Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.06.21. 16:44:48

Bányász írta:
Messithebest írta:Istenem..... Jeffren is minek nehezíti a dolgunkat..... úgy csinál mintha valami alapember lenne itt, akkor még meg is érteném, de így nem tudom mit erősködik..... na mind1, talán augusztus végére csak leigazoljuk Sánchezt....
Talán mert nem rabszolga a srác...

Azért azt nehogy már elvárja tőle bárki is,h csak azért,h a Barcának jó legyen Ő feláldozza magát...ki tudja nincs e máshonnan is ajánlata?
Ezzel is egyetértek, csak ahogy Fernando is leírta, szerintem ez a legjobb alternatíva neki: BL indulás, jó bajnokság, nem rossz csapat.... mi kell még?
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2011.06.21. 16:44:46

milyen lehet a világ legjobb csapatából elmenni (még akkor is, ha elsősorban csere az ember, de legalább fent van az első csapatnál)?
megértem, h nem kapott röhögőgörcsöt attól, h beszervezték a bugiba....
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2011.06.21. 16:44:42

Szerintem meg mindenki gondoljon bele drága Jeffrenünk helyzetébe, és akkor megértitek, hogy miért nem akar elmenni. Meg amúgy is, ki akar elmenni egy ilyen csapatból? Mindenki a saját jövőjét akarja jobbá tenni, és ha távoznia kell, akkor nem olyan klubhoz és játékosokhoz szeretne tartozni, akiket -mittomén, ráütök a hasamra- utál.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.06.21. 16:39:47

Ha igaz a hír én megértem Jeffrent de valahogy mégsem. Szerintem ha nem is akar Udinébe menni az csak dacból lehet, másból nem, ugyanis jelenleg valószínűleg ez a legjobb alternatív csapat ahol játszhat. BL-induló, erős bajnokság, kamatoztathatja a tudását (gyors, technikás, lomha "buta" olasz védők). Nem értem, de megértem.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2011.06.21. 16:35:11

Messithebest írta:Istenem..... Jeffren is minek nehezíti a dolgunkat..... úgy csinál mintha valami alapember lenne itt, akkor még meg is érteném, de így nem tudom mit erősködik..... na mind1, talán augusztus végére csak leigazoljuk Sánchezt....
Talán mert nem rabszolga a srác...

Azért azt nehogy már elvárja tőle bárki is,h csak azért,h a Barcának jó legyen Ő feláldozza magát...ki tudja nincs e máshonnan is ajánlata?
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.21. 16:28:40

d írta:Ez az álltólagos 50 millió euró mindenestül egy kicsit húzós, de nem vészes. Van egy közel tökéletes csapatunk, amihez nagyon nehéz megfelelő embert találni és bármit pampog is Rosell, a zsebünkbe kell nyúlni, bárki is a kiszemelt. Mondják itt többen, hogy ennyiért Rossi is jöhetett volna, de a hírek arról tanuskodtak, hogy az érte ajánlott 30 milliót kiröhögték.
A Villareal elnöke megmondta, hogy 30 millió az ára. Mi 20-at, majd 22-őt ajánlottunk. Na ezt röhögték ki. Sztem teljesen jogosan.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.06.21. 16:25:04

Istenem..... Jeffren is minek nehezíti a dolgunkat..... úgy csinál mintha valami alapember lenne itt, akkor még meg is érteném, de így nem tudom mit erősködik..... na mind1, talán augusztus végére csak leigazoljuk Sánchezt....
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
messibingyo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2010.11.16. 11:56:48

2011.06.21. 16:07:19

messideco írta:Ezt meg honnan veszed?
A fooldalon olvastam a kis hireknel
bingyo
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.06.21. 16:04:51

Ezt meg honnan veszed?
"And my heart will leave you never."
messibingyo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2010.11.16. 11:56:48

2011.06.21. 16:01:59

Na Jeffren nem akar menni Udinesejekhez ugyhogy megint megakad a targyalas mar unom
bingyo
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.06.21. 14:58:40

az udineseben jobbszélen játszott, viszont az észtek ellen a válogatottban mindenhol megfordult. kezdett a jobbszélen, de aztán átment a baloldalra majd felment középre előre. szóval szerintem ez fog a legkevesebb gondot okozni neki.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.21. 14:56:53

Bob_Marley írta:Pro és kontra vélemények vannak, a jelenlegi csapatnál hatékonyabb nincs!Tökéletes 11 emberből álló gépezet!Mindenkinek meg van a saját posztja, Alves érzésem szerint hasznosabb jelenleg, jóval kevesebbet kalandozik el, s még ha a beadásokkal, befejezésekkel vannak gondjai, értékesebb jelenleg!De ez szubjektív, értem amit írni akartok, én amitől félek, hogy a a tökéletes gépezet megbomlik, s a hatékonyságtól is félek!
Ronaldinho megint más tészta, ő az egyéniségével tűnt ki, de nekem szimpatikusabb a jelenlegi csapat!Keveset szoktunk erről beszélni, de a nagy Dream Teamnek is a csapategység volt a legnagyobb fegyvere, 1-2 kiemelkedő játékossal, Laudrup Romario, de ott is a legfőbb erény a csapat volt!
De bízzunk benne, hogy csak pesszimista vagyok, vagy inkább realista :lol:
Mint írtam mást nem lehet kívánni, s reménykedni kell benne, Sanchez leküzdi a cselezésvágyát, s ahogy palesz írta szépen beáll a sorba, s nem lesz baj :wink:
Nem érzem jogosnak a félelmed, egy ekkora klubnál, ahol Messi, Xavi, Iniesta kérik a labdát, nem hinném, hogy inkább elkezd cselezgetni. Az olasz "botlábúak" között persze más...még Ibra is megilletődött itt nálunk, akkor Sanchez? Neki nincsenek nagyképű move-jai...
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.06.21. 14:56:24

Ez az álltólagos 50 millió euró mindenestül egy kicsit húzós, de nem vészes. Van egy közel tökéletes csapatunk, amihez nagyon nehéz megfelelő embert találni és bármit pampog is Rosell, a zsebünkbe kell nyúlni, bárki is a kiszemelt. Mondják itt többen, hogy ennyiért Rossi is jöhetett volna, de a hírek arról tanuskodtak, hogy az érte ajánlott 30 milliót kiröhögték.

Na most, hogy Sanchezt vagy Rossit (vagy mást) tartjuk-e jobbnak vita tárgya lehet, de én úgy látom Sanchez volt az első számú jelölt és ha Guardiolának inkább ő kell, akkor jöjjön csak, ha kicsit drágább is.

Egyébként Jeffrenért szerintem mindenféle híresztelésekkel ellentétben a kutya se fizetett volna 5 milliónál többet, de még azzal is nagyon jóindulatú vagyok. Se ő, se Soriano nem Barca szintűek, sőt gyanítom a Serie A-ban sem fog villogni egyik sem, ha oda kerülnek esetleg és a piaci értékük sem hiszem, hogy magas lenne.

Egyébként is egy ilyen csapatba évente egynél több nagy igazolás nem is kell, úgyhogy kicsit szívja is az ember a fogát a nagyjából 28+10+játékos áron, de nem látok benne nagy kivetni valót.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.06.21. 14:50:49

Bob_Marley írta:Tökéletes 11 emberből álló gépezet!
Jah. Csak egy épkézláb cserénk nincs. Cruyff is megmondta h ez a csapat egyetlen gyenge pontja. Igazából a busq-mascherano, meg az abidal-adriano poszt az ahova van két jó játékosunk. a balszél, meg a vkp.

sem középhátvédre nincs normalis alternativa (fontas komoly meccsre keves, masch. meg abszolut szukseg megoldas), sem alvesnek (sőt neki egyaltalan nincs), sem az ini-xavi parosnak (keitat hagyjuk), messinek, villanak, meg pedronak max afellay, de szerencsetlenben meg abszolut nem bizik pep, alig ad neki lehetoseget.

bar nemsokszor fordult elo idén, de ha ne adj isten hátrányban vagyunk egy komoly tetmeccsen, valljuk be nincs olyan jatekosunk a padon aki megfordithatna a találkozot.
mert bojan, jeffren, afellay, thiago, egyelore arra elég, hogyha 35 ponttal vezetjuk a bajnokságot, lötyögjön egyet az almeira ellen.

belegondolni sem merek mi lett volna idén ha mondjuk messi, xavi, vagy villa kidol egy fél évre.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.06.21. 14:44:02

S.Agüero írta:Egyébként Sánchez milyen lábas?
Szval ha jobb oldalt játszana befelé húzna, vagy inkább kifelé és beadná?
Csak mert ha valaki technikás szélső az akkor az ellentétes oldalt játsszon, hogy tudjon befelé cselezni. :)
:?:
Jobb lábas. De általában a jobb oldalon szokott játszani. De gondolom rá lehetne "szoktatni" a bal oldalra elég könnyen, technikás és "mobilis" játékosról beszélünk...

Erről jut eszembe, picit off, de ide tartozik. Szóval Dinho a PSG-ben szintén jobb oldalon játszott ugye? Akkor még nem néztem focit, szóval csak a videók alapján mondom, de amikor régi videóit látom általában jobbról indult... Ezt csak azért kérdezem, mert ő is megszokta a bal oldalt - bár ő akkor zseni, hogy kb mindenhol klasszis teljesítményt nyújtott volna nálunk...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19579
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.06.21. 14:39:50

Pro és kontra vélemények vannak, a jelenlegi csapatnál hatékonyabb nincs!Tökéletes 11 emberből álló gépezet!Mindenkinek meg van a saját posztja, Alves érzésem szerint hasznosabb jelenleg, jóval kevesebbet kalandozik el, s még ha a beadásokkal, befejezésekkel vannak gondjai, értékesebb jelenleg!De ez szubjektív, értem amit írni akartok, én amitől félek, hogy a a tökéletes gépezet megbomlik, s a hatékonyságtól is félek!
Ronaldinho megint más tészta, ő az egyéniségével tűnt ki, de nekem szimpatikusabb a jelenlegi csapat!Keveset szoktunk erről beszélni, de a nagy Dream Teamnek is a csapategység volt a legnagyobb fegyvere, 1-2 kiemelkedő játékossal, Laudrup Romario, de ott is a legfőbb erény a csapat volt!
De bízzunk benne, hogy csak pesszimista vagyok, vagy inkább realista :lol:
Mint írtam mást nem lehet kívánni, s reménykedni kell benne, Sanchez leküzdi a cselezésvágyát, s ahogy palesz írta szépen beáll a sorba, s nem lesz baj :wink:
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.06.21. 14:32:55

Egyébként Sánchez milyen lábas?
Szval ha jobb oldalt játszana befelé húzna, vagy inkább kifelé és beadná?
Csak mert ha valaki technikás szélső az akkor az ellentétes oldalt játsszon, hogy tudjon befelé cselezni. :)
:?:
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.21. 14:15:30

természetesen egyetértünk, ahogy távol lenne Rossi, P.Hernandez, Tevez, vagy bárki akit igazolnánk.... De az idővel változni fog, és valószínüleg lesznek olyan meccsek, ahol Alex játéka lesz a kulcs, mert jobb taktikailag őt játszatni, mint mondjuk pedrot villát... és fordítva... én merem remélni hogy nem lesz állandó kezdő... úgy értem mindig az a 3 támadó lépjen pályára, amelyik a legnagyobb valószínűséggel tudja áttörni az aktuális ellenfelének védelmét.. tök mindegy kik alkotják ezt a 3-ast, a lényeg hogy hasznos legyen, és ellenállhatatlan... De nem biztos hogy Alexis kioltja alves-t... ha átteszik őt a bal oldalra..., és ha jobboldalon játszik befele cselezve, messi irányába, alves nagyobb területet i kaphat a szélen , mivel 2 olyan játékosunk van a pályán aki techinkailag minimum3 védőt igényel... szal nem biztos ez sem.. ez is a véglet játéka ... itt is az idő dönt... de szerintem Pep, és Villanova megtalálják a "legoptimálisabb beállításokat"... :D:!:
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.06.21. 14:13:34

Bob_Marley írta: Sammy, persze, hogy nem tudhatjuk, de ez minden igazolásunkra elmondható, nemde??Amíg nem játszik nálunk, addig nem tudjuk mire képes!De ha azt mondom előttem van Sanchez, s előttem van Rossi, nem is kérdés kit raknék be azonnal a kezdőbe :wink: Így alakult, biztos meg van a kellő indok, s Pep jó húzást hajt végre!De így elsőre nem ez a racionális döntés, s szakmailag is, olvastam, hogy hú akkor milyen lesz a jobboldal Alvessel, meg Sanchezzel, hát pont hogy, így Alves fog „elfüstölni”, Pedroval nagyon szépen megoldották, s oldják a feladatot, Pedro nem cifrázza túl, Alves mindig segít neki, s írhatnám 2 dudás egy csárdában, jelenleg én nem látom Sanchez helyét a csapatban, de meg lehet szokni a közeget, s a játékrendszert!
Nem lesz egyszerű Alvest, s Sanchezt egy oldalra beépíteni, mindkettőtől el kell venni valamit!De ehhez borzasztó sok idő kell, s ilyen fiatalon nem szabad, hogy elvigye a hév, ha szép letisztult „egyszerű” játékot hoz akár a jobb, akár a baloldalt, hasznos lesz, de egyenlőre nem úgy gondolom, hogy ő a hiányzó puzzle darabunk, s ez az aggasztó :lol: És akkor a pénzt és minden dolgot nem is néztünk, csupán szakmai, s taktikai oldalról közelítettük meg a dolgokat!Sok sikert neki a beilleszkedésben, mást nem lehet neki kívánni, de jelenleg a kezdőtől messze van, azért abban egyet érthetünk!
Az Alveses részhez csak annyit írnék, hogy akkor nyújtotta a legjobb játékot a Barcában, amikor Messivel volt egy oldalon. Most is klasszis teljesítményt nyújt Pedro mellett, de amit Messivel műveltek, az valami eszméletlen volt. Pedig ő elég nagy dudás...

Természetesen értem az aggodalmadat, Sanchez nem 100%, hogy tökéletesen a gépezet darabja lesz - csak 95 :twisted: -, de szerintem megéri vállalni ezt a rizikófaktort, mert ha sikeresen beépül, akkor viszont sokkal többet tud majd adni, mint Rossi tudott volna - szerintem. Attól meg nem tartok, hogy nem fogja tudni játszani az egyérintős játékot, meg hogy nem fut vissza védekezni stb. Az Udineseben és a válogatottban is mindig visszamegy védekezni, talán még jobban is mint pl Villa - természetesen Pedronál nem jobb ebben, de hát ki az jelenleg? -, képes egyérintős passzokra, tud nagy zsugákat adni... Egyszóval minden képessége adott ahhoz, hogy itt tökéletesen játsszon. Guardiolának persze lehet hogy kicsit "újítani" kell, hogy tökéletesen kihasználjuk a képességeit, de nem olyan drasztikusan mint Ibránál kellett volna anno, Sanchez stílusra tökéletesen passzol a Barcába. Emlékezzünk csak egy bizonyos Brazilra, aki megváltotta a világot itt, pedig nem egy Pedro stílusú játékos volt, Gioval verhetetlen baloldalt alkottak, és képes volt úgy is tündökölni, hogy egy hasonló stílusú Messi játszott az oldalán( sajna Messivel együtt csak 2006-ban, mert utána leeresztett, de értitek mire célzok szerintem...) Ezzel nem azt mondom, hogy Sanchez is akkora isten lesz itt, de attól szerintem nem kell tartani, hogy nagyon befürdik - remélem igazam lesz...
maki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2011.02.05. 04:51:08
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.21. 14:08:32

neobarca írta: Itt csak egy hasonló megoldás segítene mint az NBA-ban. Egy sapka. De valljuk be, ezt a fociban lehetetlen bevezetni.
Ha fizetési sapkára gondolsz, mint ami az NBA-ben is van, akkor azzal mi szívhanánk a legtöbbet, mivel mi adjuk ki a legtöbbet fizetésekre. Viszont, ha az átigazolási pénzekkel kapcsolatban gondolsz valami ilyesmire, az nem rossz ötlet, pont ehhez lesz hasonló egy kicsit az UEFA Financial Fair Play koncepciója.

Amúgy meg abban egyetértek,hogy Sáncheznek ez a kb 45 millió reális, figyelembe véve az árakat. Mondjuk ezek kialakulásában nem csak a Real a felelős szerintem, de ez részletkérdés. Arról nem is beszélve, hogy ennek az árnak egy jelentős részét, ha nem az egészet, vissza fogja hozni a mezeladásokból Sánchez. Az már más kérdés, hogy tudja-e majd hozni nálunk is azt a játékot, amire képes és amit elvárnak majd tőle, ebben csak bizakodhatunk.
Apart from a right foot, Rivaldo had everything.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19579
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.06.21. 13:59:31

samy85 írta:Bob! honnan tudod hogy nem lesz-e olyan jó az egyérintős játékban mint mondjuk Villa, Pedro... úgyértem amég nem láttuk, addig nem lehet sem pozitív, sem negatív irányban elmenni ezzel kapcsolatban...szvsz úgis csak az idő dönti el ki jó, ki kevésbé jó igazolás... persze érthető az"aggodalmad" :D
Sammy, persze, hogy nem tudhatjuk, de ez minden igazolásunkra elmondható, nemde??Amíg nem játszik nálunk, addig nem tudjuk mire képes!De ha azt mondom előttem van Sanchez, s előttem van Rossi, nem is kérdés kit raknék be azonnal a kezdőbe :wink: Így alakult, biztos meg van a kellő indok, s Pep jó húzást hajt végre!De így elsőre nem ez a racionális döntés, s szakmailag is, olvastam, hogy hú akkor milyen lesz a jobboldal Alvessel, meg Sanchezzel, hát pont hogy, így Alves fog „elfüstölni”, Pedroval nagyon szépen megoldották, s oldják a feladatot, Pedro nem cifrázza túl, Alves mindig segít neki, s írhatnám 2 dudás egy csárdában, jelenleg én nem látom Sanchez helyét a csapatban, de meg lehet szokni a közeget, s a játékrendszert!
Nem lesz egyszerű Alvest, s Sanchezt egy oldalra beépíteni, mindkettőtől el kell venni valamit!De ehhez borzasztó sok idő kell, s ilyen fiatalon nem szabad, hogy elvigye a hév, ha szép letisztult „egyszerű” játékot hoz akár a jobb, akár a baloldalt, hasznos lesz, de egyenlőre nem úgy gondolom, hogy ő a hiányzó puzzle darabunk, s ez az aggasztó :lol: És akkor a pénzt és minden dolgot nem is néztünk, csupán szakmai, s taktikai oldalról közelítettük meg a dolgokat!Sok sikert neki a beilleszkedésben, mást nem lehet neki kívánni, de jelenleg a kezdőtől messze van, azért abban egyet érthetünk!
Kép
Kép
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.06.21. 13:54:13

ozsimiki írta:...
Ne haragudj Miki, de ezt másként látjuk. :) Szerintem fontos a játékos személyisége, viselkedése a pályán (és nem árt, ha a pályán kívül is). Mint ahogyan pozitívum a robbanékonysága, úgy nekem negatívum, hogy egy tét nélküli meccsen is homorít (mert kár szépíteni, csak az nem látja, aki nem akarja). Össze lehet hasonlítani pl. Messivel, aki _mindig_ tovább akar menni. (Okulásként ott van pl. Krasic, akkor egyszer feldobta magát, utána a szezon hátrelévő részében csak akkor fújt ellene a bíró, ha a védőnél meglátta a kést). Ne ragozzuk túl, de én úgy vélem jó minden akpektusból megismerni egy játékost, nálam ez ide tartozik.

És hogy érdemben is írjak, állítólag (Sport címlap) még Sorianot is lepasszoljuk a Granadának is.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2011.06.21. 13:48:02

Bob! Ne legyen igazad és váltsa be a hozzá fűzött reményeket! Szerintem Pep van akkora edző, hogy megtanítsa neki az egyérintős játékot. :lol:
Az meg, hogy biciklizik e vagy sarkazik szerintem csak plusz. Azért valljuk be Messi is szeret cselezni... Csak neki nem annyira látványos de annál hasznosabb a stílusa. Főleg az alacsony súlypontja miatt.

Más: Lássátok be ez az ár sajnos a mai viszonylatban reális. És tudjátok mióta van ez? Egyedüli felelős a REKLÁM MARGIT :!:
Amióta megvették Cicafiút irgalmatlan összegért azóta mindenki vérszemet kapott és mindenki feljebb nyomta az árakat.
Ami gazdaságilag érthető. Ha vannak csapatok akik megadják a magas összeget is hát miért ne.
Így összegezve sajnos bele kell törődni, hogy egyik csapat sem fog fillérekért megválni legjobbjaitól. És ezért reális sajnos a 40milla Fabregasért is. Kaka sem ért 60at, mégis megadták érte...

Nem jó irányba terelődnek a dolgok de ismeritek a mondást: Amíg lószar van, veréb is lesz... :cry:

Itt csak egy hasonló megoldás segítene mint az NBA-ban. Egy sapka. De valljuk be, ezt a fociban lehetetlen bevezetni.

Az adósságokkal meg ne kell foglalkozni :!: Szinte nincs olyan klub amely nem lóg a bankoknak. És természetesen a legnagyobbak vannak a legjobban eladósodva.

Így véleményem szerint nem kell bánkódni, hogy drága vagy nem drága Sánchez. Jön amennyiért jön, de tegyen le valamit az asztalra :!:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.06.21. 13:47:54

Firefox írta:http://barcanoticias.blog.hu/2011/06/21 ... id_luizzal

Nah, még egy emberke a láthatáron ....
Szerintem tuti, hogy nem fog jönni, a Chelsea nem hülye, hogy fél év után megváljon tőle, amikor Terryvel jó párost alkotnak. Főleg, hogy 30 millióért vették, ennél olcsóbban nem adnák el.

Sáncheznek pedig valami nagyon nagy játékot kell itt bemutatnia. Ez a 40-45 millió nagyon durva ár lenne érte, Rossi csak 15-tel lenne olcsóbb. De hát mire képes a hype... :roll:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.21. 13:47:31

Bob! honnan tudod hogy nem lesz-e olyan jó az egyérintős játékban mint mondjuk Villa, Pedro... úgyértem amég nem láttuk, addig nem lehet sem pozitív, sem negatív irányban elmenni ezzel kapcsolatban...szvsz úgis csak az idő dönti el ki jó, ki kevésbé jó igazolás... persze érthető az"aggodalmad" :D
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Válasz küldése