Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.09. 15:18:57

Barcaman1993 írta:
ronaldinho89 írta:és mi van Ibrahimoviccal? elvileg abból kapunk még 24 milliót nem? vagy azt már megkaptuk? azt is be lehet venni az átigazolásokra költött keretbe.
Nem számítják bele Ibra árát. Kicsit már unalmas, hogy mindennap megkérdezi vki. Kicsit olvassatok, akkor vissza.
A másik butaság, hogy 24 milliót számol mindenki Ibráért, mikor most csak 8 milliót kapunk érte.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.09. 15:17:29

Mikaos írta:Egyébként a Sport.es szerint ma Rossi is Barcelonában tartózkodik. Más források meg Fabregas képviseletét is ott látják. Úgy tűnik, nagyon kapós a barcelonai tengerpart :)
Nem csoda! 2 bl serleg került ide az idén 2 vagy talán 3 bajnoki trófea.... mindenki Barcelonába vágyik! :D
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.06.09. 15:13:23

Mikaos írta:Nyugtassatok meg (aki ismeri Alexis-t, s figyelemmel követte az olasz bajnokikat), hogy
1. emberünk nem a Robinho-Neymar-féle eszetlen "labdazsonglőr" vonalat képviseli, hanem használja az eszét és a szemét is a pályán
2. emberünk nem vad ember, hanem jó eséllyel be tud illeszkedni a sorba
1: Megnyugtatlak, képes nagy zsugákat is osztani. Természetesen nem egy Xavi, de ha passzolásra kerül a sor, nem egy elveszett gyerek...
2: Ezt nem egészen értem, de nem egy állat a pályán, ha erre gondolsz. Még védekezni is hátra szokott menni sokszor, szóval ez sem lesz neki annyira új, mint Affelaynak volt mondjuk. Egy kicsit biztos új lesz neki a rendszer, de szerintem tökéletesen be fog illeszkedni. Az viszont kár, hogy megy a Copára ugye, úgyhogy az alapozást kihagyja - már ha jön... :? De ég így se féltem, jó helye lesz itt, csak lenne már hivatalos!!! [-o<
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2011.06.09. 15:13:05

samy85 írta: amig Pep áll a csapat élén addig mindek ok, és ezek a kérdések értelmüket vesztik.... :D
Úgy legyen! :) Végül is Pep az egyik legnagyobb tahó játékosból (Ibra) is majdnem egy bárányt faragott. Legalábbis, amíg itt volt, addig egész normális volt.
noname írta:Rossit favorizálnám(sajna úgy néz ki nincs már rá esély), hiszen ő biztos beválik, az viszont tény h a labdazsonglőrök közül Sanchez a legjobb megoldás, biztos jobb lesz mint Neymar vagy a többi brazil kölyök, akik nyomnak 30 kilót, maradék 25 pedig az egójuk.
Én is Rossit szeretném, de ebben -talán- az is közrejátszik, hogy nem sokat tudok Alexis-ről (a youtube-ot leszámítva).
Az Alexis-videókból nekem az jön le, hogy tényleg -ahogy fogalmaztad- "részben az a vonal, részben nem". Ami elképeszt, az az induló sebessége labdával!, és persze a cselei, ami viszont kicsit elborzaszt, hogy kissé keveset passzol ahhoz képest, amit itt megszoktunk, de remélem, "nevelhető" e tekintetben, ha nálunk köt ki.

Egyébként a Sport.es szerint ma Rossi is Barcelonában tartózkodik. Más források meg Fabregas képviseletét is ott látják. Úgy tűnik, nagyon kapós a barcelonai tengerpart :)
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2011.06.09. 15:12:08

Idén 3 új játékost néznék meg a csapatban: Sanchez, Fabregas és egy mozdítható középső védőt. Kb hasonlót, mint ahogy tavaly megvette a Real Carvallhot.
Távozók nálam: Jeffren, Bojan (kölcsönbe egy Atleticoba vagy vmi hasonló szigorúan spanyol caspathoz) és Milito. Plusz az összes kölcsönadott játékostól is megszabadulnék.
Keret jövőre nálam: Valdes, Pinto, Alves, Adriano, Pique, új védő, Puyol, Fontas, Abidal, Maxwell, Busquets, Mascherano, Xavi, Fabregas, Iniesta, Thiago, Afellay, Keita, Messi, Pedro, Villa, Sanchez.

Ugye itt a legnagyobb kérdés a játékpercek kiosztása a két nem olcsó igazolás után. Leírva elég egyszerű, élesben már nem tudom mennyire működne az a félre rotálás, hogy Xavi, Fabregas és Iniesta minden 3. meccsen pihen(ha mindegyik egészséges).
Ez így nézne ki:
1. meccs: Xavi - Iniesta
2. meccs: Fabregas - Iniesta
3. meccs: Xavi - Fabregas
4. meccs: Xavi - Iniesta
és így tovább...

Ugyanezt csinálnám a támadósorban a Pedro, Villa, Sanchez hármassal is, mivel Messi betonkezdő :)
Így mindenki viszonylag sok játékpercet kapna, de közben tudnak pihenni is.

Más: Nem értem itt az embereket, mikor egy játékos áráról bezséltek! Mit érdekel ez titeket, hogy X Y játékost mennyiért veszünk? Nem a Ti zsebetekből húzzák ki a pénzt, nektek attól egy fokkal se lesz jobb vagy épp rosszabb, ha valaki áron felül érkezik. Gondolom nem hülyék a Barca vezetői... Na, de mindegy.

Az utolsó bekezdésért tudom, hogy páran nekem ugrotok..
marquez2
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2007.12.07. 11:09:54
Tartózkodási hely: celldömölk

2011.06.09. 15:08:55

samy85 írta:
marquez2 írta:Mt is lendítene ő a csapaton? A kezdőhöz nem sok köze lenne, így marad a törölközőlóbálás a padon, de ha attól jobban megy a csapatnak akkor jöjjön, csak akkor reális áron max 30-ért, bár tartom, hogy nekünk ennyit sem ér meg. Más csapatnak ahol gyenge pont a középpálya megér 30- at, de nekünk a világ legerősebb középpályájára ahol a kiegészítők és a tehetségek is meg vannak felesleges, sőt h...ség.
Miért vagy benne biztos hogy a pad jutna neki? szerintem azt a szintet megüti amit Xavi-Iniesta....egyedül a világon... ami a játékrendszerünket illeti.
és elmondom sokadszorra, hogy a 3 ember Xavi-Ini-Cesc forognak folyamatosan... egy meccset pihen egyik, következőn a másik.... és a kezdő meg sem érzi a hiányt... hosszutávon rendkívül jól profitálnánk... a játékosok szellemileg is frissebbek lennének fizikálisan is... hisz minden 2 meccsen játszanának csak.. de akár Ini, Fabre a szélen is bevethetőek lennének...szal nem kéne senkinek állandóan padozni...
Hát akkor ezt nagyon másképp látjuk, mert szerintem ettől a szinttől ő még elmarad, nem kicsit, azért meg 40-50 millát, hogy mélyebb legyen a pad, amikor van egy thiagonk is ..., több mint luxus.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.06.09. 15:01:06

Mikaos írta:Nyugtassatok meg (aki ismeri Alexis-t, s figyelemmel követte az olasz bajnokikat), hogy
1. emberünk nem a Robinho-Neymar-féle eszetlen "labdazsonglőr" vonalat képviseli, hanem használja az eszét és a szemét is a pályán
2. emberünk nem vad ember, hanem jó eséllyel be tud illeszkedni a sorba
Néha láttam játszani. Részben az a vonal, részben nem. Nem az eszéből gazdagszik meg, labdazsonglőr, de ugyanakkor nincs úgy elszállva magától mint Robinho/Neymar.

Rossit favorizálnám(sajna úgy néz ki nincs már rá esély), hiszen ő biztos beválik, az viszont tény h a labdazsonglőrök közül Sanchez a legjobb megoldás, biztos jobb lesz mint Neymar vagy a többi brazil kölyök, akik nyomnak 30 kilót, maradék 25 pedig az egójuk.
A Fifa egy szégyen
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.09. 15:00:15

Mikaos írta:Nyugtassatok meg (aki ismeri Alexis-t, s figyelemmel követte az olasz bajnokikat), hogy
1. emberünk nem a Robinho-Neymar-féle eszetlen "labdazsonglőr" vonalat képviseli, hanem használja az eszét és a szemét is a pályán
2. emberünk nem vad ember, hanem jó eséllyel be tud illeszkedni a sorba
amig Pep áll a csapat élén addig mindek ok, és ezek a kérdések értelmüket vesztik.... :D
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2011.06.09. 14:59:13

SuperMessi írta:35m+Jeffren Cesc-ért, 25m+Soriano Sanchezért, és Bojan mehet a Romába 15m-ért ha neki az megfelel, egy visszavásárlási opcióval(60-15=45m és felhozzuk Thiagot+Fontast). Ha muszáj felmehetünk 40-re ill. 30-ra, hisz azért adunk el játékosokat is, de túlzásokba nem kéne esni. Thiago marad! Ez lenne a legjobb konstrukció véleményem szerint, de gyanítom hogy ennyiért nem fogják átpasszolni nekünk Cesc-t, és lehet hogy Thiagot és/vagy Bojant is be kell áldoznunk cserealapként a végén.
Na ezt én 1 az egyben aláírnám. Valami hasonló üzletre gondoltam én is, de szerintem az Arsenalnak kevés lenne ez, még valami u 19-es arcot is kéne adnunk, csak hogy az átlagéletkort tartani tudják.:D
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2011.06.09. 14:51:32

Nyugtassatok meg (aki ismeri Alexis-t, s figyelemmel követte az olasz bajnokikat), hogy
1. emberünk nem a Robinho-Neymar-féle eszetlen "labdazsonglőr" vonalat képviseli, hanem használja az eszét és a szemét is a pályán
2. emberünk nem vad ember, hanem jó eséllyel be tud illeszkedni a sorba
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.09. 14:50:48

marquez2 írta:Mt is lendítene ő a csapaton? A kezdőhöz nem sok köze lenne, így marad a törölközőlóbálás a padon, de ha attól jobban megy a csapatnak akkor jöjjön, csak akkor reális áron max 30-ért, bár tartom, hogy nekünk ennyit sem ér meg. Más csapatnak ahol gyenge pont a középpálya megér 30- at, de nekünk a világ legerősebb középpályájára ahol a kiegészítők és a tehetségek is meg vannak felesleges, sőt h...ség.
Miért vagy benne biztos hogy a pad jutna neki? szerintem azt a szintet megüti amit Xavi-Iniesta....egyedül a világon... ami a játékrendszerünket illeti.
és elmondom sokadszorra, hogy a 3 ember Xavi-Ini-Cesc forognak folyamatosan... egy meccset pihen egyik, következőn a másik.... és a kezdő meg sem érzi a hiányt... hosszutávon rendkívül jól profitálnánk... a játékosok szellemileg is frissebbek lennének fizikálisan is... hisz minden 2 meccsen játszanának csak.. de akár Ini, Fabre a szélen is bevethetőek lennének...szal nem kéne senkinek állandóan padozni...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2011.06.09. 14:33:37

35m+Jeffren Cesc-ért, 25m+Soriano Sanchezért, és Bojan mehet a Romába 15m-ért ha neki az megfelel, egy visszavásárlási opcióval(60-15=45m és felhozzuk Thiagot+Fontast). Ha muszáj felmehetünk 40-re ill. 30-ra, hisz azért adunk el játékosokat is, de túlzásokba nem kéne esni. Thiago marad! Ez lenne a legjobb konstrukció véleményem szerint, de gyanítom hogy ennyiért nem fogják átpasszolni nekünk Cesc-t, és lehet hogy Thiagot és/vagy Bojant is be kell áldoznunk cserealapként a végén.
marquez2
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2007.12.07. 11:09:54
Tartózkodási hely: celldömölk

2011.06.09. 14:32:43

p.9 írta:
messideco írta:Akkor én is hozzászólok:
Fabregasnak nem örülnék, ezt már párszor leírtam a fórumon.
Rossi/Sanchez: azért írom őket együtt, mert szerintem vagy az egyik vagy a másik fog érkezni, a kettő kizárja egymást.

Az esetleges távozókról nem tudok, de szerintem Milito és Maxwell köztük lesz, míg Afellayban nagyon bízom, hogy marad.
Miért nem örülnél Fabregasnak :?
Egyértelműen ő tudna a legnagyobbat lendíteni a csapaton , ha 30 misi felett van akkor is meg kéne szerezni már csak azért is mert 2 éve marasztalják...
És akkor esetleg Bojant meg kéne tartani még egy évre hogy ne kelpjen csatárt vásásrolni.
Mt is lendítene ő a csapaton? A kezdőhöz nem sok köze lenne, így marad a törölközőlóbálás a padon, de ha attól jobban megy a csapatnak akkor jöjjön, csak akkor reális áron max 30-ért, bár tartom, hogy nekünk ennyit sem ér meg. Más csapatnak ahol gyenge pont a középpálya megér 30- at, de nekünk a világ legerősebb középpályájára ahol a kiegészítők és a tehetségek is meg vannak felesleges, sőt h...ség.
Devid16
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 275
Csatlakozott: 2008.05.08. 08:32:50
Tartózkodási hely: Kaposvár, Győr

2011.06.09. 14:32:18

Jó lenne, ha jönne Sánchez. Dinho óta nem volt egy igazi varázsló a csapatban. Félreértés ne essék Messi is isten amit tud, ahogy szlalomozik az emberek között, de egy ilyen kis labdazsonglőr hiányzott nekem. Remélem jön és elkápráztat minket :D Rossi nekem nem érne meg ennyi pénzt. Akkor inkább Affelay játsszon többet, ő legalább tud váratlant húzni... Marcelo is még keresgéli magát... :)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19545
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.06.09. 14:26:19

samy85 írta: szerintem 25 milka , Soriano, és jeffren csak kölcsönben... így megoldható lenne a transfer... :D
Ennyiért már Rossit is megfoghatnánk!Én bízom még azért, hogy az olasz, s nem a cselgép Sanchez.
Kép
Kép
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.09. 14:25:30

csababarca írta:30at kér az Udinese,mi 22-t ajánlottunk.
Szerintem ez jó pozíció,25-26 M körül hozható.
Vagy akár 22+Jeffrén/Soriano.

Remélem sikerül lezárni, egyre jobban érdekel,hogy mit tudna nálunk csinálni :)
Szerintem jó ajánlat lenne, egyikben sem látok nagy jövőt itt, főleg Soriano-nál és örülnék, ha egy ilyen alku összejönne :)
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.09. 14:17:50

csababarca írta:30at kér az Udinese,mi 22-t ajánlottunk.
Szerintem ez jó pozíció,25-26 M körül hozható.
Vagy akár 22+Jeffrén/Soriano.

Remélem sikerül lezárni, egyre jobban érdekel,hogy mit tudna nálunk csinálni :)
szerintem 25 milka , Soriano, és jeffren csak kölcsönben... így megoldható lenne a transfer... :D
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15422
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.06.09. 14:11:31

30at kér az Udinese,mi 22-t ajánlottunk.
Szerintem ez jó pozíció,25-26 M körül hozható.
Vagy akár 22+Jeffrén/Soriano.

Remélem sikerül lezárni, egyre jobban érdekel,hogy mit tudna nálunk csinálni :)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
p.9
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2010.05.26. 21:47:27

2011.06.09. 14:00:57

messideco írta:Akkor én is hozzászólok:
Fabregasnak nem örülnék, ezt már párszor leírtam a fórumon.
Rossi/Sanchez: azért írom őket együtt, mert szerintem vagy az egyik vagy a másik fog érkezni, a kettő kizárja egymást.

Az esetleges távozókról nem tudok, de szerintem Milito és Maxwell köztük lesz, míg Afellayban nagyon bízom, hogy marad.
Miért nem örülnél Fabregasnak :?
Egyértelműen ő tudna a legnagyobbat lendíteni a csapaton , ha 30 misi felett van akkor is meg kéne szerezni már csak azért is mert 2 éve marasztalják...
És akkor esetleg Bojant meg kéne tartani még egy évre hogy ne kelpjen csatárt vásásrolni.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.06.09. 13:51:05

Akkor én is hozzászólok:
Fabregasnak nem örülnék, ezt már párszor leírtam a fórumon.
Rossi/Sanchez: azért írom őket együtt, mert szerintem vagy az egyik vagy a másik fog érkezni, a kettő kizárja egymást.

Az esetleges távozókról nem tudok, de szerintem Milito és Maxwell köztük lesz, míg Afellayban nagyon bízom, hogy marad.
"And my heart will leave you never."
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.09. 13:40:31

ronaldinho89 írta:és mi van Ibrahimoviccal? elvileg abból kapunk még 24 milliót nem? vagy azt már megkaptuk? azt is be lehet venni az átigazolásokra költött keretbe.
Nem számítják bele Ibra árát. Kicsit már unalmas, hogy mindennap megkérdezi vki. Kicsit olvassatok, akkor vissza.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
marquez2
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2007.12.07. 11:09:54
Tartózkodási hely: celldömölk

2011.06.09. 13:38:39

MessiFan írta:Ha jön Cesc akkor butaság lenne 30 milliót költeni + egy csatárra..
Nem az nem lenne a butaság. Cescért kiadni 30 millánál többet, na az az igazi agyrém.
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2011.06.09. 13:38:02

és mi van Ibrahimoviccal? elvileg abból kapunk még 24 milliót nem? vagy azt már megkaptuk? azt is be lehet venni az átigazolásokra költött keretbe.
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.06.09. 13:28:53

Ha jön Cesc akkor butaság lenne 30 milliót költeni + egy csatárra..
Avatar
gerzsakov
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2010.02.10. 16:51:11

2011.06.09. 12:49:23

Tocy írta:Egyébként így belegondolva...az alap kezdőnk mellett ugye 7 csere ülhet a padon. Ki lesz az a 7? Pinto, Mascherano, Keita szerintem tuti. Adriano is kell oda, mert nincs szélsőhátvédcserénk, ez már 4, és marad 3 hely, ahova azért nem lenne baj egy Fontás védőnek, de ha őt kihagyjuk, akkor is Thiago, Fabregas, Sanchez ( feltéve, hogy ők jönnek, bár ez szerintem 50-50 ). Tehát 1 csatár, 4 kp, 1 védő+kapus a padon. Nem a legjobb...és akkor így pl Maxwell, Bojan, AFELLAY sehol nincs. Idén kb így nézett ki, hogy: Pinto, Fontás, Adriano, Mascherano, Keita, Bojan, Afellay, sérülésektől függően.
Figyelj ez nálam nagyon egyszerű! Kezdő:Valdes,Dani-Piqué-Puyol-Abidal,Fabregas-Busquets-Xavi,Messi-Villa-Iniesta! Pad:Pinto,Mascherano,Pedro,Fontás,Affelay,Adriano,Sanchez!+Thiago,Montoya,Muniesa
Nekem ez a tökéletes keret!
Kép
Egy Club mindörökre! FC BARCELONA!
"Sok évet vártam erre a pillanatra. Ez egy különleges nap. 8 év után tértem haza. Ez a legkeményebb kihívás az életemben, de tudom, hogy segítetek átjutni rajta. Remélem, hogy sok emléket adok nektek a Camp Nouban." -CESC FABREGAS
Válasz küldése