Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.06.21. 22:08:32

Meg kell szokni ezt gyerekek, hogy minden nyáron ez lesz, amíg ilyen népszerű klub a Barcelona. Észben kell tartani, hogy mik a tények és mik a találgatások és akkor máris nem izgatja annyira az embert.

Amúgy a srác már harmadik napja száll fel arra a gépre, de csak megérkezik egyszer.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.21. 22:07:48

Lionel85 írta:
Fecooo írta:nagyon nem szeretem a dél-amerikai szappanoperákat... ez a mostani sem segít megkedvelni... mostantól nem érdekel az ügy, amíg nem lesz hivatalos... :evil:
Nyugi, már a repülőn ül és útban van Barcelona fele. :wink: Ennyire nem gyors az a repülő. :D Szerintem holnap, de legkésőbb holnapután már okosabbak leszünk. :roll:
vagy mégsem ül repülőn:?: a frissitett hírekben az van, h ugyan rendelkeuik repjegyel, de maradt a Chilei válogatott edzőtáborában...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.06.21. 22:05:26

Fecooo írta:nagyon nem szeretem a dél-amerikai szappanoperákat... ez a mostani sem segít megkedvelni... mostantól nem érdekel az ügy, amíg nem lesz hivatalos... :evil:
Nyugi, már a repülőn ül és útban van Barcelona fele. :wink: Ennyire nem gyors az a repülő. :D Szerintem holnap, de legkésőbb holnapután már okosabbak leszünk. :roll:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.06.21. 22:01:58

nagyon nem szeretem a dél-amerikai szappanoperákat... ez a mostani sem segít megkedvelni... mostantól nem érdekel az ügy, amíg nem lesz hivatalos... :evil:

Jeffrént meg megértem... elmegy a válogatotthoz, miközben eldöntik a háta mögött, h beleveszik egy üzletbe... nem etikus, mégha sajnos ez is a profi futball...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.06.21. 22:05:49-kor.
NETSKY047
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010.08.26. 11:14:37

2011.06.21. 21:51:27

Kezd ez a Sanchez-Rossi dolog hasonlítani a tavalyelőtti Ibra-Villa ügyhöz(tudom, hogy Sanchez egyáltalán nem Ibra típus, de azért elgondolkodtató.)... ha megnézitek van egykét összefüggés.. akkor se voltunk képesek kifizeti pár millióval többet Villáért(jelen esetben Rossiért), de Ibráért fizettünk egy irreális összeget. Most pedig ott tartunk, hogy Sanchez majdnem annyiért jön, mint Villa jött tavaly... :|
Namindegy :D. Pénzügyileg elég nagy baklövés lesz, ha Sanchez jön, de nem fogok bosszankodni, mert ő egy egy nagyszerű játékos, de Rossit jobban szeretem ... :D
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2011.06.21. 21:51:19

És azt se felejtsük el, h Mascherano milyen teljesítményt nyújtott tavasszal, elég ha csak Bendtner gólját megakadályozó mentésre gondolok.Anélkül nincs BL-győzelem..
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.06.21. 21:43:37

MichaaBee írta:Na, ezt már szeretem! Ennek az Alexis gyereknek van vér a pucájában, ő elutazik Barcelonába, hogy ide tudjon igazolni és megmondja, hogy ő mit akar, nem nyalja a s.ggét a jelenlegi csapatának. Pedig még csak nem is katalán... :roll:

Én őt is és Rossit is nagyon bírom, akármelyikük érkezik örülni fogok. Tökéletesen illik ide szerintem mindkettő, annyi különbséggel, hogy Sánchez több váratlant tud húzni, de ez tükröződik is az árán.

Azt meg el kell fogadni, hogy manapság már ilyen árak vannak. Több pénz ömlik be a sportba, hozzák az arabok az olajpénzt, felverik az árakat, többen fogják követni a focit keleten, több tv-s bevétel lesz, nőnek az árak. Ez sajnos így van, tetszik, nem tetszik, mostmár nem azt a világot éljük, mint néhány éve, hogy ennyibe meg ennyibe kerülnek a játékosok. Mostmár megemelkedtek az árak és ezt sajnos el kell fogadni.
Aztán meg lehet, hogy el se kezdődik a bajnokság. :D Sajnos a többi csapatnál nincs pénz, így a játékosok sztrájkot terveznek. Alexis Sánchez szimpatikus csávó, akárcsak Mascherano tavaly. Ahogy írtad, nem kellett egyiknek se benyalni, mindkettő akart idejönni és tettek is érte. S lám, Mascherano spanyol bajnok lett és Bajnokok Ligája-győztes. Míg Fabregas? Ki is az a Fabregas? Jaaa az a 40 milliós ipse? Hát inkább akkor Sánchez!
Kép
Kép
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.06.21. 21:40:26

MichaaBee írta:Nekünk nulla közünk van kb. a klubhoz, mi csak szurkolók vagyunk, még csak nem is sociók, nem a mi pénzünkből igazolnak, úgyhogy nem a mi dolgunk verni a nyálunkat a magas árak miatt.
Na ja, de azon verhetjük a nyálunkat, hogy Ibráért kifizettünk 50 milkát+Eto'o, és ennek folyományaképp most nem tudunk ugyanennyit letenni Pozzonak, és azon áll vagy bukik az egész, hogy Jeffren mennyire sértődik meg.

Na akkor meg főleg verhetjük a nyálunkat, ha a ManCity leteszi ugyanazt az 50et :roll:

arról ne is beszéljünk, hogy Csiga+Keirrison+Hleb vételárát rég letehettük volna Wenger asztalára, és nem arról beszélnénk, hogy Cesc-nek van-e mersze felvállalni nyilvánosan, hogy ide akar jönni

Anyagilag nem fáj nekem sem, csak sportszakmailag
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5723
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.06.21. 21:33:49

Na, ezt már szeretem! Ennek az Alexis gyereknek van vér a pucájában, ő elutazik Barcelonába, hogy ide tudjon igazolni és megmondja, hogy ő mit akar, nem nyalja a s.ggét a jelenlegi csapatának. Pedig még csak nem is katalán... :roll:

Én őt is és Rossit is nagyon bírom, akármelyikük érkezik örülni fogok. Tökéletesen illik ide szerintem mindkettő, annyi különbséggel, hogy Sánchez több váratlant tud húzni, de ez tükröződik is az árán.

Azt meg el kell fogadni, hogy manapság már ilyen árak vannak. Több pénz ömlik be a sportba, hozzák az arabok az olajpénzt, felverik az árakat, többen fogják követni a focit keleten, több tv-s bevétel lesz, nőnek az árak. Ez sajnos így van, tetszik, nem tetszik, mostmár nem azt a világot éljük, mint néhány éve, hogy ennyibe meg ennyibe kerülnek a játékosok. Mostmár megemelkedtek az árak és ezt sajnos el kell fogadni.

Ami meg a másik, hogy Ibrahimovic áránál is min volt a hangsúly?: nem a mi pénztárcánk... Bár akkor nem osztottam teljesen ezt a nézetet, azért van benne valami. Nekünk nulla közünk van kb. a klubhoz, mi csak szurkolók vagyunk, még csak nem is sociók, nem a mi pénzünkből igazolnak, úgyhogy nem a mi dolgunk verni a nyálunkat a magas árak miatt. Ez van, nekem se tetszik, de ez a tipikus megszoksz vagy megszöksz helyzet.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.06.21. 21:26:07

Ha ezek a hírek igazak, akkor az azt jelenti, hogy Guardiola ennyivel jobban preferálja Sanchezt Rossihoz képest. És akkor még bele se merek gondolni, hogy kik lehetnek a listán a C,D verziók. Bár könnyen lehet a harmadik név már Fabregas lenne a listán, franc tudja mi jár Pep fejében.

Persze ha Guardiola eddigi kívánságlistáját nézzük, akkor van okunk az aggodalomra, de én bízom benne, hogy Zubiékkal karöltve, most már több éves rutinnal a hátuk mögött már nem csinálnak akkora baromságot.

Mindenesetre ez a 28+10 még nem tűnik vészesnek, bár nem is kevés. Jeffren meg holt teher a csapaton.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.21. 21:20:16

29,5 milliós ajánlatot tettünk, amiből 22 milliót fizettünk volna ki egyből, és a többi függvény lett volna... ezért nem mentek bele... azthiszem a sport.es volt a forrás... de nem biztos... :D
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.06.21. 21:16:07

samy85 írta:
Barcaman1993 írta:A Villareal elnöke megmondta, hogy 30 millió az ára. Mi 20-at, majd 22-őt ajánlottunk. Na ezt röhögték ki. Sztem teljesen jogosan.
Ajánlottunk 29,5-t is az sem volt elég nekik....
Ha 30 milliót kért Roig, mi meg fél millióval kevesebbet ajánlottunk neki, akkor nem hiszem, hogy annyiba maradtak volna a tárgyalások. Fél millió euró bárhogy áthidalható, az nem összeg egy ekkora bizniszben. Sokkal nagyobb volt a differencia, amelyet egyik csapat sem kíván közelebb vinni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.21. 20:38:55

samy85 írta:
Barcaman1993 írta:A Villareal elnöke megmondta, hogy 30 millió az ára. Mi 20-at, majd 22-őt ajánlottunk. Na ezt röhögték ki. Sztem teljesen jogosan.
Ajánlottunk 29,5-t is az sem volt elég nekik....
Én egy ilyen hírre sem emlékszem. Arról volt szó, hogy 29,5 millió körül lehet vinni. De ha 30 milliót kérnek az még mindig nem olyan nagy pénz egy 28+10+Jeffren ajánlathoz képest.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
luffancs
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2008.05.30. 11:38:49

2011.06.21. 20:15:50

ab1daL írta:
Mikaos írta:Sport.es (friss hír):
Sanchez nemsokára elhagyja a chilei edzőtábort és holnap délelőtt megérkezik Barcelonába.

szerk.:
ez azt jelentené, hogy (Jeffren ide-vagy-oda) megvan az egyezség.
Jó lenne, legalább már vége lenne ennek az egész huzavonának. [-o< :roll:
Szerintem is.
Visca el Barçelona! Visca Catalunya
Messi: THE BEST PLAYER!!!
VAMOS ARGENTINA
VIVA ESPANA
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.21. 20:05:45

Rendben van, hogy meg lehet érteni Jeffrent, de idén megint ketten lesznek előtte a sorban, ráadásul nem is Bojan, hanem Alexis/Rossi. Ha tovább marad kis túlzással a karrierjét baszarinthatja el, mivel játékpercek nélkül egyetlen nagyobb csapat sem fogja elvinni.

Az pedig, hogy nem akarja elhagyni a szeretett csapatát stb., szerintem nem indok számára. Ha egyszer itt nincs jövője, akkor maradhat edzegetni meg 200 percet játszani egy szezonban.
Forca Barca!!!!
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.21. 20:01:24

Mikaos írta:Sport.es (friss hír):
Sanchez nemsokára elhagyja a chilei edzőtábort és holnap délelőtt megérkezik Barcelonába.

szerk.:
ez azt jelentené, hogy (Jeffren ide-vagy-oda) megvan az egyezség.
Én már semmit sem veszek biztosra, az a biztos. :) De már tényleg nagyon örülnék neki.
Kíváncsi leszek több okból is. Most Jeffrent meggyőzték vagy azt mondták neki, hogy fiam most tudunk belőled utoljára pénzt csinálni, szóval további sok sikert.

Tovább mennyire tudjuk kicsavarni a pénztárcánkból, hogy még 1 játékosvétel legyen (ha esz egyáltalán).
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3472
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.06.21. 19:56:28

Mikaos írta:Sport.es (friss hír):
Sanchez nemsokára elhagyja a chilei edzőtábort és holnap délelőtt megérkezik Barcelonába.

szerk.:
ez azt jelentené, hogy (Jeffren ide-vagy-oda) megvan az egyezség.
Jó lenne, legalább már vége lenne ennek az egész huzavonának. [-o< :roll:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.21. 19:54:30

Barcaman1993 írta:A Villareal elnöke megmondta, hogy 30 millió az ára. Mi 20-at, majd 22-őt ajánlottunk. Na ezt röhögték ki. Sztem teljesen jogosan.
Ajánlottunk 29,5-t is az sem volt elég nekik....
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2011.06.21. 19:52:27

Sport.es (friss hír):
Sanchez nemsokára elhagyja a chilei edzőtábort és holnap délelőtt megérkezik Barcelonába.

szerk.:
ez azt jelentené, hogy (Jeffren ide-vagy-oda) megvan az egyezség.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.06.21. 19:43:53

Azért azt is nehezen tudom elképzelni, hogy Jeffrennek szóltak volna utoljára... Biztos, hogy nem ma tudta meg és nem beszéltek vele. Egyébiránt biztos, hogy el kell adni, ha tetszik neki, ha nem, mert jövőre lejár a szerződése és szerintem a Barca szeretne belőle azért még profitálni. (bár a tapasztalat és a múlt nem ezt súgja).
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.06.21. 19:32:30

Szerintem azok az apróságok amit mondott Pozzo az az lett volna, h megkérdezzük, h amúgy Jeffren pajti, te akarsz-e menni Udinésébe, mert ha igen akkor jönne a helyedre Sánchez?! :lol:
Ez is milyen már? Hamarabb is megkérdezhették volna tőle, erre már AS a repcsin van azt megtudja, h nem jön a barcába mert jeffren bekavart. :lol:
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2011.06.21. 17:34:16

én azt nem értem hogy mi abban a logika hogy Sánchez nem drága 28+11 ért de 30 ért drága Rossi?! :shock: :shock:
Akkora minőségbeli különbség nincs köztük(nem mintha lenne szerintem) hogy sokkal többet kéne fizetni Sánchezért. Nekem különben mindegy hogy ki jön csak jöjjön valaki! Ha Sánchez akkor még Copa América előtt, ha meg nem pengessék ki a 30at Rossiért és csókolom! 40ért nem kell Fabregas, max védőt vennék , de ha nem akkor Fontás.
Ennyi amit mondani tudok az átigazolásokról..
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.06.21. 17:17:21

Nem tudni, hogy mi nem felelt meg Jeffrennek, az se biztos, hogy valóban rajta akadt-e meg a tárgyalás (legalábbis ezek az "állítólag" dolgok nekem nem meggyőzőek). De erőszakoskodni nem lehet, ha nem akar odamenni, akkor nem megy és kész.
Bojan Krkic
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2007.05.26. 21:27:37
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2011.06.21. 17:12:38

ennyi pénzt nem ér meg.....és pont
FC Barcelona!
ABIDAL!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.06.21. 17:09:51

Teljesen megértem Jeffrent. Senki sem akarna ebből a csapatból elmenni, még akkor sem ha csak a kupában játszik. Bojan 3 évet vegetált el így,mire oda értünk, hogy valószínúleg távozik.
Az is igaz,hogy miért kéne neki beáldoznia magát,azért, hogy szerezzen a csapat egy csatárt? Akkor pengessék ki Jeffren árát, őt meg adják el máshova, és meg van oldva.
Az Udinese meg egyáltalán nem az a hatalmas lehetőség.

Szóval én nem értem miért Jeffren itt a fekete bárány .
Válasz küldése