Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.20. 21:04:49

legyen a végszó: ÁMEN [-o<
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2011.06.20. 21:03:59

Tdavid írta:Sztem Sánchez nyugodtan maradhat az edzőtáborba....nem lesz ebből keddi repülőút.:D
Nagyon úgy néz ki.
Egyébként legújabb név a kalapban, mint ár csökkentő "tényező", Jeffren. Az apja ma találkozott a vezetőséggel, amelyen 3 opció került terítékre: Udinese, Róma és Villarreal.
Forrás: Sport.es.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.20. 21:00:45

samy85 írta:Bobberto, természetesen nem csak ezért, hisz a Montenegrói azért tud bánni a labdával.... :D az ok hogy a kicsiket vesszük előnybe, de egyszer egyszer belehet próbálkozni....egy kicsit magasabbal... na Zlatan nem jó húzás volt.... egyébként én is Sanchez párti vok:D viszont milyen jó lenne ha nem húznák m,ár a dolgot... egyébként a Mirko dolog egy 5-let volt csak.. de szerintem nem halott.... :D
Majd meglátjuk :) holnap és holnapután döntő nap lesz a Sanchez ügyben, szóval nem kell sokat aludni hozzá, hogy végre megtudjuk mi lesz.
Ahogy többen is leírták már, én is nagyon unom ezt a huzavonát :? Szerintem kiderült, hogy én is Sanchez párti vagyok, szóval :arrow: [-o<
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.20. 20:47:18

Bobberto, természetesen nem csak ezért, hisz a Montenegrói azért tud bánni a labdával.... :D az ok hogy a kicsiket vesszük előnybe, de egyszer egyszer belehet próbálkozni....egy kicsit magasabbal... na Zlatan nem jó húzás volt.... egyébként én is Sanchez párti vok:D viszont milyen jó lenne ha nem húznák m,ár a dolgot... egyébként a Mirko dolog egy 5-let volt csak.. de szerintem nem halott.... :D
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2011.06.20. 20:26:43

Sztem Sánchez nyugodtan maradhat az edzőtáborba....nem lesz ebből keddi repülőút.:D
Kép
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.20. 19:22:27

samy85 írta:
Bobberto írta:Konkrétan annyi, hogy ide nem illene. Kb 170 centi felett nem is igazán állunk sorba csatáért. Rossi és Sanchez sem égi meszelő és kijelenthetem nem, hogy ez nem véletlen. Az már más tészta, hogy 1 darab cikk még a legalaptalanabb pletyka sem volt róla. Lehet itt dobálózni nevekkel, hogy én Lukaku-t szeretném meg miegymást csak fölöslegesnek érzem. Elnézést kérek, ha evvel megbántottalak.
Valóban nem láttam sok Seria A-s meccset mivel nincs digisportom, viszont örülj neki, hogy neked megadatik :) Annyit még elárulom rengeteg játékos van akinek tetszik a stílusa és a média közelében sincs, szóval ez nálam nem kizáró ok, de nem véletlen nem merült fel még a neve. Tisztelem nincs vele probléma, de nem ide való, szvsz.
Nem bántottál meg :D nem vok sértődős fajta... de szerintem nem kizáró ok hogy nem magasabb... azt különben nem is írtam h volt hír v pletyka... az egész értelmi lényege annyi volt h inkább így mint a Chilei-ért 50 misi... szerintem a pozíciós játéka lehetővé tenné az itteni játékát(függetlenül a magasságától)... egyébként nincs digim havernál nézzük az Olasz meccseket.. márha.... szal a lényege nem biztos h nem lenne jó... persze legalább akkora az esélye annak h nem válna be, mint h igen... ki tudja.. de sok gólt kapunk fejjel v rögzített szituból, sőt szinte csak abból. ezért meglehetne próbálni.... :D üdv.
Ezért kellene? :D Felőlem jöhetne magasabb, nem átkoznám ki (nem mintha jelentősége lenne), csak hát a vezetőség is kicsi, fordulékony, "törpékben" bíznak, akik mint duracell nyuszi urulógia osztály látogatása után, úgy kergetnék és tennék-vennék a bőrt.

Félreértés ne essék, nem vagyok szerelmes Sanchez-ben, szóval 50 misi környékét sem fizetném ki érte... de azt a 28+11 (csűrni csavarni lehet) milliót még ki lehetne fizetni. Pep kezei alatt biztosra veszem a fejlődését.

A pletykát arra értem, hogy szóba sem hozták a Barcával. :)
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.06.20. 19:07:57

Feary írta:Figyeljétek meg, befürdünk ezzel a gyerekkel. Én azt sem tudtam, hogy létezik mielőtt szóba hozták velünk. Affelay-nál nem jobb. Sajnos a Barca szokott pénzkidobósat játszani, még nem nőttük ki. Pedig új elnök...
Pep újabb remek igazolása. Komolyan mondom, amilyen jó MOTIVÁLÓ Pep, annyira [auto_cenzúra] igazolásai vannak. Évek óta ez megy.
Ilyen kijelentésekkel elég hiteltelen a véleményed.
Avatar
Feary
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2004.11.14. 19:01:05
Tartózkodási hely: Gyor

2011.06.20. 18:59:01

Figyeljétek meg, befürdünk ezzel a gyerekkel. Én azt sem tudtam, hogy létezik mielőtt szóba hozták velünk. Affelay-nál nem jobb. Sajnos a Barca szokott pénzkidobósat játszani, még nem nőttük ki. Pedig új elnök...
Pep újabb remek igazolása. Komolyan mondom, amilyen jó MOTIVÁLÓ Pep, annyira [auto_cenzúra] igazolásai vannak. Évek óta ez megy.
Forca Barca!!!!
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.06.20. 18:55:48

pityi13 írta:Majd ha ver pár gólt nekik(feltéve ha hozzánk igazol) nem lesz ekkora arcuk.
Mármint Sánchez az Udinének?

Udinese - Barca: félidő 0-3 --->Sánchez mesterhármas (---->Pozzo gondolja magába:Rugdossad csak a gólokat, kell az a prémium)
:lol:
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.20. 18:54:14

Bobberto írta:Konkrétan annyi, hogy ide nem illene. Kb 170 centi felett nem is igazán állunk sorba csatáért. Rossi és Sanchez sem égi meszelő és kijelenthetem nem, hogy ez nem véletlen. Az már más tészta, hogy 1 darab cikk még a legalaptalanabb pletyka sem volt róla. Lehet itt dobálózni nevekkel, hogy én Lukaku-t szeretném meg miegymást csak fölöslegesnek érzem. Elnézést kérek, ha evvel megbántottalak.
Valóban nem láttam sok Seria A-s meccset mivel nincs digisportom, viszont örülj neki, hogy neked megadatik :) Annyit még elárulom rengeteg játékos van akinek tetszik a stílusa és a média közelében sincs, szóval ez nálam nem kizáró ok, de nem véletlen nem merült fel még a neve. Tisztelem nincs vele probléma, de nem ide való, szvsz.
Nem bántottál meg :D nem vok sértődős fajta... de szerintem nem kizáró ok hogy nem magasabb... azt különben nem is írtam h volt hír v pletyka... az egész értelmi lényege annyi volt h inkább így mint a Chilei-ért 50 misi... szerintem a pozíciós játéka lehetővé tenné az itteni játékát(függetlenül a magasságától)... egyébként nincs digim havernál nézzük az Olasz meccseket.. márha.... szal a lényege nem biztos h nem lenne jó... persze legalább akkora az esélye annak h nem válna be, mint h igen... ki tudja.. de sok gólt kapunk fejjel v rögzített szituból, sőt szinte csak abból. ezért meglehetne próbálni.... :D üdv.
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
pityi13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2011.01.06. 20:04:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.20. 18:52:33

Majd ha ver pár gólt nekik(feltéve ha hozzánk igazol) nem lesz ekkora arcuk.
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.20. 18:46:51

samy85 írta:Bobberto, apám nem tudom mi bajod lenne Mirko-val, de ebből azt hiszem észrevehető h nem sok serie a-t nézel, legalábbis Roma meccset... elárulom hogy bőven tud annyit mint a 30 milliós Rossi... mert a Roma más rendszerben játszik nem kell leócsárolni őket... különben ezt bírom ha valaki nincs annyit a médiában, akkor az [auto_cenzúra] játékos....meg bla...bla...bla...pffff
Konkrétan annyi, hogy ide nem illene. Kb 170 centi felett nem is igazán állunk sorba csatáért. Rossi és Sanchez sem égi meszelő és kijelenthetem nem, hogy ez nem véletlen. Az már más tészta, hogy 1 darab cikk még a legalaptalanabb pletyka sem volt róla. Lehet itt dobálózni nevekkel, hogy én Lukaku-t szeretném meg miegymást csak fölöslegesnek érzem. Elnézést kérek, ha evvel megbántottalak.
Valóban nem láttam sok Seria A-s meccset mivel nincs digisportom, viszont örülj neki, hogy neked megadatik :) Annyit még elárulom rengeteg játékos van akinek tetszik a stílusa és a média közelében sincs, szóval ez nálam nem kizáró ok, de nem véletlen nem merült fel még a neve. Tisztelem nincs vele probléma, de nem ide való, szvsz.
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.06.20. 18:46:45

pityi13 írta:Az nso fórumon már egyből zrikáltak minket vele,hogy milyen jól bele fog illeni a játék struktúránkba.Mindenki tudja hogy hogy értették.
Olvastam ....(sajnos :( )
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
pityi13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2011.01.06. 20:04:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.20. 18:45:09

Az nso fórumon már egyből zrikáltak minket vele,hogy milyen jól bele fog illeni a játék struktúránkba.Mindenki tudja hogy hogy értették.
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.06.20. 18:40:08

pityi13 írta:Ez nem volt bünti az biztos,de műesés se volt a lába akadt el a talajban.
Nem a Sánchezét fújta be hanem a másik srácét :D Amúgy szerintem nem műesés volt, csak simán elcsúszott.Ha fetrengett volna akkor azt mondom, hogy az, de így ...
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
pityi13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2011.01.06. 20:04:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.20. 18:37:49

Ez nem volt bünti az biztos,de műesés se volt a lába akadt el a talajban.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.06.20. 18:33:51

Ha már múltkor úgyis szóba került Sanchéz kapcsán a _sztereotípia_. :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=cYL8yuGgPho
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.20. 18:32:46

Bobberto, apám nem tudom mi bajod lenne Mirko-val, de ebből azt hiszem észrevehető h nem sok serie a-t nézel, legalábbis Roma meccset... elárulom hogy bőven tud annyit mint a 30 milliós Rossi... mert a Roma más rendszerben játszik nem kell leócsárolni őket... különben ezt bírom ha valaki nincs annyit a médiában, akkor az [auto_cenzúra] játékos....meg bla...bla...bla...pffff
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.06.20. 18:30:25

Ezzel a 50essel szerintem, 40-45re akarják feltornászni az árat, aztán eladják, szerintem ennyit még megér. 45 fölé már ne menjünk....
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.20. 18:28:37

samy85 írta:ahogy írtam minél többet kivenni a zsebünkből.... de nem-nem.. 50 millióért? áááá.. Ha Bojan elmegy a Roma csapatához, adunk 10-14 milliót Vucinicért, és bőven marad pénz egyéb játékosra... én ezt lépném meg ha kudarcba fulladna a Pozzo miatt a transzfer... ugyanis Mirko ára 26 millión mozog.... bár 30 körüli, de elég jó kis spíler.... tökéletesen megfelelne a "citrompótló" feladatkörre, és jöhet egyéb játékos egyéb posztra.... na... csak egy vélemény volt... :D
Uram atyám :? ugye most ez nem komoly? Vucinic? Meg ilyen-olyan nevekkel dobálóztok, hogy eldobom a agyam. Sánchez jönni fog, csak még itt hülyéskednek... Nem gondolják szerintem ők sem komolyan ezt az 50 millát. 1 sokkal gazdagabb csapat sem fizetné ki ezt Sanchezért nem, hogy a Barca... Meg fogunk alkudni, már az alap pénzösszeg is oké a + prémium ha kell és még C verzióban Soriano is szívesen menne (amiért hatalmas respect neki, tényleg igazi Barca szív lakozik benne).
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.20. 18:28:33

P.U.Y.O.L. írta:Én nem bánnám, ha minőségi ember érkezne a csatársorba. Nem csak azért, mert így könnyebb lenne pihentetni az MVP-t, de motivációs megoldásnak is beférne, hogy ne legyen több hónapos gólcsend mondjuk Villa részéről. (Akinek az első szezonjával egyébként összességében teljesen meg vagyok elégedve...)
ezért akarjuk hozni Sanchezt, de ilyen udinesei hozzáállással??? a minőségi embereknek ára van..de nem ekkora.... ebből a pénzből Torrest megvehetnénk.... aki eb, vb győztes...nem kell nem azért mondtam... csak a különbség éreztetése....
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
pityi13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2011.01.06. 20:04:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.20. 18:27:58

Én is sajnos,nem lehet valami hiteles ember,nem is értem miért ő az elnök.Azt tudom hogy sok pénze van ,és most még többet szeretne.Lehet hogy el is fogja érni amit akar de nem a mi pénzünkből.
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.06.20. 18:25:30

P.U.Y.O.L. írta:Én nem bánnám, ha minőségi ember érkezne a csatársorba. Nem csak azért, mert így könnyebb lenne pihentetni az MVP-t, de motivációs megoldásnak is beférne, hogy ne legyen több hónapos gólcsend mondjuk Villa részéről. (Akinek az első szezonjával egyébként összességében teljesen meg vagyok elégedve...)
Pár napja emlegették itt Pablo Hernándezt, ebben az esetben én is őt preferálnám.
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2011.06.20. 18:21:35

Én nem bánnám, ha minőségi ember érkezne a csatársorba. Nem csak azért, mert így könnyebb lenne pihentetni az MVP-t, de motivációs megoldásnak is beférne, hogy ne legyen több hónapos gólcsend mondjuk Villa részéről. (Akinek az első szezonjával egyébként összességében teljesen meg vagyok elégedve...)
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.06.20. 18:20:44

pityi13 írta:Tervben van egy új stadion építése náluk,lehet hogy arra kell a pénz.De jobban tenné ha esetleg van lánya hogy kiállítaná a sarokra és abból költekezne. :) :) :)
Ebből a PedoPozzoból bármit kinézek :twisted:
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Válasz küldése