Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.06.10. 16:52:24

Messithebest írta:Na végre a Zenál is hajlandó tárgyalni. Az a baj hogy Bojan és Jeffren sem érdekli őket, így célszerűbb lenne őket pénzre váltani első lépésnek. Sanchezt valahogy lealkudni 25re, Fabregast pedig 35re vagy 30ra, és akkor 55ből kijövünk. Csak egy üveg Jeffrent és egy tré formájú Bojant nehéz lesz pénzre váltani...
Szerinted miért nem érdekli őket? Ha Jeffren a PD-ben ennyit sérült, akkor mi lenne vele Angliában, meg ugyanúgy töltelékember lenne, mint itt. Bojan akár jöhetne is, Wenger állítólag szerelmes belé, de: 1. összetörnék őt, egy újabb lábtörés nem hiányzik az Arsenalnak, 2. kb. annyit játszana, mint Vela.

Fabregas 35-ért eléggé akciós lenne :) Ha jönne, akkor már rendelném is a Cesc mezt 8)

Amúgy a sok fanyalgóra majd kíváncsi leszek, amikor majd osztja a jobbnál jobb zsugákat az MVP-nek és nem Keitát kell csodálni...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Piqué
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.11.17. 21:57:26

2011.06.10. 16:36:14

Én azért Maxwell helyett igazolnék egy balbekket,Abidal középre tökéletes,ha arról van szó.Azért lenne jó José Angel,remélem azért sikerül még őt is megszerezni.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.06.10. 16:33:48

A SPORT szerint Bojan könnyen a Roma játékosa lehet. Luis Enrique miatt több barcelonai fiatalt szóba hoztak a Romával, állítólag Bojan is a kiszemeltek közt van. Én nem bánnám a transzfert, legalább több bevételünk lenne az igazolásokra. Szerintem 25 lesz a csatár, és Cesc olyan 35, olyan 60 millából kijönne.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.06.10. 16:25:26

socio66 írta:az a 45 milliós limit csak egy üzenet volt szerintem,hogy nem fogjuk dobálni a pénzt.
ettől függetlenül biztos hogy túllépjük azt, persze ésszerű keretek közt.
Miért lett volna üzenet? Annyit költhetünk, de ebbe ha nem tévedek nincs beleszámolva Ibra+Caceres(27), azonkívül Hleb,Keirrison,Henrique,Milito is 10-15 millió, továbbá Bojan és Jeffren közül ha csak az egyik távozik, már az is 10 milla körüli érték. Így már 45+27+10+10, vagyis máris majd 100 millió áll rendelkezésre. A pénzzel nincs gond. A kérdés: érdemes-e költeni Fabregasra, miközben itt van Thiago ingyen.
A Fifa egy szégyen
socio66

2011.06.10. 15:52:57

az a 45 milliós limit csak egy üzenet volt szerintem,hogy nem fogjuk dobálni a pénzt.
ettől függetlenül biztos hogy túllépjük azt, persze ésszerű keretek közt.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.10. 15:49:04

albicelesteX írta:Sánchez 30 Cexc 40 az már rég túllépi a limitet és akkor még védő nem jött...Lesznek itt még cifra dolgok... :D
Minek ide védő?
Alves, Piqué, Puyol, Abidal, Adriano, Fontás, Maxwell+Mascherano, Sergio, Bartra

Nem értem hova kell még ide ember? Számomra egyértelmű, hogy Pep többször is fogja Mascheranot a védelem közepén is szerepeltetni, így pedig a 7 kp is bőven jó lehet úgy, hogy mindenki eleget játszik. Természetesen biztosabb lenne a védelem, ha jönne még vki, de akkor sok gond adódna a játékpercekkel.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.10. 15:45:36

albicelesteX írta:Sánchez 30 Cexc 40 az már rég túllépi a limitet és akkor még védő nem jött...Lesznek itt még cifra dolgok... :D
én megmondanám fabregasnak,hogy zsebből álljad a két csapat közti pénzügyi ellentétet,különben elhozzuk helyetted nasrit... szerintem egyből összetörné a malacperselyt
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.06.10. 15:41:48

Sánchez 30 Cexc 40 az már rég túllépi a limitet és akkor még védő nem jött...Lesznek itt még cifra dolgok... :D
Kép
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2011.06.10. 15:30:53

Eddig én nem szóltam, de most én is kifejteném a véleményemet. Az mindenki számára egyértelmű, hogy kapus poszton nem lesz változás, kár is emlegetni. Viszont a védelem ennél már jóval érdekesebb. Ugyebár Milito több, mint valószínű, hogy távozik és őt pótolni kéne. Fontás lesz biztos az egyik "igazolásunk", de szerintem lehet, hogy még kéne ide egy ember. Ugyebár idén is elég szűken álltunk azért védővel és ezzel a Milito megy, Fontás jönnel tulajdonképpen ugyanott állunk. Szóval lehet, hogy szükségünk lenne még egy játékosra. NEm mondom, hogy valaki fiatalra, olyan játékos kéne, aki idős korából kifoolyólag szívesen ül a padon és sokat segít tapasztalata, ha esetleg játszania kéne. Bennem felvetődik Marchena és NAvarro neve. Ők megfelelően el tudnák ezt a feladatot látni. Maxwellnek mennie kell, idén már nem nagyon ment a játék és ő nem is törsgyökeres barcelonai. Lehet, kéne a helyére erősítés, bár ez nem biztos. A középpálya szerintem rendben lenne, nem kell oda senki. Említik Cescet és Pastorét, de nekik igen borsós az áruk, nem biztos, hogy megérné nekünk. Xavi még bírja, a többiek felől meg kérdés sincs. A csatárposzt a legérdekesebb. Rossi vagy Sánchez? Én inkább a chileire szavaznék, nagyon nagy lendület, akarat és erő van benne, jobban beférne a csapat. De ha jönne is, neki nem a góllövés lenne az elsődleges feladata, ő amolyan szélső csatár, aki elfut, bolondít. 90 meccsen 20 gólt rúgott, az azért nem olyan temérdek.

Én örülnék ha Bojant megtartanánk, de ha az előzetessel ellentétben az Arsenal belevonatná a Fabregasos üzletbe, akkor ezt is elfogadnám. (természetesen visszavásárlási opcióval). Mégis az lenne a legjobb, ha egy középcsapatba igazolna Angliába vagy Spanyolországba, de csak kölcsönbe. Villát jövőre már 31,5 évesen el fogjuk szerintem adni és akkor majd jöhetne vissza Bojan, aki remélhetőleg 15 gól fölött zárná a szezont. Jeffrénnek mennie kell, neki nem nagyon van itt sajnos már jövője. Érdekes lesz még ez!
més que un club
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.06.10. 15:21:38

Na végre a Zenál is hajlandó tárgyalni. Az a baj hogy Bojan és Jeffren sem érdekli őket, így célszerűbb lenne őket pénzre váltani első lépésnek. Sanchezt valahogy lealkudni 25re, Fabregast pedig 35re vagy 30ra, és akkor 55ből kijövünk. Csak egy üveg Jeffrent és egy tré formájú Bojant nehéz lesz pénzre váltani...
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.10. 15:14:33

No, most elvileg Wenger elengedi Fabregast. 10 millió euró a differencia a két klub elképzelését illetően, bízok Rosellben, hogy meg tudja oldani...ha már úgyis minden nyáron ez a fő téma, most már tegyünk pontot a végére...
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.10. 14:40:08

LM10 írta:Az eddigiek alapján:

Szvsz Maxwell csak azért marad még erre az évre(ha marad), mert nem sikerült José Angel megvétele. De ami késik, nem múlik.
Nagyon úgy tűnik, hogy 2 vétel lesz a nyárra. A Sánchez/Rossi egyike, illetve Fabregas, amennyiben sikerrel megszerezzük. 45 millióból nemhiszem, hogy 2 játékos kifog jönni. A csatárért max 25-öt fogunk áldozni szvsz, és akkor marad 20. Bojant és Jeffrent kéne pénzre váltani.
A védelembe meg nem lesz új ember, Fontás több lehetőséget fog kapni, illetve Mascherano is sokat lesz hátul, ha kell. Nem leszünk sokkal bővebbek az idei évhez képest, de a fent említett 2 igazolással, lehetnének extra embereink a padról beugorva. És ez a nem mind1.
Ezek szerint ez lenne:
távozó: Milito, Bojan, Jeffren
érkező: Sanchez/Rossi, Fabregas, Fontás

Végül is ez elég brutál pad lenne. Afellay is játszhatna végre eleget. És nem kéne attól sem tartani, ha Messi nem játszik, akkor ki rúg gólt. Jó lenne még idén megtartani Maxwellt, mert a tapasztalatára nagyon nagy szükségünk lehet, ha jönnek a sérülések. Most még inkább őt favorizálnám, mint José Angelt, de tény, hogy nagyon sokáig már nem valószínű, hogy itt lesz.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
pityi13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2011.01.06. 20:04:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.10. 13:46:12

Pont ezt akartam én is felrakni. :P :P Majd ha kifut a Camp Nou gyepére a mi mezünkben akkor elhiszem,addig nem.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.06.10. 13:25:13

Ez tavaly is megtörént... Inkább az lenne a hír, ha az Arsenal-al tudnának megegyezni.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.10. 13:23:48

hát ez csak jó hír még ha nem is tuti...ugye a spanyol ujságok mindig optimistábbak voltak.,.. :D
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2011.06.10. 13:17:12

Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.06.10. 13:13:39

Az eddigiek alapján:

Szvsz Maxwell csak azért marad még erre az évre(ha marad), mert nem sikerült José Angel megvétele. De ami késik, nem múlik.
Nagyon úgy tűnik, hogy 2 vétel lesz a nyárra. A Sánchez/Rossi egyike, illetve Fabregas, amennyiben sikerrel megszerezzük. 45 millióból nemhiszem, hogy 2 játékos kifog jönni. A csatárért max 25-öt fogunk áldozni szvsz, és akkor marad 20. Bojant és Jeffrent kéne pénzre váltani.
A védelembe meg nem lesz új ember, Fontás több lehetőséget fog kapni, illetve Mascherano is sokat lesz hátul, ha kell. Nem leszünk sokkal bővebbek az idei évhez képest, de a fent említett 2 igazolással, lehetnének extra embereink a padról beugorva. És ez a nem mind1.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2011.06.10. 12:51:25

Richi írta:sziasztok én a mostani átigazolásokról egyszer már írtam de mivel valamelyest tisztul a kör, én azt mondom h Fabregas inkább ne jöjjön és maradjon meg Thiago. véleményem szerint Thiagonak a következő szezon lenne a vízválasztó amikor is több lehetőséget kellene adni neki amivel persze élnie kell majd. Fabregas esetleges érkezése esetén ez jövőre teljesen elképzelhetetlen lenne éppen ezért annak örülnék jobban ha Sanchest és Rossit szerezné meg a klub. A kölcsönösök menjenek+Bojan és Jeffren is. Utóbbi kettőt Enrique-vel szívesen látnám Romában.
Sánchez és Rossi közül csak az egyik jöjjön, és én azért szeretném az olaszt inkább, mert ő középen is tud játszani, 1 személyben pótolná Jeffrent és Bojant is. Rómában tényleg jó helyük lehetne.
Kép
Richi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2005.06.12. 18:32:16

2011.06.10. 12:44:57

sziasztok én a mostani átigazolásokról egyszer már írtam de mivel valamelyest tisztul a kör, én azt mondom h Fabregas inkább ne jöjjön és maradjon meg Thiago. véleményem szerint Thiagonak a következő szezon lenne a vízválasztó amikor is több lehetőséget kellene adni neki amivel persze élnie kell majd. Fabregas esetleges érkezése esetén ez jövőre teljesen elképzelhetetlen lenne éppen ezért annak örülnék jobban ha Sanchest és Rossit szerezné meg a klub. A kölcsönösök menjenek+Bojan és Jeffren is. Utóbbi kettőt Enrique-vel szívesen látnám Romában.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.06.10. 12:05:22

palesz77 írta:
Robcsyy írta:
ha már argentin, akkor Pastore :)
...Egy szó mint száz, szerintem vagy Cesc, vagy senki se jön a középpályára.
Hagyjuk már, nem kell neveket bedobni feleslegesen.

Cesc se jöjjön, de ha minden kötél szakad, akkor középpályára csak is ő.

Van két szavazás elmudon, elsőben azt kérdezik hogy mennyit fizetnél Fabregasért: Max 20 millió(euro) 36% 9042 db; Max 30 mill 27% 6925; Max 40 24% 6174; Több mint 40 12% 3119.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2011.06.10. 12:02:44

ha nem jönne Cesc, akkor szerintem egy folyamatosan fejlődő Thiago, Keitával, Afellayyal, Jonathannal, akár megoldanák Xavi és Iniesta pótlását egy-egy meccsen, talán fölösleges lenne egy drágább igazolás oda. Inkább akkor védő kellene, és Mascherano is lehetne a közzépályán huzamosabb ideig.
Kép
Avatar
pityi13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2011.01.06. 20:04:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.10. 12:02:05

Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2011.06.10. 11:58:35

palesz77 írta:
Robcsyy írta:
ha már argentin, akkor Pastore :)
Én csak videókat láttam róla, szóval ezért kérdezem. Pastore egy tipikus mélységi irányító, mint Xavi? Iniesta pótlására ott van Thiago, 1-2 éven belül teljes értékű tag lehet, szóval oda emiatt nem kell igazolni - max ha esetleg nem válik be, de ara nem most kell felkészülni, és azt amúgy is kétlem -, úgyhogy egy Xavi stílusú középpályás kell majd. Szerintetek Pastore tényleg ilyen? Amit én láttam az az, hogy legtöbbször a 16-os környékén van, nem mélyebben visszatolva... Aki tényleg ilyen, az valóban Banega, ha már Argentínokról beszélünk...

Amúgy ha nem jön Fabregas, akkor szerintem nem igazolunk, hanem akkor Pep kockáztat, és Thiagonak nagyobb szerepet szán... És akkor a Masch-Keita-Thiago(-Jonathan-Romeu) középpályával fogjuk végigtolni a szezont. Picit kockázatosabb lenne ugyan, de Businál és Pedronál is így volt, az első hónapokban még mindenki azt mondta, hogy "nem játszatnám azért Bl döntőben", aztán Busi letolt egyet az első évében elég szépen, Pedro meg az elődöntőben még gólt is lőtt... És Thiagoban még több potenciál van, mnit bennük volt első látásra szerintem! Egy szó mint száz, szerintem vagy Cesc, vagy senki se jön a középpályára.
Pastore...nem a képességeivel kapcsolatban vannak kételyeim, hanem hogy beleillene-e a Barcába. Technikás, jó ütemérzéke van, nagy játékintelligenciája. Ugyanakkor nem képes gyors irányváltásokra, nincs alacsonyan a súlypontja, szerintem finomak ugyan a cselei, de keményebb szűrők elnyomják. Labdavesztéseiből megindulna az ellenfél. Xavi, Ini és Messi játékában közös, hogy iszonyat közel tartják magukhoz a labdát, ezért IS labdabiztosak. Pastorénak nagyobb terület kell, még ha a videókban láthatunk is 1-2 támadást, ahol 4 embert befűz. Ráadásul hajlamos rapszodikus teljesítményt nyújtani, akárcsak csapata, a Palermo. Fifában beválna, élőben már nem biztos. :)
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.10. 11:47:44

palesz77 írta:Amúgy ha nem jön Fabregas, akkor szerintem nem igazolunk, hanem akkor Pep kockáztat, és Thiagonak nagyobb szerepet szán... És akkor a Masch-Keita-Thiago(-Jonathan-Romeu) középpályával fogjuk végigtolni a szezont. Picit kockázatosabb lenne ugyan, de Businál és Pedronál is így volt, az első hónapokban még mindenki azt mondta, hogy "nem játszatnám azért Bl döntőben", aztán Busi letolt egyet az első évében elég szépen, Pedro meg az elődöntőben még gólt is lőtt... És Thiagoban még több potenciál van, mnit bennük volt első látásra szerintem! Egy szó mint száz, szerintem vagy Cesc, vagy senki se jön a középpályára.
igaz hogy így volt a Busi-Pedro párossal is. Pep bevállalta... 09' ben amikor szétaláztuk a világot Madritostul, Münchenestül, Arsenalostól...ahogy volt... akkor a csapatok értetlenül álltak elöttünk, és nem tudták az ellenszert(késöbb Hiddink majdnem sikerrel járt) de az évek múltak egyre jobban kiismertek minket és a mostani fiataljainknak ebből kiindulva nehezebb dolguk van... az ellenfelek most már zárkozott rendszert alkalmaznak. és a 16-ostól 8-10 méterre nem adnak nagyon teret( hála ismét Hiddinknek).... a cselező készség 1in1 szituk egyre értékesebb tulajdonságok egy -egy csapatnál... főleg nálunk...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.06.10. 11:32:42

Robcsyy írta:
ha már argentin, akkor Pastore :)
Én csak videókat láttam róla, szóval ezért kérdezem. Pastore egy tipikus mélységi irányító, mint Xavi? Iniesta pótlására ott van Thiago, 1-2 éven belül teljes értékű tag lehet, szóval oda emiatt nem kell igazolni - max ha esetleg nem válik be, de ara nem most kell felkészülni, és azt amúgy is kétlem -, úgyhogy egy Xavi stílusú középpályás kell majd. Szerintetek Pastore tényleg ilyen? Amit én láttam az az, hogy legtöbbször a 16-os környékén van, nem mélyebben visszatolva... Aki tényleg ilyen, az valóban Banega, ha már Argentínokról beszélünk...

Amúgy ha nem jön Fabregas, akkor szerintem nem igazolunk, hanem akkor Pep kockáztat, és Thiagonak nagyobb szerepet szán... És akkor a Masch-Keita-Thiago(-Jonathan-Romeu) középpályával fogjuk végigtolni a szezont. Picit kockázatosabb lenne ugyan, de Businál és Pedronál is így volt, az első hónapokban még mindenki azt mondta, hogy "nem játszatnám azért Bl döntőben", aztán Busi letolt egyet az első évében elég szépen, Pedro meg az elődöntőben még gólt is lőtt... És Thiagoban még több potenciál van, mnit bennük volt első látásra szerintem! Egy szó mint száz, szerintem vagy Cesc, vagy senki se jön a középpályára.
Válasz küldése