Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.13. 11:23:31

barca99 írta:
Rivaldo11 írta:Egyértelmű, és világos, hogy Sanchezre lenne inkább szükségünk. Nem is értem...a klasszis 1vs1-es spílerek képesek arra, hogy betömörülő védelmet bontsanak, nem pedig Rossi félék.
Sanchéz mitől nagyobb klasszis, mint mondjuk Robinho?
még semmitől,de benne ott van a lehetőség,ami robinhoban már nincs. ha klasszis lenne,akkor dupla ennyibe kerülne. szerintem bomba üzlet lehet,mert ha bejön,akkor nagy király lehet a szélen,ha pedig nem,akkor egy biztos csere a többiek mögé
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.06.13. 11:12:18

Rivaldo11 írta:Egyértelmű, és világos, hogy Sanchezre lenne inkább szükségünk. Nem is értem...a klasszis 1vs1-es spílerek képesek arra, hogy betömörülő védelmet bontsanak, nem pedig Rossi félék.
Sanchéz mitől nagyobb klasszis, mint mondjuk Robinho?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.06.13. 11:06:33

Egy álom válna valóra nekem ha érkezne a Cesc&Sánchez pack.
Utoljára így igazolást talán Alvest vártam,de ennyire még őt sem :)
Remélem ezen a héten lesz előrelépés a két játékos ügyében, jó lenne minél hamarabb a sorainkban tudni őket.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.13. 08:01:53

Rivaldo11 írta:Egyértelmű, és világos, hogy Sanchezre lenne inkább szükségünk. Nem is értem...a klasszis 1vs1-es spílerek képesek arra, hogy betömörülő védelmet bontsanak, nem pedig Rossi félék. Meglátjuk, bízom még Alexis érkezésében. Az más tészta, h. a goal.com-on már a sociedados Griezmannról is írnak, ha nem jönne össze a biznisz az olaszokkal.
Én is így látom. Nézzétek el nekem, hogy nem néztem sok Villareal meccset, amit láttam Rossi beállt oda Villa szerűen várta a labdát lefordult vagy megindult gyorsan, ahogy megkapta a labdát és puff(lövés, nem lehordás).
Digi hiánya miatt Sanchez-t sem láttam többet, de láttam jó párszor a játékát és igen meggyőző volt. Az embereket, ahogy Te is írtad 1vs1-ben "lazán" megverte és állati gyors, de meri felvállalni a párharcokat.
Én valahol még mindig Sanchez-ben reménykedem, hiába most Rossi felé áll a zászló. Mégis, ha Rossi jön sok szerencsét kívánok neki.

Femína meg érdekes számomra, hova akarjuk. B csapatot elvállalná? Vagy esetlegesen egy 4.-5. csereember lenne kp-ra? Érdekes, de remélem nem a Fernando által vázolt effektus lesz, megvesszük pár milláért és megy kölcsönbe.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.06.13. 02:54:35

mindig elbizonytalanodom, de aztán akárhányszor látom thiagot játszani, máris az jut eszembe, hogy nem kell fabregas (kivéve, ha keita lelép). egyszerűen azt várom a meccsen, hogy hozzákerüljön a labda, ezt pedig nem sok játékos tudta elérni.
maki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2011.02.05. 04:51:08
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.13. 00:45:54

Elsősorban nem is az ő játéktudása alapján írtam (mondjuk őt se nagyon láttam játszani, inkább csak olvastam róla), de azért nekem csalódás lenne így, hogy már Rossi és Sanchez is majdnem itt volt. Másrészt a goal.com-ot nem tudom komolyan venni, ott olyan írás is jelent már meg, hogy Villát kellene eladni, hogy legyen pénz az igazolásokra...
Apart from a right foot, Rivaldo had everything.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.06.13. 00:02:01

Hát azért ne túlozzunk. Griezmann nagyon is jó játékos. A Sociedad egyik vezére volt idén, a maga tizenéves korával. Én láttam játszani őt a tavalyi korosztályos világ vagy Európa tornán is (már nem emlékszem). Nem mellesleg korábban is volt már róla szó a médiában. Én nem írnám le.

Egyébként bocs, ha volt már:

Egyelőre csupán sajtóértesülés, de a Sunday Times azt írja, Giuseppe Rossi 29,5 millió euróért a Barcelonához igazol. A La Gazzetta dello Sport elérte a játékos ügynökét, aki annyit mondott, az üzlet lezárásán dolgoznak...

Szerk.: Hoppá. Most olvasom a főoldalt majd gyorsan a Sport.es-t. Elég közel van Femína. Érdekes. Sokat nem tudok a srácról bevallom őszintén, de ha azért hozzuk el, hogy kölcsönadjuk tökön szúrom magam.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
maki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2011.02.05. 04:51:08
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.12. 23:39:35

Rivaldo11 írta: Az más tészta, h. a goal.com-on már a sociedados Griezmannról is írnak, ha nem jönne össze a biznisz az olaszokkal.
Ennél még szerintem Gansonak is nagyobb a realitása (mondjuk más poszt). Rosell nyilatkozta a brazil sajtónak, amíg ott volt most Ronaldo búcsúmeccsén, hogy szívesen leigazolná. Azon kívül, hogy valószínűleg csak udvariasságból mondta, már csak azért is esélytelen, mert annyiba kerülne körülbelül, mint Fábregas.
Megjegyzem, szerintem a Neymar-Ganso-Lucas trióból ő viszi majd a legtöbbre a brazil csodagyerekek közül, Európában is simán befuthat majd, nekem nagyon tetszett játéka azon a pár meccsen ( 3 :D ), ahol láttam. Valószínűleg azért, mert Rivaldora emlékeztet, amit Ribo is lenyilatkozott.
Apart from a right foot, Rivaldo had everything.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.12. 23:16:12

Egyértelmű, és világos, hogy Sanchezre lenne inkább szükségünk. Nem is értem...a klasszis 1vs1-es spílerek képesek arra, hogy betömörülő védelmet bontsanak, nem pedig Rossi félék. Meglátjuk, bízom még Alexis érkezésében. Az más tészta, h. a goal.com-on már a sociedados Griezmannról is írnak, ha nem jönne össze a biznisz az olaszokkal.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.06.12. 23:08:22

Igen,igazad van,mondjuk én nem nagyon láttam focizni Sanchezt,de mikor igen akkor nagyot játszott...De az a kérdés mit akarunk!
Ha középre akkor oda nem jó Sanchez ha szél akkor oda meg inkább ő :?
De 2 éve Torres,Villa ment és jött a svéd!Most meg lehet megint egy 3. ember jön.
Abi & Tito
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.06.12. 22:59:21

Balinho, ezt jól leírtad, ezért remélem, hogy csak kacsa. De valamit tenni kéne ez ellen, mert ha ez pár évig így folytatódik, akkor úgy felborul a piac, hogy normális igazolás nem lesz...
Initom írta:palesz77 !

Cesc miattam jöhet,de normális áron,amire mellesleg kicsi esélyt látok de ez van!Sajna a piac felborult,összevissaság van....Sanchez 40 milla ugyan!Ronaldinho anno mennyi volt...de mind1 ebből ugysem lehet következtetést levonni,csak megjegyeztem!

Előre Rossit hoznám! Neki volt 2-3 jó szezonja 20 gól körül,míg Alexis is jó de eddig egy kiugró éve volt,az Udine-be,4. a Seria A ba,ahol az 1.-t is hát...simán ejtette az angol 5. a Bl ből.
Hát igen, ez a vicc, hogy Alves is drágább volt összességében, mint Dinho. És csak azóta szabadult el igazán a piac... Bőven nem ér Sanchez 40-et, a 28+Jeffren is sok lenne érte, de azzal még ki is egyeznék. Röhej, pár éve talán lett volna 20-25 misi...

A Rossi-Sanchez vita meg olyan, hogy mindegyikük mellett sok érv szól. Rossi nagyon passzol a stílusunkba, elég sok gólt lőtt, és ismeri a ligát. Míg Sanchezben nagyobb a potenciál, hihetetlen jól cselez, és az itteni közhiedelemmel ellentétben már több jó szezonon is túl van, de mivel ő szélső, ezért nem rúg annyi gólt... Ez csak pár érv mindegyikük mellett, még sokat lehetne felsorolni mindkét oldalon, ezzel csak azt akarom mondani, hogy mindegyikükkel jól járnánk, én viszont a jövőbeni sikeresség érdekében inkább hoznám Sanchezt, mert vele inkább lennénk képesek megújulni szerintem, ha 1-2 éven belül már nem megy úgy a szekér - sajnos lassan ez az időszak fog következni, de ez természetes - plusz ő igazi Joga Bonito játékos, én meg élek halok az ilyenekért. Akárhogy is lesz, abban reménykedek, hogy hamar lezárulnak a transzferek, hogy ne kelljen ezt a sok bulvár keverést olvasni naponta...
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2011.06.12. 22:51:35

palesz77 írta:Átérezné milyen érzés Thiagonak ifiként bekerülni a középpályára... :lol: :lol: :lol:
Nap hsz-e. :lol:
Egyébként én nem tudnám elképzelni rajta a Milan mezt. Hozzáteszem nagyon örülnék neki, de valahogy fura lenne. :D
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.06.12. 22:43:04

palesz77 !

Cesc miattam jöhet,de normális áron,amire mellesleg kicsi esélyt látok de ez van!Sajna a piac felborult,összevissaság van....Sanchez 40 milla ugyan!Ronaldinho anno mennyi volt...de mind1 ebből ugysem lehet következtetést levonni,csak megjegyeztem!

Előre Rossit hoznám! Neki volt 2-3 jó szezonja 20 gól körül,míg Alexis is jó de eddig egy kiugró éve volt,az Udine-be,4. a Seria A ba,ahol az 1.-t is hát...simán ejtette az angol 5. a Bl ből.
Abi & Tito
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2011.06.12. 22:42:32

palesz77 írta: Én még mindig bízok benne, hogy hozzánk jön, ő is ezt szeretné, a klubjával is jó a kapcsolat elvileg, szóval nem látom akadályát, hogy idejöjjön. Szerintem szükség is lenne rá, mert 1-2 éven belül "beszürkülhet" a támadósor, és ha hozzuk Rossit, ő semmi újat nem hoz, a Villa-Pedro-Bojan sort erősíti... Míg Sanchezben olyan potenciál rejlik, ami jelenleg kevés játékosban a piacon... :wink:
Mondjuk szerintem itt látszik pontosan, hogy mennyire is kártékony a ManCity féle átigazoláspolitika a játékospiacra. Ugyanis (és ez most alapvetően azon az elméleti feltevés mentén halad, ha tényleg kínál a City 40 környékét, ami ha adott esetben nem is igaz, a City viselkedési normájáb azért jól beleillik és azt jól példázza...) ebben az esetben hiába akar Sánchez a Barcába jönni, ha a Barca "csak" a piaci árat kínálja, de az Udinese nem lehet olyan hülye, hogy nekünk adja el. Joggal mondhatják az olaszok, hogy kb jó 10 millió a különbség a két ajánlat között és ők azt nem fogadják el. Igazából nekik nem életkérdés eladni Sánchezt idén, hiszen az ára drasztikusan aligha fog csökkenni egy év alatt teszem azt, Sánchez sem reklamálhat, hiszen a nyilvánvalóan nem lehet ekkora különbözetet egy jókívánsággal áthidalni. A Barca szintén nem picsoghat az Udinese felé, hiszen a józanész egyértelműen ezt diktálja, tehát vagy mehet feljebb az árral, vagy hátrálhat ki.

A Citynek meg olyan édesmindegy, ők kábé úgyis rámoccannak majd az összes többi létező szélsőre, ha kell vesznek belőle darabra-kilóra annyit, hogy [auto_cenzúra]*sig legyen a keret. Majd dobálóznak tízmilliós éves fizetésekkel a sok szellemóriás meg majd megy oda.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.12. 22:31:13

most hallottam a Rossi hírt.... menyi ennek a valóságalapja? Sancheznek jobban örültem volna... de Rossi sem bajos
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2011.06.12. 22:28:44

kilibarca írta:
albicelesteX írta:Erről a Kikó Femenía-ról tudna valaki mondani olyat ami miatt le akarjuk igazolni? :roll: Ilyen mint ez a srác van az akadémián 12 egy tucat...vagy még sem?
Én azt olvastam a B csapatba szeretnénk. Mert elég sok távozó várható és ő már egy tapasztaltabb játékos.
Nekem azért kicsit fura ez az egész. 4 millió egy fiatal játékosért a B-csapatba? Lehet amúgy, hogy tehetséges a srác, de amennyire tudom jobb oldali középpályás, nem tipikus szélső, tehát elvben a szisztémába is kevéssé illik, ráadásul drága. Meg ott van az Andradas hír is, ha igaz ő is 4-be kerülne (bár hogy ő is minek, amikor Oier és Mino is ott van...). Az a már 8 millió az egyébként szigorú büdzsénkből. Meg elvben ott van José Angel is, aki 3-5 között lett volna, ott mégis fukarkodtunk, pedig ő az első csapatba ment volna.

Egyébként sem gondolom, hogy drága pénzen kellene feltölteni az Atletic keretét, a közelmúlt jól példázza, hogy éles szemű vezetőkkel olcsón is lehet minőségi igazolásokat végrehajtani (lásd Nolito vagy Soriano). Őket is 22-23 évesen hoztuk, ráadásul jó példával járnak, hogy érdemes a Barca B-t akár ugródeszkaként is használni. Nem kellene nekem a B-csapatba ilyen áron se Kiko, se Andrada.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.06.12. 22:26:18

Tdavid írta:Srácok aki bízik Sánchez érkezésébe az szépen lassan törődjön bele hogy nem fog jönni...
Nem fogunk tudni versenyezni egy Cityvel vagy más "adunkérte60millát" csapattal.Sajnos ez van... :?
Én is a kis Alexisnek örültem volna.De a Barca szerintem mindvégig Rossit akarta.Csak kellet valami alternatíva is.

(Sajnos a másik álmom azaz Pastore se fog érkezni... :cry: )
Erre csak annyit tudok mondani, hogy ugyan azoknak a lapoknak az "értesülési" miatt mondod ezt, akik ezt is terjesztik... Szóval én azért még nem temetném ezt a transzfert. Azért mert ma nem volt 35 új hír arról, hogy hogy haladnak a tárgyalások, az nem azt jelenti, hogy megszűntek. Azokat a híreket pont azért találták ki, hogy mindenki azon csámcsogjon, és láthatjuk, be is jött... Valamennyi valóság alapja azért biztos van, de kb csak annyi, hogy a City is szeretné Sanchezt - kit nem akarnak? -, de kb ennyi, a többi egy kreatív újságíró szüleménye szerintem...

Én még mindig bízok benne, hogy hozzánk jön, ő is ezt szeretné, a klubjával is jó a kapcsolat elvileg, szóval nem látom akadályát, hogy idejöjjön. Szerintem szükség is lenne rá, mert 1-2 éven belül "beszürkülhet" a támadósor, és ha hozzuk Rossit, ő semmi újat nem hoz, a Villa-Pedro-Bojan sort erősíti... Míg Sanchezben olyan potenciál rejlik, ami jelenleg kevés játékosban a piacon... :wink:
Initom írta: Teljes mértékben egyet értünk!
Bár én még Keitát marasztalnám,kiegészítőnek.
Bocs, lejjebb félreírtam most látom, szóval én Fabregas-Sanchez üzletet szeretnék inkább. Csak már annyiszor olvastam ma Rossi nevét, hogy véletlen őt írtam. :oops: De a többi részben attól még egyetértünk - kivéve Keitát. :twisted:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2011.06.12. 22:32:01-kor.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.06.12. 22:24:22

palesz77 írta:
Initom írta:
Mint tudjuk van az a pénz,hogy a Sheik Citybe írjon alá...
Mondjuk én sokkal jobban prefelálom Rossit.
A másik,oké,hogy sokan elküldenék Bojant,de nehogymá' 25 misivel jobb legyen Sanchez!!
Mert, Rossi jobb 20 misivel Bojannál? Vagy Fabregas 30-al? Sajnos ilyenek az árak, én se értem, nem is tetszik... Remélem nem vonjuk bele Bojant egy iylen csereüzletbe sem, ennél többet érdemelne azért.

Én amúgy Bojant megtartanám, vagy max visszavásárlási opció. Jeffrent viszont tényleg eladnám. Nem látom benne azt a tehetséget, ami miatt maradnia kéne. Affelay már most jobb volt a posztján, és Jeffren Bojannal ellentétben nem is villantott soha semmit - kivéve a klub VB egy meccsén, egy elfáradt Dél-Amerikai védelemmel szemben -, bár az tény, hogy még Krkicnél is kevesebb lehetőséget kapott... Szerintem a klubnak is, és neki is jobb lenne ha menne.

Holnap pedig hazaérkezik az elnök úr, remélem hamar lezavarja a Cesc-Rossi üzletet, és még a jövő héten vagy az után aláírnak - álom álom...
Amúgy Keita iránt érdeklődött a Milan elvileg, sport.es a forrás. Örülnék neki, az olasz foci szerintem feküdne Keitának, és a Milanban is jó helye lenne. Remélem létrejön a transzfer, bár kevés esélyt látok rá, szerintem csak pletyka...
Teljes mértékben egyet értünk!
Bár én még Keitát marasztalnám,kiegészítőnek.
Abi & Tito
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2011.06.12. 22:02:26

albicelesteX írta:Erről a Kikó Femenía-ról tudna valaki mondani olyat ami miatt le akarjuk igazolni? :roll: Ilyen mint ez a srác van az akadémián 12 egy tucat...vagy még sem?
Én azt olvastam a B csapatba szeretnénk. Mert elég sok távozó várható és ő már egy tapasztaltabb játékos.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2011.06.12. 21:57:31

Rossi amúgy is jobban kéne szerintem mint Sánchez, én nem bánnám, ha a Citybe menne. Ha jön Fabregas akkor Keitának tényleg jó lenne a Milan. Velük kell szerintem számolni jövőre, mert jónak tűnik a keret.
Kép
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2011.06.12. 21:48:11

Srácok aki bízik Sánchez érkezésébe az szépen lassan törődjön bele hogy nem fog jönni...
Nem fogunk tudni versenyezni egy Cityvel vagy más "adunkérte60millát" csapattal.Sajnos ez van... :?
Én is a kis Alexisnek örültem volna.De a Barca szerintem mindvégig Rossit akarta.Csak kellet valami alternatíva is.

(Sajnos a másik álmom azaz Pastore se fog érkezni... :cry: )
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.06.12. 21:45:54

Piqué írta: Szerintem túl fiatal oda Keita :P Mondjuk azt a szintet,amit Pirlo lehozott a Milanban azt Keita 60%-on is símán hozná.
Átérezné milyen érzés Thiagonak ifiként bekerülni a középpályára... :lol: :lol: :lol: De viccet félretéve, szerintem tényleg jó csapat lenne neki. Remélem ő is így gondolja majd ha esetleg komolyabbra fordulna a dolog...
Avatar
pityi13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2011.01.06. 20:04:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.12. 21:40:11

Tocy írta:
fanbarca írta:
pityi13 írta:Sajnos a szarházi arabok ránk ígértek. :( :( :( :( Velük nem nagyon tudjuk a lépést tartanunk,majd most kiderül hogy mennyire preferál minket a fickó.
Arabok ide, arabok oda : Kijelentette AS, hogy a Barcához szeretne szerződne, és a csapat elmondásuk szerint szem előtt tartja a játékos érdekeit.
DE! Az Udinese elmondta, hogy csak akkor részesíti előnyben a Barca ajánlatát, ha lényegesen nem tér el a többiekétől. Tehát ha mondjuk 38 helyett mi ajánlunk 33-at akk miénk az ügy, de 28ért nem adják oda...
Én már nem tudom kinek higgyek.
Avatar
Piqué
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.11.17. 21:57:26

2011.06.12. 21:39:25

palesz77 írta:Amúgy Keita iránt érdeklődött a Milan elvileg, sport.es a forrás. Örülnék neki, az olasz foci szerintem feküdne Keitának, és a Milanban is jó helye lenne. Remélem létrejön a transzfer, bár kevés esélyt látok rá, szerintem csak pletyka...
Szerintem túl fiatal oda Keita :P Mondjuk azt a szintet,amit Pirlo lehozott a Milanban azt Keita 60%-on is símán hozná.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.06.12. 21:20:40

Initom írta:
Mint tudjuk van az a pénz,hogy a Sheik Citybe írjon alá...
Mondjuk én sokkal jobban prefelálom Rossit.
A másik,oké,hogy sokan elküldenék Bojant,de nehogymá' 25 misivel jobb legyen Sanchez!!
Mert, Rossi jobb 20 misivel Bojannál? Vagy Fabregas 30-al? Sajnos ilyenek az árak, én se értem, nem is tetszik... Remélem nem vonjuk bele Bojant egy iylen csereüzletbe sem, ennél többet érdemelne azért.

Én amúgy Bojant megtartanám, vagy max visszavásárlási opció. Jeffrent viszont tényleg eladnám. Nem látom benne azt a tehetséget, ami miatt maradnia kéne. Affelay már most jobb volt a posztján, és Jeffren Bojannal ellentétben nem is villantott soha semmit - kivéve a klub VB egy meccsén, egy elfáradt Dél-Amerikai védelemmel szemben -, bár az tény, hogy még Krkicnél is kevesebb lehetőséget kapott... Szerintem a klubnak is, és neki is jobb lenne ha menne.

Holnap pedig hazaérkezik az elnök úr, remélem hamar lezavarja a Cesc-Rossi/Sanchez üzletet, és még a jövő héten vagy az után aláírnak - álom álom...
Amúgy Keita iránt érdeklődött a Milan elvileg, sport.es a forrás. Örülnék neki, az olasz foci szerintem feküdne Keitának, és a Milanban is jó helye lenne. Remélem létrejön a transzfer, bár kevés esélyt látok rá, szerintem csak pletyka...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2011.06.12. 22:27:15-kor.
Válasz küldése