Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.06.20. 14:15:55

Egyre jobban kezd a hócipőm tele lenni az idei átigazolási sagainkkal. Érdeklődés, ajánlat, közel a megállapodás, kicsit távolodtak az álláspontok, nagyon messze, kizárható az átigazolás, ismét előnyben, holnap aláírhat.... Ezt a Pozzo gyereket is jól állba kéne verni, vagy nem tudom most ez megint mi... :evil:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.20. 13:47:37

Skeraj írta:Hali! Most nézegettem a facebook-ot és azt látom thiago hivatalos adatlapján nagy betűkkel hogy:

Thiago Alcantara:

Welcome in Barcelona Alexis Sánchez (http://www.facebook.com/ThiiagoAlcantara)
Ez már jelent valamit!
Igen, azt, hogy reklámozza Sanchez-nek a 4. oldalát facebookon. :D Rengeteg ilyen van és lesz is, ezeket szurkolók csinálják.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.20. 13:45:42

Skeraj írta:Hali! Most nézegettem a facebook-ot és azt látom thiago hivatalos adatlapján nagy betűkkel hogy:

Thiago Alcantara:

Welcome in Barcelona Alexis Sánchez (http://www.facebook.com/ThiiagoAlcantara)
Ez már jelent valamit!
Azt, hogy valami barom nagyon unatkozik.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Skeraj
Jugador del Barça
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2009.03.02. 20:32:41
Tartózkodási hely: Bonnyapuszta

2011.06.20. 13:43:18

Hali! Most nézegettem a facebook-ot és azt látom thiago hivatalos adatlapján nagy betűkkel hogy:

Thiago Alcantara:

Welcome in Barcelona Alexis Sánchez (http://www.facebook.com/ThiiagoAlcantara)
Ez már jelent valamit!
Kép

"Ahhoz hogy alkoss hogy ne keljen szenvedned
Úgy feküdj le, hogy legyen miért felkelned" by Anomim Mc
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2011.06.20. 13:23:37

albicelesteX írta:Thiago-ról mit cikkeznek a spanyol lapok?A Sport-on van róla egy karikatúra az mit jelentene?
A karikatúra az a nyilatkozata, miszerint egyik nap még az álma az volt,h futballban legyen sikeres,nem a Barcában, másnap pedig már helyesbített és azt mondta,h az álma az,h a Barcában legyen sikeres.

A cikkek pedig arról szólnak,h a Real leigazolná Thiagot, jelenleg 10 milliós kivásárlási ár van a szerződésében,de július 1-től ez 30 millióra emelkedik. Ráadásul,ha a Barca leigazolja Fabregast,akkor lehetséges,h Thiago is könnyebben csábítható lenne. Mondjuk én nem sok esélyt látok erre...legalábbis Thiagot tartom annyira,h ha el is menne innen,akkor nem a Realba.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2011.06.20. 13:16:53

Nagyban nőnének a variációs lehetőségeink Sanchezel. Kíváncsi vagyok, hogy a széleken is megállja e a helyét és hogy védekezni is tud e, mert a Barcelonában azt is tudni kell...

(sajnos még nem túl sokszor láttam játszani.)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.06.20. 13:16:16

Na csak hogy megint meglegyen kavarva az a bizonyos dolog :lol:
http://translate.google.hu/translate?js ... ia%3D50205
Udinese elnöke még filózik!
Én titkon még reménykedem benne, hogy az ésszerű racionális döntést hozzuk, s elállunk a chilei leigazolásától, s bombázzuk a sárga tengeralattjárót!
Mindenestere olasz forrás, meglássuk, hogy tényleg mi van akkor Sanchezzel
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.06.20. 12:49:22

Olvasom a főoldalon a hírt, miszerint a chilei válogatott kapitánya csak a hivatalos bejelentés után engedi el Sánchezt. Ez szerintem érthető, korrekt. Csak olvasnám már ezt: Hivatalos: Alexis Sánchez a Barcelona játékosa! [-o<
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.20. 12:47:31

Andris írta:Mert egy értelmes, hiteles, használható szó nincs azon az oldalon. Pont. :)
Bár ha valaki azt mondja, hogy más már, mint mondjuk 2 éve, akkor esetleg később ránézek. De pl szerintem még mindig fiktív árakkal illetnek minden játékost, meg ilyen hasonló mérhetetlenül óriási baromságok.
Andris, ezt értem, de a klubok is előszeretettel használják, főleg a kiáruló részleg... mondjuk lehet magyarázat ez a feltornyozott árakra.. az "olajosok" mellett :D na jó.. nem szoktam linkelni róla csak most kellett érvem alátámasztandó.... :D
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.06.20. 12:46:39

Andris írta:
samy85 írta:Kedves moderátorok fórumozó társaim.. a transfermarkt.de miért tilólistás? nem is híreket közölnek, csupán egy statisztikai oldal, ami érdekes adatokkal szolgál... nem hinném h ebből nagyobb vita kerekedne, mint teszem azt egy engedélyezett oldalról jött híren.. bár szerencsére itt csak értelmes fórumerek vannak max értelmes vita alakulhat ki.. de az meg csak jó nem, a fórum oldsal lényege... bocs az offért csak nem értem a tiltást... de tudomásul veszem... :D
Mert egy értelmes, hiteles, használható szó nincs azon az oldalon. Pont. :)
Bár ha valaki azt mondja, hogy más már, mint mondjuk 2 éve, akkor esetleg később ránézek. De pl szerintem még mindig fiktív árakkal illetnek minden játékost, meg ilyen hasonló mérhetetlenül óriási baromságok.
Igen, pl rádobnak randomba 12 millát Alvésre...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Wesley
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011.04.03. 21:43:33

2011.06.20. 12:34:06

Varom a hivatalos bejelentest Alexisrol, vajon megegyeznek mindenben meg ma a felek? szerintem remek igazolas lesz a szamunkra :wink:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.20. 12:33:49

samy85 írta:Kedves moderátorok fórumozó társaim.. a transfermarkt.de miért tilólistás? nem is híreket közölnek, csupán egy statisztikai oldal, ami érdekes adatokkal szolgál... nem hinném h ebből nagyobb vita kerekedne, mint teszem azt egy engedélyezett oldalról jött híren.. bár szerencsére itt csak értelmes fórumerek vannak max értelmes vita alakulhat ki.. de az meg csak jó nem, a fórum oldsal lényege... bocs az offért csak nem értem a tiltást... de tudomásul veszem... :D
Mert egy értelmes, hiteles, használható szó nincs azon az oldalon. Pont. :)
Bár ha valaki azt mondja, hogy más már, mint mondjuk 2 éve, akkor esetleg később ránézek. De pl szerintem még mindig fiktív árakkal illetnek minden játékost, meg ilyen hasonló mérhetetlenül óriási baromságok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2011.06.20. 12:34:49-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.06.20. 12:30:35

Thiago-ról mit cikkeznek a spanyol lapok?A Sport-on van róla egy karikatúra az mit jelentene?
Kép
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.20. 12:10:32

Kedves moderátorok fórumozó társaim.. a transfermarkt.de miért tilólistás? nem is híreket közölnek, csupán egy statisztikai oldal, ami érdekes adatokkal szolgál... nem hinném h ebből nagyobb vita kerekedne, mint teszem azt egy engedélyezett oldalról jött híren.. bár szerencsére itt csak értelmes fórumerek vannak max értelmes vita alakulhat ki.. de az meg csak jó nem, a fórum oldsal lényege... bocs az offért csak nem értem a tiltást... de tudomásul veszem... :D
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.06.20. 12:03:56

Ilúvatar írta:mivan?! MENNYIT is költöttünk egy játékosért?! :shock:
54 millió DOLLÁR azaz kb úgy 40 millió euro. :wink:
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.06.20. 12:01:29

mivan?! MENNYIT is költöttünk egy játékosért?! :shock:
KépKép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.06.20. 11:56:24

samy85 írta:http://www.transfermarkt.de/de/statisti ... sfers.html
Innen kukáztam... alulról a 9. Alves... érdekes...nem? :D

istenem, sirok mikor meglátom h mennyi pénzt attunk ki ibrahimovicért... 69.5 millió... tudtunk volna venni belole 3 jatekost....
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Dcser
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2010.08.25. 17:19:04
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2011.06.20. 11:50:03

Cser Dániel
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.20. 11:46:24

MichaaBee írta:Még jó hogy Alvést 29-ért vettük... 29+6, tehát 35, de ezt a 41-et nem tudom honnan kukáztad. :)
Valamiért van egyébként egy ilyen tendencia, hogy a drága vételeinket mindig felserófolják. Ibráról is hallottam már, hogy 70-ért vettük meg 50-ért vettük, holott 46+Samu volt, amit anno 66-ra értékeltek ki.
És ez a gyerek is 28+11-ért jönne az előzetes hírek alapján, amiből nem biztos, hogy átmegy majd mind a 39...
http://www.transfermarkt.de/de/statisti ... sfers.html
Innen kukáztam... alulról a 9. Alves... érdekes...nem? :D

barca99, azért a Serie A-ban vannak védők nem? ott is bizonyított már... :D

lluisllach89, a Lehet szó a kulcs.. Jobb lehet... és ha nem lessz? bizonytalan a dolog... remélem igazuk lassz azoknak akik ezt állítják :jobb lessz mint Fabre.. és Fabregast elmondták mindennek mert azt nyilatkozta nem fog nyilvánosan könyörögni h engedjék el... Ám Thiago is nyilatkozott, azt hogy nem feltétlen Barcelona lehet csak a karrierje szempontjából a jó választás, ergo nem zárja ki eligazolásának a lehetőségét... érdekes vele kapcsolatban senki nem reagált negatívan, csak mert Cesc az Arsenalban van ő meg itt, v miért? ezt sem értem...
nem fogunk bankot robbantani érte... ez is egy hülyeség szerintem...a minőségi játékosokat meg kell fizetni,és cesc nem egy kis csapatban rúgja a bőrt... ha értitek... ezen kívül mivoltunk akik 5 db nike labdáért engedtük el, meg apróért.... nem ő akart mindenáron elmenni....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára samy85 2011.06.20. 11:56:12-kor.
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.06.20. 11:46:01

Game90 írta:Remélem azt a +11 milliót csak akkor kapja meg az Udinese, ha Sánchez több gólt lő Messinél... Kb. 6-7 meccsen láttam játszani a chileit (VB + a középszr Serie A), majd meglátjuk, hogy itt mire lesz képes, de én Rossinak jobban örültem volna.

Over the last five PL seasons Cesc Fabregas has created a total of 466 goalscoring chances, more than any other player.

(Ja, mindegy, Thiago már úgyis jobb nála... :roll: )
Ha képességekről beszélünk akkor irónia nélkül is megállja a helyét. Fabregas a PL irányítói közül a legnagyobb, senki nem vitatta el az érdemeit, mellette szól a rutin, megélt sok mindent, és egy ennyire kemény bajnokságban megállta a helyét.

Az egyedüli probléma az, hogy SZERINTEM Thiago jobb lehet nála, képességei alapján mindenképpen, ha érkezne akkor nem mondom hogy elvenné előle a lehetőséget, de csökkentené a játékpercei számát. És erre rátesz egy lapáttal az, hogy saját nevelésért bankot robbantanánk.

De szerintem itt mindenki akarja hogy normális keretek között visszatérjen Cesc Katalóniába.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.20. 11:28:38

nem értem mit kell ennyit foglalkozni az árral...alves anno 30 milla volt. egy jobbhátvéd...ki emlékszik még erre? senki. sanchez kb 3 hónap alatt fogja visszahozni az árát mezeladásból stb...és ezt a klubvezetés részéről is nevetségesnek tartom, amikor ilyen 5milliókon vitatkoznak a másikkal hetekig hónapokig klasszis játékosok ügyében...ennyi pénz azon a szinten nullával ér fel kb, akármennyire is [auto_cenzúra] helyzetbe van a klub. ez persze nem azt jelenti, hogy a city vagy bárki már irreális ajánlatával fel kell venni a versenyt, de ezt a szöszmötölést meg méricskélést aprópénzzel sose értettem
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.06.20. 11:20:04

Gondolom techikailag és erőnlétben fejlett, gyors stb.. De akkor sem ér 30 millió feletti összeget.. Bár Dzsudzsákot is 14 miskáért adták el Gera pedig a kutyának se kell 4 millióért pedig több mindent tett le az asztalra ráadásul.. mind1..

Az a véleményem, hogy csak akkor tudnak venni egy 35 milliós Sánchezt és egy 40 milliós Fabregast, ha valakit eladnak. Milito, Jeffren, Bojan szerintem összesen kb 20 milliót ér. Más meg nem kéne eladni max Maxwellt de őt sem tudnánk vételáron felül eladni.

Bár engem nem érdekel a pénzügyi gondjai a Barcának max ha kényszerből el kell adni egy sztárt.. Szóval felőlem 100 milliót is költhetnek 2 játékosra csak ne legyen gond belőle :lol:
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.06.20. 11:18:52

Remélem azt a +11 milliót csak akkor kapja meg az Udinese, ha Sánchez több gólt lő Messinél... Kb. 6-7 meccsen láttam játszani a chileit (VB + a középszr Serie A), majd meglátjuk, hogy itt mire lesz képes, de én Rossinak jobban örültem volna.

Over the last five PL seasons Cesc Fabregas has created a total of 466 goalscoring chances, more than any other player.

(Ja, mindegy, Thiago már úgyis jobb nála... :roll: )
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.06.20. 11:14:11

Cumbee írta:Én is szkeptikus voltam vele szemben, mert még sosem láttam játszani, a youtube meg olyan, hogy csak arról nincs fent valami sztárösszefoglaló, aki nem focizik. Viszont tegnap a 32. perctől elkezdtem nézni a Chile-Észtország meccset és 10 perc alatt meggyőzött a srác. Szerintem, ha beilleszkedik, az egyik kedvencem lett. Középcsatár poszton játszott, szal néha kicsit eltűnt a védők között.(a társai nem találták meg) Az első 3 percben amikor néztem labdához sem ért, utána viszont adott egy olyan egyérintős kiugratást, amit Xavi-tól is nagyon ritkán látsz csak, volt egy beadása, amit ami olyan jól sikerült, hogy a társának csak az üres kaput kellett volna eltalálnia, de kapufa lett. Ezen kívül volt 2-3 nagyon szép passz tőle, meg pár védő lelkét megnyomorította.:D És mindezt még az első félidőben, 10 perc alatt!!!
A második félidőt nem írom le ilyen részletesen, a gólja egy középre centerezett labdából született, itt a védője mögül indult, de kb 5 méteren leelőzte és bevetődve belőtte. Szal a lényeg: NEKEM eladta magát.:D
Azért valljuk be, a 75. helyen álló Észtország ellen elég sokan tudnának brillírozni. :D Főleg úgy, hogy a tegnapi meccs legtapasztaltabb játékosai az azerbajdzsáni első osztályban edződnek. Majd a Copán bizonyíthat.
Válasz küldése