Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Imperial
Jugador del Barça
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009.06.27. 03:10:32

2011.06.22. 13:27:10

Ez az átigazolási politika, amit mi folytatunk ez most már lassan a vicc-kategória. Én Sanchez leigazolásának egyébként sem sok értelmét látom, én a védelmünket látom gyengébbnek egyelőre, inkább azt kellene erősíteni, egyáltalán nem úgy érzem, hogy Sanchez hiányposztra érkezhetne.
Ráadásul erősen túlárazva vennénk meg, közben meg fillérekért engedjük el a saját neveléseinket. Ennyi pénzből inkább el kellene hozni Neymart, aki egyébként számomra egyáltalán nem szimpatikus, de több értelme volna, érte inkább lenyelném ezt az összeget...
Sokkal hasznosabb lenne/lett volna még az is, ha ezzel az összeggel beszálltunk volna Coentraoért, az ő posztját sokkal hasznosabbnak találnám számunkra...
Lehet hogy jó edző Guardiola, de ha jövőre úgyis elmegy, akkor ne csak az ő kedve szerint vásárolgassunk ész nélkül...
Avatar
pityi13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2011.01.06. 20:04:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.22. 13:23:58

Alberto10 írta:http://translate.googleusercontent.com/ ... b74LV4CIvQ

Röviden: Zubi engedélyt kért a Spanyol Szövetségtől, hogy Dániában (ugyanis itt rendezték meg az U-21-es EB-t) beszélhessen Jeffrennel, és valószínűleg pénteken utazik, hogy ezt megtegye, ugyanis ma az U-21-esek elődöntőt játszanak Fehéroroszországgal.
A cikk azt is leírja, hogy az Udinese addig vár, amíg Jeffrentől válasz nem érkezik, mert van egy megállapodás a klubok között miszerint vagy Jeffren kerül be az üzletbe, vagy 4 milliót még ki kell perkálnia a Barcának, tehát a 28 millió 32-re nőne abban az esetben, ha Jeffren nemet mondana az olaszoknak. Továbbá a Barca megállapdptt az Udinesevel, hogy az olasz klub az elkövetkező években részt vesz egy Gamper Kupán.

Így tehát úgy néz ki péntekig még minimum eltart a szappan opera :wink:
Megint ez a kavarás,vége lehetne már végre.
Avatar
Kluivertinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2005.06.06. 23:54:00
Tartózkodási hely: Szeged

2011.06.22. 13:19:08

Kövezzetek meg, de én örülök annak, hogy végre elmegy Bojan. Persze, lehet őt kedvelni, jó srác, szimpatikus, csak egyszerűen teljesen impotens, ami a góllövést illeti. Sokáig első számú csere volt, megkapta a lehetőséget, nem mondhatjátok, hogy nem, de nagyon ritkán tudott vele élni. Most legalább lesz hely egy normális támadó részére. Egyébként szerintem Olaszország a létező legrosszabb döntés volt, amit hozhatott, az ottani védők 2 meccs alatt be fogják darálni.
Kép
Kép
Patje forever!!Visca el Barca!!!
"Mi lehetne bölcsebb tanács annál, mint amit magadnak is adnál?"
"A szex jó, de a póker tovább tart." - Alfred Alvarez
Avatar
Alberto10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 711
Csatlakozott: 2008.03.18. 15:32:51

2011.06.22. 13:17:58

http://translate.googleusercontent.com/ ... b74LV4CIvQ

Röviden: Zubi engedélyt kért a Spanyol Szövetségtől, hogy Dániában (ugyanis itt rendezték meg az U-21-es EB-t) beszélhessen Jeffrennel, és valószínűleg pénteken utazik, hogy ezt megtegye, ugyanis ma az U-21-esek elődöntőt játszanak Fehéroroszországgal.
A cikk azt is leírja, hogy az Udinese addig vár, amíg Jeffrentől válasz nem érkezik, mert van egy megállapodás a klubok között miszerint vagy Jeffren kerül be az üzletbe, vagy 4 milliót még ki kell perkálnia a Barcának, tehát a 28 millió 32-re nőne abban az esetben, ha Jeffren nemet mondana az olaszoknak. Továbbá a Barca megállapdptt az Udinesevel, hogy az olasz klub az elkövetkező években részt vesz egy Gamper Kupán.

Így tehát úgy néz ki péntekig még minimum eltart a szappan opera :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Alberto10 2011.06.22. 13:20:49-kor.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.22. 13:09:46

LM10 írta: Kis off: Ki lesz a 9-es a Barcába? Pedro? :D
1-2 évig senki, majd Bojan hazatér Rómából és ismét magára ölti a 9-es mezt, és le sem veszi többet! Ezalatt pedig a teljesítménye is megfelel a 9-es meznek! De jó lenne! :roll:

A témánál maradva: Mostmár tényleg jó lenne lezárni még a Copa America előtt az Alexis ügyet. De továbbra sem mindenáron!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.22. 13:06:32

LM10 írta:...Ki lesz a 9-es a Barcába? Pedro? :D
Victor Valdes, Vagy Pinto :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2011.06.22. 13:05:35

LM10 írta:
Ez szerint 28 millát fizetnénk 1. körben, jövőre pedig csak 5 millát opciókkal. Meg ugye Jeffrent is szeretnénk belevonni. Összejöhetne már a biznisz. :roll:

Kis off: Ki lesz a 9-es a Barcába? Pedro? :D
Ennyiért bőven megérné, remélem most már hamarosan tényleg lezárul a transzfer.

OFF: Szerintem Sánchez lesz a 9-es, már ha sikerül megszereznünk. :)
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.06.22. 13:04:09

hölör írta:Na itt jön az a rész, ami nem biztos, hogy ide tartozik, de talán mégis, mert az alapvető átigazolási politikát érinti. Az persze mindenkinek más, hogy hol látja az egyensúlyt a sikeresség és a klub jelmondata között. Számomra és még sokaknak a sikeresség mellett legalább olyan fontos a jelmondat, ami alatt persze sokan sokfélét értünk. Egy biztos én nem azért kezdtem ennek a csapatnak szurkolni, mert címeket nyert, hanem azért, mert olyan szellemiséget képviselt, ahol a csapat - család is egyben. Biztos fura ezt olvasni, de számomra továbbra is fontosabb lenne az utóbbi, mint a folyamatos címek (persze nem dőlök a kardomba azok miatt sem). A kérdés az, hogy hol az az egyensúly, ahol a gyerekkora óta itt játszó és könnyen lehet, hogy a játékpercek hiánya miatt nem megfelelő ütemben fejlődő srácokat elpasszoljuk fillérekért és veszünk egy AS-t annyi pénzért, amennyiért. Én emiatt nem vagyok oda ezekért az igazolásokért, különösen ilyen áron nem.
Nem tudom egy gazdaságilag nehéz évben (fizetések húzódása pl) melyikük tartana ki jobban a klub mellett. De ez már tényleg off.
A kérdés, hogy miként tekintünk Jeffrenre. Én benne nem a megrekedt fejlődésű tehetséget látom, hanem egy olyan játékost, aki tehetségéhez és fizikumához képest (gondolok itt a sérülékenységére) ennyire hivatott a világ legjobbjánál. Ha megnézzük a la masiát, akkor az elmúlt években nagyon-nagyon kevés komoly tehetségű támadót adott a csapatnak, még az Atleticben sincsenek a csatársorban saját nevelésű tehetségek.

Jeffrenben ennyi volt, nem hiszem, hogy a játékpercek hiánya miatt nem vált be. Most magasan van a léc és a klub jelszavának betartása mellett van egy kötelezettség az eredményesség felé is. Preferálnék egy saját nevelést egy új igazolással szemben, ha csak valamivel gyengébb képességű lenne, mert a többlet a klubszemléletében benne van. De nem tudok egy harmatos Jeffrent preferálni egy nagy ütős támadó igazolással szemben, még ha jobban is kedvelem a venezuelait.
Nem hiszem, hogy szemen köpte volna magát a klub azzal, hogy egy gyenge képességű, tulajdonképpen "haszontalan" saját nevelés helyett igazol egy tehetséges és már most jobb képességű játékost.
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2011.06.22. 13:03:14

Bojant nagyon-nagyon sajnálom,nem ezt érdemelte volna,na de mindegy,majd visszajön,és megmutatja,mit tud. Én még mindig hiszek benne.
Alex jöhetne már,mondjuk az ára borsos,de mivel nem az én zsebemből van,felőlem... Jeffrent nem sajnálom,sosem szerettem.

Kicsit off,de az azért ne semmi,hogy az utolsó három kilencesünk mind elment egy évre rá (Samu,Ibra,Bojan)... Követelem hogy a következő 9-es Keita legyen! :twisted:
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.06.22. 12:58:18

samy85 írta:http://www.goal.com/en/news/12/spain/20 ... it-in-well
EGY KIS VÉLEMÉNY AZ uDINESE EDZŐJÉTŐL(sorry a cl miatt.. lusta vok törölni) :D
Ez szerint 28 millát fizetnénk 1. körben, jövőre pedig csak 5 millát opciókkal. Meg ugye Jeffrent is szeretnénk belevonni. Összejöhetne már a biznisz. :roll:

Kis off: Ki lesz a 9-es a Barcába? Pedro? :D
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.22. 12:54:19

http://www.goal.com/en/news/12/spain/20 ... it-in-well
EGY KIS VÉLEMÉNY AZ uDINESE EDZŐJÉTŐL(sorry a cl miatt.. lusta vok törölni) :D
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
hölör
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:42:45
Tartózkodási hely: Váchartyán

2011.06.22. 12:44:45

d írta:Én kedvelem Jeffrent, sokat dolgozott azért, hogy a világ legjobb csapatában lehessen, igazi culénak tűnik, de ez még önmagában nem elég.
Na itt jön az a rész, ami nem biztos, hogy ide tartozik, de talán mégis, mert az alapvető átigazolási politikát érinti. Az persze mindenkinek más, hogy hol látja az egyensúlyt a sikeresség és a klub jelmondata között. Számomra és még sokaknak a sikeresség mellett legalább olyan fontos a jelmondat, ami alatt persze sokan sokfélét értünk. Egy biztos én nem azért kezdtem ennek a csapatnak szurkolni, mert címeket nyert, hanem azért, mert olyan szellemiséget képviselt, ahol a csapat - család is egyben. Biztos fura ezt olvasni, de számomra továbbra is fontosabb lenne az utóbbi, mint a folyamatos címek (persze nem dőlök a kardomba azok miatt sem). A kérdés az, hogy hol az az egyensúly, ahol a gyerekkora óta itt játszó és könnyen lehet, hogy a játékpercek hiánya miatt nem megfelelő ütemben fejlődő srácokat elpasszoljuk fillérekért és veszünk egy AS-t annyi pénzért, amennyiért. Én emiatt nem vagyok oda ezekért az igazolásokért, különösen ilyen áron nem.
Nem tudom egy gazdaságilag nehéz évben (fizetések húzódása pl) melyikük tartana ki jobban a klub mellett. De ez már tényleg off.
A meneküléssel az a baj, hogy az éned mindig veled marad.
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.06.22. 12:23:05

Na ehhez mit szóltok?Már megint kezdi a Manci
http://www.sport.es/es/noticias/barca/2 ... 1355.shtml
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2011.06.22. 12:18:27

Maxwellben sem vagyok biztos, h marad.Ha megy akkor 5 milláért őt is el lehetne passzolni.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.22. 12:04:13

Tocy írta:Véleményem szerint bele fog menni Jeffren, mert annak sincs értelme, hogy ül a lelátón nálunk, és még ki is szúr a csapattal. Na de, a 45 milliós kasszánkból akkor most 28 milliót költünk Sanchezre, ebből 10 visszajön Bojanért, tehát marad 27+Ibrából idén asszem 8 milliót kapunk, ez 35. Plusz Cáceres nemtom mennyi. Ez már Cesc ára lehet kb, ha Wenger beadja a derekát...
Zlatanból jövő 8, ill. a Martínból jövő 3 megy a törlesztésekhez... ezt már elmondta a gazdasági alelnök... most nem tudni a kölcsönben lévő játékosokkal mi a helyzet... + Militó
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.22. 11:57:54

Véleményem szerint bele fog menni Jeffren, mert annak sincs értelme, hogy ül a lelátón nálunk, és még ki is szúr a csapattal. Na de, a 45 milliós kasszánkból akkor most 28 milliót költünk Sanchezre, ebből 10 visszajön Bojanért, tehát marad 27+Ibrából idén asszem 8 milliót kapunk, ez 35. Plusz Cáceres nemtom mennyi. Ez már Cesc ára lehet kb, ha Wenger beadja a derekát...
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.06.22. 11:38:00

Nincs semmi kivetni való a Jeffren ügyben. Minden évben rengeteg fiatal gyerektől válik meg az utánpótlás összes korosztálya, a Barca B és olykor az A csapata is. Szomorú, én is örülnék ha minden posztot meg tudnánk oldani saját nevelésből, de Jeffren nem Barca szint, ezt be kell látni.

Az pedig kellemetlen balszerencse, hogy az U21 VB miatt nem tudnak vele közvetlen tárgyalni, de ezért van ügynöke a srácnak és lássuk be több tízmilliós transzfer alakulását nem gátolhatja ilyesmi, ha közben a többi felek meg tudnak állapodni, mert kapkodni kell magunkat, ha előnyös üzletet akarunk kötni még szeptember előtt. Szó nincs arról, hogy a beleszólása nélkül döntenének a sorsáról: ha nem tetszik neki az Udinese ajánlata, akkor legfeljebb nem írja alá, a klub pedig keres alternatívát.

Én kedvelem Jeffrent, sokat dolgozott azért, hogy a világ legjobb csapatában lehessen, igazi culénak tűnik, de ez még önmagában nem elég.
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2011.06.22. 11:28:28

Kissé OFF lesz, de szeretném leírni:

Jeffrennel egyáltalán nem bánunk helytelenül. A triplázós évben már - úgy, mint Pedro - számtalanszor a nagyokkal edzett, majd 2009-2010-es szezontól már az első keret hivatalos tagja volt. Akinek két év nem elég a bizonyításra, ott azért vélhetően nincs meg a potenciál. Ráadásul nagyon sérülékeny, ami még akkor is probléma lenne, ha egy jobb játékosról lenne szó.

Tény, nem lehet üdítő, hogy élete klubját el kell hagynia, de hogy mindezt jogtalanul csinálja vele a klub, én ezt nem érzem így. Egyszerűen nem bizonyított, még úgy sem, hogy esetleg csereként, kiegészítő emberként számoljon vele Pep.
.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.22. 11:18:41

Messithebest írta:... de ha nem tud semmi pluszt csinálni akkor ez van.
így igaz... és szerintem ezzel ő is tisztában volt/van... nem ő az első, és nem is az utolsó ebben a szituációban...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.06.22. 11:11:40

pityi13 írta:Persze ez csak az én véleményem. :wink: :wink: :wink:
Szerkesztés gombot használd már, mert hamar repülni fogsz a dupla hszek miatt.


Amúgy pedig Bojan szerintem vissza fog mindenképp jönni, feltéve ha jó teljesítményt nyújt. Jeffren pedig sajnos nem tudta beváltani a hozzá fűzött ígéreteket, én megértem hogy rossz neki, de ha nem tud semmi pluszt csinálni akkor ez van.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.22. 10:52:15

Bojant én is sajnálom, de Jeffrenben semmi plusz nincs, amikor játszott se csinált mást, mint futott előre és kész. Néha egy-egy csel, ami inkább rossz volt mint jó, és semmi extra. Az tuti, hogy rossz neki...de számíthatott rá, hogy azért a végtelenségig nem lehet ezt csinálni. Az más kérdés, hogy nekem sem szimpatikus ez a dolog egyáltalán, főleg az nem, hogy úgy tűnik, nem szóltak neki előre...Bojan még nem nyilatkozott, az tuti, hogy ő is szrul érzi magát...ezeket én nagyon sajnálom. Azt viszont el kell ismerni, hogy Jeffrennek nincs jövője ennél a csapatnál, és neki is jobb, ha játszik, minthogy minden 3. meccsen ülhet le a cserepadra, és minden 5.-en játszik.
Avatar
pityi13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2011.01.06. 20:04:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.22. 10:51:12

Persze ez csak az én véleményem. :wink: :wink: :wink:
Avatar
pityi13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2011.01.06. 20:04:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.22. 10:49:17

Arra azért nincs semmi biztosíték hogy a Chilei nagy durranás lesz,igaz hogy Bojan se játszott tudásához mérten ,de legalább ő a mi kutyánk kölyke.
Avatar
pityi13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2011.01.06. 20:04:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.22. 10:47:13

Ha nincs elég pénzünk igazolásokra akkor nem kell erőlködni szerintem.Így csak elpazaroljuk az értékeinket.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2011.06.22. 10:46:37

pityi13 írta:A két hírből szerintem csak Bojant lehet biztosra venni.Azért tényleg szemét dolog így bánni vele.Tényleg ennyire szükségünk van erre a Chilei gyerekre?
Igen, tényleg ennyire szükségünk volt egy minőségi csere/kezdő támadóra, aki a nagyobb meccseken is hozzá tud tenni a csapat játékához, és hozza azt a teljesítményt, amit tehetsége alapján el várnak tőle. Szólj, ha Bojanra ráismertél a fenti jellemzés alapján... :roll:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Válasz küldése