Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.15. 16:04:34

csabimo írta:
daffy írta:olyan,mint egy óvodás,megérdemli,hogy wenger mellett maradjon pályafutása végéig és egy huncut kupát se nyerjen,mert nem sokat fog. ezek után rosell helyében akkor sem hoznám,ha jönni akarna. nevetséges
Na igen most már remélem h lekattanunk róla, mert már a klub is nevetséges lesz ettől a sztoritól...Ne jöjjön maradjon ahol van,főleg hatalmas pénzekért...
őt sem akarom bántani,mert egyfelől megértem,de 24 évesen az ember tudja már eldönteni,hogy mit akar és álljon ki azért. ha menni akar,mondja azt,ha maradni,akkor azt. ez a 2. vagy 3. éve,hogy futtok utána. kicsit olyan,mintha wenger seggéből fújna a passzát...pedig nem.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2011.06.15. 16:00:45

daffy írta:olyan,mint egy óvodás,megérdemli,hogy wenger mellett maradjon pályafutása végéig és egy huncut kupát se nyerjen,mert nem sokat fog. ezek után rosell helyében akkor sem hoznám,ha jönni akarna. nevetséges
Na igen most már remélem h lekattanunk róla, mert már a klub is nevetséges lesz ettől a sztoritól...Ne jöjjön maradjon ahol van,főleg hatalmas pénzekért...
Iniesta_1986
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2011.01.19. 23:06:35

2011.06.15. 15:54:19

A mai Cesc-nyilatkozat az elmúlt hetek mizériájának legboldogabb pillanata a számomra. Helyes döntést hozott, maradjon csak a helyén, mert Wenger a főnök, és ő minden idény elején megígéri a kupákat. A francia megígéri, mi pedig megnyerjük. A Júdás pedig elnyeri méltó "jutalmát".

Ámen!

Nagyon boldog vagyok! :D :D :D :D :D
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.15. 15:53:40

olyan,mint egy óvodás,megérdemli,hogy wenger mellett maradjon pályafutása végéig és egy huncut kupát se nyerjen,mert nem sokat fog. ezek után rosell helyében akkor sem hoznám,ha jönni akarna. nevetséges(már ha tényleg ezt mondta)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daffy 2011.06.15. 15:59:58-kor.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.15. 15:49:27

Tökös gyerek ez a cesc... :lol:
Inkább nem írom le a véleményem, csak annyit: Remélem, így legalább lesz elég pénz Sanchezre.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2011.06.15. 15:45:07

Game90 írta:Háhogyne.
Igen, "háhogyne". Nem tudom néztél e idén meccset, amin ő játszott... Ezek szerint nem, mert megsúgnám neked, hogy tapasztalatban igaz nincs még ott, technikában viszont már ott van, ahol Fabregas tart... Bár biztos én vagyok a hülye, hogy nem szórogatnám a pénzt, amikor sz*rban van a klub... A stílusodon meg javíts, nem vagyok vevő erre.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.06.15. 15:41:15

Jézusom, engem már teljesen hidegen hagy ez az egész mizéria. Ha jön a hír hogy ki érkezett a Barcába akkor majd véleményezem, de jelen pillanatban nem érdekel hogy mit akar Wenger vagy hogy mennyit ajánl a City Sánchezért..
Csak azért írtam le hogy felesleges ezzel oly nagyon foglalkozni mert úgy sem tudunk változtatni rajta :D
Az a lényeg hogy jövőre is jól játsszon a csapat és nyerjék meg zsinórban negyedjére is a bajnoki címet!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.15. 15:36:53

Atomot Nekik! nekem úgy rémlik, hogy azért szidták mert nem mondta meg azt se nyíltan, hogy nem akar menni, ugyanaz volt mint most. De lehet hogy tévedek, nem tom pontosan...
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.06.15. 15:36:34

Hála Istennek hogy így alakulnak a dolgok. Remélem most már Rossell-ék is belátják, hogy szélmalomharc és csak a jó kapcsolatot kockáztatják az Arsenal-al azzal, hogy minden évben megpróbálják visszahozni Júdás2-t. Szerintem biztos hogy közre játszik Fabregas idevágyódásának csökkenésében, hogy játszott a Nou Camp-ban, és ott kapott egy szerény füttykoncertet a bemutatásnál is, de mégnagyobbat a lecserélésekor. Szerintem rájött hogy Piqué-n kívül senki se feszül meg azért, hogy ő itt legyen, sőt...

Nagyon örülök annak, hogy nem fog jönni, így tudunk más játékosokat szerőzdtetni. És talán még a fiataljainkból is megmaradnak páran, akik már a ruháikat pakolgatták a bőröndbe.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.15. 15:35:11

senzu írta:Na végre egy jó hír. Fabregas maradjon csak Arsenalban, Thiagonak is remélem jut majd szerep, most 1 évet elvolt nagyjából az edzéseken a nagyok mellett, jövőre remélem alkot majd valamit a srác.

Bojannak és Jeffrennek mennie kell, Bojan szerencsétlen, Jeffren meg állandóan sérült, kéne Rossi vagy Sanchez, és valakit felhozni az ifik közül. Azt a Soriano srácot is megnézném, hogy mire képes az A csapatban.

Középpályára jöhetne az a Herculeses forma, plusz Thiago több szerepet kaphatna, és meg is lenne nagyjából a keret.

A hátvédsor tökéletes, Alves-Puyol-Piqué-Abidal-Adriano-Fontas, ez így jó is, ráadásul Mascherano és Busquets is tud hátul játszani. Remélhetőleg a kapitány térde is rendbe jön a nyáron, és nem lesz ennyit sérült jövőre.
Ne haragudj, de 6 védő 4 posztra elég? Mascherano még oké, de Busquets jobb ha középpályás. Elég szűkös ez így szerintem... az a Herculeses forma meg minek? Azért nem kell, hogy többen legyünk, ott van 6 emberünk 3 posztra, plusz Afellay is jó ott. Noname emberek nem kellenek csak úgy, mert óccsóak. Kell egy minőségi jó csatár, és Bojannak szerintem maradnia kell, védelembe ha megy Maxwell, akkor jöhetne Jose Angel aztán kész.
Avatar
Atomot Nekik!
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:00:25

2011.06.15. 15:34:35

Tocy írta:
barca99 írta:
Tocy írta:Cesc nem jön...szerintem most már egyértelmű. Egy fél szóval sem mondta, hogy akármit is akarna, azt viszont hangsúlyozta, hogy nem fog küzdeni azért hogy átigazolhasson. Innentől vége...Thiagon a világ szeme :)

„Tavaly állást foglaltam, és ezzel valószínűleg hibáztam. A hibákból tanulni kell.”


Tavaly kimondta nyíltan hogy ide akar igazolni? Nem...tehát nem foglalt konkrétan állást. Nekem úgy tűnik, hogy nem akar beleszólni a saját dolgaiba se, intézze helyette más...szíve szerint ide jönne szerintem is, de Wengerrel szemben ezt nem vállalja fel.
Bizony, kimondta. Kapott is rendesen az angol sajtótól és a szurkerektől.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2011.06.15. 15:33:10

Fabregas jönne is és maradna is.Tehát ebből azt veszem le, h nem fog jönni.
De ha CR kimerte jelenti anno Fergusonnak, h márpedig a Real Madridba akar menni (oké kellett hozzá az a 94 milla) akkor ha Fabregas is mindenáron ideakarna jönni akkor megmondaná Wengernek.És CR még a kupákra sem panaszkodhatott, mégis kijelentette, h szeretne a Bernabeuban focizni.

Szerintem nem fog jönni, de én nem bánom.Azt sem bántam volna ha jön, de ha nem hát nem.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2011.06.15. 15:31:44

fanbarca írta:Fábregás nem fog küzdeni az átigazolásáért :arrow: marad Londonban, mivel így semmi esély, hogy lennebb tornásszuk azt a 40-45 milliós összeget és így nem fog idén sem ls már sohasem hozzánk csatlakozni. Szerintem 3 év után a klub megelégeli Cesc határozatlanságát.

:arrow: Marad Thiago :D :D :D :!:

Szerk : Vagy megint eljátszódik az Henry-s eset? :)
és remélem jövőre Jonathannak is lesz helye a keretben :)
Fabregas meg maradjon élete végéig az Arsenalba :wink: ha már ennyire ragaszkodik a szerződéséhez :roll: és akkor Wikipédia 10év múlva: Fabregas klubszinten 12x emirates kupagyőztes :twisted: :lol:

viszont a csatár kérdést jól lenne már lezárni :!:
ha Fabregas végleg nem jönne, akkor akármelyik célpontra több pénz tudnánk fektetni
Avatar
Atomot Nekik!
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:00:25

2011.06.15. 15:31:25

samy85 írta:
Atomot Nekik! írta:Tiszta sor, hogy eltérő az összeg, de a keresetük is rendesen eltérő. És a Barcanál is eltérő lesz. De nem az összeg a legfontosabb, hanem a jelzés, az áldozatvállalás. De ezt sehol sem írtam, hogy ezt most kell meglépni. Ez abszolút tárgyalási taktikai hiba lenne. Ezt a végére kell tartogatni. Most csak meg kell erősíteni, hogy változatlanul menni akar
Úgy gondolom nem akar menni... bár még most is optimista vok vele kapcsolatban...(remény hal meg utoljára) :D
Wenger a fő probléma megint... kezdek kicsit abba az irányba húzni, akik mániákusnak tartják és a Barcától "lopkod" tehetségeket...
Bizony! Nekem is ez jött le. Hogy nem akar. Jönni. És ezért is voltam "upset". Hogy akkor miért vesztegeti rá a klub az erőit, idejét, pénzét? Hagyni kell, ahol van. Prímabalerinákkal tele van a "szinház". Ha majd jönni akar, jelentkezik. Ennyi.

Nyomassák ezerrel a fiatalokat és Fabregas-féle 30-40 millával nézzenek körül a piacon, ha nagyon kell.
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2011.06.15. 15:31:16

Na végre egy jó hír. Fabregas maradjon csak Arsenalban, Thiagonak is remélem jut majd szerep, most 1 évet elvolt nagyjából az edzéseken a nagyok mellett, jövőre remélem alkot majd valamit a srác.

Bojannak és Jeffrennek mennie kell, Bojan szerencsétlen, Jeffren meg állandóan sérült, kéne Rossi vagy Sanchez, és valakit felhozni az ifik közül. Azt a Soriano srácot is megnézném, hogy mire képes az A csapatban.

Középpályára jöhetne az a Herculeses forma, plusz Thiago több szerepet kaphatna, és meg is lenne nagyjából a keret.

A hátvédsor tökéletes, Alves-Puyol-Piqué-Abidal-Adriano-Fontas, ez így jó is, ráadásul Mascherano és Busquets is tud hátul játszani. Remélhetőleg a kapitány térde is rendbe jön a nyáron, és nem lesz ennyit sérült jövőre.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.15. 15:26:22

barca99 írta:
Tocy írta:Cesc nem jön...szerintem most már egyértelmű. Egy fél szóval sem mondta, hogy akármit is akarna, azt viszont hangsúlyozta, hogy nem fog küzdeni azért hogy átigazolhasson. Innentől vége...Thiagon a világ szeme :)

„Tavaly állást foglaltam, és ezzel valószínűleg hibáztam. A hibákból tanulni kell.”


Nem tudom, ebből nem úgy tűnik. Főleg, ha hozzávesszük, hogy tavaly Wengerék egyik legnagyobb baja volt, hogy mit műveltek a Barca-közeli médiumok.

Szóval ez szerintem annyit jelent, hogy a tavalyi agresszív stílus nem jött be, le kell vonni a tanulságot (mindenkinek) és máshogy nekifutni.
Tavaly kimondta nyíltan hogy ide akar igazolni? Nem...tehát nem foglalt konkrétan állást. Nekem úgy tűnik, hogy nem akar beleszólni a saját dolgaiba se, intézze helyette más...szíve szerint ide jönne szerintem is, de Wengerrel szemben ezt nem vállalja fel.
Avatar
pityi13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2011.01.06. 20:04:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.15. 15:26:11

Megint elbasztunk pár hetet ezzel az üggyel.Sikerült megint bohócot csinálni magunkból :? :? :? Nem is akart szerintem jönni,ez a szokásos nyári saga folytatása volt,de most már le kell zárni az egész ügyet,és másra koncentrálni az erőnket.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.06.15. 15:23:34

Szerintem semmit nem változtat az ég világon ez a nyilatkozat. Naiv dolog volt azt hinni, hogy majd Fabregas kiáll és követeli az elengedését - évről évre tanújelét teszi annak, hogy ilyesmit nem fog megtenni. Nem értem miért beszélnek itt egyesek kétszínűségről, a srác egyszer nem mondott semmi határozottat, csak hebeg-habog három éve. Az átigazolásáról az fog dönteni, hogy a Barca megadja-e azt a pénzt, amit Wenger kér érte, azt már régóta tudjuk, hogy Fabregas nem fog a sarkára állni, mert nem is akar.

A véleményem nem változott az ügyről, hogy érkezik-e nem tudom. De szerintem Rosell mindenképpen szeretne egy olyan igazán nagy igazolást, ami az ő nevéhez köthető. Ez akár lehetne Rossi vagy Sanchez is, de Fabregas még nagyobb név lenne, úgyhogy meg fogják próbálni.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.06.15. 15:19:42

Tocy írta:Cesc nem jön...szerintem most már egyértelmű. Egy fél szóval sem mondta, hogy akármit is akarna, azt viszont hangsúlyozta, hogy nem fog küzdeni azért hogy átigazolhasson. Innentől vége...Thiagon a világ szeme :)

„Tavaly állást foglaltam, és ezzel valószínűleg hibáztam. A hibákból tanulni kell.”


Nem tudom, ebből nem úgy tűnik. Főleg, ha hozzávesszük, hogy tavaly Wengerék egyik legnagyobb baja volt, hogy mit műveltek a Barca-közeli médiumok.

Szóval ez szerintem annyit jelent, hogy a tavalyi agresszív stílus nem jött be, le kell vonni a tanulságot (mindenkinek) és máshogy nekifutni.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2011.06.15. 15:18:58

Fábregás nem fog küzdeni az átigazolásáért :arrow: marad Londonban, mivel így semmi esély, hogy lennebb tornásszuk azt a 40-45 milliós összeget és így nem fog idén sem ls már sohasem hozzánk csatlakozni. Szerintem 3 év után a klub megelégeli Cesc határozatlanságát.

:arrow: Marad Thiago :D :D :D :!:

Szerk : Vagy megint eljátszódik az Henry-s eset? :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fanbarca 2011.06.15. 15:22:05-kor.
més que un club
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.15. 15:17:11

Atomot Nekik! írta:Tiszta sor, hogy eltérő az összeg, de a keresetük is rendesen eltérő. És a Barcanál is eltérő lesz. De nem az összeg a legfontosabb, hanem a jelzés, az áldozatvállalás. De ezt sehol sem írtam, hogy ezt most kell meglépni. Ez abszolút tárgyalási taktikai hiba lenne. Ezt a végére kell tartogatni. Most csak meg kell erősíteni, hogy változatlanul menni akar
Úgy gondolom nem akar menni... bár még most is optimista vok vele kapcsolatban...(remény hal meg utoljára) :D
Wenger a fő probléma megint... kezdek kicsit abba az irányba húzni, akik mániákusnak tartják és a Barcától "lopkod" tehetségeket...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.06.15. 15:13:05

Amúgy ha jól emlékszem Henry is valami ilyesmit nyilatkozott. Aztán tudjuk, hogy mi lett a vége...
Rinku írta:Thiago már most lehozza azt, ami Cesc alkot
Háhogyne.
Eagico írta:Szánalmas ez a topik! Jövőre meg aranyba öntenétek a lábát, ha majd gólpasszt ad Messinek! VICC
+1

"Az én helyzetem bonyolult. Nem vagyok olyan, aki azért beszél, hogy kierőszakoljon egy átigazolást. Az elmúlt évben hibáztam, de tanultam abból az esetből. Ha távoznom kell az Arsenaltól, akkor csak azon a napon fogok nyilatkozni erről, amikor már minden eldőlt" – mondta Fabregas.

És ez így van jól, nem lehet mindenki Robinho...

Amúgy néha az az érzésem, hogy Fab sem tudja, hogy mit akar...
1. Szíve szerint szerintem HAZA jönne, Barcelonába, a régi haverokhoz, trófeákat nyerni, a világ legjobb klubjában játszani, de el kéne viselnie, hogy Xavi és Iniesta előtte van a sorban. És ki tudja, hogy Xavi mikor vonulna vissza.
2. Viszont az Arsenalt sem hagyná el szívesen, ahol már lehúzott 8 évet és világklasszissá nőtte ki magát, 24 évesen csapatkapitány, Wenger gyakorlatilag a második apja. Viszont címeket nyerni nem sok esélye van...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.15. 15:12:35

Cesc nem jön...szerintem most már egyértelmű. Egy fél szóval sem mondta, hogy akármit is akarna, azt viszont hangsúlyozta, hogy nem fog küzdeni azért hogy átigazolhasson. Innentől vége...Thiagon a világ szeme :)
Avatar
Atomot Nekik!
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:00:25

2011.06.15. 15:06:44

samy85 írta:
Atomot Nekik! írta:Mint írtam, ha majd előveszi a brifkót és lepengeti a különbözetet, mint Masche tette, na akkor hiszek neki. Minden egyéb annyit sem ér mint a disznóf*ng.
azért Maschnak "csak" 3 milliót kellet kifizetnie, azért itt minimumm 10 milla van a 2 klub között... persze kitudná könnyen fizetni Fabre, de más mint masch esete..

De ha Nem jön fabre, jöjjön Fábry.. Sanyival még jobban is járnánk... :D :D :D
Tiszta sor, hogy eltérő az összeg, de a keresetük is rendesen eltérő. És a Barcanál is eltérő lesz. De nem az összeg a legfontosabb, hanem a jelzés, az áldozatvállalás. De ezt sehol sem írtam, hogy ezt most kell meglépni. Ez abszolút tárgyalási taktikai hiba lenne. Ezt a végére kell tartogatni. Most csak meg kell erősíteni, hogy változatlanul menni akar
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2011.06.15. 15:05:09

Eddig is óriási baromságnak tartottam, hogy 30-40 milliókért visszahozzák, örülök, hogy ezt nyilatkozta, kell a jó büdös francnak! Thiago már most lehozza azt, ami Cesc alkot, erre a nyilatkozatra vártam már mióta, vissza se jöjjön, nekem egyáltalán nem hiányzik... Maximum ingyen, egy milliót sem adnék érte... Már most az évtized egyik legpocsékabb igazolása lenne egy vagyont kiadni egy saját nevelésű játékosért...

Sanchez/Rossi kérdés - mindkettőt túlságosan felülértékeltnek találom, pénzkidobás lenne 30 milliókat adni bármelyikükért is...

Minden klubnak zabszem van a s*ggében, mindenki nyomatja fel a játékosai árát, csak a végén nehogy hoppon maradjanak a nagy arcuk miatt. Ez a legszebb az egészben, amikor pénzéhes, kapzsi emberek minél többet akarnak kisajtolni valahonnan, azt ha végén meg nem jön a misi a számlára akkor meg néznek... :)
Football, bloody hell. /SAF/
Válasz küldése