Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.06.22. 18:01:04

Imperial írta:Sanchezt én elég "noname"-nek tartom ilyen összeget, "ekkora" névért nem kellene kidobni ennyi pénzt. Persze majd akik a focis játékok megszállotjai majd jól megmondják, hogy nekik 2014-ben már 100 milliós értéke volt, meg hogy ők már 2005-ben felfedezték ezt a csillagot, de nekem egyszerű halandónak egy szerintem gyenge bajnokság középcsapatéban szereplő, fiatal és tapasztalatlan játékosáért a mostanában repkedő összegek felét is soknak tartom.

Guardiola meg egy párszor lenyilatkozta, hogy új kihívás kell neki, 1 évre hosszabbított, és nem ez lenne az első általa megálmodott sokszoros áron elhozott játékosunk. Majd 1 év múlva visszaadjuk 15 millióért, vagy megy egy évre kölcsön a Milanba...
Nulla tájékozottsággal ne nagyon írj ilyen baromságokat legközelebb szerintem. Focis játékok megszállottjai... :lol: jah. Az csak az lehet, aki szereti a játékát és 2-nél több Udinese meccset nézett, jah várj, a VB-n is csak töltelék ember volt Chilénél... igen. huszonéves korai elején az oalsz bajnokság egyik legjobbja.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.22. 17:50:00

Messithebest írta:
Barcaman1993 írta:A SPORT szerint a City újabb ajánlatot tesz az Udinese elé. Remélem Pozzo pénzéhes lesz (ahogy eddig) és, akkor még van esély arra, hogy Rossi jöjjön.
De miért?? Szerintem Rossival rosszabbul járnánk, mint Sánchezzel. Ez csak az én véleményem.
Én se értem...sírnak a 28+10+jeffren miatt, amit adnánk a világ jelenlegi egyik legnagyobb tehetségéért, aki folyamatosan fejlődik, kijelentette, hogy ide akar jönni, minden mást elutasít, tökéletesen illik a játékunkba, és taktikailag is fegyelmezett. De persze Rossit, aki semmi, nulla pluszt adna, egy sablonos játékos, és 30 alatt nem adják oda. Most akkor? Emberek...akik 30ért akarják Rossit, de ezt a 28+10+jeffrent sokallják Sanchezért...azok nem tudom mit néznek :) Én sem ismertem Sanchez játékát, de azóta szedtem le pár Udinese-meccset, és bátran állíthatom: ő a tökéletes játékos nekünk. Rossi pedig egy középszerű csatár, akiért rohadt módon irreális árat kérnek. Vicc. Akik szidják, azok nem ismerik Sanchezt...
Avatar
zsulter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2005.12.24. 14:50:02

2011.06.22. 17:40:03

Megmondom őszintén, én 40-45 milliónál nem ebben a Sanchez gyerekben gondolkodnék, hanem sokkal inkább Agueroban....
Szerintem ennyiért simán mozdítható lenne, + egyértelműen ki is jelentette, hogy menni akar, valamint cserealapként Jeffren is szivesebben menne egy atleticoba, mit egy udinesebe....és nem utolsó sorban az atletico sem járna rosszul vele...(gondolom én).
Persze ez csak fikció, valamiért Sanchezt preferálja a szakmai stáb, még ennyiért is.....hát ha meg tudják szerezni, nekem mindegy áldásom rá...
Csak remélem, hogy van ez a Sanchez gyerek legalább olyan jó (nem nézek olasz focit, fogalmam sincs hogy játszik...engem ezek a youtube-os videók egyáltalán nem győztek meg, mindenhol ugyanazt az egy cselét mutogatják 5x + amikor jó volt, akkor rengeteg terület volt előtte, na ez a barcában nem lesz meg...)
Kép
Los Equipos de Leyenda: (Ramallets, Olivella, Gracia, Segarra, Tejada, Gensana, Kocsis, Kubala, Czibor, Suarez, Eu. Martínez. El entrenador era: Helenio Herrera)
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.22. 17:01:57

Hunter91 írta:AS sokkal többet tesz azért hogy a Barcába kerüljön mint Fabregas. Kiáll a vágyai mellett. Ha nem hozzánk jön akkor a City-be sem fog menni tucatjátékosnak- ez biztos.

Most már annak szorítok hogy Fabre ne érkezzen,mert Thiago ha megkapja a lehetőséget sokkal többre hivatott. remélem ezt Pep is látja.
Hát azért ezt nem igazán mondanám. Thiago nagyon gyors, nagyon technikás és nagyon lát a pályán, de azért Fabregast sem kell "lebecsülni". EB és VB győztes, BL döntős. Persze itt több kupát nyerhetne, de azért azt mondani, hogy többre hivatott egy kicsit még túlzásnak érzem.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.06.22. 14:49:15

visca el barca írta:
miért, mit v kit kellen tisztelniuk? hagyjátok már ezt a dumát...

pénz beszél, kutya ugat. kőkemény gazdasági alapakon nyugszik a mai futball.
Megspóroltál nekem jó pár karaktert, teljesen egyet értek! :lol:
És hogy hol lenne neki hely, hát nálunk sincsen neki több előre predesztinált játéklehetőség!
Örök körforgás az egész, mert egy udinei meg mondhatja, hogy van egy jó játékosunk, s persze elviszi a Barca, mert több pénze van….Én úgy gondolom, úgyis idefogjuk hozni, kérdés továbbra is az ár/érték kombó….

szerk: pityi testvér, direkt nem használsz szerkesztés gombot????Illetve a piramisokat is próbáljuk már kontrolálni, kicsit kaotikus a fórum, ráadásul valamiért most szét is van húzva ez a topik :twisted: Kérlek pityi használj szerkesztés gombot, s ne csinálj dupla, tripla hsz-ket

1 hétig tuti nem fog.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 914
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2011.06.22. 14:48:40

AS sokkal többet tesz azért hogy a Barcába kerüljön mint Fabregas. Kiáll a vágyai mellett. Ha nem hozzánk jön akkor a City-be sem fog menni tucatjátékosnak- ez biztos.

Most már annak szorítok hogy Fabre ne érkezzen,mert Thiago ha megkapja a lehetőséget sokkal többre hivatott. remélem ezt Pep is látja.
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2011.06.22. 14:45:22

pityi13 írta:Én már nem tudom hogy kinek higgyek,jönnek hírek pro és kontra.Mindegyik mást ír,ezen hogy lehet eligazodni?
Sehogy.:D
Hozzá kell szokni szépen lassan.:D
Kép
Avatar
pityi13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2011.01.06. 20:04:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.22. 14:44:55

visca el barca írta:
pityi13 írta:
Az a baj hogy ezek nem tisztelnek senkit,és semmit.Nekik ha valami kell akkor azt megszerzik. :? :? :? :?
miért, mit v kit kellen tisztelniuk? hagyjátok már ezt a dumát...

pénz beszél, kutya ugat. kőkemény gazdasági alapakon nyugszik a mai futball.
Pont ezért is írtam,gondolod hogy őket érdekli hogy a chilei nem oda akar menni,nagy ívben leszarják.Ő is egy ugyanolyan kis pont mint Jeffren.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.06.22. 14:41:00

pityi13 írta:
Az a baj hogy ezek nem tisztelnek senkit,és semmit.Nekik ha valami kell akkor azt megszerzik. :? :? :? :?
miért, mit v kit kellen tisztelniuk? hagyjátok már ezt a dumát...

pénz beszél, kutya ugat. kőkemény gazdasági alapakon nyugszik a mai futball.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Zibra16
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010.07.02. 19:01:04
Tartózkodási hely: Mo.

2011.06.22. 14:38:46

pityi13 írta:
Az a baj hogy ezek nem tisztelnek senkit,és semmit.Nekik ha valami kell akkor azt megszerzik. :? :? :? :?
Üdv a citybe biztos nem fog menni mert ott hol lenne neki hely?
amúgy is féllábbal már a nou campban van és nem úgy mint csak egy túrista
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2011.06.22. 14:29:31

lassan olyan ez az egész szitu, mintha egy-egy ilyen "nagyformátumú" vagy inkább annak kikiáltott igazolás nem is elsősorban a szakmai szempontok miatt lenne fontos, hanem inkább azért, h virítson a Klub a kívülállók felé, h elhoz egy olyan zsugást, akiért brutális összegekkel versenyeznek a többiek.
azért bízom benne, h mégsem ez a helyzet, és megfontolt döntés alapján kergetik a csílei gyereket, aki majd ha itt lesz, akkor meccseket fog eldönteni a javunkra és minőségi ugrást hoz a játékunkba.
mert ekkora lóvékért kb ennyit várok tőle.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Imperial
Jugador del Barça
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009.06.27. 03:10:32

2011.06.22. 14:13:05

Sanchezt én elég "noname"-nek tartom ilyen összeget, "ekkora" névért nem kellene kidobni ennyi pénzt. Persze majd akik a focis játékok megszállotjai majd jól megmondják, hogy nekik 2014-ben már 100 milliós értéke volt, meg hogy ők már 2005-ben felfedezték ezt a csillagot, de nekem egyszerű halandónak egy szerintem gyenge bajnokság középcsapatéban szereplő, fiatal és tapasztalatlan játékosáért a mostanában repkedő összegek felét is soknak tartom.

Guardiola meg egy párszor lenyilatkozta, hogy új kihívás kell neki, 1 évre hosszabbított, és nem ez lenne az első általa megálmodott sokszoros áron elhozott játékosunk. Majd 1 év múlva visszaadjuk 15 millióért, vagy megy egy évre kölcsön a Milanba...
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.06.22. 14:10:15

Ezeknek a Citys híreknek a fele annyira hápog, mint ide Lacháza... Már már olyan szinten emlegetik a Cityt, mint a kisgyerekeknek a "jön a mumus" vagy az "ágy alatt van a szörny és megesz".

Van pénz a Citynél, de nem tartom elképzelhetőnek, hogy hülyék legyenek. Sánchez ide akar jönni, nem a Citytbe elmondta. Nem hinném, hogy ezután a City odavágna 60 milliót csak dacból. Ráadásul egészen ésszerűen igazoltak már tavaly is.

Ezeket a pletykákat pont ugyan azok firkálják, akik azt is, hogy 170-ért érdeklődnek Céronaldóért. Igen, valószínű...
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
pityi13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2011.01.06. 20:04:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.22. 14:06:36

Avatar
pityi13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2011.01.06. 20:04:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.22. 14:03:13

Jeffren meg az Udinébe.
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.22. 14:03:08

Barcaman1993 írta:A SPORT szerint a City újabb ajánlatot tesz az Udinese elé. Remélem Pozzo pénzéhes lesz (ahogy eddig) és, akkor még van esély arra, hogy Rossi jöjjön.
Nagyon remélem, hogy nem igaz és nem kell akkor az olasz. Jeffren belenyugszik, beszélnek vele és mihamarabb jön Sanchez.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.06.22. 14:01:43

Barcaman1993 írta:A SPORT szerint a City újabb ajánlatot tesz az Udinese elé. Remélem Pozzo pénzéhes lesz (ahogy eddig) és, akkor még van esély arra, hogy Rossi jöjjön.
De miért?? Szerintem Rossival rosszabbul járnánk, mint Sánchezzel. Ez csak az én véleményem.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2011.06.22. 14:00:44

Barcaman1993 írta:A SPORT szerint a City újabb ajánlatot tesz az Udinese elé. Remélem Pozzo pénzéhes lesz (ahogy eddig) és, akkor még van esély arra, hogy Rossi jöjjön.

Egyedül az a bibi, hogy Sánchez egyáltalán nem akar a Cityhez menni.
Kép
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2011.06.22. 13:58:11

Lionel85 írta:
LM10 írta:Kis off: Ki lesz a 9-es a Barcába? Pedro? :D
Ha sikerül megvenni Sánchezt, akkor sanszos, hogy ő kapja meg. Így lenne ésszerű.
Nemtudom, én sokkal jobban el tudnék képzelni Sánchezen egy 11-es mezt, már ha Jeffren távozik... 8)
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Alberto10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 711
Csatlakozott: 2008.03.18. 15:32:51

2011.06.22. 13:57:14

Mai rövid hírösszefoglaló: (folyt.)

A német Sport Bild szerint A Bayern München, miután sikertelenül próbálta leigazolni Jerome Boatenget a Manchester Citytől (a bajorok 12.5 milliót fizettek volna maximum, a City pedig 20-at kért) Gabriel Militoért tesz majd ajánlatot a Barcelonának. Az ajánlat 6 millió euró körül lehet az újság szerint.

Hát azt hiszem ezzel a 6 millával nagyon is elégedettek lehetnénk, ezért is kétlem, hogy a bajorok ennyit megadnának Militoért :wink:
De reménykedjünk :)

forrás: http://www.goal.com/en/news/15/germany/ ... -milito-if


Más: a Barcelonától Toni Freixa hivatalosan is megerősítette a Roma ajánlatát Bojanért, azonban tagadta, hogy megegyeztek volna, és azt mondta, hogy a klub értékeli egyelőre a rómaiak ajánlatát.

forrás: http://www.fcbarcelona.cat/web/catala/n ... 18115.html

A katalán SPORT szerint ugyanakkor teljes a megegyezés a klubok között, csupán abban kell még egyezségre jutniuk, hogy amíg a Roma 20 milliós visszavásárlási opciót akar, addig a Barca 12-13 millióba megy bele maximum.

forrás: http://translate.googleusercontent.com/ ... PQJG3b9J0Q

A SPORT-on olvasható továbbá Walter Sabatini, a Roma technikai igazgatójának nyilatkozata is, mely szerint a két klub tárgyal egymással, és Bojan átigazolása majdnem lezártnak tekinthető.

forrás: http://translate.googleusercontent.com/ ... i24HcgGdrg
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Alberto10 2011.06.22. 14:05:19-kor.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.22. 13:55:36

A SPORT szerint a City újabb ajánlatot tesz az Udinese elé. Remélem Pozzo pénzéhes lesz (ahogy eddig) és, akkor még van esély arra, hogy Rossi jöjjön.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.06.22. 13:48:07

LM10 írta:Kis off: Ki lesz a 9-es a Barcába? Pedro? :D
Ha sikerül megvenni Sánchezt, akkor sanszos, hogy ő kapja meg. Így lenne ésszerű.
Kép
Kép
Kép
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2011.06.22. 13:40:46

Imperial írta:Lehet hogy jó edző Guardiola, de ha jövőre úgyis elmegy, akkor ne csak az ő kedve szerint vásárolgassunk ész nélkül...

Jövőre leérettségizek, nem kapok könyveket a sulitól, minek, két év múlva már úgyse leszek abban a suliban...
Ez kb ilyen. Az edző kérésére igazolgassunk már, ne annak a kedvébe járjunk, aki majd egyszer idejön (egyébként nem tudom, honnan veszed, hogy elmegy...). Addig a napig, amíg ő az edző, ő dönt.

On: Szeretném már lezártnak tekinteni a Sanchez ügyet... De ha 50 milliót kérnek, annyit biztosan nem adunk. Főleg ha még Fabregas is célkeresztben van. 50+40 az már 90, és nem 45 millió euró. (megoldható, ha Jeffren elfogadja az Udinese ajánlatát, vagy eladjuk 7-10 millió körül)
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2011.06.22. 13:35:22

Hát én nem értem ezt a nem ezt érdemelte dumát. Szerintem pont, hogy mindkét játékos megérdemli, hogy rendszeres bizonyítási lehetőséget kapjon, hogy ki tudja teljesíteni a tehetségét. Bojan visszavásárlási opcióval megy, tehát nem mondott le róla a klub, Jeffrennek együtt évekig kapták a bizonyítási lehetőséget a felnőtt keretnél.

Ennyi erővel igazságtalan volt Oleguerrel szemben, hogy Dani Alvest idehoztuk, vagy Sergio Garciaval, hogy egy Eto'o futkosott a posztján? Jeffren nagy tehetség, de 23 éves már! Felnőtt tapasztalata alig van, két jó meccsre jön két hónap kihagyás.

Bojan szívem csücske, de sajnos túl nagy lendülettel robbant be és túl nagyok voltak vele szemben az elvárások. Szívem szakad meg, hogy korábban a klub sem volt kellően határozott és Bojan is túl makacs volt ahhoz, hogy elmenjen kölcsönbe rendszeresen játszani. Szerintem ezzel a lépéssel mind ő mind a klub megadja neki az utolsó esélyek egyikét, hogy olyan játékossá válhasson, amire tehetsége alapján hivatott.

A csapat jelenleg a világ legjobbja, a kezdőből 8 játékos stabilan saját nevelés, ez abszolút egyedüllálló. Rajtuk kívül kopogtat Thiago, Fontás, Bartra, nemsokára Muniesa, Sergi Roberto, Rafa Alcantara vagy Gerard. Most ha valaki szerint nem bánunk tisztességgel a saját neveléseinkkel az nagyon vak (elég Yaya esetére gondolni, hogy hol vannak a Barca preferenciái).

Szerintem a klub pont akkor jár el tisztességesen, ha a B-csapatot kinövő az A-hoz kevés játékosokat elengedi (a buy-back opcióval biztosítva magát), a réseket pedig igenis Alexis Sánchezekkel, Dani Alvesekkel, Abidalokkal tölti fel.
Avatar
Imperial
Jugador del Barça
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009.06.27. 03:10:32

2011.06.22. 13:27:10

Ez az átigazolási politika, amit mi folytatunk ez most már lassan a vicc-kategória. Én Sanchez leigazolásának egyébként sem sok értelmét látom, én a védelmünket látom gyengébbnek egyelőre, inkább azt kellene erősíteni, egyáltalán nem úgy érzem, hogy Sanchez hiányposztra érkezhetne.
Ráadásul erősen túlárazva vennénk meg, közben meg fillérekért engedjük el a saját neveléseinket. Ennyi pénzből inkább el kellene hozni Neymart, aki egyébként számomra egyáltalán nem szimpatikus, de több értelme volna, érte inkább lenyelném ezt az összeget...
Sokkal hasznosabb lenne/lett volna még az is, ha ezzel az összeggel beszálltunk volna Coentraoért, az ő posztját sokkal hasznosabbnak találnám számunkra...
Lehet hogy jó edző Guardiola, de ha jövőre úgyis elmegy, akkor ne csak az ő kedve szerint vásárolgassunk ész nélkül...
Válasz küldése