Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Iniesta_1986
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2011.01.19. 23:06:35

2011.06.15. 17:49:08

Fecooo írta:nem fogom fikázni Cesc-t, mert vmilyen szinten meg tudom érteni, min megy keresztül, DE!

biztos vagyok abban, ha NEADJISTEN!!!! Xavi elszenvedne egy sérülést, vagy vmi miatt 1 éven belül vissza kellene vonulnia, azonnal másképp beszélne... a magyarázat nagyon egyszerű, annyira, h le sem írom...

tehát egyrészt nem akarja megbántani se Wengert, se az Arsenalt, de ha látná, h reális esélye lenne itt állandó kezdőnek lennie, nem ezt nyilatkozná... azaz olyan érzésem van, h neki nagyon kényelmes a jelenlegi helyzet, ugyanis mindenképpen jól jár: ha marad, akkor megbecsült kapitány marad állandó játéklehetőséggel, ha visszaveszi berosált sanyi, akkor meg hazatér és kiböjtöli, míg Xavi visszavonul... szóval neki jelenleg még rohadtul mind1, hol játszik, ha a májsztró visszavonul, akkor már nem lesz mind1...

lényeg: csak addig lesz ilyen Cesc, amíg Xavi képes kezdőként játszani...
Ebben a hsz-ben minden a helyén van, minden szavával egyetértek.

Viszont van valami, ami megütötte a szemeimet: "berosált sanyi"... Ez nem méltó egy ilyen komoly Barça-drukkerhez. A tisztelet mindenkit megillet, MINDENKIT. Főképp, ha az FC Barcelona elnökéről beszélünk egy Barcelonás sportoldalon. Szerintem.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2011.06.15. 17:41:16

csababarca írta: marca-n meg van egy hír,miszerint a Chelsea és a City is vinné Villát.
Én azt mondom,ha komoly a dolog, akkor 50ről indulhat a licit. Ha már Rossi és Sánchez 30nál kezdődik,azért Villa "pöppet" többet tett le az asztalra ennél a két játékosnál.
Nekem nincs bajom Villával, de nem sírnék utána.Ha adnak érte 40et esetleg 50et Isten áldja.!Idén lesz 30, mondjuk ez semmit sem jelent, de ő sem lesz már fiatalabb és akkor a 45 milliós keret felkúszik 85-re abból már kijönne Sanchez és-ha Pep és Rosell mindenáron akarják-akkor Fabregas.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.06.15. 17:25:47

ozsimiki írta:Pedomaci Wenger, de Fabreban is van vmi milf hajlam ezek szerint. Nehezen szakad el Wenger bácsikától...
Ennél azért lehet, hogy több komolyság kellene. :D Minden Barca-drukker személyes sértésnek veszi, amiért Fabregas nem indít nyilatkozatháborút (megjegyzem úgy, hogy Fabregas bármelyik csapat középpályájára beférne, egyedül nálunk lenne csupán kényelmi megoldás).

Ha jön, jön, ha nem, nem. Nem létszükség. Akkor mire fel ez a hatalmas sértettség mindenkinél? Kb. mint az oviban: "jó, maradjál, de ne is nyerjél semmit".
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2011.06.15. 17:25:21

ozsimiki írta: de ilyen hozzáállással maradjon ahol van, és sérülgessen két hetente, és nyerjen 7-8évente egy nagy becsű ligakupát, ha az egyáltalán összejön.
de gonosz vagy. én azért kívánom neki, hogy évente azért nyerje meg az emirates kupát...
egyszerűen vicc lett ez a ember számomra, remélem ezzel véget ér az egész sztori, mert már nagyon unalmas nyárról-nyárra ezt olvasni. remélem hosszabbít most vagy 2m-ért nagyobb fizetésért, mert simán kinézném belőle, és hajtsa a mindig jövőre szlogent
inkább Thiagoból csináljunk egy klasszist, ezt az embert meg felejtsük el
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Robcsyy 2011.06.15. 17:27:23-kor.
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.06.15. 17:25:03

nem fogom fikázni Cesc-t, mert vmilyen szinten meg tudom érteni, min megy keresztül, DE!

biztos vagyok abban, ha NEADJISTEN!!!! Xavi elszenvedne egy sérülést, vagy vmi miatt 1 éven belül vissza kellene vonulnia, azonnal másképp beszélne... a magyarázat nagyon egyszerű, annyira, h le sem írom...

tehát egyrészt nem akarja megbántani se Wengert, se az Arsenalt, de ha látná, h reális esélye lenne itt állandó kezdőnek lennie, nem ezt nyilatkozná... azaz olyan érzésem van, h neki nagyon kényelmes a jelenlegi helyzet, ugyanis mindenképpen jól jár: ha marad, akkor megbecsült kapitány marad állandó játéklehetőséggel, ha visszaveszi berosált sanyi, akkor meg hazatér és kiböjtöli, míg Xavi visszavonul... szóval neki jelenleg még rohadtul mind1, hol játszik, ha a májsztró visszavonul, akkor már nem lesz mind1...

lényeg: csak addig lesz ilyen Cesc, amíg Xavi képes kezdőként játszani...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.06.15. 17:26:34-kor.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2011.06.15. 17:23:12

Nyílván nem fog maga alá sz***ni Fabregas, mint tavaly, h megyek, menni akarok életem vágya.

Úgy gondolom, a legnagyobb igazolásunk idén Thiago lehet, ha a spanyol marad Londonban. 8)
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.06.15. 17:17:25

Remélem csökkenni fog szép számmal az avákban ennek a szerencsétlennek a feje...már tavaly is ha akart volna jöhetett volna. Idén is hülyét csinál a vezetőségünkből, amúgy is abszurdnak tartottam, és tartom,hogy egy Barca nevelést vegyünk vissza egy kisebb vagyonért, de ilyen hozzáállással maradjon ahol van, és sérülgessen két hetente, és nyerjen 7-8évente egy nagy becsű ligakupát, ha az egyáltalán összejön.

Pedomaci Wenger, de Fabreban is van vmi milf hajlam ezek szerint. Nehezen szakad el Wenger bácsikától...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.06.15. 17:10:05

a mundo-s Sánchezes hír örömmel tölt el,feltéve ha igaz.
nem tudom mit garasoskodunk, 25ért nem fogják odaadni se őt sem Rossit. Minimum 30at virítani kell,akkor talán elgondolkoznának.
Le kéne mondani Cescről,és akkor egy nagyobb volumenű igazolást megejteni+ Thiagot ebben az évben Keita kárára komolyabb terhelésnek kitenni,és akkor meglátjuk mi lesz belőle.

marca-n meg van egy hír,miszerint a Chelsea és a City is vinné Villát.
Én azt mondom,ha komoly a dolog, akkor 50ről indulhat a licit. Ha már Rossi és Sánchez 30nál kezdődik,azért Villa "pöppet" többet tett le az asztalra ennél a két játékosnál.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
VargaAron
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2008.12.04. 09:07:05
Tartózkodási hely: Györ

2011.06.15. 17:02:35

Nekem az jött le h tavaly se akart jönni :roll:
lbasse
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2011.03.27. 12:59:35

2011.06.15. 17:01:46

Fabregastól eltérve:

Alexis ügynöke Barcelonában marad

A Barcelona és az Udinese vezetősége továbbra is tartja a kapcsolatot egymással telefonon, azonban egyik fél sem tud előre jutni.

Kép

Sandro Rossellék továbbra is kitartanak amellett, hogy 25 millió eurót, és valamelyik játékos játékjogát adnák oda Sánchezért cserében. Mindeközben pedig a Pozzo család ragaszkodik ahhoz, hogy nekik pénzre van szükségük, nem pedig más játékosokra.

Most az átigazolással kapcsolatban a legpozitívabb dolog talán az, hogy Alexis Sánchez ügynöke továbbra is Barcelonában maradt. A chilei játékos ügynöke tisztában van azzal, hogy Alexis a Barcelonában szeretné folytatni a pályafutását, és igyekszik mindent megtenni annak érdekében, hogy a játékos álma valóra válhasson.

Forrás: MundoDeportivo.com
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.06.15. 16:58:26

Végre! Király vagy Fabre 8) Remélem soha nem lesz egy kupád se a zenálékkal, akkor aztán megérte a pedofilbácsi mellett maradnod.....
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.15. 16:46:03

A távozókról nem tud vki valamit?

Az ugye valószínű hogy Henrique, és Keirrison nem kell a klubnak, tehát megy valahova. Előbbi valszínűleg Santander végleg, utóbbi kilátástalan. értékük van vagy 5-8 millió összesen. Milito elmegy úgy tudom, és Marquezből és Henryből kiindulva ingyen. Maxwellről azt olvastam van esély hogy megy, ő pár millió lehet, és a Bojan Jeffren párosról is olvastam pár helyen ők 10 millió körül lehetnek mind a ketten (külön-külön). Maradt még Hleb, gondolom ő sem kell már nekünk, de pár milliót hoz az ő eladása is. Amiről sehol nem olvastam az Ibrahimovic ügye. Ő ugye most kölcsönben van, és van egy opciós vételi joga a Milannak 24 millió euróért. Ez utóbbi nem kis összeg. Ez már bele van kalkulálva a 45 millás büdzsébe? Nem tud valaki időpontot, hogy meddig élhet ezzel a vételi opcióval a Milan? Ha jól tudom például hét elején Adebayornál ez az időpont lejárt a Madridnál.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.06.15. 16:42:09

Akkor viszlát Fabregas!
Ha ennyire szeret ott élni akkor kik vagyunk mi hogy elrontsuk a kedvét :) ? Maradjon csak nyugodtan.

Szerintem élvezi a felhajtást maga körül. Az elmúlt szezonban úgy sem sok mindent csinált és most mégis vele vannak tele a lapok...
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2011.06.15. 16:38:30

Adná az isten, hogy igazat mondott... Én kezdettől fogva nem is szerettem volna, hogy visszajöjjön. Tudom, hogy nem rólam szól, de én örömmel olvastam a cikket. Az összes többi átigazolást többre tartom, mint ezt a transzfert. Remélem, hogy ez nem kacsa. :)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.15. 16:37:38

S.Agüero írta:Vagy jöjjön most Thiago Silva meg Rossi is.
45+eladásokból kijönne. :)
igen,silva :)
30-35 millió alatt silvát szerintem nem lehet elhozni,rossi meg 25-30. 60 milla pedig húzós lehet.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.06.15. 16:32:21

Vagy jöjjön most Thiago Silva meg Rossi is.
45+eladásokból kijönne. :)
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.06.15. 16:29:20

Fabreagas szokásához híven kinyalt egyszerre 2 s....t. Gratulálok!
Rá nem kell költeni, megmarad a pénz, ergó Rossiért meg kell adni azt a 30 millát.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.15. 16:26:00

Léfe írta:Busi, Mash, és Abidál szükség középső védők, még akkor is, ha jók voltak. Egy igazi centehalf kell. Fabregas pedig lehet, hogy csak "politikusan" nyilatkozott. A háttérben bármi lehet. Militó, Maxwel, Bojan, Jeffren és Keita mehet, pénzt kell belőlük csinálni. Rossi jó lenne, meg egy kevésbé befutott név csatárnak.
kevésbé befutottnak ott van Bojan, akkor miért adjuk el? Keita meg maradjon csak, kell a kp így, hogy Fabregas marad Londonban.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.15. 16:24:50

szajko írta:Sánchez jöjjön és kész.
Ilúvatar írta:úgy táncol ahogy a skót fütyül :P
francia :P
Így van, jöjjön Sanchez, Thiagot játszassuk sokat, aztán jövőre jöjjön Thiago Silva, Cesc meg maradjon ott...hiába szeretem a játékát, de ha ilyen még mindig, akkor nem kell...
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2011.06.15. 16:24:37

Busi, Mash, és Abidál szükség középső védők, még akkor is, ha jók voltak. Egy igazi centehalf kell. Fabregas pedig lehet, hogy csak "politikusan" nyilatkozott. A háttérben bármi lehet. Militó, Maxwel, Bojan, Jeffren és Keita mehet, pénzt kell belőlük csinálni. Rossi jó lenne, meg egy kevésbé befutott név csatárnak.
Fecó
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2011.06.15. 16:20:29

Sánchez jöjjön és kész.
Ilúvatar írta:úgy táncol ahogy a skót fütyül :P
francia :P
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.06.15. 16:16:20

Maradjon ott Cesc, ahol van. Mindig is mondtam hogy nem kell ide. Pláne ennyi pénzért...

Most meg kiderül, hogy mennyit is ér a szava... Tróger egy gyerek, döntésképtelen, úgy táncol ahogy a skót fütyül :P
csababarca írta:Cesc nem kell, ha ilyen hülye,akkor maradjon is ott cukrosbácsival, aztán örüljenek a "szép" játékuknak,meg a "2-3 év múlva beérünk" szövegnek.
egyetértek ezzel.
KépKép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.06.15. 16:15:06

barca99 írta:
Tocy írta:Cesc nem jön...szerintem most már egyértelmű. Egy fél szóval sem mondta, hogy akármit is akarna, azt viszont hangsúlyozta, hogy nem fog küzdeni azért hogy átigazolhasson. Innentől vége...Thiagon a világ szeme :)

„Tavaly állást foglaltam, és ezzel valószínűleg hibáztam. A hibákból tanulni kell.”


Nem tudom, ebből nem úgy tűnik. Főleg, ha hozzávesszük, hogy tavaly Wengerék egyik legnagyobb baja volt, hogy mit műveltek a Barca-közeli médiumok.

Szóval ez szerintem annyit jelent, hogy a tavalyi agresszív stílus nem jött be, le kell vonni a tanulságot (mindenkinek) és máshogy nekifutni.
Mást nagyon én sem tudok mondani. Semmit nem tudunk,csak amit a média mond.
Például egy kérdés:
Hányan tudják közülünk,hogy mi volt tavaly nyár-ősz tájékán az Arsenal öltözőjében?
Mert Cesc nyilatkozatából ez most nagyjából kiderül, hogy nem nagyon örültek annak,hogy ő megmondta miszerint a Barcaba akar jönni.Most mondja el megint? Felesleges.
A másik meg az,hogy nem ezen fog eldőlni,hogy ő jön vagy sem. Korrekt nyilatkozat volt, el is mondta, nem teheti meg, hogy a 8 évet, ami alatt ő sztár lett, azt tönkretegye. Ha valakinek ez nem felel meg, akkor felőlem nyugodtan szidhatja.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.06.15. 16:09:10

Cesc nem kell, ha ilyen hülye,akkor maradjon is ott cukrosbácsival, aztán örüljenek a "szép" játékuknak,meg a "2-3 év múlva beérünk" szövegnek.

Mást meg nem kell hozni,mert totál felesleg,senki nem illene be a középpályánkba.

Így azt mondom,jöjjön Sánchez/Rossi.
Jövőre meg egy Thiago Silva pl.,és kész is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Atomot Nekik!
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:00:25

2011.06.15. 16:08:25

Tocy írta:Atomot Nekik! nekem úgy rémlik, hogy azért szidták mert nem mondta meg azt se nyíltan, hogy nem akar menni, ugyanaz volt mint most. De lehet hogy tévedek, nem tom pontosan...
"Fabregas has made it known that he wants to leave Arsenal for Barcelona" -ez elég egyértelmű (http://www.telegraph.co.uk/sport/footba ... tough.html) Elég sok helyen megerősítik ezt. Persze lehetnek kétesebb források is.
Kiváncsi vagyok, hogy a Facebookon nyilatkozott-e erről Cesc (én elvből nem regisztrálok rajta). Bár nem biztos, hogy megéri a keresgéléssel járó fáradozást...
Válasz küldése