Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.06.14. 00:45:06

Hosszabítás elutasítása is gáz lett volna talán egy év volt hátra, nem tudom ebben a helyzetben nekem a klubbal és szurkolóival való szembefordulás lett volna , azonkívül nem tudni szóban miben egyeztek meg Wengerrel.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.06.14. 00:41:29

egyfelől tökéletesen egyetértek veled daffy, azonban van 1 aspektus, amin érdemes elgondolkodni:

mi van, ha azért írta alá Cesc az 5 éves szerződést, mert Wenger ezzel a feltétellel ment bele abba, h "maaaajd egyszer" elengedi a Barcához, ezáltal mindenképpen csak nagy pénzért jöhetne létre a klubváltás a következő 2-3 évben... (ez lett volna az ő "közvetett hálája" az Arsenalnak és Wengernek)

az más kérdés, h Cesc naivan azt hihette, h a Barcának nem esik nehezére 40-50 milliót fizetni érte...

nem tudhatjuk, mi az igazság...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.14. 00:36:37

gergo9 írta:Azért az egészen elképesztő amit csinál Wenger 3éve Fabregassal.
Cesc úgyahogy korrekt volt nem verte ki a hisztit szépen várt , ugye be volt igérve hogy elengedik ha arról van szó erre megint szemenköpte.
Ezekután mégis mitvár el a játékostól?
hogy nem ír alá olyan szerződést,amit derogál neki betartani.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.06.14. 00:25:18

Azért az egészen elképesztő amit csinál Wenger 3éve Fabregassal.
Cesc úgyahogy korrekt volt nem verte ki a hisztit szépen várt , ugye be volt igérve hogy elengedik ha arról van szó erre megint szemenköpte.
Ezekután mégis mitvár el a játékostól?
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 914
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2011.06.14. 00:21:17

Fecooo írta:
Hunter91 írta:Ibráért kapott 20 millió euró hova lett? Ezzel együtt van 45 millánk?
24 millió, de ebből idén csak 6-ot lát a csapat, ugyanis 4 éves részletre veszik meg az opció szerint, a 12 millás éves fizetésének megspórolása szintén
Fantasztikus...
Köszi a választ!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.06.13. 23:47:32

OFF:
Fernando írta: A goal.com is tiltott oldal, mert egy szenny.
vö.
ON: sajnálom, h Sanchez nem jött össze, remélem jövőre egy BL-csoportba kerülünk a Shopping Cityvel és hazaküldjük őket egy 5össel
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.06.13. 23:38:55

sjd írta:
Lionel Kicsi Messi írta:Arsene Wenger szerint se Nasri,se Fabregas nem távozik az Arsenaltól! Mondjuk ez elég kevés Forrás: http://atigazolasok.gportal.hu/

nem reklám miatt írtam be a webcímet!
goal.com már lehozta, szóval nem kell tiltott oldalt idézni
A goal.com is tiltott oldal, mert egy szenny.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.06.13. 23:24:47

Hunter91 írta:Ibráért kapott 20 millió euró hova lett? Ezzel együtt van 45 millánk?
24 millió, de ebből idén csak 6-ot lát a csapat, ugyanis 4 éves részletre veszik meg az opció szerint, a 12 millás éves fizetésének megspórolása szintén
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.06.13. 23:20:50

Lionel Kicsi Messi írta:Arsene Wenger szerint se Nasri,se Fabregas nem távozik az Arsenaltól! Mondjuk ez elég kevés Forrás: http://atigazolasok.gportal.hu/

nem reklám miatt írtam be a webcímet!
goal.com már lehozta, szóval nem kell tiltott oldalt idézni
Lionel Kicsi Messi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 988
Csatlakozott: 2007.12.28. 12:51:09
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.06.13. 23:14:55

Arsene Wenger szerint se Nasri,se Fabregas nem távozik az Arsenaltól! Mondjuk ez elég kevés Forrás: http://atigazolasok.gportal.hu/

nem reklám miatt írtam be a webcímet!
Kép
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 914
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2011.06.13. 23:11:14

Ibráért kapott 20 millió euró hova lett? Ezzel együtt van 45 millánk?
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.13. 22:39:01

palesz77 írta: Szóval egyedül nem képes megbontani egy védelmet, max ha Xavi odaszórja a lasztit, de abba meg semmi új nincs, ezt csináljuk 3 éve. És egyre nehezebben megy, ezt a tavasz is bizonyította. Nem csak az ellenfelek ismerik ki egyre jobban és jobban a játékot, hanem a csapat is kezd beleszürkülni.
Én pedig csak ezt szeretném kiragadni :D :!:
Igaz amit mondasz, de ellenérv is van: Hiába ismernek ki minket, egyszerűen a fiúk ugyanolyan zseniálisak évről évre... hogy mindig meghúzzák a már "kiismert" fegyvert.... pl Eto1o-ra annak idején mindig készültek videóztak azt is lemodellezték hogyan fogja a kiskanalat kávézáskor :D ...aztán mindig lőtt minimum egy gólt... Xavi detto tudják milyen ismerik az erősségeit.. de mégis minden meccsen vannak nagyszerű passzai, aszisztjai, kiugratásai... valahogy így van ...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Alberto10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 711
Csatlakozott: 2008.03.18. 15:32:51

2011.06.13. 21:29:41

palesz77 írta:Csak erre reagálnék most. Sancheznek nem kell túl nagy terület a cseleihez. Nem tudom hogy láttad-e már játszani, de ha igen, akkor biztos feltűnt, hogy egyhelyben fogással is megveri a védőket kb... Nem kell neki nagy terület, ha van persze könnyebben elviszi a védő mellet, de ki nem? Messinek is jobban megy ha van területe, de ha nincs, akkor is képes megoldani a dolgokat. Szerintem ő nagyon passzolna ide... :wink:

Ha meg Rossi jön, akkor kíváncsi leszek, hogy ő hogy tör fel egy védelmet egyedül. Mert az üresbe futás szép és jó, csak "nem megyünk vele semmire". Ezt csinálja Villa-Pedro-Bojan is, szerintem nem kell még egy ember, aki ezt a vonalat képviseli. Mert cselezni nem tud annyira, hogy ezt megtegye, vannak jó megmozdulásai, szép cselei, de bőven nem ezekből él meg... Szóval egyedül nem képes megbontani egy védelmet, max ha Xavi odaszórja a lasztit, de abba meg semmi új nincs, ezt csináljuk 3 éve. És egyre nehezebben megy, ezt a tavasz is bizonyította. Nem csak az ellenfelek ismerik ki egyre jobban és jobban a játékot, hanem a csapat is kezd beleszürkülni. Ezért kéne szerintem inkább Sanchez, hogy valaki új színt vigyen a támadásokba... És ezért örülnék kevésbé Rossi érkezésének. Ha tegyük fel 2 éve jött volna Ibra helyett, akkor azt mondom oké, passzol ide, mi meg istenkirályok vagyunk az új taktikával, nem kell a változás - amúgy én anno örültem Ibrának, de ő sajna nem jött be. De azóta eltelt 2 év, és valamit újítani kéne, mert ha ugyanezt csináljuk még jó darabig, akkor annak nem lesz jó vége....

Nem akartam beléd kötni, remélem nem úgy jött le, ezt általánosságban írtam, csak pont te foglaltad össze egy mondatban a 2 dolgot amiről írni akartam...
Igen lehetne jó indok az, hogy Alexis valóban álló helyzetből is kiválóan játssza meg az 1 az 1-es szituációkat (bár a lendületből való cselezés 85%-ban alkotja kb. a játékát még így is, ez pedig nyilván egyfelől az Udinese stílusából, minőségéből is fakad.), de amikor területről beszélünk, beszélek, akkor a csapaton belüli területre is értem. Tehát a Barcelona játékán belül nem lenne elég helye arra, hogy kibontakozzon.

Ha figyeled a meccseinket, láthatod, hogy most lebutítva a dolgokat: a támadásoknál Messi gyakorlatilag az egész területet bejátszhatja, és be is játssza, ő és Iniesta azok a játékosok, akik felállt védelem ellen tudnak leginkább élni, és feltörni az ellenfél védekezését. Alvesnek egy szabad járatot biztosít a csapat, Pedro, és/vagy Villa elmozgásai révén, míg a bal oldalunkon az előbb már említett Iniesta az egyedüli ember, aki mélyebbről játszva kerül szembe az adott esetben kétsoros védőfallal. Abidalnak nem erőssége a felrohangálás, Villa pedig a kapu felé, befelé játszik. Kulcsfontosságú továbbá Pedro és Villa érkezése az 5-ösre a centerezésekre (egy ilyen szituációt rontott el a MU ellen Pedro az első percekben).

Nos adott ez a játékszisztéma, és az adott továbbá, hogy a Barcelonának van egy Villája, aki a góllövésért - Messit nem számítva - elsőként felelős, és ez a játékos hullámzó teljesítményt nyújtott, ősszel közepesen indult, majd november-december táján csúcsformát mutatott, ezek után tavasszal hatalmas lejtmenet volt tőle tapasztalható. Ebben a helyzetben kell a csapatnak elsősorban olyan játékost keresnie, aki a támadójátékot, a góllövést javítja. És erre elsősorban véleményem szerint Giuseppe Rossi alkalmas, és nemcsak a jelöltek közül.

Megpróbálom végigvenni, hogy miért. Rossi kétlábas, de bal lába az erősebbik. Így, ha ugye elsősorban Villa rossz formája miatt kerülne a kezdő 11-be (a rotáláson túl, egy adott szituációt véve), csapatban betöltött feladatának hasonlónak kell lennie, mint Villának, plusz a játékos adottságaiból adódó plusz. Tehát a védelem mögé kerülés, és a bal oldalról befelé mozgás. Tekintve, hogy Rossi bal lábbal kíváló, így ezáltal új dimenziót hozhatna, hiszen a bal szélről, az oldalvonaltól nem csupán befelé nyújthatna veszélyt, hanem a balhátvédünk (Abidal) Alvessel ellentétes stílusát is pótolhatná azáltal, hogy az alapvonal felé is veszélyt jelentene, onnan centerezve, vagy a szokásos balról befelé cselezést is választhatja. Így szét is húzná a támadásainknál a mezőnyt, ezzel több területet is teremtve a játékostársaknak. És szerintem pont ez a lényeg, sokkal inkább horizontálisan kell újítani, területet nyerni, mint vertikálisan keresni az erősségeket (Ibrahimovic). Ugyanakkor játszhat jobb oldalon, és onnan szintén veszélyes mindkét irányba. És ami lényeges, Rossi kis területen tudja nyújtani a játékát, mind a csapaton belül, mind az ellenfél védekezésére értetődően.
A felállt védelem ellen pedig szerintem teljesen megfelelő teljesítményt nyújthatna mindkét helyzetben, hiszen az adottságai igenis megvannak hozzá, lendületes, gyors és cselezni is jól cselez, a passzjátékban kiváló.

Alexis játékával folytatva, azért említettem a terület hiányát vele kapcsolatban, mert felállt védelem ellen lehet, sőt biztos, hogy tudna újat hozni, de a csapat taktikai hadrendjén belül nem lenne elég hely arra, hogy kivirágoztassa erősségeit.
Ha a jobb szélen játszana, ami az eredeti posztja, nem férne meg a játéka, az Alvesnek való térnyitással, és a kapu elé érkezéssel, amit Pedro olyan tökéletesen megold. Sancheznek kell hely, hogy egyéniségét kibontakoztassa, hiszen ha megfigyeljük Sancheznél nagyon nagy százalékban van a labda a csapattársaihoz viszonyítva, ez pedig Messi és Alves mellett nemigen lenne meg a Pep-Team szisztémájában. És ez mindkét szélen való játékára igaz. Tehát, ha készítenénk egy felosztást, hogy kinél hány százalékban van a labda, nem lenne elég hely Sanhez igényeinek biztosítására, ami boztosíthatná az ő jó teljesítményét, beilleszkedését.
Ellentétben Rossival, aki taktikailag sokkal inkább dominálna ebben a helyzetben, kevesebb labdaérintéssel és területtel, de annál több potenciális veszélyt hozva az ellenfél kapujára.
És szerintem pont Rossi az az új szín, ami komoly változást, újítást hozhatna a játékával, amit már fentebb kielemeztem a "ballábassága"-t említve, mint új lehetőséget.

Én is örültem az írásodnak, és én sem beléd kötni igyekeztem, inkább örülök, hogy értelmesen vitatkozhatunk egy adott témáról. :)
Avatar
pityi13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2011.01.06. 20:04:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.13. 21:28:41

Itt már nem lehet senkinek se hinni,az egyik ezt írja,a másik meg mást.Órákon belül változnak a hírek,a fele sem igaz az egész hisztériának ami itt folyik már napok óta.
Avatar
pityi13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2011.01.06. 20:04:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.13. 21:26:15

Micsoda káosz van itt a hírekben. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2011.06.13. 21:18:40

csababarca írta:Nagy kár, pedig már kezdtem reménykedni Sánchez leigazolásában.
Rossi nem ért 30at, max 20ért hoznám, ha meg annyiért nem engedik,szét kell nézni másnál.
Villa 40milliójához viszonyítva Rossi simán jó 30m-ért.
Rivaldo11 írta:Ez már mindig így lesz??? Jönnek az arabok, és ránklicitálnak-vagy bárkire, akit követni, utánozni akarnak?
Jó lenne, ha nem mennének el ilyen irányba a dolgok.
Ezért nem kell bagóért túladni a fiatalokon.
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.13. 21:15:06

Ez már mindig így lesz??? Jönnek az arabok, és ránklicitálnak-vagy bárkire, akit követni, utánozni akarnak?
Jó lenne, ha nem mennének el ilyen irányba a dolgok.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.06.13. 20:49:31

Jézusom ezt az összevisszaságot. Egymásnak ellentmondó cikkek jönnek ki nap mint nap sőt majdnem óráról órára :lol: nevetséges.
Ezek nem is cikkek hanem novellák. Minden nap kijön az újabb rész éppen azzal a sztorival amit előtte lévő nap este megálmodott a író.
Az eddig belinkelt 1000 oldalnyi cikkből ha 2 sor igazságot össze lehetne szedni már akkor boldogok lehetnénk.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.06.13. 20:46:59

Alberto10 írta: Alexis inkább olyan csapatokba illene, mint a Real, ahol több terület adott egy támadásvezetésnél, ellenben a Barcelonával, ahol rendre felállt védelem ellen kell feltörni a "falat", ami Giuseppe egyik nagy erénye.
Csak erre reagálnék most. Sancheznek nem kell túl nagy terület a cseleihez. Nem tudom hogy láttad-e már játszani, de ha igen, akkor biztos feltűnt, hogy egyhelyben fogással is megveri a védőket kb... Nem kell neki nagy terület, ha van persze könnyebben elviszi a védő mellet, de ki nem? Messinek is jobban megy ha van területe, de ha nincs, akkor is képes megoldani a dolgokat. Szerintem ő nagyon passzolna ide... :wink:

Ha meg Rossi jön, akkor kíváncsi leszek, hogy ő hogy tör fel egy védelmet egyedül. Mert az üresbe futás szép és jó, csak "nem megyünk vele semmire". Ezt csinálja Villa-Pedro-Bojan is, szerintem nem kell még egy ember, aki ezt a vonalat képviseli. Mert cselezni nem tud annyira, hogy ezt megtegye, vannak jó megmozdulásai, szép cselei, de bőven nem ezekből él meg... Szóval egyedül nem képes megbontani egy védelmet, max ha Xavi odaszórja a lasztit, de abba meg semmi új nincs, ezt csináljuk 3 éve. És egyre nehezebben megy, ezt a tavasz is bizonyította. Nem csak az ellenfelek ismerik ki egyre jobban és jobban a játékot, hanem a csapat is kezd beleszürkülni. Ezért kéne szerintem inkább Sanchez, hogy valaki új színt vigyen a támadásokba... És ezért örülnék kevésbé Rossi érkezésének. Ha tegyük fel 2 éve jött volna Ibra helyett, akkor azt mondom oké, passzol ide, mi meg istenkirályok vagyunk az új taktikával, nem kell a változás - amúgy én anno örültem Ibrának, de ő sajna nem jött be. De azóta eltelt 2 év, és valamit újítani kéne, mert ha ugyanezt csináljuk még jó darabig, akkor annak nem lesz jó vége....

Nem akartam beléd kötni, remélem nem úgy jött le, ezt általánosságban írtam, csak pont te foglaltad össze egy mondatban a 2 dolgot amiről írni akartam...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.06.13. 20:30:50

Nagy kár, pedig már kezdtem reménykedni Sánchez leigazolásában.
Rossi nem ért 30at, max 20ért hoznám, ha meg annyiért nem engedik,szét kell nézni másnál.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Alberto10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 711
Csatlakozott: 2008.03.18. 15:32:51

2011.06.13. 20:28:21

http://www.marca.com/2011/06/13/futbol/ ... 82443.html

http://www.goal.com/en/news/10/italy/20 ... s-to-land-

http://barcanoticias.blog.hu/2011/06/13 ... udinese_is

Úgy gondoltam, három forrásból, három nyelven mindenki számára érthetőbb.

Azt hiszem elért arra a pontra a Sanchez-ügy, hogy innentől a Barca kiszáll a dologból. Ugyanis érthetően nem fog beszállni a licitháborúba a játékosért, hiszen amíg Pozzo 40-50 milliót akar látni a chileiért, semmi értelme tovább kopogtatni.

És most akik azt szajkózzák, hogy: "dehát Sanchez csak ide akar jönni, nem tehet semmit az Udinese..." azoknak csak a Cesc-ügyet hoznám fel példaként: igenis tud tenni ellene az olasz klub, és érthetően nem a mi 25-27 milliónkra fog igent mondani csak azért, mert a kis Alexis ide akar jönni, hanem a City 40 vagy annál több milliót ígérő ajánlatára.

Összegezve: így már érthetőbbek az utóbbi napokban ismét felkapott híresztelések, mely szerint ismét Rossi került előtérbe a Barcánál, ugyanis 29-30-ért elvihető, és amit már korábban kifejtettem, amíg Sanchez eltérő játékstílusából fakadóan nem biztos, hogy beilleszkedne, és építőköve lehetne a mai Barcának, addig Rossi azonnal fel tudná venni a ritmust stílusából, és taktikai készségéből adódóan. Éppen ezért is favorizáltam eddig is az olasz-amerikait, ugyanis Rossi olyan, mintha egyenesen ebbe a Pep-Teambe lett volna teremtve, játékintelligenciájára, gólérzékenységére, cselezőkészségére, és nem utolsó sorban (a bal szélen új dimenziókat adva) a bal lábára nagyon sok szükségünk lenne a támadósor fejlesztésében, építésében. Alexis inkább olyan csapatokba illene, mint a Real, ahol több terület adott egy támadásvezetésnél, ellenben a Barcelonával, ahol rendre felállt védelem ellen kell feltörni a "falat", ami Giuseppe egyik nagy erénye.

Persze az uborkaszezon még tart, lehet álmokat szőni, de most sokkal valószínűbbnek látszik Rossi leigazolása, mint a chilei cselgépé.
Mindenesetre az árakból kitűnik, hogy Rossi és Sanchez együttes érkezése kizárható!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Alberto10 2011.06.13. 20:38:45-kor.
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.06.13. 20:23:55

maki írta:Rossi nagyon jönne már, és tesz is érte. Miután pár napja Roig, a Villareal elnöke, azt mondta, hogy Rossi fontos eleme a csapatnak, és maga a játékos is azt mondta, hogy maradni szeretne, most a legújabb hírek szerint Rossi megkérte őt, hogy engedje el, mert jönni szeretne. Forrás: Mundo.

Úgy látszik a múltkori netes szavazás inkább Thiago mellett szólt, nem Fabregas ellen. Most arra lehet szavazni, hogy ki lenne a legfontosabb igazolás, és eddig Cesc vezet 34%-kal, Sanchez követi őt 1%-kal lemaradva.
A Mundo Deportivon ugyanaz a Wenger nyilatkozat kicsit másképpen jelent meg, mint a goal.com-on :D Előbbin valami olyasmi van, hogy: "Számomra/Véleményem szerint Fabregas már hosszú ideje az Arsenal játékosa, és itt is marad. ... bár néha a híresztelésből igazolás lesz."
Jó lesz Rossi is csak jöjjön már valamelyik.Mondjuk személy szerint SZÁNCSEZNEK jobban örülnék... :cry:
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
maki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2011.02.05. 04:51:08
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.13. 20:19:23

Rossi nagyon jönne már, és tesz is érte. Miután pár napja Roig, a Villareal elnöke, azt mondta, hogy Rossi fontos eleme a csapatnak, és maga a játékos is azt mondta, hogy maradni szeretne, most a legújabb hírek szerint Rossi megkérte őt, hogy engedje el, mert jönni szeretne. Forrás: Mundo.

Úgy látszik a múltkori netes szavazás inkább Thiago mellett szólt, nem Fabregas ellen. Most arra lehet szavazni, hogy ki lenne a legfontosabb igazolás, és eddig Cesc vezet 34%-kal, Sanchez követi őt 1%-kal lemaradva.
A Mundo Deportivon ugyanaz a Wenger nyilatkozat kicsit másképpen jelent meg, mint a goal.com-on :D Előbbin valami olyasmi van, hogy: "Számomra/Véleményem szerint Fabregas már hosszú ideje az Arsenal játékosa, és itt is marad. ... bár néha a híresztelésből igazolás lesz."
Apart from a right foot, Rivaldo had everything.
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.06.13. 19:50:42

palesz77 írta:
Barcafan9 írta:A francia L'Equipe sportnapilap úgy tudja, Barcelonában tartózkodik Giuseppe Rossi, a Villareal olasz válogatott támadója, hogy új szerződésére kanyarintsa aláírását.
A Sunday Times és a La Gazzetta dello Sport is arról írt vasárnap, hogy a két klub, illetve a játékos menedzsere közötti tárgyalások a finishez érkeztek, s 29,5 millió euróért vált klubot a támadó.
:!: :?:
Hát jó, ha ilyen biztos a forrás... :lol: Amúgy nem kizárt, hogy így van, de ezért mondom, hogy le kéne hamar zárni az igazolás témákat. Ez már konkrétan fáj, hogy Rossi biztos jön -> Rossi kicsit távolabb, Sanchez kicsit közelebb -> Rossi nem jön, Sanchez még ma aláírhat -> Sanchez nehezebb mint hittük, Rossival megegyeztünk -> holnap mi lesz?? A Fabregas sagáról meg már nem is beszélek, az több évnyi anyag.

Amúgy én Sanchezt pártolom inkább, már sokszor elmondtam, ő felfrissíthetné a lassan fásulni kezdő támadó szekciónkat...
Barcafan9:Azt azért utóiratnak odaírhattad volna, hogy a SportHíradóról szedted.Tudniillik, nekik ha olyan kedvük van, akkor kiadnak egy kamuhírt, hogy legyen látogatottság.Szerinted mi a fenéért adnak a cikkekhez hülye címeket?
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.06.13. 18:59:26

Barcafan9 írta:A francia L'Equipe sportnapilap úgy tudja, Barcelonában tartózkodik Giuseppe Rossi, a Villareal olasz válogatott támadója, hogy új szerződésére kanyarintsa aláírását.
A Sunday Times és a La Gazzetta dello Sport is arról írt vasárnap, hogy a két klub, illetve a játékos menedzsere közötti tárgyalások a finishez érkeztek, s 29,5 millió euróért vált klubot a támadó.
:!: :?:
Hát jó, ha ilyen biztos a forrás... :lol: Amúgy nem kizárt, hogy így van, de ezért mondom, hogy le kéne hamar zárni az igazolás témákat. Ez már konkrétan fáj, hogy Rossi biztos jön -> Rossi kicsit távolabb, Sanchez kicsit közelebb -> Rossi nem jön, Sanchez még ma aláírhat -> Sanchez nehezebb mint hittük, Rossival megegyeztünk -> holnap mi lesz?? A Fabregas sagáról meg már nem is beszélek, az több évnyi anyag.

Amúgy én Sanchezt pártolom inkább, már sokszor elmondtam, ő felfrissíthetné a lassan fásulni kezdő támadó szekciónkat...
Válasz küldése