön 40-45 millióért, akkor a Bojan-Jeffren-kölcsön adott játékosokból a maradék 30 milla simán összejöhet. Vagy ha mégse marad Luiz Adriano 15 milláért.
de akkor elmenne 4-5 játékos(vagy 2+3nak az ára) és érkezne 2. eddig is rövid volt a pad,de ha elkaptok egy olyan sérüléshullámot,amit eddig nem,akkor mi lesz? értem,hogy nagy a bizalom a fiatalok felé,de ha nem válnak be?
most megveszitek sanchezt. rendben,remek képességű játékos,de vagy az ő vagy pedro fejlődése akadhat meg ezzel,mert pep sok mindenről híres,de a rotálásról nem kifejezetten. ha jön fabregas,akkor játszik majd 20 meccset jobb esetben az eddigi 60 helyett. és még ott lesz a rossi vagy villa helyzet is. félreértés ne essék,remek játékosok és rendben van,hogy erős lenne tőle a keret,de mind abban a korban van,amikor állandó játéklehetőség kell nekik.
bár pep tudja,hogy mit akar,én csak nem értem.
Avatar
pityi13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2011.01.06. 20:04:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.08. 19:09:47

Majd meglátjuk hogy kiket sikerül leigazolnunk.Nincs veszve semmi,még csak az igazolási időszak elején vagyunk.
Avatar
messiisten
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009.08.28. 16:20:19
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.08. 19:06:12

:D Én nem tudtam, hogy Ibra még a mienk. A fizetés az ugye ne ma mi kasszánkból megy. Hlebet sem mi fizetgetjük?
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.08. 18:52:32

Meridiane írta:
Tocy írta:Tisztelt vezetőség! Hogyan akarnak 45 millióból Sanchezt és Fabregast venni?
komolyan mondom imádom ezeket a hozzászólásokat...

válasz:
1. pl. Ibrahimovics elég nagy valószínűséggel nem fog visszajönni hozzánk.. ergo el lesz adva vagy a Milán él az opciós jogával (24 misi) vagy eladjuk az ördögnek, legalább ennyiért... (45+24 misi)
2. már eladtuk a sevillának Cácerest (45+24+3,5)

Ha csak ezeket a számokat veszem (hozzáteszem, nem csak ezek lesznek) akkor is látszik, hogy Fabre max 40 lesz idén is, míg Sanchez ebben az esetben is 32,5... Ami sok is, lévén ma 25-ről szóltak a hírek, de 30-ig még el is képzelhető, hogy felmegyünk (lásd Rossi)...

Szóval: Tisztelt olvasó... A vezetőség így szeretne legalább 2 játékost venni! :oops:
Higgyétek el, tudják a dolgukat! UFF
http://barcanoticias.blog.hu/2011/06/08 ... azolasokra

Sem Ibra, sem Cáceres ára nem számít bele. Egyébként, ha Fabregas jön 40-45 millióért, akkor a Bojan-Jeffren-kölcsön adott játékosokból a maradék 30 milla simán összejöhet. Vagy ha mégse marad Luiz Adriano 15 milláért.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.06.08. 18:49:28

Nyilván tudják a dolgukat, de ne legyünk már olyan naívak, hogy az a 24 millió euró (amiből az egészet egyébként 3 év múlva fogjuk látni, mivel 8 milliós részletekben fizet a Milan) nincs beleszámolva a költségvetésünkbe...

Fabregasra pedig egyszerűen sportszakmailag sincs szükség szerintem, s figyelembe véve az árát egyáltalán nem ésszerű most a leigazolása.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.08. 18:49:20

És az tuti, hogy az eladásokból befolyó összeg még ehhez hozzájön? Ha azt mondják, hogy 45 milla van, akkor annyi van, a többi másra kell. De oké, tegyük fel, hogy hozzászámolják azokat, akkor sem vagyok benne biztos...Fabregas 30 millióért biztos, hogy nem jön, az legalább 40 lesz ha tényleg akarjuk. Sanchez ugyanúgy nem 25 lesz, hanem 30-35...plusz balhátvéd. Ez már közel 80 millió. Persze, ha Ibrát meg mindenkit hozzáadunk a 45höz, akár még a közelébe is kerülhetünk ennek az összegnek, de akkor meg nem azt kéne mondani, hogy 45 millió van igazolásokra.
Meridiane
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2009.08.18. 20:59:40

2011.06.08. 18:43:38

Tocy írta:Tisztelt vezetőség! Hogyan akarnak 45 millióból Sanchezt és Fabregast venni?
komolyan mondom imádom ezeket a hozzászólásokat...

válasz:
1. pl. Ibrahimovics elég nagy valószínűséggel nem fog visszajönni hozzánk.. ergo el lesz adva vagy a Milán él az opciós jogával (24 misi) vagy eladjuk az ördögnek, legalább ennyiért... (45+24 misi)
2. már eladtuk a sevillának Cácerest (45+24+3,5)

Ha csak ezeket a számokat veszem (hozzáteszem, nem csak ezek lesznek) akkor is látszik, hogy Fabre max 40 lesz idén is, míg Sanchez ebben az esetben is 32,5... Ami sok is, lévén ma 25-ről szóltak a hírek, de 30-ig még el is képzelhető, hogy felmegyünk (lásd Rossi)...

Szóval: Tisztelt olvasó... A vezetőség így szeretne legalább 2 játékost venni! :oops:
Higgyétek el, tudják a dolgukat! UFF
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 927
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.08. 18:40:06

Tocy írta:Tisztelt vezetőség! Hogyan akarnak 45 millióból Sanchezt és Fabregast venni?
Elmegy Bojan, Jeffrén, Maxwell, Milito. Akár milyen olcsón is adjuk el őket simán 20 milliónak kell lennie + ugye van 50 milla az átigazoláskora. Ha minden jól megy akkor Fabre eljön 30 max 35ér Sanchez meg 30(?). + akkor még ott vannak a kölcsönbe lévő játékosok azokból is egy kettőt értékesíteni lehet. Megoldják. :)
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.08. 18:34:09

Tocy írta:Tisztelt vezetőség! Hogyan akarnak 45 millióból Sanchezt és Fabregast venni?
Csak akkor jön ki ez a 2 játékos, ha a klub megszabadul 1-2 embertől. Mostanában Bojan és Jeffren távozását eléggé biztosra veszik, ami úgy kb. 20 millió lehet. Ha a többi kölcsönben lévő játékost eladják az is egy 10 millát hozhat a konyhára. Akár még sikerülhet is :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Válasz küldése