Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.15. 20:29:43

lehet bulizni...de ha a csapat kipukkad majd akkor lehet siránkozni... most azért szerencsénk volt hogy a kp épségben volt végig.. jövőre extra terhelés jön... fiatalokkal nekivágni a szezonnak? több mint kockázatos... Rossi nem az a Játékos aki pluszt tud adni a csapatnak.. amit ő tud, azt Bojan is tudja.. akkor miért kell 30 millát érte adni?... akkor kell egy Banega...legalábbis jó volna... nbem értem őt miért nem vesszük észre... pedig ugyanaz mint Keita, mondjuk kicsit jobb teljesítmény, és előrejátékban klasszisokkal jobb mint a Mali.. Persze minden tiszteletem keitáé...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.15. 20:16:24

Sanama írta:Mintha oviban lennénk, komolyan mondom :)

Most aztán jól megmondjátok mind Wengernek,mind Farbegasnak, ha ilyen beceneveket, szavakat használtok. De ha ez könnyít rajtatok , akkor hajrá!

Ettől függetlenül egyáltalán nincs lezárva a Fabregas téma szerintem, még simán jöhet a nyáron. Gondolom a csapattársa nem véletlenül mondta azt amit mondott.

Ha meg nem jön, akkor szerintem más nem fog érkezni.
Én örültem volna neki, ( ha valami csoda folytán mégis jön, örülni is fogok ) és kedvelem a játékát, de ha ennyire nem áll ki magáért, megérdemli, h. max otthon a söröskorsót emelgesse trófeák helyett trófeák helyett... A napnál is világosabb, hogy a saját karrierje érdekében váltania kell, erre megérett az idő. Jobb helyre meg nem jöhetne.
Amúgy meg:1. Vagy Wengernek kamuzik ( aki szerint Fabregas maradni akar)
2. Vagy Sagnának
3. Vagy Wenger egy rohadék, aki hiába tudja, h. menne Fabregas, magasról tesz a tényre...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Atomot Nekik!
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:00:25

2011.06.15. 20:14:11

Rivaldo11 írta:Pablo Hernandez jó futballista, de ide szerintem kevés. Tartom, h. Fabregason kívül kizárólag Ever Banega játéka olyan, amely belepasszolhatna a játékunkba-de hát ugye az Ő neve nem került szóba.
Thiagonak sietnie kell a beéréssel :) A képességei adottak, h. jövőre már fel se merüljön Cesc trófeahalmozó Fabregas "hazahozatala".
Jó, hogy említed Banegat! Másutt már írtam, hogy ő is jó lenne Cesc helyett, és valahol olvastam is ma, hogy elmenne a Valenciából. Persze
hápogó hír is lehet. :wink:
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.06.15. 20:13:54

Sanama írta:Mintha oviban lennénk, komolyan mondom :)

Most aztán jól megmondjátok mind Wengernek,mind Farbegasnak, ha ilyen beceneveket, szavakat használtok. De ha ez könnyít rajtatok , akkor hajrá!

Ettől függetlenül egyáltalán nincs lezárva a Fabregas téma szerintem, még simán jöhet a nyáron. Gondolom a csapattársa nem véletlenül mondta azt amit mondott.

Ha meg nem jön, akkor szerintem más nem fog érkezni.
Ezt szerintem magának köszönheti,ha egy Sagna azt mondja amit akkor az érintett mit kertel?Mellédumál.Bele lehet itt beszélni dolgokat, meg lehet szépíteni..szerintem a szándéka egyértelmű immár harmadik éve...csak a vér hiányzik a fiúból.
Kép
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2011.06.15. 20:11:59

Rivaldo11 írta:de a lényeg: ez az ember nem akar idejönni.
Ez azért érdekes, hogy miért jön le mindenkinek az, hogy Cesc egyáltalán nem akar idejönni. Nekem max annyit mond ez az interjú, hogy nem fogja zsarolni az Arsenalt úgy ahogy Kun az ATMA-t.

Amiket meg mond: 1) „nem minden a játékosokon múlik”. Na ez a kijelentés mindössze egy esetben igaz, ha a játékos menni akar. Ha maradni akar (mint ahogy azt sokan állítjátok), az csakis rajta múlik, hiszen érvényes szerződése van, nem lehet kényszeríteni a távozásra. Egyedül akkor bír relevanciával ez a mondat, ha jönni akar Barcelonába, akkor van rajta felül álló tényező. Ugyanígy az „ő a főnök, ő dönt arról, hogy eladnak-e”. Ha Fabregas maradni akar, akkor nem Wenger dönt...

2) „tavaly állást foglaltam, ami hiba volt, nem szeretném ha megint ez történne”. Tavaly kipofázta, hogy jönni szeretne, aztán csak baja volt belőle. Nyilvánvaló, hogy az, hogy jön-e semmiben nem befolyásoltatik azáltal, hogy ő mit haknizik a bulvársajtónak. Ha az Arsenallal megegyezünk, majd akkor fog nyilatkozni, ha meg nem sikerül akkor marad Londonban, és akkor már neki is jobb és könnyebb ha nem árulózzák odaát.

Egyébként nem is értem miért gondolta bárki, hogy egy sajttájtól majd eldől ez a dolog. Ha azt nyilatkozza, hogy jönni akarok a Barcába, akkor majd az Arsenalnál mindenki elszomorodva beleegyezik egy jó 20 milliós vételárba?

Én szerintem ezzel csak nyilatkozott Cesc, hogy nem nyilatkozik. Tavaly ráfaragott arra, hogy a Wenger nem engedte végül, idén inkább kivár, de a klubot nem sérti meg. Szerintem ezzel a nyilatkozattal még semmi nem dőlt el. (mondom ezt úgy, hogy egyébkétn nekem kb édesmindegy, hogy jön-é vagy marad.

Lionel85 írta:Háhááááá győzött a józan ész!
Kinek a részéről? A hír kapcsán egyedül Fabregas szólalt meg, ahogy írtam szeritnem egyáltalán nem olyan egyértelűen mint azt sokan írjátok. De ha ez van a nyilatkozat mögött, akkor is maximum Fabregast lehet minősíteni ennek a kapcsán, mert Rosellék egy árva szót nem mondtak még a témában, tehát az hogy győzött a józanész, és ezért nem vesszük meg Cescet kicsit sántít. Ha emiatt nem vesszük meg az nem a józanész miatt lesz, hanem amiatt mert Cesc nem akar jönni (bár én továbbra sem látom lezártnak az ügyet egyelőre).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Balinho 2011.06.15. 20:29:36-kor.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.06.15. 20:05:56

Rivaldo11 írta:Mondjuk fogalmam sincs, wenger mivel zsarolhatja Fabregast ( homo videói lehetnek róla esetleg? ), de a lényeg: ez az ember nem akar idejönni. Én szívesen láttam volna nálunk, de ha így áll hozzá, el kell fogadni. Van egy Thiagonk, akit meg kell becsülnünk, reméljük jövő tavasszal már komolyan be lehet dobni a mély vízbe.
Előre továbbra is Sanchez lenne a megoldás szerintem, emelhetnénk pár millát az ajánlaton, megérné.
Ez csak Thiagónak jó. És Fabregasnak nem lesz visszaút. Mert ha a brazil-spanyol kisMazinho tovább fejlődik és kulcsemberré válik a közeljövőben a nagycsapatban, akkor már nem lesz helye holmi Fabregasoknak.

Pont most olvastam a La Masíás posztot. Hát Fabregasnál látszik, hogy 15 évesen megállt a mentális fejlődés, ami ehhez a csapathoz köti. Nem véletlen, hogy jól érzi magát ott, neki az a közeg való.
Kép
Kép
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.06.15. 20:05:41

Mintha oviban lennénk, komolyan mondom :)

Most aztán jól megmondjátok mind Wengernek,mind Farbegasnak, ha ilyen beceneveket, szavakat használtok. De ha ez könnyít rajtatok , akkor hajrá!

Ettől függetlenül egyáltalán nincs lezárva a Fabregas téma szerintem, még simán jöhet a nyáron. Gondolom a csapattársa nem véletlenül mondta azt amit mondott.

Ha meg nem jön, akkor szerintem más nem fog érkezni.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.15. 19:55:27

Pablo Hernandez jó futballista, de ide szerintem kevés. Tartom, h. Fabregason kívül kizárólag Ever Banega játéka olyan, amely belepasszolhatna a játékunkba-de hát ugye az Ő neve nem került szóba.
Thiagonak sietnie kell a beéréssel :) A képességei adottak, h. jövőre már fel se merüljön Cesc trófeahalmozó Fabregas "hazahozatala".
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Atomot Nekik!
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:00:25

2011.06.15. 19:50:48

FCB_gábor írta:
samy85 írta:Ugye fabregas nem kell ide de rosii nagyon is... pedig ég és föld a különbség még ha nem is egy posztn játszanak.. és ezt minden mai fejleménytől függetlenül kérdem hogy van ez??? fabre nem gyengébb mint ini v Xavi.... Rossi se gyengébb mint villa... max mindkét esetben(játékosnál) egy kicsit gyengébbek mint az alapembereink. de Fabre felesleges rossi nem? nem értem... most függetlenül a Cesc nyilatkozattól...
a madrid azt az irgalmatlan sok gólt az erős középpályájának vagy a gyenge támadósorának köszönheti?

az egyenletes teljesítményt a kiváló középpálya éri el, a győzelmeket a támadósor

középpályán van 5-6 egész szezonban egyenletesen jól teljesítő játékosunk, támadókból van 1 aki egész évben kiváló és van 3-4 totál ingadozó teljesítményt nyújtó
add össze, vond ki
Ez így igaz. A Margit középpályája sehol sincs a Miénkhez képest (már ha Cét nem tekitjük formálisan kp-nak) Nem véletlenül igyekeznek mindig gyorsan átjátszani/átívelni a középpályát. A mi támadósorunk, pedig mindig be akar gyalogolni a kapuba a labdával. Még szerencse, hogy a BL-döntőben mást is láttunk már tőlük. No offense, nem leszólom aranylábú fiainkat, egyszerűen ez a különbség.

Egyébként mit szólnátok egy Pablo Hernandez gyerekhez? http://www.youtube.com/watch?v=s1Enzf4Orrs
(A linkért köszönet mrMimo-nak :))
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.06.15. 19:50:05

samy85 írta:Ugye fabregas nem kell ide de rosii nagyon is... pedig ég és föld a különbség még ha nem is egy posztn játszanak.. és ezt minden mai fejleménytől függetlenül kérdem hogy van ez??? fabre nem gyengébb mint ini v Xavi.... Rossi se gyengébb mint villa... max mindkét esetben(játékosnál) egy kicsit gyengébbek mint az alapembereink. de Fabre felesleges rossi nem? nem értem... most függetlenül a Cesc nyilatkozattól...
Te, arról tudsz hogy nem egy poszt a 2? Középpályásunk van egy rakás, csatár meg alig... Fabre nem gyengébb mint Xavi és Ini :lol: :lol: Fabre mit tud felmutatni az Arsenallal? Semmit. Na és Xavi meg Ini a Barcával? Ugye hogy más...
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
marquez2
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2007.12.07. 11:09:54
Tartózkodási hely: celldömölk

2011.06.15. 19:48:54

Én azért még nem nyugodtam meg teljesen, mert kinézem a vezetőségből, hogy bepróbálkozik még ezek után is, de azért bíztatóan alakúl a dolog. Talán marad ott ahol van és mind így járunk a legjobban
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.06.15. 19:42:19

Csak példaképpen: http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/le ... al-2081849
Bár gondolom a vezetőséget nem fogja érdekelni ez az interjú, ugyanúgy hajtanak majd érte.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2011.06.15. 19:39:00

Ha ennyire boldog ahol van és megemlékszik a liga kupával, azzal is talán 4-5 évente, akkor maradjon csak. Jó csapatuk van, mennyire vertük idén őket el? Jó.. persze.. menekülnek a játékosok már onnan. Majd jövőre effektus csak pár évig működik.. Maradjon ahol van, remélem ezzel a mai dumájával pedig lezárja a vezetőség az egész fabregas ügyet, kész szappanopera. Ott van Thiago, reméljük megoldja majd ha meg kell, benne bízhatunk, talán ő örül ennek az egésznek a legjobban. No meg ott van Keita és Sergio, tele kreativitással.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.15. 19:37:02

Mondjuk fogalmam sincs, wenger mivel zsarolhatja Fabregast ( homo videói lehetnek róla esetleg? ), de a lényeg: ez az ember nem akar idejönni. Én szívesen láttam volna nálunk, de ha így áll hozzá, el kell fogadni. Van egy Thiagonk, akit meg kell becsülnünk, reméljük jövő tavasszal már komolyan be lehet dobni a mély vízbe.
Előre továbbra is Sanchez lenne a megoldás szerintem, emelhetnénk pár millát az ajánlaton, megérné.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.06.15. 19:24:19

Na Fabre szerencsére kilőve, Sáncheznél a pénz nagy úr, maradt Rossi :D
Őt megvenni, Jeffrent és/vagy Bojant eladni. Thiago Silva túl nagy pénz a padra.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.15. 19:22:42

Most olvastam Fabre nyilatkozatát.
Szerintem mostantól nem kell foglalkozni vele. Ott van jól ahol van, ha neki jó ott akkor maradjon ott.
Más prioritást kell keresni. A legfontosabb egy csatár, még akkor is ha Bojan marad.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.06.15. 19:12:18

MichaaBee írta:
samy85 írta:Fabre nem gyengébb mint Ini v Xavi...
Pedig fényévek vannak köztük...

szerk.: nyilván ez kicsit túlzás, de Ini és Xavi sokkal előrébb tartanak perpill.
Egyáltalán nem túlzás, hál'Istennek nem robbantunk bankot miatta.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.06.15. 19:09:05

EZZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAZ NEM JÖN FABREGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAASSSSSSSSSSS!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D

Party vaaan! :D

Háhááááá győzött a józan ész! Maradjon csak ott ahol van, mi így is a világ legjobb csapata maradunk, ő meg aztán csinál Londonban, amit akar. Mikor visszavonul majd a focitól, kevesen fognak rá emlékezni, de meg is érdemli! Képességei alapján jó játékos, de 15 éves kora óta csak rosszul dönt. Bár ez az utóbbi személyes döntése engem jó kedvvel tölt el. :):):)
Kép
Kép
Kép
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2011.06.15. 19:08:43

samy85 írta:Ugye fabregas nem kell ide de rosii nagyon is... pedig ég és föld a különbség még ha nem is egy posztn játszanak.. és ezt minden mai fejleménytől függetlenül kérdem hogy van ez??? fabre nem gyengébb mint ini v Xavi.... Rossi se gyengébb mint villa... max mindkét esetben(játékosnál) egy kicsit gyengébbek mint az alapembereink. de Fabre felesleges rossi nem? nem értem... most függetlenül a Cesc nyilatkozattól...
a madrid azt az irgalmatlan sok gólt az erős középpályájának vagy a gyenge támadósorának köszönheti?

az egyenletes teljesítményt a kiváló középpálya éri el, a győzelmeket a támadósor

középpályán van 5-6 egész szezonban egyenletesen jól teljesítő játékosunk, támadókból van 1 aki egész évben kiváló és van 3-4 totál ingadozó teljesítményt nyújtó
add össze, vond ki
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára FCB_gábor 2011.06.15. 19:09:48-kor.
Kép
Bojan Krkic
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2007.05.26. 21:27:37
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2011.06.15. 19:07:30

Már bocsánat mindenkitől de ez egy agyhalál ami megy.Ha annyira jönni akarna Fabregas akkor részéről nem merültek volna ki az erőlködések és nem nyilatkozna ilyen finoman szólva "feltartott kezes" interjút,a vezetőség meg nem lehet ilyen birka hogy ennyit könyörög,ennyire nem kéne megalázkodni.Most megint elment 2 tini reménységünk (elvitte az Arsenal) Jon Miguel Toral Harpert és Hector Bellerint, és benyújtotta az "lólábat" Gerard Deulofeut iránt is. Gondolom ismerősek a nevek,és persze hogy 17 évesen befolyásolható egy fiatal focista,hiszen mi a garancia arra nekik hogy a világ legjobb csapatában kap egy profi szerződést vagy 1-2 évvel korábban kap egy profi szerződést oda ahol a fiatalokat tartják a szem elött....
FC Barcelona!
ABIDAL!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.06.15. 18:56:05

samy85 írta:Fabre nem gyengébb mint Ini v Xavi...
Pedig fényévek vannak köztük...

szerk.: nyilván ez kicsit túlzás, de Ini és Xavi sokkal előrébb tartanak perpill.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.15. 18:49:08

Én Rossinak nem örülnék, mint sokan leírták semmi pluszt nem jelentene. Meg másik kérdés, h ő alapból csatár és kitenni a szélre nem biztos, h olyan jó húzás. Sancheznek örültem volna, de ő távolodok, Cescel meg úgy vagyok nem kell, de ha 35 alatt eltud jönni, akkor az sem zavar, ha itt van. Támadóposztra egy 3. alternatívát kéne hozni, olyasmifélét, mint talán Sanchez ezt úgy értem, gyosr és jól ill. hatékonyan cselez.
De az sem zavarna, ha Rooney jönne, különösebben nem szeretem, de ha itt játszana akkor szeretném :D
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.15. 18:33:52

noname írta:Fabreagas szokásához híven kinyalt egyszerre 2 s....t. Gratulálok!
Rá nem kell költeni, megmarad a pénz, ergó Rossiért meg kell adni azt a 30 millát.
Ugye fabregas nem kell ide de rosii nagyon is... pedig ég és föld a különbség még ha nem is egy posztn játszanak.. és ezt minden mai fejleménytől függetlenül kérdem hogy van ez??? fabre nem gyengébb mint ini v Xavi.... Rossi se gyengébb mint villa... max mindkét esetben(játékosnál) egy kicsit gyengébbek mint az alapembereink. de Fabre felesleges rossi nem? nem értem... most függetlenül a Cesc nyilatkozattól...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.06.15. 18:14:02

ozsimiki írta:Laci! Első évben megvolt a komolyságom az ügyhöz, 2.évben is még, 3.ban meg tudja kivel játsszon? Mondom az alapelv sem tetszik,h egy vagyont fizessünk ki érte, miközben mi neveltük ki, ehhez még rátesz a smallpussy viselkedésével,és nyilatkozataival, azért Wenger apó ennyire csak nem félelmetes abban az öltözőben...
Évek óta csak annyit tudunk, amennyit az újságok közvetítenek az olvasók felé. Szerintem ez kevés ahhoz, hogy ennyire könnyen mondjunk ítéletet bárki felett. Ráadásul úgy vélem, a sorok mögött kell olvasni az igazi válaszához. Ha meg sokat fizetünk érte az azért lesz, mert Rosell kifizeti, a sokat, amit kérnek érte. :)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.06.15. 18:08:07

barca99 írta:
ozsimiki írta:Pedomaci Wenger, de Fabreban is van vmi milf hajlam ezek szerint. Nehezen szakad el Wenger bácsikától...
Ennél azért lehet, hogy több komolyság kellene. :D Minden Barca-drukker személyes sértésnek veszi, amiért Fabregas nem indít nyilatkozatháborút (megjegyzem úgy, hogy Fabregas bármelyik csapat középpályájára beférne, egyedül nálunk lenne csupán kényelmi megoldás).

Ha jön, jön, ha nem, nem. Nem létszükség. Akkor mire fel ez a hatalmas sértettség mindenkinél? Kb. mint az oviban: "jó, maradjál, de ne is nyerjél semmit".
Laci! Első évben megvolt a komolyságom az ügyhöz, 2.évben is még, 3.ban meg tudja kivel játsszon? Mondom az alapelv sem tetszik,h egy vagyont fizessünk ki érte, miközben mi neveltük ki, ehhez még rátesz a smallpussy viselkedésével,és nyilatkozataival, azért Wenger apó ennyire csak nem félelmetes abban az öltözőben...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Válasz küldése