Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.15. 13:49:40

az a helyzet fabregassal kapcsolatban, hogy egy olyan játékosról beszélünk, aki elment tőlünk fiatalon, ahelyett, hogy kijárta volt pl. az Iniesta féle utat!!! most próbáljuk méreg drágán visszavenni!!! esetleg elpasszolni (megint) egy fiatalt bagóért, aztán évek múlva több tíz millióért visszavenni!!! ennek mi érteme??? én mndíg is azt mondtam, hogy Xavi/Ini mögé padra, főleg a fentiek miatt ennyiért nem kell!!!
ha akar, jöjjön vissza, de tegyen érte valamit, különben hajrá paulo henrique!!!!!!!!!!
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.06.15. 13:47:16

Na Fabregas....úristen! Miért ekkora kétszínű ez az ember?? Nem kell ő ide, Thiago majd megmutatja neki, hogy milyen beérve bekerülne a Barcában brillírozni, nem pedig 16 évesen elmenni Angliába 1 cseszett FA kupáért...Nagyon remélem, hogy soha sem fog ide igazolni! :evil:
Avatar
Atomot Nekik!
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:00:25

2011.06.15. 13:42:56

Fabre mondhatta volna a következőket:
"A jövőmet mindenképpen a Barcelonában képzelem el. Folynak a tárgyalások a két klub vezetői között, így most erről nem szeretnék többet mondani."

"A Real Madridnál? A Barcelona a nevelő egyesületem, a szüleim barcelonisták, mit fűzzek még ehhez?"

Érthetően, elegánsan és PC módon.

De nem, ő bizonytalan, ködösít, [auto_cenzúra] mindenkit, aki itt akarta őt látni. Nem kellene már benne a Megváltót látni! Ő csak egy ember, és abból is a gyengébbik fajta. Tartok attól, hogy a csapat morális tartását is szétzüllesztené.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.06.15. 13:36:28

Thiago Silva megkeresését nem értem. Itt van Fontás, ő pótolhatná Militót, és ott van még középhátvéd poszton Bartra és Muniesa is. Az az álláspontom, ami a középpályásoknál is, azaz Cesc felesleges ide, Thiago Alcántara miatt. :?
Kép
Kép
Kép
Avatar
Atomot Nekik!
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:00:25

2011.06.15. 13:30:42

No, Fabre odaállt a sajtó elé, és nem tagadta meg önmagát.

Számomra egy mondatában összefoglalható az egész szánalom: "Wenger es el jefe y él decide si quiere venderme" = Wenger a főnök és ő dönt az eladásomról. És még egy csomó értéktelen, értelmetlen rizsa.

NEM KELL EZ A JÁTÉKOS! ELÉG! BASTA! Az egész olyan, mint A kertész kutyája. Fabregas maradjon ott, ahol van mi meg hozzuk fel a fiatalokat. Ezt a puhapöcsöt meg felejtsük már el, csak elvonja a figyelmünket a fontosabb dolgokról. Majd ha megembereli magát (vö. Mascherano), akkor jelentkezhet, és hozhatja magával a különbözetet. Így meg ha el is jön, még lehet, hogy folyton sírdogálni fog, hogy milyen csúnya gyerek is ő, otthagyta a drága Wenger papát.

Pep is összekaphatná már magát, komolyabban nekiállhatna rotálni (= beépíteni) a többi játékost: Fontást a védelembe, Afellayt, Thiagot a középpályára. Van majd egy hónap, hogy összerázódjanak, utána meg az idényben kisebb/gyengébb csapatok elleni meccseken legyenek fullos kezdők.
Avatar
Eagico
Barça B
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2008.10.03. 21:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.15. 13:29:52

Jajj, ne legyetek már ennyire naivak!

Biztos vagyok benne, hogy idén Cesc a Barcában fog kikötni!
Ez a mai nyilatkozata csak megerősít ebben.

Tuti, hogy tavaly leginkább az nem tetszett Wengernek ahogyan kezelték az ügyet. Nem volt meg a szükséges diszkréció, a tisztelet a klub részéről stb.

Idén biztos vagyok benne, hogy folynak a tárgyalások és Cesc-nek is meg lett mondva, hogy nem nyilatkozgatunk összevissza amíg nincs megállapodás.

Türelem és bízni kell!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.06.15. 13:29:19

Bármibe lefogadom, hogy ez a sztori (a megszokott módon), még ezer csavart tartogat!És ha ezt mondta, tegnap meg mást mondott, nem értem hova ez a türelmetlenség”!Mint írtam, ha azt mondja hogy jönni akar ha nem, a lőtéri kutyát nem érdekli!Csúnyán fogalmazok, árucikkek a játékosok, Sanchez is ide akar jönni, és????Nem a két kék szem van a szerződésekben!Ha megegyeznénk az Arsenallal, utána lennék kíváncsi Cesc nyilatkozatára!Úgyhogy továbbra sem tartom jó ötletnek a megvételét, s ha már alternatíva a kis Hazard, nagyon üde színfolt lehetne!
Ez a topik termelt 40 oldalt, mert mindennap van 20 hír, aminek a fele igaz fele nem, valaki jól leírta, ha már felemelt hüvelykujjal pózol a Párizs teremben, akkor a miénk!De van még bőven idő!
Keine panik! :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2011.06.15. 13:37:33-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaboy08
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.10.01. 00:27:25
Tartózkodási hely: Dublin ,IRELAND

2011.06.15. 13:28:23

My way of working has always been discreet and I will try to always be so," said Cesc. The Arenys, yes, did not want to close any door and said "in football a lot can happen" when asked if they would sign for Real Madrid. ????????????????????????? ez mi?????Szánalom ez az ember......
„Mintha háborúba mentünk volna. Soha életemben nem éltem át ilyen kegyetlen pszichológiai nyomást. A hangulat egyébként nemcsak Figót, hanem az egész csapatot megbénította"Florentino Pérez, FCBarcelona-Real Madrid( 2000.10.22) után....
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.06.15. 13:27:25

Nem értem min vagytok kiakadva, soha nem nyilatkozta, hogy mindenképpen ide akar igazolni, mindig is ezeket mondta, mint ebben az interjúban is. A legtöbb amit ki lehetett szedni belőle az elmúlt 3 évben, hogy nagyon szívesen játszana a Barcában újra egyszer.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2011.06.15. 13:19:42

Ezzel szerintem vége is a Fabregas ügynek.Maradjon cask Londonban 4 év múlva talán leesik nekik egy Ligakupa aztán majd bánhatja, h nem igazolt hozzánk.

Sebaj, van 1 Thiagonk aki jobb lehet nála is.Viszont így meglehetne próbálni AS-t elhozni.Annyira cask nem hülye Rossel és Pep hogy ezek után egész nyáron Fabregason fognak lógni..
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.15. 13:19:12

ez a nyilatkozat tényleg kritikán aluli, eddig úgy voltam vele h jöjjön mert úgyis jönni fog de ezek után már én is azt mondom h hagyjuk a [auto_cenzúra] mert már nevetséges ez a cirkusz. hajtsunk mán' rá modricra!!! 8)
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2011.06.15. 13:19:01

Initom írta:
Csak ő majdnem többe kerül mint a Katalán :roll: és egyáltalán nem biztos hogy jobb...sőt... :)
Ezzel egyetértek...csak tudod mindenkinek megvan a maga álma. :) :)
Kép
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.06.15. 13:16:13

Tdavid írta:
lbasse írta:Nem igaz, hogy nincsen más ember a piacon akit megvehetnénk.Felejtsük már el ezt a bohócott. :idea:
de van...Javier Pastore :wink:
Csak ő majdnem többe kerül mint a Katalán :roll: és egyáltalán nem biztos hogy jobb...sőt... :)
Abi & Tito
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2011.06.15. 13:14:05

lbasse írta:Nem igaz, hogy nincsen más ember a piacon akit megvehetnénk.Felejtsük már el ezt a bohócott. :idea:
de van...Javier Pastore :wink:
Kép
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.15. 13:13:43

változatlanul kitartok mellette. még ha hülyének tartotok is... :oops: :D
nem tudjuk a függöny mögött mi zajlik... azt is eltudom képzelni hogy megtiltották hogy olyat nyilatkozzon... az is lehet hogy én vagyok túl naiv, de még van idő 2-3 hét ha ezalatt nem zárják le a transfert, akkor másikat kell kezdeményezni...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
lbasse
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2011.03.27. 12:59:35

2011.06.15. 13:07:17

Nem igaz, hogy nincsen más ember a piacon akit megvehetnénk.Felejtsük már el ezt a bohócott. :idea:
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.06.15. 13:03:43

Zsoma írta:Hát Keksz, ez már tényleg szánalmas:

http://www.sport.es/es/noticias/barca/2 ... 3470.shtml

A mai nagy izgalommal várt sajtótájékoztatójának fontosabb mondatai:
"Soy jugador del Arsenal y soy muy feliz allí" - az Arsenal játékosa vagyok és nagyon boldog is vagyok ott
"Wenger es el jefe, el que manda y el que decide si me quiere vender o no" - Wenger a főnök, ő dönti el el szeretne-e adni vagy nem
"El Barça es un gran equipo, el mejor del mundo ahora mismo". "Ir allí a todos los jugadores del mundo les garantiza títulos"- A Barca egy nagy csapat,jelen pillanatban a földkerekség legjobbja, az odaigazolás minden játékos számára garantálja a címeket...

Ha Sancheznek meg Rossinak van vér a pucájában lenyilatkozni, hogy csak itt szeretnék folytatni a pályafutásukat akkor egy katalánnak miért nincs...?
Ha ez igaz, akkor tehet egy szívességet! :evil: Legalább megspórolunk "pár" millió ajrót, és Thiago-nak is lesz elég ideje fejlődni!
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.15. 13:02:31

Zsoma írta:Hát Keksz, ez már tényleg szánalmas:

http://www.sport.es/es/noticias/barca/2 ... 3470.shtml

A mai nagy izgalommal várt sajtótájékoztatójának fontosabb mondatai:
"Soy jugador del Arsenal y soy muy feliz allí" - az Arsenal játékosa vagyok és nagyon boldog is vagyok ott
"Wenger es el jefe, el que manda y el que decide si me quiere vender o no" - Wenger a főnök, ő dönti el el szeretne-e adni vagy nem
"El Barça es un gran equipo, el mejor del mundo ahora mismo". "Ir allí a todos los jugadores del mundo les garantiza títulos"- A Barca egy nagy csapat,jelen pillanatban a földkerekség legjobbja, az odaigazolás minden játékos számára garantálja a címeket...

Ha Sancheznek meg Rossinak van vér a pucájában lenyilatkozni, hogy csak itt szeretnék folytatni a pályafutásukat akkor egy katalánnak miért nincs...?


Ettől nem is tudott volna sablonosabban nyilatkozni. Sok sikert kívánok neki jövőre Angliában, és minden sorozatban harcoljon továbbra is a 3-4 helyéért. Oda való.
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2011.06.15. 13:00:49

Zsoma írta:
"Soy jugador del Arsenal y soy muy feliz allí" - az Arsenal játékosa vagyok és nagyon boldog is vagyok ott
"Wenger es el jefe, el que manda y el que decide si me quiere vender o no" - Wenger a főnök, ő dönti el el szeretne-e adni vagy nem
"El Barça es un gran equipo, el mejor del mundo ahora mismo". "Ir allí a todos los jugadores del mundo les garantiza títulos"- A Barca egy nagy csapat,jelen pillanatban a földkerekség legjobbja, az odaigazolás minden játékos számára garantálja a címeket...

Na itt lett tele a tököm...ezek után meg ne próbáljon hisztizni hogy nem jöhet.Maradjon akkor szépen ott.
Van egy Thiago nevű kisgyerek aki a legjobb középpályás is lehet.

Amúgy szerintem az ilyen nyilatkozatok miatt is húzódik ez az ügy.Meg ettől az ára is marad ugyanolyan magas, hivatkozva arra hogy Cesc jól érzi magát Londonba.
Kép
Zsoma
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:45:27

2011.06.15. 12:44:32

Hát Keksz, ez már tényleg szánalmas:

http://www.sport.es/es/noticias/barca/2 ... 3470.shtml

A mai nagy izgalommal várt sajtótájékoztatójának fontosabb mondatai:
"Soy jugador del Arsenal y soy muy feliz allí" - az Arsenal játékosa vagyok és nagyon boldog is vagyok ott
"Wenger es el jefe, el que manda y el que decide si me quiere vender o no" - Wenger a főnök, ő dönti el el szeretne-e adni vagy nem
"El Barça es un gran equipo, el mejor del mundo ahora mismo". "Ir allí a todos los jugadores del mundo les garantiza títulos"- A Barca egy nagy csapat,jelen pillanatban a földkerekség legjobbja, az odaigazolás minden játékos számára garantálja a címeket...

Ha Sancheznek meg Rossinak van vér a pucájában lenyilatkozni, hogy csak itt szeretnék folytatni a pályafutásukat akkor egy katalánnak miért nincs...?
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.15. 12:23:38

http://www.topfoci.hu/index.php?heading ... ehets%E9ge
azért a fiatalokat is pótoljuk, és gyüjtögetjük...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.15. 10:53:18

Chino írta:Egy saját nevelésű játékos, aki azért még nem bizonyított annyit, józan gondolkodás szerint nem ér annyit, ráadásul nem is nagyon tesz érte.
Na ez... Fabregas nem bizonyított semmit? a PL legjobb irányítója...23 évesen... ez biztos mindennapi...szerintem meg igen is bizonyított már... és ha saját nevelésű ha nem, itt ez nem kell/kéne hogy szerepet játszon... az ami volt 8 évvel ezelött, az a mi klubunk hibája nagy vonalakban... Cesc elmondta hogy ő maradni szeretett volna, de a klub szakemberei azt mondták hogy a Kis Fabre nem elég tehetséges hogy az első csapatba kerüljön... ekkor ment el az Arsenalba... és lett világklasszis.
Szóval szerintem annyit kell érte adni amennyit még az arsenal elfogad de minél kisebb áron... és az hogy nem tesz semmit annak érdekében h jöjjön... azért mert a sajtó nem számol be ilyenekről nem jelenti azt hogy nem beszélget el mondjuk Wengerrel, v valaki mással a háttérben, arról hogy Barcelonában szeretné folytatni a pályafutását.... De ma lessz Cesc nyilatkozat... szerintem ránk nézve kedvező hatású lessz...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.15. 10:33:54

Silvát erre a szezonra még nem érzem égetőnek. A bajnokságba kisebb csapatok ellen be lehet akár Fontást is dobni (vagy Abidalt középre, vész esetén Mascheranot), szokja csak a meccseket. Nem hiszem, hogy olyan nagy gáz lenne 60-70. perc körül becserélni kétgólos előnynél, mert a legtöbb esetben annyival megyünk. (bár Pep nem igazán híve ennek) Addig Puyol pihenhetne, a fontosabb meccseken pedig kipihenten, egészségesen tudna játszani. Jövőre pedig rá lehetne menni Silvára. Bár ez egy kicsit rózsaszín napszemüveg + Fontástól is sok függ. Ráadásul Bojan is nagy kérdés.

Ha pedig akkora gond, hogy kihagyunk rengeteg helyzetet, az ellenfél meg egy helyzetből gólt lő, akkor talán a csatársort erősítsük, hogy ne hárman toljanak végig egy szezont.
Erre pont jó lenne Sanchez. 40 milla kicseszett sok érte, de talán 32-35-re le lehet tornászni, annyit talán megér. Arról nem igazán hallottam, hogy játékost próbálnának bevonni, vagy az olaszok elzárkóznának tőle. Pedig egy 30+Jeffren, egy kicsit sok de ennyi a játékosok ára most.

A Fabregas saga pedig már unalmas és egy kicsit dühítő. Nem kell nyalni a s..ét. Ha jönni akar ő is tegyen érte. Villa, aki már elég sokat letett az asztalra, ráadásul egy vb-győztes csapat húzóembere volt került 40-be. Egy saját nevelésű játékos, aki azért még nem bizonyított annyit, józan gondolkodás szerint nem ér annyit, ráadásul nem is nagyon tesz érte. Ez azonban már a vezetőség dolga.

Én egy Sanchez+JA (Maxwell távozása esetén) igazolással elégedett lennék, ha Pep használná Affelay-t is kp-n. A többi cash pedig maradna törlesztésre + jövő évi igazolásokra, mert akkor nagyobb szükség lesz rá szvsz. Akkor elnézegetnék egy Fabregas-Thiagos Silva kombinációt.
Bár ez sok mindentől függ. Thiago kap-e elég lehetőséget és beválik-e. Sőt!! Pep marad-e egyáltalán az edsző?! :-k
Forca Barca!!!!
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.15. 10:20:31

Fernando írta:Szerintem meg egyáltalán nem megkérdőjelezhetetlen a Puyol-Piqué páros. Puyol már az előző két szezonban is nem egyszer volt pados és Abidal középen. Ebben szerepet játszott a sérülése és a pihentetése is, de én nem látnám esélytelennek a Piqué-Silva párost középen. Remekül lehetne rotálni. Puyol akár a jobb ill. bal szélt is el tudja látni.

Ennek ellenére én szinte biztos vagyok benne, hogy nem fogjuk idén elhozni, már csak azért sem mert minimum 25 milla lenne az ára.
Hát én is szívesen látnám a címerünket viselvén Silva playert, de valljuk meg őszintén ő cserének biztos nem jönne el... mondjuk kp-n is megállja a helyét, sőt... de oda meg van Keita Busi, Masch, Thiago A., (Lehet)Cesc, és JDS.. sőt még Adriano is betehető arra a posztra... Silva húzó ember a Milánnál, és hiába igazoltak 2 védőt is a Rossonerik, Nesta "végét járja", és őt tényleg nem mindenki pótolhatja, Csak a Thiago Silva... ő rá fog épülni a védelem a jövőben... szal szerintem ebből irányból nézve, nem sok esély van erre...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.06.15. 10:18:38

LM10 írta:
Fernando írta:Thiago Silvát nem hinném, hogy elfogják engedni, idén biztos, hogy nem. Az egyik legfontosabb, ha nem a legfontosabb játékosuk.
A Mundo már le is hozott egy interjút a játékossal, mi szerint ő a Milanból akar visszavonulni.

Meg még annyit, hogy Sánchez ügynöke Barcelonában van még mindig.
Idejön játszik itt egy 5 évet, visszamegy a Milanba és visszavonul. A kettő nem zárja ki egymást. :lol:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Válasz küldése