Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.06.10. 13:25:13

Ez tavaly is megtörént... Inkább az lenne a hír, ha az Arsenal-al tudnának megegyezni.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.10. 13:23:48

hát ez csak jó hír még ha nem is tuti...ugye a spanyol ujságok mindig optimistábbak voltak.,.. :D
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2011.06.10. 13:17:12

Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.06.10. 13:13:39

Az eddigiek alapján:

Szvsz Maxwell csak azért marad még erre az évre(ha marad), mert nem sikerült José Angel megvétele. De ami késik, nem múlik.
Nagyon úgy tűnik, hogy 2 vétel lesz a nyárra. A Sánchez/Rossi egyike, illetve Fabregas, amennyiben sikerrel megszerezzük. 45 millióból nemhiszem, hogy 2 játékos kifog jönni. A csatárért max 25-öt fogunk áldozni szvsz, és akkor marad 20. Bojant és Jeffrent kéne pénzre váltani.
A védelembe meg nem lesz új ember, Fontás több lehetőséget fog kapni, illetve Mascherano is sokat lesz hátul, ha kell. Nem leszünk sokkal bővebbek az idei évhez képest, de a fent említett 2 igazolással, lehetnének extra embereink a padról beugorva. És ez a nem mind1.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2011.06.10. 12:51:25

Richi írta:sziasztok én a mostani átigazolásokról egyszer már írtam de mivel valamelyest tisztul a kör, én azt mondom h Fabregas inkább ne jöjjön és maradjon meg Thiago. véleményem szerint Thiagonak a következő szezon lenne a vízválasztó amikor is több lehetőséget kellene adni neki amivel persze élnie kell majd. Fabregas esetleges érkezése esetén ez jövőre teljesen elképzelhetetlen lenne éppen ezért annak örülnék jobban ha Sanchest és Rossit szerezné meg a klub. A kölcsönösök menjenek+Bojan és Jeffren is. Utóbbi kettőt Enrique-vel szívesen látnám Romában.
Sánchez és Rossi közül csak az egyik jöjjön, és én azért szeretném az olaszt inkább, mert ő középen is tud játszani, 1 személyben pótolná Jeffrent és Bojant is. Rómában tényleg jó helyük lehetne.
Kép
Richi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2005.06.12. 18:32:16

2011.06.10. 12:44:57

sziasztok én a mostani átigazolásokról egyszer már írtam de mivel valamelyest tisztul a kör, én azt mondom h Fabregas inkább ne jöjjön és maradjon meg Thiago. véleményem szerint Thiagonak a következő szezon lenne a vízválasztó amikor is több lehetőséget kellene adni neki amivel persze élnie kell majd. Fabregas esetleges érkezése esetén ez jövőre teljesen elképzelhetetlen lenne éppen ezért annak örülnék jobban ha Sanchest és Rossit szerezné meg a klub. A kölcsönösök menjenek+Bojan és Jeffren is. Utóbbi kettőt Enrique-vel szívesen látnám Romában.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.06.10. 12:05:22

palesz77 írta:
Robcsyy írta:
ha már argentin, akkor Pastore :)
...Egy szó mint száz, szerintem vagy Cesc, vagy senki se jön a középpályára.
Hagyjuk már, nem kell neveket bedobni feleslegesen.

Cesc se jöjjön, de ha minden kötél szakad, akkor középpályára csak is ő.

Van két szavazás elmudon, elsőben azt kérdezik hogy mennyit fizetnél Fabregasért: Max 20 millió(euro) 36% 9042 db; Max 30 mill 27% 6925; Max 40 24% 6174; Több mint 40 12% 3119.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2011.06.10. 12:02:44

ha nem jönne Cesc, akkor szerintem egy folyamatosan fejlődő Thiago, Keitával, Afellayyal, Jonathannal, akár megoldanák Xavi és Iniesta pótlását egy-egy meccsen, talán fölösleges lenne egy drágább igazolás oda. Inkább akkor védő kellene, és Mascherano is lehetne a közzépályán huzamosabb ideig.
Kép
Avatar
pityi13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2011.01.06. 20:04:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.10. 12:02:05

Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2011.06.10. 11:58:35

palesz77 írta:
Robcsyy írta:
ha már argentin, akkor Pastore :)
Én csak videókat láttam róla, szóval ezért kérdezem. Pastore egy tipikus mélységi irányító, mint Xavi? Iniesta pótlására ott van Thiago, 1-2 éven belül teljes értékű tag lehet, szóval oda emiatt nem kell igazolni - max ha esetleg nem válik be, de ara nem most kell felkészülni, és azt amúgy is kétlem -, úgyhogy egy Xavi stílusú középpályás kell majd. Szerintetek Pastore tényleg ilyen? Amit én láttam az az, hogy legtöbbször a 16-os környékén van, nem mélyebben visszatolva... Aki tényleg ilyen, az valóban Banega, ha már Argentínokról beszélünk...

Amúgy ha nem jön Fabregas, akkor szerintem nem igazolunk, hanem akkor Pep kockáztat, és Thiagonak nagyobb szerepet szán... És akkor a Masch-Keita-Thiago(-Jonathan-Romeu) középpályával fogjuk végigtolni a szezont. Picit kockázatosabb lenne ugyan, de Businál és Pedronál is így volt, az első hónapokban még mindenki azt mondta, hogy "nem játszatnám azért Bl döntőben", aztán Busi letolt egyet az első évében elég szépen, Pedro meg az elődöntőben még gólt is lőtt... És Thiagoban még több potenciál van, mnit bennük volt első látásra szerintem! Egy szó mint száz, szerintem vagy Cesc, vagy senki se jön a középpályára.
Pastore...nem a képességeivel kapcsolatban vannak kételyeim, hanem hogy beleillene-e a Barcába. Technikás, jó ütemérzéke van, nagy játékintelligenciája. Ugyanakkor nem képes gyors irányváltásokra, nincs alacsonyan a súlypontja, szerintem finomak ugyan a cselei, de keményebb szűrők elnyomják. Labdavesztéseiből megindulna az ellenfél. Xavi, Ini és Messi játékában közös, hogy iszonyat közel tartják magukhoz a labdát, ezért IS labdabiztosak. Pastorénak nagyobb terület kell, még ha a videókban láthatunk is 1-2 támadást, ahol 4 embert befűz. Ráadásul hajlamos rapszodikus teljesítményt nyújtani, akárcsak csapata, a Palermo. Fifában beválna, élőben már nem biztos. :)
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.10. 11:47:44

palesz77 írta:Amúgy ha nem jön Fabregas, akkor szerintem nem igazolunk, hanem akkor Pep kockáztat, és Thiagonak nagyobb szerepet szán... És akkor a Masch-Keita-Thiago(-Jonathan-Romeu) középpályával fogjuk végigtolni a szezont. Picit kockázatosabb lenne ugyan, de Businál és Pedronál is így volt, az első hónapokban még mindenki azt mondta, hogy "nem játszatnám azért Bl döntőben", aztán Busi letolt egyet az első évében elég szépen, Pedro meg az elődöntőben még gólt is lőtt... És Thiagoban még több potenciál van, mnit bennük volt első látásra szerintem! Egy szó mint száz, szerintem vagy Cesc, vagy senki se jön a középpályára.
igaz hogy így volt a Busi-Pedro párossal is. Pep bevállalta... 09' ben amikor szétaláztuk a világot Madritostul, Münchenestül, Arsenalostól...ahogy volt... akkor a csapatok értetlenül álltak elöttünk, és nem tudták az ellenszert(késöbb Hiddink majdnem sikerrel járt) de az évek múltak egyre jobban kiismertek minket és a mostani fiataljainknak ebből kiindulva nehezebb dolguk van... az ellenfelek most már zárkozott rendszert alkalmaznak. és a 16-ostól 8-10 méterre nem adnak nagyon teret( hála ismét Hiddinknek).... a cselező készség 1in1 szituk egyre értékesebb tulajdonságok egy -egy csapatnál... főleg nálunk...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.06.10. 11:32:42

Robcsyy írta:
ha már argentin, akkor Pastore :)
Én csak videókat láttam róla, szóval ezért kérdezem. Pastore egy tipikus mélységi irányító, mint Xavi? Iniesta pótlására ott van Thiago, 1-2 éven belül teljes értékű tag lehet, szóval oda emiatt nem kell igazolni - max ha esetleg nem válik be, de ara nem most kell felkészülni, és azt amúgy is kétlem -, úgyhogy egy Xavi stílusú középpályás kell majd. Szerintetek Pastore tényleg ilyen? Amit én láttam az az, hogy legtöbbször a 16-os környékén van, nem mélyebben visszatolva... Aki tényleg ilyen, az valóban Banega, ha már Argentínokról beszélünk...

Amúgy ha nem jön Fabregas, akkor szerintem nem igazolunk, hanem akkor Pep kockáztat, és Thiagonak nagyobb szerepet szán... És akkor a Masch-Keita-Thiago(-Jonathan-Romeu) középpályával fogjuk végigtolni a szezont. Picit kockázatosabb lenne ugyan, de Businál és Pedronál is így volt, az első hónapokban még mindenki azt mondta, hogy "nem játszatnám azért Bl döntőben", aztán Busi letolt egyet az első évében elég szépen, Pedro meg az elődöntőben még gólt is lőtt... És Thiagoban még több potenciál van, mnit bennük volt első látásra szerintem! Egy szó mint száz, szerintem vagy Cesc, vagy senki se jön a középpályára.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.10. 11:20:16

ab1daL írta:Én meg úgy vagyok, ha nem jön Cesc, nem is kell más a középpályára. :wink:
Ha nem tudjuk megszerezni Cesc-et, attól még erősíteni, bővíteni kell a keretet... Jövöre nehezebb dolgunk lessz mert a Madrid erősödik... és idén sem volt már könnyü...meglátjuk...

Robcsyy Pastore variáció is tetszik :D
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2011.06.10. 11:14:15

samy85 írta:Ugye azzal tisztában vagyunk a Klub elmegy egy szintig és tesz egy végleges ajánlatot Cescért, mondjuk 35 millió(ha tényleg annyira kell a mesternek) de ha nem hajlandó az Arsenal ebbe sem hajlandó belemenni, akkor elkell kezdenünk más opciók/ koncepció után nézni... én mondjuk Cescen kívül 2 játékost tudnék elképzelni a csapatban
1., David Silva(bár nem hinném hogy a City elengedné)
2., Éver Banega ő szerintem kiváló lenne.. pót megoldásként, Fabre helyett...
alacsony, de jó testfelépítésű, labdabiztos, technikás ,jól lát a pályán, védekezni, és támadni is tud, és szerintem20-25 millióból meg tudnánk szerezni... mit gondoltok
ha már argentin, akkor Pastore :)
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.06.10. 11:11:31

Én meg úgy vagyok, ha nem jön Cesc, nem is kell más a középpályára. :wink:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.10. 11:10:19

Ugye azzal tisztában vagyunk a Klub elmegy egy szintig és tesz egy végleges ajánlatot Cescért, mondjuk 35 millió(ha tényleg annyira kell a mesternek) de ha nem hajlandó az Arsenal ebbe sem hajlandó belemenni, akkor elkell kezdenünk más opciók/ koncepció után nézni... én mondjuk Cescen kívül 2 játékost tudnék elképzelni a csapatban
1., David Silva(bár nem hinném hogy a City elengedné)
2., Éver Banega ő szerintem kiváló lenne.. pót megoldásként, Fabre helyett...
alacsony, de jó testfelépítésű, labdabiztos, technikás ,jól lát a pályán, védekezni, és támadni is tud, és szerintem20-25 millióból meg tudnánk szerezni... mit gondoltok
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
gerzsakov
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2010.02.10. 16:51:11

2011.06.10. 10:54:12

bowlinggolyo írta:
neobarca írta:Most nem azért a 20 fillérért srácok de mi van Ibrahimoviccsal? Mindenki neve röpköd ide oda de az ő ügyében síri csönd van. Ha jól tudom a megvásárlási opcióval minimum 25 millióhoz jutnánk ami bár óriási bukta, mégis jól jön. De akkor meg miért Hlebbel, Bojannal, Thiagoval és a többiekkel foglalkoznak 2-10 millióért??? Miért nem hallunk a svéd zseniről semmit? Csak nem vissza fog jönni?
Bár én nagy Ibra Fan vagyok és sokáig kötöttem az ebet a karóhoz, most már belátom, nem illik a csapat szerkezetébe... :?: :!:
Nem értem miért nem lehet egy picit vissza olvasni és úgy írogatni olyanokat ha 24 milliós opciós ára hova kerül.Ahogy Cacerés ára úgy Ibra ára is egyből megy a lecsóba és azzal nem számol a klub mert mekkora veszteség.Egyébként remélem él a Milan az opció jogával és megveszi mert itt nincs keresni való a Barca nem illik a játékstílusához.
A milan élni fog az opciós jogával! Hülye lenne nem élni 24 milláért megveszi még ha nem is kell neki a City meg kicsenget érte 50 millát! Szóval ha nem élnének ezt mi is megtehetjük! Meg a City így hát ha bajnok lesz, mert ahova Ibra igazol ott bajnokságot nyer (Juve,Inter,Barca,Milan)!
Kép
Egy Club mindörökre! FC BARCELONA!
"Sok évet vártam erre a pillanatra. Ez egy különleges nap. 8 év után tértem haza. Ez a legkeményebb kihívás az életemben, de tudom, hogy segítetek átjutni rajta. Remélem, hogy sok emléket adok nektek a Camp Nouban." -CESC FABREGAS
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2011.06.10. 10:45:31

neobarca írta:Most nem azért a 20 fillérért srácok de mi van Ibrahimoviccsal? Mindenki neve röpköd ide oda de az ő ügyében síri csönd van. Ha jól tudom a megvásárlási opcióval minimum 25 millióhoz jutnánk ami bár óriási bukta, mégis jól jön. De akkor meg miért Hlebbel, Bojannal, Thiagoval és a többiekkel foglalkoznak 2-10 millióért??? Miért nem hallunk a svéd zseniről semmit? Csak nem vissza fog jönni?
Bár én nagy Ibra Fan vagyok és sokáig kötöttem az ebet a karóhoz, most már belátom, nem illik a csapat szerkezetébe... :?: :!:
Nem értem miért nem lehet egy picit vissza olvasni és úgy írogatni olyanokat ha 24 milliós opciós ára hova kerül.Ahogy Cacerés ára úgy Ibra ára is egyből megy a lecsóba és azzal nem számol a klub mert mekkora veszteség.Egyébként remélem él a Milan az opció jogával és megveszi mert itt nincs keresni való a Barca nem illik a játékstílusához.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2011.06.10. 10:39:41

Most nem azért a 20 fillérért srácok de mi van Ibrahimoviccsal? Mindenki neve röpköd ide oda de az ő ügyében síri csönd van. Ha jól tudom a megvásárlási opcióval minimum 25 millióhoz jutnánk ami bár óriási bukta, mégis jól jön. De akkor meg miért Hlebbel, Bojannal, Thiagoval és a többiekkel foglalkoznak 2-10 millióért??? Miért nem hallunk a svéd zseniről semmit? Csak nem vissza fog jönni?
Bár én nagy Ibra Fan vagyok és sokáig kötöttem az ebet a karóhoz, most már belátom, nem illik a csapat szerkezetébe... :?: :!:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
rosivagyok
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010.12.08. 13:09:55

2011.06.10. 10:39:25

Robcsyy írta:
rosivagyok írta:Minek Fabregas? Vigyük 12 misiért Javier Pastorét, azt még lehet jobban is járunk!
12misiért Zamparini elküldi neked a mezét, a dedikált van vagy 20 körül
Kivásárlási ára 15 millió körül mozog, én nem hinném, hogy a Barcának sokkal többet kellene érte fizetni. Szerintem Pastore sem akar minden hónapban más edzővel dolgozni, valamint semmit sem nyerni, úgy hogy a csapat legtehetségesebb játékosa.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.06.10. 10:36:37

Thiago nem fog távozni, ezt az apja is kijelentette. A többi ilyen típusú hír nálam kacsa :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2011.06.10. 10:35:18

rosivagyok írta:Minek Fabregas? Vigyük 12 misiért Javier Pastorét, azt még lehet jobban is járunk!
12misiért Zamparini elküldi neked a mezét, a dedikált van vagy 20 körül
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.06.10. 10:33:28

Robcsyy írta:Thiago Boltonban köthet ki?
nagyon remélem, hogy egy rossz vicc... nem hiszem, hogy a csodás bolton olyan jó választás lenne számára
angliában elborult klubvezetők vannak, eddig is tudtam... ezért a pénzért el lehetne küldeni Thiago agyonhasznált zokniját...
rosivagyok
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010.12.08. 13:09:55

2011.06.10. 10:33:25

Minek Fabregas? Vigyük 12 misiért Javier Pastorét, azt még lehet jobban is járunk!
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2011.06.10. 10:28:31

Thiago Boltonban köthet ki?
nagyon remélem, hogy egy rossz vicc... nem hiszem, hogy a csodás bolton olyan jó választás lenne számára
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Válasz küldése