Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.02. 14:41:22

S.Agüero írta:
Ha jönne Sánchez is meg Fabregas is idén, akkor valami brutális csapatunk lenne, el nem tudnám képzelni hogy bárki megállítson minket.
Na-na. Real is így volt mikor "bevásároltak". Nekik sem ki keretük volt/van. Aztán mégis... :roll: :wink:
Náluk volt 6-7 sztár, ők voltak bezsúfolva a kezdőbe. Nálunk most van ugyanúgy 6-7 sztár, csak mindenkinek megvan a helye a gépezetben, plusz a padon is lenne 1-2, beugrásra készen. Akkor volt Casillas-Roberto Carlos-Beckham-Zidane-Guti-Figo-Raúl-Ronaldo, bár Guti főleg a padon volt. Nekünk van Alves-Piqué-Puyol-Xavi-Iniesta-Messi-Villa és lenne Fabregas-Sanchez. Plusz Abidal, Mascherano, Pedro, Busquets, Valdés, akiket nemzetközi szinten nem tartanak a világ legjobbjai közt számon, de tökéletes munkát végeznek.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.07.02. 14:36:26

Ha jönne Sánchez is meg Fabregas is idén, akkor valami brutális csapatunk lenne, el nem tudnám képzelni hogy bárki megállítson minket.
Na-na. Real is így volt mikor "bevásároltak". Nekik sem ki keretük volt/van. Aztán mégis... :roll: :wink:
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2011.07.02. 14:31:38

levproff írta:
S.Agüero írta:
Firefox írta:A Real is bejelentkezett Fabregasért.Nem akarok linkelgetni, amíg nem biztos hír, bár elég hihetőnek tűnik, egyik kommentben az volt, hogy madridistán fent van.A hírek szerint az Arsenal hajlandó lenne tárgyalni a Madriddal, ami jóval nagyobb összeget kínál a játékosért. :? [-( :-k
Csak Fab nem lesz hajlandó a Reallal tárgyalni :)
Párszor nyilatkozta már, h nem megy a Realhoz, és ha eligazol az Arsenálból akkor csak hozzánk jön.
Ennyi, és ezt ők is jól tudják. Ha hozzánk ilyen nehezen jön, akkor az ősi riválishoz majd csak úgy elmegy, nem? :roll:
Csak felakarják verni az árát, semmimás. Mert már látják, hogy sinen vagyunk.

Real Madrid, én így szeretlek. =D>
A Real Madrid vezetősége csak azt szeretné hogy Cesc ne álljon Thiago fejlődésének útjába. :) :twisted:

más: Ha jönne Sánchez is meg Fabregas is idén, akkor valami brutális csapatunk lenne, el nem tudnám képzelni hogy bárki megállítson minket.
Viszont Keitának menni kell ha jön Cesc és minden második meccsen be kell cserélni Thiagot félidőbe vagy a 60. perc környékén.
a pad meg: Pinto-Adriano-Mascerano-Thiago-Fabregas-Sánchez-Affelay
néha fel lehetne hozni Fontast is(úgy minden 3 meccsen kapjon vagy 20-30 percet a pályán, természetesen csak kis csapatok ellen) és jövőre meg lenne a védő igazolásunk :D
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.07.02. 13:59:26

Firefox írta:
Galen írta:
Ja, aztán Fabregas gép amint Panyolország felé ér érthetetlen módon rakétatalálatot kap.. Azé, ha madridi mezt húz magára az a hazaárulás egy igen súlyos fajtája lenne.. Szóval kizártnak tartom...
Nem kell nekem esni, csak leírtam az "infókat". :evil:
Pedig jogos ha megjegyzik, olyan infókat nem kell megjegyezni, amiről tudod pontosan,hogy kb lehetetlen. Csak azt éred el vele, hogy a hülyeségről fog szólni innentől kb 1 oldalon át a topik. Mert Fabregas Madridba való igazolása nevezhető hülyeségnek,és hozzá nem értésnek, aki kicsit is komolyan veszi.

Szóval az ilyen hírekből nem kér a topik.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.07.02. 13:59:16

S.Agüero írta:
Firefox írta:A Real is bejelentkezett Fabregasért.Nem akarok linkelgetni, amíg nem biztos hír, bár elég hihetőnek tűnik, egyik kommentben az volt, hogy madridistán fent van.A hírek szerint az Arsenal hajlandó lenne tárgyalni a Madriddal, ami jóval nagyobb összeget kínál a játékosért. :? [-( :-k
Csak Fab nem lesz hajlandó a Reallal tárgyalni :)
Párszor nyilatkozta már, h nem megy a Realhoz, és ha eligazol az Arsenálból akkor csak hozzánk jön.
Ennyi, és ezt ők is jól tudják. Ha hozzánk ilyen nehezen jön, akkor az ősi riválishoz majd csak úgy elmegy, nem? :roll:
Csak felakarják verni az árát, semmimás. Mert már látják, hogy sinen vagyunk.

Real Madrid, én így szeretlek. =D>
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.07.02. 13:44:13

Galen írta:
Firefox írta:A Real is bejelentkezett Fabregasért.Nem akarok linkelgetni, amíg nem biztos hír, bár elég hihetőnek tűnik, egyik kommentben az volt, hogy madridistán fent van.A hírek szerint az Arsenal hajlandó lenne tárgyalni a Madriddal, ami jóval nagyobb összeget kínál a játékosért. :? [-( :-k
Ja, aztán Fabregas gép amint Panyolország felé ér érthetetlen módon rakétatalálatot kap.. Azé, ha madridi mezt húz magára az a hazaárulás egy igen súlyos fajtája lenne.. Szóval kizártnak tartom...
Nem kell nekem esni, csak leírtam az "infókat". :evil:
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Galen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2011.01.15. 14:26:06

2011.07.02. 13:42:26

Firefox írta:A Real is bejelentkezett Fabregasért.Nem akarok linkelgetni, amíg nem biztos hír, bár elég hihetőnek tűnik, egyik kommentben az volt, hogy madridistán fent van.A hírek szerint az Arsenal hajlandó lenne tárgyalni a Madriddal, ami jóval nagyobb összeget kínál a játékosért. :? [-( :-k
Ja, aztán Fabregas gép amint Panyolország felé ér érthetetlen módon rakétatalálatot kap.. Azé, ha madridi mezt húz magára az a hazaárulás egy igen súlyos fajtája lenne.. Szóval kizártnak tartom...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.07.02. 13:42:26

Firefox írta:A Real is bejelentkezett Fabregasért.Nem akarok linkelgetni, amíg nem biztos hír, bár elég hihetőnek tűnik, egyik kommentben az volt, hogy madridistán fent van.A hírek szerint az Arsenal hajlandó lenne tárgyalni a Madriddal, ami jóval nagyobb összeget kínál a játékosért. :? [-( :-k
Csak Fab nem lesz hajlandó a Reallal tárgyalni :)
Párszor nyilatkozta már, h nem megy a Realhoz, és ha eligazol az Arsenálból akkor csak hozzánk jön.
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.07.02. 13:40:27

A Real is bejelentkezett Fabregasért.Nem akarok linkelgetni, amíg nem biztos hír, bár elég hihetőnek tűnik, egyik kommentben az volt, hogy madridistán fent van.A hírek szerint az Arsenal hajlandó lenne tárgyalni a Madriddal, ami jóval nagyobb összeget kínál a játékosért. :? [-( :-k
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Galen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2011.01.15. 14:26:06

2011.07.02. 13:32:52

matyi25 írta:
Galen írta: Szerintem kizárt, hogy a középpályán egyszerre három támadó felfogású játékos legyen. Egyszerűen kell egy vérbeli védekező középpályás a két labdatartó osztogató mesterember mellé. Kizártnak tartom h Fabregas (már ha jön..) Busi helyén játsszon..
Igazság szerint Busi se tisztán védekező felfogású játékos, inkább tamadóbb vkpnek nevezném, és iylen szerepben mehetne Fabregasnak is. Persze ez csak feltételezés, hogy működne-e élőben nem tudom, meg hogy megpróbálják-e Pepék így használni. Persze ha hatrébb játszana kénének szerelések is tőle rendesen.
jaja, egyre többet segíti a támadásokat, de Fabregas szerintem képtelen annyit ütközni, szerelni meg támadást megállítani, mint Busi vagy Masche.

Egyszerűen én más típusú játékosnak látom ráadásul sokkal sérülékenyebb is...
Avatar
matyi25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:55:15
Tartózkodási hely: Szlovákia

2011.07.02. 13:26:56

Galen írta: Szerintem kizárt, hogy a középpályán egyszerre három támadó felfogású játékos legyen. Egyszerűen kell egy vérbeli védekező középpályás a két labdatartó osztogató mesterember mellé. Kizártnak tartom h Fabregas (már ha jön..) Busi helyén játsszon..
Igazság szerint Busi se tisztán védekező felfogású játékos, inkább tamadóbb vkpnek nevezném, és iylen szerepben mehetne Fabregasnak is. Persze ez csak feltételezés, hogy működne-e élőben nem tudom, meg hogy megpróbálják-e Pepék így használni. Persze ha hatrébb játszana kénének szerelések is tőle rendesen.
Kép
Visca el Barca

6 KUPA - 2008-2009 történelem
Galen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2011.01.15. 14:26:06

2011.07.02. 13:22:16

matyi25 írta:És amúgy csak én gondolok arra, hogy nem-e Cesc Busi helyén fog játszani főleg és akkor ők fogják egymást váltogatni, ezzel Masch védőt játszana főleg. Így Ini és Xavi helyére ott van Thiago, max Afellay, és előre akkor Messi,Villa,Sanchez,Pedro. Nem lehet, hogy így gondolkodik Pep?
Szerintem kizárt, hogy a középpályán egyszerre három támadó felfogású játékos legyen. Egyszerűen kell egy vérbeli védekező középpályás a két labdatartó osztogató mesterember mellé. Kizártnak tartom h Fabregas (már ha jön..) Busi helyén játsszon..
Avatar
matyi25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:55:15
Tartózkodási hely: Szlovákia

2011.07.02. 13:17:23

És amúgy csak én gondolok arra, hogy nem-e Cesc Busi helyén fog játszani főleg és akkor ők fogják egymást váltogatni, ezzel Masch védőt játszana főleg. Így Ini és Xavi helyére ott van Thiago, max Afellay, és előre akkor Messi,Villa,Sanchez,Pedro. Nem lehet, hogy így gondolkodik Pep?
Kép
Visca el Barca

6 KUPA - 2008-2009 történelem
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.02. 13:15:59

A MessiFan féle lista szerintem is bőven elég.
gyakorlatilag a 4 bekkünkből csak Abidal nem igazán tudna a másik oldalon játszani, bár őt nem is láttuk még. Középső védőnek meg Fontás beépítése jó cél, Milito utolsó esélye jó teljesítményre szintén megfelelő, és ha mindenáron bomba kezdő kell, és Piqué nem áll rendelkezésre, vagy Puyol már nem a régi, Abidal vígan lenyom bárkit, Mascht meg láttuk ott eleget a bizalomhoz. És Busquetsről még nem is szóltunk.

Szerintem tökéletes elhatározás az egy csatár egy kp, csak lennének már meg. Akárhogy is, Fabregas azért kéne nekem továbbra is.
A csatár meg nemizgat, úgyis mindig lutri amit csinálunk, középpályáról meg bármikor Thiago, Iniesta vagy egy esetleges Cesc is fel tud lépni vígan. Ráadásul az alap 3asunk meg is van.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.02. 13:11:44

Messithebest írta:
Tocy írta:Mtb: védőcsere nem kell??? pl kit raksz be Alves-Abidal helyére? Vagy Puyol-Piqué helyett Masch és ennyi? legalább Adriano kell a padra...
Masch szerintem elég oda.....
Szélsőhátvédnek elég abszurd...tehát szerinted nem kell védőcsere, de kell 4kp és 2 csatár. Értem...
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.07.02. 12:58:54

Puyol, Piqué, Adriano, Abidal, Maxwell, Milito, Alves és ehhez beugrik Masch, Busquets és Fontás.
Szerintem amíg nem megy el senki, addig ez nagyon kényelmes védelem.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.07.02. 12:56:05

Tocy írta:Mtb: védőcsere nem kell??? pl kit raksz be Alves-Abidal helyére? Vagy Puyol-Piqué helyett Masch és ennyi? legalább Adriano kell a padra...
Masch szerintem elég oda.....
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.07.02. 11:52:05

daffy írta:én több szempontból is örülnék,ha hozzátok igazolna,de mindegyik szempont csak a real miatt fontos:)
És mik ezek a szempontok illetve miért fontos ez a madridnak?
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.02. 11:13:48

Mtb: védőcsere nem kell??? pl kit raksz be Alves-Abidal helyére? Vagy Puyol-Piqué helyett Masch és ennyi? legalább Adriano kell a padra...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.07.02. 10:54:52

fradika87 írta:
daffy írta:másfelől viszont a fizetéseitekkel így is bajban vagytok,cesc érkezésével ez még nagyobb lenne. thiago szerintem 1,max 2 éven belül elmenne(saját vélemény),csapaton belüli elégedetlenkedések a pad,lelátó miatt,stb. én mindenképp nyerek :)
Miért lennénk bajban a fizetésekkel?
Elégedetlenkedés, meg tuti nem lesz amíg Pep az edző!
De csak reménykedj, nyugodtan:)
Istenem már...
Abszolút jogos amit irt. A 150 milliós kölcsönt valószínűleg nem viccből vettél fel, meg gondolom Alves szerződésénél sem azért kötötték az ebet a karóhoz, h ezzel üssék el az időt.
Touré meg pl. biztos azért ment el, mert annyira elégedett volt, de akár Etoot is mondhatnám.
Lehet, h vki úgy képzeli el ezt a csapatot, ahol tökéletes idill van, de valóságban nem ez a helyzet.
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2011.07.02. 10:50:52

Fernando írta:Alapvető gond nálunk az, hogy Pep nem igazán rotál, nincs az, hogy egyik meccsen Afellay kezd, a másikon Villa vagy Pedro. Néha néha pihentet 1-1 embert, de az nagyon ritka, az is inkább a Piqué-Puyol páros valamelyike volt tavaly is. Messi nem is emlékszem mikor pihent utoljára.

Szóval az a gáz, hogy hiába érkezne Fábregas (aminek nem örülnék) baromire nem biztos, hogy 15 meccsnél többön fog játszani, bármilyen "nehéz" is kimondani.

Szerintem meg, csak azért nem rotált, mert nem volt 14-15 kezdő szintű játékosa hanem csak 12-13 abból az egyik Mascherano volt a másik meg mondjuk Adriano vagy Keita.
Bojan súlytalan volt, Jeffren sérült, Afellay télen jött még bele kellett szoknia, Maxwell nem hozta a tavalyi szintjét sem, Militot hagyjuk, Thiagot még nem dobhatta rögtön a mélyvízbe, ahogy Fontást sem, mégis mikor és hol rotálhatott volna? folyamatos nyerési kényszerben voltunk egész évben, mert a Madrid mindenhol ott lihegett a nyakunkban. Én azon csodálkozom, hogy ehhez képest milyen sokat rotált és cserélt, noha legtöbbször azért kényszerűségből tette mindezt!
Avatar
fradika87
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2007.08.10. 07:59:29

2011.07.02. 10:46:41

daffy írta:másfelől viszont a fizetéseitekkel így is bajban vagytok,cesc érkezésével ez még nagyobb lenne. thiago szerintem 1,max 2 éven belül elmenne(saját vélemény),csapaton belüli elégedetlenkedések a pad,lelátó miatt,stb. én mindenképp nyerek :)
Miért lennénk bajban a fizetésekkel?
Elégedetlenkedés, meg tuti nem lesz amíg Pep az edző!
De csak reménykedj, nyugodtan:)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.07.02. 10:36:06

Rivaldo11 írta: :D
Én meg valahogy nem érzem őszintének ezt az örömöt...de Te tudod.
bizonyos szempontból igazad van,mert én sokakkal ellentétben a bayernen kívül senkit sem utálok,a barcát sem. másfelől viszont a fizetéseitekkel így is bajban vagytok,cesc érkezésével ez még nagyobb lenne. thiago szerintem 1,max 2 éven belül elmenne(saját vélemény),csapaton belüli elégedetlenkedések a pad,lelátó miatt,stb. én mindenképp nyerek :)
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.02. 10:31:14

daffy írta:
Rivaldo11 írta: Hosszú a szezon, meg lesz oldva a kérdés.
és ezzel kell beérnie egy állandó lehetőséget érdemlő és azt valószínűleg sosem kapó thiagonak. ha rotál is pep,akkor sem játszik 10-15 meccsnél többet. mind1,legyen a barca baja,hogy ekkora feneket kerít a cesc ügynek. én több szempontból is örülnék,ha hozzátok igazolna,de mindegyik szempont csak a real miatt fontos:)
:D
Én meg valahogy nem érzem őszintének ezt az örömöt...de Te tudod.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
fradika87
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2007.08.10. 07:59:29

2011.07.02. 10:28:17

Fernando írta:Alapvető gond nálunk az, hogy Pep nem igazán rotál, nincs az, hogy egyik meccsen Afellay kezd, a másikon Villa vagy Pedro. Néha néha pihentet 1-1 embert, de az nagyon ritka, az is inkább a Piqué-Puyol páros valamelyike volt tavaly is. Messi nem is emlékszem mikor pihent utoljára.
Mert tavaly a Real a tavasz végéig szorossá tette a bajnokságot, és nem is igazán voltak u.olyan minőségi cserék, akikkel lehetett volna rotálni, de ez idén változhat. Meg Afellay is beépülhet teljesen, így remélem lehet rá számítani kezdőként is. Tavaly szerencsénk volt, mert nem volt sok és hosszabb távú sérülés, de ez csak szerencse, főleg ha a real igy fog játszani idén ahogy...
Válasz küldése