Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.06.14. 15:59:21

Marhára unom!Szerintem kabaré,és nevetségessé teszi a Klubot/Klubokat vagy adják és hozzuk vagy ne adják és hagyjuk.
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2011.06.14. 15:26:23

Nah kezdődik a szappanopera 2011-es felvonása nekem csak két kis megjegyezni valóm lenne Fabregasról és amíg ide nem igazol, addig nem is szólok róla semmit.

Egyik: Mikor fog már kiállni és elcsiripelni, hogy jó volt itt, de Barcelona a hazám, szeretnék vissza térni, ha csk vagyok, ha nem, menni akarok!Hagyta már el kapitány a csapatát nem egyszer az életben, meg fogják érteni. Én ezt várom Fabregastól, ha már a Barca elég sok milkát ki kell csengessen ennyit tegyen, ha nyerni akar valamit a büdös életbe és a válogatott társaival akar focizni álmai csapatában.

másik: Most már fogalmam sincs az előzőt valamikor pedzegette-e, de már elég régóta húzódik ez a szappanopera, így gondolom volt előzménye Wengernél, ha látja elakar menni a srác, engedjék már el a büdös életbe, vicc ami folyik és rettentően unalmas, minden évben ugyan az és ugyan az. Amúgy az ára meg nem lehetne 40 körül, sérült is volt sokáig, arsenal már egy ideje semmit se nyert.. a képességét fizetjük így ki?

ennyi lenne, Békesség. ;)
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2011.06.14. 14:57:43

Fabregas sztorival úgy vagyok hogy ha a gyerek kiáll és elmondja hogy ő menni akar akkor jöjjön....de ha annyira nyámnyila hogy behúzza fülét farkát és várja hogy mi lesz akkor maradjon Londonba.
Itt van Thiago amúgy is.Meg Pastore se egy hülyegyerek. 8)
Kép
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.14. 12:59:29

Ronaldinho&Barca írta:Dzsudzsit szerintem ne keverjük ide. Egészen más tészta. Ő a pénzért ment az oroszokhoz, elvégre magyar és focista. Nem azt nézi, hogy tudna jobban fejlődni esetleg, vagy focizni talán, hanem ahol megtollasodhat. Nekem magyarázhatnak bármit, de ez az igazság, persze ezt sose fogja kimondani. Ez a magyar labdarúgás, mindig a nagy szavak, de a vége mindig a pénz. Eddig se bírtam, ez után se fogom.

Rossi pedig, ha az újságok nem csalnak, Barcelonában van és alá fog írni, 29,5 milka csokiért fog jönni.
nem tudom.. szerintem erről így látatlanban mondani véleményt tiszteletlenség.... nem tudom hogy Eindhovenben mennyit keresett, de szerintem egy hamburgban is kapott volna havi 4 millió eurót, egy Liverpoolban is tuti.... de mondom a Psvnek a 14 több volt mint a8 meg az 5 misi... erről szolt ez nagyvonalakban... én ugy gondolom az az orosz liga nem sokkal gyengébb mint a holland, ha gyengébb egyáltalán... na de ennyi9t offban...
ahogy valaki írta már Rossiról jó játékos de vele igazából a taktikai repertoár semmit nem szélesedett... ugyanaz a játék stílus mint Villa, Bojan... üres területbe befutás és azt gólra váltani.. de azért egy szép csel megcsinálása sem áll távool tőle... mégsem ez az amiből "megél" szerintem Sanchezzel egy olyan játékost nyertünk volna aki kontra játékunkat mindenképpen egy Madridéhoz hasonlóvá tette volna....(azt ugye ők jobban csinálják) As lett volna a jó igazolás... csak nem ennyiért... remélem a city bukik rajt tényleg ezt kívánom nekik tiszta szívből...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
frost86
Jugador del Barça
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2008.01.17. 23:33:02
Tartózkodási hely: Tiszadob

2011.06.14. 12:43:07

Minél több meccset megnyersz annál közelebb kerülsz a következő vereséghez- Johan Cruyff

Térdre imára Barcelona itt a világ legjobbja - Horti Messiről a Valencia ellen
Forza Barca!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.06.14. 11:39:52

Pato még drágább lenne…Alberto10 tökéletesen leírta, miért lenne ésszerűbb megoldás a kicsi olasz!
Az meg, hogy az Udinese többet akar, teljesen indokolt!Az ő tulajdona a játékos, nekik aztán tök mindegy hova megy, csak pénzt lássanak belőle!Persze a játékossal is meg kell egyezni,de a profi foci sajnos ilyen!Sanchez ha megy a cityhez, nem kell félni elfogja mondani a sablon szöveget, hogy mindig is itt akrtam játszani bla bla bla….
Az is igaz, hogy folyamatosan ellentétes hírek jelennek meg, de még augusztus végéig rengeteg van, s az újságírók minden dolog mögé összeesküvés látnak!Nem olyan egyszerű lezárni egy igazolást, hogy hip-hop megvan….S örülök is neki, hogy túlzottan nem kapkodunk, mert még mindig úgy gondolom ár/érték arányban hozzunk embereket!Rossi árát is remélem lejjebb nyomják, s higgyétek el jó lesz ő itt, s megkockáztatom jóval többet is tud adni mint a cselgép chilei!
Kép
Kép
Kép
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2011.06.14. 11:29:38

Régebben felvetődött Pato neve, ő nem lett volna jobb Rossinál meg Sáncheznél? Szerintem de. :roll:
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2011.06.14. 10:55:02

samy85 írta: Igazából nagy vonalakban hasonlít ez az ügy Dzsudzsi igazolási sagájához, mert ott is a Psv nézete döntött hiába adott volna 8 millió eu-t a Hsv, ha a Anzsi 14 milkát kínált... Balázs is jobban akart volna gondolom egy Bundesben bizonyítani, mint egy Orosz ligában... Itt mi vagyunk a Hsv.... akik pórul jártak végül... remélem a történet vége nem lesz ugyanaz...
Dzsudzsit szerintem ne keverjük ide. Egészen más tészta. Ő a pénzért ment az oroszokhoz, elvégre magyar és focista. Nem azt nézi, hogy tudna jobban fejlődni esetleg, vagy focizni talán, hanem ahol megtollasodhat. Nekem magyarázhatnak bármit, de ez az igazság, persze ezt sose fogja kimondani. Ez a magyar labdarúgás, mindig a nagy szavak, de a vége mindig a pénz. Eddig se bírtam, ez után se fogom.

Rossi pedig, ha az újságok nem csalnak, Barcelonában van és alá fog írni, 29,5 milka csokiért fog jönni.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.14. 10:31:16

Ronaldinho&Barca írta:Én értem, de ha kiállna és kerek perec kijelentené, hogy a Barcába szeretne igazolni, gondolom azért meghallgatnák és biztos az ő kérése szerint intéznék a továbbiakat. Persze a pénz nagy úr, de szerintem így más lenne a történet, ha kerek perec oda mondaná.
Igazából nagy vonalakban hasonlít ez az ügy Dzsudzsi igazolási sagájához, mert ott is a Psv nézete döntött hiába adott volna 8 millió eu-t a Hsv, ha a Anzsi 14 milkát kínált... Balázs is jobban akart volna gondolom egy Bundesben bizonyítani, mint egy Orosz ligában... Itt mi vagyunk a Hsv.... akik pórul jártak végül... remélem a történet vége nem lesz ugyanaz...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
mezenga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2006.10.07. 12:37:24

2011.06.14. 10:29:18

Eden Hazard még képben van? Mert ő is egy lehetséges opció volt ha nem sikerül megszerezni Rossit v Sanchezt. Így videók alapján semmivel nem rosszabb mint Sanchez.(egyik játékost sem láttam játszani meccsen) Rossit annyira nem favorizálom. Olyan játékos kellene aki egyedül is képes a szélen feltörni a védelmet. Területünk idén sem lesz, majd minden csapat 10 emberrel védekezik és egyre nehezebben tudunk ilyen védelem ellen gólt szerezni.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.06.14. 10:26:40

Nem meglepő h minden fronton szappanopera az idei átigazolási szezon is. Én a 30 milliós Rossival is kiegyeznék. Ne feledjük h hasonló statjai vannak mint Villának, ráadásul fiatalabb. Cesc pedig egyre inkább remélem h nem jön. Ha jönni akar, mondja meg Wengernek h megy és kész, de egy cseppet se siet vele, ahogy tavaly se. Remélem a végkifejlett az lesz h jön Rossi.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2011.06.14. 10:18:21

samy85 írta: Itt a Kiáruló klub, jelen esetben az Udinese az aki a bajt jelenzi, nem a játékos.. hiszen AS egy előszerződést kötött a csapatunkal 3 milliót kereshetne évente... szal nem rajta múlik... hanem a Pozzo nevű tulajon.. aki már -mint olvastad- a Cityt tartja favoritnak... Hát igen a Foci Üzlet.. és az üzletben a Pénz beszél,....
Én értem, de ha kiállna és kerek perec kijelentené, hogy a Barcába szeretne igazolni, gondolom azért meghallgatnák és biztos az ő kérése szerint intéznék a továbbiakat. Persze a pénz nagy úr, de szerintem így más lenne a történet, ha kerek perec oda mondaná.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.14. 10:12:46

Ronaldinho&Barca írta:Ez az Alexis gyerek is elég pénz szagú, vagy a menedzsere, nem tudom. De akinek a Barca egy neves klub, talán álmai klubja, az ide fog jönni, függetlenül attól, hogy pl. a madrid vagy a city éppen hány milliót ajánlj. Aki azt nézni, melyik csapattól kapna több fizetést, vagy többet a klubja, olyan ide ne jöjjön. De nem is értem, ha én játékos lennék és érdeklődne irántam a Barcelona, aki egy korszakot alkot most, a legjobb a világon, mindent megnyer és szeretne soraiban tudni, vagy az a klub, ahol a mennyiségre mennek játékos terén, mint madridban, nem is tudom hogy döntenék. Persze ezt játékosa válogatja, de elég érdekes gondolkodásuk azért.

Fabregas meg szerintem a héten aláír, szinte biztosan.
Itt a Kiáruló klub, jelen esetben az Udinese az aki a bajt jelenzi, nem a játékos.. hiszen AS egy előszerződést kötött a csapatunkal 3 milliót kereshetne évente... szal nem rajta múlik... hanem a Pozzo nevű tulajon.. aki már -mint olvastad- a Cityt tartja favoritnak... Hát igen a Foci Üzlet.. és az üzletben a Pénz beszél,....
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2011.06.14. 09:46:09

Ez az Alexis gyerek is elég pénz szagú, vagy a menedzsere, nem tudom. De akinek a Barca egy neves klub, talán álmai klubja, az ide fog jönni, függetlenül attól, hogy pl. a madrid vagy a city éppen hány milliót ajánlj. Aki azt nézni, melyik csapattól kapna több fizetést, vagy többet a klubja, olyan ide ne jöjjön. De nem is értem, ha én játékos lennék és érdeklődne irántam a Barcelona, aki egy korszakot alkot most, a legjobb a világon, mindent megnyer és szeretne soraiban tudni, vagy az a klub, ahol a mennyiségre mennek játékos terén, mint madridban, nem is tudom hogy döntenék. Persze ezt játékosa válogatja, de elég érdekes gondolkodásuk azért.

Fabregas meg szerintem a héten aláír, szinte biztosan.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
maki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2011.02.05. 04:51:08
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.14. 01:32:27

d írta: Az viszont egy vicc, hogy egy játékosnak, aki kifejezetten [auto_cenzúra] éven van túl, VB győzelmet fel tud mutatni ugyan tavaly nyárról, de csak epizódszerepben, klubszinten semmit nem nyert és nem telesített jól, egy évvel kevesebb van a szerződéséből és alig esett az ára.
Ezen el kell gondolkodni.
Ebben szerintem nincsen semmi meglepő. A szerződése csak 2015-ben jár le, tehát nem sürgeti az idő az Arsenalt, ezért ez az egy év nem igazán befolyásolja Fabregas árát. Tény, hogy volt már jobb szezonja, de azért annyira nem volt ez rossz, hogy emiatt csökkenjen (jelentősen) az átigazolási összeg. Sőt, igazábol csak a Nou Campban játszott nagyon rosszul azokon a meccseken, amit láttam. Az Arsenalban meg eddig se nagyon nyert, tehát ez sem változás :D
Apart from a right foot, Rivaldo had everything.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.14. 01:08:02

Fecooo írta: Wenger feszegeti a határokat, mert ha záros határidőn belül nem adja be a derekát, akkor rosell is megunja, és akkor ott marad neki egy motiválatlan játékos, akinek az ára gyorsabban fog zuhanni, mint a teljesítményének értéke... az idő nekünk dolgozik
viszont ha záros határidőn belül nem mozdulna cesc,akkor elképzelhető,hogy más alternatíva után néztek,mert xavi egyre kevesebbet fog bírni. legalábbis én el tudom képzelni.

egyébként fabregas idén menni fog. látszik,hogy nagyon spórol a barca és ez lesz az oka.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.06.14. 01:03:52

d írta: Ha ez így lenne, akkor lenne egy normális kivásárlási ára Fabregasnak abban a szerződésben - akár kifejezetten a Barcelona felé is.
nem feltétlenül... Wenger és az Arsenal minél több pénzt akar kisajtolni a Barcából, hülyék lettek volna meghatározni egy konkrét összeget. szóval könnyen el tudom képzelni, h Wenger aláíratta a szerződést Fabregas-szal, mondván majd kiderül mennyit ajánl a Barca és majd megpróbálják a maximumra tornázni és Cesc ebbe beleegyezhetett... egyébként ez azért lehet reális, mert amikor a szerződést aláírta, még szó sem volt eladósodásról a Barcánál, így nyugodtan gondolhatta, h úgyis addig folynak majd a tárgyalások, míg olyan árat nem ajánl a Barca, ami megfelel az Arsenalnak is... (legalábbis Txikiék így tárgyaltak...)nem tartom lehetetlennek...

Wenger feszegeti a határokat, mert ha záros határidőn belül nem adja be a derekát, akkor rosell is megunja, és akkor ott marad neki egy motiválatlan játékos, akinek az ára gyorsabban fog zuhanni, mint a teljesítményének értéke... az idő nekünk dolgozik
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.06.14. 01:08:30-kor.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.06.14. 00:57:11

Fecooo írta:mi van, ha azért írta alá Cesc az 5 éves szerződést, mert Wenger ezzel a feltétellel ment bele abba, h "maaaajd egyszer" elengedi a Barcához, ezáltal mindenképpen csak nagy pénzért jöhetne létre a klubváltás a következő 2-3 évben... (ez lett volna az ő "közvetett hálája" az Arsenalnak és Wengernek)
Ha ez így lenne, akkor lenne egy normális kivásárlási ára Fabregasnak abban a szerződésben - akár kifejezetten a Barcelona felé is.
Az ilyen pacsizós szóbeli megállapodások teljesen súlytalanok a profi football világában, ahol euro tízmilliókról van szó.

Az viszont egy vicc, hogy egy játékosnak, aki kifejezetten [auto_cenzúra] éven van túl, VB győzelmet fel tud mutatni ugyan tavaly nyárról, de csak epizódszerepben, klubszinten semmit nem nyert és nem telesített jól, egy évvel kevesebb van a szerződéséből és alig esett az ára.
Ezen el kell gondolkodni.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.14. 00:49:30

ha wenger zsarolta vagy olyan ígéretet tett,melyet nem tartott be,azonnal szembeköpném,a szurkolóknak nyílt levélben elmondanám és nem mennék többet edzésre. megbüntetnek? kifizetem. nem lehet az ember puhapöcs,még akkor sem,ha wenger faragott belőle játékost.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.06.14. 00:45:06

Hosszabítás elutasítása is gáz lett volna talán egy év volt hátra, nem tudom ebben a helyzetben nekem a klubbal és szurkolóival való szembefordulás lett volna , azonkívül nem tudni szóban miben egyeztek meg Wengerrel.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.06.14. 00:41:29

egyfelől tökéletesen egyetértek veled daffy, azonban van 1 aspektus, amin érdemes elgondolkodni:

mi van, ha azért írta alá Cesc az 5 éves szerződést, mert Wenger ezzel a feltétellel ment bele abba, h "maaaajd egyszer" elengedi a Barcához, ezáltal mindenképpen csak nagy pénzért jöhetne létre a klubváltás a következő 2-3 évben... (ez lett volna az ő "közvetett hálája" az Arsenalnak és Wengernek)

az más kérdés, h Cesc naivan azt hihette, h a Barcának nem esik nehezére 40-50 milliót fizetni érte...

nem tudhatjuk, mi az igazság...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.14. 00:36:37

gergo9 írta:Azért az egészen elképesztő amit csinál Wenger 3éve Fabregassal.
Cesc úgyahogy korrekt volt nem verte ki a hisztit szépen várt , ugye be volt igérve hogy elengedik ha arról van szó erre megint szemenköpte.
Ezekután mégis mitvár el a játékostól?
hogy nem ír alá olyan szerződést,amit derogál neki betartani.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.06.14. 00:25:18

Azért az egészen elképesztő amit csinál Wenger 3éve Fabregassal.
Cesc úgyahogy korrekt volt nem verte ki a hisztit szépen várt , ugye be volt igérve hogy elengedik ha arról van szó erre megint szemenköpte.
Ezekután mégis mitvár el a játékostól?
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 914
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2011.06.14. 00:21:17

Fecooo írta:
Hunter91 írta:Ibráért kapott 20 millió euró hova lett? Ezzel együtt van 45 millánk?
24 millió, de ebből idén csak 6-ot lát a csapat, ugyanis 4 éves részletre veszik meg az opció szerint, a 12 millás éves fizetésének megspórolása szintén
Fantasztikus...
Köszi a választ!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.06.13. 23:47:32

OFF:
Fernando írta: A goal.com is tiltott oldal, mert egy szenny.
vö.
ON: sajnálom, h Sanchez nem jött össze, remélem jövőre egy BL-csoportba kerülünk a Shopping Cityvel és hazaküldjük őket egy 5össel
Válasz küldése